Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
evi teplá vana na nic ]-( a masáž?ta v těhu se nemůže dělat =-) :-N mám to dole v kříži a to je fakt zakázaný :-| ..masíruje mi pouze krční....ale to je mi na prd :-( užij si hezký večer x-) x-) x-) jiřinko že jo ]-( také mě to děsně štve mají tak krásné věci a samé růžové 8-( 8-( ale máme i bílé i žluté ale převládá vážně růžová :-D :-D co Vládíček dneska?? míšo také bych to tak řešila ale mi nemáme možnost mít ted pokojíček ;-) ...je volný ale nahoře u babičky... takže já to musela řešit v ložnici ;-) hele a chlap at si také užije :-D :-D je to i jeho :-D :-D a můj tedy šetřený nebude ;-) když bude nejhůř bude právě do toho horního pokoje :-)
No já bych to asi Michalovi nemohla udělat, už proto, že nese v práci nějakou zodpovědnost a kdyby kvůli tomu, že se x dní s uřvaným miminem nevyspal, někoho zabil a šel si hačnout do chládku - tam by mi byl platnej :-D Tak když to nejde, tak to nejde, přece nebudete s miminem spát na chodbě :-D ...jen jsem si myslela, že ten barák je teda větší, abyste mohli mít na patře i dětský pokojík. Podle fotky vidím, že má přízemí, první patro a druhý patro. Kde teda budete bydlet vy a kde babička? A co je v tom "nevyužitým"?
Profilova fotka
Já jsem taky ráda, že Vašíka nechám vyspat, teď opravdu stáváme pořád a jeho zbudí všechno. V noci mi dneska u přebalování strašně brečel, no a za chvíli byl u nás Vašík, protože ho to vzbudilo a to máme oba zavřený dveře a pokoje nejsou vedle sebe. Když už v noci brečí, tak to stojí za to a on opravdu slyší vše. Když jsem tenkrát už opravdu neměla na to, být s ním v noci dvě hodiny vzhůru, tak jsme se vystřídali, ale teď je to lepší, už mi to nedělá, sice ráno dřív vstává, ale zase když se vzbudí, tak pak hned usne.
Profilova fotka
Markétko, Vládík dneska super, ale on je pořád hodný, jen občas ho třeba něco trápí. Jen odpoledne nám spal asi 50 min., tak jsme věděli, že musíme jít dřív koupat, aby mohl spát, protože když není pořádně vyspinkaný, tak je pak protivný. No a dneska už od 18:20 spinká. Ráno po 8 už usínal, tak jsem si šla hajnout s ním a spali jsme hodinu a 20 minut x-)
Profilova fotka
Jo a předevčírej přišel na to, že může plácat ručičkou, takže pravá ručička mu pořád lítá nahoru a dolu :-D a dneska už si začal šahat na nožičky a přitahovat, to je úžasný x-)
Profilova fotka
míšo můj nedělá každý den ;-) takže tak :-D :-D dole není nic tam byla kotelna.....je tam bordel a tchán tam má věci jako nářadí a tak..je tam kuchynka na léto že když se sedí v létě venku aby se nemuselo do patra ;-) první patro jsme my..hala ,záchod ,koupelna,jídelna kuchyně,obývák,ložnice ;-) druhé patro tam už bydlí babička má kuchyn,koupelnu,ložnici a obývák a ten jeden nevyužitý podkrovní pokojík ;-) ono je to veliké ale v našem patře děcák neuděláme :-( 8-( 8-(
Profilova fotka
jiřinko to je super že jste se i vystřídali ;-) no fakt závidím že je vládík hodný x-) x-) snad naše nebude po manželovi uřvaná :-N neboj s eted s ním začne taková ta sranda 8-) to je potom roztomilé když už zjištují co a jak ;-)
Mamka říkala, že já i brácha jsme byli hrozně hodný. Tchýně s rukou na srdci o svých třech dětech tvrdí totéž - nebrečeli, spali skoro celou noc, nezlobili, nevztekali se, žádný hysterický záchvaty na veřejnosti, hráli si hodiny sami, nevotravovali. Spojení dvou takových lidí....mně se narodí ztělesněnej ďábel, je mi to jasný :-o :-D :-D
Profilova fotka
To asi jo Míšo, protože u nás prý byla hodná ségra, takže já to prý vychytala dobře a ona si vychutná zlobidlo :D
Profilova fotka
Ahojky holky, tak teď jsem se vrátila, bavilo mě to hooodně i bez pití :-) Akorát se mi švagrová zlupala jak zákon káže, to už pro mě střízlivou bylo náročnější, tak jsem jí odvezla domů a jela jsem taky, jinak bych klidně ještě vydržela :-D Byly jsme na té mé oblíbené Palici, tak jsem si i zařádila :-) No a teď se mi ještě nechce spát, tak jsem si vás asi dočetla.. Míšo, dokud to bude mimi, tak děcák rozhodně neplánuji, jak už jsem jednou psala, nedovedu si představit spát v oddělených ložnicích a manžel taky ne. Vedle v pokojíčku bude normál postel, takže kdyby to nějakou noc echt brečelo, tak třeba půjdu vedle, ale jinak ne. Myslím, že s tou postýlkou napojenou na naší postel se právě vyhnu tomu nočnímu řvaní, protože když zakčne kňourat, tak si ho jen přitáhnu ke koze nebo se šoupnu k němu a bude :-) Jiřinko, ta postýlka mi nepřijde zase tak drahá, je to s komplet vybavením a určo se pak třeba za půlku střelí, četla jsem o tom, že je to opravdu hodně dobré, právě na to usínání při kojení, protože když cítíš, že by jsi už spala a nechce se ti normálně ještě zvedat a odnést dítě, tak tady ho prostě jen přesuneš a chrníš.. nebo se to řeší tak, že ho necháš v jeho a jen se k němu přisuneš, nakojíš, usneš.. no uvidíme, zkusíme, jak to bude vyhovovat :-) Je super, jak jsou na Vládíkovi znát pokroky, pomalu každý den něco, viď x-) Markét, jakto, že s enesmí v těhu masáže? Zrovna včera jsem četla chytrou knihu o těhu, kde právě doporučují masáže, maminka má být jakoby na čtyřech, opřená o předloktí, pod břichem polštář a tatínek má provádět masáže.. kdyžtak ti přesně zítra opíšu z té knihy jak na to, ale určo to bude i na netu.. Tak, teď jsem se u toho psaní příjemně uklimbala, tak jdu do hajan, přeji hezkou neděli :-)
Profilova fotka
tedy evi ty pařmenko :-D :-D takhle ponocuješ ju?? jinak s tím děcákem mám na to podobný názor ;-) ty bych mohla být s mimčem sama :-N pokud bude nejhůř manžel půjde nahoru ;-) jako u vás ;-) ta postýlka je krásná x-) x-) x-) a jak říkáš není moc drahá mi dali za postýlku 2500 plus komplet povlečení 2 tis.plus matrace 700kč takže nás vyšla na nějakých 5 tis. :-N a to byla postýlká po netu v klrámě taková stála 5 tis. :-S :-S v těhu se nedělají masáže kdo to neumí..kort v křížové oblasti kde jsou ty nervy může se tak vyvolat porod a to nebudu riskovat :-N ptala jsem se na to svého dr a ten to zakázal.....no ale trpím fest :-( přeji hezkou neděli x-) x-) my tu dnes máme elektrikáře x-) x-)
Profilova fotka
kuk holky:) tak amalka ma kazdou noc jinou:-D ona cely den prospinka, takze nekdy vzhuru musi byt. Predevcirem se vzbudila ve 3:15 a vydrzela az do 6:15:-/ .... no nic moc:-D a dneska v noci se vyvztekala od 22:30 do pul druhy do rana a potom spinkala do 5h, nakojila jsem a hned usnula a potom se vzbudila na jidlo az v 8:15:) nooo a potom jak ona nejradsi jsme ji na 3 krat prevlekala, starsne rada se cela pocura pri prebaleni, potom se pokaka a potom se cela pozvracela:-D:-D:-D je to sranda nooo:-D holky v Praze jsme videla plno reklam na tehotenske masaze, ja na zadne nebyla, ale jsou delany neco jako aroma masaze, musi to byt uzasne!:) x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, tak vám řeknu, že jak jsem šla pozdě spát, tak je mi dneska trošinku jako po opravdovém flámu.. Markét, tak teď teda s těma masážema nevm, co si o tom myslet, když o nich píšou i v těch odborných knihách, na netu atd a tobě to doktor zakázal.. ono asi co lékař, to názor, a pokud máš z toho obavy, tak se samozřejmě do toho nepouštějte, ale třeba ty masáže, jak o nich píše Míša zní dooooost zajímavě, třeba by ti to pomohlo :-) Copak světla, máš už vybraná? Míšo, malá toho moc v noci teda nenaspí, nejsi utahaná? A má opravdu pěkný zvyk u toho přebalování, to mě pobavilo :-D akorát při té akci asi člověku moc do smíchu není,co :-N No a jak to celé jinak zvládáš? Co poporodní deprese atd, vyhnuly se ti nebo pozoruješ nějaké psychické změny? A co manžel, funguje? No a jak holky trávíte neděli? Já se jdu pustit do vaření, dnes to mám jednoduché, bude uzené s kaší :-)
ahoj holky, přeju hezkou neděli. je opět docela zima. včera jsme měli fajn večer, kamarádi nás pozvali na vínko, i jsme přespávali. stáhli jsme pět flašek vína :-D ale pili jsme dlouho a zajídali. vždy na hodinku dvě deci, spát se šlo pozdě a byl to fakt povedený večer. včera jsem zkoušela další šaty, jedny byly favoriti. měli tam akci, že když se zamluví po první zkoušce, jsou všechny za 7 tis. ale já chci zajít ještě do dalších a času mám dost. pak uvidím jiné a zalituju. dnes jdu taky. pak sem dám fotky. mám teď čas, tak proč nezajít, víc než hodinku se tam stejně nezdržím. Evi a ty si dáš malinko nějakého alkoholu nebo sis dala úplný zákaz? já to vidím tak, že si asi výjimečně ucucnu od Ády, až budu těhule, ale radši se budu hlídat a sama si nic nedávat. pro jistotu. kdyby něco, mohla bych si to vyčítat. Míšo, asi to chce čas, než se upraví režim, že? přeci jen si na tom velkém světě malinká teprve zvyká. :-) já četla o těch Thajských masáží pro těhotné. zrovna se dívám v TV na balet Šípková Růženka. musí to být nádhera, já nikdy na baletě nebyla. vy jo? už se dívám na program Národního divadla a přemýšlím, že bych koupila lístky. jsem zvědavá na Monču, jak dopadla po akci ve sklípku. :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, prdelka nám akorát usnula. Ono nějaký čas trvá,než se to vychytá, já z toho nočního bdění byla taky hotová, ale zase je dobrý, že přes den miminko dost spinká, trvá mu, než si zvykne na to, co je den a co noc :-) S tím čůráním během přebalování to bude ještě trvat, Vládík to přestal dělat až tak v průběhu 4. měsíce, teď už jen výjimečně ;-) U nás to bylo ještě horší tím pindíkem, protože si dokázala počůrat i hlavičku :-D A jak to jinak Míšo zvládáš? Já třeba bylo do toho 6 týdne v pohodě, jasně, hodně jsem se učila, bála se, všechno bylo jiný, ale jak píšeš, buď spinká, papá, přebaluje se a občas brečí, ale pak mi začala hoňka a každý den měl jiný rytmus, je to o zvyku ;-) Jinak holky, včera jsem brečela a klepala se. Vládíkovi jsem dala mlíčko s kašičkou, už má po rýmičce, ale po necelých 2 hodinách začal brečet, tak jsem si ho vzala. Začal zvracet, ne blinkat, ale zvracet jako dospělí. Několikrát po sobě, všechno co měl v sobě, hlenovitě. Volala jsem tchýni, jestli může přijít, protože Vašík byl na tréninku. Chvilku to bylo dobrý, ale začal znovu, chudáček byl jak hadrový panáček, úplně zelený a pak ještě potřeboval zvracet, ale už neměl co, takže se dávil, no já se klepala. Volala jsem na pohotovost, tak jsem mu měla dát jen vodičku po lžičkách a snažit se to vydržet. Po hodině a něco nám usnul a pak spinkal 3 hodiny. Probudil se a chtěla jsem mu dát jen vodičku, ale on už chtěl papat, tak mě škrábal, z nosu mi tekla krev :-D Ale já měla radost, že už má chuť jíst. On z té kašičky snědl tak 1/4 a naposledy předtím jsem ho kojila ve 4, takže toho moc nesnědl. Ale ráno jsem byla šťastná, probudil mě tím svým pískotem x-) Strach hrozný a bude to ještě horší :-(
Profilova fotka
Jo a Evičko, s tou postýlkou, já nemyslím, že je takhle drahá, ale drahá na to, že pak budeš kupovat další. Vládík hodně blinká, takže já musím čekat, až si odříhne, takže jsem při kojení usnula asi 2x. Ale teď při kojení usíná, tak si odříhne jen občas. No uvidíš, třeba to manžílkovi opravdu vadit nebude, ale u nás by se vážně vůbec nevyspal a mě to takhle nevadí. Teď už spolu usínáme a já pak odcházím ;-)
Profilova fotka
Jo a ještě, mě pak kojení vleže přestalo vyhovovat, takže u toho musím sedět.
Profilova fotka
Ahojky Leni, tak na Monču jsem taky moc zvědavá :-D Je dobře, že jsi si ještě ty šatičky nezamluvila, za ty prachy je seženeš vždycky, ještě máš hafo času. Zkoušela jsi i salony na Moravě nebo jen v Praze? Není to na Moravě levnější? Jinak já si alkohol zakázala, nechci to pokoušet, včera jsem si dala jen na rozjezd jednu půllitrovou houbu, ale ne s trojkou vína jako při normál stavu, ale jen s dvojkou, dvojku červeného příležitostně lékaři přímo doporučují a colu mám pít kvůli nízkému tlaku, takže vlastně super těhu nápoj :-D Měla jsem teda co dělat, abych zůstala hodná holčička a nedala jsem další, ona když je super zábava, tak by se pilo jedna radost, ale ovládla jsem se a vypila za tu noc snad milion matonek a džusíků :-D No byl to fajn večer, cítila jsem se naprosto super, protože břicho není vidět, ale prsa už mám o číslo větší a všichni si toho všímali, i lidi, co znám takhle z klubů a koncertů jen od vidění, tak mi na ně furt čuměli a kdykoliv jsem stála u baru, tak se někdo z nich připomal a ptal se, zda jsou to silikony či co se děje :-D My půjdem teď na výstavu dům a zahrada, Petr má vˇolňásky a úplně jsme na to zapomněli, takže jsem ani nevařila a najíme se někde ve městě, už se těším :-) Přeji hezkou neděli..
Profilova fotka
Jiřinko, no tak to je nářez s tím maličkým, muselo to být strašný :-( Ještěže máš vedle tchýni, viď, že jsi na to nebyla tak sama, ten strach musel být ubíjející, to věřím. Hlavně, že je prdelce už dobře :-) Co to myslíš způsobilo? Ta kašička? A proč? K té postýlce, střelit se může pak vždycky, zase to není taková položka a jak píšeš, uvidíme, jak bude vyhovovat, mě prostě nadchlo to, že se nebudu muset zvedat při každém zaplakání z postele a kojit můžu i v sedě, když to v leže nepůjde a odříhnutí tak samo, to se vše uvidí.. A k tomu vyspání manžela, vem si, že ty toho o moc víc než on taky nenaspíš, sice nemusíš do práce, to jo, ale on se teda vyspí v noci, ale kdy ty? Já ten váš případ třeba říkala Petrovi a on mi řekl, že to takhle v žádném případě nechce, že nás chce mít u sebe, no uvidíme, co bude říkat pak :-D On zase nemá nějak extra náročnou práci, takže trochu míň spánku podle mě zvládne, my ženský to musíme zvládnout taky a ještě být celý den ve střehu s prckem, víš jak..
Profilova fotka
ahojky evi jasně co lékař to názor něco jiného je jít k profesionálovi a něco jiného k laikovi :-N :-N já to nebudu riskovat ani u toho profesionála mě se to prostě nezdá :-. světla máme vybraná všude skoro budou bodovky ;-) elektriku pořád dělá :-| ale kuchyně je už hotová ufff na zbytku nezáleží ale kuchyn mi přijdou montovat v úterý ;-) jiřinko to tedy jsi musela být vylekaná :-( právě tichto situací se strašně bojím :-| ještě že bude vedle tchýně fakt jsme za to ráda kdyby něco tak na to nejsem sama :-N jak píšeš strach už budeme mít pořád :-S
ahoj holky, tak jsem doma. vyzkoušeno několik šatů ve dvou pobočkách jednoho salonu. dvoje byly parádní a asi bych do nich šla. ještě mrknu do pár dalších a uvidím. času dost, ale už bych měla aspoň klid. navíc ceny byly perfektní! Evi, chystám se do Brna, protože tam máme s kámoškama sraz jeden listopadový víkend. jsou to spolubydlící z koleje, jsme tři a každoročně se jeden víkend někde sejdeme. ta jedna se taky příští rok vdává a ta druhá už to má pár let za sebou. :-) a pak mám tip na salon ve Zlíně. kámoš bude v listopadu slavit v jednom městě poblíž třicetiny, tak se tam při té příležitosti stavím. ale schválně bych tam asi nejezdila. Jiři, vůbec se Ti nedivím, že jsi měla takový strach. a bude to asi ještě horší, čím bude starší. já se jednou toho strachu o vlastní dítě bojím hodně. vždy jsem se bála o svoje blízké. asi to mám po taťkovi. ten doteď, když jedu po víkendu z domu do Prahy chce, abych se mu ozvala, až budu v pořádku na bytě. je hrozně starostlivý. jak jste tu řešili to spaní s miminkem a manželem, tak já si to představuju tak, že budeme všichni v jedné místnosti, když se mimčo vzbudí, vezmu ho nakojit či přebalit vedle, uspat ho a pak zpět do ložnice. ale když to nepůjde, tak prostě budu odcházet jinam. ale usínat bych chtěla vedle manžela. to je jen představa, realita je asi jiná a musí se to uzpůsobit potřebám prcka. ale zase manželství nesmí jít stranou, což? :-) vždycky mě napadá, jak je to asi se sexem v těhotenství a po porodu. nechci vyzvídat, ne každý se o tom dokáže bavit. no asi se pak přesvědčím na vlastní oči. :-D
Profilova fotka
Evčo, právě že nevíme, možná tou kašičkou, možná zoubky, ale nejspíš ta kašička. Za mamču jsem tady byla hrozně ráda, přeci jen má víc zkušeností. Jako určitě je lepší, že nemusíš vstávat, proto mám už po druhém kojení prcka u sebe. U nás to bylo stejně vyřešený lehce, postýlka by se nám do ložnice nevešla. Je fakt, že jsem si taky myslela, nejdřív že budeme společně v ložnici, ale pak takhle (že spali s malým sami) to měla švagrová, kamarádka, kolegyně v práci, tak jsme to taky zkusili a vyhovuje nám to. Evčo, já se můžu vyspat dopoledne, nebo i odpoledne, když malý spinká, nebo když si ho vezme babička, ale mě je to líto, tak toho využívám jen někdy. Třeba včera jsem dopoledne spala 1hod 20min. a dnes jsem si na hoďku taky zdřímla (teda omylem, jen jsem si lehla a nějak jsem usnula :-D ) Já manžílkovi nemůžu nic vyčítat, po práci a o víkendu se stará perfektně a o víkend si ho bere sám a já můžu spát x-) Ale je fakt, že já dřív spánku potřebovala hromady, teď se to trochu mění, začínám si asi zvykat. Ono přece jen je to teď o tom častým, ale naštěstí už jen krátkým buzení. Jo a našla jsem si přivýdělek při mateřský. Manžílek řekl, ať sleduju NHL, že vždycky za 100,- vsadíme 2 zápasy, tak jsem teď vybrala na sobotu a na neděli (ale po třech zápasech) a vyhráli jsme 920,- a 784,- Dobrý ne 8-)
Profilova fotka
S tou starostí máš právdu, já se vždycky hrozně bála o rodinu a o Vašíka a tohle je ještě horší :-( S tím sexem je to tak, při těhotenství mě to chytlo občas, no a po porodu je to taky tak :-D Ale u mě je to daný tak, že já to prostě tolik nepotřebuju :-| Ale neznamená to, že manžílka ochuzuju, ale není to extra častý.
Jiři, já když brala HA, připadala jsem si jako frigida. vůbec jsem to nepotřebovala. když už to bylo, bylo to fajn, ale dokpoat se. :-) taky jsem to brala tak, že na to moc nejsem. mamča mi říkala, že nejintenzivnější to bývá, tedy u ní to tak bylo, kolem třicítky. teď když prášky neberu, je to lepší a mám i chuť sama od sebe. ale hlavně přes den, kdy nejsme spolu. :-D večer jsem často unavená po práci. nejlepší je víkend, kdy se může člověk do sytosti vyspat. ale celkově jak králíci prostě nejsme, není se čemu divit, po 7 letech. :-D
Profilova fotka
Tak jsme zpátky z výstavy, nic moc teda, bylo tam toho málo a nic zajímavého.. ale obídek byl super :-) Leni, to je fajn, že už máš pár vybraných šatiček v merku, to pak bude otázka chvíle nějaké vybrat a rozhodnout se :-) Jinak k tomu sexu v těhu, já na sobě žádné změny nepozoruji, i když v druhém trimestru se prý výrazně zvyšuje chuť :-) U nás je to trošku složitější, manžílek mi zlenivěl tou stavbou, jak vždycky večer přišel utahaný, tak to bylo jen jídlo, sprcha a útlum u tv.. takže se nám frekvence snížila (cůbec nechápu, jak se mi mohlo podařit otěhotnět :-D ), já nejsem z těch, která by po něm lezla, když si sám nevzpomene a vidím, že na to nemá pomyšlení, takže u té nižší frekvence to zůstalo i teď.. nějak nám stačí se k sobě přitulit u tv a nic nedělat, jen odpočívat, asi stárnem a manžel mi asi taťkovatí :-D Na jedné straně jsem ráda, že nic nevyžaduje, když jsem třeba taky utahaná, ale na druhé straně si říkám, zda je to v našich letech normální, víš jak. Ale pořád lepší takhle, než jak to bylo s exmanželem, ten to vyžadoval každej den za každých okolností, až mě tím pak lezl na nervy, všeho moc škodí. Jiřinko, super přivýdělek, vidíš to, jaká jsi šikulka :-) a jak odhadneš, kdo vyhraje, ty tomu rozumíš? My dřív s jedním ex taky sázeli, když se tu otevřel sportbar a my tam s partou sedávali, já to střílela od boku a většinou jsem teda něco vyhrála, ale to bylo jen o náhodě :-) Zkusíš dát dneska malému zase tu kašičku nebo raději ne?
Evi, mně se třeba sex s A. i po takové době moc líbí, když už je, ale jak píšeš, je pro mě důležitější, že se často přes den jen tak obejmeme, pohladíme, přitulím a dáme si pusu. ale myslím si a vím to podle sebe, že i po sexuální stránce je třeba o vztah pečovat, i se třeba dokopat a něco pro to dělat. pak člověk může zjistit, že měsíc i víc nic nebylo a přijde mu to normální. ono to možná i normální je, ale celkové milování ty dva sbližuje.;-) Jiři a Vládíčka už tedy musíš přikrmovat? to Ti řekla doktorka? já myslela, že i rok se normálně kojí. nemám v tom ještě přehled, ještě jsem žádné chytré knížky nečetla. :-)
Profilova fotka
evi to napsala přesně :-) jako je to u nás :-D :-D :-D také ted je manžel unavený dělá na baráčku a svou práci... když jsme se snažili o miminko jeli jsme opravdu jak králíci :-N :-N ted do 12tt jsem to měla zakázané a máme vlastně i ted mám placentu na přední stěně což pro sex nic moc 8-( takže jestli za těhu proběho milování 2 krát :-N .....ale vynahrazujeme si to jinak x-) x-) jsem i tak trochu jako jiřinka nemusím to mít často ;-) po vysazení HA se to hoooodně zlepšilo ;-) uvidíme co po těhu =-) =-)
holky, přidávám fotky z víkendového zkoušení svateb. šatů. budu ráda za vaše názory. ale celkově na těch fotkách to není tak jako ve skutečnosti. http://gujonci.rajce.idnes.cz/
Profilova fotka
leni, saty moc pekny:) me se na tobe libi ty jednoduchy bez korzetu atd, myslim ze takovy styl ti slusi nejvice, zadne preplacane. Jinak cucim kolik sis jich uz vyzkousela:-D, ja jich mela na sobe asi 5:-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ja celej vikend prolezela, sjem ted silene unavena a to pocasi tomu i dost pridava. Teda Leni tolik satu jsem na sobe snad ani nemela =-) ja bych si hlavne neumela pak vybrat. Ale nejvic se mi libili asi 4208 a nebo pak takove ty jednoduche volne. Nejsem zastance raminek na svatebnich satech tak ty bych vynechala,ale stejne nejvic zalezi na tom jak se v nich citis ty. Jake se libi tobe? Moni co vikend, Carmen a sklipek? Jirinko to byl skared zazitek, ja bych vubec nevedela co delat, hlavne, ze malej je uz v poradku!!! Jiank ja jdu v patek k doktorovi tak snad ten tyden utece ;-) A jak jste psali o tom spani s miminkem, my zkusime postylku do loznice,ale chci mit normalne pokojicek, kde budou i vsechny vecicky a i postel pro me a kdyz by na to v loznici nevyhovovalo tak se jednoduse presuneme a budeme pak spat oddelene. Nastesti na to misto mame :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?