Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Tak jsem do sebe nacpala zbytek včerejší číny. Mně prostě nechutná jíst, vůbec necítím chutě a při pomyšlení na jídlo se mi dělá zle. Kdyby mi to chtělo vydržet. Zvláštní je, že nehubnu. I když, když většinu dne prospím, tak se není čemu divit. Včera jsem byla chvilku venku a večer jsem zas krvácela. Ono se to nezdá, ale fakt musím asi pomalu. Chtěla jsem jít k bábince pěšky, ale peču na to, jedu autem a při zdobení budu sedět, ta hodinka dvě mi prospějou.
Profilova fotka
Ahojky, teda Mončo, tá se ten ultragesteron dostat i bez předpisu? To by byl pro Vašíka ten nejlepší vánoční dárek :-D Leni, tak to je super, že padnou. S těma druhýma je to dobře, možná do toho dorosteš :-D Já si těhotenský rifle koupila až ve 21 týdnu, do té doby mi byly všechny veliké. Markét a kde seženete ten panel? Jinak dnes jsme plavat nešli. Nakonec je to kvůli mě. Včera v noci se mi udělali opary a na dnešek to je hrozný. Voda by mi nedělala dobře a ještě bych strašila ostatní, možná by jim to i vadilo, protože to není nic hezkého :-( Hlavně to bolí a nemůžu malinkýmu dávat pusinky ;-(
Profilova fotka
Ta moje kolegyňka má teď v těhotenství také pusu plnou oparů. Jiří nevím, zjistím, když tak vykrademe lékárnu :-D
Profilova fotka
ahojky :-) já dneska vyzvedla ty fotečky Vánoční sofinky jsou krásný koupila jsem rámečky už to mám nachystané x-) sice drobnlstka snad udělá radost 8-) byla jsem s malou u prabáby na návštěvě měla premiéru byla moc hodná i v autě.... ted jsme vykoupali nakrmili a spinká a je klid x-) x-) je unavená asi jo a paseme koníčky x-) x-) moni nadržená :-D :-D já též už včéra jsme mohli ale mám z toho i strach :-N jaké to po porodu bude :-N =-) orgasmus závidím :-D :-D :-D to musí být paráda ze sna :-D :-D já měla nedávno noční můru že jsem byla zse těhotná 8-( :-N :-N fakt jsem se probudila zděšená :-D jiři ty opary mě mrzí :-( my měli ted afty :-( oba s manžou :-x ten panel snad vymění oni ne :-p :-p
Profilova fotka
Noční můru Markét :-D . Vyměním tělesnou potěchu za těhotenství :-( ;-) :-D
Profilova fotka
Dobre rano, dala jsem na konika fotecky kalhot;-) byla jsem doma pochvalena, ty jedny fakt sedi uplne presne, mam problem vybrat i v krame aby byly sedely tak skvele :-) druhy jsou malinko volnejsi,ale do toho dorostu, toho se nebojim :-D Vcera jsme byli s Kamilem na trzich u nas na namesti, bylo to pekny, stejny jako kazdy rok,ale stejne se mi libilo a i jsem amlinko neco pokoupila ;-) A vecer jsem pak zehlila, byla jsem nejak moc aktivni :-D :-D
Dobré ráno, Leni,hned se jdu podívat na kahloty ;-) A co jste si koupili na trhách?? Trhy jsou krásné.... Markétko,tak až budeš mít čas,tak nám ukaž fotečky ;-) Vy už pasete,??? No to je pokrok...,paráda!! :-) Jak píšeš o té noční můře...,mě se jednou tohle zdálo také..,ale to jsem v životě na rozdíl od tebe těhotná nebyla :-D :-D Jiřinko,tak to je mi líto s těmai opary...mě zabírá Zoverax... ;-)
Profilova fotka
mame tu i remeslne trhy a tam jsme koupili struhatko na cesnek, k tomu jsme dostali certve topinky, to bylo moc fajn, byla nam dost zima :-D a pak nejakou svicku a ja si koupila cepicku ;-) me na opary nic nezabira, proste musi probehnout, jediny co tak pres noc si na ne davam zubni pastu - ta chladi a vysusuje, tak to tak dlouho nesvedi a driv se udela strup,ale jinak to proste ten tyden trva :-(
Profilova fotka
kači jestli myslíš tu vánoční tak fotka je tady http://www.modrykonik.cz/album/view.p... všem přeji krásné ráno :-) u nás sněží a drží se to x-) x-) no pro mě to noční můra byla sofí byla takhle malá a já zase ve 3měsíci :-N to bych nechtěla :-x
Profilova fotka
Ahoj holky, nám tady také krásně sněží a drží se to :-) Chtěla jsem jet do Mostu, myslela jsem, že tak v 9 vyrazíme, jenže prcek byl vzhůru od 4:15 do 5:00 a pak už v 5:45 vstával. Pořád ho trápí ten nosánek a špatně se mu spí :-( Pak jsme si šli v 8 lhnout a spali jsme do 9:40 :-) Hned se cítím líp ;-) No a to už se mi v 10:30 nejdřív vyrážet nechtělo, možná pojedeme po obědě, ještě uvidím. Kačí, Vašek včera přivezl Vectavir a zabralo to hned, přestalo to bolet, splasklo a udělali se mi do večera jen stroupky :-) Jdu mrknout na kalhoty :-)
Profilova fotka
Jirinko, to je super, ze to tak rychle zabralo, ja s oparama bojuju cely zivot a jsou casto vsude mozne jen ne na puse ]-( tak uz sje asi proti vsemu odolna. Ale musim to zaklepat, v tehu zatim zadnej. Mamka to mela naopak, nikdy ho nemela, az kdyz byla se mnou tehotna tak ji vylezly a od te doby je ma taky casto. Tak snad se to u me zastavi ;-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) včera jsem to sem už nezvládala, přišla jsem domů až večer, zkoukla Ordinaci a zalomila to :-) Ten 4D UTZ byl super, akorát modelka ani mediální hvězda z malé nejspíš nebude, celou dobu (20min) měla ručičky před obličejem, ale tak důkladně, že jsme sotva zahlídli půlku tvářičky a na fotkách z toho není vidět lautr nic, jen na videu a to stejně žádná sláva, prostě se důkladně kryla, zato znám perfektně všechny její prstíčky :-D Pan doktor do ní přes břicho štouchal, třásl s ní, ale houby platné, ty ruce z hlavičky prostě nesundala.. až mi jí bylo líto, říkám si, proč je tam tak pořád má, na každém UTZ si drží hlavičku a nesundá je.. není to zvláštní? I mě tak napadlo, zda jí třeba netlačí mé džíny, i když já to necítím, tak tam má třeba málo prostoru na čumáček, nad ní je hned placenta, tak si tam možná dává ty ručičky aby si tu hlavičku chránila a má je tam prostě pernamentně, ale to mi přijde jako celkem fantasmagorie, ale je to možné? nebo nezáří nějak ten UTZ, že by ji to vadilo? No a vážíme nějakých 550g a všechny orgány fungují jak mají :-) Jdu vás dočíst :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Jiřinko, tak s oparama jsme na tom stejně, mně minulý týden taky vyskočily, plněj spodní ret, teď už tam mám stroupky, ale je to pěkně otravný :-( Vládíček pořád marodí? Musí to být pro něj těžké, brouček malý. Zkus mu trochu zvednout na noc matraci, aby nespal úplně rovně, bude se mu líp dýchat. Jak jsi psala o těch těhu ryflích, že jsi si je kupovala v 21.týdnu, nebudeš je taky prodávat? :-D jestli jsou to ty, co jsi měla na focení, tak ty se mi moc líbily :-) jakou máš velikost? Kabátek jsem teda na sobě ještě neměla, zatím jak nemám břicho, tak se v pohodě vejdu do mé bundičky, ale určo na něj přijde brzo řada :-) Leni, kde na koníkovi máš ty džíny? já to zase nemůžu najít a chci to vidět!! :-) Je super, že ti dobře padnou a ta cena, no povedlo se ti to x-) Kačko, tak to jsi mě překvapila s tou chutí kaštanů,jako kedluben to by mě ani nenapadlo, já si to představovala spíš jako ořechy nebo mandle, no musím to vyzkoušet :-) Mončo, těma kamenama chci obložit rohy baráku, ono to udělá ty rohy pak opticky takové tupé, do kulata a celý domeček pak bude působit strašně mile, takovej Flinstounův příbytek :-D Viděla jsem to takto kdysi na jednom domě a byla to naprostá pecka, až si vzpomenu, kde to bylo, tak to zajedu vyfotit, ono se to takto špatně vysvětluje a představuje :-D Prostě bych ráda, aby nám to vše ladilo dohromady, zahrada, dům i interiér :-) Jo a k těm bývalým láskám, mám to stejně jako vy holky, nedovedu pochopit, jak nějakej ex může vůbec milovat jinou a ještě si s ní udělat dítě :-D :-D :-D Mončo, počkej, to mi teď došlo, vždy´t Pavel byl tvůj první nebo se pletu? Markét, to je dobře, že to s tou troubou takhle dopadlo, vymění to a hotovo, aspoň jsi poučená, je štěstí, že se ti to nestalo na nějakém dílu, který by vyměnit nešel :-) A co manžel, on fakt kvůli tomu dělal tyátry?
Leni,nemůžu najít tvé album na Mk.... =-) Řemeslné trhy...to je bomba,ráda na to koukám!! x-) Jiřinko,hlavní je to...že to pomohlo. Já v životě opar neměla,ale prý je to docela dost nepříjemné ]-( Evi....,tak to si malá s váma hrála na schovku ;-) No a je to super!!!! Že všechno funguje,tak jak má!!!!!!!!! To je radost!!!! x-) Gratuluji! Jinak opravdu ty kaštánky jsou měkké, no prostě jako vařený kedluben.... ;-)
Profilova fotka
holky poslala jsem vam IP ;-) Evi teda mala je tajemna, rozhodla se, ze se ukaze az v pravy cas ;-) :-D jiank super, ze je vse v poradku!!!!!
Profilova fotka
holky ;-( ;-( |-| ani jsem vám to nechtěla psát ale už nemůžu :-( moje mamka se léčí má začínající depresy :-( :-( :-( za celý rok toho na ní bylo moc změna práce můj potrat ted dřívější porod autoškola......a takto dopadla vůbec nejedla nemohla do sebe nic dostat dostala léky a ted mě srazila na kolena další věc ;-( ;-( babička má rakovinu je to zhoubný jsem totálně na dně |-| strašně se bojím že nechci to ani říct říká se že když se někdo narodí někdo odejde :-( :-( :-( prominte ale musela jsem to říct :-(
ahoj holky Markét, to mě moc mrzí. vím, co to je. deprese má u nás taťka z rozvodu a babička má také nádor. zjistili jí to před dvěma lety. nejprve měla mrtvici a pak toto. naštěstí u těch starších lidí to postupuje pomaleji, tak snad to bude stejně i u vaší babičky. držím palce a drž se! jinak moje MS furt nikde. tak nevím. vždy to bylo do 28 dní max. teď už 3.den zpoždění. tak to by byl gól! přes kondom a přerušovanou soulož! :-D
Profilova fotka
Tak nakonec jsem do města jela, něco jsem koupila, ale z těch lidí jsem byla hotová. Evčo, moje rifle by ti opravdu nebyly, nechala jsem si je zkrátit :-D To je jedno, že se malá schovávala, hlavně že je v pořádku ;-) Markét, tohle mě moc mrzí, určitě se musíš trápit :-( Moji dva dědové i babička na rakovinu umřeli. Bohužel problémy jsou a budou, my teď v rodině máme také a dost veliké, ale snažím se myslet pozitivně, i když to občas nejde. Leni, tak to by byl vážné gól :-D
Profilova fotka
už je to lepší moc děkuju evi gratuluju ke zdravé holčičce a to že se schovává chce vás překvapit 8-) :-D naše se také moc neukazovala :-N :-N leni krásně gatě x-) sluší ti ;-) ;-) leni že by miminko :-D :-D to by byl golllll :-D jiřinko a copak se děje u vás :-( ? ted mě dorazila malá :-( podvakrát mi vypila 50ml řvala že ma hlad ale nemohla si tu lahev chytit ale plakala já zoufalá co jí je myslela jsem zda nemá něco na jazýčku nebo něco ale to by nevypila ani tu 50 vyměnila jsme lahev dudlík a nic |-| už zoufalá ted v 9 to udělala zase a pak najednou pila a ohodila mě :-N hodila šavli :-x asi jí bylo špatně a bolelo bříško to je taková bezmoc když člověk neví co a jak :-( ted spinká tak uvidíme jaká bude noc děsím se toho |-|
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Markét, to je mi moc líto, co teď tvoji rodinu postihlo, ale maminka se z toho brzo dostane, vždyť má čerstvou vnučku, co jí bude dělat jen a jen radost :-) Ta nemocná babička je její maminka? Kolik jí je? Zhoubný nádor neznamená hned smrt, u starších lidí to jde opravdu pomaleji, jak píše Lenka. Kde jí ten nádor našli? Je mi to moc líto :-( Leni H, ty džíny jsou peckový!!! x-) fakt ti sedí naprosto pefektně, moc ti sluší :-) a máš moc hezké bříšenko, já už chcí taky :-D ale když ho nafouknu, tak takové už taky umím :-D Leni, no to je nářez, zkusíš testík? Ale to opoždění klidně může být vysazením té antikoncepce, ono to pár měsíců u někoho trvá než se tělo srovná na přirozený cyklus, třeba ho budeš mít delší, než byl předtím, já to tak taky měla ;-) Jiřinko, tak to by mi fakt ty džínečky nebyly, když jsi si je zkracovala, ale třeba jako tříčtvťáky přes kozačky nebo do kozaček, to by nešlo? I když tohle je věc, kterou bych si chtěla nejdřív vyzkoušet, tak když je budeš chtít prodat, vem je sebou na sraz a já si je zkusím pak třeba někde na záchodě :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, Markétko, tak jak to se Sofinkou dopadlo? Možná byla jen přepaná. Tenkrát mi Vládík vyzvracel všechno, co zbaštil, asi 4x po sobě, což bylo během 12hodin. Volala jsem na pohotovost a řekli mi, že mu mám jen dávat na lžičce vodu nebo černý čaj, aby nebyl dehydrovaný. Druhý den jsem jela k doktorce a říkala, že krásně přibývá, že mu to jen nesedlo. Tak snad to u vás bylo něco podobného. Evčo, já si ty rifličky nechám na druhé těhotenství ;-) Leni, zapomněla jsem ti ty kalhoty pochválit, sedí suprově :-) Ve 12 jedeme nejspíše do Marienbergu, tak se těším. U nás dost chumelí a sníh se krásně drží. Naštěstí na západě je o něco tepleji, tak snad nebude na Vládíka veliká zima. Jinak i ten sporťáček je pěkně úzký, vlastně jako ta korbička, což mi nepřipadá zrovna fajn :-|
Profilova fotka
ahojky evi babička má rakovinu prsu :-( je to zhoubný bude chodit na chemoterapie |-| je to maminka tatínka nikdy jsme nebyli nějak extra za dobře nebyla to taková ta babička..maminčinu mám raději ale i tak je mi to moc líto :-( je jí 65let jiřinko večer pila už normálně...asi jí bylo hodně zle :-| vzbudila se mi až ve 2 a pak až v 6 takže jsme se i vyspali x-) také si nechám rifle na druhé těhu :-) tady také krásně sněží je bílo x-) x-) půjdu s malou ven jiřinko hezky si to užijte x-) x-) a sportáčky jsou asi také naprd v zimě :-S ]-(
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska jsem totalne KO :-( vcera jsme meli vanocni vecirek, vydrzela jsem od 5 do pul 11. Bylo to super, i jsme zpivali koledy, pripravili jsme si za nase oddeleni vystoupeni a byla sranda, jsme tu mladej kolektiv, takze fakt super zabava. Jen kdyby me dneska nebolela ta hlava, to je asi z toho koure tam a pak z toho nevyspani :-( Market, to je mi lito, moje babicka ji ma taky a uz hodne dlouho a do toho tezkyho alzhaimra nebo jak se to pise, tak jsem si tuhle vetu uz nekolikrat rekla taky, ale vim, ze pro ni uz by to bylo vysvobozeni :-| Leni tak co, uz? Ale me se po praskach taky cyklus o dost prodlouzil :-(
Profilova fotka
leni kdybys nebyla těhu řekal bych žes to přepískla s alkoholem :-N :-D vem si paralen ten se v těhu může ;-) at je lépe.... jo jo alhzaimr je také pěkné svinstvo :-( proč tyto nemoci jsou |-| |-| jo jo po práškách vysazení jsem měla cyklus 40dní ]-(
Profilova fotka
Markét tak to je mi moc líto. Mamči i babičky, život je neustálý boj. Evi byl můj první, ale před tím jsem chodila se dvěma klukama s obouma rok. Oba mají děti ;-) :-D A takové ty předpubertální lásky do toho počítám taky, jednou jsou moje a basta. Děvčátka. Mám doma opravdu keavaťáka. Včera byl v domečku s plynařem kvůli revizi. Při té příležitosti měl zkontrolovat, jestli nám zapojili světlo. Přijel a barvitě popisuje, jak vyzkoušel všechny vypínače atd. Já na něj koukám a říkám.....zapojil jsi pojistky??????........No, co myslíte????¨...................NEZAPOJIL. A s takovým člověkem já jdu do rekonstrukce domu :-D Jo a endokrinoložka včera poslala SMS, že ruší ordinaci. Super, ale já mám na dnešek poslední lék na prolaktin. Volala jsem na gyndu a naštěstí mi to napíše. Dobrý co? Chápu, že se něco mohlo stát, ale kdyby zrušila ordinaci a recept poslala poštou, nebo ho nechala někde k vyzvednutí. No mám se objednat po novém roce. Naštěstí ten recept napíše gyndařka, jinak by ostatní léky co beru byli úplně k ničemu a zase by se mi vše rozhodilo.
holky, tak pořád sice nic, ale cítím to na sobě - nafouknuté břicho, víc jím a dnes mě zase bolí v podbříšku. já HA právě už neberu skoro půl roku, ale vždy jsem to dostala do 28 dní. asi i ten kontryhel pomohl, teď jsem ho nějakou dobu nepila, doporučuje se pauza. a taky stresy v práci, tak to bude možná ono. to by byla velká náhoda, fakt jsem opatrní! ;-)
Profilova fotka
Leni, že by jste nás předběhli. Ostatně jako všichni ;-) :-D
Profilova fotka
Tak ted jsme se vratili z prochazky po meste aby jsem se vyvetrali a pak jsme si objednali 7 cesnecek a jednu gulasovku (pro me), takze byloi jasny, kdo vcera chlastal :-D :-D :-D ale uz je mi lip, i hlava prestala bolet :-D
Profilova fotka
Dobré ráno všechny, kdepak jste? Tak včera jsme byli v Chemnitzu, bylo to moc hezký, jen opravdu veliká zima. Vládík cestou v pohodě, skoro celou prospal, tam i na zpátky. Jenže v kočárku se mu vůbec nechtělo být :-| Nejdřív byl na nás naštvaný, měl zvrásčitý čelíčko a vůbec se na nás nekoukal, pak už začal protestovat. Dokonce se vztekal tak, že jak má ještě trochu rýmičku, tak se mu zpustila z nosánku krev :-( Ale jen na krajíček, pak už jsme ho vyndali a můj taťka ho pořád nosil. Je to hjzlíček rozmazlený :-D Ale kočárek mě štve, je fakt malinký a v bundě je i ve sporťáčeku jen tak tak na šířku :-S ;-(
Dobré ráno :-) Já jsem tady ;-) Ale musím vás dočíst a nevím jestli to stihnu dnes....jsem naposled v tomto roce dnes v práci,tak chci mít čistý stůl.....Do toho mi včera šily nohu,tak jsem pajdala včera v práci,dnes jsem sotva obula botu,tak snad to nějak přežiju - musíííím!!! :-) Jéé, teď jsem si přečetla Jiřinko,že jste byli na trhách... :-) malý takto protestoval???? Zřejmě chtěl vidět všechno a nechtěl být dole v kočárku. Jiřinko a to jste měli ten Casu kočárek??? To je opravdu tak nepraktický - teda co se týče většího miminka??? =-) Tak jak to tak čtu ,tak já budu muset Casu asi vypustit z hlavy ]-( ...manžel má přes dva metry....tak to nevim,nevi,---.... Jinak zdravím všechny!!!!! A kde je Míša a Míša?????? Myslím,že jsem je tady dlouho neviděla???? =-) Leni - rifle SUPER (IP) ;-) x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?