Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Holky nechcete mně povozit, když Vás tak čtu, tak těm Vašim prckům závidím emoticon .
24. lis 2009 v 08:51  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Dobré ráno holky,

taky je u vás tak krásně? Tady šajní sluníčko, to je paráda emoticon

Jiřinko, ty noci máš úmorné tedy, zvládneš se natáhnout třeba přes den? A jaký to je, celý den na malého dělat ksichtíky, povídat mu a tak? Neleze to člověku na mozek?

Mončo, co ta dr? Jinak k té smlouvě, myslíš, že je dobré ji měnit, když na základě této jste dostali tu půjčku a navíc tuto máš už podepsanou, co když ti druhou nepodepíše? A nebude to jakoby podvod, že na SFRB jsi dala jinou smlouvu, a pak si udělala další, víš co, kdyby se na to nějakým způsobem přišlo, aby nechtěli zpátky ty peníze. Víš jak to myslím. Normálně bych dala na katastr tu co máš, oni se podle mě v tom tak rejpat nebudou, tam je důležité, že majitel smlouvu podepsal, oni to převedou a máš klid, už ti to nikdy nikdo nevezme. Pro jistotu bych si sebou vzala výpis z účtu, jako potvrzení, že platba proběhla.
24. lis 2009 v 10:05  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Mončo, tak přijeď, můžeš kdykoliv emoticon
Jinak souhlasím s tou smlouvou s Evičkou. Tenkrát ti řekli, že ta smlouva není dobře a přitom ti tam zapomněli dát dost věcí.
Evičko, ty noci jsou fakt úmorný, některou noc to zvládám a jindy už jsem na nervy. Dneska jsem třeba šla na 45 min. spát dopoledne s Vládíkem, to šlo. Ze soboty na neděli i z neděle na pondělí Vašík Vládíka v noci uspával a já hned padla, ani nevím, jak dlouho tam byl.
Co se týče toho dne, tak vyžaduje pořád víc a víc pozornosti a méně spí, takže těch ksichtíků se musí dělat pořád víc emoticon Tím, že si ho bere do kočárku ta babička, tak je to fajn, ona se mu hodně věnuje, pořád mu povídá, něco ukazuje. Dopoledne chodíme tak na hodinu, někdy i déle ke tchýni na oběd, takže ta pozornost se mu taky věnuje. A někdy si hraje sám, takže u nás je to celkem dobrý. Je pravda, že být na vesnici sama, tak nevím, jak bych na tom byla, asi bych hodně jezdila do Mostu.
Naši jsou rádi, že k obídku už mu můžou dát sami, tak si ho chtějí brát na déle, ale to nevím, jestli to pak vydržím. Takhle si ho brali tak na 3 hodinky, někdy už i 4. Jenže teď to chtějí prodloužit emoticon
24. lis 2009 v 10:38  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky,
u nás taky krásně slunečno, ale za okem kanclu... emoticon

Moni - já teda musím ze své zkušenosti říct, že do toho třeba na benešovském katastru docela rejpou a pokud to fakt není právně jednoznačný, tak to nezapíšou emoticon a smlouva se doplňovat ani jinak upravovat nesmí, musí se založit nový vklad s novou smlouvou
ale stejně bych to riskla, vždyť každý právník vám řekl něco jiného - jeden že je to OK, i když na hraně
může tě to stát max. 500Kč za kolek a buď to projde nebo ten vklad sami zastavíte emoticon
24. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 No, pokud mi tu smlouvu katastr smete, tak se stejně bude muset udělat nová. Problém je prý jen ve vymezení nemovitosti, tak by to SFRB vadit neměla. No uvidíme, našla se ještě jedna dobrá duše, která mi možná poradí . Nejdou mi ksichtíci, chtěla jsem mrknout.
24. lis 2009 v 10:58  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ahojik holky,vubec ted nejak nestihamemoticon

tak mala je ted v noci silene hodna!!!uz se ji to drzi tyden!emoticon noci jsou krasny a ja vstavam brzyemoticon ted se zacala smat o vikendu, coz je uplne uuzasne!!!! Mela jsme doma nejaky problemy jak psychicky sama se sebou tak s jakubem, takze to ted bylo cele takove sloziteksiemoticon o vikednu se loucim s timhle bytem a stehujeme se do Reporyji, tak doufam ze z nas spadne takove napeti atd. Dneska jsme byli u pani doktorky, pac mala zacala kaslat cim dal vic, ale na pruduskach nic nema takze ji tam drazdi jen mala rymicka a jak breci tak se rozkasla, pac si ji spusti nudle.

no a co vy holky????

evi,pavli, uz vite pohlavi???? a co horejsi? jak se citis?emoticon

jirinko, jak tady ctu tak ted vam dava Vladicek teda pekne zabrat!:-X tak at te necha poradne vyspat!!!!kluk jeden!emoticon
24. lis 2009 ve 12:14  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 a tady jsou nejaky videa prcka....

http://www.youtube.com/watch?v=I18A-X3rngY vesele mimi

http://www.youtube.com/watch?v=8ffEaCwitNI tady je rvouci dite chci jen rict ze ak ji drzim dudlu celou dlani tak ho drzim silene jemne, ona ma rada kdyz citi pred tvari moji vuni netlacim ji to nebo tak neco
24. lis 2009 ve 12:18  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Jiřinko, tak to je super, že už malej takhle může trajdat po hlídáních, určo si na to brzo zvykneš emoticon Už jsi ho vůbec byla někde oslavit s holkama? Nebo jsi pořád ještě vzorná maminka doma?
Z těch ksichtíků a mluvení na mimi mám strach, stačí mi pár hodin na návštěvě u kámošky a jsem totál vysátá s bolavým obličejem od grimas emoticon

Pavlí, co nového s bříškem? A baráčkem? Kope tě už prcek? Mě teda pořádně, už o něm vím několik týdnů, ale teď už není pochyb, že jsou to kopance, je to celkem sranda, břicho furt stejné jako na těch fotkách na kalendář, ale vevnitř se to mele o sto šest emoticon

Mončo, to je dobře, že jsi ještě narazila na někoho, kdo tomu rozumí, ale jak píše Pavlínka, já bych to taky prubla, není na co čekat, nejdůležitější je to mít co nejrychleji zapsané..

Míšo, ty videa jsou božská, jak se malá usmívá, to je jak andílek, za to na tom druhém nechápu, jak může tak moc otevřít pusinku emoticon
Jinak pohlaví stále nevím, ale v pondělí jdu na velkej UTZ, tak snad už emoticon
24. lis 2009 ve 13:07  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 Ahoj holky, byla jsem dopo u dr a ted vas docitala emoticon
Uz mame prukazku emoticon

Miso to je super, ze se mala tak srovnala a uz krasne spinka emoticon

Jirinko ty to mas ale kruty, jsem na sebe zvedava, ted mam pocit, ze bych uz nebyla po tomlhe vstavani ani stat na nohou.Ale ona se energie asi vzdycky najde co

Moni s tou smlouvou nevim, neznam tohle zarizovani,ale to co napsala Evicka ma logiku emoticon
24. lis 2009 ve 13:32  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 já byla na genetickém utz včera, bohužel šel manžel se mnou, takže nic nevím, i když dr to viděla... emoticon a já teda netuším, co viděla, protože já tam nepoznala vůbec nic emoticon

Evi - mele se to taky, ale vyloženě kopance ne, jen tam prostě akrobatí
jinak minule při utz líný, nechtělo se hýbat, tzn. bude hodný po tatínkovi; včera trucující nespolupracující akrobat, tzn. bude po mamince emoticon to jsou manželovy závěry
cokoli chtěla dr měřit a zkoumat, tak si tam hned dalo ruce i nohy, takže dlaně a chodidla máme prozkoumaný dokonale emoticon
24. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jojo, zítra to asi zajedu podat. Ještě počkám na jeden právní názor a pak hurá do toho a zase budu tři týdny na neurolu emoticon .

horejsi gratuluji k řidičáku na miminko emoticon

Míšo, co se u Vás dělo? Proč se stěhujete? Vždyť jste ten byt měli tak vyšperkovaný emoticon
24. lis 2009 ve 13:55  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Leni, gratuluji k průkajdě emoticon

Pavlí a manžel teda nechce vědět pohlaví? A když by jsi té dr zavolala, tak by ti to neřekla? A pokud to jen nechceš psát veřejně,aby se to u vás nerozkřiklo, tak honem IP, jsem napnutá jak kšandy emoticon
Já už se na ten UTZ hrozně těším emoticon A jak jste dopadli, vše ok? Jak je to velký, těžký?

Mončo, Míša se stěhuje do toho nového, krásného, velkého a prosluněného bytu, kdysi tu o tom psala emoticon
A nenervuj se předčasně, dopadne to dobře, a když čirou náhodou ne, tak je pak na nervy dost času, teď je to zbytečné si s tím lámat hlavinku emoticon
24. lis 2009 ve 14:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Tak to já někde prokaučovala. Tak to stěhování naopak přeji.

Evi máš pravdu.....ty máš vždycky pravdu. Oběsím se až pak emoticon

Jé já bych byla zvědavá. Asi bych chtěla vědět pohlaví. No, Mráčková si prý až do porodu myslela, že budou mít kluka a je to holčička emoticon
24. lis 2009 ve 14:07  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 mag, bylo toho ted na me nejak moc, chlap nechape ze je proste na druhe koleji po porodu, ze sex je tak na 50 koleji..proste ja mam v hlave miminko a peci o nej a on by po me chtel sexy zenskou ktera chces sex a doma uklizeno atd..a tak jsem do toho chytila sileny depky a proste jsme byla dost v haji... doufam ze to uz bude ok. a k tomu stehovani- vime to uz pres 2 mesice, myslim ze jsme sem davala odkaz na ten byt.Je to v Reporyjich na klidnem miste v novostavbe(ted byla kolaudacka) je to sice dalsi podnajem 2kk ale metrove to ma 73m2 a tady mame jen 48m2. ma to i balkon a garaz(budeme platit o 1tis vice) ale tady to bylo na palici, na hlvni krizovatce, pod oknama semafory a rusnou silnici, zadna trava, hruza..navic v byte el. primotopy (za 2 el. primotopy jsme dali za 1 rok 16tis!) takze se tam moc tesimeemoticon
24. lis 2009 ve 14:07  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 mrackova uz porodila?
24. lis 2009 ve 14:10  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jojo, holčičku.

Aha pipiii, tak to chápu. Ale ono se to určitě ustálí a bude vše O.K. Napiš mi ten odkaz na byteček.
24. lis 2009 ve 14:20  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 jj mrackova porodila konecne holcicku emoticon

Miso tak to vypada teda fakt lip, ja si to taky nepamatuju, zes o tom psala,ale to me neprekvapuje, nekdy se v t spouste informaci ztracim emoticon No manzu na tuhle vedlejsi roli nastesti pripravuji kamaradi, tak snad to zvladne a pocopi tu situaci, i kdyz ono mu nic jineho nezbyva ne emoticon Ja jsem si tuhle rikala, zevlastne pro chlapy je tehotestvi za trest pouze z pohledu toh osexu, jiank se jim prakticky nic nezmeni, to prijde az po porodu a zase to dost souvisi s tim, proste jak pises emoticon ale ono to zas bude vsechno ok, bnudete v novem, peknem a na hadky nezbyde cas emoticon
24. lis 2009 ve 14:21  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Fakt už porodila? Já myslela, že bude mít dvojčata emoticon

Ahoj Míšo, tak to mě mrzí, ale já doufám, že se Vám to s Kubou zlepší jako Amálčino spinkání emoticon A jak tedy spinká? A už se Vám to teď trochu zlepšilo?
Vašek se taky chtěl milovat, ale já řekla, že do konce šestinedělí 100% ne. Druhý den byl už nastartovaný emoticon

Pavlínko a jak je to s tím pohlavím, manžílek to opravdu nechce vědět? My bysme to nevydrželi ani jeden.

Co se týče toho spaní, tak si zvyknete, ale někdy už je to opravdu na palici. Není to tak hrozný přes den, to se celkem vzchopím, ale to časté buzení v noci, to jsem celá rozlámaná a vůbec nemám ponětí po čase, takže pořád koukám na mobil. blbý je vždycky ráno, já bych ještě spala, ale nejde to, jiné je to víkend. Nebo o všední den ráno si ho Vašík vždycky veme, než se vypraví do práce a pak já vylézám.
24. lis 2009 ve 14:23  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Leni, máš pravdu, manžela na to taky připravoval kamarád. Řekl mu: nepočítej s žádným šestinedělím, ale se šestiměsíčím emoticon

Mráčková už měla dvě děti? Tak to jo, protože já četla, že se těší, až bude trojnásobnou maminkou, ale myslela jsem, že má jen jedno dítě a dvě čeká.
24. lis 2009 ve 14:25  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 http://pipiii.rajce.idnes.cz/byt_Reporyje_20.9.09/

mag, tohle jsou jedine fotecky co mam z toho bytu,prakticky je to jeste hruba stavbaemoticon
24. lis 2009 ve 14:29  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Ja to taky budu chtit vedet co cekame, na to jsem strasne zvedava a nevydrzela bych to emoticon
Ma jednoho myslim 17 letyho kluka a jednoho mladsiho,ale to nevim kolik mu jeemoticon

To je dobry sestimesicni emoticon To budu muset taky doma pak vcas zduraznit emoticon emoticon
24. lis 2009 ve 14:29  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Evi - kdybych to fakt věděla, tak to sem samozřejmě napsat nemůžu, ale já to bohužel opravdu nevím emoticon
manžel to vědět nechce, já doufala, že tam se mnou nepůjde, uklidňovala jsem ho tím, že se to třeba neukáže... ale chtěla jsem to vědět a pak se snažit udržet to v tajnosti; jenže on se na poslední chvíli rozhodl jít taky a bylo po srandě emoticon kdyby alespoň ta dr neřekla, že to ví
na kotrole vše OK, čekáme zdravé miminko emoticon kolik měří netuším, váží 385g

jinak kolegyni 2x nezávisle na sobě 2 různí dr ujistili, že čeká kluka a mají Andrejku emoticon
24. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ty bláho, to je úplně nové.Paráda. Zdá se mi to, nebo můžeš jít z obýváku ven? To bys mohla mít kočár venku a při tom žehlit a po očku to z okna sledovat emoticon
24. lis 2009 ve 14:37  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Mončo emoticon žádné věšení se konat nebude

Míšo, to peklo doma, čím si procházíš mě moc mrzí, to kruci Kuba neví, že jsi byla v šestinedělí? Sice je mladej, ale to se přece nerovná blbej, že mu to vzkazuju!!! emoticon fuj, to jsem se vztekla.
Ten byt je naprosto božskej emoticon

Jinak ohledně toho těhu a šestinedělí, v tohle mám až moc svatej klid, manžel je nějaký neaktivní, mám doma super kámoše, milence ani ne emoticon teď mi to ani nevadí, nějak na to myšlenky nemám, po porodu za to budu ráda, že nepotřebuje hopsat furt, ale říkám si co pak? Jde takhle prožít nej léta? Možná se jen bojí, aby tím něco neprovedl mimču nebo si řekl, že bude držet celibát, fakt nevim.. každýho jako první napadne, že má třeba milenku, ale to vím víc než na sto pro, že určo ne, protože z práce jezdí rovnou domů, večer nikam nechodí, je i doma, když já někam vyrážím s holkama, strašně jakoby statkovatěl, dřív jsme spolu propařili noci a teď je nejradši doma u krbu emoticon ale pořád si říkám, jak je možný, že nemá myšlenky na sex.. co si o tom myslíte? Jsme naprosto v pohodě, žádnej problém, hlava mi to trošku nebere, ale neřešim to.
24. lis 2009 ve 14:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Pavlínko, hlavně že je zdravé emoticon Takže příští návštěvu se to ale dovíš, co. Stejně si myslím, že to pak pozná, neříkej mi, že dokážeš pak i přes to, nakupovat neutrální věci emoticon

Leni, já to nezdůrazňovala, s tím přišel on, ale u nás by to asi neprošlo emoticon
24. lis 2009 ve 14:43  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1643 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Já myslím, že nemůže....na těch fotkách celýho baráku je vidět, že to tak úplně na "podlaze" není...ale bude mít balkon. To se mi zdá i jistější.

I když máma říkala, že bráchu taky mívala dole v kočáře (a to bydlí ve čtvrtým patře) - nechala vyvěšenej domovní telefon a když začal řvát, tak seběhla dolů.
Dneska už by tohle asi udělal jen magor...nechat kočárek s miminem někde dlouho samotnej emoticon

Vlastně, když nad tím tak přemýšlím...bylo docela častý, když jsem chodila s mámou na nákup, že mimina v kočárech nebo samotný káry stály před sámoškou a maminky si nakupovaly...teď už jsem nic takovýho neviděla ani nepamatuju.

Pavlí...a to budeš nakupovat univerzální barvy nebo to budeš mít jako trezorovou záležitost? emoticon
24. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 evi, my jsme spolu spali asi 5 krat v tehuemoticon a do ted nicemoticon

holky mam toho moc...jen nevim zda vite tohle...emoticonemoticonemoticon..tak paaaa

http://pipiii.rajce.idnes.cz/kalendar/
24. lis 2009 ve 14:46  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 mag, jj je to balkonemoticon holky ja letim neco delat pa
24. lis 2009 ve 14:48  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Sušííí sušíííí, nynyyy emoticon

Akorát neni to škoda, ustříhnout takový krásný vlasy? Já takový mít, ccc...bych házela patkou jako Viki Cabadaj emoticon emoticon
24. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Ty kokso...spát spolu 5x za celých devět měsíců..........to bych asi hebla emoticon
Tak doufám, že se to nějak jako v tý hlavě vyondí, že ani třeba chtít nebudu emoticon
24. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.