Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Moni - hlavu vzhůru ;-) v nemocnici ti určitě pomůžou a za chvíli sem budeš dávat svoje fotky s kočárkem ;-) jen si ten tvůj vybraný nedokážu představit v terénu u vás v Peci ;-)
Moni :-S http://www.modrykonik.cz/album/album....
Profilova fotka
amimi, ta iglesia je uzasny kocar! x-) ale ten co tam maji jako druhy je na dve veci, uz 2 kamosky ho prodali po mesici..:-/ ta korba se rozkejvala..hruza:-/
Profilova fotka
No ona ta Pec je taková moderní vesnice s novými chodníčky, tenisovými kurty a spoustou hřišťátek, jen ta cesta k nám není udělaná, ta prý nebyla prioritní, ale to je jen asi 80m. Není to moc o pěstování slepic a králíků ;-)
Profilova fotka
Jojo, ten je také pěkný. Ani nevím, že už má miminko. No oni už mají skoro všichni, kdo se vdávali jako my miminka ;-(
Profilova fotka
Ma pekny fotecky :-) Ale ten druhy kocarek se mi taky nelibi :-(
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... holky, mam tu nejake nove fotecky :)
Profilova fotka
ja u toho filmu brecim ;-( ;-( ;-(
Profilova fotka
jee to nebylo sem....:-D
Profilova fotka
Miso ta fotecka s brylema je uzasna ;-) no a pak jak se smeje :-)
Profilova fotka
Krásné.
Profilova fotka
Miso ja dneska nejak okukuju ty kocarky kdyz me Evca nahlodala, jaky mate vy?
Článek se načítá
Míšo - mně je to putna, jakej je to kočárek...evidentně nemají jen jeden, takže jim asi taky. Mně prostě úplně ohromuje, jak jsou vždycky vystajlovaný :-D :-D
Profilova fotka
leni já si stejně myslím že v zimě už prcka s fusakem nedáš do žádného kočáru :-| já mám co dělat ted tam narvat naší a je malinká :-| .....ty klasiky byli veliké inglesina je docela hezká ale drahá :-p :-p
Profilova fotka
Miso me obcas prijde jako by to byly fotky z nejakeho casopisu a ne z bezneho zivota ;-) :-D
Profilova fotka
HOLKY HOLKY!!! ma dcera me pocurala do obliceje!! :-D :-D :-D huuusteee!!! rozbalila ji, utrela jsme ji tamponkem namocenym ve vode, pudobala jsme ji lehce fialkou a foukala jsme ji na zadecek at ji to zaschne nooo a drzela jsme ji nozicky nahore a zatlacila, pocurala me po celym obliceji a u toho se jeste total podelala a zacala se na me smat... :-D :-D :-D :-D ja se z ni poseru... (mame osklivy opruzeninky:-( )
Profilova fotka
:-D Tak to je dobrý pipiii, já myslela, že to umí jen kucííííííí :-D Jo a opruzeninky, já se nemejt pětkrát denně, tak jsem na tom stejně. Někdo má holt alergie, někdo rudou buchtu :-N
Profilova fotka
Leni my máme taky Casualplay ale Vintage2, Evča bude mít S4. Do vesnice máme DorJan, kvůli kolům a odpružení, ale kupovala jsem ho za tisícovku na aukru ;-) Markét, já bych s ním taky jinam nevyjela :-D Ale koukala jsem, že pořád hodně lidí má takové kočárky. A myslím, že se dají sehnat i hezké. Míšo, mě se taky líbí jak jsou vystajlovaný, ale já na to čas nemám, protože když jedu do Mostu, tak dopoledne a to musí být rychlovka kvůli malému, jen když pohlídá babička, tak je to lepší a jinak zatím společně moc nejezdíme. Ta Inglesina se mi nelíbí a ten druhý už vůbec ne, ale jsou i horší. Míšo, to že u toho filmu brečíš jsem pochopila, já jsem taky brečela :-D Mě se jednou zdálo, že mi unesli Vládíka, probudila jsem se s brekem a dlouho mi trvalo, než jsem se z toho vzpamatovala a uvědomila, že to byl jen sen :-(
Profilova fotka
U jakého filmu?
Profilova fotka
To dávali dopoledne, ty jsi v práci :-D Ztracený Izaiáš. Nové fotečky Vládíka: http://www.vevercata.estranky.cz/foto...
Profilova fotka
Je to bombarďák.
Profilova fotka
jiřinko ty máš dorjan =-) =-) my také ale ten nový ;-) ty máš asi ten country nebo jak se to píše že?? jo hodně lidí s nimi jezdí i se prodávají ;-) ale já bych fakt nevyjela :-D :-D tedy jiři to jsou sny :-( :-(
Profilova fotka
jiřinko je krásný jak hezky už si hraje x-) x-) je to fešák x-) x-)
Profilova fotka
Kuk ;-)
Profilova fotka
kuk :-D
Profilova fotka
Kdo tam
Profilova fotka
tady orel tady orel :-D :-D
Profilova fotka
Tady transvestita, jsem zas koukala na Kdopak to mluví a jsem vtipná. :-N. No ne, to já jen rovnou vysvětluji vtip.
Profilova fotka
kde to dávali......já koupala malou nakrmila a dala spát a hádej řev 8-( 8-( takže chovám...už mě bolí ruce i záda
Profilova fotka
Už o víkendu, já pořád dřepím v práci. Práce jak na kostele a já jen čučím, jsem totáč vyždímaná. A co koupit takovou tu houpačku. Koleguša už si jí pořídila a vypadá pěkně.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?