Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Míšo A. a ty kde v Montenegru? Z Portugalska chci tu Madeiru, opět přes německé CK a i z Vídně mnohem levnější než s našimi. chtěli jsme už letos na podzim, ale pak jsem přišla o práci a byla švorc. Rakousko mám nejradši, je tam tak krásně čisto. umím si představit tam i žít. holky, já myslím, že jste je měly o trošku víc. Evička tam má opravdu malého prcka! :-) Míšo P. teď jsem si zase vyčesala po umytí chomáš vlasů. a každé ráno je jich taky dost venku. už jsem z toho fakt nešťastná. na podzim mi padají vždy, ale přijde mi to teď už moc. cítím, že jich mám míň, ale furt se divím, že jich mám ještě celkem dost. já nechci mít na svatbě paruku, pomoooooooooc!!!
Profilova fotka
evi však jo neměla ani já ani moc Míša... :-D :-D ona už to zapoměla :-D :-D
Profilova fotka
holky jdeme do hajan |-| :-N celý víkend nás čeká :-p :-p práce škrábat zdi v obýváku a jídelně a malování a zařízení obýváku :-D :-D no jsme zěvadavá =-) :-x dobrou noc x-) x-) x-) x-)
Profilova fotka
Leni, z toho padání vlasů si nic nedělej, to je na podzim normál, jako u zvířat, měníš srst ;-) Jinak mimi mělo ve čtvrek dle odhadu doktorky už 16cm i s nožičkama, jen to nemohla pořádně změřit, schovával se za placentu a ona má slabej UTZ, no nevím, kde je. Markét, a to na té fotce máš tak normálně nebo ho jakoby vystrkuješ?
Evi, Srí Lanka je můj sen, ale to spíš na cestování s batůžkem. kámoši tam frčí za měsíc, těším se na fotky jak malá. nás předběhli. Mně se zas líbí, když se tam dá i něco dělat, takže krom krásného moře i nějaká příroda a památky. každopádně teď je to mnohem přijatelnější a přes ty něm. CK paráda! Mauritius mě taky lákal, viděla jsem fotky od kámošů, tak teď už míň. a holky, Francouzská Polynésie, to je ráj na zemi! ale strááášně drahý. kol 80 tis. kde se hrabou Maledivy. vlnité vlasy jsou krásné na pohled, ale věřím Ti, že je to náročné a vlastně bych je nechtěla. já měla v období puberty, než jsem si začala barvit, vlnité a taky to nebylo jednoduché se o ně starat. nebyla jste některá v národním parku v DR? to bych moc ráda!!! Marky, ty jsi tam taky chtěla na Srí Lanku, že? jsem si všimla, že jsi založila diskuzi nebo jsi tam ze začátku psala.
Profilova fotka
Leni, ten národní park v DR je přímo za tím hotelem, kde jsme bydleli, my tam nebyli, my to pojali fakt hooodně jako válicí dovču, byli jsme jen na těch 2 ostrovech. Ale myslím Monča v tom parku byla.. K těm vlasům, já vlastně za celý život nepřišla na to, jak se o ně starat, vypadají dobře jen první a druhý den po umytí, pak začnou chemlovatět, jen co vidí hřeben :-S Markét, dobrou noc, naber na ten víkend hodně sil :-)
Evi, no snad máš pravdu. pouštím srst jako naše Míša. :-D a kdy se dozvíte pohlaví? já mám takové plastické břicho, že když se víc najím a nafouknu ho, jsem jako v 5. měsíci, ale ne ve Tvém. :-D Marky, tak ať o zdárně dokončíte. taky už půjdu do peřin, ale nemám se ke komu tulit, A. šel s kolegáčkama do kina. dobrou, kočky ;-)
Profilova fotka
Leni, no teda, do kina a tebe nechal doma?? Na co šel? Pohlaví by už mělo být zřetelně vidět, ale na takový ten velký dobrý UTZ jdu až za měsíc, už teď se nemůžu dočkat :-) Dokonce jsem se dostala do stavu, že je mi i jedno, co to bude, jen ať je to zdravé, holky, já snad dostávám ROZUM!!! :-D Víš, co je zvláštní, já to nafukovací břicho po jídle měla taky, jako teď ho taky nafouknu do parádní velikosti, ale dá to práci. Jo, jak jsi psala o MS, ty nemáš žravou? Mně největší záchvaty mlsné chytaly těsně před MS a v jejím období, ty to máš naopak? Míšo A, ty děláš v účetní firmě nebo tak něco? Kolik je průměrná cena účetní za položku a třeba paušálně, jde to takhle nějak zobecnit? Jdu taky do hajan, dobrou noc holky
Evi, my tak občas každý vyrazíme. dnes jsem měla jít i já s kamarádkou na pokec, dlouho jsme se neviděly, ale nakonec to nějak nevyšlo. já chodím dokonce i víc než Adam, mám pořád s kým jít, A. chodí pravidelně spíš na florbal, ale s kámošema míň, tak jsem byla i ráda, že šel. znáš to, ne? ;-) já chci teď spíš chlapečka, ani se nepoznávám, opakuju to furt, ale z malého Vládíka, sic jen z fotek, jsem prostě uchvácená! :-) právě že jsem slyšela, že holky mívají při MS žravou, to já ale ne, je mi tak špatně, že na jídlo nemám ani pomyšlení, hlavně ten první den. a to je u mě výjimka, protože já mám žravou imrvére! :-D tak mě napadá, že když už jdu teď trochu do plusu, můžu si pořídit ten kalíšek. Míšo A., který mi doporučíš? se v tom nevyznám, budu Ti vděčná. chci být opět v něčem ekologická, když látkové pleny jsou zatím v nedohlednu! :-D
Profilova fotka
Dobre rano, ja vcera nejak nestihala psat a ted jsem se zasekla na docitani :-D Evi takhle vypadat v 16 tydnu to je sen!!!! Jako ja jsem ted takova nafoukla, ze mi vyjelo bricho,ale zas prsa se zvetsily fakt dost, tak je to porad takove vyrovnane, jen o tom plochym brichu si muzu nechat zdat..uz se vidim jak budu jak koule a to jsem fakt na zacatku :-| Jooo a strasne moc se mi libi ten cerveny svetr, takovy strih tu shanim,ale nejak se nechytam :-( fakt mooc peknej Jdu dneska k doktorovi, poprvy tak jsem z toho docela nervozni aby to bylo vse ok Miso A. ty jsi byla na Zelandu? A mas nejake fotecky nekde? To je jedne z mych cilu kam priste, tehdy mi to z ty Australie nevyslo, bylo malo casu :-( Jinak ja byla v Anglii, Holandsku, Francii, Spanelsku, Tunisku, DR, Kuba, Australie a pak nekolikrat Italie a Chorvatsko, no a Nemecko a Rakousko nebo Slovensko ;-) Leni na cem A byl? My chceme jit v pondeli na ty 2 Bobule. Jednicka se nam moc libila
Leni mi byli na Budvanské riviéře, v Budvě a pak jsme přejeli do Bečiči, ale už je to tak osm let. Ještě tam nebyl nijak rozvinutý turistický ruch a byla to taková divočina pro nás :-) Říkali mi právě kamarádi, co byli loni v Budvě, že to je jak "Bibione po černohorsku" a že na klidnou dovču to moc není. Mně tenkrát přišlo, že to je fakt "turistou netknutý" :-) Kalíšek nevím - já mám moon cup, páč tu jinej tenkrát nebyl. Asi bych volila ten lady cup, budě "poddajnější" a mají ho i v barvách :-D Leni H - o fotky jsem přišla všechnu u našich na PC, byli jsme tam ještě na gymplu - vdala se nám tam kamarádka, tak jsme měli ubytování u nich v domě a na letenku jsem vydělávala rok v Kauflandu za kasou :-D - a o z těch nemám ani jednu ]-( Mám ještě nějaký z klasickýho foťáku (digitál byl tehdy hight society :-D), taky u našich. Ale rozhodím sítě po lidech, co tam byli, kdo taky fotil, ať mi to navalí :-)
Profilova fotka
ahojky zdravím a jdu makat :-D :-D leni jo jo na srí lanku jsme chtěli také bylo toho na uvážení víc 8-) ale etd tam byla mámy kámoška a byla pěkně zklamaná :-( tak ti nevím..příroda dobrý ale chtěla bílej písek tyrkysové moře a to už byl problém :-N evi to bříško bylo takhle normální ;-) leni H.držím palce na kontrolu x-) x-) x-) prosím tě sie budeš koule ale čekáš miminko tak tyhle řeči stranou ;-) ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Evi ty víš jak mně naštvat. Asi ti vyfotím můj pupek před těhotenstvím. Jako prdel jsem mněla vždy, panděro je pro mě novinka. Vždycky jsem chtěla těhu fotky, říkala jsem si, že nohy si zakryjiu a bude, břicho mám pěkný i s náušnicí. No, tak teď nevím, náušnici jsem dlouho neviděla. Musím alespoň malinko zhubnout, ale to už říkám dlouho. A to mi ještě spousta lidí řekla, že až začnu baštit ty prášky na podporu těhu, tak přiberu. K lékařce jdu zase v úterý, už se domluvíme na lécích na úpravu MS. Já mám také před MS žravou a brečící. Když to dostanu, tak jako když utne. O tom kalíšku jsem slyšela, ale nevím, nevím. Večer jsem si vzala tampón a zase mi z toho bylo blbě. Já to prostě špatně snáším. Jinak Pilarka byla dokonalá. Potlesk jak kdyby bylo plno. Vyšvihla všechny starý hity + hity ruské, ale takové ty notorický známé. A jak to organizovali ti Rusíni, tak po vystoupení byla ochutnávka ruské kuchyně a bylo to opravdu dobré, takže jsem přišla i najezená. Z těch tří návštěv divadla ten to týden byla Pilarka jednoznačně nejlepší. Jo a pan starosta mně pozval v pondělní na předání ceny za soutěž a moje vedoucí mně pustila. Tak už se těším. Vám moc děkuji za hlasy. Teda vy jste toho včera nakecali a zase, když jsem tu nebyla.
Profilova fotka
Market to vis, ze si z toho nic nedelam a rozhodne se kvuli tomu nebudu omezovat a naopak si to budu uzivat. Ale kdyz pak posle Evca takove fotky :-D :-D jinak mam kolegyni, ktera sportovala cele tehu, jeste den pred terminem byla v posilce a ted uz zas kdyz jsou male 3 mesice jezdi spinning jako lektorka, je uplne svihla, resi jen svoji postavu, to nechapu :-( Miso tak to by me taky mrzelo prijit o takove fotky :-( Ja mam z australie jak vyvolena tak na cd tak na rajceti a jeste jsou i u nasich abych o ne neprisla :-D :-D Moni super, ze se ti vecer libil, ze to nebyla otrava. A v pondeli si to uzij ;-)
Leni - mně bylo tak tak osmnáct, takže jsem zálohování nějak extra neřešila....dneska mě to teda sere dvojnásob, ale co už nadělám. Jak už jsem tu psala, nejvíc mě stejně mrzelo, že jsem přišla o fotky z maturáku, kde tancuju s dědou. Zbytek vem čert, někde jich splašim aspoň pár....ale tyhle jsem měla jen já.
Profilova fotka
jeee ja to nemyslela jako zes to mela zalohovat, blbe sjem to napsala, to bylo jen jak jsem to udelala ted ja, protoze se o ne bojim. ALe fotky z mladi a z dovolenych mam taky jen nekde a ani uz ti nevim kde :-D
Profilova fotka
Amimi, tak to chápu ani nevíš jak. V prosinci maturák v dubnu děda umřel. Nepočkal ani do mé maturity. Naštěstí jsem v té době už bydlela částečně s Pavlem, takže máme vše dvakrát já i mamča. Ztratit tyhle fotky by mně moc mrzelo.
Leni, já vím jak si to myslela....právě proto, jsem na sebe tak trochu naštvaná....že dneska zálohuju a ukládám kdejakou hovadinu a předtím jsem to neřešila, protože mě to prostě nenapadlo. Ve fotkách do cca 20ti let mám fakt hroznej bordel. Něco zůstalo u našich, když jsem pendlovala sem a tam, vypálený na nějakých CD, bůhvíkde uložených, něco je na PC u našich, něco mám na CD já doma, něco je notebooku atd. Spíš jsou to různý výlety, kde jen podle toho, jak měl kdo dlouhý vlasy usuzuju, jestli to byl prvák nebo už na vejšce atd. :-D
Profilova fotka
Dobré ráno holky, dneska to vypadá na krásný den, venku už svítí sluníčko :-) Leni H, ten svetr jsem si nedávno koupila v Terranově, ještě je tam mají i v jiných barvách a spoustu jiných v tomhle střihu, tenhle stál jen 350Kč ;-) Právě se mi na něm líbí, že teď je takovej delší, že jde přes džíny nebo legíny a až jednou naroste panděro, tak se do něho taky vejde :-) Jo a držím palce dnes u doktora!!! Mončo, to je moc fajn, že jsi si to užila a co vlastně Pavel, pořád jezdí domů pozdě? Na tom se asi nic nezmění, viď.. ale na druhé sraně je to těžká pohoda, dokud nejsou děti, tak máš spoustu času na sebe a kámošky, to mě je vždycky blbý, někde trajdat, když má Petr kratší týden, kdy končí v 15h, a když dělá do 18h, tak si kolikrát mnu ruce :-D Holky, mám takové menší trápení a ráda bych znala váš názor? Vadi v těhu nějaká zanícená rána na těle? Pamatujete si, jak jsme psala, že jsem usnula s compem na sobě a spálil mi nohu? Tak teď to vypadá tak, jako by o mě někdo típnul cigáro, asi tak velký stroupek a kolem takový tvrdý, zatudnutý a šíleně bolestivý flek, nemůžu se toho ani dotknout. Co s tím? Mám strach, aby to nepoškodilo nějak mimčo, protože jsem četla, že i třeba blbej opar je nějak nebezpečnej pro plod. Jsem pěkná trubička, chtěla jsem se na to zeptat včera na gyndě, když jsem tam byla, ale úplně jsem na to zapomněla. Tak co myslíte? A co s tím, aby se to zahojilo?
Profilova fotka
Evi v Terranově, No tak tu mmám hned u práce tak to se tam dojdu odpo odměnit :-D Vidíš tam jsem se na něj kouknout nebyla :-( S tou ránou ti neporadím, vypadá to ošklivě jak to popisuješ, uvidíš co holky a kdyžtak tam zavolej ;-)
Já osobně si Evi myslím, že pokud to není nějakej sajrajt odněkud ze skládky, kde by ti hrozila div ne otrava krve atd., že to nemůže být nic extra vyjímečnýho. Jsi sice těhotná, ale nejsi nemocná a i když je to jinej stav, tak můžeš normálně fungovat, povětšinou i chodit do práce, nakupovat, uklízet atd. Si vezmi, dřív ženský ještě s pupkama lezly po poli, pak to odrodila někde v šnorku mezi bramborama a za dva dny už tam stála zase. A to byly určitě mnohem horší rány než o notebook nebo tak něco. Na urychlení hojení se berou ty různý wobenzym(n?), nebo se to může potírat takovýma těma mastičkama z australskýho čajovníku nebo aloe.... Pokud máš pocit, že se ti to blbě hojí, tak si skoč k obvoďákovi - na gyndě by tě tam s tím podle mě taky poslali - a MUDr. už bude vědět.
Profilova fotka
Evi. Opar je infekční. Popálenina ne. Možná kdyby to bylo velké, nebo opravdu zánětlivé. Máš teď dost času, tak až půjdeš k doktorovi, tak popros o nějakou mastičku na spáleninu. Neboj, to nic nebude. Asi se v sobotu stavím v Teranově, budu zase v Liberci. Jojo, Pavel jezdí pořád pozdě, ale né každý den. Teď to bylo fajn, já chodila z divadla tak o hodinku později, tak už byli zabezpečené kočky, uvařený čaj a připravená véča. Ale to je výjimečné. Včera jsem dostala šest obrovských bramboříků v květináči. Jsem zvědavá, jak to doma přeondím a kam je dám.
Profilova fotka
Teď tady nějaká holčina prodává svatební výzdobu na venkovní svatbu. Plánovat to znovu, tak to snad koupím.
Profilova fotka
Leni, H, no vidíš, to je fakt, za srdíčko svetříček :-) Míšo A, no já nevím, já měla pocit, že zánět v těle není pro dítě nic dobrýho, proto jsem se ptala, zda to mám řešit nebo ne. Proč se všechny těhotné tak strašně bojí oparu? Když to je ještě menší zanícené ložisko. Taky těhu beru tak, jako že se nejedná o nemoc, vždyť s tím dělám všechno jako dřív, ale ta noha mě bolí, hoří a prostě nevim. Normálně bych to neřešila, ale teď mi to prostě vrtá v hlavě, zda ten zánět něco nemůže dělat s mimčem.
Profilova fotka
Mončo, jo ták, s tím oparem je to kvůli infekci, která by se mohla třeba asi přenést na plod? Jé, tak to mě teď trochu uklidnilo, k dr se mi nechce, ještě počkám. Tak to byl příjemný týden, viď, když jsi přišla domů a tam už tě manžel čekal :-) A co vůbec to kotě, daří se mu? :-)
Profilova fotka
Evi já bych to asi řešila i normálně, když tě to tak bolí. No nic tak já vyrážim, pak vám napíšu ;-)
No nevím, zrovna tady kolegyně mi říká, že když ona byla těhotná, tak měla hubu plnou oparů a dítě má zdravý. Krom toho, že měla permanentně zánět močovýho měchýře. A ani jsem o tom nikdy neslyšela. Fakt je, že kolem mě se moc pupkatých nepohybovalo a ty co jo, tak byly těžce v pohodě. Žádný vystreslý psychomaminy, co nežere polovinu věcí a když si někdo na zastávce zapálil cigaretu, byla by schopná ho umlátit kabelou.... Zánět nikdy neni dobrej, ani těhotná nebo netěhotná....ale tělo je silnější než si vůbec umíme představit, určitě si se spoustou drobných zánětů, jako je třeba právě opar (co ti klidně vylítne z rýmy nebo z leknutí), si poradí samo. Spíš bych to řešila ihned, než se pak drtit, co jsi podělala a že jsi nešla dřív. Bolí to, je to divný, tak neváhej a vyraž, času máš dost. Lezou tam s jinýma banalitama, na který se ptaji jak retardi, takže když to bolí...máš nárok...tak svišti a uvidíš, že to bude dobrý ;-)
Profilova fotka
No je fakt, že zánětem močových cest trpí hodně těhotných a je to taky zánět, že.. Kašlu na to, zavolám jen mudře, čím to můžu potírat, aby se to rychleji zahojilo, protože na tom stehně je to dost nepříjemné. Ono má tělo v těhu zvýšenou imunitu, tak by se s tím mělo poprat samo. Jen jsem měla obavy, aby se s tím nějak nepralo i to malé. Jo Míšo, četla jsi prosím, jak jsem se tě ptala na ty ceny účetních? Ty v tom děláš, že? Kolik je tak normální cena položkově a kolik cca paušálně?
To jsem nečetla... Já nejsem přímo účetní, ale dělám i účetnictví a není to zrovna můj cup of tea :-S Ale není problém cokoliv zjistit...takhle z tý věty nějak nevím, na co se ptáš...
Profilova fotka
Míšo, no ptám se na to, jaké jsou ceny účetních, když si to počítají od zaúčtované položky a nebo paušálně měsíčně.. zatím mám jednu za 15kČ/položka, což je stejně dost, ale tahle účetní se mi pak pod to nepodepíše a nenese žádnou zodpoědnost, což s emi nelíbí, chci účetní, která to celé ošéfuje i když přijde kontrola nebo tak. proto tak nějak zjišťuji ceny. Dnes mám schůzku s jednou účetní firmou, jsem na to zvědavá.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?