Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Tak jsem své rozhodnutí s katastrem odložila a ještě ho zvažuji.
Profilova fotka
Tak sjem projela modrou strechu no mame se na co tesit, kdo tohle vymyslel :-. jsemsi i precetla tu diskuzi a libi se mi jeden prispevek o tom, jak je zajimave, ze se v teto diskuzi lidi shodnou - nelibi se jim to :-D :-D
No ale třeba to pro mě bude přínosem - vlezu akorát tak sem a nazdar, na ostatní nebudu mít nervy a bude to v cajku. Já udělám tooolik práce pak :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
No mně to mrzí. Já tam chodím pro inspiraci ráda. U některých lidí jsem koukala, jak pokračují, třeba u markétky, ale tu znám, tak vím, kde jí hledat, ale ostatních si nepamatuji přezdívky, ale když přidají fotku, tak se to neukáže. Jen úplně nová alba. Taká jsem tam psala do té diskuze o SFRB, kterou jsem nemohla najít. Ale to už upravili a zobrazuje se to jako dřív podle posledního příspěvku.Co je dobrý, když napíšeš příspěvek, tak v té diskuzi zůstaneš, nevyhodí tě to ven.
Profilova fotka
ahoj holky, mě se teda ta nová verze střechy taky nelíbí :-| občas jsem tam hledala inspiraci a teď je to pro mě dost nepřehledné Moni - proč si ten katastr odložila? budete psát novou kupní smlouvu?? Míšo P - super fotečky x-)
Profilova fotka
fsvojap pochopila jsi správně ;-). Já to prostě nechci riskovat. Když jsem tenkrát zblbla to rodné číslo, tak jsem viděla, jak se to táhlo a to jsem sepsala zpětvezí, mamča to podepsala a dala novou žádost o vklad, kterou mamča znovu podepsala. Pokud by to šlo ofiko, čekalo se na doručení, vytvářelo rozhodnutí atd, tak je to s novým podáním na další dva měsíce :-S. A riskni to :-(
Profilova fotka
Mag - jj, když katastr uzná, že to takhle zapsat nejde, tak se pak to zastavení vkladu dost táhne, já to znám... :-( tak doufám, že babča nebude dělat problémy s podepsáním té nové kupní smlouvy ;-) a poradili vám ti vaši známí právníci, jak to napsat, aby to bylo v pořádku?
Profilova fotka
Teď jsem se pořádně podívala na střechu a některé údaje se mi opravdu nelíbí. Zaprvé mi to píše :magnolia nemá napsáno, co právě dělá...” - Odhlas se. To nechápu. Dále mi vadí, jaké mají požadavky na fotku a jaké chtějí doplnit údaje o věku, atd. Okres chápu, když někdo staví, dá si svůj region a může s ostatními podebatit o dodavatelích. Ostatní nechápu. Jméno a příjmení tam opravdu dávat nebudu. Doufám, že většina údajů je nepovinná, protože jinak album smažu a bude. A pokud Vám budu chtít něco ukázat, dám to na rejče.
ahoj holky, zdravím a přeju hezký večer konečně se dostávám na delší dobu k netu, jak jsem psala, že je to doma náročné, tak to byl jen slabý odvar toho, co následovalo. měli jsme doma psycho, taťka je blázen a já pro něj nemám jediné slušné slovo. dala jsem mu ultimátum, že dokud si nezajde k psychologovi, domů nepřijedu. a taky uvidím, jak se bude chovat, jinak budu na Vánoce u mamči. ani se mi to nechce popisovat, bylo toho moc a bylo to náročné. snad později. Míšo, mamča má už jiného a je to super chlap. přeju jí to. a to je asi to nejhorší, že taťka to ví a přestává mít naděje a je nenávistný. je to můj otec, ale štve mě neskutečně! tento víkend pěkně uteče. já v práci nevím, kde mi hlava stojí, finišujeme kurzy Čj pro cizince. na víkend jedeme do Vizovice na oslavu kámošových třicetin, tam se asi střískám, abych na vše zapomněla, už se těším! :-D Moni, moc se mi líbí Tvůj vkus. ten domeček je hezký, to se dobře pracuje, když je to už na svém, že? a nejkrásnější je zahrada, úplně tam vidím pobíhat děti! :-) a jak se mají naše maminky a skoromaminky? ;-)
Profilova fotka
ahojky holky to byl večer malá sýpala rýmou jukli jsme jí do nosu měla tam nudličky nemohla dýchat ani spinkat tak říkám že to odsajeme jenže konec odsávačky na ní veliký no manžel si poradi odsál jí to on já na o prostě neměla....a vytáhl z obou dírek velké nudličky malá přitom byla hodná a jak se jí potom ulevilo a krásně spinkala budikla se po 3 hod někdy i dýl no ale zjistila jsem u už vypije 90ml takže papá krásně už má i tvářičky naducaný no holky je to šílený když se to miminko trápí a vy nevíte co naštěstí jí manžel pomohl je to zlatíčko
Profilova fotka
Dobré ráno. Leni to je mi hrozně líto. Říkala jsi, že mamča to s tátou neměla nikdy jednoduché. také jí přeju, aby začala znovu a užívala si, jak se říká, podzim života. Držím palce, chce to asi pevné nervy. Markét, to je pech. Ta vaše maličká má ten vstup do života takový složitější. Je to super, když chlap funguje. Že jsi ho mněla za "hrdinu"? Já jsem na toho svého vždycky hrdá, když se mu něco povede. I takové maličkosti. Jinak Leni já bych tam také viděla běhat dětičky, ale to si asi ještě počkáme. Nevím, co se nám povede dřív, jestli dát do kupy domeček, nebo to miminko. Pracujeme na obojím ;-)
Profilova fotka
ahojky moni :-) ta modrá střecha se mi také nezamlouvá chjoooo :-( :-( leni |-| |-| to mě moc moc mrzí at jde k tomu psychologovi a at se to urovná držím pěsti ;-) moni myslím že rýmu nemá že tam měla jen ty holoubky :-N ale byli to kusance pak se jí ulevilo krásně dýchala a spinkala :-x s tím chlapem to máš pravdu já vůbec od porodu na Jirku koukám jinak víc si ho vážím atd byl pro mě obrovská opora :-) no a co máte ted v plánu na baráčku a kde máš fotky???
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky já už teď nefotila, protože by to bylo pro Vás to samé.Zase valník, zase v montérkách.Pavel vyfotil, dva, nebo tři obrázky mobilem, tak až je dá do PC, tak je přidám. Jojo, někteří chlapi dospějí a jsou z nich velcí tátová, kteří by pro své holky snad i zabili a u některých zjistíš, že jsou dobrý tak na kopanec do prdele. Pardon. Naše neteř je od porodu sama. Podrobnosti neznám
Profilova fotka
moni a pošli mi odkaz na tamty fotky já si je ještě prohlídnu :-) děkuju... kolik je neteři?? |-| to je mi moc líto :-( no ono to dítko vše změní :-N :-N
Profilova fotka
Pošlu ti to do IP. Neteř je o rok mladší než já, její 26.
Profilova fotka
Ahoj holky, Moni to je smutny :-( ale bohuzel se to stava a neda se tomu zabranit :-( Me to tu dneska nejak neutika, prace je docela nuda, uz aby byla aspon obed :-)
Profilova fotka
Práce nuda, to se mi dlouho nestalo. Vycucává mně tak, že nejsem schopná vypnout ani doma. asi bych potřebovala na školení syndromu vyhoření, já jsem totiž poslední dobou spálená zem :-( a je mi to líto
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včera jsem opět zápasila s fotoknihou. Když už jsem jí chtěla dokončit, tak mi opět zmizela 1/3 fotek. Takže jsem to včera musela dodělat, abych to už nezavírala. Všechen volný čas jsem seděla u počítače a doma jsem neuklidila skoro nic. Dělala jsem na tom do 22hodin, že to pošlu a ouhle, opět plný disk a nechtělo se mi to poslat. Takže jsem to musela vypnout a v noci jsem vymýšlela, jak to udělám. Přeci jen jsem šikovná holka a nakonec se to po měsíci snažení povedlo. Takže dnes konečně odesílám fotoknihu a zatím žádná fotka nezmizela :-) Markétko a jakou odsávačkou jste to tedy dělali? Mě to tou pusou vůbec nešlo. Na plavání se mnou chodí holčina, které je 23 a vychovává malého sama. Říkala, že ani neuvedla otce, aby ho nemusela půjčovat někomu, komu vůbec nevěří. Obdivuji jí, protože bydlí sama. Jinak teď jsem objednávala věci v jednom e-shopu a napsali tam, že jestli chci dárky do Vánoc, tak může mít objednávka max. 5 položek, protože mají přes tisíc objednávek. Já měla položek 9. Ale stejně to nevymysleli, udělám druhou objednávku na ségru.
Profilova fotka
moni děkuju ;-) jiřinko nám to šlo a dobře ;-) ;-) máme tu obyč ;-) gratuluji k fotoknize i když ses s tím namordovala co :-N :-. jinak stůl tamten jak jsi mi dávala odkaz nepřivezli ]-( je to 7tt tak jsme tam včéra volali a řekli že dokud do zítra nepřijde rušíme to :-N ted odjel pán měřil tu schody na ten koberec tak nás to vyjde na 12 tis.koberec i práce a asi 30 schodů plus hala ;-)
Profilova fotka
Moni, ona prace j jen to co ted momentalne delam, me zrovna moc neba :-( ale je to jen na par dni ;-) jirinko teda ja bych to uz asi vzdala, ty mas teda vydrz, jsi dobra :-) a s tou objednavkou mas pravdu, dobre jsi to vymyslela :-D :-D
Profilova fotka
právě mi dorazila pračka huráááá budu moc prát :-D :-D :-D :-D moni to je mi líto s tou prací :-( také jsme to jednou měla o syndromu vyhoření vím hodně jsme se o něm učili a není o co stát :-(
Profilova fotka
Jiřinko to nechápu. Ten e-obchod se dobrovolně připravuje o peníze. Jestli ti mají do balíku narvat 5, nebo 9 věcí, to už je přeci jedno :-. . To jsou mi obchodníci. S tou knihou tě obdivuji, já už bych s tím švihla.
Ha, já bych asi švihla se vším okolo, nejen s tou knihou :-D :-D A taky nechápu ten shop...neřeknu, kdyby oni ty věci neměli skladem, to bych pak pochopila...ale takhle???? To jsou jelita májový :-D :-D
Profilova fotka
Amimi asi mají vyděláno. Nebo mají s poštou smlouvu a za každý odeslaný balík mají bonus, proto honí počet zásilek a né tržbu :-D
Profilova fotka
Tak jsem chtěla na střechu hodit nové album, kde už budou fotky z předělávek. Dokonce jsem o polední pauze zajela vyfotit ty trhaná lina atd. ale jsem bezradná. Nevím, jak tam to album udělat :-|
Profilova fotka
Kdyby to dnes nevyšlo, tak už s tou fotoknihou seknu a nevím, kdybych se do toho pustila. Jenže jsem dostala tu 50% slevu a takhle vyšla na 1000,- A hlavně to malinko zredukuju o moje a Vašíkovo fotky a dám jí našim k Vánocům, oni Vládíka chtěli, že si to prý zaplatí, ale jako dárek k Vánocům je to pro mě lepší, ale ta už pak vyjde třeba na 1700,- podle toho, o kolik stránek to stáhnu, ale myslím, že ne o moc. Ten e-shop taky nechápu. Já bych to tam neobjednávala, jenže sklad mají v Mostě, tak nemusím platit za dopravu a většina věcí mi tam vyšla levněji než jinde a hlavně jsem to tam už měla všechno vybraný ]-( Taky jejich obchodní výmysl nechápu :-| Markét, tak to mě mrzí, nám to taky dorazilo později, ale čekali na židle, které vyrábějí v Chorvatsku. Vy máte stejný stůl? My jsme s tím našim hrozně spokojený, je strašně bytelný a líbí se mi, že má tlusté nohy, většinou za takovou cenu mají s hubenýma nohama.
Profilova fotka
Tak na střechu jsem ještě nekoukala, nějak to nestíhám, ale asi to musí stát za prd :-S
Profilova fotka
Jiřinko písni mi odkaz. Kolegušce se bude stránka se skladem v Mostě hodit. Děkuji.
Profilova fotka
Tak jsem na to mrkla, jediný co mi připadá fajn, je to dělení na byty a domy a co se s tím děla, abys nemusela prohlížet všechno.
Jiřinko a ty židle (i barovky) jsou odkud? A mají smetanovou barvu nebo jsou bílý? Dají se nějak vybrat? Třeba z víc barvy nohou a ty sedáky taky? Děěěkujuuu :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?