Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Já si ale dělám testy, neboj, mně to jen tak neunikne emoticon
14. říj 2009 v 17:02  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 jeee leni, moc gratuluji-i kdyz zatim potichoucku emoticon emoticon emoticon

evi ty prsa boli, pac nez se rozkojis tak musis prcka prikladat a dost ti drasti bradavky- ja na nich mela ty modriny a popraskaly, ale uz se to lepsi, ted je mam cele strasne horke a tvrde jak beton a cele priserne boli, prisati vzdy boli, potom je to nuz ok. Mazu se Bepantenem a pomaha to krasne. Mlicko mi tece samo, takze mam vse promocene, ale to nevadi(pouzivam i ty vlozky).. to je to nejmensi, urcite me to neodradi od kojeniemoticon prave jdu amalku vzbudit aby se sla napapat a me se trosku uleviloemoticon
14. říj 2009 v 17:02  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Holky dnes jsem mněla ve schránce nacpané smlouvy od SFRB. Přišly obyč. poštou.Já i ručitelka to máme podepsat a pak teprve přijde schválení + formulář, kde napíšu kdy a kam chci poslat peníze. Hned jsem volala do Lišky, zítra tam vezu kopie těch smluv a udělají mi smlouvy. Vypadá to, že v listopadu bych mohla být majitelkou, takže pod stromečkem bude zaplacená první splátka hypotéky. emoticon
14. říj 2009 v 19:51  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Nekoukáte na Primu na Přešlapy? Celkem se bavím, vidím to dnes poprvé.
14. říj 2009 ve 20:56  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 Míšo,
a jak probíhá váš den? Jaký je řežim malé? Jsi unavená?
Mimčo se musí na krmení budit? Já myslela, že se nechá, až se vzbudí. Mám se toho ještě hodně co učit! emoticon
Už jste asi v Praze, že?

Moni, já to viděla už minule. No jde to, ale už je těch seriálů nějak moc. Adam mi odchází na florbal a já si zapnu Top Star. Mám chuť na krupici, ale odolávám.

Chci se vás zeptat. Ráda bych si založila stavební spoření a zatím posílala tak 2-2,5 tis. měsíčně.
Jaké stavebko mi doporučujete??? Slyšela jsem o Lišce, Buřince a Raiffaisen bank. Tak nevím, co je nejvýhodnější.
Budu ráda za jakoukoliv radu. Předem díky.
14. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Nejvyšší státní podpora je 3000 a k tomu ti stačí spořit 1500 měsíčně. Jakou spořitelnu si vybereš je asi více méně jedno. Já mám Lišku. A korunky nad 1500 bych asi být tebou posílala raději na nějaký spořící účet, ale konkrétní radu ti nedám, já spořící účet nemám. Já bych mněla nejraději peníze pod polštářem emoticon
14. říj 2009 ve 22:25  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Moni, díky.
a dobrou všem emoticon
14. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky, teď jsem dorazila domů, tak jsem vás v rychlosti ještě dočetla..

Jiřinko, malej vypadá v bazéně spokojeně, jakoby ani nebyl ve vodě, je to pohodář, viď emoticon Jak často se na to plavání chodí a kdy se potápí pod tu vodu? toho se jednou budu strašně bát emoticon

Mončo, tak to je moc dobře, že do Vánoc budeš majitelkou, pěkně to klaplo emoticon Jo, koukala jsem, jak si vedeš v té soutěži s balkonem, zatím jsi jednoznačně první!!! emoticon JInak na Přešlapy koukám pravidelně, je to naprosto dokonalý, lepší seriál jsem dlouho neviděla emoticon

Leni, k tomu spoření, já měla Lišku, tam mi spoření skončilo při stavbě prvního domu, brali jsme si na to i úvěr, vše v pohodě, ale chtěli dokládat účty emoticon Teď mám spoření i úver od Hypa, nyní je to už Reiffaisen a taky nemůžu nic vyktnout. Jinak jak píše Monča, přebytečné peníze jsou nejlepší cpát na spořící účet, nabízí to skoro každá banka, ale když je spořící, máš tam termínované výběry, což znamená, že když peníze potřebuješ nenadále, tak se k nim nedostaneš. Ideální je dle mě to spořící konto od ING, máš tam 2.5% a výběr i vklad kykoliv emoticon

Zítra ráno v 9.30h jdu do poradny, tak mi holky prosím držte palce, ať je to vše ok.. když jsem dnes viděla Bělohorcovou, která má už pořádnej buben a je jen o měsíc napřed, tak mě přepadly zase chmury, zda to roste, jak má. No jsem máčo, vím emoticon
14. říj 2009 ve 23:20  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 Dobre rano,

Leni ja si blizence prala, tatka, ja, Kamil, budouci svagr a deda jsme blizenci, mam hodne kamaradu v tomhle znameni a tak vim jaci jsou. Tezke to teda je, rozpolcena osobnost kazdy den,ale zas mit doma dite treba byka tak se z nej zblaznim. Ale jinak je to jedno, hlavne, ze to neco bude emoticon

Vcera vecer jsme meli od prace akcicku v mistnim sklipku, bylo to fajn, byla jsem tam asi 2,5 hodiny a pak jsem si jela lehnout. Nastesti do me nikdo moc nevrtal, ze nepiju, nechci to v praci jeste roztrubovat tak jsem vzala auto a bylo hotovo emoticon ale bylo to pekny i bez piti, jsem trasne stastna, ze mame v praci tak uzasnou partu, bylo nas tam 20 a fakt super emoticon
15. říj 2009 v 06:44  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1643 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj ženy,

co to máte s těma znameníma? emoticon
Mně je srdečně ukradený, kdo je jaký znamení a vůbec si nemyslím, že by to mělo nějakou extra spojitost.

Třeba se říká, že býkovi a štírovi to bude klapat jen v posteli - hmm...s mým ex jsme se právě kvůli tomuhle rozešli. A teď? Taky štír...a peří lítá emoticon

Jestli jednou zabřeznu, tak mi bude asi fakt putna, v jakým znamení se mi dítě narodí...ideálně by bylo, aby to nebylo po půlce prosince, ať si taky užije Vánoce, ale i to bych odmítla řešit.
(můj brácha má narozeniny i svátek v jeden den a nikdy si nestěžoval, kamarádky máma se narodila 27. prosince a ještě jí rodiče pojmenovali Eva a taky žije...).

Komu se líbí seriál Přešlapy, tak si doporučuju stáhnout z netu britský seriál Cold Feet (u nás běželo před x lety na čt1 pod názvem "Šest v tom" .... http://www.csfd.cz/film/85944-sest-v-tom-cold-feet/)

- ne, že je to natočený na motivy toho britskýho seriálu, je to okopírovaný téměř slovo od slova.
Musím říct, že něco tak ubohýho jsem od Primy nečekala...ty lidi se dokonce i jmenujou skoro stejně (Peter a Jane = Petr a Jana, David a Caren = David a Karolína).
Seriál je to vtipnej, ale na originál těžce nedosahuje....a protože jsem poměrně zásadovej člověk, tak mi jde hlavně o princip a ten mi u tv Prima asi teda těžce uniká emoticon
15. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Míšo,
se znamením vůbec nic nemám, ale prostě jsem se v tom našla. vše je o lidech a to tvrdím pořád, ale když to víc studuješ, něco to do sebe má.
nemyslím kombinace znamení, ale samotné znamení. těm kombinacím moc nevěřím.

samozřejmě jsem si dělala srandu, rozhodně nemíním plánovat početí kvůli znamení, nejsem trubka! emoticon

můj A. má chudák na Štědrý den svátek a na Mikuláše, tedy ve stejném měsíci, svátek. no moc to nevychytal, ale co už! emoticon

jo, Leni, rozpolcenost je tipická, ale jen uvnitř, že? navenek působíme v pohodě. emoticon
s kolektivem to máte fajn. já jsem teď taky moc spokojená. je to pro mě to nejdůležitější. zažila jsem si dobré prachy, ale kolektiv nic moc, nic moc práce - naštěstí jen brigáda a kolektiv super a teď mi přijde, že je vše tak nějak sladěné, ale kolektiv je pro mě po prac. stránce úplně nejdůležitější, pokud tedy nebudu muset lízat zeď! emoticon

Evi, díky za info. něco s tím musím udělat. najednou mi začínají přibývat penízky, tak ať je jen tak nepromrhám. ale obnovit šatník by to taky chtělo! emoticon
15. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 na Mikuláše narozky jsem myslela.
15. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Míšo já to taky neplánovala podle toho, to je blbosta ani to nejde,ale když už to vyšlo tak jsem ráda. Nevěřím na spojení dvou lidí podke znamení, to bych s Kamilem nikdy nebyla,ale jako Leňa věřím na jednotlivé osobnosti. Já to jednou studovala na psychologii a jasně, že to nesedí na každého úplně,ale dost věcí fakt sedí. A například kamarád přiznává, že když se baví jeho rodiče a brácha tak občas vůbec nechápe, oni jsou narozený ve stejným znamení,jen on v jiným. Nevěřím na horoskopy co vychází v časopisech,ale na chrakteristiku jednotlivých znamení jo.
15. říj 2009 v 09:37  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Můžu svatosvatě přísahat, že jsem se nikdy nezaptala nikoho, co je za znamení emoticon

Moje máma, babička i děda byli taky všichni stejný znamení a rozhodně jsem neměla pocit, že "nechápu".
Ale asi to bude takový to "věř a víra tvá tě uzdraví" emoticon emoticon emoticon emoticon
15. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Míšo jasně každý jsme jiný a věříme na něco jiného emoticon já to tu napsala jako zajímavost, která mě napadla, když sjem se dozvěděla na kdy mi to vychází emoticon
15. říj 2009 v 09:59  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ahojik, zda tu resite znameni, tak blizenci mi prijdou okemoticon je to moje mamina. Myslim ze o znameni to rozhodne neni a je uplne jedno zda doma budete mit lva, kozorozce, nebo pannu, kazdy je stejne jinyemoticon ja jsem typicky lev, kamoska je lev-ktera se boji, je ticha a starsne neprubojna..takze tohle je proste blbostemoticon
15. říj 2009 v 11:08  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky
jen zdravím emoticon

opět jsme na baráčku a odpolko jedeme za Amálkou emoticon emoticon emoticon už se na ní moc těším!!

o znamení to vůbec není emoticon já jsme lev manžel beran a sneseme se v poho a prý by spolu tyto neměli vůbec být emoticon
15. říj 2009 v 11:38  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Já si myslím, že na znameních něco bude, myslím si, že je to dané tím, kdy se člověk narodí, tedy délkou dne a noci, teplotou. Ale protože na člověka působí i jiné jevy jako genetika , výchova ,psychika matky a možná s spoustu věcí, kterým nikdy neporozumíme, tak jsme každý jiný.
15. říj 2009 ve 12:29  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky,

Leni, já ti odpovím k tomu buzení, nejdříve jsem malého taky budila, tedy hlavně v noci, ale každý mi říkal, ať to nedělám, když to nepotřebuje a byla to pravda.

Ten bazének je dělaný pro tohle plavání, je to opravdu super, voda teploučká. Mončo, je to v takovém zeleném velikém baráku nad hřbitovem.

Evčo, oni říkají, že mimčo do 6 měsíců se může potápět a samo ví, co má dělat, ale zatím trénujeme tím poléváním, jak tam jde vidět, pak budeme zanořovat a pak poltápět, prostě postupně.
Chodíme jednou týdně, ale nevím, jak se chodí jinde. Chodit třeba 2x týdně, tak na to bychom neměli. Tohle stojí 1600,- na 10 lekcí, což jedna lekce je cca 30-35 min emoticon
15. říj 2009 ve 13:50  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Jak jste se tu bavili o tom ING, tak mi došlo, že ho taky mám, takže se podívám, jestli tam je nějaká kačka, od té doby, co jsem na mateřské, tak jsme se tam nekoukla. Tak jsem si ani nevšimla, že mi v červenci poslali z práce 3100,- asi prémie emoticon Milé překvapení emoticon
15. říj 2009 ve 13:57  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jé to je pěkné, že jsi dostala prémie, když už jsi tam nebyla.
15. říj 2009 ve 14:11  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Je to za tu část, co jsem tam byla, ale vůbec mě to nenapadlo emoticon My dostáváme prémie vždycky půlročně.
15. říj 2009 v 15:30  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky, jsem tu jen na skok, teď jsem přilítla domů a za chvíli povezem naše na letiště.
Dnes jsem byla v poradně a jsem z toho celá rozpačitá, protože dle MS jsem 16+0, kvůli delšímu cyklu bylo mimi pořád o týden jakoby menší, to bylo ok, dnes na něj koukala dr na UTZ, ale nemohla ho změřit, schovával se za placentou, tak jsem musela na kozu a zjišťovala velikost pohmatem a říkala, že jí to odpovídá tak na 13-14.týden.. to by znamenalo, že roste stále pomaleji.. protože dle UTZ na tom NT screeningu před 14ti dny to odpovídalo 12+5. Jen se utěšuji, že tím pohmatem se mohla seknout, ale zase mám brouka v hlavě. Jo a mám o půl kg míň, než posledně a tlak stále strašně nízký (100/75)a to jsem šla rovnou, co jsem tam doběhla do 3.patra.. minule byl po hodině sezení 100/60, takže ta ho mám asi normálně pořád.
Příští čtvrtek jdu na odběr krve na ty trippel testy, za jak dlouho jsou pak výsledky?
Jinak jsem si po tom všem musela uděla radost a byla jsem celé odpol s kámoškou po nákupech, koupila jsem si krásnej svetr pod zadek, bude fajn přes bříško ke kozačkám jako šatičky, je krásně upnutej, a pak takovou černou boží pletenou sukýnku, oboje v Terannově a dohromady za 600Kč, mají tam slevy emoticon

Jiřinko, tak to bylo příjemné zjištění, viď, vidíš, hned je třeba na další kurzy plavání emoticon Myslíš, že ti nebude dělat problém prcka potopit pod vodu? Moje kámoška dělá právě tu cvičitelku na těchto plaváních pro prcky a říkala, že pár maminek to prostě nedokáže a to potom musí přijít ona a násilím jim pomoct toho prcka potopit, no já bych jí asi v té chvíli tu hlavu pod vodu hned strčila taky emoticon

K těm znamením, já taky myslím, že na tom něco je, akorát nemůže být každý v určitém znamení stejný, hrajou tam roli i ty geny, výchova atd, jak píše Monča a taky třeba přesný čas, kdy se člvoěk narodí.. ale takové ty základní znaky si myslím člověk má.. měla jsem 3 ex berany, každý jiný, ale v základu měli stejné povahové rysy, jen s nima každý trošku jinak pracoval.

Markét, tak jak bylo u Amálky? emoticon

Tak naši jsou už skoro tady, jdu se oblíct a jedem, vůbec s emi nechce, nejradši bych se zakutala a dřímala u tv..
Hezký zbytek večera, papa
15. říj 2009 v 19:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

evi prosím tě klid emoticon já podle MS bych měla být bějaký 35.36tt a jsem 33tt emoticon prostě mimča rostou kort v tomto období různě a pohmatem se mohla goooodně seknout emoticon i UZ se nedá moc věřit emoticon u mého dr jsme měřili 54mm a v Praze gennetu den na to 67mm emoticon tak jak je to možný emoticon emoticon prostě každý UZ je jiný emoticon
klid maminko emoticon emoticon emoticon

jinak tlak mám také nízký ted se zvyšuje....bacha na to ze začátku jsme sebou parkrát sekla emoticon bud opatrná!!!
ty triply jak kdo záleží kam to posílají já byla na odběru ve středu a v pátek měl dr.výsledky emoticon zetej se tam kde tě budou nabírat emoticon

gratluji ke svetříku emoticon emoticon

my dnes koupili plynovou desku červenou barvu do obýváku komody a světlo do ložnice emoticon emoticon
hračky pro malou a chůvičky myslím že máme vše emoticon

u Amálky emoticon emoticon emoticon holky ta je nádhernáááá takový uzkíček asi 1 hodinu jsem jí chovala emoticon emoticon já už chci také emoticon
15. říj 2009 v 19:53  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jo a dneska končím nemocenskou a zítra ofiko mateřskááááááááááááá emoticon emoticon emoticon emoticon
15. říj 2009 v 19:55  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Marky, neboj, ani se nenadáš a budeš mít Sofinku u sebe.
taky bych si chtěla pochovat Amálku.
emoticon
ještě k těm znamením, já rozhodně nejsem žádný fanatik, naopak jsem spíš rozumově založená, ale když to člověk trochu studuje, fakt v tom něco je.
jinak samozřejmě souhlasím s Mončou - výchova a další faktory hrají velký vliv, a proto jsme tak rozdílní.
ale já se znám nejlíp a některé charakteristiky u mě pochopili jen Blíženci.

ale je zajímavé, že dva sourozenci jsou úplně stejně vychovávaní a přeci jsou tak jiní. vidím to na mě a bráchovi. a mamka opravdu nedělala rozdíly.

Míšo, já se taky na znamení běžně neptám. nemám důvod. u kamarádů, známých a rodiny to vím podle data, ale už se mi několikrtá stalo, že jsem to v duchu odhadla a pak se dozvěděla, že jsem se trefila.
myslím, že citát víra Tvá Tě uzdravila je trochu z jiného soudku.
i v tomto jsem našla jakousi logiku. člověk to pochopí až když se o to zajímá a čte to. nejde o nějaké věření či nevěření. některá charakteristika se nemusí projevovat navenek. a taky záleží na ascendentu. i jednotlivá znamení jsou rozdílná podle toho, ke kterému dalšímu mají blíž.
jako Lenča H., uznávám znamení osobnosti, nic jiného. ale asi to nemá cenu příliš rozebírat, to bychom se nemusely domluvit. emoticon

dnes jsem se byla ptát na spoření u ING, tak do toho asi půjdu, plus nějaké to stavebko. ale to musím ještě promyslet.

Jiři, já někde četla, že je to u miminek takový reflex. že když se potopí, tak automaticky zatají dech.
15. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni já vím že se dočkám emoticon emoticon emoticon

také si přečtu horoskop aněkdy to znamení sedí emoticon úplně přesně emoticon takže tam něco je emoticon
ale rozodně bych si před početím neplánovala zda chci lva či pannu emoticon emoticon my budeme mít střelce emoticon
prý si užijeme emoticon emoticon
15. říj 2009 ve 21:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Střelec je můj A. a ten právě na toho Střelce vůbec nesedí! emoticon
ty horoskopy v novinách jsou ale totální kraviny. mám pocit, že bych si to z prstu vycucala i já po cestě do práce v tramvaji. emoticon

plánovat se nemá nic, maximálně dovolená! emoticon a mimčo se napánovat nedá, to ví budoucí maminky nejlíp, že?život to zařídí za nás a to je dobře! emoticon

holky, jsem tele, každý večer tady sedím u šatů a čumím. už bych si měla dát pauzu.
15. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Leni ja jsem o tom reflexu pri potapeni deti cetla taky pry se mimi vubec neboji a sami vi co maji pod vodou delat,ale ver tomu jako maminka, ktera ho ma potopit emoticon vidim u kamosek, ze to jejich deti zvladaji,ale ja budu mit stejny obavy jako vetsina.

Holky ja to taky rozhodne neplanovala podle toho, vzdyt to fakt ani nejde, jen kdyz mi to vychazi na par dni po mych narozkach tak jsem si to uvedomila emoticon to je to samy jako s planovanim holcicky nebo chlapecka, taky vetsina premysli co to bude a nakonec je jim to jedno....ale to je jedno, nema smysl se kvuli tomu dohadovat emoticon

Evi nestrachuj se, kamoskam se ty tydny lisily taky, hlavni je, ze je v poradku!! Kamaradka mela termin ted koncem zari, malej se narodil o tyden driv a mel znaky prenaseni tak se ji taky netrefili presne emoticon

Leni j na saty na zacatku taky koukala porad, to je v pohode, jen si to uzivej,snad uz seto vickrat opakovat nebude. Jen vsechny co jsem si vybrala na obrazku jsem na sobe pak zavrhla emoticon emoticon
16. říj 2009 v 06:37  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Dobré ráno děvčátka.

U nás nic nového. Dnes jedeme na Carmen, tak se moc těším. Kolegyně má lístky koupené skoro rok, ale teď musí se synem do nemocnice, tak mi je prodala. Je to hukot. Minulý pátek jsme byli na Moně Lise = blbost emoticon . Tak jsem zvědavá na tu Carmen. No o víkendu jedu s kámoškou do sklípku a v pondělí hurá k té specialistce na neplodnost. To to mám pěkně naplánované co emoticon ?
16. říj 2009 v 08:42  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.