Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Jdu koukat na fotbal a žehlit, snad vyhrajeme a Slováci nám taky pomůžou emoticon
10. říj 2009 ve 20:08  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 Míšo, taky se mi nelíbí přehnané zdobení. ve všem mám ráda jednoduchost. na promoci jsem měla jen obyč. franc.manikúru, prostě bílé špičky a na svatbu bych si možná nějaké lehoučké zdobení dala, třeba malý kamínek, jak píšeš.
kámoška si je nechala po delší době sundat a říkala, že je měla dost poškozené.
myslím, že Tobě se ta sada s pecí opravdu vyplatí. tak alou do toho, neváhej. emoticon

holky, fotky sem pak hodím. kámoška mi je má poslat už večer, ale furt nic. už ji uháním.
je ještě moře času, ale chtěla jsem si udělat představu, jaký styl hledat. protože ne vše, co se líbí, pak sedne. ale já se do svého vkusu trefila, přeci jen se znám. emoticon

Marky, takže za měsíc už stěhování? to je rychlost. máte řemeslníky objednané nebo známé? manžel je šikula a udělá si taky dost? hrozně to letí, ani se nenadáš a budeš taky rodit. kde vlastně? asi jsem to přehlédla.

hlídací babičky, to je fajn. až se budeme rozhodovat, kde se usadit, bude to dilema. v Praze práce, kamarádi, líbí se nám tu (tedy to bychom šli spíš na okraj či k Praze) a doma rodinka obou nás, klídek a nižší ceny za bydlení.
Marky, jak vy to máte daleko do Prahy? bylo by reálné tu pracovat a od vás dojíždět?
10. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky, tak jsem zpět, bylo to super, i když jsem nemohla pít, sice úplně jiné než obvykle, ale bavilo mě to emoticon Kámoši byli super, vůbec neřádili jako normálně, když kalíme, drželi víceméně se mnou basu, pili, ale žádné extempóre se nekonalo, pohodička emoticon Teď jsem je všechny rozvezla, zase na tohle je to dobrý, všichni uštříme spoustu peněz za taxíky emoticon A za odměnu jsem vyfasovala noční večeri od MC Donalda emoticon

Míšo, k těm nehtům, já když byla v té první euforii, tak jsem si rozvěsila pár letáčku v okolí bývalého baráku a během týdne jsem měla na každý den jednu zákaznici, takže přivýdělek je to opravdu slušný emoticon Jenže pak mě to začalo doslova deptat, ona to není žádná sranda, to pilování a piplání s tím, celkem obdivuji ty ženský,co se tím živí a pižlaj celý dny od rána do večera, to musí být mazec. Pak dej vědět, až si je budeš dělat, jak ti to jde emoticon

Jiřinko, když dáváš prcka na hlídání, tak to máš vypočítané na ten čas, co nebude chtít papat nebo jak to děláte? Já si zrovna dneska dělala srandu, že hned jak to mrně vyprdnu, odstříkám mlíko a týden mě nikdo neuvidí emoticon Dneska jsem měla takovou touhu si vylejt hlavinku, chybí mi to, takové to odreagování a vyresetování mozku.. No, na to si ještě dobrej rok počkám.. Tobě to nechybí?

Markét, tak to máte tak akorát, viď, přestěhovat se, trošinku zabydlet, a pak porodit emoticon Jen aby to klaplo, držím palce. To škrabání musela být strašná pakárna, to musely jít dolů všechny zdi?

Leni, taky jsem moc zvědavá na fotečky šatiček!!!!! emoticon
11. říj 2009 v 01:49  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj holky,
tak tady jsou fotky ze včerejšího zkoušení šatů. pravda, vypadám na nich uchvatně, ale moc jsem to ten den po noci strávené u kámošky neřešila. emoticon
každopádně do svatby to vypiluju! emoticon
http://gujonci.rajce.idnes.cz/10.10.09_Zkouseni_svatebnich_satu_Nevesta_La_Sposa_Praha/
11. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj Leni, tak mě se nejvíce líbily ty na fotce 4168 emoticon
11. říj 2009 ve 13:52  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Jiři, ty se mi taky líbily hodně. ani jsem netušila, že mi bude slušet korzet s mými širokými rameny. emoticon
ale ta bílá mi moc nešla. shodly jsme se na tom s paní v salonu i kámoškou.
aspoň vím, jaký styl teď hledat. prostě si to obhlédnu a pak půjdu na jistotu. každopádně nespěchám. spíš jsem si chtěla udělat představu a vědět, kam se třeba vrátit.

holky, jak moc dopředu jste si zamlouvaly šaty, v kolika salonech jste byly, na kolik vás vyšly a byly jste před svatbou v solárku?
11. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Leni, tak já jsem si na svatbu v dubnu zamlouvala šaty v listopadu, ale když máš nějaký žádaný termín, tak už by ses měla koukat, hlavně s tvojí postavičkou. Já myslím, že ti víc sluší bez ramínek a ani za krk.
Já za šaty dávala 6500,-, byla jsem jen v jednom salóně, měla jsem na sobě troje šaty, z toho jedny jsem si ani zkoušet nechtěla, přesvědčovala mě tam ta paní. Ale já měla nejmenší velikost a ještě mi byly všechny veliké, museli se zužovat.
Jinak jsem zastánce bílých, ale jestli ti spíše sluší šampaň, tak proče ne.

Evičko, s tím hlídáním to mám opravdu po jídle, takhle babička chodí na hodinu, tak je trochu rozmezí, ale když si Vládíka berou naši, tak jim říkám na devátou, to je po druhém kojení. Třeba mě 3 hodiny bez jídla skoro nevydrží, jakmile mě pak vidí, tak by jedl, ale našim vydržel i 3,5hodiny. Ale dávám jim teď sebou přesnídávku, kdyby náhodou měl hladík. Nejprve ho měli jen na dvě hodiny, ale teď to trochu natahují emoticon
Jinak jsem mlíko nikdy neodstříkávala.
11. říj 2009 ve 14:47  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 já jsem docela náročná, chci něco jednoduchého a netradičního. líbí se mi antický styl. taky jsem chtěla vždy bílou, ale musím uznat, že mi neslušela tolik, jako ta krémová. i když na fotkách ten rozdíl není až tak poznat.
jenže v tom salonu za ty šaty chtějí od 10tis., tak jsem si říkala, že takové jednoduché mi musí i za pár tisíc někde ušít. no uvidím.

Jiři, jakmile vidí Tvoje prsa, tak by jedl nejvíc, viď? emoticon

já už jsem zvědavá na Miščino povídání a fotky malé Amálky.
nevíte, kdy ji mají propustit?
11. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky holky emoticon

hlásím ložnice vymalovaná emoticon emoticon je to krásná žlutoučká světlá emoticon emoticon moc hezky emoticon mám radost malovala jsme i já jen kam jsme došáhla emoticon pak lezla po 4 a drhla podlahu emoticon emoticon ae cítím se dobře emoticon jen unavená emoticon

jiřinko hrozně to uteklo emoticon když si představím že za chvíli budu mít toho uzlíčka u sebe emoticon

leni ty šatky jou krásné emoticon ale souhlasím s Jiřinkou emoticon také se mi hodně líbíš v těchto emoticon

leni řemeslníky nepotřebujeme jen na koupelnu a to už máme zajištěné emoticon kuchyn mi přijdou montovat 20.10.a jinak si manžel vše dělá sím je naštěstí šikovný emoticon

evi to je fajn že jste si užili emoticon emoticon že to jde i bez pití co emoticon emoticon a mekáče v těhu miluji emoticon emoticon jím ho pořád emoticon
k té ložnici šli dolů všechny 4 stěny emoticon a to se bude škrábat asi i osatní místnosti emoticon emoticon no mazec.....ale zase je to pak hezké emoticon emoticon

jinak jestli se nastěhujeme až těsně před porodem také nevadí ale myslím že to půjde rychle emoticon

jiřinko co dneska Vldíček???
11. říj 2009 v 16:27  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni já šaty zamlouvala v listopadu emoticon ale jsme prcek a i 36 mi byli velké a 34 mají malý výběr tak jsme neváhala a za půjčení jsme dala 5800 emoticon u Kladna v Bušthradě je krásný svatební salon emoticon emoticon právě tak jsem je půjčovala emoticon
jinak jsme pro bílé emoticon emoticon
11. říj 2009 v 16:52  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1643 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1643 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj emoticon

Já si dneska přestěhovávala šatnu (topíky dozadu, šály vpřed emoticon ), protože u nás je regulérní hnusnej podzim a kdyby začlo třeba sněžit, vůbec by mě to nepřekvapilo. Fuj.

Jinak mně se, Leni, asi nejvíc líbí ty šaty s výstřihem "do v" a pak ty, co se líbí holkám. Ale ty do asi víc a myslím, že když bys měla i nějakou pořádnou podprdu, aby sis trochu nahnala větší dekolt, tak k naturelu svatby, o jaké jsi mluvila, mi tyhle pásnou líp.
Přijdou mi víc "vílí" nebo jak to říct...tamty jsou taky krásný, ale už je to ála princezna.
A taky si myslím, že ušít ty první nebude takovej problém, jen bych je ještě víc zabrala v pase.

Co se týče barvy - bílá nebo šampaň, to záleží na tom kdo je jaký typ. Já jsem tmavovlasá a celkově snědší typ, takže u sebe neberu jinou než bílou v úvahu...ale třeba u tebe by mi šly klidně obě, co si tak představuju...ale věřím, že realita byla jinačí.
11. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky,

tak jsem se k vám konečně dostala..dopoledne jsme byli nakoupit papu a manžel potřeboval botky a džíny, tak jsme chodili i po krámech s hadrama a musím se pochlubit, koupila jsem si v Orsay úplně úžasné černé džínečky velikosti 34, manžel jen kroutil hlavou, že normální ženský si ve 4.měsíci kupují spíš těhu kalhoty a já si koupím miniaturní džíny emoticon ale ty jsem prostě nutně potřebovala, mám takové do červena kozačky a do nich to bude super. Navíc jsou dost bokové, tak se mi přes ně i břicho vleze, no mám radost emoticon

Leni, tak u mě teda naprosto bezkonkurenčně vedou ty šaty, jak se líbí i Jiřince, to je prostě na tobě naprostá pecka, vypadáš v nich hodně štíhlounká, no jsou krásné emoticon Jinak já si šaty zamlouvala asi 4měsíce předem, jestli můžu poradit, tak počkej někdy na únor, to do salónů přijdou nové kolekce, takže ty šaty nebudou ještě nevěstama tolik jeté a bude zase víc na výběr emoticon Na první svatbu jsem si šaty vybírala dokonce 2 měsíce před termínem a měla jsem takové štěstí, že paní měla akorát ty moje vybrané šaty nově a já je měla jako první nevěsta emoticon Je to o náhodě.. jinak ceny jsou v každém městě jiné, v Plzni se pohybují kolem 6tis. Pokud budeš mít svatbu na Moravě, tak by bylo asi nejvýhodnější si šatičky půjčit taky tam,ne? Určo to tam bude i mnohem levnější.. no a do solárka chodím pravidelně, před svatbou jsem tedy byla taky, ale kámoška, co normálně do solárka nechodí, tak jí k hezkému opálení stačilo začít 2 měsíce předem, tak 1-2xtýdně emoticon

Markét, tak pak ložnici nafoť emoticon Na meca mám teď taky chuť mnohem častěji, než předtím, to mi řekni, čím to může být? Jestli tím, jak jsou ty chutě výrazné nebo fakt nevim.. Jo a bez chlastu to jde, ale dře to emoticon

Jiřinko, to musí být úleva, když víš, že třeba máš před sebou 2hod bez malinkého jen pro sebe, viď emoticon

Joo, konečně mi přišel ten stolek pod tv, dnes jsme to smontovali, pak to blejsknu a přidám na rajče, mám z něho radost emoticon

Jdu něco zbaštit, celé odpoledne jsme tu měli návštěvy a já jen zobala dobrůtky a jídlo pořádné žádné, to mrně dostává pěknej záhul..
11. říj 2009 v 19:18  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Jo Leni, já taky byla párkrát na solárku, ale nepřeháněla jsem to.

Evičko, určitě je fajn, že máš chvíli čas, já si vždycky udělám věci doma a v klídečku, spát zatím nechodím, to mi je v tu chvíli líto. Hlavně vím, že je v dobrých rukách, vždycky dorazí vysmátej, nebo spinká emoticon

Jo a dnes jsme opět vstávali v 5:45, ale naštěstí prdelka opět v 8 usnula, já s ním a spali jsme do 9:40 emoticon

Musím vám říct, že je Vládík strašný šídlo, chvíli nevydrží v klidu, pořád piští, přetáčí se, kouše, štípe atd. No jsem zvědavá, co bude dělat, až bude lézt a chodit, myslím, že budeme mít problém ho uhlídat. Je strašně vidět rozdíl s jeho bratránkem, on je takový kliďas, na všechno pomalu, s rozmyslem apod. Sice ho taky pořád všechno zajímá, ale není takový živel. Je fajn, že jsou každý jiný emoticon
11. říj 2009 ve 21:22  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Holky, má některý z vašich chlapů elektrický holící strojek?
Já bych ho chtěla koupit Vašíkovi k Vánocům, on o něm mluví, že by ho možná chtěl, ale není si jistej, tak jaké s tím máte zkušenosti.
11. říj 2009 ve 21:54  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Jiřinko, Petr holicí strojek má, ale používá ho jen vyjímečně, teda mám pocit emoticon Spíš využívá jen zastřihovač, on nemá rád, když má tlaminu úplně dohola, nedělá mu to dobře na kůži, či co. Teď už spí, ale zítra se ti na vše vyptám.
Jinak jsem se musela smát, jak jsi psala, že Vládík poříd piští emoticon furt přemýšlím nad tím, jak ty dny s dítětem vypadají, jeslti třeba když se probudí a než zase za pár hodin usne si s ním musíš furt povídat, mazlit atd nebo co se v tom meziobdobí co nespí, jako dělá.. jediné, co chápu, je procházka, ale doma? Není to náročné se furt na něj culit, mluvit, chrastit a tak? Vůbec si to neumím představit a docela se toho děsím, bolí mě vždycky po nějaké miminkovský návštěvě celej ksicht emoticon
11. říj 2009 ve 22:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Jiři, Adam má, Phillips. ale holí se jen na strniště, takové kratší. na hladko jen normálně žiletkou a to výjimečně. spokojený je.

holky, díky za názory. mně se taky líbily ty, jak jste se tady shodly.
víc pohodově jsem se cítila v těch za krk. jak píše Míša, chtělo by to lepší podprdu, asi push-up, to je jasné. prsa mám, ale tady jsem měla půjčenou kamarádčinu, která prsa moc nemá, tak jen abych na to zkoušení měla aspoň něco. emoticon

Míšo, to já hadříky vždy pendlují z Prahy na Moravu, podle počasí. teď už taky odvážím velkou tašku s letním a dovezu si roláky a svetříky.
Míšo, kdy tak nejdřív si umíš představit svatbu ty? tak mě napadlo, jak ses vlastně dostala k Beremku? já o tomto servru věděla od kámošky, v té době jsme svatbu zatím neplánovali, ale docela se mi tu zalíbilo. emoticon
11. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Evi, jak se ptáš Jiřinky na to, jak to bude. myslím a co tak slyším od kámošek, co mají děti, prostě do toho spadneš a je to! emoticon
víš co se říká, že nejhorší jsou studované matky! emoticon
ono to nejspíš přijde samo, bude to Tvoje dítě - Tvoje krev, ale je jasné, že i tak Tě bude občas a ne málo štvát, ale koho občas někdo z našich milovaných neštve, že? emoticon
to půjde, neboj! emoticon
11. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Leni, právě, že já nejsem a nikdy nebudu studovaná matka, proto se Jiřinky ptám, co se vlastně s prckem jako celý den dělá, furt na to myslím, že prostě nevím ani si to vůbec nedovedu představit, tak to chci aspoň trochu nastínit, víš emoticon Mám aspoň ještě pár měsíců se na to psychicky připravit, než do toho opravdu spadnu emoticon

Půjdu do hajan, dobrou noc
11. říj 2009 ve 23:40  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 Dobre rano
tak jsem si cely vikend prolezela v posteli a nejradsi bych tam zustala,ale nechtelo se mi na nemocenskou, doufam, ze uz to brzo prejde, uz me ani v krku neboli tak snad to nepotrva dlouho.

Leni me se taky jednoznacne libi ty saty co Jirince emoticon Jinak ja je zamlouvala na zacatku unora, svatba byla na konci cervna a staly me 8 tis. Sice jsem tolik davat nechtela,ale jakmile jsem do tech satu vlazla uz jsem z nich nechtela emoticon

Evi ja si taky myslim, ze to prijde samo, ja byla ve ctvrtek u te moji kamaradky a u ni jsem si vubec mimi neumela predstavit, je takova vazna, miminko nikdy neumela poradne drzet natoz na nej sislat a jak ji to najednou jde, je z ni uplne nekdo jinej emoticon
12. říj 2009 v 06:42  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Ahoj děvčátka nevím, jestli už víte, co se mi stalo.

Mněla jsem velkou radost, že Míša bude rodit v Liberci, protože jsme tam zrovna mněli školení……………………….Ano, jak jsem Vás nestíhala dočítat, tak už jsem nepřišla k informaci, že bude Míša rodit v Jabloným. No nic, Markétka mi poslala číslo, volám Míše, Míša byla ráda, zrovna byla sama, řekla mi číslo pokoje č.2 a bylo. Já se ženu, doběhnu do porodnice, vyhledám pavilon G. Protože jsem slušně vychovaná, tak jsem nahlásila, že jdu na pokoj dvě. Sestra na mně kouká. Prý tam nikoho nemají. Začala jsem jí přesvědčovat, že to není možné. Vytáhla všechny papíry, které tam mněla, hledá a nic. Tak si říkám, no jo, ta Míša to má zase protekčně, tak zase říkám sestře, aby se podívala pořádně a u toho začínám tak jako mrkat, že jako víme, že je to z protekce. To už si sestra myslela, že jsem cvok. Začala jsem zapochybovala i já, volám Míše a já byla opravdu v jiné nemocnici. Zrudla jsem, vypadla a holky jsem neviděla. Táhla jsem i foťák.

Jo a abych tomu dodala tečku, tak jsem včera odesílala platby za celý panelák, protože jsme o víkendu byli u známých, se kterými jsme se seznámili v DR. Počítač mi čtyřikrát vyplivl, už jsem byla vzteklá a unavená. A protože mám u komerčky účet i já, odesílá se to pod jedním heslem, jen se nahoře v rohu přepne takový nenápadný přepínač, tak jsem odeslala 70 000 ze svého účtu a už to nešlo zrušit. No, alespoň nám nepřestanou topit a já pobavila naší ekonomku, když jsem jí dnes volala, jestli nebude problém v účetnictví, když si to z účtu SVJ pošlu k sobě.

Holky, potřebuji dovolenou.
12. říj 2009 v 09:14  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Moni ty jsi expertka emoticon emoticon
12. říj 2009 v 09:33  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 To mi povídej, mám prostě dost.
12. říj 2009 v 09:41  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahoj....
Leni,tak jsem koukala na šatky,a líbí se mi 4168 a myslím,že to jsou i ty co se líbí Jiřince. Prostě ty jsou nejlepší!! emoticon

Mončo,tak to je nářez emoticon emoticon ....to chce klid nebo dovču. emoticon

Já ležím od včerejška v posteli,dnes jsem zůstala doma,neni mi nějak dobře...Počasí už lepší nebude emoticon dokonce už h lásí i sníh....
12. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 tedy moni emoticon emoticon emoticon tak to jsi mě pobavila emoticon emoticon mohla jsi se zeptat....chudinko...a já si říkala že jedeš do liberce jak to myslíš že se stavíš za míšou emoticon emoticon emoticon emoticon a ono prd..no škoda no emoticon
12. říj 2009 v 09:49  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi přišel stoleček ju emoticon to chápu že máš radost emoticon my tento týden čekáme ten stůl do jídelny a ty spotřebiče...snad to dorazí v pořádku do 20.to potřebuji mít emoticon emoticon

ložnici nafotím až tam bude i postýlka bordura a vše kolem emoticon ....dneska jsme chtěla ty věci stěhovat a ono lije emoticon emoticon takže asi nic emoticon emoticon emoticon

jiřinko je to ukecánek jo emoticon bud ráda alespon s enenudíte a máte to veselejší emoticon no až začne lézt a chodit to si asi užiješ kámoška říkala že je to záhul...jak pořád za ním běhá hlídá ho.. emoticon no máme se na co těšit emoticon

evi emoticon emoticon emoticon myslím že to poznáme co s mimčem budeme dělat celé dny emoticon i kdy si to ted také nedovedu moc představit emoticon emoticon

kači at je lépe emoticon čajík med a citron a postel emoticon
12. říj 2009 v 09:56  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Leni, ke stylu, který máš vysněný se mi nejvíc líbí šaty 4160 a i se mi na tobě moc líbí. Pokusím se najít svatební šaty mojí maminky, vyfotím ti je a možná se ti budou líbit. Jen si nemůžu vzpomenout kam jsem je dala, ale pokusím se je najít co nejdříve. Jsou jednoduché, dlouhé, ale bez vlečky a je to taková antický styl, akorát nejsou tak jako nabírané, přes prsa, jako je to na té fotce 4160. No uvidíš, třeba se ti nebudou vůbec líbit, ale kdyby jo, tak by bylo škoda ti je nenabídnout.
12. říj 2009 v 10:05  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Markét děkuji, ale nevim co to je....Motá se mi hlava je mi pořád špatně a jako že bych chtěla zvracet....a potom jako ne,,,.....a jsem taková přiblblá.....,pitomá.... emoticon No, zítra musím být fit,hlavně ráno,jedeme na krev,tak musím být fit....
Včera jsme měli jet do Chomutova,ale nakonec tam jel manžel...sám. Chtěla jsem skouknout jídelní stůl a židle co jsem viděla + ob.stěnu...,ale bohužel. A nakonec jsem slyšela že to Asko je hrozně malinké a nevyplatí se tam jezdit. Ani bych tam nedojela....museli by jsme pořád stavět emoticon
Jinak jsem koukala na ty šatičky co psala Monča...,jsou pěkné ale už mi nepřijdou jako svatební a taky bych dávala větší pozor při výběru spodního prádla pod tyto šaty...... emoticon
12. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Okka, tak to vypadá, že pojedu místo tebe do Thajska emoticon

Mně se ty šatičky líbí, protože Lenča chce antický styl, ty ostatní jsou klasika svatební, i když neméně pěkné. Ono také záleží na tom, jak si tu svatbu představuje laděnou a co bude mít na sobě manžel. K těm šatům co myslím já, by se ani nehodil klasický účes, ale takový ten vyčesaný s několika, jakoby slabýma čelenkami, prostě atický ( jako v souboji Titánů)
12. říj 2009 ve 13:23  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Dám ti včas vědět,myslím že to do konce měsíce budeš vědět a tudíž si můžeš zařídit eventuelně dovolenou emoticon
Jinak ty šatičky jsou pěkné co se ti líbí....to ano.Je to zas něco jiného,a pokud chce Lenička tento styl,tak hurá do toho!!!!! emoticon Já nevěděla že chce antický styl emoticon
12. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Kačko, kam jste chtěli do Aska? V Teplicích je veliké Asko.
Mončo, ty jsi šikulka emoticon

Evičko, tak prckovi se musíš hodně věnovat, když nespinká. Teď už si dokáže chvíli hrát, ale stejně, pak musíš být dost s ním a dělat blbosti. Dobrý je, když máš návštěvy, jeho to strašně zabaví, nebo když mi někam jdeme. Hodně sleduje, když někdo něco povídá a taky cizí prostředí.
Teď jak se pořád přetáčí na bříško, tak už je to zase horší, protože pak dost blinká a hlavně mu nejde lézt, tak se začíná vztekat emoticon
12. říj 2009 ve 13:43  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.