Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
a manžovi jsem koupila meteostanici,2trička,2trenky,a adidas sadu :-) tak snad bude mít radost =-) :-N pavlí to je dobře nenervuj se ;-) to už bude coby dup x-) x-) holky stejně je to tady super x-) x-) všichni jsme si vzali ty chlapi byli na svatební cestě v DR 8-) a budujeme bydlení a ted miminka x-) x-) fakt to jde takovým krásným spádem x-) x-) a moc vám to všem přeji x-) x-)
Profilova fotka
jdem s malou ven mrazy povolili a je tam krásně x-) x-) x-)
Profilova fotka
tak jsme byli venku krásně se prošli x-) ted jsem dobalila dárky :-p že jich je =-) na to že jsme řekli že nic nebudeme dávat :-D ale mám hotovo x-) x-) ted čučím na telku malá spinká x-) pak půjdeme koupat :-)
Profilova fotka
ahojik holky, tak uz mame net, je mi mnohem lepe:) tady mame nejake nase fotecky z atelieru:) http://www.modrykonik.cz/album/album....
ahoj Miško, tak konečně jsi zase tady! :-) to je dobře, že je líp. a chodíš k nějaké té psychiatričce? malá je úžasná a ty šatečky kouzelné. moc vám to sluší. kde jste se to fotili? ještě v noci pořád tak pláče?
Profilova fotka
Ahojky, zdravím před spinkáním :-) Míšo, tak to je super, že už tu můžeš být s námi x-) Tedy, když bude samozřejmě čas ;-) Fotečky jsou kouzelný, malá je kouzelná a tobě to strašně moc sluší :-) Markét, tak vidíš, jak jsi pořídila. A jakou jsi koupila meteostanici, kde a za kolik? Naši mi jí koupili v makru za 712,- Jinak máš pravdu, je to super, jak nám to tady vychází :-) Jste mi nejblíž, protože zažíváte to samé, co já.
Profilova fotka
jiřinko značku nevím :-N stála 89O kč a koupila jsem jí na kladně ;-) měli i s předpovědí na 4dny ale ta musela být napojená na počítač to byla sencor a byla levnější ale já chtěla s venkovním čidlem......
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem zpět, byla jsem posedět ještě s kámoškou.. zítra má manžel dovču, tak jedeme na nákup potravin a dokoupit poslední věci, douklidíme doma a Vánoce jsou připravené, už se moc těším :-) Jooo a řidičák udělal, huráááá x Jiřinko, tu pozici mu už asi bohužel nevrátí, je na ní už dávno jiný člověk, je to škoda, ale co se dá dělat. Copak malinkej, už je mu líp? Jo a jak jste vyřešili tu ohrádku, aby na sebe nestrhnul stromeček? Z čeho jste ji udělali? A máte nějak zabezpečená kamna, aby si na ně nesáhnul nebo jak to budete řešit? Jsem zvědavá, jak to uděláme pak my tady. Markét, tak to je super, že se ti podařilo nakoupit Ježíška, určitě bude mít velkou radost :-) A je fakt, že tady máme tu životní cestu všechny naprosto stejnou :-D Svatba v jeden rok, svatební cesta na stejné místo, bydlení, mimi, je to fakt síla :-) Pavlí, tak to je dobře, že ti tu dovču daj :-) No a stěhování máte taky za dveřma, je to takhle lepší, že se nestresujete kvůli Vánocům, takhle budete mít na vše pěkně klídek a pohodičku :-) Míšo, ty fotky jsou moc krásné, malá je princeznička a ty fakt kočka, moc ti to sekne!!! :-) A zdá se mi, že ti nějak vyspěl manžel, už to není takovej klučina, ale hotovej chlap :-) No a jak ti je? A co malá?
Profilova fotka
evi já věděla že to udělá je šikulka 8-) x-) x-) gratulujeme x-) také hezký dárek k Vánocům návrat řidičáku 8-) x-) no s krbem jsem pak také zvědavá =-) asi tam předtím dáme ohrádku nebo nevím =-) jo jo ježíšek něco nadělí a jsme ráda že jsi mě donutila :-D x-) jen jsme zvědavá co dostanu od něj pořád o tom mluví a já jsem napjatá :-N prý je to jeden dárek ale dražší =-) :-x tak malá se ted vzbudila jedla v 5 a vzbudila se až ted :-o napapala se a zase spinká x-) x-)
Profilova fotka
no a já jdu také do pelíšku dobru noc všem x-) x-)
Profilova fotka
Markét, no tak to jsem zvědavá, co ti manžel koupil, jsem napjatá jak kšandy za tebe :-D Můj má už taky prý nakoupeno, je tajemnej jak hrad v Karpatech, vůbec nevím, co vymyslel, protože jsem si o nic Ježíškovi nepsala, no už se nemůžu dočkat x-) Z toho řidičáku máme obr radost :-) Malá je teda zlatá, teď by už mohla vydržet do rána, co :-D
Profilova fotka
my mame take novou meteostanici, dostal ji manzel k narozeninam. ja mazu spinkat, musim se tu za vami zase zastavit. x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobre rano :-) Evi uz mate prvni darek rozbalenej vid, pokud jde o ridick. Ty jo me ani neprijde, z je to uz rok =-) Market tak to jsem taky pekne zvedava, me naststi manza letos moc nenapina, jen mi oznamil, ze uz to ma zabaleny a tak nemam hledat :-D Miso super, ze uz je ti lip!!! a fotecky nadherne, pekna rodinka;-) Ja vcera u kamosky vydrzela az do 5 a pak jsme koukali s Kamilem na televizi, na Prazdniny, znate to? je to strasne moc romanticke, my zboznujeme film Laska nebeska a tohle je podobne, tak jsme meli takovou romantickou naladu :-) takze na pernicky se zas nedostalo :-D
Profilova fotka
HOLKY TADY MATE OD NASI RODINY VANOCNI PRANI http://elfyourself.jibjab.com/view/Ur...
Profilova fotka
ahojky holky :-) evi také jsi napnutá :-D :-D já také i za tebe a za nás všechny x-) x-) jinak malá s vzbudila ve 2,v 6 a spali jsme do půl 9 x-) x-) jsem vyspalá :-) jo a musím se POCHLUBIT dneska jsem dělala knedlíčkovou polívku poprvé byl tu tchýně tak mi říkala co a jak a měli jsem i vynikající játrovou omáčku :-) polívky máme kotel :-D :-D :-D za chvilku půjdu s malou ven ;-) jirka jede do práce..tak budeme sami :-| míšo x-) x-) to už jsmetu posílali loni vid?krásnýýýý x-) x-)
Profilova fotka
ahoj market, jj uz jsme to posilali loni:-D ptala jsme se jakuba a nejak se mu nikam na Silvestra nechce :-|
Ahoj holky,tak už jsem konečně zasedla...a budu vás pomalu po kouskách dočítat.....Od pondělí mám dovolenou,ale nějak nestíhám,hlídala jsem děti od sestřenky,dnes ráno odjeli domu,já jsem byla od osmé ráno u holiče a až teď jsem dorazila :-| ,tak jdu hodit cejchy do pračky...
Profilova fotka
No holky, vy snad vykupujete vsechny obchodaky :-D ja dneska zabalila darky, to mi dalo pekn zabrat teda a ted jdu zdobit konecne ty pernicky a jeste jeden druh cukrovi a bude hotovo. No a pak pokud budou sily tak jeste na nakup a pokud nebudou vyslu manzu samotnyho :-D :-D Zitra jdu rano na krev a pak hend na kafe s kamoskou tak se tu ukazu pozdeji
Profilova fotka
ahoj holky :-) tak alespoň zítra mám dovolenou :-) šéfovi, který byl celý den pryč, jsem jen vyplnila dovolenku a přes kolegyni vzkázala, že si beru dovolenou 8-) Leni - já obchoďáky nevykupuju, já co šlo, tak jsem objednala přes net a nechala si dovézt domu ;-) musím říct, že v našem případě Česká pošta překvapila a funguje líp než PPL, tomu se ještě pořád nezadařilo a balík, který byl u nich podán 15.12. vozí z místa na místo, jen tu naší adresu ne a ne trefit ]-( ale potěšil mě dneska jeden zákazník, přinesl mi tašku madeťáckých výběrových sýrů, mňam, škoda že tu není mlaskací smajlík :-D
Profilova fotka
krásné ráno x-) zítra tu je štědrý den to je krásnýýý x-) x-) kdepak je monča a míša?? :-. dlouho tu nebyli :-( pavlí užij si dovču a ty sýry těžká závist :-D :-p ňam dala bych si také :-p
Profilova fotka
moje milé kamarádky!! přeji Krásné Vánoce štastný nový rok 2010 at je rpo vás vyjímečným rokem a to pro některé bude x-) at se vám narodí zdravá a krásná miminka a máte pohodový porod 8-) ) maminkám přeji at jejich dítka nezlobí a mají stále úsměv na tváři ... x-) ty co se snaží o miminko at se brzy povede Moničko moc ti to přeji a hlavně to bydlení at si hezky uděláte 8-) kačko tobě také přeji brzy miminko do bříška a at nějak vyřešíte do bydleníčko ;-) leni tobě přeji at ten rok 2010 je pro tebe nezapomenutelný díky vaší svatbičce x-) at se vydaří a jste spolu štastní a pak tu krásnou svatební cestu ;-) holky mám vás tu strašně moc ráda x-) x-) těším se na sraz :-) a tady něco od nás x-) x-) http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Ahoj berušky :-) nevim zda se tady ještě během dneška objevím..... Markétko.....,děkuji x-) přeji Vám všem krásné Vánoce,hodně dárečků pod stromečkem,hodné,zdravé,čiperné dětičky a ty co dítko ještě nemají,tak ať ho co nejdřív mají a rok 2010 plodným pro ně je!!!! ;-) Myslím,že by to byl román kdybych tady vše vypisovala s přáním pro každou.....přeji každé z nás zdraví,šťastnou rodinu,ucelenou rodinu,těm co se zařizují,upravují bydleníčko,tak ať se jim vede stejně dobře tak jako doteď! Když to dám dohromady..tak si myslím,že tento rok byl docela štědrý a každé z nás co jsme tady něco nadělil.....a myslím,že bude pokračovat hned v příštím roce ;-) Jsem ráda,že jsem vás všechny poznala, a přeji si i v tom dalším novém roce,plno popsaných stránek,tak jako letos a loni!!!!!!!!!!!! :-) Evičko,Markétko,Mončo,Jiřinko,Míšo a Míšo,Pavlínko,Leničko a Leničko!!!!! Mám vás ráda!!!!!! x-) x-) (snad jsem na někoho nezapoměla 8-) ) Kdybych se neukázala do Silvestra,tak si ho krásně a ve zdraví užijte!!!!!!!!!!!!!! x-) x-)
Profilova fotka
I když sněhu není moc, je pár hodin do Vánoc. Přeji tedy plná bříška, spoustu dárků od Ježíška, pohodu a klid, tak jak to má být. Šťastné a veselé x-) x-) x-)
Profilova fotka
Ahojky, tak koukám, že to tu nějak vázně, že by byly brzy vánoce? :-D Evčo, ohrádku máme pro Vládíka, stromeček v ní nemáme, musíme ho hlídat, když leze a nebo je v ohrádce. Ke kamnům tu ohrádku koupíme. Jinak je na tom lépe, rýmičku má už trošinku. Ale v noci se budil, vypadá to, že ho bolelo bříško, tak jsem mu koupila jiné mlíčka, to co měl dřív, tohle hodně pěnilo a já si myslím, že to je to, co mu vadilo, tak uvidíme, jestli to dneska bude lepší. Markétko, tak to je fajn, že se to Sofinky stále drží, třeba to bude ta holčička, co pořád spinká, jako byly prý moje a Vašíkovo ségra. Stromeček na net nestihnu dát, tak pak po Vánocích, jak jsme u stromečku všichni. Dneska ještě musím žehlit pro Vládíka a dobalit dárečky u telky. Zítra přijedou po obědě naši, večer jsou u nás Vašíkovo rodiče a prarodiče. Možná už tu zítra také nebudu, takže přeji všem krásné a veselé Vánoce a vše krásné, jak už psali Markétka s Kačkou. Těším se na vás po Vánocích. Papa
Profilova fotka
Ahoj holky, mam dneska z te zmeny pocasi nejaky bolehlav tak jen polehavam :-( takze jsem ani nestihla probrat fotecky z Vidne, tak az po vanocich je dam na web. Preju vam vsem nadherne Vanoce, plne klidu a pohody a pristi rok jeste lepsi nez ten letosni;-) a at se splni vsechny vase prani... ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky moje. Omlouvám se, že nedočítám, trochu nestíháme a maličko se nám to ser…… Teprve dnes Pavel přivezl stromeček, protože nám ho slíbila známá, už nikdy více, myslela jsem, že budeme mýt umělý, páč pořád mněla dost času. Až dnes pro něj manžel zajel a při té příležitosti nám nějaký debil, který vjel do křižovatky na červenou zrušil předek auta. Pavlovi se naštěstí nic nestalo, ale škoda na rok starém mercedesu vyšší třídy celkem značná. Ach jo. No nic přeji krásné prožití Vánočních svátků a posílám malý pozdrav http://magnolia.rajce.idnes.cz/Vanoce/ Papa
Profilova fotka
Evi šatna je nádherná, to by se mi tak líbilo. Stromeček také úžasný. My už tam máme i dárky. Vyfotím zítra, dnes už mám dost, ještě vařím knedlíky a zelí. První svátek vánoční přijde na oběd tchýně a babička.
Ahoj holky, přeju vám hezké a klidné Vánoce s těmi, které máte rády. Markétka a Kačka to napsaly moc hezky, takže už nění moc co dodat. Jen krátce to, co myslím, že je nejdůležitější - ať jste spokojené ve vztazích a maminkám - současným, čekajícím či plánujícím přeji zdravé a šťastné děti. Užijte si hezký den. :-) Já dojela z Prahy teprve včera pozdě večer, dnes jsem u taťky a odpoledne přivezu babičku a zítra k mamce. Snad to bude všechno v klídku. Máme tu úplně nádherně, svítí sluníčko. :-)
Profilova fotka
Kásné sváteční poledne holky :-) Dřív jsem se sem nedostala, tak vám jdu honem taky popřát krásné Vánoce, klid a pohodu, bohatého Ježíška a ať se vám vše vydaří dle přání a představ :-) Do nového roku přát ještě nebudu, protože se tu do té doby ještě určitě ukážu :-D Teď jdu udělat salátek, včera jsem to už nestihla, pak si vás dočtu.. krásný den holky ;-)
Profilova fotka
krásný štědrý podvečer :-) já vám všem taky přeju nádherné Vánoce, ať vám nezaskočí rybí kůstka ;-) svátky si užijte v klídku a ať vám Ježíšek nadělí pořádnou porci lásky, štěstí a pohody :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?