Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
No vstávám v sedm ráno a v 7:30 mi jede bus. Ale jakmile mi zazvoní budík, tak vstanu - umyju si obličej, pleťovku, krém, trocha pudru, tužka, řasenka, tvářenka. Max deset minut, víc ne. Nejdýl si ráno čistim zuby... :-D Oblečení si v hlavě sesumíruju večer předtím...většinou si to i dám na gauč, abych měla přehled, takže se pak jen oblíknu a pádím.
Nám zazvoní v 6:15 a vylezeme tak v 7, někdy malinko po. no děs! A. mě totiž s tím věčným odložit na mobilu pěkně zkazil! jak já to nesnáším, ale nemůžu si pomoct! ]-( a hadry řeším až ráno ve spěchu. Moni, šatky hezké. ty jsi je fotila teď? potřebovala bych je na někom vidět, tak šup do nich! :-D mamča je má schované nebo se vdávala teprve nedávno? no jo, letí to, od zasnáb jsou to už 4 měsíce, tedy do svatby 8. nejdůležitější máme zamluveno - místo, fotografa, kameramana a hudbu. šaty pomalu omrkávám a nejvíce budeme řešit až příští rok. jen se děsím toho rozpočtu, už teď to vychází na 100tis. a to nijak nerozhazujeme a nejsme nároční! :-|
Profilova fotka
Luni schované je mám já :-) . Vdávala se v nich a už byla se mnou těhotná. Ráda bych ti pomohla, ale já je absolutně nezapnu přes prsa. Zítra je natáhnu na sousedky dceru, nebo na kolegyni.
Na ja...kdybych já řešila oblečení až ráno, tak vstávám v pět a do práce chodím na devátou...než to vymyslim, než to doladim, pak než to najdu. A když to večer neudělám, tak ráno lítám po šatně a hulákám, že kdybych měla troje boty a čtyři svetry, měla bych po starostech :-D
Jinak jak ses ptala, kde jsem se tady vlastně vzala :-D......no o existenci těhle stránek jsem neměla ani tušení. Znala jsem modrou střechu a tam chodila očumovat - vůbec jsem si těch malých odkázků nahoře nevšimla a to jsem tam tak čumákovala dobře půl roku :-D No a pak jsem hledala na netu nějaký diskuze ohledně jednoho zdravotního problému a ty mě zavedly až na tuhle (tu předchozí) diskuzi, protože se o tom ženy tady bavily. Tak jsme poznama beremko, solidně to tady prolustrovala, poznala docela bandu lidí z fotek a za pár měsíců se opět při hledání diskuze na jiný téma vyloupla tady...no a to už jsem se s dovolením vtírla :-D
Moni, jsi hodná. Moc díky. :-) To je hezká památka, když jsi už byla v bříšku! Míšo, s těma hadrama, jak mám teď vše zimní doma, tak toho na výběr moc není. V létě jsem to řešila ráno podle nálady a počasí z okna. ;-) Tobě se líbí jaký styl šatů? A máš tucha, kdy nejdřív bys tak šla pod čepec? ;-) Kdyby Tě teď náhodu Tvůj Michal požádal, šla bys do toho? Já se sem taky tak nějak vtírla. Začalo to právě Mončinými fotkami, pak jsem se jí ptala na DR, občas sem mrkla a neměla odvahu a pak jsem tady viděla jiného vetřelce - Tebe :-D a dodala si odvahu. Holky mi tu byly hodně sympatické. Holky, co tak dělají vaši chlapi, když tady beremkujete? tak tomu říká ten můj. on leží vedle mě, má zapnuté Super Star a před chvíli jsme si dali vývar, mně byla hrozná kosa dnes.
Monča má 3333 příspěvků! ;-)
Mně se líbí Kamini (mmch už mají miminkooo, dneska přidala fotky...bože, ta ženská je taková kusanda, že nemít Michal, tak do ní snad jdu :-D) - chci aby to bylo svatební, ale přitom sexy a luxusní. Něco na ten styl prostě....akorát víc ven kozy a schovat víc zadek :-D a závoj. Kdyby mě požádal, tak bych do toho šla, ale to on neudělá, protože jsme si jasně řekli, že až dopaktujeme to bydlení, zjistíme co a jak (myslím finančně) a pak se uvidí. Těšíme se na to, věřím, že je to prostě další level, že to je paráda...ale zatím jsem ještě nikdy neměla takový to "jé, ta se má, že se bude vdávat"...víš jak. Chci svatbu, ale zatím je mi vlastně jedno kdy, jestli za dva roky nebo za pět...je mi třiadvacet, nehrotím to. No, Michal buď pracuje nebo se učí a občas hraje PC hry....nebo jsou v televizi motorky zrovna :-D
Moje máma má taky svatební šaty schovaný....neměla mě teda v břuchu...ale čas od času je na sebe obleče, aby zjistila, jak je na tom s postavou :-D
Míšo, taky občas čumím na ženské! líbí se mi výrazné oči a rty, k tomu krásné vlasy a slintám víc než z chlapů! :-D jo, ta je krásná zrzka. už jsi o ní kdysi psala, vzpomínám. ty šaty se mi líbí na ní, na sebe si je neumím představit. ty jo? my se taky o tom bavili a já nechtěla, aby to bylo úplné překvápko. nejdřív jsme chtěli po škole. studium jsem si chtěla užít, na koleji to mělo něco do sebe, i když už poslední ročník jsme bydleli spolu. taky si myslím, že to člověka někam posune. po 7 letech to tak už cítím! :-D jasně, jsi mladá, užívej si, holka! x-) Míšo a mamča je furt obleče? mojě měla šaty z Ameriky (máme tam rodinu) a pak je prodali. škoda, byly hezké. a krom trochu břicha je hubenější než já. tak by je asi taky oblékla.
Jako konkrétně tyhle šaty jo, ale fakt bych se necítila v tom obtaženém zadku. Myslím, že by mi i slušely :-) teda ne takovéhle stejné, ale prostě ten styl. Jsem podobný typ, co se vkusu a oblečení týče :-) No u nás to taky bude asi na to sedmiletý výročí :-D Teď jsem čtyři a pár měsíců :-) To abych se začla chystat :-D :-D Mamina ty šaty obleče :-) Až si sem nahážu do notesu zpátky fotky, tak vám maminu ukážu :-)
jasně, přidej další fotečky. ráda omrknu, určitě bude stejná kóča jako ty! ;-) jdu vrátit noťas Ádovi. furt mu ho beru, protože se mi nechce zapínat starý komp. brou noc
Článek se načítá
Profilova fotka
Jé Leni, to jsem si nevšimla 3333, to je pěkné. Vzala jsem šaty do práce a mám fotku. Jen nevím, nějak jsem si neuvědomila, že jsou celkem úzké. Nakonec je oblékla jen ta nejhubenější holčina od nás. Já je mněla naposledy na Gymplu na věnečku. Moje mamža mněla 50kg při výšce 175cm a ještě ke všemu máme celkem úzké hrudníky. Ale Leni, ty jsi také štíhlá, určitě tedy v pase jo. No večer to hodím do PC.
Profilova fotka
Ahoj holky, za oknem to vypada jako v 5 odpoledne, tese mi z nosu a nejradsi bych zalezla do postele a nevylezla. to je fakt obrat oproti minulemu tydnu :-( Moni mamka byla fakt stihlounka, si neumim predstavit vazit tak malo =-)
Profilova fotka
Jojo. Já jsem bohužel po mamše jen od pasu nahoru, mám úzký hrudník, pas, atd. Od pasu dolů jsem celá rodina od táty, brdel jak valach a nohy jak kůly. Moje mamča i babička mají i krásné štíhlé nohy
Moni, jsi hrozně moc hodná! Já jsem sice jakž takž štíhlá, ale ne hubeňour! :-) Měřím 171 cm a mám přes 60 kg. V pase 70. Naše rodinka má těžké kosti a když zhubnu deset kilo, prostě ta postava se výrazně nezmění. Tak nevím. Ale jsem zvědavá na fotku kolegyňky. Nám tu netopííí!!!!!!!!!! ]-( Asi zmrnzůůůůůůůůůůůůůů!!!!!!!!!
Profilova fotka
Leni nám tu asi topí kolegyně je jen v tričku, jenže jak mi není dobře tak jsem navlačená - rolák a svetr :-(
Nám tu taky netopí a už jsem nasraná. Volala jsem správci budovy, jestli nechce riskovat návětěvu hygieny, ať s tim kouká něco udělat. Topit se mělo začít už minulej tejden, jestli do zejtřka nezačnou, tak uvidí to boro 8-(
Profilova fotka
My jsme připojený k centrálnímu topení, protože máme budovu od města a topí luxusně už druhý týden.
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes jsme byli na plavání, prcek krásně spinká. Musela jsem jet koupit pleny a udělala jsem si radost, měli v akci pánev na indukční desku, už byla nutná. Kačí, ještě se vrátím ke včerejšku, já to nepochopila - jakože se ptáž, jestli je centrál i v Chomutově. Co se týče té Kamini,tak se mi taky hrozně líbí, musím se podívat na miminko. U mě zase vedla Ywon (nevzpomínám si, jak se píše) a teď koukám pořád na její fotky malé, co si sama fotí, je to nádhera. Moje mamča má taky schované svatební šaty, ale ty bych určitě nebrala :-D
Ty mojí maminy jsou taky typicky osmdesátkový :-D Ještě trvalou a do ruky pár karafiátů s "kapradím" a je to :-D
Profilova fotka
Jojo, přesně tak :-D :-D :-D Zkoukni na koníkovi fotky Ywonn, já jsem z toho hrozně unešená x-)
ssss...víme, známe :-D
Profilova fotka
Koukala jsem i na její stránky, to je nádhera ty fotky, úplně slintám x-)
Profilova fotka
Leni, koukala jsem na toho vašeho fotografa, to je prostě nádhera. Kolik za to chce? Koukala jsem, že právě fotil tu Ywonn s manželem a malou a je to kouzelný, opravdu úžasný. Škoda, že je z Ústí nad Orlicí, protože i připlatit si, by za to stálo :-)
Profilova fotka
Ahojik, tak konecne popis porodu:) ....nejak ted neni na nic cas:-Da ja jeste nemuzu ani sedet:-D Takze... Vse zacalo jak jsme tu psala, v 7h rano jsme dorazili do porodnice, ja jsem tu noc spala 2,5h, byla jsme starsne nervni:D sla jsem na prijem, nataceli mi monitor, sepisovali vsechno mozny, potom prisel pan doktro-strasnej sympatak 8-) byl to znamej, takze super. Zavedl mi tabletu, jukli jsme naposled na amalku pres UTZ a ze manzilek muze nekam jit. Bylo mi receno ze se uvidi jak se to bude rozjizdet, ze mi budou zavadet 2. tabletu a mozna i kapacku. Jelikoz byly pokoje pred porodem plny(kde byly zensky na vyvolavacky atd) tak jsem sla rovnou na porodni box. Pustila jsem si telku, pripoutali me na monitor a ja se nudila. Po hodine me to silne nebavilo, tak jsem volala manzilkovi at jde ke me i kdyz mi bylo receno ze tam treba budu cekat na porod 3 dny, i kdyz s tim mym nalezem pry snad ne ;-). Tak mi manzel privezl vodu, prevlekl se do lekarskeho a uz tam byl se mnou. V tu dobu mi zacaly skakat kontrakce, ale to byly bolesti jako jsem mela bezne doma, takze me to ani nejak zvlastni neprislo. PA byla velice mila ale bohuzel mala se nehybala takze jsem byla stale na monitoru na lehatku. :-/. To jsem byla stale na 2 prsty volne. asi kolem 10h jsem si skocila do sprchy na balon, to jsem chytla prisernou klepavku, bylo to dost sileny, bolesti uz byly mnohem silnejsi, ale stale jsem vedela ze to jeste bude dlouho trvat. Prisla PA a opet me chytila na monitor a uz jsem zustala na lehatku:-D. to bylo asi pul jedenacte. Reklu ze mi udelaji klystyr a pripravi me na epidural.Pan doktor prisel od cisare a prisel mi pichnout vodu, rekl ze jsem stale na 2 volne, to jsem chytla depku:-/. Jakmile mi pichnul vodu(v 10:55) a zavrel za sebou dvere, tak jsme chytla nechutny kontrakce, nemohla jsme chodit, sedet, jenom lezet s tim monitorem, za 10min me vysetrili a byla jsem na 4cm s tim ze se klystyr asi nestihne, potom pribehla a zkontrolovali me ze jsem na 6cm, to jsem mela kontrakce jak svine. Z teto doby si toho uz moc nepamatuju, zvlast nevim jak o bylo s casem. Epidural ani klystyr jsme teda nestihli, najednou tam zacal strasnej zmatek, ze mala chce starsne na svet, ze mam kontrakce o sile 175-186, docela katastrofa. Prisel doktor, ze jsem na 8-9cm, ze tam je zbytek lemu nebo co... PA mi rekla ze muzu klidne tlacit, jestli uz mam pocit na tlaceni, ale ja ten pocit jeste nemela, takze ja vlastne mohla tlacit hned jak se mi chtelo. Jakub mi stal na leve strane u hlavy, kdyz prisla kontrakce, tak jsem uzasne prodychavala, vsichni ze me byli paf, ale kdyz kontrkace odchazela tak me popadla panika a uvedomila jsme si tu bolest (to jsme jeste netalcila) a silene jsem kricela a ja rikala jak uz nemuzu, ze to nedam atd, nohy mi litaly no sila, ale kdyz prisla kontrokce tak jsme vzdy do toho dala vse. No pak me jakub uz vylozene stval:-D:D to si pamatuju:-D pry me pak podpiral atd, ale to si nepamatuju, ma ode me i modriny:-D no a najednou jsem zacala tlacit, ale to uz bylo uzasny, bolest teda uplne nepopsatelne priserna- ale uz si ji nepamatuju, behem 4 kontrakci byla mala venku. Do tlaceni jsem dala vsechno, vim jak mi vsichni rikali ze jsem uzasna a potom prisla podleni kontrakce a ja talcila na 2 krat a oni na me -jeste nadech a vy ji pomozte pri poslednim zatlaceni a mala byla venku. Proste kraaaasa.. ja jsem otevrela oci a lekla jsme se:-D pac detska drzela amalku, ale ja neverila ze je to moje, pac vypadala plesata :-D:-D:-D Jakub strasne brecel uz pri tlaceni. Potom mi ji dali na brisko, ani nevim kdy mi odesla placenta, pry sla hned po amalce. Potom jekub sel s detskou a malou vazili atd, me panm doktor zasival a pokecali jsme:-D amalku mi hned prinesli a mela jsme ji od zacatku u sebe.Po hodce jsme ji zkusila prisat, to byla uplna prisavka. 2 h po porodu ze se mam pokusit zvednout a ze ma PA umyje, ale ja se postavila a omdlela. a takhle jeste 2 krat. Takze 4h po porodu me prevezli na pokoj. .... no potom jsme mela jeste trosku horecku atd... ale to mi uz bylo kraaasne, nemohla jsem tomu uverit...teda do ted tomu nemuzu uverit:) x-) x-) x-) a amalka ma vlasy vzadu:-D u celicka nic moc a je blondyna:-D:-D:-D nechapu:-D myslim ze ze me nema nic:-D
Ahoj MíšoP - vítám tě!!!!!!!!! x-) x-) Jiřinko,jo,jo.....jako že jsem se ptala zda v CV už stojí Centrál ;-) ,ale už mi to Monča vysvětlila :-D :-D :-D
Tak teď jsem si to MíšoP celé přečetla,někde jsem se musela i vrátit,jak mě to dojímalo......musím ti upřímně napsat,že jsi statečná!!! Zřejmě je to nějaký zážitek,ale stojí to za to ;-) ,co? A chlap nesmí chybět!!!!!! GRATULUJI a ať je Amálka jako sluníčko!!!!!!! x-)
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... tady jsou fotecky:)
Krásné fotky....do poslední chvíle vypadáš v dobré náladě :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?