Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
No příště bych ho asi nedala ve Stodolní z ruky....byl normálně na věšáku s tunama ostatních kabátů. Dokonce i vespod, protože jsme přišli mezi prvníma. To mi přišlo zajímavější spíš to centrum než Stodolní...sama nechápu, proč jsou z ní všichni hotoví. Asi jsem zvyklá na naše malý Budějce, kde máme pět šest občerstvoven, kde to žije a nemusíme je mít nasosákovaný v jedný ulici - aspoň stíháme střízlivět při přechodu z jedný do druhý :-D :-D
hm, to je pech, člověka by nenapadalo, že mu to může zmizet i z šatny, ale u nás člověk nikdy neví. opravdu se tu krade na každém rohu, no národ zlodějů! ]-( v Budějicích se mi na pařbách líbí moc, jezdíme tam tak jednou za půl roku za kámoškou, co tam studuje.
a kam a kam?????? :-D
jejda, tak přesné názvy nevím. byli jsme na akci Šukas, což je z jejich univerzity, nějaká zkratka, ale vše ve vší počestnosti. :-D to jsme jeli někam na okraj Budějek. pak jsme byli párkrát ve Vrtuli a v nějakých hospůdkách v centru. Budějice a j. Čechy mám celkově moc ráda. tak mi dej tip, kam zajít, až tam zase příště pojedeme, možná ještě teď na podzím.
Tak to vůbec nemám áhnung, kde je Vrtule :-D Hele, v Budějcích jedině klub K2 u plovárny...ale jen v pátek...třeba ve středu je tam na mě moc glitrů a gelu :-D Jinak my chodíme nejčastěji na Cubu, na Saharu, občas Singer nebo Velbloud...já osobně miluju Café Hostel (ex Havran) a pak Literární kavárnu - ale to je asi jen pro místní, co zažili :-D Ačkoliv - ani nevím, jestli by se vám tam líbilo..nezasvěcení je vidí jako pajzlíky první třídy :-D
Profilova fotka
Míšo P, tak hodně štěstí, ať porod proběhne hladce, rychle, co možná nejméně blestivě a jste obě zdravé a v pořádku. Ihned pak dej vědět, ať nám ty palce nemodrají zbytečně dlouho ;-) Leni, já teda byla v Ostravě jen jednou a fakt nechápu, co je na ní kulturního.. památky nic moc a jediné vyhlášené, známé místo, je právě ta Stodolní.. Jo a gratuluji k první výplatě ;-) Jinak o tom, že jsem těhu vůbec nevím, nic mi není, břicho ani trochu neroste, všechno je jako předtím.. No a doma je to super, moc tu teda nejsem, jen většinou dopoledne, to se vyspím, přesunu na gauč s compem, pak se dám do kupy a razím do města, s kámoškama po krámech, na kafíčko, na návštěvy a tak.. prostě pohodička, až mě štve, že jsem se v té práci stresovala tak dlouho a nesekla s tím už dávno :-) Markét, kvůli čemu zítra na krev? Míšo, jak dopadla druhá várka koláče? :-) Muselo to být peklo uklízet tu lepkavou hmotu z celé lednice, co..
No stejně jsem jí chtěla někdy udělat generálku, tak jsem si to odbyla dneska :-D Ono to ale jako nelepí...je to jako hodně hutná přesnídávka s kousíčkama jablek...no ale uklízet to byl vopruz. Druhej koláč už se chladí a dřív než ráno se na něj ani nepodívám :-D
Profilova fotka
ještě nakukuji :-) evi ono to těhu takové je do toho 20tt II.trimestr je moc krásný!!! x-) x-) cítíš se fajn bříško moc neroste a vše je fajn...ale nastane III.a to je mazec :-D :-D únava zpátky bříško překáží záda bolí....ale patří to k tomu x-) x-) také jsme se hoodně bavila jak píšeš město kámošky a net ;-) ted už jsme ráda že jsem ráda :-D :-D na krev kvůli malé ve 32tt chodíš na krevní obraz kvli krvinkám,cholesterolu,železu atd ;-) ;-)
Profilova fotka
Míšo :-D :-D :-D stejně obdivuji, že jsi měla ještě na to se do toho pustit znova, já bych ztratila ihned na vše náladu, lítaly by hromy, blesky :-D
Evi - já měla poměrně super den - zašli jsme s kamarádama na oběd do Indický restaurace, pak po obědě do kavárny na kakao (kdyby Marek věděl, asi by mě zahlušil...ale co...byla jsem tam sama, svou práci hotovo...)...pěkně jsme si pokecaly. Pak jsem ještě měla takový rychlý krátký jednání s televizí, potom králík k veterináři - na přeočkování a veterinářka chválila, jak je strašně socializovanej a hodnej a že je dobře, že běhá povenku sám a jak se o něj pěkně staráme, že je vidět, že se má dobře..... Takže když jsem si vykydla koláč po lednici, tak jsem chvilku čuměla, pak jsem si dala dvě tři pěkně vostrý větičky a pak jsem se tlemila jak tele :-D
Profilova fotka
Markét, no tak to mám ještě 6týdnů na užívání, to už moc teda není.. Já se strašně bojím, abych nemusela třetí trimestr proležet, mám hodně těžku skolizu a v 15ti, když jsem rychle vytáhla na 174cm, a pak se zmenšila na 170cm, zbrtila se mi páteř, tak mi doktoři vyhrožovali, že když nebudu cvičit a nosit korzet, tak ta páteř těhu nevydrží, vyjede mi plotýnka a přesekne míchu.. no a zajímalo mě v 15ti nějaké těhotenství atd??? nééé a s korzetem bych moc parády nenadělala, takže jsem ho na sobě neměla ani jednou.. že mám křivou páteř není na pohled vidět, ale když se ohnu, tak mi ujíždí dole hoodně do leva a nahoře mezi lopatkama zase doprava.. mám teď celkem nahnáno :-( Míšo, no je fakt, že po takovém pěkném dni se i ty průsery snáší mnohem líp, viď :-) Co vaří v Indický restauraci? Tu v Plzni asi ani nemáme.. je tu mexická, řecká, čínská, egyptská, ale indická tu asi chybí..
K2 vím, ale ona tomu říká Vrtule, fakt nevím proč. Velbloud mi taky něco říká a Literár.kavárna taktéž, protože kámoška, ta Vodňanská, co měla nedávno svatbu a její teď už manža tam asi měli co dočinění, on je spisovatel. jinak mně ani pajzlíky nevadí, mají své kouzlo, nejsem fiflenka :-) s tím dortem, jako Evča, asi bych to vzdala a šla do cukrárny celá naštvaná! ;-) klobouk dolů. do Indie bych taky zašla, byla jsem jednou v Písku a paráda!
Článek se načítá
Tak to máme asi i za vás...tady jsou snad tři :-) No hodně kari...všecko na kari...zeleninu, málo kuře, jinak placky, čočka, brambory a zelenina na milion způsobů. Ale my chodíme do té jedné, kde máš za necelý kilo raut a můžeš sežrat co hrdlo ráčí :-D A poslala tě doktorka už teď někam na ortopedii, aby se ti na to mrkli, jestli je to tak vážný? Myslím, že to nebude žádná prdel, ale asi až tak vostrý, abys skončila na vozejku snad ne....znáš to - lepší třikrát postrašit než jednou zanedbat.
Profilova fotka
Míšo, no na to taky spoléhám, že mě tenkrát snad jenom strašili nebo přeháněli, ale zase mi vrtá v hlavě, jak si mohli myslet, že 15ti letou holku bude děsit něco jako problémy v těhu.. Teď jsem ještě nikde nebyla, protože jsem to na gyndě zapomněla říct, jdu do poradny 15.10., tak se jí na to zeptám.. já už mám před sebou hrůzné scénáře, tak x měsíců proležím, a pak při připravování porodních cest, jak se roztahuje ta pánev, tak se to tam vše podělá a skončím na vozíků... no to bych chcípla. I když barák jsem si pro jistotu už bezbariérovej udělala, ale co by to bylo za život, že.. no nebudu to teď řešit, to nemá smysl. Ta indická zní podle jídla hodně podobně jako Mexická, ale tam mi moc nechutná a je dost drahá, na to, že toho vždy tak sním půlku, a pak ee, takže tam nechodíme.. ale super je řecká, tam bych mohla jíst každej den x-) Jo psala jem Vám, jak nám tady v Plzni otevřeli konečně Sushi restauraci??? Je naprosto dokonalá, byli jsme tam v pátek, a i přesto, že jsem těhu a neměla bych nic syrového, tak jsem zhřešila a mooooc, dali jsme si 2 meny, jedno obsahuje 12ks sushi všech druhů, s lososem, s kaviárem, s treskou, s krevetkama atd, no božské, nacpala jsem se k prasknutí :-) A ani to nen tak drahé, vyplatí se to mnohem víc než to v Palladiu v Praze, tady těch 12kousků vyjde na 350Kč a jeden člověk to nemá šanci sníst..
Evi, indická kuchyně je fakt dobrá, mně v tom Písku hrozně chutnalo a ani tam nemusí být maso. kořeněné a ostré fakt miluju! řecká mi taky chutná, mexická taky dobrý, jednou jsme byli. v listopadu máme výročí a vždy zajdeme na dobré jídelko. taky jsem ochutnala pakistánskou teď na pár festivalech, kde jsem byla pracovně. mňam Evíku a máš nějaké chutě? Míšo, tak to jsou dobré ceny. řekneš mi prosím, kde to tam je s tím rautem? že bychom s holkama zašly, až tam zase někdy budeme. a jestli nechceš dělat reklamu, písni mi do IP. díky
Profilova fotka
Leni, chutě žádné, v prvních týdnech jsem měla akorát větší chuť na sladké, ale to bylo asi taky hlavně kvůli věčné únavě a potřebovala jsem cukry, mám takové to, envím, jak se tomu nadává, ale tělo mi rychle pálí cukry, a když dojdou, tak jsem schopná sebou někde seknout, to se ještě nestalo, pravidelně doplňuji, to mi nědělá problém :-D no ale teď vůbec žádné chutě, nic, přes den spíš na jídlo zapomínám a vzpomínám si nejvíc takhle večer u tv a podle džín mám pocit, že dokonce hubnu.. Jo jediná chuť je na tatarák, ale to je moje droga i v normál stavu, nevím, jak to ještě takovou dobu vydržím :-(
no jo, tataráky teď nemůžeš, že? já miluju hermoše a nevím, jak bez nich tak dlouho vydržím, když se prý taky nemůžou! :-| večer se jí nejlíp, to bezesporu. před den na to prostě není dost času! :-D
Profilova fotka
Leni, no syrové maso se nesmí, ale v sushi jsou syrové ryby a to jsem fakt neodolala a cpala se tím až mi to lezlo i ušima a hermelín taky neřeším, když na něj mám chuť, tak si ho dám.. sice ne tolik a tak často jako dřív, ale nezříkám se ho.. já v podstatě od doktorky nedostala žádnej přehled jídel, co by se mělo a co ne, takže nic nevím, ani babičku jsem nečetla 8-)
Evi, máš recht, dřív se taky jedlo vše a děti byly zdravé jako řípy! ;-) a nějaké cvičení, plavání či předporodní přípravy neplánuješ?
Profilova fotka
Leni, to si právě říkám, že dřív se to všechno tak přehnaně jako teď neřešilo, a jací jsme :-D Jinak cvičení, plavání, předporodní přípravy plánuji, ale zatím jsem jen opravdu u plánování :-) Ono je těžké cokoliv řešit, když to prostě na sobě necítím, že jsem těhu, kdyby byl aspoň to bříško, které bych zahldla každej den v zrcadle, ale nic nic nic a dírka na pásku furt na tom samém místě.. to se pak těžko člověk dokope k nějaké přihlášce na těhu cvičení, víš jak. A jak to máte vymyšlené s mimi vy? Po svatbě začnete? :-)
no vím jak! :-D Evi, já si děti už umím představit, pořád čučím do kočárků a pokukuju po miminech, ale jdu na to tak nějak rozummově. ještě máme trochu času, je mi 26 a A. bude za pár měsíců 29. přítel má dvě neteře a synovce a po každém víkendu doma s nimi řekne, že děti nechce pár let ani vidět, že hlavně jejich Josífek dá za pět dalších! :-) ale dělá si srandu samozřejmě, je hodně rodinný. nějak to neřešíme, příští rok svatba a pak se uvidí. práce mě teď moc baví a naplňuje, tak nějakou praxi taky potřebuju, kdyby klaplo to zahraničí a A. dostal možnost pracovně vyjet, tak s ním určo vyrazím, ale kdo ví, co bude. HA už neberu pár měsíců, stejně jsem se tím ládovala jen aby mě nebolelo břicho, ale co piju kontryhle, je to paráda. takže kdyby pán Bůh nadělil, určitě budu ráda! :-) vždy jsem hrozně moc plánovala, ale nemá to cenu, život to zařídí za nás, ne? ;-)
Profilova fotka
ahojky tak mám po krvi ;-) psala míša má zavedenou první tabletku a čeká co bude dál.... evi tedy ty záda :-( to je docela hrůza ale snad to nebude tak tragické :-| no mě boleli záda vžy ale taková ta klasika málo pohybu :-N špatný polštář atd...ale ted v těhu si fakt užívám :-( hrozně mě bolí v kříži někdy to nejde ani sedět ani ležet prostě nic....užívej si ještě tich 6tt x-) x-) opravdu pro mě byl II.trimestr moc krásný x-) x-) ten třetí také jde ale jak říkám už je to záhul...a i kopání od malé není příjemné :-x 8-( 8-( jinak chutě jsem také neměla ale jak píšeš musela jsme jíst často a hoodně to ted přešlo jak mám utlačený žaludek s ním trochu a nemůžu :-N ale jedla jsme vše i paštiky které by se v I.trimestru neměli fakt jsme se vyvarovala majonézám atd to jsme se bála ale hermoš jsme si dala 8-) a jím ho hodně často... :-N :-N evi na kurzy a plavání má ještě i čas....tedy hlavně na ty kurzy my šli poprvé až ted ;-)
Ahoj ženy.... Tak na Míšu myslím a držím palce :-) Evi - moje kamarádka si v těhu dala i tatarák a to několikrát - dělala si ho domácí, aby věděla že je to z dobrýho masa atd., nesežrala ho vagon a nic jí nebylo. To samý ty sýry - mně to přijde jako fakt blbost....samozřejmě že asi není dobrý se tím futrovat od rána do večera...ale pokud to neubližuje tobě, tak miminu asi těžko. A rozhodně potřebuješ vápník a ten v tý obarvený bílý vodě v krabici zvaný "mlíko" už fakt nenajdeš, takže tu tam kus sýra nemůže uškodit. Spíš naopak. Leni - ta Indická je v Nový ulici, pokud tam půjdeš s někým místním, tak je to od Cuba baru směr k viaduktu cca 25 metrů - minout se to nedá a číslo popisný z hlavy nevím.
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska jsem si poradne prispala s tim, ze si rano umyju hlavu. Vstavala jsem v pul 7 a v sedm 10 bych normalne stihla bus,ale ten mi ujel stejne jako ten dalsi a tak jsem do prace dorazila az v 8 :-D Miso ja mela vcera trochu podobny den - rozvarovala jsem jablka, a ze je jen naliju do misticek na piskoty, jenze prvni varka se mi z niceho nic najednou tak pripalila, ze jsem plnej kastrol vyhodila a delala jsem druhou varku :-D a ta se uz povedla ;-) jinak jaky je ten Cafe hOstel? Jeste jsem tam nebyla, jen jsem videla, ze to tam je. A do indicky chodime do Chelcicke docela casto hlavne na obed, mame to kousek od prace, nejdriv jsem to moc nemusela a ted teda mi to moc chutna ;-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky, teď jsem se probudila a jak koukám ven, není o co stát.. MArkét, o těch zádech mi ani nemluv, jo, neslyšela jsi o tom podpůrném těhu pásu? Nevíš, zda je to fakt účinný a pomáhá to? Kdyby to fungovalo, tak si ho určo koupím, každá pomoc dobrá :-) Jo a kdy se tak má přihlašovat do takových těch kurzů? V jakém měsíci? Leni a kam by měl nastávající manžel vyrazit pracovně do zahraničí? A kdy? A co by jsi tam dělala ty? Možná jsi to dřív psala, ale jak jsem sem moc jedno období nechodila, tak mi chybí dost stránek dočíst.. JInak mívám úplně stejné řeči o dětech, když s nima musím trávit více času, jako tvůj skorochoť, ale u mě to zcela z legrace není :-D Míšo, ono ne, že by bylo něco mně po tom tataráku, ale v tom syrovém masu může být toxoplasmosa nebo prostě nějaké breberky, které můžou zahubit nebo poškodit plod, víš. Ale taky si myslm, že když si kupím pravou svíčkovou, udělám si ho doma, že se nemůže nic stát.. zatím držím, ale nepředpokládám, že vydržím do porodu, aspoň na Silvestra si udělám radost :-) Leni H, co to všichni máte s těma rozvařenýma jabkama? Já o tom vv životě neslyšela, jediný pokrm z jablek dělám štrůdl nebo takovou tmavou kakavou buchtu, kam se přidávají..
Profilova fotka
evi ten pás používala míša nevím zda je dobrý na záda ale ona měla celkově malou nízko a tím pásem jí zvedla a ulevila si hlavně od toho čípku jak jí malá tlačila já nevím zda na záda by to pomohlo =-) ale zkoušet to už nebudu mám to za pár :-D :-D jinak my ty kurzy máme v nemocnici a přihlašovat jsme se nemusela =-) je to jen nějaké dny a přijdeš odsedíš si to dají razítko do průkajdy a je to ;-)
Profilova fotka
Markét, tak to já se pak Míši vyptám, ten pás v první řadě slouží právě pro úlevu zad, tím, že pomáhá nést břicho.. aspoň to píšou :-) nesmí se teda nosit furt, prootže pak by se zase ochabovaly svaly v břiše, či co, ale třeba na delší chození atd je super, což před Vánocema určo bude, shánění výzdoby do baráčku, dárečky, trhy atd.. K těm kurzům, já měla na mysli takové ty, kam chodí i tatínkové, učí tě tam dýchat a celkově popisujou porod atd..
Profilova fotka
evi mi máme zahradu plnou jablek tak se je kazdy rok snazim nejka rychle a chutně zpracovat a jelikož štrůdl u nás dělá pořád tchýně tak zkouším něco jiného. A tohle je super, zkus to někdy, fakt je jen rozvaříš a já tam dala skořici, hřebíček, rozinky a vanilku(tu jen malilinko) a nalila to na piškoty a byl to výborný lehký dezert. A nebo dělám to samý co Míša, jako dort, takže je smícháš s pudinkem ;-)
Profilova fotka
Leni, no určo to někdy zkusím, ještě jsem to nikdy nikde neviděla ani nejedla.. naši mají zahradu a tam spousty jablek, ale já je nikdy nechci, jen pár právě na štrůdl a tak a oni z toho dělají většinou mošt, ten taky můžu :-) Letos je překvapím :-D
Profilova fotka
Jee mošt ten bych si dala, ten mi chutná,ale ten zas neděláme my :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?