Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
no téda, to jsi šikulka to už máš vše i vyžehlené? Toho žehlení se děsím, nesnáším to, ale tchýně i mami se vnucují, že mi to pro prcka vše vyžehlí, tak jim to asi dovolím :-D Nechceš té Míše napsat sms? Celkem jsem tu jak na trní, jak to s ní dopadlo..
Profilova fotka
Jiřinko, tak u nás se teď už taky začíná zvedat vítr, ještě pořád nemáme podbitou tu střechu, pěkně tam dělá ten vítr rámus, doufám, že nezesílí a nevezme tu střechu.. o víkendu se musíme už do toho podbíjení pustit.. A mám doma manžela, hurá :-D
Profilova fotka
evi nechci napíšu ti klidně do IP na ní číslo..napiš jí... jo jo i vyžehlené jak jsme doprala tak jsme to hned vyžehlila a žehlí se to krásně x-) x-) jak je to maličkatoučké jde to samo 8-) akorát plenky byl záhul ale tich máme jen 20 budu používat jednorázovky.... no o víkednu mám slíbenou ložnici takže by se to tam vše nachystalo atd ;-)
Profilova fotka
Markét, no já myslela, že jste spolu nějak víc v kontaktu, víš.. já jí psát nebudu, to není vhodný, počkáme tedy, až se ti ozve.. Jé, ty už budeš mít o víkendu ložnici? No to je super x-) jakou budeš mít?
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.cz/album/albu... jukněte na vybydlené místnosti :-D :-D :-D ložnice bude žlutá a koutek pro malou do oranžova ;-) ...plus ta bordura a obrázky :-D :-D koberec jsme koupili takový jemně merunkový ;-) měm slíbeno že to vymaluje položíme koberec a je to :-)
Profilova fotka
Markét, místnosti vypadají takhle celkem prostorně :-) No a jakou postel atd do ložnice budete mít? A postýlku pro malou máte tu po manželovi? :-) Už se moc těším, až nám ten jjeí koutek nafotíš :-) Manžel šel ven zakopávat díru po přívodech odpadů atd, na houby se nejde, začíná se to tu trochu zatahovat :-|
Profilova fotka
evi postýlku máme novou ;-) mám jí v albu u sebe na koníkovi.... postel asi vezmeme co máme tady je dobrá a nechce se mi jí dávat pryč :-N je to taková klasická s úložným prostorem ;-) evi to znám Jirka ted také dělá pořád na baráku :-( ale co nám zbývá když tam chceme bydlet že :-D :-D
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... tady je postýlka :-)
Profilova fotka
Já taky myslela, že máte tu postýlku po manželovi, vždyť jsi jí ukazovala. A taky jsem myslela, že malá bude mít pokojíček =-)
Profilova fotka
jiři bude ale později ;-) abych lítala nahoru do dalšího patra mi přišlo nepraktické a postýlky měli být dvě jedna po manžovi v tom pokojíčku a jedna v ložnici u nás ;-) tam bych starou nedala :-D :-D :-D
Profilova fotka
Změna plánu, na zlikvidování té hromady hlíny a zasypání těch děr se vezme bagřk, je to samý jíl a manžel už tejden kutá a má zatím jen čtvrtku hromady přeházenou.. takže nyní má volno a ha houby se jde, zase vylezlo sluníčko.. :-) Markét, ta postýlka vypadá moc hezky :-) Jo a jestli máte chvilku, pomožte Plzni zválcovat Ostravu a vyhrát Evropské město kultury ;-) http://aktualne.centrum.cz/domaci/spo...
Profilova fotka
evi tak hezky sbírejte ;-) 8-) také tu svítí x-) x-) no můj je dnes v práci ale od zítřka má 14 dní dovču x-) x-) x-)
Článek se načítá
No Ostrava???? Město kultury? To bych snad dala radši ten Hradec a to mi obě města přišly fakt "blbý" :-D Volím Plzeň :-D :-D My byli přeočkovat králíka a pak se mi něco povedlo....dělala jsem jablkovej nepečenej dort (jak se povaří jablíčka nastrouhaný s pudingem a vylívá se to do dortový formy: piškoty, jablka, piškoty, jablka...) no a pak jsem se na to chtěla kouknout, jednou rukou jsem zvedala telefon, druhou otáčela tu formu v lednici, zatáhla jsem nějak za tu páčku a mám dvě kila jablečný hmoty v lednici. Samozřejmě jsem si to dala do té vrchní "poličky", takže mám odshora dolů ceeelou ledničku zasratou ]-( :-D
Profilova fotka
Míšo, tak to je nářez :-D :-D :-D Moc mě to pobavilo, i když vzteky bych asi neviděla.. jinak ten recept vypadá moc dobře, musí to být mňamka.. teda mohla být :-) Ostravu jsem taky jako město kultury absolutně nepochopila.. a taky nechápu, proč tam není třeba Praha? =-) Markét, tak na houby jsme nakonec nešli, přijeli kámoši, tak jsme dali kafčo.. no a teď už je tma.. Je super, že má manžel dovču, to udělá hafo práce, viď x-)
Evi - je to něco takovýhleho http://www.prima-recepty.cz/recept/28... (i když z tvaru "piškotami" dostávám teda tik do oka), akorát já to dělám po paměti jak je třeba. Je to fakt ňamka, ale olizovat to z balíčku šunky, plechovky kukuřice, krabice mlíka atd...je poměrně fuj, takže jsem už dala druhou várku :-D
Profilova fotka
míšo promin mě to také rozesmálo :-D :-D :-D to s etak někdy povede co :-p :-p :-p ale receptík vypadá dobře 8-) 8-) ňam :-D evi nešli...já jsme na Vás myslela zda něco najdete ;-) ;-) u nás je tma a asi v 5 začlo pršet.... no právě sice nucená dovča :-( chtěl jí až na prosinec ale tahle se také hodí 8-)
hezký večer Evi, přiznám se, že v Plzni jsem nikdy nebyla, tak nemůžu soudit, ale jsem Moravanda, tak bych byla pro Ostravu! ;-) Ostrava se hodně mění k lepšímu, já tam dělala před 6 lety přijímačky na VŠ a už tenkrát se mi tam docela líbilo. dost kamarádů tam studovalo a byli nadšení, třeba taková klasika - Stodolní ulice. tam jsem tedy ještě nebyla. já dostala dnes první výplatu, tak jsem Ádu pozvala na véču. ;-) Marky, ty jsi od Kladna, nebyla jsi ve svateb. salonu Sofia? docela se mi tam líbí pár šatů, tak jen jestli bys ho doporučila. díky Evi, co pořadá děláš, když jsi teď doma? a jak Ti je s tím drobkem v břiše? :-)
Profilova fotka
leni byla jse to u mé bývalé školy ;-) mají tam krásné šaty ale ne moc :-| a zbytečně hoodně zbytečně předražený :-p ]-( .....jako dát za půjčení 9 tis. :-N :-N no nevím..ale jukni tam jsou tam příjemný ;-) ;-) první výplata se má utratit celá :-D :-D :-D a být doma je naprosto fajn já už jsem doma 7 měsíc :-D :-D :-D
no jo Marky, tak to bych ráda, ale nemám z čeho, byla jsem v mínusu a po výplatě tam mám jen pár tisícovek! :-D a navíc za poslední rok je to už moje 3. první výpata! :-D
Profilova fotka
aha tak alespon ta večeře no ;-) ;-) ;-)
Já znám právě z Ostravy jen naší telekomunikační budovu, kde jsem se vzdělávala týden v ex práci....a tu Stodolní, kde mi ukradli kabát :-D No a pak ještě mojí cestu do ostravský Olympie pro novej kabát....plodný to školení to bylo 8-) :-D
ten dort, co tu dávala odkaz Míša A. znám a taky jsem ho jednou dělala. je fakt moc dobrý! dostali jsme od babičky a dědy dost jablíček, tak je to dobrý tip a můžu ho opět udělat. babi a děda mají zvířectvo a zahradu, tak často něco dostáváme (ovoce, zeleninu, maso, vajíčka). fakt to pomůže a navíc je to bio, že? :-)
Profilova fotka
mám info od Míši :-) zítra v 7 jde na vyvolání......
a kde? V Jablonci nebo v Liberci??? Budu na ní myslet. A proč v sedm??? Taky by jí mohli nechat vyspat, ne??? Když už je to takhle "organizovaný".
Profilova fotka
ahojik, jeste jsem tady nakoukla.... Nakonec se dneska udelalo misto v porodce v Jablonci, byla jsem poslana na vysetreni do porodnice zda to je na vyvolani atd. Prisla jsem tam , pristup uzasnej, ujal se me pan doktor-nas znamej:-D zitra a o vikendu ma sluzbu, prohlidl me rekl ze mam nalez na vyvolani, ze se vyvolava rano, takze mam nastup v 7h rano, jdu prvni na radu, zavedou mi tabletu, pry se asi zacnu otevirat rychle, jak mam malou nizko:) a bude me rodit znamej...tak se loucim... papa holky:) a ozvu se az budu rozmnozena:) x-) x-)
Míšo, zmákni to a ať je vše v pořádku! :-) Míšo A. a jak se Ti líbilo ve Stodolní? teda až na ten urkadený kabát.
Tak papa Míšo a držím všechno co jde, ať je rychlý, snadný a pěkný :-) Dáš někomu vědět třeba na mobilu, nebo Kuba...až bude Amálka venku?
Co by na Stodolní...normální ulice s mrakem hospod. Nic co by mě fakt mělo uchvátit. A kabát stál skor pět tisíc, takže i kdyby tam rozlejvali mojita zadarmo, tak mě to tam sralo :-D :-D :-D
já jen že je to tam tak profláknuté, tak jestli to aspoň stojí za to. mě to nějak zvlášť neláká, ale kdybych měla možnost, asi zajdu. krom těch přijímaček jsem tam nebyla. tak příště si holt musíš dávat víc pozor na takové zlato! :-)
Profilova fotka
míšo snad napíše mě ;-) já vám dám hned vědět 8-) dobrou noc ráno musím na krev 8-( 8-( tak budu vstávat v 6 :-D :-D :-D hezké sny x-) x-) x-) x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?