Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Leni, tak potichounku gratuluju x-) a neboj, určitě bude všechno v pořádku ;-)
Profilova fotka
leni no to je krásná zpráva x-) x-) x-) moc gratuluji a neboj vše bude o.k já obě těhu jak to první tak toho odmarodila byl to můj příznak že jsme těhu :-D :-D :-D nikdy nemarodím a jen jsme otěhu hned jsme byla nachcípaná atd doporučuji pinosol kapky do nosu,mullerovi pastilky na krk,čaj a med ;-) !!!!
Profilova fotka
Market dik, ja piju caj z citronu, medu a cerstvyho zazvoru, teda pila jsem ted uz ho nemuzu videt :-D a dneska mam slabej cernej s hodne citronu. Ryma uz je docela pryc,ale pisu si ty kapky, ja vubec nevedela co muzu :-|
Profilova fotka
zázvor je dobrý i na nevolnosti ;-) hele kdyby něco ptej se ;-) poradím ještě si to pamatuji :-D :-D tak at je lépe no a ví to manžel??????
Profilova fotka
Jojo už to ví, myslela jsem jak to vydržím a řeknu mu to formou nějakého překvapení,ale jednak on sám se ptal jestli e něco neděje, když jsem to ještě nedostala a pak když to vyšlo na testu tak jsem za ním hned ráno běžela :-D Já jsem v tomhle hrozná, nedokážu to v sobě udržet a tajit to, řekla jsem to teda jen nej kámoškám u kterých vím, že to u nich zůstane,ale je to pro mě strašně těžký třeba v práci. Máme tu fajn partu, třeba dneska se jde do sklípku a já musím mlčet. Naštěstí se vymlouvám, že dneska nebudu pít kvůli práškům,ale je mi to blbý. Jinak už jsem ti poslala dotaz do IP, je takový intimnější ;-) děkuju za nabídku ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Leni, přidávám se k druhé Lence a moooc moc moc držím palečky, ať to vyjde x-) Miško, já se taky tak týden hrozila dalšího kojení, jak moc to bolelo, ale pak už to bylo dobrý. V nemocnici jsem se bála zánětu, prsa jsem měla taky strašně tvrdý, mléko samo teklo, ale pak se to zlepšilo. Teď se mi ještě občas prsa dost nalejou, tak občas ručně odsaju a těším se na malého, ale je to dobrý. Kojení si užívej, mě se to líbí :-) Nejvíce mi prsa naběhnou po koupání. Holky, já si měřila teplotu vody při koupání a mám vždycky tak 40 stupňů, to asi není dobrý co? Jinak Evičko, s Vládíkem v noci pořád stejný. Kaši mu teď nedávám, protože má stále tu rýmičku a ta ho budí tak jako tak, takže ho u prsa alespoň uklidním a on hned usíná. Jen prostě to je 2x po dvou hodinách a pak už jen po hodině :-( Ale spousta říká, že to tak taky měli, že teď mají to růstové období, tak snad je to pravda. Ale rýmička nás trápí, pořád musíme odstávat. Jinak na mě bříško začlo jít vidět až kolem Vánoc v 18tt a že to byl prcek, pak začalo růst tak v tom 6 měsíci, takže v pohodě ;-) Co je to ten domácí UTZ, o tom jsem neslyšela =-) Leni, za 6 dní je Vládíkovi už 5 měsíců, takže do té doby to tam dám. Neměla jsem teď čas fotečky vybírat a dát je tam. Ale brzy se do toho pustím :-)
Profilova fotka
Jé to je novinka. Leni také potichu gratuluji. Teda tady se to ale rozmnožuje. Co to je ta Mojžíšovka? Na já včera špinila, dnes zase nic, já to mám fakt na pytel. Manžel hlásí, že v Liberci sněží ]-(
Profilova fotka
Leni, na rýmu můžeš nosní sprej Mar, ten jsem měla i já. Je pro kojence, takže to stříkám i Vládikovi. Třeba Olynth pro kojence těhotné nemůžou.
Profilova fotka
Mončo, u nás taky padaly malé vločky
Profilova fotka
Moni to je speciální cvičení, cvičí se každý den určitý počet cviků, je to na uvolnění a pak i na posílení svalů okolo dělohy a celého spodku,aby to tam prostě bylo jak má být. netvrdím, že to pomohlo,ale cvičím od začátku července a při poslední kontrole jsem to už měla dobrý. Na koníkovi je k tomu diskuze, tak tam kdyžtak koukni. A není to náročný, dokonce mě přestaly bolet záda ;-) Jiank hlásím, že u nás taky sněží, teda ne v kuse,ale sněží
Taky gratuluju potichoučku, skoro šeptem :-D Moni a už byl Pavel na tom spermioněčem???
Profilova fotka
Ahojky holky, to jsou zase krásné noviny x-) všímáte si, že se teď skoro denně něco hezkého uděje? :-) Leni, také se přidávám ke gratulacím a držím palce, ať je vše ok!!! Už jsi se objednala k dr? Jak dlouho jste na tom pracovali? O té Mojžížovce jsem taky slyšela, prý je to super kromě jiného i na plodnost, ono to taky zprůchodňuje ty cesty atd.. Jiřinko, to musí být nářez takhle v noci po hodince vstávat, snad to bude brzy lepší. Jo a u nás přes noc celkem nasněžilo, ráno byly bílé střechy, jsem celkem čubrněla.. Víte co s emi včera v noci stalo? Usnula jsem s noťasem na klíně a vzbudila se ve 3 hod a jak se přehříval a byl opřený o mou nohu, tak tam mám teď regulérní spáleninu 5x5cm, puchejř a bolí to jako ta sviňa :-S Míšo, objednala jsi si tu soupravu na nehty?
Článek se načítá
Profilova fotka
Jsem objednaná na příští pátek. Evi snažili jsem se od února,ale v duchu jsem si přála aby to vyšlo teď, bude to blíženec, my oba s manžou jsem blíženci ;-) ale pochopitelně bych byla ráda kdyby to vyšlo kdykoliv jindy Jiřinko já si to taky nedovedu představit a je to to na co se těším nejméně, jsem docela spáč, takže tohle bude zabíračka :-( evi to jsem nevěděla, že by mohl počítač takhle spálit :-(
Profilova fotka
Tak jsem se dozvěděla, že tu Mojžíšovku nemá smysl cvičit bez terapeuta a odblokování páteře a obrázky jsem nenašla :-(
Profilova fotka
Leni, no to já taky netušila, že bych mohl takhle spálit.. a taky mě překvapuje, že mě to neprobudilo dřív :-S S tím blížencem Vám to krásně vyšlo x-) Ta moje nej kámoška, jak otěhotněla chvíli po mně, tak bude mít taky blížence, zrovna jsme tu v pondělí četly horoskopy, dítě beran a dítě blíženec, dokud jsem nečetla toho blížence, tak jsem si myslela, že horší dítě než malej beran být nemůže, beran je takovej malej usurpátor rodiny, vše musí být podle něho, blíženec je zase často hodně hyperaktivní a je velice těžké ho ohlídat, no nepíšou tam nic, na co bychom se měly těšit, schválně se mrkni, poprvé o horoskopech smýšlím tak, že je to snad totální hovadina :-D
Profilova fotka
holky já včéra dostala železo mám ho málo :-( a dnes bliju jak alík :-p :-p je mi děsně zle...takže tu moc nejsem.. leni máš IP ;-) a ráda pomůžu 8-) jinak vy jste chtěli už to nějak řešit vid??to tak bývá holky se objednají a šup jsou v tom x-) x-) x-)
Profilova fotka
Markét, jejda a po čem je ti tak zle? Po tom železe?
Profilova fotka
jo jo tablety jedny podělaný :-( potvrdilo mi to více holek na MK :-|
Profilova fotka
Market mamce je po zeleze taky blbe :-( Moni já to dostala ndoporučeno od doktora, a tak jsem nic neplatila, šlo to na pojišťovnu a jednou za měsíc jsem chodila k jeho fyzioterapetičce (fuj to je slovo ]-( ) co má u ordinace a ta mi vždy řekla co mám dál cvičit a jak a i jsme to tam procvičovali. A na srovnání jsem byla taky, právěš minulý měsíc a říkala se smíchem, že není co rovnat, naštěstí ;-) a budu v tom cvičení pokračovat, můžu tam prý chodit dál, jen mi to přizpůsobí na těhu, takže ještě méně náročné a jen když buddu chtít Markét měla jsem teď od příštího cyklu už brát nějaké hormony na podporu ovu a pokud by nezabrali tak jsem řekla, že počkáme do jara a pak...ale naštěstí se povedlo. A je to fakt o psychice, já se na to poslední dobou úplně přestala soustředit, zaměstnala jsem hlavu jinak a řekla si, že ty hormony mi kdyžtak pomůžou a to asi pomohlo nejvíc.
Profilova fotka
Tak mně lékařka objednala na 19.10 ve 14:00. Podle mailu byla moc milá a odpověděla do druhého dne. Zatím prý půjdu na konzultaci a pak se domluvíme. Zkusím jí říct o té Mojžíšově metodě, mám skoliózu, tak možná to pomůže. Jsem zvědavá jaká bude. Já k lékařům nerada chodím.
Profilova fotka
Moni tak to vypadá dobře, první krok je aby byla doktorka milá ;-) A Jak se ptala Míša, byl už Pavel na spermiu? Mě Kamilovo výsledky hrozně uklidnili ;-)
Profilova fotka
Před chvílí mi naši přivezli Vládíka, prý se snažili, aby v autě neusnul a aby mi usnul až doma, ale prý se nedalo, takže mi přivezli mrtvůlku. Vyndali jsme ho ze sedačky, sundali ve třech kombinézu a spinká dál, vůbec neví, že změnil působiště :-D Mončo, tak snad to bude dobrý a pomůže vám to jako Lence |-| S tím spaním je to nářez, ale už si zvykám, nejhorší byly ty první noci. Já jsem taky šílený spáč. Jít si lehnout v 10 večer a vstát v 10 ráno pro mě nebyl problém, naopak jsem měla hrozný problém vstávat do práce, takže jsem musela skoro pořád nadělávat hodiny, ale myslím, že je to dobrý, až znovu začnu chodit do práce, už budu zvyklá vstávat ;-)
Profilova fotka
Jiřinko já si neuměla představit, že někdy budu dělat od 6 a už to praktikuju rok a půl :-D ale dává mi to zabrat, nejvíc teď jak je už tma, v létě mi to ani tolik nevadilo. Ale chodím spát brzo, nejpozději v 10,ale to už jsem mrtvá :-|
Profilova fotka
A děti jako nemají nějaký časovač :-D :-D :-D Máme v práci další těhotnou, teda neví, kdo tu bude makat. během října už druhá :-D
Profilova fotka
Moni pak by to byla fakt dovolená kdyby se dali nařídit podle tvého přání :-D :-D
Profilova fotka
Holčiny, tak jsem dala alespoň fotečky z plavání, jen kvalita není taková, ale stačí ;-) : http://www.vevercata.estranky.cz/foto...
Profilova fotka
Jirinko moc pekny fotky, libi se mi ten bazen, ten je specialne pro deti? Holky jedu se lecit domu mejte se papa
Jiři a líbilo se to malému? působil spokojeně. ten už má ale vlásků. voda byla teplá? spinkal pak jako boubelínek, že? :-) já to říkám furt, děti musí sportovat, aby vydaly přebytečnou energii! :-D
Profilova fotka
Jiřinko mně se ty tvé fotky nezvětšují :-( . Není to nahoře nad mostem u té restaurace? Matně jsem na ně koukala, ale na těch náhledech Vám nevidím do ksichtíku. A dá se dítě korigovat rohypnolem :-N :-N :-D Leni já jsem také přemýšlela nad tím, že to chce vštípit dětem lásku ke sportu odmalička. Budu se muset jednou hodně přemáhat, abych vypadala, že mně sport baví :-D
Leni, Blíženec nééééééé!!!!!! Pokud jsi Blíženec, tak to přeci svému dítěti nemůžeš udělat! :-D Já jsem Blíženec a někdy je to peklo. Prý hned po Štírovi nejhorší znamení. A tomu bych určitě věřila! :-| Já slyšela, že když se to nedaří rok, je to ještě v pohodě, ale pak už je třeba to řešit. Moje mamča otěhotněla právě až po tom roku se mnou. Měla nějaké menší problémy, šla pak na takový mini zákrok a už bylo fajn. A případy, kdy holka menstruuje a je těhotná (moje mamča do 3.měsíce a spolužačka do 5!) stejně jako otěhotnění při MS mám ve svém okolí taky, takže nic není nemožné!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?