Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
amimi, po porodu ty kraasne vlasy lezly totalne na nervy, silene zacaly padat, vlasy po celem byte, ucpany odpad a rozpusteny je stejne nemuzu nosit, pac je mala ve vzteku rve a trha, vsude se motaly atd. no a na nejaky zehleni dlouhych vlasu stejne nebyl cas, schly 100hodin... no na nic. Takze ted mam klid a amalka odrihava a nerve mi vlasy:-D a ted uz opravdu jdu!:-d
Profilova fotka
Evi, Pavel má taky taková období, ale není schopný mi říct, proč. Takové období má zrovna teď. Jako né, že by vůbec, ale iniciativa je vždy z mé strany a moje ob den je na něj teď moc. No, jestli má milenku nevím, času na to má dostatek. Na druhou stanu je pravda, že jsme dost makali na baráku a začíná ho vyčerpávat práce a ta pondělní Ostava, to vstává v jednu, ve dvě ráno :-), říkal mi, že už to nezvládá a těší se na Vánoce, to by měl mít volno. On pracuje tak od osmi do devíti ( má velké přejezdy autem po celé republice) a volno má jen jednou za čtnáct dní v neděli :-S . Také občas biji hlavou o zeď ;-) . A pak se to z niče ho nic zlomí a je to zase pohodička. Na jeho obranu, já mám takové stavy také, ale vždy je za tím nějaký problém, jako třeba plácnu, nějaká zkouška, nemoc nebo tak. U něj člověk neví. U mých známých to šestinedělí trvá dva rohy a začíná to u nich být hustý :-(. Její chlap jí hrozně miluje, tak to na dobrovolné pořízení milenky nevypadá, ale začíná být zoufalej.
Profilova fotka
my jsme spolu spali 5 krat za cca 11mesicu:-D no bude to uz rok:-D me z toho trefi..ale neni na to chut. |-|
Profilova fotka
No, moje mamča říkala, že nikdy neměla větší chuť na sex a nikdy si to tak neužívala jako v těhotenství. Hormóny prostě s každým zahýbou jinak. S těmi kočáry před samoškou máš pravdu. Jenže dnes se na Aukru dá prodat všechno :-o :-D Popiji moc ti to sluší.
Profilova fotka
Mončo, tak u nás ten sex začal hodně ubývat začátkem stavby, manžel byl utahanej, to je pak jasný, když přijde ze stavby domů, že už se nechce nic dělat, jen ležet a čučet tupě na tv.. ale co jsem těhu, tak jakoby si řekl, tak a mám splněno a hotovo :-D je fakt, že přes léto makal úplně nejvíc, do toho stres v práci, ale teď už bydlíme, klídek, pohodička, zbývá jen ten občasný stres v práci, tak ti nevím. Trochu se bojím, zda zase najdeme k našemu erotickému životu nějakou cestičku.. Míšo P, tak to je opravdu nářez 5x za rok.. a v tom těhu jsi neměla chuť ty nebo on? Ty vlasy ti moc seknou, ale mně by bylo taky líto těch dlouhých, měla jsi překrásnou hřívu.. ale tohle je určo praktičtější a pak to naroste vždycky, viď :-) Míšo A, to s emi taky hned vybavilo, jak dřív byly před sámoškou kočáry s dětma, teď nikde nic, ale tady jak bydlíme, tak u místní sámošky ženský ty kočáry nechávaj, tady celkově dávaj lišky dobrou noc :-) Ale já bych to stejně neudělala, náhoda je blbec.
Profilova fotka
tedy holky vy kecalky :-D :-D leni gratulace k řidičáku na miminko x-) x-) pavlí vy nechcete vědět pohlaví =-) ?to bych nevydržela :-N ale zase to překvapení také stojí za to x-) x-) holky k tomu sexu my za celé těhu 2 krát :-N ale já to měla zakázané..kvůli rizikovému a placentě... a ted k šestinedělí-jirka si myslím nemůže stěžovat má vše akorát nejsem sexy :-D :-D uvařím uklidím o malou se postarám a hádejte ted mu píšu erotické sms já :-D :-D už s etěším za 3 týdny jak to rozbalíme :-D to budou sexuální vánoce :-D :-D ale nejdříve si musím zařídit antikoncepci :-N nechtěla bych znovu otěhotnět :-N
Profilova fotka
pavlí aha manžel to nechce vědět :-N už jsme to přečetla pořádně :-p hele my máme sousedku ona neví co čeká a její manžel jo :-D :-D to je docela na hlavu =-) :-N moni snad se pavlova iniciativa trochu změní držím palce ;-) míšo A.někdy je prostě sex v těhu i zakázaný a nebo se na to ta ženská necítí no :-N ale jak kdo každý je jiný
Profilova fotka
dneska jsme ty kočáry řešili s mojí maminkou já s ebojím jí nechat i u nás na dvorku :-N natož někde před krámem nebo jak psala Míša že to nechávali před bytem ze 4 patra :-N to s efakt dneska nevidí......
Profilova fotka
holky myslím že sex prostě ubývá pak všude...je to i tim že to manželství asi to trochu změní..nevím ale je to skoro všude takže klid ;-) ale já se nakonec šestinedělí fakt těším :-D :-D
Profilova fotka
tak jsem si tu pokecala a jdu žehlit :-p :-p
Profilova fotka
U nás to manželství posílilo, byli jsme jak znovu zamilovaný. Spíš to spojuji se stresem v práci + makání na domečku. Ono to přejde určitě, trvá to tak měsíc.
Profilova fotka
moni to u nás také manželství bylo lepší ale pak to zase upadá a jednou je to tak a po druhé jinak jako na houpačce ;-) ono se to zlepší :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jsem tu zase na skok... evi, ja jsem se nejdrive v tehu bala, ale potom mi to zakazali kvuli krvaceni. Ja jsme na to stejne nemeka vubec chut a ted na to nemam chut ja ani jakub, on ma prace nad hlavu, doma place prcek a dost jsme se hadali. Sestinedeli je za mnou a uz ani nevim co to je sex a uprimne me vubec nechybi a nevim co mam delat aby mi chybel, premyslela jsme i o tom ze kdyby si jakub nasel milenku, tak nam je vcelku fajn, domu by chodil stastnej, bez stresu.... drive jsme byvala silena nymfomanka a ted kdyz slysim slovo sex tak rychle usnu aby nahodou k necemu nedoslo. 8-(
Profilova fotka
No, já právě pipiii vím, že jsi byla dráček :-D . Já obdivuji lidi, další mojí kámošku. Té ráno zazvoní budík, pomiluje se s přítelem, vyčistí si zuby, namaluje oblékne a jde do práce. Já koukala jak bubák. Jako je to fajn, když to tak někomu vyhovuje a má k tomu i partnera. My to ráno prostě nedali. Představa, že jsem po večeru upocená a nemám vyčištěné zuby a ještě se mi chce čárat, no prostě nemůžu. Má to fajn, má libido jak chlap, stačí jí rychlovka a má to v životě tím pádem jednodušší :-D Popiji a ty nestraš, při sexu s milenkou se jim odkrví mozek a pak k nim odchází, páč za tu hodinu co jsou s ní si myslí, jak s ní musí být život úžasný, nebrečí tam dítě, nic po něm nechtějí. A po pár měsících zjišťují, že stereotyp se vloudí všude a aby se nevloudil, tak na tom musí oba zapracovat.
Tak za sebe můžu říct, že u nás sex neubyl a doufám, že ještě dlouho neubude :-D A to spolu budeme skoro pět let :-D Jestli se to manželstvím zlepší..to už asi nebudeme dělat nic jinýho :-D Míšo - já myslím, že si nemusíš vyčítat vůbec, ale vůbec nic - jsi urvaná jako kůň, protože kromě Amálky máš na starosti ještě všechno okolo, jsi pár týdnů po porodu, kojíš...hormony tebou melou a nemůžeš to ovlivnit. Tak se na to vykašli, i Kuba to už určitě pochopil a ono se to prostě časem zase vrátí do normálu. A pokud jste "předtím" měli sex v oukeji, tak to tak zase bude. Máte robě, tak nemůžete do toho bušit jako bez něj, normálka ;-) A mmch - se Kubovi ani nedivim, že dotírá, já bejt chlap a mít doma tebe, tak z tebe trhám hadry a ještě nejsem ani zutej :-D :-D Markét - máma říkala, že dneska kdyby viděla u někoho, že má děcko v kočáře pod barákem jako to mívala ona, tak by asi přemejšlela, jestli zavolat sociálku :-D Já nenechám u obchodu ani psa, natož dítě :-N :-D
Profilova fotka
Amimi to nebylo jen o sexu, to bylo o celkové pohodě a s tím souvisí i sex. Já jsem teď dost otrávená z práce a z baráku, manžel je pracovně vyždímán, tak je chuti míň. Pak zase přijde nový impuls a je chuti víc :-D . On nesnáší takové to musíš, já také ne, ale kvůli dítěti jsem ochotná momentálně udělat cokoli. Já mám u Pavla pocit, že moje početí po těch marných pokusech bere jako antiimpuls a nátlak z má strany. A to s ním neřeším ovulaci, léky, návštěvu doktora a tak, ale on to ze mně vycejtí, mám to prostě v hlavě a jsem v křeči. Jinak si na nápaditost stěžovat nemůžu, né každý se miluje při prohlídce zámku :-N . My jsme spolu deset let ;-)
Profilova fotka
Hele, jak se téma sex ujalo co :-D :-D :-D ? ? ?
Profilova fotka
Ahoj holky, tak Vládík už 15 min. spinká. Dneska byl chudáček nějaký úplně jiný, málo se smál, hodně brečel a měl dokonce takové záchvaty, které nikdy neměl - z pláče se zakuckával a úplně klepal. Nevím, jestli to je k zoubkům, nebo ho tlačí bříško, taky dost blinkal a nebo jestli byl jen unavený a dnešek mu prostě nevyšel :-( Uvidíme zítra, snad bude líp. Míšo, já doufám, že se to u vás zlepší a budete krásná, mladá a šťastná rodinka. Co se týče sexu, tak během těhotenství u nás žádná sláva, přišlo to na mě málokrát, ale snažila jsem se Vaška tolik nezanedbávat. V šestinedělí byl klid, to jsem mu řekla hned, ať to nezkouší, pak když to druhý den nevyšlo, tak byl naštvaný, protože už opravdu čekal. Teď se miluje, řekla bych tak v průměru 2x do týdne, ale pořádnou chuť na sex po porodu bych spočítala na prstech a ať nežeru, tak na obou rukách :-D Vašek nikdy neměl problém, že by nemohl. Mohl by být ztahaný jako kůň, 2 dny nespat a chtěl by to pořád ;-) A k těm kočárkům, rozhodně bych ho nikde nenechala. V některých obchodech píšou, že kočárek musíš nechat u vstupu, ale to tam raději nepůjdu. Dřív to bylo jiné a v tomhle rozhodně lepší.
Profilova fotka
Jiří tvůj Vašek je jak můj táta. Když se gyndařka ptala mamči, jestli je vše v pořádku, tak jí mamča řekla, že by potřebovala tátu utlumit. Ona na ní tak koukala, bradu podepřenou, zasněná a řekla jí, že ani neví, jak je šťastná, protože je výjimka, že jí tam ženský i mladší než mamča chodí s opačným problémem. No jo, ale mamča už nestíhá :-D. Nepomáhá ani rozcuchaná hlava, gumáci :-) a tepláci :-) , pro tátu je stále atraktivní :-D :-D :-D
gumáci tepláci :-D :-D U nás je to též tak....snad bych i řekla, že když je dvanáct hodin zabořenej do práce, pak se ještě vymlátí na tenise, tak člověk by řek, že přijde dom a bude tuhej...kdepak, co neuteče, ztrestá :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
:-D :-D :-D Vašek mi taky říká, že je dobře, že ho přitahuju, ne? Teď hlavně, aby mu to vydrželo a na druhou stranu nevadilo, že to nemá častěji. U mě to bylo se sexem ale vždycky takový, je zase pravda, že s Vaškem mě to baví nejvíc a pořád mě přitahuje. Ani vůbec nepřemýšlím, že bych na "to" chtěla někoho jiného.
Profilova fotka
amimi..jeee no ja kdyz ze sebe strham obleceni, tak vidim bricho vetsi nez ma ted evax, k tomu strie na brise a bolaky hnisavy po celych zadech..tak se radsi zase oblecu:-D jinak my jsme spolu ani nijak uzasne nespali ani pred tehu :-/tak 2krat tydne.
Ale tak podle mě je jedno "kolikrát"...ale jestli to vyhovuje vám oběma. Pokud nějakýmu páru přijde v cajku, že to dělají jednou za měsíc...tak je to v pořádku. A foleee...tak v tom případku nevím jak to děláš, že na všech fotkách, co jsem kdy viděla, tak jsi tak nádherná ženská, že mám hrozný nutkání tě za to nesnášet :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
:-D :-D :-D Holky já se teda přiznám, že to každý den nemusím a například dvakrát už vůbec ne. Asi by jsme si nerozuměli, mně by fakt ztrestal :-D . Stejně je zvláštní, jak je důležité, aby si v tom lidi sedli. Já bych třeba nemohla existovat bez přitulení, mazlení a polibků, jsem na tom závislá, ale bez sexu aj pát týdnů vydržím, keby bylo nejhůř, tak i měsíců, ale pouze s logickým odůvodněním, například pracovní cesta v dalekém zahraničí. Znám i lidi, kteří jsou na sebe jak psi, ale šukají z prominutím jak králíci i když se před i po pohádají. Prostě člověk musí najít parťáka :-D
Profilova fotka
nevim jak to amalka dela, ale uz 3 krat jsem ji dneska prevlekala u prebalovani-vzdy se priserne posere kdyz uz je namazana a pripravena k zabaleni:-D amimi...no tak dlooouho vybiram fotky co dam na net:-Dale neprijdu si nejaka uzasna teda:-D spis si ted vsichni mysli ze jsme 15-ti leta zbouchnuta matka:-D
Tak po se hádat to by mi jako vadilo. Bych si připadala jako děvka. Ale před...jakože na usmířenou...to se zasejc nebráním :-D Pravdu ale máš, že když by na to přišlo a musela bych...tak samo vydržím (z nadrbanosti ještě nikdy nikdo neumřel), ale aby mě ani neobejmul...to je teprva na zgebnutí. Já prostě potřebuju cejtit, že jsem ta jediná, nejlepší, nejkrásnější, nejvíc sexy, prostě TOP žena :-D a na to jsem našla toho parťáka správnýho x-)
Profilova fotka
http://pipiii.rajce.idnes.cz/Silvestr... heh, prijde mi to strasne pred daaavnem a je to teprve rok, kdy jsme si takhle uzivala Silvestr, alkohol a zabavu:-D tam mi to take slusi, ze?:-D
Profilova fotka
holky ja si to ted predstavovala ze to delam s tim hercem z Preslapu =-) =-) :-D :-D :-D ADAMEM:-D
Moje známá má tři dcery ve věku 10, 7 a 5 let a když si šla kupovat startky do trafiky, tak baba na ní pyskovala, jestli má jako občanku...tak popotáhla ty tři holčičky do zornýho pole trafikantky a povídá: "To nemám pani, ale mám TŘI děti!" a bylo :-D Mně taky tipujou míň...a nijak mi to nevadí, občanku nosim, aby mi nalili...tak co :-D
Profilova fotka
Neumřel? no nevím :-D :-D :-D Pipiii vypadáš mladší buď ráda, já vypadám starší už od čtnácti. Tenkrát to bylo fajn, dnes už mi to vadí ;-) To je den, na umytých oknech jsou zase tlapičky a omylem jsem se dotkla skleněného pekáčku vytaženého z trouby. To je děs, to sklo prostě nevypadá, že je rozpálené, auvííííí, auvíííííí

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?