Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Evi, Leni, Pavli, jaké máte zatím jména dětí do sbírky? :-)
Profilova fotka
evi, nevim cim krmi malou...asi nejakou umelou v tom inkubatoru...zitra ji pry bude chovat.. amalku mam ted u prsa...a uz pujdeme spinkat:) teeda spinkat...to nebude tak jednoduchy:D
Profilova fotka
Ahojky Leni, tak jsem pročetla ten článek, hodně zajímavé :-) ale stejně mě k používání lákovek nepřesvědčil, přijde mi to hrozně ee, když si předtsavím tu stolici v látkovce, máčet to atd, na to prostě nemám :-N A evokuluje to ve mě hned myšlenku, co takové dámské tampony a vložky, to je to samé, celkem se divím, že ještě někdo nepřišel s nápadem zpátky s látkovkama :-D Ale je fakt, že toto v dnešní době řeší kalíšek :-) Jména máme vymyšlené už strašně dávno Sára a Tadeáš, prostě to máme už tak zažité, že teď jsme se po jiných ani nedívali a pochybuji, že to budem ještě řešit, takže jedno z toho :-) No a jak se jinak máš, co práce a tak?
Profilova fotka
Míšo a už má malá nějaký režim nebo kdy se to tak ustálí? A jak jinak zvládáš a jak se cítíš jako maminka? A co Jakub? :-)
Profilova fotka
No, tak jsem najela na net. Majitelka by mněla mít Alzheimerovu chorobu, takže ta způsobuje až demenci. Bezva, takže to ti její příbuzní můžou hrát na tohle. Její dcera řekne, že mně nikdy neviděla a budu nahraná :-( . Jdi si vzít prášek na spaní. Už z toho fakt nemůžu.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem prohlidla vsechny fotecky a odkazy, mala Sofinka je fakt po tatinkovi aspon teda na tehle fotce ;-) Jirinko strasne to leti, maly je nadhernej a uz je velkej. A je super, jak se smeje :-) Evi auticko pekny, jen ja nemam rada bilou,ale taky si ho nekupuju ja, ze :-D ale jako auticko je to pekne Moni ja mam babicku taky s Alzheimerem a dokud nebyla zbavena svepravnosti tak vsechno co by podepsala tak by platilo. tak nevim, ale nemelo by to mit velky vliv ne. kazdopadne ti preju pevne nervy, nemas to vubec lehke :-( Leni my jmena jeste nejak neresili, ozna mame pro kluka,ale jak nas znam, tak se to jeste mozna zmeni tak radsi uz ani nic nerikam. Vim kterych bych chtela ja,ale jeste jsme to neprobirali spolecne. Je cas ;-)
Nazdááár :-) Hele, já ani neviděla, že to je až další odkaz od Míši P (prvně byly fotky s Jolankou :-)) a říkám "Sofi je celej Jirka!" :-D Tak doufám, že už je brzo pustí dom a že Markét nebude mít potíže s kojením. Leni - článek pak počtu.... Haha, teď si mě pobavila Evi :-D - látkový vložky se tu v ČR objevily společně s kalíškem a pokud si dobře pamatuju, tak před kalíškem tu tak ještě frčela jakási mořská houba na principu tampónu. Ale připouštím, že to už je fakt trošku fekál...kalich forever a zbytek ať mi vleze na záda :-D Moni - ty vole...podle mě si už v hlavě konstruuješ úplně zbytečný věci. Smlouvu máš podepsanou, bába v době podepsání byla svéprávná, celá ta mašinérie už je dávno rozjetá, stará paní necouvne a vnučku by si měl Pavel se svým nějakým kamarádem právníkem podat. Takhe budeš do 16. akorát tak na práškách.... Jo a taky jsem shlídla Jiřinky fotky - táta sob mě dostal :-D :-D :-D Moc Vám to tam sluší...a jak se Vládík směje celou dobu, to je úžasný....spoustu dětí u fotografa řve jako tur :-D Jo jména - my se na děti nechystáme možná ještě v týhle desetiletce :-D, ale máme už jasno :-D
Profilova fotka
Amimi na práškách to sedí, včera jsem si musela vzít léky na uklidnění a dnes je mám sebou také. Poprosila jsem dnes o radu svého známého z gymplu, je to právník a Pavel odfaxuje smlouvu na firmu k jejich právníkovi. Tak uvidíme.
Profilova fotka
ahojik.. holky u nas noc vypadala ze bude krasna... mala hned usnula, ja jsem sla spat kolem 11h, v 1:30 se probudila, kojo a usnula, ale behem 5 minut prdiky...potom se posragorovala a myslela jsme ze bude klid a houby... takze od 1:30 do 4h zase rvoun...:-/ grrrrrrrr vzdy na 5 min usnula a zacala zase rvat.,..nechapu ji.ted ma taky trochu nerva. evi, ja nevim kdy se jim to nejak ustali, je to tezke... ted uz pozoruje treba kolotoc a hodne veci a lidi kolem sebe, tak si myslim ze az se pres den trosku zabavi a nebude jenom morousova tak v noci proste bude spat:-/ ... Jinak ja kdybych mela penize, tak si zaridim materskou skolku a mam treba 8 deti:-D ten porod byl tak krasnej zazitek a neumim si predstavit ze to zaziji treba uz jen jednou, kdyby to neslo tak ani jednou:-( ....
Profilova fotka
Míšo, nám sabík vůbec nepomáhal, tak jsme koupili probiotické kapky a ty opravdu zabíraly, jen stojí 640,- Kč :-| Ale nejsem si teď jistá, od kdy se přesně můžou používat, na to se zeptej v lékárně. Taky ho to trápilo, ale už u toho neřval
Profilova fotka
jiri, muzou se uzivat od 1 mesice, takze to nam ted bude, ale ta cena je silena!!! holky psali o necem jinem a levnejsim ze to ma stejny ucinek, tak to zjistim.
Profilova fotka
Chodinky, víte jak je musí bolet bříška? Ale Vás také chápu, jedna noc se dá přestát, ale když to trvá dlouho, tak to musí být hrozné. Kamarádky chlapeček také pořád řval, když jsem tam přijela tak ona i maminka usínali ve stoje, takže když někdo přišel, letěli se vykoupat, najíst a tak. Nakonec zjistili, že má maličkou dirku v močové trubici a moč mu uniká do tělíčka. Dali to do kuby,bylo to lepší, ale vztekloun je to pořád a tu už jsou mu čtyři 8-)
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, vcera konecne i me udelal manzilek peknou fotecku s malou:) jen nevim zda to mam dat na konika. tak se mrknete a reknete zda je to blbe davat na konika...IP
Profilova fotka
Tak já se nepodívám. Nejdou mi otevírat fotky :-( . Zkusím to doma. Nebo mi tu fotečku pošly na mail.
Profilova fotka
ještě jsme zkusili baby calm a to nám taky nezebralo. Píšou, že to končí mezi 12-14 týdnem, u nás to trvalo o dost déle. I teˇho občas trápí bříško, ale to i dospělého. Jen se občas budí prdíkama, musím pohoupat a spí, ale jako každý chlap, tak prdí pořád :-D Míšo, fotečky jsou hezké a na koníka je můžeš dát ;-)
Profilova fotka
Jiří :-D , je to chlap :-D
Profilova fotka
Tak jsem našla u jedné holčiny- ducik, krásné heslo. Snažím se připravit na nejhorší, ale tajně doufám jen v to nejlepší. Tak to je přesně to, co vystihuje můj momentální stav mysli.
Profilova fotka
Takhle to bude Mončo nejlepší. Já stejně věřím a moc ti přeji, ať to dobře dopadne. Od vás ta paní dostane alespoň korunky, od nich by nedostala nic a možná ani poděkování :-|
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... mag, tak jsem dala tyhle 3 na konika:)
Profilova fotka
Pipi, tak to jsou úžasný fotky. Úplně mně zamrazilo. Jako jestli bude někde nějaká soutěž, tak to tam pošlete. To je nádhera. Máte pro to oko.
Profilova fotka
Pipi ty fotky jsou nadherny, jak kdyby to fotil nejaky profik ;-) fakt nadherny!!
Profilova fotka
jeee holky diky:) ja to potom vzdy upravim v Picasu:) jinak obyc fotka:)
Profilova fotka
jeste jsem na tu samou stranku ted pridala amalku jak se snazi past:)
Profilova fotka
Co to je Picaso, já to chci taky.
Profilova fotka
zdarma si to stahni na netu, Picasa 3..napr. na www.stahuj.cz , tam se upravuji fotecky, delaji kolaze atd. je to stejne treba jako Zoner studio atd.. je to jednoduche, ale ty take nekde musis upravovat fotecky, tady na beremku mas zamecky kolem fotek a popisky.
Profilova fotka
To je normálně v PC, žádný zvláštní program, nějaké to malování či co. Já to doma zkusím. Ale už umím přežehlit ksichtík. Okoukala jsem to v Turecku u hotelového fotografa. Já to vždy zkusila a obličej jsem rozmazala. Až u něj jsem si všimla, že to nejdřív mega zvětší, pak žehlí a zase fotku zmenší. Takže už jsem někde i přežehlená :-D
Profilova fotka
mag..:-D:-D:-D heh a to delas take v malovani?:-D to Picao je fajn, je dost jednoduche na ovladani, pouziva ho i murynka.
Profilova fotka
Jojo, žehlim v malování.
Profilova fotka
Teď se zaklapli dveře za pošťačkou. Je to zlatíčko. Byla tak hodná, že mi přinesla dopis ze SFRB do práce. Mááááááááááááméééééééééééééééé to
Profilova fotka
Moni skvely :-) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?