Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Hlavně, že se králík našel. Jak se jmenuje? Já teď vyluxovala kočkám pelíšek a čumí na mně, jak Kodet v Pelíšcích: "A komu tím jako prospějete?"
Lupínek :-) My máme kočky venkovní, dom se lezou jen najíst. Včera přiběhnul Elvis, hodil si myš do misky s granulema, vypil mlíko, přehodil myš do prázdný misky od mlíka, sežral granule, vzal myš a zmizel.
Profilova fotka
jéé králíček se našel x-) x-) Lupínek to je krásné jméno x-) moni chlaloupka moc krásná ale také bych tam nebydlela :-N
Profilova fotka
Holky tak jsem ve tři vyrazila ven, myslela jsem, že mi doma hrábne. Jsem pěkně vymrzlá a spokojená. Žádná zvířátka jsem neviděla, ale jinak jsem byla o maličko úspěšnější než Evička :-D Dnešní úlovek http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Profilova fotka
Lupínek, no to je hezký. Jojo, to znám mamča se občas probudí a u postele má jednu myšku vedle druhé, pěkně vyskládané :-).
Profilova fotka
Manžel už je doma a chce smaženici, tak jdu vařit.
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Vy jste neskutečné drbny, celý víkend jsem se sem nedostala a teď jsem myslela, že to snad nemá konce, uf :-D Jinak domeček nafocen, teď to jsu namrskat na rajče.. Oslava byla až dneska od 16h, před chvílí odešli, bylo to fajn, oboum rodičům jsme oznámili mimi, to bylo slziček, hlavně tchánojc z toho byli totál na měkko, brečeli jako želvy :-) Oni se už vnouče přejí x let, mají tři syny a vnoučata žádné, tak jsem si teď parádně šplhla :-D Tchán už před rokem vyrobil úžasnou kolíbku, tak hend plánoval, jak jí musí doladit a namořit do barvy, co se nám sem bude hodit, moc se na ni těším :-) Mončo, pěknej úlovek hub :-) Naši mi přivezli plnou lpřepravku hub, vůbec nevím, co s tím budu dělat. Jiřinko, jak je malému, už je to lepší? Nebylo to po té kašičce, jak na ní není ještě zvyklej? K tomu oblečení, pak se ti ozvu, až bude jisté pohlaví a domluvíme se ;-) Tak a já se jdu trápit s těma fotkama..
Profilova fotka
evi těším se na fotky x-) x-) a to oznámení to je super že to vzali takhle krásně x-) x-) ale to se dalo čekat ne 8-) x-) x-) !!!! kolíbka bude super my jsme koupili ten košík x-) jsem z něho také nadšená x-) hele jaké trápení s fotkami ]-( děláš to pro nás ne :-D :-D moni tedy takové úlovky hub =-) to jsi šikulka a smaženice byla určo vynikající ;-)
Profilova fotka
Markét, no jasně, že to dělám pro vás a s láskou, ale stejně mě to s..e :-D Pak vám pošlu do ip hesla, ju.. Jo, jinak včera tu byla celé odpol kámoška, chtěla nafotit nějaké fotky pro přítele, je zrovna ve válce v Afganistánu, holky, začnu se tím život, nádherně jsem jí namalovala, udělala fakt bomba vlasy a ty fotky jsou hezčí než od profíka, fakt tam vypadá super, mám z toho velkou radost :-) No taky jsme na tom dřely 4hodiny, ale fotek je hafo :-)
Profilova fotka
evi to jo focení to znám :-) x-) akorát ted není čas :-( já ted scháním to černé plátno na focení maličké :-) hlavně že tě to bavilo a jí jsi udělala radost x-) x-) x-)
Profilova fotka
Markét, to focení je jako droga, hlavně, když se daří :-) To černé plátno bude asi dost drahé, viď.. ale byla by to pecka :-) Tak už to pomalu sunu na rajče, ale ty fotky jsou strašně velké a jde to hlemýždím tempem. Nafotila jsem to za denního světla a i teď při osvětlení, jen kuchyń je jen za denního, protože teď je tam po té oslavě neskutečný brajgl, líbí se mi ale víc nasvícená, tak to tam pak ještě doplním :-) Jo a jinak jsem vám tam vyfotila i ty úžasné pokojíky plné bordelu po stěhování, aby jste mi věřili, že je to fakt na makovici a není možné to uklidit :-D
Profilova fotka
evi berem vše i bordel v krabicích :-D :-D :-D to plátno stojí 1690 a není moc velké :-| ale na aukru se dá sehnat větší a levnější ale tam to neumím :-( :-( a nebo koupím čerbou deku prostě chci jen pozadí ;-) ;-) a těším se na focení malé x-) x-) x-) ted fakt není čas :-( ani inspirace ale ona bude velká inspirace 8-) :-D x-) snad budou ty fotky dneska :-D =-) moc se na ně těším x-) x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Markét, myslím, že to pláno by bylo sto pro lepší, než deka, jestli chceš, tak ti ho na tom Aukru koupím, já to tam umím, ale neorientuji se na mimibazaru :-D Focení malé bude určo super, jen aby chudinka pak neměla alergii na blesk :-D ty fotky tam snad nikdy nenaskáčou, doplnila jsem ještě stavbu a je to tak v půlce nahrávání :-S
Profilova fotka
hele ty se vymlouváš ]-( :-D :-D já ty fotky chci vidět x-) x-) x-) no plátno by bylo lepší ale můj manžel se na to netváří ale udělám smutné oči :-D :-D a ono to půjde :-p :-p bavila jsem se o tom s dr.fotit bez blesku a když se nevypne dětem to prý nevadí ;-)
Profilova fotka
Fakt se nevymlouvám, vyčkej, za chvíli to snad bude.. Teď se mi akorát přerušila ta dopněná stavba a ptalo se mě to, jestli chci opakovat akci, tak jsem to zrušila, to není tak důležité a tvořím to album bydlení, to půjde rychleji, není to tolik fotek. Stavbu pak někdy dotvořím, to jsou už stejně staré a pasé fotky :-) To plátno určo využiješ, podej to manželovi tak, že střelit ho pak můžeš vždycky a navíc, pokud ti focení půjde, můžeš si pak dát inzerát a fotit děti a ještě díky tomu plátnu vyděláš... to by bylo, aby na tohle neslyšel :-D S tím bleskem, fakt jim to na očička nevadí? Vždyť je to strašně ostré světlo,ne? =-)
Profilova fotka
Hotovoooo!!! Jdu vám poslat odkaz a hesla do ip ;-)
Profilova fotka
evi hurááá jdu na to!!!!!! :-) nám PA říkala že v porodnici to tim dětem nevadí a bavila jsem se o tom s očařem a také nic neřekli.... ;-) ale spíše budu blesk vypínat 8-)
Profilova fotka
evi :-o :-o :-o :-o ty ole!!!klobouk dolů!!nemám slov to je paráda x-) x-) x-) to my jsme oproti vám pěkný outsajdři :-N :-D :-p :-p takové luxusní bydlení no fakt krása x-) x-) x-) ta luxusní vana sprcháč kuchyně je nádherná obývák a ta stěna z kamene no KRÁSA!!!!! no moc hezký to máte!!! tobě to také sluší x-) x-) ale envyfotila jsi domeček z venku =-) =-) =-)
Profilova fotka
ahojik evi, koukam na ty fotecky... tak to je mazec.... takovy luxusni sidlo jsem fakt dloouho nevidela:-O
Profilova fotka
Markét, děkuji moc x-) Domeček z venku mám nafocený v tom albu stavba, co jsem se teď pokoušela takovou dobu doplnit a nezdařilo se.. pak to udělám. z venku je to pořád stejný, fasádu budem dělat koncem října. K tomu focení, možná by blesk šel nahradit nějakým nasvícením lampou, ono bez blesku a bez světla by to asi na tom černém podkladě nebylo ono. Ale ty orčo něco vymyslíš :-)
Profilova fotka
Míšo, také děkuji :-) Ten nábytek, co tu máme, je ten, co prodávám.. v tomhle případě jsem se fakt nechtěla držet pořekadla, že kovářovo kobyla chodí bosa :-D
Profilova fotka
evi tak to jo na domeček mrknu na střeše ;-) no nemáte zač ;-) můj manžel ale na tento styl až do moderna úplně není ani by to k tomu staršímu domečku nešlo :-N ... ale ty jsi to fakt zařídila úplně fantasticky!! 8-) 8-) smekám 8-) jinak pošlu ti mail poslala bys mi ten stůl jak má jiřinka?? =-) =-)
Profilova fotka
evi o take koupelne si muzu nechat jenom zdat:-D tyy brdo. no muzu jen zavidet :-D :-D :-D prcek se bude mit strasne pekne:)
Profilova fotka
Markét, mně se taky taky vyloženě moderna nelíbí, mám ráda teplé útulné bydlení, ale zase jsem nechtěla udělat z nového baráku vyloženě chaloupku, tak se to snad povedlo nějak skloubit.. no je mi tady dobře, co si budem povídat :-) Je tady toho ještě hafo na doladění, třeba v zádveří ještě nemáme botník nic, no a o ostatních místnostech raději mlčím.. co jsi říkala na ty děcáky??? 8-) :-D Určitě to budete mít také moc krásné, nejdůležitějsí je, aby jste se tam cítili fajn vy, na nic jiného nekoukej :-) Ten stůl atd ti pošlu, ale až zítra, dnes jsem už utahaná i na to hledání fotek v compu :-D
Profilova fotka
já když to vidím tak se strašně moc těším :-) x-) x-) no naše to nebude luxusní vila ale bude to naše a po našem zařízené.....ta kouplena je fakt velká ;-) ;-) já mám objednanou kuchyn a dnes mi manžel řekl že se mi asi do koupelny nevejde pračka když chci roh.vanu 8-( 8-( 8-( ale koupíme nějakou tu menší a prý to půjde :-N :-N
Profilova fotka
evi jasně nepospíchám na to ;-) ale vím že ybch ten stůl chtěla :-D :-D když už máme objednanou tu kuchyni ;-) :-D :-D povedlo se ti to moc x-) x-) x-) děcáky :-D :-D jsou super a budou hezčí až se vyklidí 8-) :-D hele na nedodělané věci nekoukej ty jsou na baráku totiž pořád :-D :-D to už vím tchýně mají nový a pořád na něm něco dělají a není to u konce :-N :-N :-N
Profilova fotka
:-D Míšo, no s prckem už to mám vymyšlené, dokud bude mimčo, můžu ho cachtat v tom umyvadle a až bude větší, tak ho budu koupat ve vaně od sprcháče. Jinak to nestálo tolik, na kolik to možná vypadá ;-) Markét a co pračku dát do kuchyně do linky? Někdo to tak má.. tam se taky nevejde?
Profilova fotka
jdu také do pelíšku :-) tak zítra papa a dobrou noc x-) x-) x-)
Profilova fotka
no evi to už nejde když je to objednané 8-( 8-( hlavně jsme mu říkala dáme jí do kuchyně a on ne 8-( 8-( na zabití no....ale kdybych jí ted dala do kuchyně už tam nemám ani moc šuplíčků víš protože jak jsme zrušili původní plán je o dost skříněk min....takže ta pračka už by tam byla asi moc :-S :-S .. my to nějak vymyslíme v baráku je ještě místa dost :-D :-D :-D
Profilova fotka
Evi, teda pecka. Dlouho jsi nás napínala, ale stálo to za to. Fakt vymazlený. Jo a všechno nejlepší k narozeninám, zdravého potomka a příjemné bydleníčko v novém. Moc ti to sluší ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?