Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj Kačí, já nevím, jak je na tom s rozměrama třeba ta S4, ale ten náš už bych si příště nekoupila. Je super, dokud ti miminko nevyroste a to ještě Vládík patří opravdu k těm měnším miminkám, co můžu srovnávat. Měl by vydržet do tří let, ale to opravdu nevím. V létě to bude jiné, ale teď, když má fusak a zimní budničku, tak je to opravdu na prd emoticon

S Míšou P. jsem si psala sms a jak se přestěhovali, tak tam nemají ještě zavedený internet, prý je to na palici emoticon Má toho taky hodně, dělat na bytě a starat se o Amálku.
Vládík mi teď chce z počítače vytáhnout kabely emoticon
18. pro 2009 v 10:13  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Mě se ten S4 líbí.....nebo potom to nové Jané......ale nevím, asi bych si to neriskla,protože bych chtěla určitě nový a kdybych ho využila málo, tak to je škoda peněz...Aby miminku potom netrčeli nohy z kočárku emoticon
Aha,takže Míša tam nemá net..,hm to věřím....že je to na palici......na tom netu má aspoň nějaký kontakt,když je doma....teď se stěhovali....,no asi toho má také dost.
Vládík chce mít maminku zřejmě jen pro sebe emoticon emoticon emoticon
18. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
 Dobré ráno.

Tak to já bych s Vládíkem měnila. Mně se tuze líbilo, jak mně v nemocnici vezli, já bych byla v kočárku jak brouček emoticon . Ale chápu ho, že chtěl něco vidět, možná i svařák by si dal emoticon .

Kačko co jsi dělala, že máš zašitou nohu. Teda mi jsme mrzáci, pěkně zaštepovaný.

No já mám spoustu dárků koupených přes net a nikde nic. To jsem zvědavá, jestli to do Vánoc dorazí emoticon , no, dali jsme si domeček tak co. Pavel nemá dárek ani jeden, pro nikoho, pořád je jen v práci, ach jo. Už mám od babičky i cukroví, tak to u nás pěkně voní.

MNě to bříško pořád pobolívá. Specielně po sexu to není nic moc. Jak jsem se těšila, tak teď tedy nevím. Snažím se o miminko poctivě. Holky, ale přiznám se, že se nutím a nebaví mně to, to je hrozný, nikdy jsem se do toho nenutila, jenže když vím, že mi pak nebude dobře emoticon. Někde jsem do toho asi i nastydla a bolí mně močák a všechno mně pálí. Pupík mám tvrdý jak beton a bolí to, nevím, jestli mi tam jen granuluje tkáň, nebo se mi tam něco děje, ale z venku to zhnisané nemám.
18. pro 2009 v 10:32  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj Mončo emoticon
Chápeš Vládíka....,já také!! A je škoda,že si to člověk uvědomí až když je pozdě..... emoticon Já bych se také vozila v kočárku zachumlaná,spinkala bych - pořád emoticon
No,já jsem nedělala nic....,měla jsem oko mezi palcema...a musela jsem už jít,protože to došlo tak dalece,že jsem si musela vybírat kozačky,jaké si vezmu a potom už jsem nemohla ani bolestí chodit! A to je vše z těch úzkých lodiček a bot!!!!! emoticon Tak jsem včera vzala odvahu,a šla jsem ať můžu v klidu lyžovat!!!!! emoticon Jinak já nemám ani jeden dárek...chystám se v sobotu...a také si říkám,nadělili jsme si byteček....,ale stejně něco musím malého koupit.
Mončo,tak to je mi líto,že tě to takto bolí.....určitě se to léčí,měla si dlouho pauzu,tak se to dává dohromady...buď opatrná prosím tě na to nastydnutí!!!! Hele, a třeba když tě to nebaví,tak třeba se to zrovna povede.... emoticon
18. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Mončo, tak to je asi dost nepříjemné emoticon Hlavně, jestli to k něčemu bylo, pak vše přebolí. Můj kolega v práci se také snažili o miminko, ne tak dlouho, ale asi 6 měsíců pořád hlídali ovulaci apod., pak si řekli, že tomu dají volný průběh ještě chvíli a za 2 měsíce mi poslal MMSkou fotku s UTZ emoticon

No doufám, že to bylo tím, že chtěl jen koukat a ne, že se mu tam nelíbilo, ale z toho kočárku taky viděl, už v něm seděl emoticon S těmi stříškami to dopadlo tak, že na ten náš kočárek opravdu nebyly a patří k S4, jsou širší, tak mi ten pán volal a já se ho ptala, jestli je ta S4 širší, tak říkal, že je, že ten Vintage je užší na úkor toho, že je otočná sedačka po a proti směru. Prý S4 bude mít také novou kolekci, která bude taky otočná a tím už užší. Prý je to kvůli tomu, aby to zapadlo do rámu a nenasazovalo se to na rám.

Mě už chybí jen dárek pro ségru a pro Vašíkovo mamču, ale té koupíme pánvičku na indukci. Janičce chci zimní mikču, jen jí musím najít a lampu s Ikey, tu si přála, jenže tam nikdo nejede, tak jí dám poukázku.
18. pro 2009 ve 13:04  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3630699&vReferer=

paseme emoticon emoticon

dneska hlídala tchýně dala jí i najíst emoticon šikulka my byli v globusu a nakru na mega nákupu emoticon
dnešní noc super dostala včéra v 6 večer a vzbudila se až o půlnoci emoticon emoticon šikulka moje emoticon

moni to mě moc mrzí je to nemilé no emoticon nutit se emoticon at je lépe emoticon
18. pro 2009 v 18:37  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko super že jste byli na trhách budou fotečky??
s tím kočárkem mě to mrzí emoticon

hele já to vidím ted malá je malinká a když je v kombinézce a fusaku tak je tam umáčklá emoticon nevím nevím mít půlroční dítko a dát ho do hluboké korby emoticon emoticon příští zimu jdeme do sportáku ale bude nám rok no jsem zvědavá emoticon ,,,ale myslím že většina kočárků je rozměrově stejná že bychom si nepomohli ničím jiným nebo myslíš že jO????
18. pro 2009 v 19:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky emoticon

Konečně jsem se kv ám dostala, celé dny lítám po nákupech a teď jsem si byla sednout ještě s kámoškou.. taky je u vás taková halda sněhu? U nás silničáři zaspali, hotová kalamita a i ve městě na silnicích dobrých 10cm sněhu, no nářez emoticon
Dnes jsem byla na tom testu na cukrovku a zvládla jsem to emoticon Ten nápoj mi i chutnal, bylo to jako hodně sladká citronáda, s chutí jsem ten půlitr vypila za 5min. Pak jsem byla ještě na tom UTZ, vše ok, rosteme dobře, dle MS jsem 25.týden, dle UTZ 23 a něco, pořád je to stejný skluz kvůli těm dlouhým cyklům, otěhotněla jsem prý ke konci cyklu, takže se mi šoupe i předpokládaný termín porodu na 17.4. emoticon a malá je krááááááááááásná emoticon

Jiřinko, tak to mě mrzí, že vám Vládík tak znepříjemnil výlet a ta zima do toho, ale aspoň jste se tam podívali emoticon K tomu kočárku, mně přijde ta S4 fakt velká, právě hlavně sporťák v porovnání s ostatníma, tak uvidíme v praxi emoticon A jak je na tom marůdek, už je to lepší?

Mončo a ty už máš povolený sex takhle brzo po tom zákroku? Nemůže se tím něco vevnitř namohnout? A jakpak se tváří manžel na poctivé zadělávání? emoticon Na močák jsem trpěla taky, moc mi pomáhá urologický čaj, zkus si ho koupit a dobré jsou i brusinky nebo brusinkový džus, tak se tím prolejvej a bude brzo líp. Ty dárečky ti snad dorazí, ještě na to mají pondělí, úterý, středu, to by měli zvládnout.

Markét, maličká je šikulka, krásně pase emoticon Jsou v tom Globusu ty výprodeje, jak jsi o tom psala? Jooo a koupila jsi teda nakonec manžílkovi něco k těm Vánocům???? Vsadim boty, že on ti něco určo koupí, i když jste si řekli, že si nic dávat nebudete, uvidíš emoticon

Kačko, jak jsi psala o tom lyžování, tak s emi úplně zastesklo, že se mě to letos netýká, ach jo.. a co ta noha, je to lepší?

Jdu pomalu do hajan, zítra mě tu čeká hafo práce, chci to tu konečně pořádně vyzdobit a přestěhovat hadry do šatny emoticon tak dobrou noc..
19. pro 2009 v 00:31  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj emoticon
Markétko, malá je tak krásná...... emoticon moc hezky pasete,jen tak dál!!!!!!
Evi,ty seš také v jednom kole,co? Už se sklidni a užívej Vánoc--- emoticon Děkuji za optání,noha už je lepší 28.mi budou vyndavat stehy,nejhorší byl ten den a ten druhý den,to jsem ráno nevlezla do žádných bot,ale nakonec jsem tam tu nohu do jednich kozaček narvala....au,au... emoticon Takže 17.dubna.....aprílový měsíc,aprílové dítko emoticon
Holky,krásný víkend...mějte se fajn...já odjíždím do Liberce na nákupy!!! Pa,pa.... emoticon
19. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

evi no vidíš že jsi to zvládla emoticon mě to také chutnalo ale potom se mi zvedl žaludek emoticon emoticon o jo malá je určo krásnáá emoticon emoticon má být po kom emoticon u nás je také sněhu ale štve mě ten mráz emoticon emoticon nemůžeme ani ven emoticon

globus nevím emoticon my tam kupovali jen jídlo a nebyl moc čas pospíchali jsme za malou domů emoticon

noc zase super malá krásně prodlužuje dobu krmení včéra jsme si dali s jirkou lahvinku vínka emoticon emoticon a přežila jsem emoticon emoticon

evi ani nevím zda ti to napsat emoticon ted jel jirka pro dárek mě emoticon a prý je dražší emoticon a já nic nemám emoticon v pondělí jedu do města ale nevím ani co koupit pomoc emoticon emoticon emoticon

zítra už zdobéme stromeček emoticon emoticon emoticon emoticon a ted jdu dělat vosí hnízda emoticon
19. pro 2009 v 10:05  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,

zdravím z pelíšku. Adam nám připravil pravou anglickou snídaní, takže do večera se nehnu! emoticon
ale musím tady uklidit, tak se nedá nic dělat.
večer jdeme ke kamarádům na takový menší Vánoční večírek, bude nás tam celkem dost a zítra si nahřát kosti do toho světa saun v Aquapalace.

jinak mamča ze mě tedy zatím nebude, MS se dostavila. emoticon ale překvapilo mě to, nikdy jsem takové zpoždění neměla. každopádně to máme vyřešené, zatím to sice neplánujeme, ale kdyby se povedlo, budeme moc šťastní, to jo!
Moni, určitě věřím, že Tě nepředběhnu. emoticon nutit by ses do toho neměla. jak psala Jiřinka o tom kolegovi, takových případů je dost, že se povede, až tomu ti dva dají volný průběh. hlavní je, že jste v pořádku.

Marky, malá je šikulka! emoticon

Evi, tak co bříško, už je trochu větší? jsem zvědavá, kdy se ta malinká začne víc ukazovat.

Kači, užij si nákupy, já už to mám za sebou. udělali jsme vaječný koňak, ale pořád nemáme cukroví, tak snad dnes.
19. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Dobré ráno holky emoticon

Tak mně manžel taky udělal snídani, ráno vstal, zatopil, udělal míchaná vajíčka, připravil stůl a já akorát vylezla a nacpala se, teď tu funím emoticon

Kačko, jsem v jednom kole, ale baví mě to, celé dny jsem chodila po krámech, mám komplet nakoupeno, trošku víc, než jsem chtěla, ale to neva, jsou to všechno věci, co se hodí a užijou, mám plné auto tašek, nedostala jsem se ještě k tomu to natahat domů, nechci vidět, až to budu balit emoticon
To je fajn, že noha už nebolí, teď přes svátky si aspoň odpočineš, a pak budeš zdravá jako rybička emoticon
Hezky si užij nákupy!!

Markét, jé, vidíš to, tak přece jen bude u Vás Ježíšek emoticon Jirkovi by jsi mohla koupit nějakej hadr na sebe, pokud nevíš nic, co by potřeboval nebo po čem třeba tajně touží.. nebo třeba něco z elektroniky, nebo nějaký řetízek na krk či ruku, jestli to nosí, ono těžko poradit, když ho člověk vůbec nezná.. ale určo na něco přijdeš emoticon
My jsme se rozhodli, že si už dneska taky nazdobíme stromeček emoticon Normálně to děláme až na štědrý den dopoledne, ale takhle budem mít aspoń už vše hotovo a v klidu si užijem pohádky a atmosféru emoticon
Už se nemůžu dočkat emoticon

Leni, bříško pořád není, jako něco se tam rýsuje, ale jako těhu břicho to pořád rozhodně nevypadá emoticon Stále nosím moje džíny i s páskem a netlačí, tričínka atd, no ale počítám, že po Vánocích už bude mega břuch emoticon
Ale malá je čiloučká a má síly za dva, dělají se mi bouličky na bříšku, když se vrtí, je to super emoticon
Cukroví taky nemáme, zítra ho budu muset nabrat u tchýně a možná něco rychlého, dobrého taky udělám, uvidíme, jak to budem stíhat.

Dneska tady šíleně mrzne, jak je u vás? A to budem muset na procházku do lesa na větvičky, to bude očistec emoticon
Hezky si užívejte den, jdu makat, zatím papapa
19. pro 2009 v 11:46  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kuk emoticon

mám uklizeno vosí hnízda hotové emoticon emoticon takže už mám vše emoticon

jirka jde ted sekat stromek je prý veliký emoticon emoticon vůbec nevím kam ho jako dáme emoticon

právě že netouží po něčem prý má vše emoticon řetízek na krk má i na ruku to už jsem mu kupovala emoticon

my ho ozdobíme zítra o štědrý den čekáme naše svědky tak aby bylo hotovo emoticon emoticon a jak říkáš pohádky atd

procházku závidím my ven nemůžeme emoticon je moc beliká zima emoticon

manžela máš šikulku hezky se stará emoticon

leni užij si večeírek emoticon emoticon
19. pro 2009 ve 13:09  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj holky, tady je taky obrovská zima, včera večer jsme měli -15 stupnňů. Ale je to krásný venku, jak je býlo, ale rozhodně se mi tam nechce emoticon
My budeme taky zdobit zítra, dneska chci ještě něco uklidit.

Na nákupy pojedem v pondělí a v úterý už pak jen sama po koupání s Vládíkem něco dokoupím, musím ještě pro tu ségru koupit dáreček.

Markétko, Vašík chtěl pořád malý bulíček, tak jsem mu ho nechala udělat od Fotolabu s fotkou Vládíka, ale na to už je pozdě. Myslím si, že nějakým hadříkem nic nezkazíš. Taky jsem mu koupila ten elektrický holící strojek, ale teď se holíme stejným normálním, jen měníme žiletky, tak jsem je koupila a dám mu je, jakože strojek mít nebude. Ale on tomu stejně neuvěří emoticon Teď pořád mluví o meteostanici, jestli pak jí ježíšek přinese, tak mu jí asi dokoupím emoticon Pak mám svetr a ponožky, tím končím.

Evčo, on to Vládík, když nebyl v tom kočárku, zlvádl perfektně emoticon
Fotečky mám jen 4, nezvládla jsem v tom mrazu vytahovat foťák emoticon
19. pro 2009 ve 13:26  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Jo a omlouvám se, samozřejmě jsem myslela "bílo"
19. pro 2009 ve 13:28  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Jiři, ta meteostanice je parádní, viděli jsme ji prvně v té vilce, jak jsme byli ve Francii a Adamovi se to hned zalíbilo, tak už ji máme v seznamu svatebních darů. emoticon

tady je taky hrozná zima, byli jsme venku třepat deku a těch pár minut stačilo. já tady pulíruju a A. píše disertačku. fuj, mně už by se nechtělo zpět do školy. takový víkend bez učení je parádní! emoticon
tak že by byly letos po dlouhé době bílé Vánoce?

Evi, taky bych zašla na procházku.
to cukroví se mi nějak nechce, ale mamča říkala, že napekla dost a babi určitě taky. tak možná se dokoupu aspoň do vánočky. emoticon
19. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj Leni,
já už bych taky do školy nešla ani náhodou, ale zase na to vzpomínám hezky, jen jsem ráda, že to učení a psaní různých prací mám za sebou.
Jinak jsem koukala na počasí a píšou, že bude na Vánoce pršet, tak uvidíme. Takhle by to bylo krásný, jen by stačilo tak 1 stupeň pod nulou.

Vašík teď vzal na chvilinku Vládíka ven do toho velikého kočáru a řval úplně stejně, tak to asi kočárem není.

Markétko, tak to je super, že už ti takhle spinká a bude to ještě lepší emoticon

Nám včera Vládík usnul v 17:30 bez večeře, nevykoupaný, nepřevlíknutý a přebalený emoticon Probudil se na jídlo ve 21hod. a byl vzhůru do 22hodin, říkala jsem si, že to jsem ve 4 vzhůru a už bude mít ráno, ale překvapil, s nočním buzením jsme vstávali v 6:30, pak usnuli v 8:15 a spali do 9:45 emoticon
19. pro 2009 ve 14:14  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3631776&vReferer=

tak to je ona kam ho dáme emoticon emoticon
19. pro 2009 ve 14:17  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Uf, jdu si k vám holky dát pauzičku.. přendáváme oblečen do šatny, manžel má už svoje hotovo a já ne a ne se dohrabat konci, ale už mi toho zbývá málo a v pohodě se tam vše vejde a ještě tam zbydou volné hořejší police na lůžkoviny, ručníky atd emoticon

Jiřinko, tu meteo stanici máme, je to super, jedno čidlo máme v ložnici a tu hlavní stanici máme v obýváku, ukazuje to teplotu, vlhkost atd, jsou na tom hodiny, budík, je to moc fajn, pěkná se dá koupit už od 500Kč, my ji dostali od kámošky jako svatební dar, akorát mi chybí to čidlo ven, myslím, že to, co máme v ložnici by venku asi nepřežilo déšť a tak, tak na to pozor, až to budeš pořizovat emoticon Na toho Vládíka by se na tyto situace hodila ta taška na nošení na zádech nebo břichu, viď emoticon
Joo, jinak jsem už 2x měla ten kabátek od tebe, je moc fajn!!! emoticon

Markét, co koupit manželovi teda třeba nějakej aku šroubovák nebo něco takového, co pak využije na baráčku? Má nějaké koníčky? Třeba nějaké termo prádlo na lyže nebo tak.. Ale ona i normál mikča nebo hadřík udělá určo radost emoticon
Já manželovi nakoupila toho hafo, nějak mě to chytlo a nevěděla jsem, kdy přestat emoticon džíny, 2 mikiny, takové plátěné kalhoty pro volný čas, něco jako tepláky, 3 trička, ponožky a trenky, pak box na nářadí a ještě jeden i s nářadím, knížku, ten zastřihovač vousů a vlasů a nový mobil emoticon

Leni, na Vánoce bohužel hlásí oblevu emoticon Ale doufám, že se pletou emoticon

Jedem teď pro stomeček do garáže a na obídek, pak se půjdem projít pro ty větvičky, snad neumrznem..
19. pro 2009 ve 14:25  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, stromeček super emoticon pak hoď fotku, kam jste ji umístníli emoticon
19. pro 2009 ve 14:26  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Já stromek neviděla, už ho někdo smazal emoticon
19. pro 2009 ve 14:52  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Evíku, tu stanici mají rodiče i prarodiče, je to fakt super, tak se po tom ještě mrknu emoticon
O tom termoprádlu jsem taky uvažovala, ono to nemusí být jen na lyže, ale i jen na procházku se Sofinkou emoticon Měli ho teď v Tchibu.

Tak už budeš mít hotovou šatnu, co ta nějaká fotečka?
Stromek už budete zdobit dneska? Tak taky fotku a neflákej to s tím focením !!! emoticon
19. pro 2009 ve 14:55  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3631946&vReferer=

tady naše modelka emoticon emoticon

jiři smazali admini emoticon dám to pak na střechu až bude ozdobený emoticon emoticon emoticon

jéé evi gratulace k šatně emoticon to je super ž jste to stihli do vánoc emoticon a venku je hrozná zima brrrr emoticon emoticon

ta meteostanice mě také napadla emoticon emoticon
19. pro 2009 v 16:00  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Tak jsme zpátky, zrovna se mordujem se stromkem, museli jsme ho taky trošku zkrátit a teď ho manžel zužoval, aby se dostal do stojánku, to byl boj, ale už stojí a je krásný!!!! emoticon Pak ho blejsknu a i tu šatnu emoticon

Markét, Sofinka je teda modelka, je to moc hezké emoticon jak jsi udělala to černé pozadí?

Jiřinko a nevíš za kolik měli to thermoprádlo v Tchibu? Chceme ho koupit Petrovo bráchovi, to se nikdy neztratí emoticon

Jdu se dát pomalu do kupy, v 19h jdem na véču do Řecké restaurace, tchánojc dnes slaví 40.výročí svatby emoticon
19. pro 2009 v 17:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi u nás se také bojovalo emoticon emoticon

zlomili jsme stojan tak jirka jel pro jiný...pak nemáme dost háčků takže je ozdobený napůl emoticon no komedie a mám malo světýlek emoticon jinak je v obýváku vešel se tip top emoticon

evi ty jo užijte si večeři emoticon najez se i za mě emoticon emoticon

to pozadí-fotím to černobíle na červené sedačce a v picase to upravím jas atd a ta červená jak je tmavá tak jde krásně do černa emoticon
19. pro 2009 v 19:50  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Evčo, podívej se na stránky tchiba. Bohužel si ale myslím, že už je to z minulých týdnů emoticon

Markét, tak to ještě teď vyfoť, prosím emoticon

A co to černé pozadí, budeš mít? Sofinku si taky pěkně učíš na foťáček, co? emoticon

Stromeček chci zdobit zítra, abych taky právě zjistila, co mi chybí a mohla to ještě v pondělí nebo v úterý dokoupit. Světýlka jsem kupovala nové delší v obi, s tím stojanem to muselo pěkně naštvat. Vašek ho tam dal, ani jsem o tom nevěděla, stojí nám na terásce.
19. pro 2009 ve 20:01  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky, tak jsme zpět z večeře, bylo to super, nacpala jsem se k prasknutí a to doslova, normálně mi tam pak z ničeho nic vyskočil regulérní bubínek emoticon

Markét, s tím stojánkem to muselo být k vzteku, ale hlavně, že už stromeček stojí emoticon Ty fotky teda děláš stejným způsobem jako Míša, viď, to je dobrý nápad emoticon

Jiřinko, díky za tip, pak na ty stránky mrknu, kdyžtak vlítnu do nějakého sportu, tam to určo taky bude.
Máš dobrý, že jsi ani nevěděla, že manžel dal stromeček do stojánku, tady kolem toho bylo hodně hlučno emoticon Manžel se vztekal, protože ten strom měl průměr přes 10cm, zatímco stojánek má asi tak 5ti cm otvor, když už se mu podařilo ten kmen zúžit, při tom se řízl, tak mu to pak v tom nedrželo rovně, věčně se strom klátil k zemi, no parádní tyátr emoticon Zdobit budem taky zítra, ale už takhle je nádherný, už jsem to blejskla, zítra nahraju fotky do compu. Taky ho pak vyfoť emoticon
19. pro 2009 ve 23:26  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kuk emoticon

přeji krásnou zlatou adventní neděli emoticon emoticon

evi u nás podobné s tím stromkem emoticon emoticon ale my to máme každý rok emoticon loni nám před večeří i spadl emoticon emoticon
míša to fotí na černé sedačce emoticon pak to také asi jen malinko upraví emoticon
chci udělat nějaké s jirkou na rukách atd emoticon

jiřinko pak ho také vyfot emoticon emoticon
20. pro 2009 v 08:09  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/murynka/album/nas-domecek

tady je ale nevšímejte si řetězů emoticon emoticon ty jsou provizorní koupím jiný emoticon
20. pro 2009 v 08:23  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3632919&vReferer=
20. pro 2009 v 08:40  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.