Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
No chtěli jsme do Aska do Chomutova,jen tak se podívat.Ještě jsme tam nebyli. Potom jsme slyšeli,že to tam stojí za prd a je to tam malé,tak jsem řekla,že by se teda asi vyplatili Teplice,nebo Praha.....??? A jak je to s tím Centrálem??? Je to pravda,že u vás je Centrál tak jako v Mostě?
Profilova fotka
Kačí, jak to myslíš?
Co jak myslím??????
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
No, na co se ptáš s tím Centralem?
Ptám se na to,co jsem napsala.....tak teda znova: JE OPRAVDU v CV????
Profilova fotka
Kačko. Ona Jiřinky bydlí v Mostě-Blažimi a tam Centrál je a už dlouho. Já bydlím v Chomutově-Jirkově a tam se bude otvírat. Už ho zaváží, ale otevřený není. Asko v Chomutově se mi celkem líbí, ale neumím říct o kolik tam mají víc, nebo míň věcí.
Mončo vím kde bydlí Jiřinka....jen jsem si myslela,když už mají Centrál v Mostě,mohla by vědět zda je už také v CV..... ;-) Díky. Každá ....... nemůže být dokonalá,ale pokud mají kamarádky dotaz na výpočet mateřské,měla by umět aspoň jednou větou odpovědět...... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Kačko té druhé větě nerozumím, komu tím odpovídáš?
Profilova fotka
holky dneska jsme z vás mimo :-D :-D :-D o čem je řeč :-D :-D :-D :-D já zase makala dělala jsme okno v té ložnici už jsme nalepili i tu lepenku s obrázky kde bude postýlka je to moc krásný kouteček x-) x-) sama jí závidím :-) zítra položíme kobere a jedna místnost hotová :-D :-D a další 3 před námi :-p :-p kači mě se hodně líbí věci ze sconta ;-) ale i asko má hezký ale ted jsme tam ani nebyli...... a huráá spotřebiče dorazí ve středu :-) a na kuchyn příští úterý tak jsem to stihli :-N :-N
Profilova fotka
Já se také ztratila, ale už jsem se našla. Já už také pokukuji po nábytku a to ještě nemáme ani kanalizaci.
Profilova fotka
moni jen koukej já koukala také už loni :-D :-D ale je fakt že ted to mám vše jiné než sjsme chtěla loni :-N :-N
Článek se načítá
ahoj holky, dnes je fakt psí počasí! a v práci hrozná klemra, netopí nám. až přijdu, hned jdu do peřin. Moni, tu fotku maminčiných šatů bych ráda viděla. mně se nejvíc líbí ty šaty, co mám v albu, ale ty jsou tady v jednom salonu jen na prodej. toto byla první zkouška, jen pro představu. netušíš, kde sehnat takový styl náušnic do antic.stylu? vlasy přesně tak, jak píšeš. vyčesat a do toho chci možná jen obyč. bílou tenkou stužku, možná dvě. uvidíme. ty jsi byla jen v jednom? jen jsem to tu prolítla, takže co jsem pochopila, Mišku jsi neviděla. Jiři, nejhorší bude, když Ti Vládík začne běhat, že? tomu malému prckovi to těžko vysvětlíš, že nesmí to a to. teď jsem tu málem zamkla klienta, to by byl poprask! =-)
Profilova fotka
Leni ty máš tady dost, zamknout klienta :-D . A jaké byli antické náušnice, já mám pocit, že nosili velké tepané náušnice. Takové ty složené cingrlátka.
Profilova fotka
Tak jsem nebyla daleko od pravdy. Nebyla jsem si jistá, tak jsem si to našla. http://www.sperkar.cz/historie/histor... Ale mně by se k té bílé stuze možná ,líbili i takové ty klipsny, kulaté bílé.
Jakože ne Antika, ale retro.... :-)
Profilova fotka
No mně by se ty výrazné zlaté náušnice líbili, akorát nevím, jestli to na svatbu není už moc. To musí vědět Lenča kam až to chce dotáhnout. Já to mněla jednoduché, stylizovala jsem se prostě do nevěsty :-D . Ale ta myšlenka antiky se mi líbí. Teď jsem si pročítala něco o odívání a ani to co ukazují některé filmy není úplně tak echt. Mně by se k Lenče pak líbil i budoucí nastávající ve světlých kalhotách a bílé rozhalence. Tak šel můj kolega a vypadal skvěle.
No na "antickou" svatbu to chce páčo jako má Míša :-) Pořádnej takovej ten účes jako měla v Souboji Titánů a to je bez stuhy, ale s takovýma těma kovovýma čelenkama jakoby na několikrát omotanýma kolem hlavy. Ale takový jakože retro....ty šaty s výstřihem do V, za který jsem tady lobovala, do vlasů širokou stuhu a účes nějak takhle http://www.beremese.cz/album/album.ph... - to se mi zdá prostě boží. Celkem vzatu je fuk, jestli je to takovej nebo makovej styl...důležitý je, aby to bylo jednotný jako celek :-)
Profilova fotka
Tak to jsou spíš šedesátky. Ale holčině to sluší. V dnešní době příčesků si myslím, že jde vše. Ale důležité je, jak v tom člověk vypadá. Mně by se ten účes také líbil,když nad tím tak přemýšlím. Asi vyhledám nějaký bál a půjdu za nějakou bohyni………………..Za Athénu :-D
Vlasy a dekoltáž máš....tak hurá do toho :-) Mně osobně je bližší to retro (to jsou i šedesátky, ne? :-D)....takže jakmile je někde ples ála Rebelové, tak tam prostě musim být :-D
Profilova fotka
holky to je evička x-) x-) to je prima ženská hrozně hezká a za 5tt také čeká miminko x-) x-) píšu si s ní na koníkovi opravdu jí to slušelo 8-)
holky, teda vy to tu rozebíráte. :-) ale jsem moc ráda za vaše názory. ta holčina na fotce je spíš to retro. to se mi taky moc líbí, ale ne na svatbu. já se totiž necítím na takovou tu širokou sukni. jako vy nevěsty tady jste se mi moc líbily. z Mončiných fotek do těď slintám a často se na ně dívám, ale jsem si jistá, že na mě by se to nehodilo. vždy jsem chtěla dlouhé vlasy, ale do příštího roku zas o tolik neporostou, takže to chce nějak sepnout. mrkněte do mého albíčka tady, tak ty šaty na začátku, to je ten antický styl. Míšo, ty mi na takový styl ála Rebelové úplně sedíš! ;-)
Že jo? :-) Když jsem tak vyšla poprvý na ples, tak mi kamarádi říkali, že jako kdyby mě vystřihli ze starýho filmu :-D Ale než bych si každej den narejžovala kartáče řas a natupírovala ten drdol...fuj, zlatý rovný vlasy ála nuda :-D Leni ten účes, co tam máš v albíčku - jakože favorit, tak ten je se stužkama a je parádní - já si to nemuměla moc představit, furt mi stuhy štimovaly k tomu retru, ale ta fotka je jasná...fakt boží. Markét - taky jsem tam koukala, že čekají Tomáška x-)
Profilova fotka
Leni v albu máš nádherné šaty, ale kde je sehnat. A koukám, že tam máš i ty výrazné náušnice. A děkuji za poklonu, opravdu, to mně potěšilo :-) Holky náš Damián má 5Kg :-o , není to moc, narodil se v únoru, nechci mu ublížit :-(
Naši známí mají kocoura, je celej zrzavej, jmenuje se Garfield a váží dvanáct kilo. Dokonce i jako ten "pravej" Garfield sedí...tak jakože na prdeli. Našeho Elvise máme jen proto, že jedinej z koťat byl nazrzlej...páč kdyby byl zrzavej celej, už je z něj taky Garfield :-D Kolik má mít dospělá kočka týhle rasy, Moni?
Moni, nekrmíš ho náhodou smetanou? :-D ale my když měli kocoura, tak v zimě byl jak macek a v létě jak furt běhal za kočkama, i na pár dní ho nebylo, tak byl zase hnusně vypelíchaný! :-N Moni, právě Tvoje fotky mě tu tenkrát úplně nadchly, když jsem sem začala teprve chodit. prostě nádhera! :-) ty šaty mají v Andělském svatebním studiu, ale ty, co tam mám, snad jen na prodej. musím to tam omrknout a uvidím. já si vždy přála na svatbu dlouhé natočené vlasy, ale rostou mi pomalu a max.po ramena to vypadá slušně, pak jsou jemné a musela bych se o ně až moc starat a na to jsem lenoch! holky, já na sebe tak kašlu někdy! ráno mi stačí dvacet minut a jsem ready k odchodu! a nejsem já tak trochu mišuge, řešit svatbu tak moc dopředu? :-D
Já teda nemám rozhodně ani trošku pocit, že na sebe kašlu a to mi stačí dvacet minut zrovna tak a ještě stihnu nakrmit tu smečku :-D Však hej, neni nám padását, ni? :-D
Profilova fotka
Leni tady jsou ty šatičky. http://magnolia.rajce.idnes.cz/SATY/ My mněli v krámně zrzavého kocoura a já mu také říkám Garfield. Vzala si ho naše prodavačka a říká mu myslím Mates.
Profilova fotka
Luni, mišuge nejsi. Už ti nebývá, ani rok :-D
Když někam jdu, tak se ráda vyfešákuju, ale teď jak pracuju, nějak nic nestíhám, prostě než si přivstat a nalíčit se, tak se radši vyspím . x-) Mám opravdu hrozný problém se vstáváním. Stihnu si umýt ksicht, vyčistit pleť, nakrémovat a max.někdy řasenku. Přitom celkově jsem nalíčená za chviličku. Máš pravdu, není nám ani třicet, tak s tím musím něco dělat! :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?