Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky. Tak já si užila pohodu. Mám vytříno, vyluxována a utřený prach. Na okna se nedostalo :-N . Jiří malej je prostě kouzelnej. Máte dobré geny, atejně unešená jsem byla i z toho vašeho synovečka, nebo kdo to byl, ale myslím, že synovec. Je to krásné dítě a moc Vám to sluší.Čí je ta perská kočička, vypadá jak moje Kylií :-( . Markét to je obrovská výhoda mít funkční babičky a ještě k tomu nablízku. To já si neužiju. Jedna babička je 150km daleko a druhá v tomhle ohledu k ničemu. Snad jen moje babička, je sice fit, ale přeci jen jí je 73let. Nutím jí jít na operaci s očima, nevidí ani nádobí na lince, všimla jsem si, jak ho hledá hmatem. Jsem z ní hotová, má leta šedý zákal a nenechá si ho odoperovat. Klasická zdravotní sestra.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak za chvíli se podívám na Sněženky a machry. Každý mi říkal, že to stojí za prd, tak uvidíme. Holky, děkuji za pochvalu prcka našeho, je to anděl s ďáblem v těle x-) Mončo, jojo to je švagrový malý, jsou spolu správný :-) Ta kočička je našich. To je taky anděl s ďáblem v těle :-D Markétko, tchýně to určitě zvládla, co? ;-) Já jdu 5.12. na oslavu narozenin a přiletí kamarádka z Anglie, tak mám propustku do 23hod. Nejdříve bude do 21:30 hlídat tchýně a pak Vašík, až se vrátí z tréninku, tak taky doufám, že to zvládnou :-N
Profilova fotka
ahojky přeji hezkou neděli :-) moni je to obr výhoda...sice se říká nejlepší tchýně 100km daleko :-D ale já razím opačné heslo 100m daleko :-D :-D no jo my zdravotní sestry :-N jiřinko jak se ti líbili sněženky =-) =-) ??my na tom byli tenkrát v kině a líbilo se nám to moc ;-) tchýně to zvládla nakrmila jsme malou jeli jsme a za 2 hodky jsme byli doma ;-) představ si že nám nepřivezli ten stůl :-( takže jsme to prostě zrušili 7tt ]-( ]-( čekáme a nic :-p tak doufám že ho přivezou v pondělí protože už máme jiný 8-) včéra jsme ho koupili ve scontu on by se nám ani k tim židlím dřevěný nehodil... :-| tak máme skleněný http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m... zde fotečky ;-) ;-) jiřinko neboj se jasný že to zvládnolu přeci i zábava je důležitá :-) a ty si to určo užiješ x-) x-)
Profilova fotka
Ahoj Markétko, tak jsem koukala na ten stůl a tenhle se hodí 100% víc :-) A co vám na zrušení té objednávky řekli? S tou tchýní na to máme stejný názor. Ale nedovedla jsem si původně představit, jestli to bude fungovat. Dnes jsem udělala Vládíkovi vlastní baštu, jinak jsem zatím kupovala ty hotové, protože jsem nevěděla, co bude jíst, kolik toho sní apod. Měl rýži s mrkvičkou a kuřecím masíčkem. Chutnalo mu to asi, ale ta rýže nebyla úplně rozemletá, tak to přežvykoval. Ty Sněženky, bylo to prostě zvláštní. Myslím, že lidi od toho očekávali komedii, ale já to brala trochu jinak, spíš jako něco poučnýho - jakože nemáme chtít vracet čas, stihnout něco, co už nejde apod. Ale vím, že teď to nějaký čas zase vidět nemusím.
Profilova fotka
jiřinko neřekli nic tak doufám že ho nepřivezou volali jsme tam v pátek on že je ten stůl v Praze a manžel mu říká pokud ho dneska nepřivezete rovnou to zrušte a on že nám ještě zavolá a zjistí co a jak nezavolal ]-( tak jsme jeli pro jiný já donekonečna jíst ve stoje nehodlám :-N a ted k nám chodí návštěvy kvůli malé atd....ještě jsme tam napsala mail že to rušíme abych byla krytá :-N také jsme si neuměla představit jak to bude fungovat ale zatím super :-) už jí hlídala nabídla se sama x-) poradí pomůže je to fajn ;-) copak jsi Vládíkovi do ted dávala??myslím od jaké značky a co??
Profilova fotka
Začínali jsme mrkvičkou, květák, mrkev s bramborem, něco přivezli Vaškovo rodiče z francie atd. V pondělí jsem mu přidala masíčko. Značky jsem střídala, podle toho, co měli, ale všechno od 4.měsíce. Na večer už dávám kašičku. Jinak už máme řetěz kolem baráčku a na kmenu stromu před baráčkem. Vládík je s babičkou a já prdlá mám puštěný koledy :-D Jo a noci stále katastrofa. Dneskabyl ve 23hod. už po 4. vzhůru, pak už jsem to nepočítala. Vstával v 5, v 6:30 na 20 min. usnul a v 9 jsme šli plavat. Vůbec jsem netušila, jak to zvládne, že bude unavený, ale byl vychechtaný :-N
holky, zdravím po náročném víkendu. slavilo se o 106! trochu jsem to nezvládla a bylo mi blbě. ale co, jednou za čas se může, ne? :-D ani nevím, jak jsem se dostala do pyžama, prvně se mi stalo, že si nepamatuju závěr. A. se o mě postaral, no je úžasný, místo toho mi měl nadat. ve Zlíně jsem zkoušela šaty, jeden majitel tam má dva salony. perfektní výběr, všichni příjemní a ochotní a ceny parádní, od 4 - 8tis., často kolem 6. takže v lednu tam asi zajedu a vyberu si. jsou tam i slevy, když si A. vybere oblek. Jiři, malý je fešák, líbí se mi od začátku a chci taky takového krásného chlapečka. opravdu mě už opustilo chtít holčičku a to jen díky vašemu Vládíčkovi. ;-) Moni, máte to tam parádní to okolí, prostě nádhera. takže si pořídíš in-line, ne? :-) hrozně chci žít u přírody a mít možnosti sprotu. Evi, dobrý nápad, vyrazíme k Monči na lyže. my taky nemáme nějakou extra výbavu, lyže jsme si koupili z bazoše, byly jen rok staré. kalhoty mám z Hypernovy, ale vše stačí. Moni, to nevadí, že jsou ty místnůstky malinké. na pokojíčky a ložnic to stačí úplně v pohodě. já nemám ani ráda velikánské prostory, jen kuchyň chci chci prostornou, to vím. ale pokoj na přespání malý stačí. taky ve sklepě je ten prostor, tak na nějaký ten pokoj pro hosty, pracovnu, posilku a špajz to bude ideální. no a časem tedy chcete i střechu? a tam by bylo co? není to zbytečné? ten návrh omítky co máš v albu nemá chybu. Míšo A., vy máte v plánu začít kdy? Markétka má novou fotečku, hezká. Pozdravuj Sofinku. Musím mrknout na fotky.
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... byla u nás amálka s míšou x-) x-) amálka už je veliká holka moc krásná x-) x-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky. Markét stůl vypadá moc dobře. Moje kamarádka čeká už druhý měsíc na sedačku z Jysku a minulý týden volali, že jak má objednanou 3+2, tak tu dvojku nemají. Hustý co, nabídli jí tu 3 za cenu 2, naštěstí se jí to tam vejde, jinak by byla o Vánocích bez sedačka. Je to boj, jen škoda, že se ty prodejci neumí ozvat a domluvit se. Holky vy se máte s těmi prcky, já už to zase dostala. Mněla jsem z toho včera pěknou depku. Poprvé jsem to cítila tak silně. No nic, budeme se snažit dál. Leni ty jsi také pěkná pařmenka. Jak 106 lidí. Co se slavilo, nějak mi to uniklo. Jinak do té Anglie si nezapomeň vzít pláštěnku a gumáky a dávejte tam na sebe pozor. My na baráku o víkendu neudělali nic. Pavel zkoušel dát dolů dlaždičky kladivem a dlátem. Akorát to rozmydlil a poničil i zeď. Dnes se pokusím domluvit zapojení elektřiny, abychom si mohli půjčit to hydraulické kladivo. Já se snažila udělat záhonek. Bez rýče v jílu, dopadla jsem jak sedláci u Chlumce.Prostě pracovně slabé. Ale umyla jsem okna a dala jsem tam blikačky. Jiří, rozumám ti . ;-) Je :-D n ještě neblikáme.
Profilova fotka
Hezké pondělní dopoledne holky :-) Jak se máte, co děláte? Já se zrovna vyhrabala z pelechu :-D Mončo, no tak to mě pobavilo, že už máš na baráčku blikátka v oknech, to je krásný :-) Vy ty okna nebudete měnit, že jsi je myla? nebo jen tak pro pocit? nebo jsem to celé blbě pochopila a umyla jsi okna doma? Do toho se musím co nejdřív taky pustit, mám je momentálně totál zaflákané, jak nám dělali tu fasádu, děs běs, půjde to pěkně blbě dolů. Markét, ty fotky s oběma holkama jsou krásné, stejně je síla, jak je vidět ten velikostní rozdíl a to jsou od sebe jen 3týdny, co.. Ten stůl se mi k tomu taky líbí víc, řekla bych, že dřevěný by se k tomu ani nehodil, takhle to vypadá moc hezky.. jen kdo to bude leštit? to bříško je super, že se ti takhle rychle vrátilo, jak je to možný? no to mám radost, že to taky jde :-) a co kg, jsi na své váze? Leni, oslavička se vám evidentně vydařila :-D Máš fotky šatů z těch Zlínských salónů? Vybrala jsi si tam nějaké? Jiřinko, jakpak malej, už spinkal líp? Co teď kolem sebe slyším, tak mají všechny děti problém se spaním, asi nějaké blbé období, musí to být namáhavé. Na to vaření dobrůtek pro špunta se moooc těším x-) Jak to děláš? Uvaříš, rozmixuješ a zbytek třeba zamrazíš na příště nebo vaříš jen po jednotlivých porcičkách? Dneska jsem se rozhodla, že budu celý den makat, pojedu až k večeru na to cvíčo, tak jsem sama na sebe zvědavá :-) Jinak začínám mít nerva, břicho se furt nehejbe, stále bez problémů nosím všechny džíny a i ty černé džínečky, ajak jsem si v září kupovala v Oresi, vel 34, váha taky nestoupá, už se nemůžu dočkat příštího pondělí, to jdu na ten velkej UTZ. Dnes jsem 21+4, přeci není možný, aby v 22.týnu pořád nebylo poznat, že jsem těhu, nebo co myslíte?
Profilova fotka
ahojky my byli u dr malá už má 2800g přibírá krásně na kojení se máme vyprdnout prý má moje prso jako dudlík :-N a nemám ho asi tak kvalitní takže bude na UM :-| moni :-( to mě mrzí že ta mrcha mrchovatá přišla chjooooo :-| ale nevzdávej to a snažte se dál x-) evi jsou od sebe 3t ale vlastně víc malá měla být ještě v bříšku ;-) kdo to bude leštit :-D :-D no já :-D :-D jako vše :-p :-p nevím jak je to možný nemám jedinou jizvičku nic a jsme na původní váze 46kg :-D :-D ani šití mě nebolí mám prostě pocit že jsme nerodila :-N :-N :-. fakt.... x-) bud ráda že bříško roste pomaleji alespon se pak hned dostaneš do původního stavu ;-) na někom to prostě není vidět dlouho mě nedávno paní řekla komu vozím :-o :-D potkávali jsme se denně tak říkám že je to naše a ona proboha kde jste to nosila :-D :-D takže to na mě nepoznala ani ve 35tt 8-)
Profilova fotka
Evi, já si myslím, že máš dobré geny a po porodu na tobě také nebude nic znát. Podívej na Verešku.
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, teda vas docist po vikendu =-) :-D My jsme ho krasne prolenosili, bylo zas nadherne pocasi tak jsme si vysli na prochazku a pak zpatky do postylky, jak prohlasil Kamil, uzivame si posledniho pul roku klidu :-D :-D Evi bud rada, ze to tak neleze, ja uz mam nahore 4 kg a knofliky u kalhot nedopnu:-( A ted jdu kouknout na vsechny fotecky ;-)
Profilova fotka
Markét, tak to je naprostá pecka, že jsi 3 týdny po porodu v takové kondici, to je paráda!! x-) A co malinká, jak se jí vede? To kojení je škoda, ale zase UM má sé výhody pro tebe, co si budem povídat, může ti kdokoliv hlídat, jakkoliv dlouho, můžeš jít zapařit a tak a než aby se malá nervila u kozy, že z ní nic moc neteče, tak takhle bude v klidu a ty taky :-) Mončo, no kéž by, ale co dělala Vereška, aby se zase dostala do takové podoby nevíme, víš co.. Jinak s tou MS mě to mrzí, ale tento měsíc to bylo přece takové nevhodné, jak ti určil ten termín ovulace a vy jste se zrovna v tu dobu moc milovat nemohli, tak je jasný, že jsi nemohla otěhotnět, svatá sice jsi, ale tak moc jako panna Marie zase ne ;-) jaký bude teď další postup? Leni, měli jste krásný víkend x-) taky si ty poslední měsíce klidu užívám, jak to jde.. V jakém jsi týdnu? A co nevolnosti, už jsou fuč?
Profilova fotka
Tak sjem dala prckovi najist a shladla par fotecek co jsem stihla. Jirinko malej je uz pekne velikej ;-) a moc mu to slusi Market ten stul je bomba, me se skleneny moc libi, jen nam se nehodil :-( A k tem vasim zidlim jde mnohem lip ;-) Moni ta ovulace vam vychazela ma min vikend jestli se nepletu ne. Tak to jsi to pak dostala docela brzo :-( A budou s vama neco delat hned ted a nebo to jeste nechate? Evi jsem v 11tt a nevolnosti teda nemizi. Rekla bych ze zacinam byt min unavena, uz vic vydrzim,ale zaludek porad ok neni.Ale hlavne nezvracim a za to jsem fakt rada. Uz sje mse i naucila co a kdy jist tak to zvladam lip ;-) no a snad uz to prestane
Profilova fotka
evi já byla v naprosté kondici hned po porodu :-D =-) fakt věř mi nebo ne...kdokoliv za mnou přišel byl v šoku jak se pohybuji a jak vypadám atd... :-x prostě pro mě to bylo jako by to odrodil někdo jiný a hned bych si to zopákla :-D malé se vede dobře je spokojená x-) x-) pořád hodná spinká budí s epo 3 hod,i večer sama jinak bych jí nechala už klidně dýl ale je to žroutík :-D kojení jsme už obrečela ale nedá se nic dělat jak píšeš má to i své výhody ;-) hlavně si dám svařák atd :-D :-D moni to je fakt kdy jsi měla tu ovu???? =-) =-) =-) leni moc děkuji :-) páni 11tt x-) x-) také to letí....mě únava přešla v 16tt a nevolnosti asi ve 14tt chce to vydržet II.trimestr bude mnohem lepší x-) x-) x-) a kila neřeš každý přibírá jinak ;-) ;-)
Profilova fotka
No, já mněla mít ovulaci 15.-17.11. dle doktora a toho co viděl na ultrazvuku, jinak se to u mně zjistit nedá. Já začala slabounce špinit při čůrání a bolí mně kříž. MS jako takovou tím pádem budu mít v neděli, nebo pondělí. Už to mám takhle asi třetí cyklus. MS mým sice týden, ale týden před špiním a mám bolesti v kříži, jsem melancholická a podrážděná, naštěstí mně přestali bolet ty prsa.Jinak termíny jsme se netrefili přesně, ale dva ze tří pokusů se nám podařilo splnit :-N , asi bez úspěchu :-(
Profilova fotka
Jsem právě opravila rádio, třískla jsem do něj 8-) :-D . Hraje nám Blanííííííííííííííííííííííííííik :-D
Profilova fotka
Mončo, víš co si osobně myslím? že to špinění, co máš týden po ovulce a tím pádem týden před MS je uhnizďování oplodněného vajíčka.. to, že to máš už třetí cyklus může být tím, že se to zatím pak vždy pustilo a odešlo s MS.. zkus brnknout dr, co si o tom myslí a zda by ti třeba nepíchnul něco na podporu udržení.. ;-) Markét, to mi dělá radost, jak jsi na tom, už se toho tak neděsím :-) Leni, tak hlavně, že nezvracíš a ten žaludek na vodě přejde určo příští týden :-)
Profilova fotka
Čeho udržení?
Profilova fotka
no udržení plodu, aby neodešlo s MS ;-) jsem přesvědčená, že máš vajíčko oplodněné a měla jsi ho v těch 3 minulých cyklech, ale neudrželo se.. může to být nízkou sliznicí nebo tak, ale to už by vyřešil dr.
Profilova fotka
napsala jsem to jak tatar, prostě si myslím, že se vám povedlo oplodnění i v těch minulých cyklech, co jsi týden před MS špinila, ale to vajíčko se neudrželo a odešlo s MS.. dr určitě bude mít něco na podporu udržení toho vajíčka, zkus mu zavolat, za to nic nedáš.. většina těhu prý končí tím, že oplodněné vajíčko samovolně odejde s MS, takže to žena ani neví, že byla těhu.. ale to špinění je jasný důkaz o uhnizďování, prostě fakt si myslím, že jsi oplodněná!!! :-)
Profilova fotka
Hmmmmmmmmmmmmmmmm, tak já jí zkusím napsat.
Evi, já takhle špiním už léta....a určitě se ve mně nic neuhnizďuje, bo se tak dělo ještě v době, kdyby ze mě fakt mohla být panna Marie :-D A Monča měla stejný potíž...proto vás vlastně všecky znám :-D
Profilova fotka
No jo, ale Monča to nikdy neměla, psala to až o těch posledních třech cyklech, což je zvláštní náhoda.. a všude se píše, že když se oplodněné vajíčko zahnizďuje, tak se může ukázat mírné krvácení nebo špinění a děje se tak přibližně týden po ovulce, což u Monči sedí.. prostě mám takovej pocit, že je to ono :-) když to má někdo jakoby "vrozený", že prostě týden před MS už začíná špinit, tak to je podle mě něco jiného, ale když to Monča nikdy neměla a najednou jo, tak nevidím důvod, proč by to nemělo být zrovna to vajíčko :-)
Profilova fotka
evi ty jsi chytrá ;-) ne fakt možné to je určo bych být Monikou se na to zeptala =-) ...... neboj s etaké budeš fit 8-)
Profilova fotka
TAk jsem to mudře písla a uvidíme. Ale já si myslím, že bych se cítila jinak těhotně :-D . Pavel už mi poslal kupní smlouvu od jejich právníka. Některé postřehy jsou tam dobré, ale například to, kvůli čemu jsem to musela nechat znovu podepsat VČETNĚ POZEMKU tam on nemá, úplně zrušil způsob hrazení, což tam také musím mít a zástavu od ČMSS, to tam také musí být a také tam nikde není číslo účtu na který mají peníze jít. TAk nevím. Jo a myslíte, že Katasr zajímá, jestli je to zaplacené :-S ???? My máme ve smlouvě, že peníze dostane do 31.12.2009. To mně vůbec nenapadlo až teď, když ten právník napsal, že je vše v době podpisu uhrazeno a stvrzujeme to podpisy.
Profilova fotka
Evičko, tak spaní zatím pořád slabé. Včera vstával 4x (což už je lepší), ale byl vzhůru od 3 do 4 a od 5:30 do 6:45, pak jsme spali ještě do 7:40. Dvě noci před tím absolutní katastrofa, to jsem tady psala a tři noci před těmito vstával 4x, tak jsem doufala v obrat a nic. No uvidíme :-) Markétko, třeba ty noci vidím jako veliké plus umělé výživy. Ani jedna maminka mi neřekla, že by se jí prcek v noci budil více jak 1x, většinou prospí celou noc a 2x se budí minimálně. Jak už jsem psala, nevýhoda je v korunkách a v tom, že jsem věděla, že se takhle prcek vždycky uklidní. Ale vy najdete určitě jiné možnosti ;-) Vládík mi teď při kojení stejně dělá samé blbosti, nikdo nemůže projít ani mluvit a televizi vždycky musím stišit, jinak všude kouká kolem. Klidně kojím jen v noci. Markétko, po 3 hodinách je super, já jsem vždycky kojila a kojím po 2 hodinách, dřív to bylo i častěji, teď vydrží jedině po obídku déle. Mončo, s tou smlouvou neporadím :-(
Profilova fotka
jiřinko to mě mrzí ty vaše noci :-( :-( snad se to brzo upraví..... no tak naše se budí a je na UM :-o :-o jak je to možný??dám jí ve 21h.ve 24h,ve 3h,v 6h....to je 4 krát za noc =-) =-) =-) to nechápu jak můžou vydržet celou noc tedy :-. :-. ???? jak myslíš jiné možnosti?? =-) korunky to je to balení je na 14 dní a stojí 500kč a to zatím ředím jen 90ml a občas dám své mlíko..takže pak bude tich balení víc... 8-( 8-( takže ty kojíš a je i na flašce?? =-) moni také neporadí protož tomu nerozumím vůbec :-| :-.
Profilova fotka
Markétko, já myslím, že malá teď toho hodně potřebuje a proto se budí, že se to upraví později, až bude rozpoznávat den a noc. Ze začátku musí baštit víc ;-) A ty jiné možnosti jsem myslela tak, že víš, jak malou uklidnit, utišit, aby byla spokojená :-) S těma penězma máš pravdu, bude to ještě horší :-| Jinak na flašce nejsme, jen že k obídku už dávám pevnou stravu k večeři kašičku, jinak kojím. Já jsem zatím ani neodstříkávala.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?