Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky, tak Vládík se dnes rozhodl, že budíček je v 5:45 ]-( No tak jsme vstávali, ale v 8 padl, tak jsem šla s ním. Ale nespala jsem tak dlouho, lítali tam mouchy a bzučely kolem Vládíka, nechtěla jsem, aby ho probudily, tak jsem je musela odhánět a spinkal do 9:20. Jsou to mrchy, máme jich v baráku hromadu, Vašek je pořád chytá a zabíjí a nevíme, jak se tu množí. Už bude zima, tak snad se jich brzy zbavíme. Teď šel ven s babičkou a já to tu potřebuji nějak uklidit, je to tu jak po výbuchu. Evičko, tvůj denní plán se mi líbil, docela bych byla ráda, kdyby jsi mi dala školení, jak na domácí zaměstnání. Já nevím, co bych pořádně mohla dělat a co bych chtěla, hlavně se trochu bojím, že by to nevyšlo. Ale popravdě, moc mě nebaví sedět v kanclu a chtěla bych být pánem svého času.
Profilova fotka
Ahojky Jiřinko, to je něco s těma mouchama, kde se tam můžou brát? My doma nemáme ani jednu, není možný, že vám někam nakladly vajíčka a líhnou se tam, protože z venku to snad být nemůže nebo myslíš, že jo? Taky až tam nebudeš mít malého, tak zkus otevřít všechna okna a udělat průvan, to mouchy nemají rády. Jinak moje dny se mi teď taky moc líbí :-D Měla jsem to přesně jako ty, taky jsem se strašně bála, proto jsem zaměstnání opustila až po 2letech, teď mě to mrzí, mohla jsem si dny užívat už dřív a ne dřepět každej den do 17h v kanclu :-( Ty máš teď ideální příležitost něco zkusit, stejně jsi doma a než ti přijde zase čas k nástupu do práce, tak už budeš vědět, zda ti tvůj nápad funguje a vydělává dostatek, aby jsi do práce už nemusela ;-)
Jiři, zkus mrknout sem: http://www.prace-jinak.cz/
Míša psala! :-) Amálka se narodila ve 12:04, váží 3350g a měří 49cm, jupí! ;-)
Profilova fotka
Huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá Teď mi volala paní z SFRB, že tam nemám rozdělení jmění, ale jen to přehlédla, prohrábla papíry a našla to. Prý to máme naprosto perfektně připravená a vše vzorně vyplněné a doložené, prý to paní dlouho neviděla. Nárok prý bude, vypracuje smlouvy, pošle je poštou., podpisy stačí ověřit a je to. Jsem tedy pořád na trošku na váškách, pokud to neuvidím černé na bílém a peníze nebudou na účtu. A další dobrá zpráva o Amálce, to je dneska kráásnýýýýý den :-D
Profilova fotka
Akorát jsem Vám šla také psát a Lenča předběhla :-N Tak nakonec má Amálka super váhu a míry, snad to všechno proběhlo v pořádku. Mám z ní radost x-) Mončo, tak to je super, už abyste měli penízky co. A kdy to pak bude vaše? Leni, určitě na to mrknu, taky mám jiné odkazy. Třeba teď by bylo dobrý dělat něco doma, pak bych ani nemusela, ale chtěla bych si čas řídit sama. U mě chybí trochu fantazie a taky odvaha, ale chuť je veliká :-D Evčo, jak ty ses vlastně dostala k tomu nábytku, jak tě to vůbec napadlo? Jestli to tedy není tajné ;-)
Profilova fotka
To bylo teda rychlý =-) A Amálka je pěkně velká :-) Míšo gratuluju!!!! a Leni děkujeme za zprávičku
Profilova fotka
Míšo - gratuluju k Amálce x-) ať vám dělá jen samou radost x-)
Profilova fotka
Holky pomalu to tu balim, pekny vikend, ja vzhledem k pocasi zalezu do postele a asi nevylezu nebot na me doma ceka zehleni :-(
Profilova fotka
Moni - gratuluju, takhle při pátku a samé dobré zprávy ;-) Jiři - ty už se doma nudíš? :-N
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... jsem tu jmenuji se Amálie Zaňková narodila jsem se ve 12:04,vážím krásných 3350g a měřím 49cm.Maminka i já jsme v pořádku a tatka je na nás obě pyšný zprávy od Míši :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, no to jsou krásné zprávy!!! x-) Míšo, moc gatuluji, malá je sladká!!! x-) Mončo, to je super, že to klapne, to potěší :-) My do toho jdem taky, jen toho papírovnání se trochu obávám.. Jiřinko, s tím nábytkem to byla už dlouholetá myšlenka, ale furt jsem neměla ten správný motor.. až když jsem se rozvedla a musela začít zase od nuly, zase jsem chtěla dům atd, tak jsem si řekla, že musím něco podniknout, a že za zkoušku nic nedám.. no a začala jsem s tou jednou mojí oblíbenou postelí na Aukru, lidi z ní byli nadšení a bylo to :-) No a jaké máte holky plány na víkend?
Článek se načítá
Profilova fotka
moni gratuluji k vyřízení které dopadlo tak super 8-) x-) x-) já ted trávila dvě hodky na netu a objednávala spotřebiče do kuchyně 8-( 8-( ale už to vše máme snad to brzo dorazí =-) =-) evi co máte v plánu vy?? my dnes objížděli krámy byli si vyzvednout sedačku a tu stěnu do obýváku a zítra s evrhneme na to malování x-) x-) x-)
Profilova fotka
Markét a jaké spotřebiče jsi vybrala? :-) My teď byli složit dodávku nábytku a zítra to musím polepit štítkama atd, takže den bude asi pracovní a večer jdeme s bandou vedle do vsi na bigbít, tak už se těším, i když jsem zvědavá, zda mě to bude i bez alkoholu bavit..asi poprvé mě nebude muset z pařby manžel přemlouvat a tahat domů :-D No a neděle bude asi odpočinková, maximálně trochu uklidím :-) Jo a jak Míša nakonec porodila, normálně spodem? A kdy je pustí domů?
Míšo,gratuluji k Amálce!!! Přeji hodně zdraví a štěstí tobě i malé! x-)
Profilova fotka
ahojky :-) evi troubu sporák digestoř baumatic ;-) myčka indesit a lednice whirpool ;-) jak jste si užili zábavu?? x-) x-)jirka ted bourá koupelnu malovat se asi nebude prší 8-( 8-( ted vařím a zítra poklidím ale už to nebudu přehánět když už tu budem pár týdnů :-D :-D jo jo rodila normálně ;-)ona vám vše napíše!!! ;-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Markét, na zábavu jdem až dnes ;-) Proč se nemůže malovat, když prší?? Copak vaříš dobrého? Já dnes vyzkouším poprvé gril v troubě, dostali jsme k tomu grilovací jehlici, tak na ní dnes napíchnu kuře a budu se koukat, jak se pěkně točí a zlátne :-D pak mě napadlo, že pod něj na plech dám brambory, bude na ně kapat ten sos a pěkně se v tom udělají, co myslíte, půjde to? A kdy Míšu pustí? Já už se těším na popis porodu :-)
Čau ženy, tak předně vítám Amálku na světě x-) - ať pěkně roste a dělá Míše s Kubou jen samou radost...Jen nevím proč jsem si myslela, že když má Míša takovou hřívu, tak její mimčo bude taky vlasatý :-D Evi - když prší, tak je vlhko a blbě to schne, když se maluje....pokud někdo spěchá nebo nechce to mít vlhký x dní, tak to není ideální. Jinak já mám taky troubu s grilem (a už je to nějakej ten pátek) a když peču kuře, tak to dělám jak si napsala - pod ten kolotoč dám plech s bramborama a občas to promíchám a je to žrádlo :-D
Profilova fotka
Míšo, tak to je super, tak to dnes zkusím :-) Jinak Míša přece psala, že na ultrazvuku byly vidět dlouhé vlásky, že malá bude vlasatice, to by mě zajímalo, kde je ta malá nechala nebo co to bylo :-) K tomu malování, to chápu, že to blbě schne, když prší a je vlhko, vymalovat se to ale přece může a uschne to, až přestane pršet, ale už to bude spoň hotové, ne? takhle bych to teda řešila já :-D
Profilova fotka
evi já s ebojím že by to neschlo :-( .....je to jen přeci starý barák 8-( 8-( jak píše míša ;-) já vařím knedlík špenát a peču maso ale knedlík jsme dostala od tchýně :-D :-D :-D to bych udělala ty bramrory by měli skvělou chut 8-) no co vyzkoušet se má vše ;-) :-D kdy jí pustí nevím :-D to záleží na mnoha okolnostech... míšo ona psala že bude vlasatá :-D :-D :-D :-D ale kde má vlásky nevím :-N =-)
No nevím....u našich v bytě jsme to tak udělali a pohoda, u tchánů taky a byly tam kocouři - víš jak - už je to straší dům, zdi nejsou úplně v cajku atd. Krom toho, že když maluješ, tak ti ten smrad z toho se táhne po baráku a když už mají nahoře babičku, tak přece si jí nevotráví, ne? To s těma vlasama jsem nečetla....já jsem ještě dost antitěhu, takže mě zajímají až vyprdnutý mimina a jak narejzžovat na mateřský nějaký ťutíky od státu... a tak.... :-D ....takže se přiznám, že některý delší příspěvky o UTZ a poradnách jsem vypustila. Ale debata o ovulačním hlenu a zátkách mi neunikla...to zase ne :-D Já včera dělala guláš, takže dneska si jen uhňoucám knedlik a bude hotovo.
Profilova fotka
míšo jasně to chápu ;-) 8-) já také nečetla na tom jak vydělat na mateřský :-D :-D atd mě to nějak nebere ;-) prostě mám co mám :-N :-N no o babičku nejde ta místnost je strašně daleko k ní by ten smrad :-D nedošel :-D ...je to veliký barák nedávno jí tam smrděli odpady ze žumpy to bylo něco :-p :-p takže nějaká barva :-N :-N ale má být hnusně pořád tak kdy se to má udělat?? 8-( 8-( 8-( to mě štve :-(
No tak hlavně u tebe je už na to tak trochu pozdě :-D Tak pokud je to takhle a hnusně má být už furt, tak to bych taky nečekala - já myslela, že to je krz ohledy na někoho. Vy to budete jenom bílit? To bych se na to vrhla už zejtra, horší bude až pak něco barvou...tam bych se fleků bála, ale u bílý ani ne.
Profilova fotka
míšo pozdě už je :-D :-D ale řešilo se to už tenkrát 8-) no právě že ložnici chci žlutou ale jen stěny strop bílý a koutek pro malou do meruňkova :-N :-N obývák bude bílý jen jedna stěna červená a jídlena asi do pistáciova.....právě že chci barvy no :-N :-N
No jasně...bílý stěny patří do maštale, se říká u nás :-D
Profilova fotka
Jako to zase pozor, já jsem zastánce bílých stěn, přijde mi to takovvé čisté, elegantní a pořád svěží :-) Markét, vy stejně musíte udělat první vrstvy bílou, aby ty barvy pak pěkně chytli, ne? A pokud jste dělali nové omítky, tak určitě, protože když nedáte první penetrační vrstvu bílé, tak Vám to pak ty barvy vyžere a můžete tam mít fleky, bacha na to. Holky, já jsem takového kus vola, na lačno jsem teď snědla pytlík gumových medvídků a asi jsem se přiotrávila těma barvivama a ečkama, je mi pěkně zle, točí se mi škéca a celá se klepu, ruce se mi třesou, no pekelnej stav.. přesně tohle jsem už jednou měla, asi před rokem, ale to jsem jich sežrala kilo, nečekala jsem, že s emnou takhle zamává pytlíček na lačno :-S
Mně se bílý zdi nelíbí a nikdy nelíbily....fakt jak v kravíně. Nemusí mít barvu jako pastelky v penále prvňáka, ale bílý nemám nikde a troufnu si tvrdit, že nikde ani mít nikdy nebudeme :-D Mně to přijde erárně nemocniční, nudný a studený. To jde se přiotrávit medvídkama??? Tak si dej lehký kafčo, sněz něco zdravýho a ovoce nebo tak....a vypij co nejvíc vody...ať to vyplavíš...nebo tak něco. =-)
Profilova fotka
Míšo. no jde to, mají v sobě spoustu barviv atd.. nevím,zda se tomu může říkat přiotrávení, ale je mi prostě strašně zle. chtěla jsem t neutralizovat mlékem,ale to tu není, fakt bezva. K těm bílým zdem, já si nedovedu představit, že bych tady něco vymalovala barevně, máme jen tu koupelnu a děcáky samozřejmě barevné udělám, to k tomu patří, ale barvu třeba do chodby nebo kuchyně, to moc nevidím.. v chodbě tu bělost rozrážejí výrazné dveře, s barvou by se to pak třískalo a to samé kuchyně.. jediné, co by snesla barvu by byla ložnice, ale mně je to fakt líto teď patlat barvama, když je to vše nové, čisté, k tomu mi ta bílá prostě pasuje :-) nebo tobě to u nás na těch fotkách přijde nudné a studené? Mně to tu přijde útulné a teplé, i přes tu bílou :-)
No právě kdybyste měly zdi do nějakýho nádechu, tak by to bylo ideální. Vzhledem k tmavý podlaze a nábytku by barva jako přímo barva nebyla košer, to fakt ne. Ale třeba ta ložnice na mě působí vyloženě studeně a když jsem se dívala na tu fotku, tak jsem měla pocit, že mi zebou nohy :-D Nudný určitě ne, na to máš moc zajímavej nábytek...ale s nějakým obyčejnějším a typičtějším by to fakt byla nuda non plus ultra. Ale to je otázkou vkusu - já mám ráda italský moderní styl - čistý linie, jemnost, žádný pičičurinky a řezbářskej um. A poznámka - to neznamená laminát z Ikea.
Profilova fotka
Míšo, no s ložnicí máš recht, jak jsem psala, tam bych barvu brala v úvahu, ale ono to bude taky jinak vypadat, až tam pověsím konečně závesy a obrazy :-) K tomu italskýmu nábytku a stylu, vím, co myslíš, taky tenhle nábytek prodávám, tohle se mi taky moc líbí :-) Ale domů bych si ho třeba nedala, protože to na mě právě působí studeně.. Stejně je to zvláštní, jak to každej vnímá jinak, co :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?