Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
:-D no já si myslím, že v tom baráku se pro jednu pračku učo místo najde :-) Pomalu půjdu taky do hajan, dobrou noc :-)
Profilova fotka
Mončo, děkuji moc, za chválu i přáníčko :-) Jo, strašně mě pobavila vaše včerejší noc, to jsi odvážná, mně by se manžel přetočil na břísko, kdyby už spal a prostě by mi nedal a já bych se pak vztekala do rána :-D
Profilova fotka
Evi mně už se líbili plány vašeho domu. Pokud by jsme stavěli, tak dost podobně, dokonce ty Vaše plány mám schované :-D . No a sčotla jsi to, vešli jste se do rozpočtu, do toho 1,5 milionu s kuchyní, bez ostatního vybavení? Ty věci v koupelně máš a Aukra viď? Vím, že jsi tenkrát psala, že tě nějaký prodejce vypekl a sháněla jsi to znova. Máte to prostě úžasné.
Profilova fotka
Mončo, jelikož jsem přestala zapisovat deníček výdajů na stavbu někdy v březnu a od té doby mám sice účty schované, ale nezapsané, tak to nemám spočítané, ale vím jistě, že kdybych si nevymýšlela to podsvícení stropu, sož vyšlo o nějakých 20tis navíc, ty poličky u krbu, to obložení šutrem, plovoučku za l1000Kč/m atd, tak se do 1.5mil vejdem absolutně s přehledem a bez problémů i s kuchyní. Takhle si myslím, že jsme asi krapet překročili, až to spočítám, tak ti dám vědět. No tu vanu a sprcháč mám z aukra, ten jeden prodejce mi to nedodal a ještě mi ani nevrátil za to všechny prachy ]-( Pak jsem to sehnala od jiného dovozce a to klaplo bez problémů, naštěstí :-)
Profilova fotka
Tak to jsi opravdu kouzelník, jak říká moje babička?" Udělala jsi z prdu kuličku." Doufám, že až budu těhu ( jestli tedy někdy :-D ), tak se stavím a vezmeš na kávu ;-) . No tak děvčata, Evča a Jiřinka to mají úspěšně za sebou a teď čekají, jak se pochlapíme my, nenechme se zahanbit. Budu si muset dokoupit studijní materiál :-D Evčo, já Aukru moc nehovím, ale kamarádka mi říkala, že pokud ti někdo něco nedodá, nebo nějak nafixluje, tak se to dá nějak přes Aukro vymáhat. Ale nevím, jestli je to na 100% pravda, já jsem na Aukro telátko.
Profilova fotka
Mončo, na kávičku ti vezmu i netěhotnou :-D Někdy se sem svez s Pavlem, až pojede školit, uděláme si hezký den, co tyn na to? :-) Ty peníze by šly přes Aukro vymáhat, jenže já propásla tu dobu, je to do určitého času po skončení aukce.. jenže ten prodávající mi pořád tvrdil, že to dodá, dodá, dodá, já mu věřila, spoždění se může stát, no a nakonec napsal, že nedodá, já hned informovala Aukro, musí se dát trestní oznámení na policii a ten zápis pak poslat na Aukro a oni po prostudování slibujou zaplatit náhradu myslím do 20ti tis, no škoda, prošvihla jsem to..
Profilova fotka
Aha :-S . Evi, Pavel už do Plzně nejezdí, teď dělá Liberec a já jezdím s ním jako asistenta. To ale vůbec nevadí. Určitě bude nějaká příležitost a Pavel tam pojede. Budeš teď tři roky doma :-D Jdu chrnět a přemýšlet nad naším budoucím domečkem. Teď jsem si vymyslela, že bych chtěla zimní zahradu, ale netuším, kolik to stojí a kam jí přesně napasovat 8-) . No oni mně takové nadstandardní představy přejdou, až začnou lítat účty jeden za druhým :-D
Profilova fotka
Mončo, to je škoda, že už nejezdí do Plzně, no snad to někdy vyjde :-) A mimochodem, já doufám, že nebudu "doma" jen tři roky, ale už celý život :-D Zimní zahrada by byla pro tebe super, když máš ráda kytičky, tam by jsi se vyřádila :-) Hezky se vyspinkej, já jdu taky, dobrou noc :-)
Profilova fotka
Dobre rano, jsu vas docist ;-)
Profilova fotka
Teda vy jste mi daly, to bylo poctenicko taklhe po ranu ;-) :-D Ted jdu jeste kouknout na fotecky a pak uz budu mit vsechny resty splnene ;-) a budu si s vama moct povidat. Dneska uz je tu vedouci tak snad bude min prace, uz je na case :-D
Profilova fotka
Evi to je nádhera, povedlo se vam to ;-) !! Ja jsem si vikend uzivala venku, snazila jsem se natrhat si nejakou podzimni vyzdobu domu,ale byli jsme na spatnych mistech, jerabiny nebyly tak mam par sipku a v tydnu vyrazim zase :-) Tesila jsem se taky na houby a nasli jsme jen par bedel tak jsem z toho aspon vcera udelala rizky,ale jinak lesy jsou prazdne :-| Miso co ty je ti lip? a uz jdes do prace? Jirinko co malej uz je to lepsi? Pippi tak co uz se mala naparadila? O vikendu byl uplnek a to rikaly kamosky, ze se nejvic rodi tak sjem si na tebe vzpomela, jeslti se male uz taky nezachtelo ven ;-)
Profilova fotka
Úplněk, tak to vysvětluje moje brzké raní buzení manžela. S tou porodností je to pravda, i zvířátkům se o úplňku dobře rodí. Na druhou stranu, já být mimčo, tak si v teplíčku u mámi poležím co nejdéle. Jako ze 36 stupňů vylézt do téhle zimy je pěkně nepříjemné. Evi, ty máš obchůdek z domova, to si myslím, že už do práce opravdu nebudeš mujset. A navíc máš talent zpeněžit naprosto vše, co tě napadne :-D. To já budu muset rachat až do úmoru. :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky :-) Evi teda ten váš domeček je naprosto kouzelnej x-) hlavně ten obývák+kuchyň mě naprosto dostaly, skvěle vyladěný :-) už abychom my byli taky v téhle fázi :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, babička vyvezla Vládíka :-) Takže Evičko, moc krásný, opravdu. Obyvák útulný a nádherná podlaha. Vůbec by mě nenapadlo takhle si to zařídit a vám se to moc povedlo, i kuchyň je krásná. Do sprcháče bych hned vlezla :-) Jinak jsme s Vládíkem se soboty na neděli skoro vůbec nespali, je nastydlý, měl uspaný nosánek, takže se mu špatně dýchalo a pořád se budil, ani jednou jsem nespala třeba hodinu v kuse, budil se tak po 40-50 minutách. Včera i dneska jsme mu vysávali z nosánku a docela dost, tou ruční odsávačkou vůbec nic a tou s připojením na vysavačem hodně. Nejdříve jsem se bála, ale nakonec mi to připadá šetrnější, Vládík u toho vůbec nebrečí. Jinak dnešní noc byla stejná, jako ty předchozí. Kašičku mu teď nedávám, protože se stejně budí tou rýmičkou, takže alespoň se kojením uklidní a zase usíná. Evčo, je super, že to takhle rodiče vzali, ale je to jasný, když už takovou dobu čekali x-) Co se týče té kolébky nebo košíku, tak na první týdny je to dobrý, Vládík mi tam pořád spal, ale od 6 týdne tam už vůbec nechtěl být, takže je to takové chvilkové, i když záleží, jak bude vaše miminko spát. Co se týče toho focení, tak ono samotné plátno nestačí, taky záleží na světle. Já fotím i s bleskem, tak snad to nevadí. Nejdříve fotíš jen doma a bez blesku by to nešlö. Jinak u nás byl o víkendu šílený vítr, takže jsem byla zalezlá doma, jen v neděli jsme jeli na chvíli ke známým. Ale nechtěli jsme Vládíka nikde tahat. Jsme mezi polema, takže tady je ten vítr šílený, nic ho nebrzdí :-|
Profilova fotka
Dobré ráno holky, moc děkuji za chválu :-) Jiřinko, to je mi líto, že Vládíka trápí rýmička, snad se z toho brzo dostane. Vidíš to, já měla za to, že dokud maminka kojí, tak dítě nemocné prostě nemůže být, že ho to nějak chrání.. tak mám nový poznatek. Nebo ty jsi měla rýmu, že by to jako chytil od tebe? A spinkáš s ním pořád v tom pokojíčku nebo už s manželem v ložnici? K té kolíbce, on ji udělal hodně velkou, na normální rozměr té matrace pro dětičky, chci ji mít právě postavenou v obýváku na to hajání a spinkání přes den a taky trochu na parádu, tak doufám, že v tom vydrží co nejdýl, myslím, že nepozná rozdíl oproti postýlce, nebo myslíš, že jo? Už to vidím v živých barvách, kolíbka se namoří do barvy podlahy a nebesa udělám světlounce smetanové, aby se hodily k sedačce a atd :-) Jo, to jsem se tě chtěla zeptat, kdy ti jakoby chytlo nakupování a takové to uvědomění, že bude miminko? Furt na to čekám a nic :-D Mončo, co ty víš, třeba až budeš na mateřské, tak zjistíš, že svůj životní cíl vidíš v plození dětí, uděláte si jich kupu a do práce se už nedostaneš.... i když nejsem si jistá, co by bylo větší peklo :-D Jdu teď zpracovat tu hromadu hub, co tu mám od našich, asi se mi o nich bude pak i zdát..
Profilova fotka
Evi neblbni. Já budu ráda za jedno. Ale ráda bych mněla dvě. Když se to povede a mají se rádi, tak mají celý život někoho blízkého. Já budu ve stáří sama. Jiřinko, babička je venku a ty se vykašli na úklid a takové blbosti a jdi si lehnout. Musíš mít sílu.
Profilova fotka
přesně tak, Vládík potřebuje usměvavou maminku a toho, že je domanepořádek si ani nevšimne ;-) já bych taky ráda dvě děti, mam mladsi segru a i kdyz jsme se v puberte triskaly a hadaly tak jsem strasne rada, ze ji mam :-)
Profilova fotka
hooolky, ja mam mazec den:-D:-D:-D fakt hustej:-D:-D:-D Doma ze me cosi vyteklo tak jsem si vzala tu tekutinu a ta se zbarvila do fialova, tak jsem usoudila ze se jedna o plodovku, navic to ze me porad malinko teklo. Bracha me tam odvezl a ja jsem jim ukazala tu moji fialovou vlozku, pani mi rekla ze to je neplatna, pac obsahuje jakysi latky ktery to ovlivni:-D Dali mi tu jejich a ze mam nekde hodinu chodit... No ani me nevysertili nic a muj bracha se tam najedou objevil se 2 plnyma taskama:-D:-D:-D ja mu rikala at je necha v aute:-D:-D:-D noo trapas... ale co sla jsme do auta a rikam si ze se stavim u moji doktorky na monitoru a at se na me podiva. Natocili mi monitor, ten byl ok, nic zajimaveho, potom me vzala hned na radu a prvni co bylo: CO TY TU JESTE DELAS???:D:-D:-D rekla jsme ji o tech bolestech atd. Rekla mi ze musim mit peklo s tim nalezem porad nerodit, ze se me vubec nedivi, ze mam tyhle bolesti. Skocila jsem na kozu, jsem stale na 2 prsty ale cipek festovne drzi. Hlavicka je hoooodne nizko, to em dela ty silene bolesti vecer. Ha a potom mi jen tak mezi reci rika ze mi odloupla zbytek hlenove zatky(pry uz mi dost veliky kus odchazel) a ja se ji ptam to je ten Hamilton? a ona jo...takze jsem po Hamiltonu-vubec jsem nic necitila, jen ted pry budu opet hodne spinit a muzu i krvacet. Potom mi rekla ze s timhle nalezem me nenecha prenaset, ze neni problem ze me klidne u sebe v ordinaci praskne vodu 8-) ze by mi to udelala klidne i dneska, ale jde o to ze mam cipek stale dost tvrdy a porod by postupoval strasne pomalu a zbytecne bych se trapila. Ale pani doktorka je moje zlaticko!!!! mam zaruceno ze nebudu prenaset!!!! juuuuchuuuu!:) Na ultrazvuku se koukala na mimise, prutoky pupecnikem jsou ok, srdecni ozvy take ok a amalka nevypada velika. Hlavicka je pry na me pekna:) jsme sice pry dost uzka co se tyce rozmeru panve, ale obrik to zadny pry nebude:) Na dalsi kontrolu jdu pozitri. uvidi co dela cipek po Hamiltonu atd. Pry zalezi jen na Amalce aby dala silu poradnou na cipek :-D chudacek muj manzilek, jsem ho stahla z prace :-D na byt a cekal zda vyjede smer Jablonec a ted jsme ho poslala zpet do prace Pekny holky, co?? a v porodce byly tak uzasny miminka!!!!! x-) x-)
Profilova fotka
Miso to je teda fakt mazec, ale mas uzasnou doktorku, to musi byt super pocit, ze vis, ze tam nekdo takovy je ;-)
Profilova fotka
horejsi, ahoojik:) moje doktorka neni v porodce:-/ jela jsme za ni v Jablonci, ale je uzasna:) pozitri ji zase uvidim:-D
Profilova fotka
aha ;-) stejne ti ale muzu gratulovat, ma fakt uzasnej pristup, to se jen tak na gynde nevidi, aspon teda co takhle slysim
Profilova fotka
nj, v te porodnici byl prave pristup te sestry nic moc... jsme tam byla vyplasena a ona jen tak stala a nejak se nesnazila me ani nekoho zavolat, natocit monitor atd:-/
Profilova fotka
pipiii, teda ty mně vždy pobavíš. Já úplně vidím sebe, jak bych nevěděla, co mám dělat. Máš prima bráchu. Držím palce, vydrž ;-)
Profilova fotka
mag... uz abych byla v porodce a byla si na 100% ze rodim:-D
Profilova fotka
Já na tvém místě bych běhala po bytě a bála se, že začnu rodit a nestihnu to do porodnice a tak :-D . Jsem hrozný poplašňák, všechny rodící maminky obdivuji :-D
Profilova fotka
Ahoj Miško :-D Tak snad příští návštěva porodnice už nebude poplašná ;-) Evičko, já takové to uvědomění měla hned. Nakupovat jsem už chtěla brzy, ještě jsem nevěděla pohlaví, takže jsem se na to pak moc těšila. Jinak já rýmu vůbec nemám, ale u miminek je to prý rychlý. Jinak zatím spím s malým v pokojíčku, budí se hodně často a je to lepší i pro mě. A v té chůvičce je slyšet každé vrtnutí, takže by nás to jen budilo. Jinak s tou kolébkou uvidíš, snad vám bude platná déle. Já už po těch 6 týdnech začalá dávat Vládíka do postýlky přes den, protože už ho i začali různý zvuky budit, do té doby jsem si mohla dělat co chtěl a spal v košíku jak zabitý a pak se to zlomilo.
Profilova fotka
hojky holky moje x-) x-) x-) dneska nestíhám!! :-( jiřinko x-) x-) x-) moc ti děkuji za odkaz našla jsme tam ten stůl mají ho za 4 tis, ;-) určo ho objednáme 8-) moc ti děkuji :-) jinak jirka moc chválil jaké to tam máte ;-) x-) ....hlavně kuchyn :-D :-D
Profilova fotka
chjoo se mi to odeslala v půlce a zmizelo to ]-( ]-( ]-( montáž kuchyně máme na 21.10 x-) x-) mám radost za 14 dní...a i cena nás mile překvapila říkali kolem 15 tis. a bude to 10tis ;-) tak jsme rádi :-) jiřinko a jak dneska Vládíček =-) ???jinak jsme se chtěla zeptat na tu chůvičku je to tedy nutný =-) =-) a měla jsi monitor dechu?? =-) =-)
Profilova fotka
Teda tady se toho zase událo, než jsem dopoledne udělala ty houby a teď se vykecala s kámoškou :-) Míšo, to už je neuvěřitelné, vyžíráš si to se vším všudy, co.. ještěže máš tu známou gyndařku, určo je to super pocit, že máš za sebou oporu. Teďko, když ti odloupla tu zátku, tak si budeš muset asi dávat sakra bacha, aby jsi dolů někde něco nechytla, viď, ta zátka má za úkol chránit plod a vnitřek proti bakteriím atd nebo se pletu? Mončo, nad tím jsem taky přemýšlela, že vlastně na stará kolena budu sama, když jsem jedináček, ale na druhou stranu máme několik hodně blízkých kamarádek, což už od sestry není tak velký rozdíl, ne? Já to tak teda cítím.. A samy určo nezůstanem, budem mít děti, vnoučata atd.. zrovna si tak říkám, že když už budou děti, tak bych jich asi radši víc, třeba 3, no ale uvidíme, jak se na to budu dívat po narození toho prvního, zvlášť, když to vychází na malého berana, což mě děsí, horší charakteristika dítěte už neexistuje :-D Jiřinko, tak když jsem to tak četla, že tě to chytlo hned, tak jsem se nad sebou hluboce zamyslela a šla hledat, co bych tak koupila, že třeba když už něco budu mít doma, tak si to celé budu víc uvědomovat.. no a zadařilo se, našla jsem pěkný kompletek, který by prcek mohl tady na tom výdrholci užít v tom dubnu, možná i v květnu, když bude chladno a byl by hezký i na cestu z porodnice, takže objednáno :-) http://www.modrykonik.cz/bazar/show_e... Jo, když takhle spíš odděleně od manžela, není ti smutno, že se netulíte a tak nebo už jsi si zvykla? Já si to moc nedovedu představit, jsem závislák na lidským teple a spát sama v posteli je pro mě nepředstavitelná věc.. to i když třeba spím u kámošky nebo tak, tak musím s ní v posteli, já bych snad jinak ani neusnula :-D Markét, to je super s tou kuchyní, stihnete za těch 14dní udělat to lino a vše okolo? Jé, už se to blíží, viď x-) Jo, představte si, že na parcele vedle nás začínají stavět, kluk snad 18let, takový mouchy snězte si mě, ale přijel novou oktávkou, jeho přítelkyně jezdní mercedesem, taková ta typická blondýnečka, celé jim to prý platí její matka, no jsem na to zvědavá, doufám, že se sem za nima pak nebude stahovat taková ta plzeňská "smetánka" dětí zbohatlíků a gaunerů, zrovna na nějaké mega zahradní párty asi mimčo zvědavé nebude :-S to je děsný, jak člověk začíná myslet úplně jinak, než před těhu, to jsem si ještě plánovala léto jako jednu velkou dlouhou pařbu s přáteli na zahradě :-D
Profilova fotka
Evi, tobě tam alespoň neběhá banda cikáňat jako mně :-D . Nesuď podle obalu, třeba budou fajn. Ty nechceš pracovat, ona asi také jen tak nebude pracovat, tak aspoň budeš mít s kým pokecat. Ta sopuravička už tam není. Já si myslím, že pokud ti zemře manžel, tak jsi sama. Myslím tím hlavně takové to teplo v posteli o kterém mluvíš a společné obědy, koukání na telku a tak.. Děti a vnoučata, přijdou na návštěvu, někdy možná přespí, ale pak půjdou domů, budou mít své starosti a svůj život. Jak často chodíš k rodičům? Ale ani sourozenec není záruka toho, že se člověk nebude cítit osamělý.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?