Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
leni jo jo :-D :-D 2 měsíce stěhování,půl roku žádost o ruku,rok svatba,miminko bude rok a půl od svatby :-D plánovat se ni nedá ;-) .....ale to že jsem chtěla mimi do 25 už jsem chtěla od 17 let :-N =-) cestování nacestovala jsem toho dost jak sama tak i s Jirkou...a cestování nekončí 8-) :-D
Profilova fotka
jo jo evi mrknu pošlu odkaz :-) jde objednávat i po netu ;-) kočárky mají jen firkony a ty jsou levné a krásné x-) x-)
Evi, jsi fakt podnikavá a šikovná, to obdivuju. :-) Marky, jo, taky jsem už na svůj věk dost nacestovala, ale láká mě žít nějakou dobu v zahraničí, nejlíp rok - změna, jazyk, zkušenosti, i pracovní, zažít něco nového, poznat novu zemi, lidi. Zvlášť teď, co pracuju s cizinci, si uvědomuju, jak jsou jiní a přátelštější. Ovlivnily mě ty tři letní au-pair pobyty v zahraničí. Kde jste všude holky byly vy???
Profilova fotka
ahojik market, tak jakub dneska byl zjistovat neco o tom byte, budeme se stehovat asi 1.12:-D na tvuj TP:-D a kuchyn by tam mela byt hoodne podobna tomu co mate vy:-D korbus bude bude DUB a kremovy dvirka:-) evi, ty vazis 53,5???? se 170cm a v 5.mesici:-D:-D:-D looooool hodne me to pobavilo:-D ja jsem sla do 1.tridy take s 18kily:) a to me bylo 7 let:-D ale od stredni jsem vazila porad kolem 55kg a potom jsem zhubla na 52-53kg.
Profilova fotka
http://www.batolatko.cz/
Profilova fotka
míšo fakt no my máme wenge a vanilku ;-) ....co malá?? x-) x-) x-)
Profilova fotka
leni já byla 2 chorvatsko,2 španělsko,2 Tunis,1 egypt,1 DR.,Paříž,1 černá hora, od 15 to docela jde :-D :-D leni tak to zkus :-) odjed a uvidíš ;-)
Profilova fotka
evi tady ta podprda to je: http://www.batolatko.cz/Kojici-podprs...
Profilova fotka
http://www.batolatko.cz/0,202,Podprse... tamto nejde ]-(
Profilova fotka
aha nejde nic :-D :-D tak to musíš najít :-D mají jí v akci ze 270 na 99kč ;-)
Profilova fotka
mury, mala priserne zlobila ted v noci:-/ me malem trefilo, jsme uz jenom sedela a nad ni brecela:-( od 21h do pul treti do rana mela rvaci amok, kdy byla az fialova a nic nezabiralo a udelala jsem uplne vse...:-/ tak jsem zvedava na dnesni noc...
Miško ahoj. Malá spinká? už se těšíš do nového bytečku? Marky, v Černé Hoře? Jééé, my taky. Jak se Ti tam líbilo? Kde jste byli? Co jste viděli? Já byla v Chorvatsku, Itálii, Rakousku, Francii (Paříž), Berlín, Krakov, Černá Hora, Slovinsko. A teď to chce nějakou exotiku! :-) Španělsko bych taky ráda a hrozně moc chci na Island. s tím odjezdem, chtěla jsem hned po škola, ale Áda musí dosmolit disertačku, je to lenoch. :-) ale nedivím se mu, dokopat se po práci psát by se mi nechtělo. a navíc je krize, což má taky vliv. uvidíme. fakt už nic neplánuju. HA neberu, tak se taky může stát, že otěhotním ani se nenadám, že? :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
mury, ty odkazy funguji v pohode, jen se musi cele oznacit ;-) a zkopirovat do vyhledavace
Profilova fotka
ja byla 3xBibione:-D, 2x italie jih, Spanelsko, Chorvatsko, Dansko, Madarsko, Rakousko, Slovensko, Anglie, Dominikanska... potom Nemecko, Polsko a takovy ty blboviny:-D
Profilova fotka
leni jo jo černá hora Zlatna Obala myslím :-N =-) to bylo s bývalým.....a je to pár let zpátky :-x mě se tam líbilo jen moře :-D :-D ubytovaní takové chudé atd...když to porovnám s jinými dovčami ;-) a kde jsi byla ty??jinak s tím otěhu to se stát může :-D :-D míšo no jo někdy mají své dny :-( snad to dnes bude lepší ;-) na to se také netěším :-N aha tak to jo to jsem nevěděla že to jde :-N =-)
Profilova fotka
Markét, děkuju za odkazy, jdu to vyhledat :-) My to taky vzali fofrem, jak v prním manželství, tak teď :-D Leni, k tomu cestování, tak já byla s našima ještě jako malá u Baltu v německu, 2X V chovatsku, několikrát v Itálii, Španělsko, s první vážnou láskou v Bulharsku a na motorkách na Slovensku v Tatrách, no a s manželem Tunis, DR a 2xFrancie-Alpy :-) Plánuji cestování i při dětech, buď je nechám doma nebo i s nima, záleží, jaké budou :-) Míšo, tady jsem ti dala pár fotek, jak jsem slíbila, jsou čerstvé: http://evalin.rajce.idnes.cz/16.tyden... A copak ta malá, nevíš, co jí trápilo? To muselo být strašný :-( A to stěhování je supeeer, Vánoce v novém x-)
Profilova fotka
jo a ještě jsem zapomněla několikrát řecko :-D
Profilova fotka
evi hledej :-) 8-) fofr je nejlepšííííííí :-D :-D :-D :-D nemáš čas váhat a rozhodovat se :-D :-D ty jo ty fakt nemáš bříško =-) =-) ty jsi tak neuvěřitelně hubená x-) x-) sluší ti to x-) x-) a ta fotka s mimčem bude ti to moc slušet :-) x-) x-) x-)
Míšo a kde v Dánsku? tam musí být krásná příroda. a napiš nám, co maličká, hm??? jsme všechny zvědavé. :-) Zlatna Obala? sakriš, to mi nic neříká. my byli před pár lety s Ádou, naše první společná dovča u moře. byli jsme v Baru a jezdili po výletech, které byly v ceně zájezdu - Budva, Boka Kotorská a další. a zažila jsem tam na jednom místě nejkrásnější moře, úplně průzračné, v životě jsem neviděla hezčí! hluboko dál v moři šlo vidět na dno. už se těším na DR, snad to klapne. no to může, kondom není tak bezpečný. :-D ale přiznám se, že bych byla hrozně šťastná, protože těhotenství a zrození považuju za zázrak a Boží dar. hrozně mi je líto, když slyším kamarádky, které jsou v mém věku a říkají, že by šly na potrat. jen proto, protože ještě není správná chvíle. ještě přemýšlím o té Kubě, popř. Mexiko či Keňa. vy jste přemýšleli ještě o nějaké jiné exotice? jsem se dívala taky na Isla Margarita, ale prý tam není až tak bezpečno.
Profilova fotka
budva tam byli naši :-) jo jo moře tam je krásnééé x-) x-) ale v DR je jiné 8-) úplně každé má své ;-) kondom =-) tak to u nás nehrozí nesnáším ho ani Jirka :-D :-D po porodu naběhnu zae na HA nebudu riskovat že otěhu hned znova :-N :-D potraty já nevím také mi to je proto srsti :-( ]-( když mají na to zodpovědnost to dělat tak at mají následky... ale pro někoho je to lepší než to odhodit |-| |-| isla margarita tam jsme chtěli než jsem našla DR ;-) byla tam kolegyně taková divoká příroda..ale ne tak krásné jako DR půjčila mi video...Mexiko,Kubu a kenu plánuji :-D :-D :-D :-D
Evi, kde Řecko? tam bych chtěla na jachtě projet pár ostrovů. teď je tam na tři týdny kolega. se má!!! :-) fotky super, fakt Ti to sekne! jsi velká kóča! ;-) bych ráda někdy viděla ty modelkovské, nechceš je vyhrabat? ;-) vlasy máš svoje vlnité?
Profilova fotka
evi..ty vo.... co to jeeeeeeeeeeeeeee???????? to si delas srandu:-D to je jako 16tt??? heh, docela vtipny teda:-D lennus, ja byla v Dansku jako mala:-D v nejakym Legolandu a nekde jsme tam chodili, ale to uz nevim kde:-D mela jsem s sebou fotak na kterym se zobrazovalo kolik mam vyfocenych fotek a ja si myslela ze je to pocet fotek co mi zbyva:-D a to bylo asi 5:-D takze jsme jak debza vyfotila asi 5 fotek:-D
Profilova fotka
evi nesmutni můj 16tt :-D :-D :-D http://www.modrykonik.cz/album/view.p... do řecka chci s malou x-) x-) to je také asi krásnéé x-) x-)
Jůůů Evička nemá vůbec žádný břucho, jenom kozy :-D Ale sluší ti to moc :-) A v kombinaci s tím vaším hausem...no dala bych to pod heslo, aby vás nevykradli :-D Já byla v Itálii a Chorvatsku mockrát a různě, pak párkrát Řecko, potom Španělsko, Portugalsko, Francie, Zéland, Norsko, Černá Hora, Egypt, Anglie, Holandsko. X krát jsme byli na Slovensku, v Německu a v Reichu....takže to ani nepovažuju za "cizí zemi" nebo jak to říct.
Profilova fotka
míšo v 16tt jsme také neměli moc pupky :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
evička asi hledá na batolátku :-D :-D :-D
Marky, taky slyším od kámošů, že kondom nesnáší. ale my jsme vybíraví - Durex Thin je super! :-D je to nepraktické, ale co mám podle Tebe dělat, když nechci brát HA? na přerušovanou soulož jsem srab a cpát si tam nějaké čípky se mi nechce. no nic se nedá dělat. cpát hromony do sebe už fakt nechci. já potraty neodsuzuju, nejsem zarytý katolík, abych chodila s transparentama. ale představa, že by mi někdo zasahoval takovým způsobem do těla se mi hnusí! zrození je ale pro mě něco posvátného a říct, že v těch pár týdnech to stejně ještě nic není je blbost. kde je ta hranice, kdy už to jako něco je? :-S
Profilova fotka
leni nemůžeš dělat nic :-) já říkám že nám to nevyhovuje 8-) chápu hormony nic moc ale co mám zase dělat já :-D ? otěhu jsme dvakrát napoprvé a představa že mám 2měsíční dítě a další čekám :-D no fakt ne :-N také neodsuzuji....ale mám názor jako ty podle mě je to dítě hned..... ;-)
Profilova fotka
a míša fotí :-D takže nemá čas :-D hezkýýýýýýýýý x-) x-) x-) x-)
Profilova fotka
Holky, díky za pochvaly, to jste si myslely, že vám s tím břichem kecám? :-D Leni, šnorchlování si v DR parádně užijete, já z těch barevných rybiček byla vydřená x-) jinak k té exotice, mě láká vše, kde je hic, bílej písek, zářivé moře a palmy, ráda bych na taková ta kýčovitá místa, jako jsou Maledivy, Seychely, Zanzibar, Srí Lanka, Mauricius, Keňa atd atd.. no budu se muset ještě hooodně otáčet :-D Jo jinak vlasy jsou moje vlnité, ale je to peklo, co bych dala za rovné.. ty modelkovský se pokusím najít, až jednou vybalím všechny ty krabice, kterých máme plné pokojíčky, ju :-D Míšo A, nic z domu na těch fotkách není vidět, tak jsem si říkala, proč heslo, že to snad cizí nebude zajímat :-) No a co u tebe nového, co pacička doma? Markét, taky jsi neměla moc bříško, ale přece jen aspoň nějaké, já fakt nemám ani to.. no snad mimi roste v pořádku. Míšo P, pošli taky odkaz na bříško v 16.týdnu, ať mám srovnání, prosím

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?