Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Holky dostala jsem ořechy, suším je v pokojíčku na dvou plachách. To je něco pro naše kotě. Přišla jsem teď domů od kámošky a ořechy jsou po celém pokoji emoticon
6. říj 2009 v 19:45  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky,

taky Vám to dnes tak zlobilo? já se sem vůbec nemohla dostat..

Markét, to je super, že kontrola dopadla dobře a malá pěkně prospívá emoticon Kolik je předpokládaná porodní váha, když teď má 1.7Kg? Kolik teď měří?

Copak asi Míša P?

Mončo, to tě čekají pak pěkné galeje s loupáním ořechů, viď emoticon

Jo, dnes jsem byla na kontrole u mé obvoďačky, tak pořád marodím, příští kontrola 30.10., je zlatá, teď se k diagnoze bolest zad přidal zánět močového měchýře emoticon Takže pojistka úspěšně stále běží, funguje to!!! emoticon
No a když už jsem byla ve městě, tak jsem zašla na sociálku se vyptat, jak to budu mít s mateřskou, když jsem koncem srpna skončila v zaměstnání a jsem jen OSVČ..Baba u prvního okýnka mi řekla, že se mi to bude počítat ještě z platu ze zaměstnání, protože spadám do ochrané lhůty 180dní s nástupem na mateřskou.. chtěla jsem se vyptat na to připlácení k zdravotnímu pojištění, jak platí osvč a pak mají vyšší nemocenskou a vlastně i mateřskou a to mě baba odpálila, že to nemůžu, protože ten příplatek bych musela platit min.180dní před nástupem na mateřskou a ende.. tak jsem se na ní vyprdla, viděla jsem vedle v okýnce mlaďounkou slečnu, tak jsem šla za ní, celé jí to řekla, ta zavolala někomu nahoře, byla to její maminka a shodou okolností pod ní přímo spadám a spolu vymysleli super věc!!!!! Jelikož mám teď termín nástupu na MD 18.2., ale to je dle termínu poslední menstruace a dle UTZ je mimi menší, takže s emi termín mateřské šoupne, to se domluvím se svou gyndařkou a když mi to napíše na 28.2., tak už přesáhnu tu lhůtu 180dní, co si můžu platit měsíčně na zdravotním navíc 1000Kč a teď pozor, tím pádem budu mít tu nejvyšší možnou mateřskou, což je kolem 30tis!!!!!!!! emoticon To je bomba, co, mám strašnou radost, kdybych se nechala odpálit od té první baby, tak jsem přišla o spusty pěněz! No a zítra mám jít za tou paní na sociálku znova, dnes na to už neměla čas a celé to spolu doladíme emoticon No prostě úspěšnej den emoticon
6. říj 2009 ve 21:10  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 evi naše malá odpovídá tabulkám přesně na 32tt emoticon myslím že při porodu budeme mít kolem 3 kg emoticon
ale jak kdo někdo má 5 kilový emoticon emoticon někdo 2 kilový miminko emoticon koli měří to ti nikdo neřekne podle tabulek kolem 30cm ale ona už je v poloze na porod takže zkroucená takže změřit nejde emoticon

já měla také právě úspěšný den emoticon přesně i s tou mateřskou také kdyby mi to napsali ode dneška končím MD 20.4 a do 30.4 mi nikdo nic nezaplatí emoticon a pak od 1.5.nastoupím na rodičák 7600kč...
ale mám úžasného dr takže mi to napíše od 16.10 a MD budu končit přesně 30.4 emoticon emoticon takže nepřijdu o nic takhle by to dělalo asi 4 tis. emoticon emoticon a nikdo ti to neřekne dozvídám se to na koníkovi atd emoticon emoticon emoticon
takže evi tvojí radost chápu emoticon emoticon emoticon ty baby některé neví co melou emoticon emoticon emoticon

jinak jsme objednala ten stůl Od Jiřinky emoticon emoticon mám takovou radost emoticon už s enám to rýsuje emoticon emoticon emoticon

moni o ořechácch mi ani nemluv emoticon emoticon emoticon včéra jsme schazovali náš ořech a sbírali byli 3 plné tašky emoticon emoticon ale ty ruce no fuj emoticon emoticon emoticon ale zas ebude cukroví emoticon emoticon
6. říj 2009 ve 21:40  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, tak to jsi dnes měla tady super den emoticon To je hrozný s těma úřadama, tady platí líná huba, holé neštěstí, kdyby sii člověk za tím nešel, tak mu nic sami od sebe neřeknou a neporadí emoticon
Jé, ty jsi ten stůl už objednala? Já se zrovna teď koukala do programu, tak já ho umím jen v masivu, našla jsem zatím nejmenší 150x200, ale pozor, uměla bych ho za necelé 3tis a když by byl s rozkládací možností o 30cm, tak 3500Kč. Sama jsem byla z cen překvapená, čekala jsem to dražší, ještě, když to sháněla Jiřinka, tak jsem tak hezké ceny neměla, vypadá to, že mi dodavatel nastavil ještě víceprocentní slevy emoticon
Jé, jak jsi psala o cukroví, já se už tak začínám těšit na Vánoce emoticon
6. říj 2009 ve 21:57  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Evi, tak to je pecka. A výpověď v práci jsi dala, nebo jsi na nemocenské a pracovní poměr trvá? Já vím, že jsme kdysi řešili, že by jsi musela dát výpověď a nechat se zaměstnat znovu za víc peněz. Zajímá mně to pro tu mojí kolegyňku.. Včera už jí ředitel povolil vedlejší činnost, tak jí chce přítel jako zaměstnat, jestli by to OSVČ, nebylo výhodnější. Nebyli by tak velké odvody, tedy myslím.
7. říj 2009 v 00:10  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 Dobre rano, ja vcera mela v praci dost volno a tady se rozhodnou nefungovat emoticon

Evi dodatecne vsechno nejlepsi!!!

Holky ja mm z toho pocasi tak dobrou naladu, rano krasne teplo, odpo hlasi az 24 to bude pecka, taky jsem se ani moc nenabalila, odpo jdu k holicce a pak budu behat po kramech a jdu za mamkou tak si to venku aspon pekne uziju emoticon
7. říj 2009 v 06:39  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Tak to se máš, já budu dřepět v práci do šesti emoticon
7. říj 2009 v 08:17  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ahojik holkyemoticon jsu stale tu emoticon

evi, chtela jsem dodat ze az z tebe bude odchazet hlenova zatka ze to kurna poznasemoticonemoticonemoticon os vcerejsiho rana doted jako mazecemoticon je toho kotel, fakt kentus, proste strasne hustej tahlej hlen a je ho tolik, ze to proste budes cucetemoticon dneska mam dalsi kontrolu tak jsme zvedava co se mnou vymysliemoticon
7. říj 2009 v 08:26  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Pipiii to zní děsivě.
7. říj 2009 v 08:38  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 evi a jak jste se tady bavily o te velikosti miminka tak se to neda vubec urcit. Miminko se muze zvazit kdyz nema hlavicku v te male panvi, pac se ta vaha dela ze 3 rozmeru-prumer hlavicky, obvod hrudnicku a delka stehenni kosticky a z toho vyjde vaha. No a amalka je narvana v male panvi a hlavou nemuze nikam jinam hnout, takze ten rozmer hlavicky nemame a jak je tam zkroucena, tak se uz vahu a miry nedozvim. Te mi ale bylo zdeleny ze na 4 kilovy mimi to nevypada. Mohla by mit tak akoratemoticon ale zetko rict, ja mam dost plodove vody a proto mam velike bricho, ted mi bohuzel uz i popraskaloemoticon noo s tim ale nic nenadelam, vsimla jsem si toho vcera, ze mam strie pod pupikem a nahore od pupiku taky, jsou dlouhe ale nejsou zas tak starsne moc videt..ale kazdym dnem se zvetsuji.
7. říj 2009 v 08:40  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evičko jsi zlatíčko emoticon emoticon emoticon ale už je objednaný a my tam ani větší mít nemůžeme emoticon ....chci ho dát přesně pod okno a tam je tento akorát emoticon ale moc děkujuuuu emoticon emoticon

na Vánoce se také moc těším hlavně budem v novém emoticon emoticon a poprvé jako rodina....vy už také ale ještě v bříšku emoticon emoticon to budou také krásné Vánoce emoticon

já dnes jdu k dr.kvůli jatrům na kontrolu pak k mamince na obídek

venku bude dneska moc krásně emoticon emoticon emoticon
7. říj 2009 v 08:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 mag... to teda...mela jsme pocit ze ze me vylezla ten sliz, cim byl oblepeny ten vetrelec ve filmu Vetrelecemoticonemoticonemoticon
7. říj 2009 v 08:48  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Dobré ráno emoticon
Evi,ještě jednou díky za radu.....A Leni děkuji za odkaz na fotky emoticon

Evi,také přeji dodatečně vše nej!!!! Hlavně to zdarví!!! emoticon

Markét také se těším na vánoce,budeme v novém...potom ta vůně,teplo....jééééé a snad i za okny bude sníh.¨

MíšoP - opravdu jak píše Monča....zní to docela děsivě až jako kdyby ta ženská byla divná... emoticon No....asi toho moc nevíme a budeme poznávat jednou emoticon a čučet!! Teda aspoň já emoticon emoticon
7. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 No to teda, jukla jsem včera na holky z Chomutova. Narodilo se tam další miminko emoticon . No a jak jsem je tam pročítala, tak jsem zjistila, že nevím nic. Evi ty máš takové štěstí, že to přišlo samo. Jako počítání ovulace, lutealní fáze, zkoumání, kdy se vajíčko hnízdí, kdy tedy souložit a tak. To mi přijde jako děsná věda. Je to spíš starost, než radost. Kord pro mně, já jsem na takové věci lempl emoticon . Noo jo, to se nedá nic dělat, budu to muset začít študovat. Pořád to odkládám, myslím si, že to nějak přijde, asi se bojím, že by mi doktor mohl říct něco, co nechci slyšet. Ale už mám kontakt na doktorku, která se u nás zabývá neplodností. První krok emoticon
7. říj 2009 v 09:00  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky kači emoticon emoticon emoticon

evi ty úřady jsou děsivý emoticon emoticon každá tam sedí a mele o něčem jiném a pak člověk aby se v tom vyznal emoticon emoticon emoticon

mě holky každý měsíc na účet chodí kolem 1tis.navíc emoticon emoticon k nemocenské emoticon vždy to bylo z nemocnice a dnes tam mám napsáno fond sociální podpory emoticon emoticon ale já na podpoře nejsem emoticon emoticon
no zjištovat to nebudu emoticon emoticon at posílají když chtějí ale nevíte někdo co by to mohlo být????????
7. říj 2009 v 09:00  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Dobré ráno holky,

venku už krásně svítí sluníčko, vytáhlo mě to z postele emoticon Má být opravdu krásný den emoticon

Mončo, já to udělala nakonec tak, že jsem dala výpověď a od konce srpna jsem jen osvč, do té doby jsem byla osvč jako na vedeljší činnost a na hlavní zaměstnaná. No a jako OSVČ si můžu měsíčně připlácet k těm povinným záloham na zdravotní pojištění tu nepovinnou nemocenskou, je na každým, kolik, a jelikož já chci pak maximální mateřskou, tak si budu platit tu maximální měsíční částku, co jde, to je 1000Kč, a pak v době nemoci nebo tu mateřskou budu dostávat něco kolem 30tis. K té tvé kamarádce, nevím, zda to taky půjde, když je osvč na vedlejšák, to za ní soc. a zdrav odvádí zaměstnavatel, chtělo by to, aby se taky zašla vyptat.
Tako lze udělat tak, že by rozvázala pracovní poměr, nechala se znova zaměstnat třeba jako za 60tis měsíčně, a pak by se mateřská počítala z průměrného platu z posledního zaměstnání. Ale v tomto případě zaměstnavatel zaplatí hodně na odvodech, co by chtěl pak po ní, takže s eto musí pečlivě propočítat, kdy to takhle udělat, aby se to vyplatilo.
Ale zrovna jsem si včera říkala, jaká je to celé pecka, za 2 měsíce mateřské budu mít jen tak na nové kozy emoticon

Leni h, děkuji za přání emoticon Bude nějaký nový sestřih a barva nebo copak plánuješ u kadeřnice? emoticon

Míšo P, tak to je ze zátkou teda nářez emoticon ale to mi řekni, že i když ti udělala toho Hemiltna, že furt nic.. jo jinak jsem si o té zátce četla a fakt má za úkol bránit vstupu infekcí dovnitř, tak úplnej mimoň nejsem emoticon
Tak si představuji Amálku nacpanou dole mězi těma kostma, jak se nemůže ani hnout, ta bude strašně vyděšená, až vykoukne na svět a kolem toliiiik prostoru a nic jí nebude svírat, viď. Ale zase by mohla mít malinkou hlavičku, když tam teď dole nemá místo, tak by se teoreticky, čistě hypoteticky ta hlavička neměla zvětšovat emoticon

Markét, vy budete mít Vánoce opravdu úžasné, doma čerstvé miminečko, bude to naprosto dokonalé emoticon
Co máš s játrama?

Holky, už jste přemýšlely nad dárkama k Vánocům? Já to vždy nechávám na poslední chvíli, ale zařekla jsem se, že už nikdy, že to budu řešit vždy od září..abych měla v listopadu už nakoupeno a prosinec klidný. No a je říjen a já si teď na Vánoce vzpomněla poprvé emoticon
7. říj 2009 v 09:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 evi, jj hlavicku ma malouemoticon takze to je uplne superemoticon mamka mi rikala ze bracha byl take strasne dole a potom nemohl usnout dokud se hlavickou neoprel treba o bok postylky nebo nemel hlavicku o polstarek. takze k amalce take vzdy neco strcim k hlavicce aby mela pocit ze je o neco oprenaemoticon
7. říj 2009 v 09:06  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Jejda, vy jste toho napsaly, než jsem doťukala ten svůj román..

Mončo, já si ze začátku hned začala měřit bazální teplotu a sledovala hlen, abych věděla, zda funguju, a kdy tak probíhá ovulka, jen tak pro klid duše.. no a pak mě to přestalo už bavit a po čase to přišlo samo jako blesk z čistýho nebe..

Markét, to nevím, co by to mohlo být emoticon nedorovnávají ti třeba výši životního minima nebo tak něco? Fakt netuším.

Kačko, nemáš zač, hlavně dobře pořiď emoticon
7. říj 2009 v 09:07  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi to budou krásné Vánoce emoticon emoticon emoticon ale i u vás také poprvé v novém a s drobečkem v bříšku emoticon

s játrami ty kameny to už mi zjistili před těhu..ale jen mě sledují aby se to nezhoršovalo..kupodivu se mi to v těhu výrazně zlepšilo emoticon emoticon emoticon sama dr.na to koukala.....jde o to abych třeba nedostala koliku víš emoticon emoticon

Vánoce??a dárky?? emoticon letos neřeším ted není čas zařizujeme domeček..pak budu před porodem a pak budu v šestinědělí emoticon emoticon s manželem to máme vyřešené!!dáme si bydlení a malou emoticon emoticon
a ostatní pochopí emoticon stejně ani nevím co kupovat každý má vše emoticon
7. říj 2009 v 09:07  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, to si fakt nebudete nic kupovat, ani nějaké drobnosti? Co budete pod stromečkem rozbalovat? I když je jasný, že bydlení a malá je sám od sebe už dárek jako blázen, ale něco takového aspoń malého, zabaleného, by pod stromečkem být mělo, nee? Ježiš, to já bych nepřežila, Vánoce bez dárečků, těšení a t trhání papírů emoticon
K těm játrům, jak jsem včera byla u doktorky, tak jsem jí říkala, že se mi v neděli udělaly čepy na mandlích a bolelo mě v krku,ale že to v pondělí samo zmizelo.. mrkla mi tam a říkala, že to má příroda dobře zařízené, že když vše funguje tak jak má, tak žena v těhu má zvýšenou imunitu, která se s chotobama vypořádá úplně sama.. takže mně se díky těhu nerozjela angína, dobrý, co emoticon Možná to máš s těma játrama podobný, tělo se s tím popralo emoticon
7. říj 2009 v 09:14  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi nějaké drobnosti budou emoticon a trhání papírů bude poněvadž tam toho bude mít mraky malá emoticon emoticon ale ta to ještě nerozbalí emoticon emoticon ....mě fakt bude stačit to bydlení stromeček malá v košíku emoticon emoticon k tomu zatopeno v krbu emoticon emoticon
co víc si přát,já zastávám názor že to není o dárkách a naštěstí i naše rodiny emoticon emoticon

no tak to máš dobrý s tou angínou..já každé těhu začátek promarodila emoticon ale jen ten začátek kdy asi se tělo musí vyrovnat s něčím novým jinak ted tuk tuk vše dobrý emoticon také ně mě něco lezlo ale už se cítím dobře emoticon

holky šla jsme vyprovodit manžu a zase přijelo nějaké auto k baráku emoticon nedávno tu byli exekutoři kvůli Jirkovýmu strejdovi a ted asi zase emoticon emoticon emoticon .....mě z toho omejou fakt chudák tchýně a babička.... emoticon emoticon emoticon
7. říj 2009 v 09:20  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 tak prd exekutoři emoticon emoticon emoticon ale cikáni emoticon emoticon

viděli železo tak ho chtěli emoticon tak jim manžel dal alespon ledničku po babičce funkční emoticon naložili do octavie a jeli emoticon emoticon emoticon emoticon
7. říj 2009 v 09:46  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Míšo o té variantě se zaměstnáním za víc vím, to už jsme přeci řešili. Jenže ona nemůže dát výpověď, zatím, protože shání dům a potřebuje potvrdit příjmy na hypotéku. Ale pokud by sehnali dům brzy a vyřídili hypotéku, tak to tak udělá. Jen jsem myslela, jestli to u OSVČ není jinak. Zatím bude mít další pracovní smlouvu, protože od pondělka jde marodit a tam se bude zohledňovat i ta vedlejší činnost, tak bude mít pěknou nemocenskou, ale na mateřskou to vliv mít nebude.

No vidíš, Markét, já bych potřebovala partu cikánů,, aby vyklidili li dům emoticon
7. říj 2009 v 10:21  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 MArkét,tak už se mi na to nemusíš ptát...byla jsem tak zvědavá,že jsem si to zjistila na netu,tak snad to je ono... emoticon Je to něco kolem srdečních onemocnění.....tak nevim proč?????
Jdu vás zjusit dočíst...
7. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3373535&vReferer=/album/myalbums.php%3F

holky to mi upletla kolegyně úplně mě tím dojala emoticon emoticon emoticon

kači aha tak nemuím dobře emoticon no uvdiíš oni to zopakují a bude to v pořádku neboj
7. říj 2009 v 10:31  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Teda vy jste toho zas napsaly, ctu postupne emoticon

Evi me se ti v posledni dobe nejak zlepsily vlasy, mam je huste,ale jemne a ted se zpevnily a i hodne narostly tak jem i lito je strihat,ale uz to chce, takze spis jen zastrihnuti. Barvu uz mam pripravenou doma, tu snad dam o vikendu emoticon
7. říj 2009 v 10:32  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 holky hezký den už jedu papa
7. říj 2009 v 10:34  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
 Ahoj holky, včera jsem to tady nestíhala, ale stejně to nefungovalo, takže nevadí.
Byly jsme plavat a super, odpoledne přijeli kamarádky.
Malej má pořád rýmičku, takže odsáváme, ale díky tomu už jsou noci lepší, tedy stejné jako před tím ucpaným nosánkem, takže dnes 6x vzhůru emoticon
Zítra jedeme k zubaři, tak se stavíme i s malým u doktorky, v pátek máme jít na pneumokoka, tak buď ho píchne zítra, nebo kvůli nachlazení odloží.

Markétko, jaký stůl jste si nakonec objednali? My máme rozkládací do 180cm. Snad vám vyjde dodací lhůta, u nás se to kvůli židlím o 3 týdny prodloužilo a pak ještě asi o 2 týdny ty barovky.
Jinak super s tou kuchyní, už se vám to krásně rýsuje, co. Chápu, že se musíš těšít emoticon Jen si to dobře zkontrolujte, my byly nadšení, tak jsme to jen zkoukli a druhý den našli spoustu chyb a museli přijet na reklamace.

Jinak chůvičky si pořiďte určitě, to je dobré, když prcek přes den spí v pokojíčku (jinak už to nebude, v určité době začnou malé vadit zvuky a nebude moci spát v obýváku) a pak večer než půjdete spát. Sice ze začátku jsme k Vládíkovi chodili pokaždé, když jsme něco slyšeli, ale pak ty zvuky rozeznáš.
Monitor dechu máme, máme ho půjčený od kamarádky a jsem za něj ráda, cítím se dost klidně. Vyzkoušela jsem si to už v porodnici. Když jsem byla na normálním pokoji, tak ho tam neměli a na nadstandardu ano a byl to rozdíl, spalo se mi mnohem líp.

Co se týče toho spaní, tak já taky byla zvyklá usínat jen s Vašíkem, ale zvykli jsme si. Teď někdy usínáme spolu a když se Vládík poprvé probudí, tak se stěhuji k němu. Vašík má dost lehký spaní a všechno ho vzbudí, jsem ráda, že se vyspí do práce, hlavně teď, když pořád vstáváme. Vašík my to vynahrazuje po práci a o víkend, to se Vládíkovi hodně věnuje a o víkend mě nechává ráno spát a bere si Vládíka.

U nás to máme udělané tak, že Vašík vysává a já vytírám, ale mě to nebaví emoticon

Evčo, s tou mateřskou to je super, jen nevím, jak to budeš mít s tím úsporným balíčkem.

Markétko, takže mě když končí mateřská 13.10., tak nedostanu za druhou půlku část rodičáku? emoticon

Jinak se také moc těším na Vánoce, v novém a s Vládíkem to bude krásný, moc se těším, až si to tu budu moci vyzdobit, venku třeba bude sněžit a bude nám plápolit ohýnek v krbovkách emoticon
Evičko, u nás to s dárkami taky nevypadá moc růžově, penízek je méně, nákladů více a většina dárků půjde pro !Vládíka.
7. říj 2009 v 10:37  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jiřinko. Rodičák je 7600,- pokud tvoje mateřská za těch 13 dní je větší jak tato částka, tak doplácená nebudeš a RopdP dostaneš od 1.11.2009. Pokud je mateřská menší, rodičák dostaneš od 14.10.2009, ale jen doplatek do 7600. emoticon

Evča sice dostane o něco méně, ale pořád to bude víc, než kdyby se to počítalo z platu ze zaměstnání.
7. říj 2009 v 10:51  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 holky ja si nedavno rikala, jak jsme vloni tady resily a ono uz je to tu zase, to to strasne utika emoticon emoticon

ja teda nad darkama uz premyslim, nesnasim stres na posledni chvili, potrebuju mit aspon vymyslene pro kazdeho neco dopredu,ale nejak se mi to moc nedari, hlavne pro Kamila teda vubec netusim emoticon
7. říj 2009 v 10:54  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.