Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Já jsem z té střechy votrávená. Na druhou stranu i v bytě můžeš chytnout inspiraci. Jako něco je dobrý, ale všechny ty dobré vychytávky šli dle mého přidat do původní verze. Třeba dělení na regiony a tak.
.....ssse na střechu vyse*, hoď to na rajče a je to :-D
Profilova fotka
jiřinko máme ten stůl wenge asi jao vy ;-) židle máme ze sconta ty už doma jsou ale stůl nikde jíme ve stoje jak magoři :-D :-D moni nejsi jediná také mě to štve ale nejvíce mě štve že předělají i koně :-S ;-(
Profilova fotka
No, tak už jsem tam fotky hodila. Teď je chci poskládat a popsat. Popisky jdou super, ale hýbat s fatkami ne. Rajče je dobré, ale mně se tady líbí, že třeba mamča a kolegyňka co odešla na nemocenskou, ta těhu může průběžně sledovat co děláme a má to i s popisky. Také si říkám, že se třeba někdo cizí jukne a třeba mi doporučí zedníka, nebo tak. V tom já vidím smysl těch stránek, že díky nim ledacos zjistíš a seženeš. Nebo ne :-N ? No, jestli to udělají holkám na koni, tak přejdou na mimibazar.
No samo....ale třeba když nic nesháníš a jen se "chlubíš"...tak co to tam vystavovat? Já osobně si soukromí dost cením a nemusí mi "do kuchyně" vejrat kde kdo. Takže bych to viděla na rajče pod zámek a nazdar... a můžeš to říct mamce i kolegyni. Maj koukat sem nebo tam? Však fuk... A že to udělají koňovi aj tu je jistý...jen to třeba ještě trochu vylepší...ale mně to stejně přijde víc na škodu. Vyhledávání podle okresu nebo dům/byt mohli udělat i na starý střeše.... Vím, že to mysleli dobře, ale já být třeba bobem, tak jsem asi i nasraná....takový práce a teď mu tam banda ženskej kdáká, jaký to bylo předtím lepší....chudák....ale co si nasypal, to si sezobe :-D :-D :-D
Profilova fotka
Míšo, ty židle jsou smetanový. Dali se měnit nohy i potah. Je to na www.sednisi.cz - máme z toho stůl, židle i ty barovky. Přišlo mi fajn, že ty barovky i židle jsou úplně stejný. Já když dávala na střechu kuchyň, kterou budeme mít, tak se mi ozvala holčina, že oni mají stejnou a ať si dáme pozor na úchytky, že jsou ostrý, tak jestli můžeme, ať si vybereme jiné. Měla pravdu, koukali jsme na to ve studiu a přiznala nám to i ta paní. Sice jsou hezčí ty původní, co jsme chtěli, ale méně praktické. Markétko, ty ty úchytky máš, nevadí Vám, že jsou tak ostré? My to vyměnili kvůli malýmu. Na té střeše mi vadí, že nejde vybrat album podle autora. Nebo to tam někde je?
Profilova fotka
Jiří právě že nejde. A proto tam to album chci mít. Tobě se někdo ozval a dal ti doporučení. To je prostě pecka. Já tam dnes našla super dřez. Už mám odkaz. Ale to nové provedení se mi zdá nešťastné :-( , ale oni to snad zase vychytají.
Profilova fotka
Jo Mončo, ten shop se jmenuje Matýskův ráj, ve vyhledávači ti to najde stránky.
Profilova fotka
jiřinko mě ostré nepřijdou =-) =-) a jiné se mi k tomu nelíbili :-N
Profilova fotka
Tak jsem spáchala album. Jako jde to, když víš, kam sáhnout, musela jsem se ptát. http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m...
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem vás konečně dočetla, za tu dobu, co jsem tu nebyla jste toho hodně nakecaly, měla jsem co dělat to dočíst :-) Leni, moc mě to s tím tatínkem mrzí, snad bude brzo líp, až to pro tebe bude klidnější, tak nám napiš, co se stalo. Držím moc palce! No a co šatičky? Je něco nového? Markét, malá je sladká, jak špulí tu pusinku, to je tááák roztomilé x-) Kdepak přišla prdelka k té rýmičce? chudinka malá :-( ale je super, že Jirka pěkně funguje :-) Mončo, koukala jsem na to album, je neuvěřitelné, jak jste s tím za takovou chvilku hejbli, to je naprostá pecka!! Bude to tam krásné, až se to dá do kupy, ten obývák je pěkně prostorný, no vypadá to super, úplně to tam už vidím pěkně hotové a vyvoněné :-) Copak s tím katastrem? Nevím, zda mi něco neuniklo, ale když to ještě nemáte zapsané v katastru, je už jisté, že je to vaše? Víš co, aby jste tam nedřeli a oni vám pak neřekli, díky, ale máte smůlu, odstupujem od smlouvy. Nepředpokládám, že by se to stalo, bude to vše v poho, ale víš jak, teď je to tam pěkně už vše připravené a vypadá ten domeček o sto procent líp než před vyklizením. Má majitelka už aspoń za něj převedeny peníze, jakože už ho máte koupený a jen se čeká na přepsání katastru nebo jak to je? Míšo P, Amálka je boží, na fotkách vypadá jako hodná holčička, ještě v noci tak zlobí?
Profilova fotka
ahojky evi kdepak ses toulala 8-) :-D =-) ??a jak ti je??? rýmička to nebyla měla pouze holoubky :-N protože dneska je úplně v pořádku :-) jo jo tu pusinku špulí pořád :-D celý tatínek x-) x-) zítra jdeme na oční na kontrolu tam kde jsme dělala :-D tak držte palečky a pak ještě na očkování to bude řev :-N tak na nás myslete moni hýbli jste s tím suprově šikulky :-) ten domeček je tak velikýýý kolik to má místností =-) =-) jak píše evča bude to tam moc krásné ;-) dobrou
Článek se načítá
ahoj holky, přeju hezkou dobrou noc jsem u kamarádky a vegetím u netu, ona se balí. zítra spolu razíme autem na Moravu. A. vyjel už dnes a zítra bude pomáhat kamarádovi u Zlína na baráčku, taky rekonstruují. já přespím u mamči a v So vyrážíme směr Vizovice, tedy nejprve Zlín. jedu zkoušet šatky. Evi, ještě mám v plánu tři salony a když si do Vánoc nevyberu, nechám si ušít. v Hodoníně je salon, kde mi to za 5tis. ušijí na přání s tím, že si je tam pak nechají. už to má vyzkoušeno jedna známá a šaty byly krásné. no a večer hurá na tu oslavu, už se těším. dnes jsme dělaly s kámoškou na oslavu tuny česnekové pomazánky, tak smrdíme na sto honů a pálí mě ruce! :-D bude to ve stylu black and white. dnes jsem se zase vytočila z informací doma. ale radši jdu myslet na něco jiného. Moni, z toho domku úplně slintám. hrozně se mi to líbí a to okolí je nádhera. jak daleko to máte od současného bydliště? hrozně to prokouklo. jaký bude postup dál? zateplení, okna, dveře, podlahy, časem i střecha? nemáš někde ještě plány? ráda bych mrkla. to je paráda, jak se to postupně proměňuje! docela rychlost, ale ta titěrná práce ještě přijde bohužel. úplně tím žiješ, viď? moc Ti to přeju, udělala jsi pro to hodně a konečně jsi se dočkala. chce to trpělivost a pomalé krůčky a věřím, že tak to půjde i s dalším přáním. ;-) já už bych se viděla na té terásce večer u západu slunka s lahvinkou vínečka. a žádné moře by mi to nevynahradilo! :-) jak se mají maminky, jejich ratolesti a naše těhulky? Leni, jak se cítíš, co ty Evi? kdy už vám prcek ukáže, co má mezi nožičkami? :-) Lenčo, koncert U2 příští rok asi padá, ne?
Profilova fotka
Markét, no hodně času trávím přes den s kámoškama, když je manžel v práci a tak, pak v po,st a pá chodíme s kámoškou na cvičení, pak na kávinku, takže to se vracím domů až v noci.. no vyloženě si to užívám :-) Je mi naprosto perfektně, bříško pořád žádné, teda když si nedávám pozor, tak už je občas vidět, ale stále jde zatáhnout, stále mi těhu nikdo nevěří a to mám už půlku za sebou, celkem hukot :-) Jo a už často cítím pohyby x-) A váha pořád stejná :-) 30.11. jdu na ten velkej genetickej UTZ a 9.12 na 4D, už s enemůžu dočkat :-) No a jak zvládáš malou? je to velká změna? A co psychika? cítíš se jinak nebo tak? To je dobře, že malá je zdravoučká :-) Leni, tak to máš před sebou pěknou vyhlídku na víkend :-) Pak dej vědět, jak jsi pořídila.. Napadla mě jedna věc.. mám doma ještě několik svatebních šatů, úplně jsem na ně zapomněla, dřív jsem je prodávala, pak se rozjel ten nábytek a nějak jsem na ně zapomněla a mám je ještě v krabicích, možná by se ti nějaké líbily.. kdyžtak je nafotím a dám na rajče.. sice jak nejsou nažehlené, tak vypadají celkem děsně, ale přiřadila bych k nim kdyžtak katalogovou fotku. No a kdyby se ti nějaké líbily, tak bych ti je buď poslala na vyzkoušení nebo až pojedem do Prahy, tak bych ti je přivezla.. Jinak kdy se nám ten prcek ukáže, to fakt netuším, snad toho 30.11., abych mohla na vánoce už nakupovat :-)
Evi, jsi hodná, díky. fotky určitě ráda omrknu. kde jsi je vzala? taky jsi s nimi nějak kšeftovala? myslím, že to bude holka, nevím proč. já to často uhádnu! ;-) víkendy máme teď natřískané, další letíme do Londýna, už dlouho nás zvali kámoši. já už tam párkrát byla, tak sice ráda pochodím po centru, ale chtěla bych i do obchodů, potřebuju zimní kabát. dala jsem mamce svůj rok starý, který se mi vlastně ani nelíbil. koupila jsem ho tenkrát jen v rychlosti, protože jsme šli na svatbu A. bratrance a nakonec ho ani nenosila. tak mi mamina přispěla. v Londýně jsou prý dobré ceny hadříků. třeba i A. sežene oblek na svatbu, i do práce by se hodil. a na jaké cviko chodíš, Evi? Moni, a našla jsi ten foťák? tu fotku šatů na kolegyňce nemáš?
Profilova fotka
Leni, jojo, taky jsem s nima obchodovala.. našla jsem jednu čínskou firmu a ta je šila na míru, podle fotek z katalogů.. Akorát pak mě pár ženských nakrklo, co si je pak nevyzvedlo, tak jsem se tomu pak pomalu přestala věnovat a stejně už na to nebyl čas. Holčičku bych moc chtěla :-) akorát jak mi ten dr hned na začátku řekl, že to tipuje na kluka, tak jsem se s tím teď už tak smířila a v hlavě si to všechno sama před sebou zdůvodnila, proč je lepší kluk, že teď by mi to snad i mrzelo, kdyby to ten kluk nebyl :-D Jinak k tomu cvičení, chodíme na pilates, ale já se zrovna moc nepřetrhnu, ono to fitko vlastní kámoška, takže většinou cvičím chvilku a pak s ní drbu na recepci, někdy se k cvičení ani nedostanu, ale pocit mám dobrej, jakože chodím pravidelně :-D V Londýně se super nakupuje, budou tam určo už předvánoční výprodeje, to si moc užiješ x-) Kámoška tam dvakrát ročně lítá za bráchou a vždy si přiveze kufr nových hadříků.. jo a jak jsi psala, zda by mě pro tebe něco nenapadlo k podnikání, tak pokud jedeš do Anglie, tak tam zkup dětské oblečení NEXT,je tam o hoooodně levnější než tady a maminky tady po tom jdou jak slepice po flusu ;-)
Profilova fotka
Leni, našla jsem teď v compu pár těch šatiček nafocených, dala jsem je na rajče, pošlu ti odkaz do IP. Myslím, že to nejsou všechny, co tu mám, zítra to prohrabu :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Moni koukala jsm na fotky, teda vy jste tam toho stihli udelat :-. jste fakt sikovni ;-) My vcera meli tu oslavu a vyborny to bylo, hlavne se tam nekourilo tak jsem prisla domu pekne vonava jako jsem odchazela :-D vydrzela sjem az do pul 11 a klidne bych tam byla i dyl,ale to bych dneska moc nefungovala. ani jsem necekala, ze to na nealku tak zvladnu.Moc jsem si to tam fakt uzila, jen dneska asi prospim den :-D
Profilova fotka
Dobré ráno. Lerni, já myslela, že už jsem to psala. Představ si, že ten foťák ležel celou tu dobu v baráku na stole. Jako paradox, zmizeli ta zase nějaké věci, ale foťák ležel na stole. Mněla jsem víš štěstí než rozumu. Plány mám na rajčeti. Máš odkaz, nebo ho chceš poslat? Evi, já mám takové nervy právě proto, že majitelka má už čtrnáct dní peníze na účtě. Smlouva je podepsaná, ale zatím stále nevím, co je tam špatně. Ve středu jsem jí posílala mailem právníkovi, tak uvidím, co mi s tím vymyslí. Pak se rozhodnu co dál. Mám nerv. To je jasný. On mi říkal ten právník, že i kdyby to nezapsali, tak by s tím nic neudělali. Prodej se táhne dlouho, byla podepsaná předkupní i kupní smlouva, peníze mají na kontě a je to jen otázka formalit, ale mohlo by se to leta táhnout. Takže držte palce. Máte pravdu žiju tím. Makáme jak barevný a já mám z toho takovou radost. Leni ono to není zas tak velké. Je to 1+4. Obývák je velký, ale pokojíky v průměru kolem 10 m2. Jenže tím, že ten sklep je s okny, tak je to vlastně další patro, kde jsou tři místnosti, větší než nahoře + technická místnost a sklípek na ovoce. Takže si myslím, že snad bude místa pro všechny a na všechno. :-D
Profilova fotka
Jo a od místa kde bydlíme je to asi 5 kilometrů. Od cedule Jirkov k cedili Vysoká Pec ani né dva. Ta dcera majitelky tam chodí pěšky. Je to vesnička, přes kterou, tedy doufám, nikdy nepovede žádná dálnice, nikdy tam nebude žádná průmyslová zůna. Z jedné strany jsou totiž doly, které se ale rekultivují a napouští tam jezero, vedla tudy hlavní silnice do Mostu a Litvínova, ala ta je prostě uřízlá a dole je jáma :-D , teď je to ráj pro bruslaře a cyklisty, motoristi mají smůlu, je tam zákaz vjezdu. A z druhé strany jsou sice rozsáhlé sady s jablíčky a jahodami, ale né tak rozsáhlé, aby se tam dala vybudovat továrna. Na části těch sadů budou budovat tu obytnou zónu Slunečné sady, jak jsme tam chtěli kupovat ten nový dům. Jo a v tom kopci nad vesnicí je menší lyžařské středisko Pyšná ;-)
Profilova fotka
Kdepak dnes jste?
Profilova fotka
ahojky holky tak jsme zpět očíčka máme v pořádku kontrola v roce...očkování proběhlo bez řevu odpoledne jsme dělala bábovku čekáme návštěvu kamarády ted mám chvilku čas....dostali jsme krásné naušničky od tchýně jsou v albumu a hrací deku od kolegyn z práce jsou to zlatíčka ted vás dočtu
Profilova fotka
evi je dobže že se cítíš fajn ;-) o tom to je x-) x-) bude na těhu ráda vzpomínat 8-) já zvládám psychika v pořádku jen ze začátku asi 3 dny po návratu domů jsme pořád brečela :-N ale už to přešlo ;-) jsem hrozně štatsná x-) x-) změna to je obrovská už nejsme dva ale 3 :-) x-) ale to krásnýýýý x-) x-) moni také jsme žila rekonstrukcí je to hezké realizovat plány a představy :-) a budete to mít fakt moc krásné je to veliké a bude to paráda :-) ;-) moc ti to přeji!!!!
Profilova fotka
Tady jsou fotečky za poslední měsíc: http://www.vevercata.estranky.cz/foto... Evičko, ty úzké šaty jsou hezké. Budeš ještě ty šaty prodávat? Je přeci zbytečný je mít doma. Za nějakou tisícovku by se určo prodaly.
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem zpátky z cvičení a kávinky.. Mončo, pokud už má majitelka za to prachy, tak bych řekla, že je to dobrý, horší by bylo, kdyby prachy neměla, to by asi mohla líp odstoupit od smlouvy. Tím, že to má již zaplacené, tak to máte v podstatě koupené a nemůže nic, i když by byla smlouva trošinku napadnutelná, to už je i její průser, podepsala to stejně jako ty, tak buď opravdu v klidu. Já se jen bála, že jste to ještě nekoupili-nezaplatili, tak aby se nechtěla šprajcnout, víš, ale teď už nemá šanci :-) Jinak ta lokalita tam musí být super, mám bezva nápad, budem k vám jezdit na víkend na lyže, co ty na to? :-D Markét, to je super, že prohlídka ok :-) já se celkem bojím těch stavů po porodu, teď v těhu to se mnou ani nemlátí, brečela jsem snad jednou u filmu, ale to bych řvala i bez těhu, ale fakt se bojím, aby mi pak nehráblo, nevím proč, ale mám takové blbé tušení, že to neustojím :-D Jiřinko, malej je naprosto dokonalej a už táááák velikej a kráááásnej x-) Fakt užasnej a tobě to taky moc sluší!!! :-) Copak bříško, už je v původním stavu? Dělala jsi proto něco? Jak jsi viděla ty šatičky? Já je dávala pod heslo :-N Určo je jednou vystavím od korunky na Aukro, akorát je musím trochu předtím nažehlit a hezky nafotit, takhle to vypadá jako kus hadru, ale jinak jsou pěkné :-) No a jaké máte plány na víkend? Já zítra přes den trochu úklid a večer razím na takovej menší fest, už se moc těším :-) Prcek se mi asi pak narodí s kytarou v ruce :-D
Profilova fotka
Ahoj Evčo, heslo jsem zkusila a napoprvé se povedlo :-D Už jsem kilčo pod svojí váhou a to nevím, jak se to mohlo stát, když jím úplně normálně a hlavně večer a sladký. Asi to kojení opravdu dělá hodně. Já jsem měla bříško pevný, teď je takový ochablejší, jakože zmizeli břišní svaly, ale pohledově vypadá skoro stejně. Jen večer, když jsem opravdu najezená, tak se dělají takový měkký špíčky ;-) Třeba v zadku a ve stehnech to spadlo dost, všimli jsme si toho hlavně na teplákách, které jsem nosila i v těhu a teď jsou v těch partiích dost volný. S tím Vládíkem to hrozně letí, včera už mu bylo půl roku, strašně moc se toho naučil, hrozně se změnil a vyrostl :-)
Já taky šaty viděla i s heslem na poprvý :-D :-D A souhlasím s Jiřinkou - hodit je tu na beremko do bazaru za nějakýho toho tisíce, utrhaj ti ruce :-D Jiřinko, ten Vládíček je taak kouzelný díťátko...úplně bych se s nim poňuchala, jak se mi líbí x-) :-D Markét - to se musí s dětma takhle brzo k očnímu? Nebo to byla jen nějaká tvoje iniciativa, když jsi "od oka"? :-)
Profilova fotka
. Já chci také odkaz na šaty. Evi, kdyby jsi viděla naší lyžařskou výbavu, tak se asi potrháš smíchy :-D . Nám to nevadí, lyžujeme jen občas a pro zábavu, né vrcholově.Já mám lyže ještě z gymplu, ale mám je ráda, jsou to růžovo-fialové dynystary :-D :-D :-D . Jo a nevejdu se do oblečení. Markét Sofinka je fak statečná. Jiřinko ty jsi diblík ;-) Pavel zrušil školení v Liberci, protože Liberečáci prostě nedělaj, tak jsen dnes doma a mám v plánu úklid. Ach jo. Ovšem, začala jsem vařit a v telce jede To je vražda napsala a Colombo. Tomu říkám pohodička Jo a vím, že jsem ujetá, ale v Baumaxu měli za 19Kč výprodej cibulovin, tak mám červené i žluté tulipány a dvoje narcisky. Ještě si asi skočím pro dvoje sněženky. Jako za tu cenu. Udělám si jen malý záhonek. Cibuloviny se pak dají pěkně vykopat a zasadit jinam
Profilova fotka
K té pohodě jsem zapomněla napsat, že Pavel jel zkontrolovat školení do Hradce, takže jsem tu samáááááááááááá
Profilova fotka
evi víš jak já jsme se bála šestinedělí jako čert kříže fakt :-N protože i tak jsme taková citlivější tak jsme říkala že po porodu to bude tragédie :-N ae fakt pohoda takže pokud máš obavy určo to zvládneš ;-) ;-) chce to hlavně fungujícího chlapa ;-) to je velká opora x-) x-) navíc jsme myslela že nebudu zvládat :-D a dneska jsme uvařila uklidila vyžehlila,vyprala..tchýně si vzala malou na vycházku :-) a já půjdu ted ;-) pak jedem na chvilku pryč tak tchýně bude hlídat jsme zvědavá =-) =-) jiřinko ten je tak krásný a už je veliký x-) x-) x-) fakt se vám moc povedl x-) :-D evi já už mám bříško úplně v původním stavu a nedělala jsme nic :-p :-D mě každý říká že jsme ani nerodila.... :-N moni já mám manžu sice doma ale pořád lítá po baráku a něco dělá..takže skoro také sama :-N .... míšo sofinak je nedonošená tak potřebuje nějaké vyšetření ;-) byla v inkubátoru a to může poškodit zrak proto ty kontroly na očním ;-) sama bych určitě nevyšilovala :-p :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?