Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 Jiři, nikdy není pozdě. emoticon
20. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 leni, psala jsem ti IP emoticon
20. říj 2009 v 17:09  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Tak jsem zpět z města, taky je u Vás tak sychravo? Mám pocit, že snad už mrzne, ale je krásně čistý vzduch emoticon

Mončo, tak co s babčou?

Jiřinko, Vládík je kouzelnej , roste do krásy emoticon

Míšo, ty fotky se ti moc povedly, ten program se dá volně stáhnout z netu? Já mám photoshop, myslíš, že tam by to šlo taky?

Jdu vařit, dneska bude králík emoticon
20. říj 2009 v 17:19  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 evi, to jde kdekoliv, ja je nijak neupravovala, pouze jsme je ztmavilaemoticon ale jinak je to picasa 3 a stahovala jsme to na www.stahuj.cz
20. říj 2009 v 17:28  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Míšo, už jsem četla, ale ještě nestihla odpovědět, tak jdu hned na to, díky! emoticon

Evi, taky má být Vládík po kom krasavec, že? emoticon
20. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Míšo, tak to půjde asi i v tom photoshopu, co mám, takové fotky jednou taky chci emoticon

Leni, no to má emoticon Jen ať koukám, jak koukám, tak nedokážu jednoznačně říct, komu je podobnej, ale zatím mi jde spíš do Jiřinky emoticon

Jiřinko, komu je malej podobnej???

Mončo, tak jak?????? Jsem jak na trní
20. říj 2009 v 19:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Evi, to taky zatím nějak nevidím. mně přijde, že u těch malých miminek to není až tak poznat.

Jiři, dívám se na fotky. malý už byl fandit na hokeji, jo?
a ten druhý chlapeček, to je ten Kryštůfek od švagrové, Vaškovy sestry? vzpomínám si na ni z fotek ze svatby, malý je jí trochu podobný, ne?

holky, jakým způsobem jste se dohodli, že už chcete drobotinu? emoticon

mohly byste mi poradit, jak zmenšit fotku?
jo a ještě k DR, snad se neptám podruhé, když tak se předem omlouvám. na kolik tak vychází výlety a u koho jste je tam sháněli? díky moc
20. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Leni emoticon ty si normálně pořiď sešit a piš si to!! emoticon Výlety vyjdou na 40 Eur a dráž, záleží, kam pojedete a jak odtamtud ty výletní místa budou daleko. Kdyby jste se rozhodli pro ten hotel, kde jsme byly všechny, tak ti pak napíšem, kde je jaký výlet výhodný koupit emoticon
Jinak k tomu rozhodnutí, že bude mimi.. u nás to tak vyplynulo, pár známých okolo otěhotnělo, my měli pár měsíců po svatbě, akorát jsme začali stavět, tak jsme si řekli, že vysadím prášky a necháme to na osudu.. nikdy jsem neměla takové to, chci strašně dítě, teď hned, vyhovoval mi život, jaký jsme měli, ale teď se celkem už začínám těšit na ten nový, jiný emoticon
Jinak fotku zmenšuju tak, že ji otevřu, dám upravit a popravé straně lze upravit rozměr..
20. říj 2009 ve 20:15  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Evi, já si to vše zapíšu, to jo, slibuju! emoticon
díky
Když ten hotel doporučujete, popř. aspoň tu oblast Bayahibe, tak spíš budu pomrkávat tam.
Punta Cana je už asi moc rušná, co? Ale vychází to např. od Airstop levněji. Bocu Chicu jsem vyřadila, Míša psala, že prý je to tam ošklivé a je fakt, že to vychází nejlevněji.
Myslíte, že si to máme objednat na last-minute? Jak moc dopředu byste doporučili?

Já jsem taky zvědavá, jak to budeme mít s miminem. Umím si představit, že bychom se už tak za rok, nějak po svatbě začali snažit. Ale furt mě láká to zahraničí, tak uvidím, jak se to bude za rok vyvíjet. emoticon
20. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Leni, u mě vede to Bayahibe právě kvůli tomu klidu tam, o punta caně tam píšou, že jsou pláže jako dálnice plné lidí.. tam u toho našeho hotelu je krásné i to, že jsou tam velice košaté a nízké palmy, takže žádné slunečníky a ležíš pod nima, to je nádhera a jinde jsem to neviděla. V Boca Chicu je prý žlutý písek a nic moc celkově. Jinak zda last nebo objednat dřív záleží na vývoji eura a kdy chcete jet.. my byli na začátku července a kupovali jsme to tak měsíc dopředu, bylo to takové rychlé rozhodnutí a moc jsem ceny nesledovala. Ale pokud hodně spadne euro, tak by se to vyplatilo koupit, to bude pak levnější.. no uvidíš, ještě máš čas emoticon
20. říj 2009 ve 20:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 holky pridala jsem jeste nejaky foteckyemoticon

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=489461&vReferer=
20. říj 2009 ve 22:11  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Míšo, krásné! teď už je fakt vidět, že je to holka! emoticon
teda ne že by nevypadala, nechci, aby to vyznělo zle. mně ale přijde, že u těch malinkatých dětí to ani nejde poznat, kdyby neměly tu svoji barvičku! emoticon
no počkej, ani se nenaděješ a za chvíli ji bude nosit na rukou nějaký Pepík! emoticon
jak jsi vykouzlila to černé pozadí? kde to fotíte?

mám tady výběr favoritů z šatů. co mi poradíte? díky
http://gujonci.rajce.idnes.cz/Svatebni_saty_-_favoriti_-/

Míšo A. a Tebe nadchla DR podle popisu, fotek a zážitků tady holek?
já vždy věděla, že chci jednou exotiku. pak jsem si říkala, že jako svatebku spíš ne. a teď mě láká nejvíc právě ta DR, protože je to super kombinace válení se a fajn výletů. emoticon
20. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 leni, ja jsme upln eunesena z tech 1.satu, jsou uzasne!!! myslim ze k nim by sli prekrasne kaly a ty vlasy...myslim ze bys vypadala strasne luxusne, i kdyz by to bylo velice jednoduche emoticon emoticon

to cerne pozadi je sedackaemoticon a vcera bila zed v obyvaku, ja to pak ztmavim v picasu a nedostatky zmiziemoticon
20. říj 2009 ve 22:27  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Míšo, díky. souhlas. ve skutečnosti jsou hezčí.
já mám právě ale dilema, zda první či druhé. pokud tedy nenarazím na lepší! emoticon času je dost, ale abych nepřebrala. navíc bych už měla klid.
jsou jednoduché a na léto paráda. ty druhé jsou takové luxusní a honosné, do kostela ideální, ale na skákání u cimbálky ne zrovna praktické. emoticon
mi asi hráblo, vybírat šaty 7 měsíců dopředu. emoticon

jaký bys mi k těm prvním doporučila účes? a kytku? jsem myslela bílé tulipány. teď ale nevím. supr by byla luční kytka, ale kdo mi ji natrhá? emoticon

jak se říká, že kytku by měl sehnat snoubenec, jako malá jsem chtěla leknín. jsem si říkala, že kdyby mi ho budoucí muž sehnal, znamenalo by to, že mě opravdu miluje. emoticon
20. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky

leni mě se také líbí ty 1 emoticon emoticon jsou krásné emoticon emoticon jééé já ti závidím emoticon mě tak bavilo zařizovat svatbičku emoticon hezky si to užij protože to uteče jako nic emoticon a svatební cesta do DR skvělý nápad emoticon emoticon
fakt všichni jsme byli nadšení emoticon že jo holky??? emoticon emoticon

jiřinko vládíček roste tak rychle bude to moc hezký klučina také má být po kom že emoticon emoticon emoticon a fotiti můžeš začít kdykoliv emoticon já mám slíbené to černé pozadí emoticon emoticon za porod emoticon emoticon

moni tak jak jsi dopadla emoticon emoticon moc jsme na vás myslela.....a drželi jsme palce!!

evi jak je maminko?? emoticon emoticon o tom Bayhaibe jsi to napsala přesně emoticon souhlasím i s ostatními letovisky....
dnesk azase bude obídek s kámoškou?? emoticon emoticon

my tu dnes máme ještě ty chlápky včéra jim tam zase nepasaovala lednice emoticon emoticon nebyla koupená u nich ale vyřešili to emoticon už nikdy nechci dělat kuchyni ani nic takového emoticon emoticon navíc to mám na starosti sama manžel už je v práci emoticon emoticon

ale zítra si konečně udělám hezký den emoticon emoticon pojedu na kladno jedem koupit mě ještě věci do porodnice a něco pro malou pak s mamkou na auto chce si kupovat nové..a pak zajdeme prý na obídek emoticon emoticon
konečně nějaký normální den bez stavby emoticon emoticon

evi jiřinko jak jste to zvládali vy??
21. říj 2009 v 07:34  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Ahoj děvčátka.

Včera jsem byla v divadle, tak jsem nestihla napsat.

Pavel a spermio v pohodě, dnes se objedná. Musel si to nechat projít hlavou, teď už neprudí. Nakonec jsme se zasmáli i nad způsobem transportu : v podprsence, nebo ve slipech. No, já už nemám dovolenou emoticon emoticon .

Včera prohlídka domu dopadla pozitivně. Majitelka byla chudák v šoku. Pak řekla, že by to bylo asi opravdu jiné, kdyby to prodávala hned. Doufám, že vše dopadne dobře. Držte mi palce. V neděli by se mněl dům vyklízet. Dnes mám schůzku se starostou kvůli kanalizaci a půjčení valníku na odpad.

Jdu makat .Dočítat budu doma.
emoticon
21. říj 2009 v 07:58  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Leni u mně stále vedou ty poslední. Ty první jsou nádherné, ale v těch posledních máš krásný dekolt a nebudeš nervózní, že ti to klouže, protože mají ramínka. Ale sluší ti všechny.
21. říj 2009 v 08:08  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Pipiii z těch fotek a popisků s tatínkem se mi chce bulet ......... bulííííííííííííííííííííííím
21. říj 2009 v 08:10  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 Ahoj holky,

Leni me se libi ty prvni i ty posledni, prvni asi vic,ale takhle z fotky mi prijde, ze ten dekolt moc nedrzi. Jake byly kdyz jsi je mela na sobe? Drzely pevne?
Vcera jsem byla na modni prehlidce a meli tam i svatebni saty a i do toho tveho stylu, vypada to, ze jsou ted v modeemoticon

Moni to je fajn ze to takhle dopadlo, snad uz to bude vic v klidu!!

Miso a Jirinko nadherny fotky emoticon
21. říj 2009 v 08:14  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 No, do té doby, než budu v katastru nebudu v klidu. A potom možná ještě pár let, aby to někdo nenapadl. emoticon
21. říj 2009 v 08:20  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1643 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1643 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Čauky,

tady je tak pozdně podzimně...ta tma, fuj zima...ble-e.
Nevylízt z pelechu by bylo ideální.

Leni, mně se líbí ty poslední dvoje.
V těch předposledních jsi hodně štíhlounká a vůbec taková hodně nevěsta emoticon a ty poslední s těma ramínkama se mi líbily už od začátku - udělají ti pěkný dekolt a ramínko je praktická věc emoticon

Ty druhý se mi teda vůbec nelíbí...nebo takhle - nejsou marný, ale mně přijdou de mode tak už pět let. Jako neoslovily mě ani trošku.
V těch třetích na mě působíš tak trošku...krabicózně a Michal říkal, že je to jak "křeček v noční košili" emoticon

Ty první se mi líbí...jako když si vezmu, jaký chceš styl a tak....ale nepřijde mi, že by ti slušely úplně nejvíc.

Kdybych byla ty, tak volím z těch posledních dvou, přičemž ty poslední mi víc sedí stylově na ten antický styl. emoticon

Moni - no vida...si doma v klídku pohrajete, pak to nacpete do podprdy a frčíte...jakýpak s tím nepříjemnosti emoticon
21. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Dobré dopoledne holky,

dnes jsem se vůbec nemohla vyhrabat z pelechu, je tam fakt hnusně..

Leni, k těm šatičkám, mně se na tobě asi nejvíc líbí ty předposlední, jen koukám, co dělají na břichu, to tam byla nahmoucaná spodnička? Ty první jsou taky krásné emoticon

Mončo, vidíš, já ti říkala, že to bude v pohodě, předčasný stres je zbytečný emoticon A s Pavlem a sperimiem nakonec taky dobrý, takže jsi měla úspěšný den, viď emoticon

Míšo P, ty fotky jsou úžasný!!! To by bylo na kalendář pro rodinu k Vánocům, nafoť jich víc, do 29.10. má Happy foto akci na velké kalendáře, to by byla pecka!!! emoticon

Markét, je dobře, díky za optání, jak je tobě? Zítra jdu na krev na trippel testy, jsem zvědavá pak na výsledky.
Jinak k tomu zvládání na stavbě, tak zrovna kuchyň mi u nás přišla jako ta nejjednodušší a nejméně stresová věc, přijeli, namontovali, usadili spotřebiče, odjeli, těžká pohodička emoticon Jinak obídek dneska zase bude, ale pro změnu s jinou emoticon ještěže mám spoustu kámošek na mateřské nebo s dobrou pracovní dobou emoticon
Příští týden má manžel dovču, budeme dělat zateplení domečku, tak tolik trajdat nebudu a budu hodná manželka víc doma emoticon
21. říj 2009 v 11:12  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Evi to je fajn takhle trajdat vid emoticon Já jdu v pátek k doktorovi, jdu tam na 11 tak to spojim i s obedem s kamoskou emoticon

Já se dneska nemůžu probrat, bolí mě oči z počítače a celkově mám takovou unavenou a smutnou náladu emoticon Za chvíli jdem na oběd tak snad to pomůže.
21. říj 2009 v 11:24  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=125747&vReferer=

kdo chcete jukněte na kuchyn emoticon emoticon emoticon

dneska ve 12 skončili emoticon a ještě jedna zpráva jede topení emoticon emoticon byl tu revizák vše dopadlo dobře akorát jsme vytasili 3500 tis. emoticon emoticon emoticon ale už topíme emoticon emoticon emoticon a nic nebrání stěhování emoticon emoticon

ted dočtu emoticon
21. říj 2009 ve 12:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni a jak je tobě těhulko?? emoticon emoticon

evi já právě ted také byla pořád doma emoticon manžel měl dovču a byl pořád na domku tak jsme si hrála na vzornou manželku emoticon emoticon ale zítra má ranní a já vyrazím emoticon emoticon

no jo vy máte nový baráček ale u nás i křivý zdi emoticon museli to chudáci řešit ale už ej hotovo!!! emoticon emoticon
mám strašnou radost až v ní něco uvařím emoticon emoticon emoticon

na triply držím pěsti bude to určitě v pořádku!!!!! emoticon emoticon
21. říj 2009 ve 12:46  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Market je mi kazdy den jinak, minuly tyden jsem mela pocit, ze musim porad neco jist, to ted prestalo,ale zase zacala nejaka smutna nalada. A jsem teda unavena takze jakmile prijdu domu musim si jit lehnout. Nastesti je to v praci ted v klidu, zadny stres, to prijde az s přelomem roku a to bych chtěla být doma.

Jdu se podívat na fotečky emoticon
21. říj 2009 ve 13:03  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, kuchyňka moc krásná a útulná, povedla se emoticon Zase kus práce za váma, viď emoticon
Za pěstičky děkuji, snad budou výsledky brzo, jinak se zblázním.

Leni, to všechno dělají ty hormony, nesmutni, vždyť se vše daří, čekáš miminko emoticon

Vyrážím za kamarádkou, moc se těším, neviděla jsem ji snad měsíc, má půlroční holčičku, jsem moc zvědavá, jak vyrostla emoticon

hezký zbytek dne přeji, papapa
21. říj 2009 ve 13:08  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni tak tak to jsou prostě hormony emoticon ale nesmutni vždyt čekáš miminko emoticon emoticon

a ta únava emoticon to je věc co emoticon mě to drželo do 16tt a to jsme byla doma po obědě jsem vždy spala emoticon
a ted je tu zase ale ted se to snažím přejít emoticon

evi užij si to s kámoškou emoticon emoticon a děkuju emoticon emoticon

snad se nám to povedlo i s tím linem emoticon emoticon
21. říj 2009 ve 13:17  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Market povedla se vam, moc se mi libi jak je tam to okno, budes tam mit super svetlo na praci emoticon A uz vis co tam uvaris jako prvni?

Me ta blba nalada prepada jen v praci, odpo jdu s kamoskama tak se to zas zlepsi. Branim se tomu, ale hormonum nejak vladnout nedokazu emoticon Ale jinak jsem stastna a ne malo emoticon

Evi uzij si odpoledne emoticon
21. říj 2009 ve 14:06  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni právě že nevím emoticon emoticon ani jestli budu ve stavu kdy vařit budu emoticon emoticon

to je jasný hormonům neporučíš já brečela i u reklam emoticon emoticon emoticon
21. říj 2009 ve 14:09  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.