Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Markét, jojo, taky mám pernamentní chuť se opít :-D Teď vařím obídek, dala jsem na plech kuřecí stehýnka, k tomu jsem nakrájela na plátky brambory, celé to posypala grilovacím kořením, podlila, máslíčko a teď to peču. Byla jsem líná ty brambory vařit zvlášť, takhle budou hezky aspóň provoněné tím sosem :-) Copak dneska vaříte? Mončo, to je dobře, že jsi si vyrazila :-) My míváme třídní sraz ze střední taky každý rok, ale ze základky byl letos poprvé, celkem hukot, z těch cucáků chlapi jako hory a z kráčmerek paní mámy jak se patří :-D Leni, na příště si u tebe objednávám sen o mně a o pohlaví mimi!!! :-D S tím maličkým bytečkem je to fakt peklo, když jsme bydleli s Petrem v tom podnájmu, tak jsem kolikrát už neměla ani kam co položit, všude něco bylo a nedalo se to uklidit, peklo horoucí. Obdivuji lidi, které v tom žijí normálně a vypadá to tam uklizeně a prázdně. Já si tam neustále připadala jak uprostřed skládky :-D Jooo, včera jsem se byla podívat na to vyhlídnuté autíčko, holky, to je vám pecka, má to vše, co jsem hledala, až 7sedadel, prostorné, velké a přitom to má luxusní a elegantní desingn, MUSÍM ho mít, je to to ONO pravé :-) Do pondělí se mají rozmyslet o slevě, tak uvidíme, kdyby slevili, tak si klidně i těch pár desítek tisíc navíc i zaplatím, než se s tím tahat z německa, tam není žádné takhle vyvoněné. Tohle je prostě funglovka, no láska jako trám x-)
Profilova fotka
Evi, takže dárek k Vánocům je jasný. Autíčko :-) . Tohle byla základka, ale se střední se také vídáme. Tam je to horší, většina lidí zůstala tam, kde dělali VŠ. Já dělala ještě Báňskou-Environmentální inženýrství. Ty mněli sraz loni, už jsou z nich Ing., tak jsem byla také zvaná, ale mněla jsem zároveň něco jiného. Ale mrzelo mně to. Organizátor, spíš jsem nejrozhodnější. Oni většinou všichni píší dva měsíce, měli by jsme se sejít, ale datum a čas nenavrhne nikdo. Takže od toho jsem tam já, také můžu zdarma posílat SMS a mám přístup k adresám, kde všichni bydlí, tak to vždycky obešlu. Máte pravdu, je fajn pozorovat, co z lidí ze základky vyrostlo. Já s nimi byla jen do sedmičky, pak jsem šla na gympl a poprvé jsme se sešli po deseti letech( tedy pro mně) a to jsem čuměla :-) .
Profilova fotka
leni asi lepší uklízet malý prostor než obr :-p :-N to mi věř 8-) evi já to mám ted až ke konci se chut opít :-D :-D :-D ale fakt je to silné :-N tak babička a mamka se byli juknout na domeček prý to máme krásné x-) x-) ale babička řekla že se tam budeme hledat :-D :-D má pravdu 8-) přivezli mi dobroty tak se ted nacpu :-D :-p evi to auto je super také by se mi moc líbilo x-) x-) x-) a obídek to sjte měli dobrotu já dělala kuřecí na přírodní a brambor ;-) rychlovka :-N
Profilova fotka
Tak dnes máme asi PIPI den. Já mněla v lednici dvě kuřecí stehna, tak jsem je uvařila, udělala kuřecí polévku s domácíma nudličkama ( od babičky ;-) ) , pak jsem stehna obrala a udělala rizoto. Jdu si umýt hlavu, smrdím jak hospoda. Včera tam bylo ukrutně nahulíno.
Profilova fotka
Moni, no pokud to vyjde, tak autí bude ještě tento měsíc, do Vánoc na mě čekat určo nebude :-) ale je fakt, že pak bychom si pod stromeček nadělili jen nějaké drobnosti. My ten sraz ze základky měli po 14ti letech :-D Markét, tak to si nemyslím, že je lepší uklízet menší prostor než obr.. v malinkém prostoru se špatně udržuje pořádek, ve velkém se to ztratí. Jo, třeba vytírání atd je náročnější, ale líp se mi to opravdu dělá teď v obrovském než v pidi bydlení. Jak to máte teď velké, že se tam budete hledat? :-) Já myslela, že zatím jen kuchyně, obývák, ložnice, koupelna =-) Z toho auta jsem totál vydřená a paráda je, že je jich tady strašně málo, třeba v Plzni budu jediná :-) Zrovna jsem pročítala na to recenze a zkoušky, tak je to opravdu bájo auto a nové stojí milion a tohle má najeto jen 45tis, no prostě jen zajeté x-)
Profilova fotka
moni pipi den :-D :-D :-D ten smrad také nesnáším :-p :-p evi já můžu porovnávat s bývalým jsme byli v 2+1 vždy naklizeno super pohoda uklizeno za pár minutek ;-) tady baráček mi dával zabrat celé dopoledne :-( já nesnáším bordel takže jsem ho neměla nikde :-N :-D :-D jsou to velké prostory....ložnice 5m na 4m obývák 4m na 6m kuchyně maličká jídelna větší ale ta obrovská hala 8-( 8-( 8-( kde je záchod koupelna a ta hala plus schody nahoru k babičce a schody dolů ven a to budu celé uklízet :-x :-p :-p jako je tam 16 oken to se ti zdá málo :-D :-D nahoře má babička 4 místnosti plus koupelnu...jednou až nebude si fak pořídím služku :-D
Profilova fotka
a když vejdu vchodovýma dveřma jedna hala,dveře pak další hala a schody k nám nahoru.... a dole kotelna která se musí občas taky uklidit :-N tam jsou asi další 4 místnosti..... fakt barák obrovskej :-p :-p :-p takže co bych dala za to 2+1 kde jsme měla neustále krásný pořádek x-) x-) x-)
Profilova fotka
Markét, nojo, ale 2+1 není mini byt, já mluvila o udržení pořádku v 1+1.. dřív jsme měli celý byt menší, než teď obývák :-D takže já si občas radši vytřu velké místnosti než se trápit v malém prostoru, kde ať děláš co děláš, tak furt to vypadá, že se tam neuklízelo rok. Přesně jak píše Lenča, fakt je to strašný. A pokud máš pocit, že toho máš na uklízení moc, tak ti doporučuji toho robota, nebudeš muset sáhnout na vysavač a doma bude pořád uklizeno..a dělá se i ten samý na vytírání ;-) Mončo, pipi den mě pobavil :-D povedlo se? :-) Jdu ze sebe teď udělat člověka a pojedu nakoupit nějaké jídlo na přípravu pohoštění na zítra, Petr má ty narozky, tak se tu zase sleze celá rodina..
Profilova fotka
evi tak hezky pokup :-) nějaké dobrůtky 8-) já fakt nevím mě přijde uklízet v malým bytě lepší :-N :-N v baráku není uklizeno nikdy :-p :-p ale jak říkám já nesnáším bordel takže nikde pohazené věci to Jirkovi hned sbírám atd ;-) :-D :-D
Profilova fotka
hele nevím zda to bude problém zatím jsem tam uklízela vždy po nějaké úpravě stavbě atd já to zvládnu i bez robota ale je to makačka :-D :-D :-D
Profilova fotka
já jdu ke tchýni čekáají návštěvu tak jdu na chlebíčky :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ono je uklízet a uklízet. Pokud jde o vytírání, luxování, prach, tak je malý prostor lepší. Ale provozní bordel je v malém bytě horší než ve velké. Vem si, že v 1+1, když vytáhneš sušák, tak to vypadá jako bordel hned, stejně tak knížka na stole atd. nebo oblečení, které musíš dát hned do skříně.V domě budeš mít určitě sušák, žehlící prkno atd. někde mimo, dokonce to ani nemusíš skládat, zavřeš dveře a je to, nebo šatnu, když se svlékneš, nemusíš to hned složit, pokud ti zvoní u dveří návštěva. No a obývák můžeš mít tím pádem jak ze žurnálu. Ale pokud je obývák, zároveň ložnice, jídelna a pracovna, tak je to k neudržení.
Článek se načítá
Moni, mluvíš mi z duše, zrovna tu mám sušák! :-D
Profilova fotka
Moni, napsala jsi to naprosto přesně tak, jak jsem to myslela :-) Markét, jinak sice nejsem nějaký pedant na úklid, nepotřebuji mít sterilní čistotu, ale když se jednou týdně vrhnu na úklid, tak uklizeno je a ten týden to vydrží. To, že je bordel v šatně atd, to mě netankuje, na to takové místnosti jsou, zavřu dveře a hotovo, přesně jak psala Monča. V maličkém bytě jsem uklizeno fakt neměla nikdy a časově to vyšlo nastejno. Třeba vytírání, v malém bytu sice malé plochy, ale furt musíš něco přendavat, nečemu se vyhýbat..tady velké plochy, bez překážek a jde to jedna radost :-) Jinak jsem na nákupu strávila 2h, šlaa jsem jen pro uzeniny atd na jednohubky a chlebíčky a zase litr v pr.. :-S a to jsme byli ve čtvrtek na velkém nákupu, no hlava mi to nebere. Koukáte taky na Takovou normální rodinku? :-)
Holky, tak nám to tu vydrží fakt tak ty tři dny max. Já mám pořádek ráda a i doma se vždy uklízelo, bordeláři jsme nebyli a mamča na úklid hodně dbala, ale já teď prostě nestíhám, v tom malém bytě se to rychle nakupí a pak se na to musíme o víkendu vrhnout. Naštěstí mi A. pomáhá a jde to rychleji, i když víc nepořádku je tu mého! :-) Jenže minulý víkend jsme jeli domů, tak teď už se to tu fakt nedalo. Já tu mám celé odpoledne kamarádku, A. jel na zápas mimo Prahu, tak jsme se byly projít k Vltavě, udělaly si dortík (ten pudinkový s jablky) a díváme se na Sofiinu volbu. Koupila jsem to před nějakou dobou v trafcie, je to krásné a smutné!
Profilova fotka
Jojo Evi koukala jsem a i když se mi to poprvé nelíbilo, tak dnes mi to sedlo a zasmála jsem se. Pak jsme to přepli na Království nebeské. Jako fakt dobrý, máme to na DVD, ale nelákalo mně to. Musím to zhlédnout celé. Jdu spát a zítra se taky vrhnu na ten bordel, když už máte naklizeno, tak ať nejsem pozadu. Já se přiznám, že na některé věci jsem opravdu bordelář a uklízet mně nebaví. To moje mamča mněla a má sterilní prostředí. Já bordel nesnáším, ale má lenost je silnější. Nevíc mně děsí tři plné koše prádla. Nejhorší je, že to nemám kam dát, takže vždy čekám, až něco vytahám a hodím do koše na špínu, abych mohla dát do skříně to vyprané. Mám ve skříni spoustu hadrů, které nenosím, ale neumím to vyhodit.
Profilova fotka
tak vás vítám v listopadu :-D x-) pro nás s manžele posledním ve dvou :-N :-D x-) holky k tomu úklidu prostě pro mě je uklízet menší prostor lepší :-D :-D každý na to má jiný názor ;-) takovou normální rodinku jsme viděla tenkrát v kině sranda ;-) já koukala na království nebeské měla jsme tu švagrrovou tak jsme čučeli spolu 8-) 8-) moni tak to já vyhazuji zase vše co nenosím okamžitě :-D :-D a manžel to tajně probírá :-N :-N nesnáším zbytečnosti :-N :-N
Profilova fotka
evi užijte si dnešní slávu x-) x-) x-)
dobré ráno včera jsem objevila v archívu ČT Na cestě po DR. ale nestálo to za moc, byly tam hlavně města a až na konci Isla Catalina. jinak jsou tam i ostatní zajímavá cestovatelská místa, už jsme viděli Albánii a Maltu. tady je odkaz: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani... u mě taky převládá lenost, takže se na to teď vrhám až se tu nedá chodit. :-D ale pořádek mám ráda, to jo. Marky, my máme byt necelých 30 m čtver. a to je tedy peklo tady udržovat pořádek, to mi můžeš věřit. :-D tak už se těšíš do nového? jakou barvu bude mít koupelna? hezky vám to vyšlo, chvíli před narozením malé, aspoň si tam vše připravíš a malinká půjde do nového. Moni, taky jsem doma při úklidu narazila na dost starého oblečení, přitom ještě nositelného. chystáme se s kamarádkama udělat takový bazar, kde si vyměníme oblečení, popř. prodáme za symbolickou cenu. nechceš se přidat? :-)
Profilova fotka
leni na odkaz juknu ;-) já také měla malý byt kde jsme bydlela s bývalým takže můžu porovnat pro mě byl lepší ten malý byt :-N :-N jo jo těším x-) x-) už balím ložnici ale jde mi to nějak pomalu protože mě trápí poslíčci 8-( 8-( koupelnu budeme mít růžovo bílou každému s emoc líbí x-) x-) a vybral jí Jirka :-D :-D vše už tam přichystané nějak je hlavně pro malou to už máme dávno jen tam nastěhovat sebe :-D :-D snad příští víkedn tam budeme už spinkat x-) x-) ten bazar to je dobrý nápad :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
leni to je zajímavý odkaz :-) malta je také krásná x-) x-) x-) akorát se mi to pomalu načítá ]-( ]-(
Profilova fotka
Dobré ráno holky, tak dnes jsem čiperka už od 9h na nohou a dělám aspikový dort pro manžela se šunkovými rolkami plněnými křenovou pomazánkou a sýrovými rolkami plněnými paštikou, zatím to vypadá nadějně :-) Pak mě čeká x desítek chlebíčků a jednohubek, už teď se mi z toho protáčí panenky. Markét, pro nás je to taky poslední listopad ve dvou :-D Jsem moc zvědavá pak na fotečky obýváčku a komplet hotového :-) Moc se nepřemáhej, kdyžtak to zvládne určo zabalit i manžel ;-) Moni, tak s tím oblečením jsem na tom úplně stejně, jelikož jsou mi věci ještě od střední, tak jsem nic nevyhodila, staré džíny používám jako pracovní atd, ale už to budu muset probrat, protože tu mám x pytlů oblečení, na které jsem se rok nepodívala, takže zbytečné. Ale mě je to tak líto, furt si říkám, co když se to někdy bude hodit :-D Leni, tak 30m2 byteček je teda echt síla, úplně to vidím, to je to co píšu, my teď jen obývák máme něco přes 40m2 a to tu nemusíme mít žádnou skříň atd, všechny věci jsou v jiných místnostech, takže tady to vypadá pernamentně uklizeně.. o těch dalších místnostech ale radši ani nemluvím :-D S tím bazarem oblečení je to dobrý nápad :-D
Profilova fotka
evi jééé já bych ti přijela klidně pomoc :-) chlebíčky atd dělám strašně ráda x-) x-) já se rozhodla že pokud se přestěhujeme začnu příští víkend péct cukroví :-N perníčky atd 8-) no jo pro vás poslední listopad :-D :-D ale pro nás poslední měsíc :-N x-)
Profilova fotka
Markét, já taky dělám chlebíčky strašně ráda, vyhraju si s tím, ale pro ty kobylky jich musím nadělat strašný množství a to už pak člověka přestává bavit.. no minule to šlo rychle, snad to půjde teď taky. Zrovna jsem si připravila česnekovou pomazánku na jednohubky, udělám poslední vrstvu aspikového dortu a vrhnu se na tvoření. No jo, pro tebe je to vlastně poslední měsíc :-) kdy máš termín? Myslíš, že ještě stihneš napéct? :-)
jo Evi, je to maličké, občas nás to štve, ale přes den v týdnu jsme v práci a o víkendu jsme buď mimo nebo se válíme v pelechu! :-D jako teď docela i uvažujeme o větším, ale to jsou min. 2 tis. měsíčně navíc a to teď chceme šetřit hlavně na svatební cestu, že? ;-) navíc nevíme, kde skončíme, rozhodně chceme jednou domek a vyhazovat přes desítku měsíčně za pronájem nám přijde zbytečné. tady je to vše nové, zařízené a hezké, v klídku se zahradou, takže to ujde, dokud nejsme tři. :-) ten bazar vymyslela kámoška. oblečení bych nerada vyhodila, to spíš bych zavezla někam do charity. miluju chlebíčky! :-)
Profilova fotka
evi za měsíc :-D :-D :-D :-D TP 1.12 x-) x-) x-) něco bych mohla za 14 dní stihnout 8-) a po návratu z porodky také :-) pokud malá dovolí :-D :-D :-D
Profilova fotka
Leni, přesně takhle jsme to měli také, byli jsme rádi za co nejlevnější podnájem, když jsme plánovali stavbu atd.. člověk stejně pořád někde lítá, takže na to přespání to bylo ideální. Horší to bude mít ta má nej kámoška, ty začnou stavět na jaře, v červnu čekají mimi a bydlí v podnájmu 1+1, zrovna řeší, že vůbec neví kam s postýlkou a přebalovákem.. ale ještě to vyšlo dobře, než prcek začne chodit, tak budou v baráčku. Všechno jde, když se chce :-) Markét, no teda, to letí, to tu malá může být klidně už i za 14dní, viď :-) to mi teda říkala moje doktorka, že termín porodu je jen informační, že se to může narodit 14dní před nebo po.. Už mám hotový ten aspikový dort, teď tuhne v lednici a 2 tácy chlebíčků, teď jdu na jednohubky :-)
Profilova fotka
evi to může to vím ;-) těhu trvá 40tt plus mínus 2tt je v pořádku ;-) ;-) ty jsi šikulka x-) x-) já myju nádobí na etapy :-p :-p dneska fakt nezvládám :-(
Profilova fotka
Tak už mám tác jednohubek s česnekovou pomazánkou, tác s krabí pomazánkou a sardelovými očky, teď udělám ještě tác s klobásou,sýrem a okurkou a zvysoka na to dlabu, pekelně mě už od toho bolí záda. Markét a co ti je? jako kontrakce nebo co jsou to ti poslíčci? natáhni se a odpočívej, nádobí neuteče ;-)
Evi, ty mi děláš chutě, hned bych si dala. my teprve klohníme oběd. rybku s kačí a chřest. akorát ten chřest se mi moc nezdá, myslím, že jsme ho předtím měli oloupat. :-| poslíčci jsou jako takové předporodní stavy, ne? jakoby už dítě chtělo ven a je to planý poplach, spíš v menším, rozumím tomu dobře?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?