Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 dobré ráno holky emoticon emoticon

venku je pěkně hnusně co emoticon emoticon emoticon

u někoho možná sníh.....tady prší emoticon emoticon

jdeme na baráček a pak k našim na oběd emoticon přeji hezký den emoticon emoticon

ode dneška ofiko mateřská huráááááá emoticon emoticon emoticon
16. říj 2009 v 08:44  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 Moni máš to suprově naplánované. Mám pocit, že tdy některé holky na Carmen byly a byly nadšené emoticon

Markét tobě taky pěkný den emoticon
16. říj 2009 v 08:54  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky,
u nás je krásně nasněžěno emoticon

Moni - máš super plány, hlavně ten sklípek emoticon
já na Moně Lise byla a taky se mi nelíbila emoticon
16. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Dobré ráno holky,

u nás je úúúúúplně bílo emoticon když jsem otevřela oči, tak mi málem vypadly, to je neuvěřitelné..

Díky za uklidnění s tím prckem, už to pouštím z hlavy emoticon

Moni, máš super plány emoticon Jen pozor v tom sklípku, aby jsi v pondělí nedejchla na paní doktorku a ta místo neplodnosti nezačala řešit alkoholismus emoticon Jak já ti závidííííííííííííím, že si ji můžeš lupnout a pobavit se, mě to tak chybí. Ale v sobotu jdu s mojí milovanou švagrovou "slavit" její svátek, sice na Matonce to není ono, ale aspoň něco emoticon

Leni, jen si to vybírání šatiček užívej, to je na těch přípravách to nejhezčí emoticon

Jo, holky, kdyby jste chtěli jako dárky pod stromeček kalendáře, tak Happy foto má do 20.10. na ně akci a taky teď nově na fotoknihy emoticon Já se o víkendu pustím do toho kalendáře, nadělujeme to rodičům každoročně emoticon
Jdu se dát do kupy a razím do města, přeji hezký den
16. říj 2009 v 09:35  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Já se zleju jako Dán emoticon . Kecám, ale musím si sebou vzít nějakou limču.Samotné víno mi nechutná.
16. říj 2009 v 09:51  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Evi dik moc za tip, ja cekam na slevu na fotoknihu emoticon
16. říj 2009 v 09:52  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 Moni,
kam do sklípku?
na muzikál do Prahy? užij si to! taky už na nějaký chci.
nemáš fotku šatiček na té kolegyni?

Tobě nechutná víno? a já myslela, že přijedeš do sklípku k nám? emoticon

počasí nic moc, ale je tepleji než předchozí dny.
my jdeme dnes už prvně do sauny, nahřát si kosti! emoticon
musím říct, že mi to pomáhá, chodíme už dva roky a nebyla jsem pořádně nemocná, jen nachlazená. no musím to zaklepat. ťuk ťuk emoticon
16. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Leni někam do Znojma. Přiznám se, že loni sklípek nic moc, ale nálada dobrá. Byl to takový obr sklep. Kde byli čtyři skupiny = čtyři autobusy lidí. Neboj, já se k Vám jednou vypravím.

Fotku prosím tě mám, jen jí nestihnu natáhnout do PC, bude to stačit v pondělí?
16. říj 2009 v 10:37  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Holky preju vsem pekny vikend emoticon
16. říj 2009 ve 14:17  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Evčo, netrap se, my jsme také neodpovídali emoticon Co se týče toho tlaku, tak já měla ještě nižší, ale je fakt, že jsem to hodně cítila, dost se mi motala hlava a bez jídla hned po vzbuzení bych nemohla být. Já na výsledky z těch tripple testů čekala týden, tak doufám, že ti dopadnou dobře a nebudeš se muset trápit jako já emoticon

S tím potápěním, teď si nemyslím, že s tím budu mít problém, ale uvidíme, až to nastane emoticon Ten reflex ty miminka mají a právě, že do toho 6 měsíce a my to zanořování do té doby stihneme emoticon

Evičko, potvrdili ti toho chlapečka? Já jen, že teď budu dávat nové věci na mimibazar. Jsou věci, které ti můžu doporučit a které ne. Ty, které bych ti doporučila, bych ti označila a mohla by sis vybrat, dala bych ti to o nějakou kačku levněji, než tam nabízím. Jinak si teď jdu vyzkoušet ten kabát, ale myslím, že jako netěhotné mi nebude slušet a budu ho prodávat. Kdyžtak vyfotím, ju.
16. říj 2009 ve 14:18  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Dala jsem další fotečky:
http://www.vevercata.estranky.cz/fotoalbum/vladik/vladik-modelem-iii_
16. říj 2009 v 19:32  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko malá je krásný emoticon emoticon emoticon má hezký očíčka emoticon emoticon emoticon

naše malá mi dnes okopavá bříško a úplně je vidět nožička emoticon ale když jí chytnu ucukne emoticon emoticon
jinak poslíčkuju emoticon emoticon je to nepříjemný emoticon
16. říj 2009 ve 20:04  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj Markétko, děkuji emoticon Má veliký kukadla, to jo emoticon
Já vždycky Vašíkovi řekla, ať si šáhne, když nejvíc kopal a to se většinou uklidnil, takže musel pak spíš okukovat emoticon Já poslíčky měla jen 2x a strašně lehounký, že kdybych nevěděla, že mají přijít, tak to asi ani nevím emoticon
16. říj 2009 ve 20:50  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiři nemáš zaž emoticon fakt se vám povedl emoticon

naše malá je stejná emoticon emoticon když jirka šáhne přestane kopat emoticon emoticon emoticon
16. říj 2009 ve 21:29  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky emoticon

Jiřinko, pohlaví mi teď doktorka vůbec neříkala, má příšernej UTZ, špatně tam mimi viděla, tak ho nemohla ani změřit, natož, aby viděla poklad mezi nožičkama emoticon Takže musím počkat měsíc, než půjdu zase k tamtomu dr na velkej UTZ.. ráda bych to od tebe vše koupila, abych nemusela nikde lítat a shánět, tak pokud tam nemáš vyloženě zimní věcičky, co by se teď dobře prodávaly, bylo by fajn, kdyby jsi mohla ten měsíc počkat emoticon K tou kabátku, zkus si kdyžtak pod něj strčit polštářek, abych viděla, jak vypadá na těhu emoticon
Koukala jsem na modela Vládíka, je kouzelnej, fakt fešák!!!! emoticon A tyy fotky jsou krásný, vypadá to super na tom koberci emoticon

Markét, jak se projevují poslíčci? A proč tak brzo?
16. říj 2009 ve 23:14  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 dobré ráno a hezký víkend, vinšuju. emoticon
já se vzbudila už v 8 a Áda tu ještě chrní.

Moni, ta fotka fakt nespěchá, vůbec ne, nespěchej.

Marky a ty jsi něchtěla tipický růžový pokojíček? mně se ten váš kouteček pro sofinku hrozně líbí. růžová mi přijde taková profláklá a já furt tvrdím, že je tolik krásných barviček pro holčičku, např. žlutá.

Evi, takže v hloubi duše si přeješ holčičku? já už teď spíš chlapečka, co sleduju malého Vládíka. jsem úplně okouzlená. ale páreček by byl jednou fajn!
měla bys mít kluka, aby to bylo 2:2 (Markét, Míša holka, ty a Jiřinka kluk emoticon )
aspoň by měly holčičky ženichy. emoticon

Jiři, Vládík je opravdu hotový model! emoticon
17. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

evi není brzo od 30tt je to normální emoticon děloha se prostě připravuje na porod míša to měla od 33tt také emoticon

leni pokojíček není růžový je žluto oranžový ta barva emoticon a nebesa jsou růžový já sama růžovou mám strašně ráda nosím jí atd emoticon emoticon emoticon
jsem zvědavá až pak budeš nakupovat kolik takových nerůžových věciček najdeš emoticon emoticon emoticon vede modrá a růžová emoticon
to mi věř emoticon
17. říj 2009 v 09:59  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Marky, vždyť píšu, že se mi líbí, že není růžový, ale žlutý. emoticon
právě proto se mi moc líbí.
růžovou nemusím, přijde mi moc přeslazená a každá malá holčička ji má. právě proto, že je spojována jen s holkama.
myslím, že v dnešní době je výběr obrovský. líbí se mi klasická bílá, žlutá, oranžová, klidně i nějaké jemné tóny jiných barev.
neříkám, že moje budoucí dcera nebude nikdy v růžové, ale právě proto, že dnes je takový výběr, tak chci i jiné barvy.
ale proč já tohle řeším, dítě ještě ani není na cesté! emoticon

jinak s naší svatebkou (snad DR) to vypadá docela nadějně. jsme si spočítali, kolik je třeba našetřit. máme ještě 8 měsíců, mně už penízky konečně přibývají, A. má už teď docela dobrý plat, taky něco se snad vybere na svateb.darech a hurá můžeme jet! emoticon
17. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Evičko, včera jsem prodala 5 věciček, ale stáhnu ti to, co bych ti doporučila, ju. Protože ne vše, co jsme měli, bylo fajn, nebo tvůj prcek bude o měsíc starší a brzy by mu to na teplo bylo malé. Ale bohužel těch 56 už mám málo, ale je fakt, že jsem měla i dost půjčeno, zeptám se švagrový, co z toho, co jsme měli, ještě má, ju emoticon
17. říj 2009 v 10:37  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1643 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobré dopolednééé emoticon

Já si říkala, jak bude sobota těěěžce válecí, že si oblíknu pyžamo a nevylezu z něj celej boží den...no a už tu mám přirychtovanej vysavač...mně to prostě nedá emoticon

Zítra jedeme k babičce - volala dneska v devět, ať se zastavíme na oběd - je od ní moc milý, že už nevolá v sedm jako dřív emoticon (když ona vstává v pět, tak má pocit, že v devět už musí být vhůru úúúplně každej emoticon)

No a v neděli večer máme takovou menší officeparty v práci....za ukončení kvartálu a otevření vánoční sezóny emoticon
17. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni promin blbě jsme to přečetla emoticon emoticon

pávě že moc věciček na sebe moc jiných barvách není emoticon také mě to štve emoticon
ale růžový pokojíček to fakt ne emoticon to bych nemusela ani já i když růžovou můžu emoticon

leni s tou DR vám to přeji určo našetřete a sv.dary tich jsme vybrali opravdu hodně skoro nám to tu cestu zaplatilo emoticon

míšo emoticon emoticon s tou babičkou mě to rozesmálo emoticon emoticon mi tam byli na obídku dneska emoticon emoticon
17. říj 2009 ve 12:58  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky,

taky je u vás tak hnusně? Copak děláte?

My byli na obídku u tchánojc a vyfasovala jsem krásné světlounce zelené capáčky na mrně emoticon

Jiřinko, s těma věcičkama by to bylo moc fajn, kdyžtak mi prosím pošli fotky toho co by jsi mi doporučila, určo pak od tebe nakoupím, jestli se potvrdí kluk emoticon

Leni, to víš, že bych ráda holčičku, ale zase si na druhou říkám, že první kluk by byl i lepší, jak jsou kluci trochu pozadu, tak by si pak rozumněli a navíc pak může mladší ségru hlídat na pařbičkách a tak a ona bude mít na výběr z jeho kámošů a on zase z její kamarádek emoticon

Jó, jinak mám už vybranou postýlku!!! Má odjímatelnou bočnici a přimontuje se k posteli, tudíž když dítě kňourá, tak nebudu muset v noci vstávat a to samé i s kojením, jen se pro něj natáhnu a je to emoticon http://www.eshopbaby.cz/katalog/bukova-postylka-s-vybavou-2001-waldin-p4972
Sice je menší než normál postýlky, ale až bude dítě větší a nebude v noci tak často brečet, tak se koupí normální postýlka, tohle vidím jako ideální na ten první půlrok, no jsem nadšená emoticon
No a ve stejné velikosti nám vyrobil tchán i tu kolébku do obýváku, dnes jsem na ni koukala, je krásná, akorát si ji musíme namořit do tmavší barvy, aby nám šla tady k tomu nábytku emoticon
17. říj 2009 v 17:09  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky evi emoticon

venku je mega hnusně emoticon emoticon já polehávám není mi vůbec dobře ty záda mě dost bolí emoticon a nevím co s tím emoticon nic nepomáhá emoticon

jéé už fasuješ věci emoticon emoticon to je krásnýýý emoticon emoticon

ta postýlka je moc hezká emoticon ta velikost není asi o tolik normál je 120 na 80cm,je opravdu krásná a ty nebesa emoticon emoticon
já už se tak těším až tu naší malou až jí dám do té postýlky emoticon emoticon fakt se nemůžu dočkat emoticon

jinak já si přála holčičku první víc emoticon přiznávám....až bude větší a pořídíme brášku tak bude pomáhat emoticon emoticon emoticon
ale nejdůležitější je zdraví!!!!!! emoticon
17. říj 2009 v 17:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 No, já bych chtěla prvního klučíka právě z těch důvodů, co uvedla Evička emoticon

Sama mám mladšího a jeho kámoši pro mě byli fakt passé a jezdit pro něj ožralýho z pařeb, když ještě neměl řidičák...to byla votravaaa emoticon emoticon

Potřebuju něco vědět a vy po svatbě mi poradíte - sháním organzu a pak takový to druhý, co tu má každá nevěsta na svatbě.
Chci to na vánoční výzdobu a nejradši bych si tu barvu vybrala na vlastní oko...tak mi poraďte, kde se to dá koupit?
V galanterce? Ve svatebních salonech?
Moc se mi do toho nechce tady přes bazar, kde jich jsou sice tuny, ale ještě jsem neviděla ty barvy, co potřebuju, u jedhoho prodejce a pak platit x krát poštovný - to se taky nemusí oplatit.

Odkud jste je měly vy?

Já dneska sice uklidila, ale jinak jsem neevystrčila nos a je tam mega hnusně, Michal by chtěl někam vyrazit, ale mně se vůbec nechce.
17. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 míšo v galanterce i sv.salonech emoticon
17. říj 2009 v 17:50  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Asi zkusím tu galanterku, protože jak jsem vypozorovala, tak svatební je antonymum ke slovu studentský emoticon emoticon
Jako dát za dva cenťáky širokou stužku cca dva metry dlouho přes kilo? To je snad humor.

Díkes...oběhám si emoticon
17. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 zkus to uvidíš emoticon
17. říj 2009 v 17:55  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Míšo, já to kupovala v prodejně s látkama, zrovna tam měli tenkrát výprodeje, jinak bych se asi na ten X desítek dlouhý stůl nedoplatila, jsou to fakt děsný pálky.. To samé potahy na židle, to byly taky strašný dardy, tak jedn ahodná kámoška-zdravotní sestřička, nanosila z nemocnice prostěradla, tchýně našila a nakonec jsme měli potahů na 80 židliček, bylo to super emoticon Na vánoce bych chtěla koupit nějakou organzu do červena na stůl, tak budu muset začít taky shánět emoticon

Markét, copak teplou vanu na ty zádíčka? Nebo masáž od manžela? emoticon
Ta postýlka má jen 90x55 (v té variantě k posteli), normál postýlky mají 120X60, takže rozdíl tam je, ale jak píšu, až se do této nevejde, tak předpokládám, že už nebude po nocích řvát a koupíme normál postýlku emoticon
Jsem z ní unešená a už se toho nočního vstávání vůbec neděsím, takhle to bude pohodička emoticon

Za chvilku se budu muset jít připravovat na večer, razíme se švagrovou do víru velkoměsta, zase se ukázat po našich oblíbených klubech, aby tam na mě nezapomněli emoticon těšim těšim emoticon
17. říj 2009 v 18:14  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak fajn....až na mě padne vánoční, půjdu to očíhnout.

A ty Evi neplánuješ pro mimino mít vlastní pokoj a tam se na čas přestěhovat jako třeba Jiřinka?

Já třeba nemám vůbec v plánu si jakkoliv zasahovat do ložnice postýlkou, přebalovacím pultem a jinýma šílenostma....to všecko šupnu do děcáku a asi se tam načas i přestěhuju já emoticon A jen co bude smrádě starší, tak budu používat ty vysílačky a stěhuju se zpátky emoticon
Takže by se mi zamlouvala takováhle postýlka na nějaký posteli ale i v jiný místnosti, abysme tátu v noci nebudili emoticon

Jo a ty barvy...taky, ač mám růžovou docela ráda, mi uniká smysl všechno, co má pipku naflíct do růžový od hlavy po patu, narvat růžovýho dudáka a strčit do růžovýho pokoje.
Podle mě to těmhle holčičkám leze už od dětství na mozek a pak dračí...inklinujou k punku, rocku a tak...
Jsem zářným příkladem emoticon emoticon emoticon
17. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 S tou růžovou je to opravdu těžký. Kamarádce se narodila holčička, tak jsme ještě s jinou kamarádkou hledali něco nerůžovýho a je to opravdu problém.

Evčo, ono to ani není tak o tom vstát z tý postele, ale vydržet neusnout při kojení emoticon Stejně většina maminek dopadne tak, že má prcka u sebe v posteli, takže bych to řešila takhle raději, než kupovat na chvíli takovou postýlku za 4tisíce emoticon
17. říj 2009 v 18:53  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.