Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
jiřinko je to děs s tou paní :-( jsme to viděla va zprávách :-( :-(
Profilova fotka
míšo A ty jsi tedy fofrník s tou prací :-D 8-) ale moc moc gratuluji x-) x-) šikulka jsi x-) x-) evi určo bych koupila lehátko ta autosedačka no nevím :-| doma bych jí nepožívala jsou tam tak divně zkroucený :-D dneska semnou malá v lehátku vařila v kuchyni 8-)
Profilova fotka
murym ta savicka co jsi mela v baleni je do 1 mesice! takze potom ji ty dirky uz nestaci! musis koupit nove savicky c.2 na ty lahvicky!lisi se to prave ve velikosti tech direk
Profilova fotka
miso a tobe strasne moc gratuluju!!!! fakt super nahoda s praci!
Profilova fotka
míšo tam byla i dvojka a dnes jsme koupili trojku a nic nechtěla to
Profilova fotka
Míšo, tak to je super, že ti takhle spinká. A to už je pravidelnější?
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jak se máte při sobotě? Já si procházím horoucím peklem, v noci mě přepadly šíléné křeče, mám neskutečný průjem, do toho jsem několikrát zvracela, byl to masakr, nevěděla jsem, jakou část těla do mísy strčit dřív.. je mi strašně zle, průjem furt trvá a jsem strašn vysláblá. Co na to můžu? Piju hořký čaj a žmoulám suchej rohlík, ale žádná změna k lepšímu :-( Markét, k tomu lehátku, já asi taky nějaké pořídím, i když právě v té autosedačce Prima od Casualplay, co chci, se ty děti nekroutí, je polohovací a jde až do rovna jako korbička, to je to, co jsme tu ohledně sedačky řešily, jak jsi se prve ptala. No a lze jí prý využívat doma i na houpání, tak nevím. Akorát mám smůlu s tou bílou, co jsem tu nechávala odkaz, paní ji musela do včerejška někomu držet a oni si ji vzali, tak sháním jinou, ale ta bílá prostě není k sehnání. Neviděly jste ji někde, novou či jetou, prosím?
Profilova fotka
Makét, prosím tě, kolik tě stála ta statovací sada od Aventu?
Ahoj Evi, to mě mrzí! Tohle jsem zažila nedávno a je to to nejhorší, co znám. Tedy spolu s bolestí při MS a taky hlavou, ale bolestmi hlavy naštěstí netrpím. Zkoušej pít černý čaj, ale po lžičkách. Až Ti bude líp, jde i po lžičkách cola. Ale ne hodně najednou, protože pak je to zátěž a jde to hned ven. Poradili mi to na záchrance a pomáhá to. Rohlík bych zatím nejedla. A už je Ti maličko líp? My dnes uklízeli, byl tu hrozný borďas, protože v týdnu absolutně nestíháme, spíš jen tak povrchově poklidíme a pár víkendů jsme teď byli mimo. Hned se tu cítím líp! Adam píše disertačku, konečně se dokopal, lenoch jeden a já tak různě poklízím a dělám si pořádek ve věcech. Za chviličku jdeme tady kousek do sauny, pak bude A. pokračovat v psaní a já si zapnu filmík. Zítra si konečně uděláme adventní věnec, už se těším. Přeju hezký víkend.
Profilova fotka
ahojky tedy evi to je mi líto at je brzo lépe...je to nepříjemné kort v těhu co :-S ta sada stála 900kč na internetu se dá sehnat i za sedmset ale poštovný stopade a vyjde to nastejno ;-) já dnes byla samá návštěva a zítra čekáme další :-D ted jsme byli slavit tchýně má svátek tak jsme se najedli :-D manžel vymaloval halu a v pondělí nám přijde položit koberec na ty schody x-) x-) pak se sestaví skřín a je hotovo 8-)
Profilova fotka
jo evi autí nemá chybu x-) x-) x-)
Profilova fotka
Leni, děkuji za rady, čajík už piju od rána :-) ten rohlík jsem si musela vzít, protože jsem zvracela jen dopol a měla jsem pocit, že mi odpol to břicho bolí už i z hladu.. no jo, ale průjem furt děsný, úplná voda, už mám na sobě snad páté kalhotky, nejde to vůbec uhlídat,takovej jsem ještě nezažila :-( mám strach o mimi, dehydratace atd :-S Markét, ptala jsem se proto, že jsem koukala na jedny německé stránky, mají tam avent za super prachy, mkni: http://www.baby-markt.de/cgi-bin/cosm... , nedá se to s cenama u nás srovnat, mrkni http://www.zbozi.cz/?q=avent Budu si tam objednávat všechno pro mimi, kdyby jste některá něco chtěla, tak dejte vědět, nechám si to zase poslat k té kámošce, co bydlí v německu, píšou tam, po německu poštovné zdarma a ona mi to pak přiveze :-) Taky se chystáme pak na nákupy v lednu do němec, budou mega výprodeje, tak dokoupit ještě zbývající věci :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
evi nevím kolik je euro :-N ale třeba ty dudlíky na lahve jsou ty ceny dost podobné dva za stodeset korun u nás a tam čtyři eura něco.....no já už vše asi mám alu prohlídnu to a kdyby něco ozvu se děkuju x-) evi neboj se malá bude v pořádku ale je to nepříjemný co :-( snad to přejde
Profilova fotka
Markét, ty ceny jsou o hodně nižší, euro je 26kč, koukni třeba na ty odsávačky, sterilizátory a startovací sada vyjde jen na 532kč!!! :-) mrkni i na ostatní věci, je tam hafo věcí pro mimi :-)
Profilova fotka
jo to třeba jo ale ty dudlíky jsou stejný ;-) a ty já potřebuji :-D :-D víš tak jsme na ně koukala ;-) odsávačku nepotřebuji už....sterilizátor a ohřívačku mám už jsme vybavená no :-D
Profilova fotka
Markét, no dudlíky za pár kaček fakt nemá cenu řešit z německa, já myslela ty dražší věci, jako jsou třeba i lehátka, hračky atd atd :-) Asi se zblázním, mám furt strašný křeče, jestli se to do rána nezlepší, tak prý budu muset do nemocnice na kapačky kvůli dehidraci a mimi :-(
Profilova fotka
evi tak to jo ale neumím v tom hledat :-( no podívám se na to ;-) ach jooo at je ti lépe kočko...
Profilova fotka
Po levé straně máš přehled rubrik, kdyžtak si ten odkaz zkopíruj do translatoru na googlu, ono se ti to přeloží :-) Nemáš prosím tě nějaký nápad, co s tím průjmem mám dělat? Jsem už zoufalá, v takové míře jsem to ještě nikdy nezažila a furt marně přemýšlím, co jsem včera mohla špatného sníst a netuším, zrovna včera jsem s ničím nehřešila.
Profilova fotka
evi ono to asi řádí v vzduchu :-| no nevím v těhu co =-) endiaron asi nesmíš co hylac??ten je i pro děti =-) =-) ale ten asi nemáš co...
Profilova fotka
co cola po lžičkách......
Profilova fotka
No hylac tu nemám, endiaron nesmím, cola ani hořký čaj nepomáhá, jsem fakt už vysr..á z podoby :-S A copak vlastně malinká, už spinká? a jak se bydlí v novém? :-)
Evi, kdyby se to nelepšilo, radši zajeďte na pohotovost nebo si tam jen zavolej, třeba Ti něco poradí. Když jsi těhotná, mohlo by to být horší. Ale někdy to trvá prostě dél. Mě to chytlo před pár měsíci, jen jeden den, šlo to horem i spodem a měla jsem neskutečné křeče. Trvalo to hrozně dlouho a bylo mi hrozně, myslela jsem, že umřu. Drž se, ať to zmákneš!
Holky, posílám zajímavý článek o saunování dětí: http://www.hradeknadnisou.eu/inpage/s... Dnes jsme byli v sauně, jsem krásně odpočatá. Musím říct, že co chodíme dva roky v zimě celkem pravidelně, nebyli jsme ani jeden nemocný. I mamka mi toto potvrdila. Jednou jsem zažila v sauně i malou holčičku, měla kolem roku. Dokonce i batolata se mohou saunovat a v tom článku o tom píšou, tak třeba vás někoho nalákám. Taky mě překvapilo, že saunovat se mohou i těhotné, pokud dříve chodily do sauny běžně, ale až po 3. měsíci. Jste tu některá příznivec saunování? Už mi přišli z Aquapalce vstupenky, které dám mámce k Vánocům. Přichystala jsem jim k tomu i takovou brožurku, je to zajímavé. Sice je to v Praze, ale kdybyste sem měli cestu, tak doporučuju. Když mi dáte maila, přepošlu Vám to. Přeju dobou noc. ;-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Poslušně hlásím, že jsem jako rybička, probudila jsem se absolutně bez bolestí a na wc jsem ještě taky nemusela běžet, jupíííí x-) Leni, děkuji za podporu :-) K tomu saunování, tak my toho zrovna vášniví vyznavači nejsme, do sauny chodíme vlastně jen jednou ročně, když jsme na lyžích ve Francii v Alpách, protože tam, kam jezdíme, tak je v areálu i sauna, a pak můžeš do venkovního bazénu, je to pecka, koukat na ty zasněžené hory okolo a přitom se cachtat :-) Ale v saunu beru trošku jako vlastní masochismus, protože se mi v ní nedělá extra dobře, asi kvůli mému nzkému tlaku, ale vždy vydržím :-) Ten Aquapalac je prej super, švagrová tam jezdí s malým a jsou z toho unešeni, to bude mít maminka radost :-) Já našim koupím asi lístky na nějaký muzikál, byli jste na něčem, co by jste doporučili?
ahoj Evi, tak to je dobře, že je Ti už fajn. má to jedno pozitivum, aspoň se vyčistíš! :-D já měla tankrát tak o 4kg míň! :-D tak teď hlavně zachovej menší dietku já byla před lety na Miss Saigon, hrál tam Savka, celkem fajn teď je jich tolik, že nevím. láká mě Carmen. to je taky fajn dárek. jo, mamča z toho budou unešení, už se těším na reakce ;-) u nás dnes prší, tak si budu asi číst, i něco do práce potřebuju nastudovat. Adam jde ve 3 na zápas a já se pak stavím za kamárádkou a její malou, další prcek je na cestě, prý to bude asi Adam. mně se to jméno vždy hrozně líbilo, ale po tatínkovi bych dát nechtěla! :-)
Profilova fotka
Leni, tak o Carmen jsem právě přemýšlela, no uvidím :-) K té dietě, ve čtvrtek jdu do poradny, paní doktorka mě už ukamenuje, už minulý měsíc mě hubovala, že nepřibírám a teď mám dole i to kilo, co jsem tak pečlivě nabírala, to bude pěkněj randál. Já dnes budu prát, uklízet, musím umýt okna a udělat konečně výzdobu, jen doufám, že to zvládnu, jsem po včerejšku dost slabá. A kdepak máme ostatní? :-) Zrovna tak přemýšlím, že tu dlouho nebyla Kačka, copak se děje?
Evi, nebyla na Carmen Monča nedávno? Myslím, že psala, že jdou na nějaký muzikál, ale teď si nevybavuju na jaký, tak snad Ti doporučí. Některé maminky to tak mají, že skoro nepřibírají. Ale myslím, že to pak půjde asi rychle ke konci těhotenství. Máš už aspoň nějaké bříško nebo žádné? Já se také chystám na výzdobu, nejprve konečně na adventní věnec. Ještě k té sauně, já mám také nízký tlak, po ránu se mi točí hlava, než se nasnídám, vždy se snažím v tramvaji urvat místo na sezení, jinak bych sebou během té půl hodinky, co cestuju do práce, asi sekla. Ale chodívala jsem s mamkou od mala, tak od 5ti let tuším, tak jsem zvyklá. Taky jsem si říkala, že tu Kačka dlouho nebyla. Jestli sem pak nepřijde a nebude také těhotná! ;-) Ještě Monča a jste vy původní komplet, ne? :-) Já a Míša asi až později.
Profilova fotka
ahoj holky, výjimečně se hlásím i o víkendu, jsem na netu, protože ještě musím udělat překlad do práce... :-| Evi - to je dobře, že už jsi zase OK ;-) a na ty Němce mrknu a jestli to vyjde výhodněji, tak bych se k objednávce připojila ;-) my včera prolezli na Čerňáku 3 obchody s kočárkama a mimivěcma, do těch nafukovacích koleček u kočárků se prý hrozně blbě shání náhradní duše :-| ale když si Honza poradí s duší u kola, tak u kočárku to snad bude to samé ;-) Leni - já mám sice taky nízký tlak, ale na vejšce jsme chodily do páry, já zůstávala vždycky na té nejnižší lavici a bylo to OK ;-)
Profilova fotka
Leni, bříško stále nemám, teda když se najím, tak už se něco rýsuje, ale to jsem měla vždy, pořád jde ještě zatáhnout a fakt mi nikdo nevěří, že jsem těhu a už vůbec ne, že v 6.měsíci :-D Jsem vidět na těch fotkách u auta a u kámošky, je to na rajčeti. Taky musím spáchat věnec, už by měly hořet 2 svíčky a já ho ještě ani nemám.. Pavlí, na ty stránky mrkni, ta startovací sada od Aventu vyjde o několik stovek levněji než tady, to samé odsávačka, sterilizátor atd ;-) Duše v kolečkách kočárku se podle mě jen tak nepoškodí a když jo, jak to určo půjde zalepit jako u kola,ne? A už jste něco vybrali nebo koupili? :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, já včera byla na oslavě narozenin, vrátila se ve 23:30, ale kdyby se ve 23hod. nepředával dort, tak bych asi jela domu i dřív. Sice to bylo celkem dobrý, ale domu mě to táhlo víc ;-) Jak se Vládík brzy budí, tak včera mu Vašík dávál mlíčko až ve 22:30 :-) Jinak jsme koukali na Davis Cup. Evčo, to je dobře, že už ti je lépe, trochu jsi mě vylekala. Ségra koupila k Vánocům lístky na muzikál Děti ráje. Ale prý na to není dobrá kritika. Jenže naši milují písnička Míši Davida, tak myslím, že se jim to bude líbit.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?