Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Pipiii a letos budete prostě koukat na telku a bát se, aby petardy nevyděsily malou. Já teda nevím, ale mně to Váš Silvestr přijde lepší. Ale je pravda, že jsem starží. Nějak mně ty pitky poslední dobou nelákají. O Silvestra jedeme znovu na chatu, budeme spát v jedné místnosti a pár, který jsem mněla moc ráda se rozvádí a bude tam jen půlka + 1. To jsem zvědavá, jak s +1 pokecáme :-S
Profilova fotka
tedy téma sex se ujalo :-D :-D míšo volat sociálku to mě rozesmálo :-N ale je to fakt dnes nikdo jen tak kočík nikde nenechá...nedávno jsme šla do krámu stálo tam cikánský auto nenechala jsem tam ani psa mrzla jsem a čekala až odjedou co kdyby ho naložili na pekáč že 8-( :-. ....bojim bojim :-N tak silvestra neřeším bude to krásné protože tu bude malá a příští rok už nikam vyrazit můžeme ;-) ta rosnička už konečně porodila ju :-D :-D mě přišlo že je těhu celou věčnost :-N
Profilova fotka
víte co mi spíše přijde divné? míšo P jak to budete řešit vy?? =-) =-) postýlka vedle postele a milovat se při malé :-N =-) já nevím přijde mi to divné :-. :-.
Profilova fotka
Markét, nad tím jsem také uvažovala. Já jsem jako skálopevně přesvědčená, že budu mít mimčo v pokojíčku, je to totiž vedle + otevřené dveře a chůvičku. Ale jak se znám tak skončíme všichni v jedné posteli i s kočkama. A já nemůžu ani před kočkama :-D :-D :-D
Profilova fotka
co jak budeme resit???
Profilova fotka
Teď koukám na zprávy, jak do ČEZu vlítli kontroloři EU. Takový mladý, pěkný lidi, to je úžasný a už na takovém důležitém a prestižním postu.
Profilova fotka
No, jestli se milovat v místnosti s miminkem. Jako já vím, že na tom asi není až zas tak nic divného, pokud na tebe dítě nečučí a spinká, ale určitě to bude zvláštní pocit. Dávat dítě na hlídání před sexem asi né vždycky půjde. I když u Markétky žádný problém :-D Holky já jsem tak ráda, že si s Váma můžu pokecat. Volala mi babička, zase chtěla vědět co a jak zápis na katastru, co budu dělat a co budeme všichni dělat, že nespí atd. Já jí řekla, že to ještě není a nechci se o tom bavit a ona do mně pořád ryla až jsem byla nepříjemná. Pak jsem se půl hoďky klepala. Teď tady píšu, šměju se a je to fajn. Když není doma manžel a nemám se ke komu schoulit, tak nemít Vás asi mi hrábne. Díky, že tu jste ;-),
Profilova fotka
Míšo, já ti vlásky zapomněla pochválit, moc ti to sluší, ale jak psala Míšo A., jsi krásná holka a to, že teď to není úplně ono, tak z toho si nic nedělej ;-) Víš koho mi připomínáš? Dominiku Starou ze Superstar, jen že je blondýna :-) Mončo, stejně je to divný, už si takhle píšeme přes rok a půl x-) Jo a s tím milováním nevím, jak to budete dělat. Protože ze začátku je prckovi všechno jedno, když spím tak jako zabitý, ale tak od 3.měsíce máš strach, aby jsi ho něčím nevzbudila.
Profilova fotka
moni už jsme si to s míšou vysvětlili přes ICQ ;-) :-D jakože každý sex zavolám tchýni a na půl hodky pohlídá ju :-D :-D :-D to by možná šlo :-D :-D jo jinak s tím že tu jsme a jste máš pravdu!!!jsem za to také moc ráda x-) x-) hlavně na koníku mi ted hodně poradí a pomůžou jsme za tyto stránky vděčná! ;-) ale hlavně za vás x-) x-) píšeme si už takovou dobu a je to hezké x-) x-) x-)
Hah, se tu tlemim, když si představím, jak Markét vyběhne se Sofí o patro vejš a "Babi na chvilku nám jí pohlídej." a jen co za bábi dveře zaklapnout, už nadskakujou matrace :-D :-D :-D No byty máte teďka relativně velký, tak prostě to budete dělat na gauči v obejváku jako za mlada :-D
Profilova fotka
míšo :-D :-D :-D a nebo na kuchynské lince co :-N :-D
tak to pak bacha na digestoř, já už hlavou urazila takovej ten rantlík ze "skla" co je kolem 8-) :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D tak to mi máme velkou volnou pracovní plochu ale zase okno do silnice :-N :-p takže nezapomenout žaluzie :-D :-D no uvidíme jak to dopadne :-N :-D holky dobrou jdu do hajan co mám malou usínám kolem 9 večer :-N 8-(
Profilova fotka
holky zítra jdeme na kyčle a na kontrolu sluchu tak na nás myslete :-N sice asi slyší když někde něco bouchne lekne se ale kdo ví.......kontrola musí být....
ahoj holky, zdravím. finišujeme kurzy Čj, tak chodím pozdě a nestíhám. dnes máme s Ádou 7.výročí a bylo to krásné. připravil mi překvápko - uvařil mňam véču a dali jsme si ji u svíček a vínka, pak povídali, atd. atd. ;-) musím mrknout, co jste povídaly hezky se vyspěte, dobrou
vidím, že řešíte sex :-) já se naučila jedno, že i na tom se musí pracovat. ta chuť někdy není a dá se rychle odvyknout, ale když se člověk i občas donutí, což zní hrozně, tak to pak chybí. já byla při HA neskutečná frigida, ale teď jak ji neberu, překvapuje mě, že mám i přes den sama od sebe chuť, takže je to o 100% lepší a mám radost.
Profilova fotka
Dobrou noc holky. Dnes se mi bude zdát o sexu, snad nebudu moc hlučná :-D . Mám první den opravdu MS, dřív, než jsem čekala a bolí mně vše. Dnes nic nebude ;-)
Moni, dobrou. ;-) Dlouho jsem si neposeděla u netu, tak to po té romantické večeři doháním, Áda už je tuhý a usnul u sportu. :-D
Profilova fotka
ahojky leni gratulace k 7 letům x-) x-) páni kdo ví jak my nabo náš vztah bude vypadat po 7 letech :-N :-D ted jsme spolu 2 a půl roku a už máme baráček a miminko :-N ted nevím jak se to bude pospuvat dál =-) snad to bude i tak krásný x-) x-) moni já pořád špiním takže u nás také nic nebylo :-D :-D a zdálo se ti o sexu?? :-D
Profilova fotka
Dobre rano teda tady ale probihala zajimava diskuze ;-) :-D Evi ja te uklidnim, Kamil taky od te doby co jsem tehu polevil a jsem to ja kdo dva impulzy ;-) Leni ty jo 7 let to ja pekny, to gratuluju!! Miso P. moc ti to sekne ;-) ale nevim jestli bych se dokazala tech vlasu vzdat :-|
Profilova fotka
Gratuluji k výročí. Markét Vy jste to vzali opravdu hopem. Na mně se musí pomalu, já si po dvou letech nebyla jistá, že chci s Pavlem být celý život, ale bylo mi devatenáct a maturovala jsem, teď si jistá jsem a doufám, že se nám to povede. Nemyslím si, že je důležité jak dlouho spolu lidi jsou, ale co k sobě cítí. O sexu se mi nezdálo. Damiánek pořád brečel. Večer při jídle blinkal, ale jedl dál, tak jsem mněla strach a pustila ho do ložnice, což znamená, že jsem se nevyspala ]-( .Nakonec to vypadala, že si jen chce hrát a zvracel, protože hltal, protože stál nad miskou, cpal se, blinknul si a zase se cpal dál a to zopakoval dvakrát.
Profilova fotka
Moni tak hlavne, ze mu nic neni ;-)
Večer sex, ráno blitky...to je úúúroveň diskuze :-D Ne, humor. Hlavně, že je Damiánek v pořádku. Mně už z Elvise vyrostla velká kočka a tak mě to trochu mrzí, že už neni takovej malej zrzounek můj roztomilej. Ale je to děsnej mazlík, jak už je velkej, tak když se mi válne pod nohy, tak by mě porazil. Hah, ale představa jak Adam po oslavný večeři na sedmý výročí vytuhnul, je pro mě docela mazec :-D
Profilova fotka
Amimi, byl prostě napapaný a spokojený ;-) . No, když mně Damiánek začne dupat po hrudníku a chce se mazlit, tak těch pět kilo je sakra znát.
Profilova fotka
Já mám hlad :-(
Profilova fotka
A já jsem se nějak moc nacpala :-D teda ještě by se vešlo,alep rý se nesmím přejídat tak to hlídám, ale bylo to dobroučký ;-)
holky, díky Míšo, ale já psala, nejprve jsme si povídali a pak atd. atd. Takže se vším všudy, i s parádním sexem! Usnul až později. :-D Dnes nám přinesl klient oběd, ale já už měla v sobě svůj.
Profilova fotka
Tak jsem sebrala odvahu, když je tak krásně a odnesla jsem kupní smlouvu na katastr. Do příštího týdne budu znát verdikt, pokud to bude v pořádku, mám si přijít pro potvrzenou smlouvu pokud ne, tak se uvidí. To je fofr co. Alespoň nebudu v nejistotě moc dlouho. Já mám hlad pořád, páč místo oběda jsem byla na úřadě.
Profilova fotka
Nám jednou do práce přinesl Vietnamec cosi, ale nikdo to nechtěl jíst. Já bych to zkusila, ale říkali mi, že jsem prase, tak mi to vyhodili :-|
ten klient pracuje v restauraci a vypadá to výborně ;-) já taky nestíhám jíst, co tu pracuju, mám 3kg dole tak zlom vaz, Moni ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?