Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky,

kdepak jste všechny? emoticon

Markét, stromek máte taky pořádný a vešel se pěkně, viď emoticon my s tím stromečkem taky válčíme každoročně, to patří k tradici emoticon

Teď jsme ho dozdobili, dala jsem fotky na rajče do bydlení, hodím odkaz do IP, jsou tam i fotky šatny a mého včerejšího bubínku, jak vyskočil po večeři, dnes už po něm zase není ani památka,nechápu emoticon
Teď jedem k tchánojc a asi se půjdem projít, venku je překrásně, i když strašněj mráz..
No a jak trávíte neděli?
20. pro 2009 ve 14:33  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky emoticon

mi si udělali ježíška emoticon emoticon emoticon koupili jsme si plasmu 107 panasonic emoticon emoticon už na ní čučíme emoticon přišel ježura dřív no emoticon

evi koukala jsem šatna super emoticon pupík také už hezky vykukuje emoticon emoticon a stromeček kráásnýýýýýý emoticon emoticon emoticon
20. pro 2009 v 15:10  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,

my se skoro do oběda váleli v pelechu, tedy Adam se teprve probudil. včera jsme dorazili až po půl 2 ráno. bylo to fajn. nejpve jsme šli na bowling a pak omrknout nový bejvák kámoše - podnájem. bylo nás tam celkem 11.
já tu teď poklízím a Adam disertačkuje. emoticon

Evi, tak konečně to vypadá jako těhotenské břicho. ale po vydatném jídle bych ho měla stejné! emoticon já břicho nikdy moc neměla, spíš přibírám na stehnech a zadku, ale mám ho jakoby nafukovací. prostě když jsem nadláblá, vypadám jako v 5. měsíci! emoticon

my tady máme stromeček úplně pidi, vejde se nám na roh stolu. ale aspoň něco. u našich máme už pár let umělý. kvůli dětem chci jednou rozhodně živý, ale pak už je ten umělý pohodlnější když se nazdobí, je taky krásný a ani to nejde poznat. máme ho do modro stříbrna.

Evi, chtěla jsem se zeptat, jak používáš to nářečí - tchánojc, to je jen na Plzeňsku nebo kde přesně? myslím, že něco takového používa i Míša A., stejně jako např. Petrovo taška.
mě otázky nářečí docela zajímají, u nás je toho taky dost. např. já su (jsem), z kama (odkud), u sloves jako malují, pracují se dává místo í Ů. prostě mluvit po našem, tak je občas problém mi rozumět, ale tedy mluvíme vesměs spisovně. říkat vokno a viď mi přijde zvláštní, když jsem to nikdy nepoužívala a i většina našich kamrádů jsou Moraváci. emoticon
20. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Tak jsme zpátky od tchánojc, nabaštění a utahaní po procházce emoticon

Markét, moc pěkný Ježíšek emoticon Dáte ji na zeď? Děkuji za pochvalu stromečku atd emoticon

Leni, s tím břichem to mám stejně jako ty, když se opravdu hodně najím, těhu netěhu, tak se mi bříško nafoukne emoticon No a a včera to byl opavdu extrém emoticon
K tomu nářečí, ono každé město má něco, mně Petrovo taška, tchánojc a viď, přijde úplně normální a třeba nevím, jak bych jinak řekla to, že ta taška patří Petrovi emoticon Moje maminka je z Moravy, pochází z Bojkovic, to je skoro u Slovenských hranic, její sestra tam stále žije, a když se ty dvě sejdou, to je pak masakr, mamina změní slovník i přízvuk, no nářez emoticon

Jdu rychle poslat platby atd, pak musím comp předat Petrovi, zítra jde dělat zkoušky do autoškoly, 28.12.si může konečně zažádat zpátky o papíry, ale musí mít složené zkoušky i jízdy, tak si bude teď procvičovat testy.. Už se strašně těším, až bude mít zase řidičák, ten rok byl náročnej, musela jsem ho furt vozit jako medvěda, když jsme někam jeli, s radostí zase předám řízení jemu, ráda se nechávám vozit emoticon
20. pro 2009 v 17:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/murynka/album/nas-domecek/5007024

ne ne je na stojánku emoticon tady je vyfocená emoticon emoticon
20. pro 2009 v 19:00  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 a tady jsem přemluvila manžu na focení s malou emoticon emoticon

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=547071&vReferer=

evi to je super že už mu ho vrátí emoticon zkoušky zmákne levou zadní ne? emoticon
20. pro 2009 v 19:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahojík, dneska nám nešel celý den mail, ale stejně jsme dělali, tak to nevadilo.
Markét, stromeček je opravdu veliký, hlavně široký, ještě že máte místo emoticon
Evčo, moc hezký stromek, něco jako náš emoticon Nedivím se, že jste měli problém s kmenem, ten stojan je asi pěkně úzký.
Já stromeček vyfotila zatím bez ozdob, máme zatím jen světýlka a budeme zdobit během superstar.

Evčo, bříško už máš hezoučky, takový těhotenský emoticon

Leni, taky máme stromek modro stříbrný, ale chci to příště změnit na světle modrý s bílou, teď už na plnou změnu nebyly peníze ani čas.

Markét, telku máte stejnou emoticon
Fotečky s tatínkem moc krásný emoticon
20. pro 2009 v 19:33  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Jo a šatna je perfektní emoticon
20. pro 2009 v 19:34  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 a novej stolek pod televizí taky emoticon
20. pro 2009 v 19:34  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 no přeci PetrovA taška, Evi! emoticon
s tímto jsem se prvně setkala u kamarádky, která je z Písku. tu koncovku ojc až tady u vás. tak mě zajímá, ve kterých oblastech v Čechách se toto používá.
já mluvím nespisovně před Adamem a před kamarády, co mě znají. obecně mluvím spisovně, i když mi to po víkendu doma občas ujede.

takže do Bojkovic občas jezdíte?
a proč přišel Tvůj manža o papíry? to věřím, že to bylo náročné. u nás v rodině přišla jedna osobna o papíry, nechci jmenovat, o koho šlo, ale bylo to náročné, i když jen na pár měsíců. navíc musela pravidelně jezdit kvůli práci, takže to mohl být průser, ale zmákla to s pomocí známých emoticon .

holky, dnes hraje na ČT1 krásný film Všichni moji blízcí. sice smutný, ale úžasný. doporučuju. už jsem ho viděla hodně dávno.

Marky, fotky jsou moc krásné, jsi šikovná fotografka, chválím! emoticon
a malá roste jako z vody!
já už se taky těším na nějaké profi fotky. na Vánoce dostaneme s Adamem foťák, tak už se těším. kdysi jsme měli, ale už je to takový šmejd, tak je to potřeba, hlavně na příští rok na svatební cestu! emoticon
20. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko je obrovský emoticon emoticon jak píšeš ještě že máme místo emoticon

také jsem chtěla změnu ozdob atd ale stojí do dost peněz emoticon emoticon emoticon a nebyl ani čas když malá přišla dřív emoticon

fakt máme televizi stejnou emoticon to je náhoda emoticon je super od odpoledne na ní koukáme emoticon

jaký stolek??? emoticon emoticon

vy budete zdobit ted?tak si to hezky užijte a at Vládík pomáhá emoticon emoticon naše hezky ten strom sleduje emoticon

já koukám na superstar....jsme zvědavá kdo to vyhraje....

leni děkuju ale tohle se dá fotit i normálním fotákem emoticon nemusí to být zrcadlovka emoticon ale jinak je asi lepší a doporučuji jí emoticon pro prcka skvlá věc emoticon
20. pro 2009 v 19:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Markét, ten stolek jsem myslela u Evči emoticon

Kvůli stromku už jsme museli dát ohrádku, to byly mety, byl u něj hned a když jsme ho otočily, tak se tam pořád vracel emoticon Světýlka taky miluje, pořád na to kouká emoticon

Vládík už spinká, zdobit budeme jen my emoticon
20. pro 2009 v 19:59  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Marky, my budeme mít taky jen obyč foťák. na zrcadlovku teď ani nemáme, ale jednou třeba jo. teď budeme hlavně šetřit na svatbu, i když to už penízky máme, tak spíš na tu svatebku. pořád sice přemýšlím kam, čtu průvodce, diskuze, hledám rady a info, ale DR si myslím, že jako svatebka je ideální. no uvidíme, ještě je času dost.

já jsem teda taky zvědavá na SuperStar, ale těším se na ten film. mně se líbí Chodúr.

Jiři, příští rok bych chtěla mít stromeček po staročesku, už teď ho tak trochu máme - sušené ovoce, oříšky, mašličky, slámové ozdoby, perníčky a svíčky. emoticon
20. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 leni, to se mi taky moc líbí, ale nám by se to tam nehodilo.
Já fandila Dominice Staré, ale teď asi Chodúrovi, je lepší zpěvák, ale Šmajda je taky sympaťák.
20. pro 2009 ve 20:14  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Holky, tak jsem do teď balila pro Petra dárky, jsem totál zničená, bolí mě děsně záda, fakt jsem to letos přepískla, má 20dárků, jako malej paňár emoticon Myslela jsem, že rovnou zabalím i po rodinu, ale na to dnes už nemám. Petr si mezitím zkoušel ty testy, jsou tam teď pěkně debilní otázky, úplně jiné, než byly dřív, ale zvládnul to, tak snad to zítra klapne.

Markét, super fotky emoticon ta tv je bezva, my tu Vieru máme taky, akorát úhlopříčku 127, má super obaz, co emoticon

Jiřinko, ty jsi teda všímavá, že jsi postřehla ten stolek pod tv a děkuji za pochvaly emoticon Kam jsi vyfotila ten váš stromek? Jsem na něj taky moc zvědavá emoticon ten náš stojánek je pěkně pro zlost, nechtěla jsem ten obyč plastovej, tak jsem loni vyaukrovala tento litinový, ale příští rok jdu klidně do plastovýho, hlavně, aby měl velkou díru emoticon

Leni, ty staročeské stromky se mi taky moc líbí, zdobím tak aspoň větvičky ve váze, krásně na tom vypadá i usušený pomeranč na kolečka emoticon
Do Bojkovic jezdíme tak jednou ročně, ale třeba letos jsme tam vůbec nebyli, jak se stavělo, takže asi až příští rok pak ukázat mimi emoticon No a manžel přišel o papíry loni na rok, kvůli bodům.. byl to šílenej průser, protože dělal vedoucího pobočky a jeho náplní práce bylo celé dny jezdit po zákaznících, ani nevěděl, že přišel o tolik bodů, věděl asi o pěti, ale oni ty lumpové policajti mu vzali body i za ty přestupky, kdy se domluvili třeba jen na pokutě 200Kč a jeďte..víš jak, to byla podpásovka a celkem jsme čučeli.. měl tam několikrát překročení rychlosti, telefonování atd, ono se to rychle nastřádá, když byl za volantem 8h denně a věčně někam chvátal. Kvůli tomu přišel vlastně i o místo, no peklo, ale u firmy ho nechali, jen už nedělá toho vedoucího, byla to velká škoda emoticon Ale hlavně, že už ty papíry bude mít zpět, teda doufám, že je udělá emoticon

Holky, teď jsem se nacpala, Petr připravil rozkroj a už mám zase zpátky to bříško jako včera.. to je tak divný, přes den nic a večer vždy vyleze, měly jste to taky tak?
20. pro 2009 ve 21:12  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 holky, tak teď jsem si na závěr u toho filmu pěkně pobrečela. bylo to hrozné! asi jste už někdy slyšely o Nicolasu Wintonovi, jak zachránil za 2. světové války 669 židovských dětí.

Evi, co je rozkroj?
20 dárků? no ten musel být hodný! emoticon já dala Adamovi zatím první - tričko. docela mu sekne. včera jsme si dělalii spolu Štědrý večer, teda ne s kaprem, ale lososem. emoticon ještě mám pro něj ledvinku, chodíme hodně bruslit a on si ji prohlížel v obchodě, že by se mu hodila na vodu a drobnosti. a pak ještě pořídím nějakou kosmetiku. pořád jsem ještě trochu v mínusu, tak teď peněz letos moc nebylo. přeci jen jsem byla skoro půl roku bez práce.

jo a curkoví mi nakonec nevyšlo, ale pekly mamča a babi. tak mi tu aspoň kyne těsto na vánočku. emoticon
20. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Leni, my máme dnes nějaké problémy v dorozumívání emoticon rozkroj je prostě rozkroj emoticon prostě debužírování, obložené talíře všema možnýma dobrůtkama, něco jako prkýnka plné různých dobrot ve sklípku emoticon
A copak ty jsi vlastně dostala od Adama?
Já to letos s těma dárkama fakt přepískla, jenže jsou to věci, co stejně potřebuje a museli by se v průběhu roku kupovat, tak jsem využila Vánoc a bude mít aspoň pořádnou nadílku emoticon
Ty pečeš vánočku? to jsi teda šikulka emoticon
20. pro 2009 ve 22:15  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi jasně bříško večer bylo vždy největší emoticon emoticon neboj se emoticon

koukáme na superstar a docela se bavím emoticon emoticon

nám kyne těsto na vánočku vedle u tchýně emoticon

holky zítra jdu na gyndu po šestinedělí tak se bojim bojim emoticon že to nebude příjemný emoticon emoticon

my si dali loni hrozně moc dárků a letos prostě domeček,auto a budeme dělat krb emoticon to jsou dary si myslím až až emoticon
20. pro 2009 ve 22:29  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 to víš, každý jsme z jiného konce země! emoticon
tak já bych řekla obložený talíř či miska. fakt jsem pojem rozkroj neslyšela. emoticon
já dostala takovou sexy noční košilku, ale je mi trochu větší, tak ji vyměním za menší. a stejně ji využiju až v létě, teď spím spíš v klasickém pyžamu a ještě si vršek cpu do kalhot, abych neměla v noci holá záda. Adam se mi vždy směje, jak jsem hrozně sexy! emoticon
jo, peču, sice jen copánek ze tří, ale i tak vypadá slušně. jen nechtěla potvora nakynout. ale už se peče!
jsem si řekla, že ta se sní aspoň k snídani, když už mi nevyšlo cukroví. emoticon
20. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, tak to budu zítra držet palce, ať je u dr vše ok a bezbolestné emoticon Vy už máte taky nové auto?
No tak pokud mám počítat do Ježíška i dům s vybavením, auto a vše, co jsme letos pořídili, tak máme ty vánoce letos fakt milionové emoticon
Jo, copak vlastně Míša? Jak se jí bydlí, co malá a co ty její záchvaty, je jí dobře? Jo a kdy bude mít net, nevíš?

Leni, taky se tu používá termín obložený talíř, ale to nevystihuje tolik to obžírství jako pojem rozkroj, víš emoticon Košilku určo využiješ pak na svatební cestě emoticon jé, já ti tu vyhlídku pohádkové dovči ták závidím emoticon

Holky maminky, měli jste vysledované, jak mimi v bříšku spinkaj a jak jsou vzhůru a vydrželo jim to tak i po narození? Mě mimi totiž pravidelně budí ráno v 10h, to kope, pak je celý den v klidu a budí se kolem 17-19h, no a pak se kroutí chvilku vždy v tuto dobu emoticon Kdyby to tak zůstalo, tak by to byla pecka emoticon
20. pro 2009 ve 23:30  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 Dobre rano a dneska mam opravdu rano az ted emoticon emoticon jsem az do konce roku doma a je to super, zadne vstavani do prace a hlavne klid a odpocinek emoticon
O vikendu jsme byli v te Vidni, bylo to uzasny, byla jsem nadsena, v sobotu nam cely den snezilo a napadlo tam pres den tak 10 cm,ale davalo to tomu tu krasnou atmosferu, trhu je tam nekolik a priznam se ze jsem si i puncu lizla, ty nealko jsou jak horka stava, blee emoticon emoticon tak sjem si davala caj a od kamila si vzdy lizla na zahrati. Az budeme mit fotecky tak vam pak poslu odkaz emoticon

Jiank Evi rozkroj taky neznam emoticon
21. pro 2009 v 09:39  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Evi pekny brisko emoticon emoticon emoticon a stromecek taky pekny, mate ho akorat co, no ja ten nas letos nevybirala tak jsem ho nevidela rozbalenej,ale mam pocit, ze bude taky obri emoticon jo a my ho letos budeme mit jen do stribrna, minule byl modro stribrny, predtim cerveno stribrny tak letos jen stribrny, tu barvu miluju emoticon emoticon

Dneska jedu odpo ke kamosce, ma spoustu tehu vecicek a pdobnou velikost tak si pry muzu pujcit co budu chtit tak se tesim a vecer se mozna uz vrhnu na zdobeni pernicku, nejak to letos nestiham,ale je mi to jedno, jsou pekny i neozdobeny emoticon
21. pro 2009 v 09:46  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky emoticon
nestíhám vás dočítat, čtvrtek a pátek minulý týden jsem si udělala dovolenou, teď už jsem zase v pracovním procesu a zákazníci blázní emoticon a to jsem si plánovala dovolenou i příští týden, ale tu zatím šéfi nepovolil, i když mi zbývá ještě 12dní letošní dovolené emoticon takže Leni H nezbývá než závidět emoticon

Evi - šatna, stromeček i bříško super emoticon
s těma 20 dárkama - nerozmazluješ manžela trošku ? emoticon
Evi nechci tě zklamat, ale to, jaký má režim mimčo během těhu a pak po narození spolu prý nesouvisí emoticon ale třeba zrovna u vás to bude výjimka emoticon

mě mají ještě nějaké dárky přijít poštou... no snad to stihnou, ale třeba PPL nám od minulé středy vozí vypínače, od té doby je slušně povozili po republice, ale k nám se zatím nepovedlo emoticon emoticon

Markét - krásné fotky Sofinky s tatínkem emoticon
a držím palce ať dnešní kontrola proběhne v pořádku emoticon
21. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky emoticon

Leni, já mám ráno až teď emoticon Manžel mi chudák volal už v 10h, bezúspěšně, mám na noc vyplý zvuk, aby mě dopoledne nebudili zákazníci, když spím emoticon Tak jsem s ním teď mluvila, má úspěšně testy za sebou, teď ho čekají jen jízdy emoticon
To je super, že se výlet vydařil, ve Vídni to musí být fakt překrásné emoticon máš nějaké fotečky?

Pavlí, s tou dovolenou je to k naštvání, zvlášť, když ví, že jsi těhu, tak by ti ji snad měli dát, mohli by přihmouřit oko.. ten stres teď tam není pro mimi nic dobrého, bylo by lepší být doma. Taky si myslím, že režim mimi není pak stejný i po narození, ale zajímalo mě, jestli některá nááááhodou to tak neměla emoticon
vypínače dobrý, to jsou lepmplové, co. Jo a co stěhování? Budou Vánoce teda v baráčku?
K těm dárkům, mezi takové ty pravé dárky patří jen ten telefon, zastřihávač, boxy na nářadí a knížky, zbytek jsou jen hadry, které by se stejně museli kupovat, víš jak.. džíny potřebuje, mikči taky, trička jakbysmet, atd.., tak proč mu to vše nenakoupit pod stromeček, ne? emoticon A nekupuji drahé oblečení, trička jsou po stovce, džíny za 500 a mikiny za 200Kč, vlítla jsem do toho oblíbeného krámu, kde mají levné věci a jsou peckové emoticon Jinde moc ani nenakupuji emoticon

Jdu se dát do kupy a mastim do města, chybí mi mašličky a došel balicí papír..
21. pro 2009 v 11:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj holčiny moje emoticon
Stromeček jsme včera ozdobili a zjistili jsme, že žádné jiné ozdoby nepotřebujeme, jen špičku. Nemám ráda, když je to přeplácané. Fotečky jsem nikam nedala, jak blbnul net, tak jsem to nezkoušela. Dneska to stihnu možná až večer.

Odpoledne jedeme s Vaškem nakoupit vánoční nákup, ať už pak nikam nemusíme, jen já pojedu zítra s Vládíkem dokoupit dárečky, ale potraviny se mi nechce.

Evčo, ani mi nedošlo, že mužík nemá ty papíry, ale tedy strašně rychle to uteklo. Co ta pozice, ta se mu asi už nevrátí, viď? Hlavně, ať to zvládne a má řidičák zpátky, asi by ho mrzelo neřídit to vaše super fáro emoticon

My máme stojánek dřevěný a je super.

Markét, taky jsem se chtěla zeptat, jestli už to auto máte?
21. pro 2009 v 11:58  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Leni, těším se na fotky z Vídně emoticon

Pavlí, tak to jsi asi naštvaná, viď, hlavně jestli jsi s dovčou počítala. Ty věci snad dorazí.
21. pro 2009 v 11:59  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Evi - manžel je šikula a ty jízdy určitě nebudou problém emoticon
s dovolenou to zatím vypadá nadějně, kupodivu se mi podařilo vyřešit největší hořáky, takže tajně doufám, že mi povolí tuhle středu a alespoň 2 dny příští týden; za těch 6 let, co jsem tu, jsem během vánočních svátků neměla jediný den dovolené emoticon
stěhování vidím až na začátek příštího roku - leden/únor, nejvíc mi tam chybí dveře a žaluzky, žaluzky nejsou problém, to není taková investice, takže ty tam během ledna budou, a dveře holt počkají, ale jinak to bude holobyt emoticon
21. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky
ta mám po kontrole jsem v pořádku emoticon emoticon napsal mi HA emoticon emoticon a ptal se na co emoticon emoticon

dnešní noc super budí se mi po 4-5 hod emoticon

jo a mám dárečky emoticon emoticon už i pro manžela v tescu bylo praky lidí emoticon emoticon

jo a malé jsem koupila dvoje rozkošný šatičky v tescu měli slevy emoticon emoticon emoticon

ted dočtu
21. pro 2009 ve 13:30  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi auto nemáme budem kupovat na jaře emoticon ale potřebujeme na něj korunky tak šetříme a berem to jako na vánoce emoticon

míša měla zachvat a byla pro ní záchranka emoticon net bude mít asi po novém roce emoticon

jiřinko těším se na stromeček emoticon emoticon

pavlí je bude stěhování už aby to bylo co.....jsou to nervy no ale do narození prcka stíháte ne emoticon
21. pro 2009 ve 13:33  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Markét - do narození prcka tam budeme určitě, pokud nás teda nepřekvapí dřív emoticon
já už se s tím stěhováním nijak nenervuju, čekáme ještě na peníze, které snad budou v lednu, pak se hned objednají dveře, koupí pračka, stůl a židle a bydlíme emoticon emoticon

s Míšou mě to mrzí emoticon snad už bude v pořádku
21. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.