Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
joo tak to jo:) potom vam doktorka rekne jak dal:) vim jen ze nektery deti se zbytecne prejidaji, ale to jsou uz vetsi ;-)
Profilova fotka
hele kdy budete mít naušničky???my už po šestinedělí =-)
Profilova fotka
Holky proč by Vás trefilo. Já si s manželem užila zvratů. A užili jsme si hodně i sami sebe. Moje kolegyně nechápe, že trávíme dovolené jen spolu, že nejezdíme s partou, já nechápu, proč oni nejezdí jen spolu. Z bandou půjdu zapařit, ale dovča je jen naše ;-) . Jako ve vztahu se musí pořád něco dít, ale svatba, nebo spíš dítě je pro mě věc, pro kterou musím dozrát.
Profilova fotka
market, nase doktorka nepicha nausnicky, takze si mame zajit na usni a tam to pichaji az na pul roce, ale ja si zajdu za obvodni (jinou) a necham to pichnout po 1. hexa vakcine po 3. mesici, driv urcite nechci.
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka. Dnes to u nás zase vypadá na příjemný den a hlavně jsem v práci jen do dvou. Jsem pěkně nevyspalá, celou noc jsem jezdila s mamčou po doktorech, protože jí kousnul had ( ve snu ), naštěstí mi had řekl, jak se jmenuje, tak jsem věděla, jakou máme chtít vakcínu 8-( . Ráno když jsem odcházela do práce mi asi utekla kočka, nemohla jsem jí najít a možná se toulá po paneláku ]-( , pak jsem škrábala auto, při tom se mi utrhl knoflík od kabátu, který jsem nemohla najít a pak jsem poslepu, páč se mi mlžila skla, jela do práce. Na křižovatce v kopci mi to 5x chcíplo a do práce jsem přijela pozdě. Dnes to u nás zase vypadá na příjemný den :-D :-D :-D
Profilova fotka
Vy světlení snu: hada pronásledovat =podat na někoho žalobu ;-( hada mluvícího slyšet = pokušení =-) uštknutí hadem = urážka :-o Tak podle snu to vypadá, že nám dům nezapíši, majitelka mně urazí, já budu v pokušení a nakonec podám žalobu. :-(:-| Hmmmmmmmm, no snad nebude tak zle :-) ;-)
Profilova fotka
Dobré dopoledne holky :-) Mončo :-D já bych si ten sen vysvětlila třeba takhle: majitelka na tebe bude pokoušet něco zahrát, ty ji pohrozíš žalobou a ona se urazí a bude klid ;-) Markét, koukala jsem na ty fotečky, vypadá na té dece krásně x-) Míšo, ty nemáš na icq zablokovány zprávy od cizích lidí? Je to celkem nebezpečné kvůli virům atd, mně když někdo píše, tak musí nejdřív zažádat o autorizaci, dám ignorovat a je klid. Dneska je překrásný den, jdu se dát pomalu do kupy a hurá ven, přeji pěkný pátek :-)
Moni - sny jsou jedna velká hovadina a bejt tebou, snář rituálně spálim a máš klid ;-)
Profilova fotka
Evi i tak by se to dalo vyložit. Amimi neblbni, mně to baví, ale nežuju tím ;-)
Profilova fotka
Tyhle stránky jsou super. Chci koupit mamče k Vánocům jízdy, ale v Lípě to neznám. Najela jsem na koníkovi na Českolipačky a poradily mi. Mám vybráno a objednáno ;-) :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, Mončo, ty pošleš mamču do autoškoly, nebo jen aby se zase naučila jezdit? Mě by s tím mamča vyhodila. Dneska jsme byli opět plavat, prdelka mi spinká. Večer zase dosti krutý, ale tentokrát ho asi trápilo bříško. Pořád se kroutil, ani v ruce nebyl klidný, ale nebrečel. Pořád se mi převracel na bříško. Tak jsem ho nechala. Ležel na madračce, já vedle něho na zemi na dece. Na chvíli jsem usnula a on vedle mě nebyl. Odválel si sudy a byl na druhé straně :-D Ještě, že spolu nespíme na posteli. Ráno přišel Vašik a ptá se mě, kde je Vládík, opět byl na druhé straně, tak jsem mu řekla, že Vládík se v noci naučil válet sudy :-D 8-)
Profilova fotka
Jo a včera jsem si vyzvedla Vládíkovo fotoknihu - super ;-) Odpoledne jdeme s Vašíkovo mamčou na smrčky a na šišky a začneme dělat vánoční výzdobu do truhlíků, na dveře a adventní věnce, už se těším x-) V neděli je první adventní neděle, už se těším na adventní koncert v telce. Já sice tu hudbu moc nemusím, ale líbí se mi ta vánoční atmosféra.
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D http://nahlizenidokn.cuzk.cz/VyberBud... :-D ALE VĚŘIT BUDU, AŽ TO BUDU MÍT V RUCE ČERNÉ NA BÍLÉM.
Profilova fotka
Moni - mě tedy ten odkaz nefunguje, ale asi ot dopadlo dobře, ne? :-)
Profilova fotka
není to plný odkaz, ale taky myslím, že to vypadá dobře :-)
Profilova fotka
Jiří my jedeme také s manželem dnes krást větvičky na výzdobu balkónu, vázy si udělám až později, aby to bylo čerstvé. Mamča řidičák má sto let, ale neřídí, pořád říká, že si ty jízdy zaplatí, že začne a nic. Tak teď začne. Stojí to 1250,- tak to propadnout nenechá. S tátou jezdit nemůže, on je cholerik.
Profilova fotka
Tak jestli o tom sama mluví, tak je to super dárek x-)
Profilova fotka
Tak ještě jednou. http://nahlizenidokn.cuzk.cz/VyberBud... Holky snad jo, já nevím, jestli by to mohli ještě změnit, když už mi to vyjíždí. To je rychlovka v Chomutově co?
Profilova fotka
Mončo, ono ti to ten odkaz asi nepovolí. Ale já myslím, že když už je to tam zapsané, že se tím nic nezmění x-)
Profilova fotka
Moni - když už je proveden vklad, tak už jsi ty zapsaná jako majitelka ;-) mít vklad hotový za 2 dny, to máte super 8-) v Benešově jim to leží vždycky min měsíc ]-( nechápu, proč to tady taky nemůže jít tak rychle 8-(
Profilova fotka
Aha, tak všichni "povinně" :-D zadat Vysoká Pec okr.Chomutov č.p. 89 :-D
Profilova fotka
Holky já také nevím, že tady to jde, jednou je někde v telce chválili, dělali srovnání různých katastrů po ČR.
Profilova fotka
Moni - tady už není co řešit, můžeš slavit, už jsi ofiko vlastník ;-) x-) to ani nestálo za ty nervy ;-)
Profilova fotka
Moni gratuluju!!!!!!! To bude dneska velka oslava ;-) :-)
Profilova fotka
fsvojap nestálo. Kdyby bába nezačala vyšilovat, tak jsem to právníkovi nikdy neukázala a ani bych nevěděla, že je tam něco špatně, nebo spíš né úplně dobře. Dnes to ještě musím ututlat, ale než přijde manžel zítra z práce, tak připravím doma mejdan a uvařím něco moc dobrého. :-) V pondělí nám přijdou vykopat a připojit vodu. Také rychlovka, v úterý podepsaná smlouva a v pondělí už poteče voda.
Moni - sice tam prd vidím, ale tuším a gratuluju!!! Jiřinko - moje tetka jednou takhle usnula a pak, kde je jako kluk??? Tak to batole (už byl starší než Vládík) se odprcacilo do objeváku, cestou vzal z košíku třísky do krbu, sirky a už si tam na koberci udělal hraničku a škrtal :-D, jetě ani pořádně nechodil :-D No ale nic nepodpálil, dneska je chlapečkovi skoro sedmnáct a studuje na Hasiče :-D :-D
Profilova fotka
ahojik, tak jsem u nasich, rozloucila jsem se s bytem a dopoledne jsem byla na kontrole po sestinedeli ..a nic moc:-(. Kdyz jsme jeli z Prahy, tak si rikam ze mam nejaky mokry kalhotky(teda slipovku) no a teklo ze me nejaka krev, tak jsem si rikala, hmm super, mam kramy. Mrkla na me doktorka pry to menstruace neni, ale na UTZ nebylo nic videt-zadna srazenina nebo tak.no pak jsem sla na kozu, podivala se na siti, to mam stale nic mo zahojene, ptala se me zda byl sex a ja ze ne, ze jsem se bala no teda boli me to tam festovne:-( |-| . Dal mrkla na cipek a na tom jednom miste (rekla na trojce) mi vyteka silny hlenivy vytok a je mozne ze mi uz zustane:-( no a aby me dorazila tak mi rekla ze mam siléne povoleny svaly dole(jeste aby ne kdyz neudrzim moc:-( ) musim porad stahovat posevni stenu, dala do me prsty at ji je stahnu a rekla ze na jak to mam silene povoleny to umim uzasne, takze cvicit a co se tyka sexu tak me to pry bude dost bolet a jsem tam pry dost teda vytahana:-(...chjoooo. no a ted na ten sex uz vubec nemam naladu, navic ze me tece krev:-(... joo a zapomnela jsem jeste, co se tyce antikoncepce tak tu pro kojici bohuzel nemuzu kvuli te pleti, mam to priserny a rekla mi ze by se mi to jeste zhirsilo(kdyz to uz snad ani nejde:-O), takze budeme min. 6mesicu na kondomu.
Pipiii...já jak proti HA celkově nic moc nemám (žiju v demokratický zemi a je jen na mě, co si do sebe budu cpát za hnusy), tak do hormonální antikoncepce bych, pokud bych kojila nešla ani za milion. Prostě jsou to hormony a nevidím důvod, proč bych tím měla "krmit" svý dítě už od narození. I když samozřejmě "se říká", jak je to neškodný atd...kdyby to bylo tak neškodný, tak nemáme oboupohlavní ryby...třeba. No navíc po tom vypadat jak poďobanej měsíc, děkuju pěkně, to to radši odjezdíme na gumě :-D Fakt z tohohle si hlavu nedělej....však jich je dneska na trhu tooooolik, že najdete takovej extra tenkej, že o něm ani nebudete vědět a můžeš aspoň chodit spát s naprosto klidným svědomím, že Amálku neláduješ hormonálním eklsajrajtem v mlíku ;-) No a kvůli tomuhle šití, kterýho já se bojím jak čert kříže, jsem zastáncem "epina" na všeeeech frontách :-D
Profilova fotka
amimi, tam nejde o to EPI-NO, to ti stejne nepomuze u me jde o to jak mala byla cele tehu silene dole a tim padem mam cely spodek silene povoleny, sverace atd:-( to samotne siti bude urco trochu lepsi. hele navic to epi no si zavadis dovnitr a tam ho roztahujes ale vchodem stejne neprojde.
To bych netvrdila, většina ženských, co používala epi-no, tak porodila čtyřkilový klacky bez šití (tedy jak bez nástřihů tak bez potrhání). Takže já do toho půjdu, i kdyby stálo dvacet tisíc. To že byla dole, to samozřejmě ovlivnit nejde...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?