Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Se mi odeslala jen půlka?? To je bordel!!! I s obědama v práci, i s večeřema, co si občas vyjdem a tak. Máme rádi kvalitný sýry a šunky, který kupuju většino v biokvalitě a víno....to docela naskáče.
Profilova fotka
míšo :-D :-D :-D jirka není kuchař ;-) dělá číšníka v Pilsneru ;-) ale v práci jí jak kdy ale obědy mají docela levné... já teplé večeře nedělám :-N a asi nejsem takový gurmáni :-D :-D tím to bude :-D :-D
Profilova fotka
holkýýýýý vidím jak se z komína našeho budoucího domečku kouří tak jsme tam šla babička zatopila v tich krbových kamnech x-) x-) x-) to je tak krásnýýý a takové teplíčko já už chci takýýýýýýý 8-( 8-(
Profilova fotka
Já usnula jak špalek. Jdeme ke tchýni popřát jí k narozkám.Papa.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se Vám dnes taky chci ukázat. Tak kašička včera nějak nezabrala. Sice se probudil o hodinku později, ale jinak to pokračovalo jako obvykle. Uvidíme dneska. Evičko, co se týče té výbavičky, tak se budeme moci domluvit, ale já prodávám na mimibazaru a už jsem dost věcí prodala, a to spíš ty lepší. taky ta 1/3 mám od švagrové, což jí vracím. Mimibazar je teď takový můj sport, asi jako Míši A aukro :-D Strašně ráda tam na malého nakupuji, zatím jsem nekoupila nic špatně. Nové věcičky kupuji spíš bodyčka, pyžamka, ale bundičky, kalhoty, svetry apod. mám z mimibazaru. Ten kočárek znám z aukra, taky se mi líbil. Co se týče toho šetření, tak teď máme příjmy akorát tak na výdaje, takže nenašetříme vůbec nic. Před svatbou jsme s Vašíkem našetřili 100tis. a zaplatili z toho desku, ale ani jeden šetřiví nejsme. Když jsem bydlela u našich, chodila do školy a dělala za barem, tak jsem měla pro sebe i 15tis. a z toho platila 1400 půjčku a telefon, jediné na co jsem dokázala našetřit byla jen dovolená, jinak mi na účtě nezbyla ani koruna. Chodila jsem s kamarádkou v týdnu po barech a dost si nakupovala, taky mi nevadilo, že jsem si koupila tričko za tisícovku. Pak se to hodně změnilo, nejraději mám tričko ze slevy za 150 kč a ještě přemýšlím, jestli ho budu nosit. Ke kadeřnici jdu tak jednou za 3-4 měsíce, manikůra vůbec, za kosmetiku nerada utrácím, nejraději to dostávám k Vánocům, já leda tak tužku na oči a lak na vlasy. Od porodu jsem si koupila dvě trička a to celkem za 250 kč ve výprodeji, ve čtvrtek svetřík za 279 a balerínky v akci 1+1 zdarma celkem za 500 toť vše, jinak vše jde na Vládíka a na nákupy za jídlo, drogerii apod. No a vždy čekám, až dorazí mateřská. Koukáte na superstar? Já se těším, dost nás to baví. Vašík je ale dneska na tréninku, takže dorazí až v půl 10, jinak na to spolu koukáme. Jo a dnes jsem konečně pozvala tchýni a tchána na oběd - meli jsme pečené masíčko (docela dost přesolené ]-( ), špenát a bramborový knedlík. Ale snědli to :-D
Profilova fotka
jiřinko mimáč je super :-) také tam ráda nakupuji 8-) jinak ted také raději nakupuji malé než sobě :-N a dělá mi to hroznou radost x-) x-) na superstar také koukáme manžel je v práci takže jsem sama už se na ní moc těším :-) akorát nevím zda nebudu více na WC je mi dost zle :-( :-( :-( a vidíš asi to tak přesolené nebylo když to snědli :-D :-D :-D
Mně se nějak na Superstar dívat dneska nechce a jinak tam nic nedávají....tak si asi zalezu s knížkou. Jo jo, věřím že MMB je závislost, ale hlavně se tak ušetří spoustu peněz. Jako když někde to malý bodyčko stojí stejně, co triko na mě....no kde smeee???? ]-( Já na tom Aukru nejenom nakupuju, ale i se zbavuju věcí, co už se mi nelíbí nebo mi nejsou nebo jsem si je koupila v nějakým pomatení smyslů a nenosím. Takže já sice utrácím (utrááácela,utrááácela, Mišu už je skrblajz!!! :-D) docela dost, ale i jsem dost vydělala. Ne sice tak, aby příjmy pokryly moje výdaje...ale půlku minimálně...
Profilova fotka
míšo no právě ]-( ]-( aty děti to mají třeba na týden že 8-( 8-( 8-( a fakt ty věci jsou jako nové aby ne když jsou třeba vzatý jednou či dvakrát :-( ..... aukro je také super ale tam to neumím :-( :-D :-D holky tak gulášovka šla do WC :-( :-( vůbec se to malé nelíbilo že jsme jí snědla 8-( 8-(
No ještě, že máš tu tchýni....víš jak, kdyby ses s tím měla klohnit sama...a pak to vybliješ...takový škody!!! :-D Ne vážně - to prostě něco nesedne a jde to nebo to značí nějakou začínající chorobu??? Já to zase neumím na mmb a přitom se tam prodávají i věci na dospěláky a docela i pěkný a levný...ale co uuuž, teď je to fuk a nikam nechodím. Tak. :-D
Profilova fotka
míšo zítra jí to vrátím je tam ještě plný hrnec fuuujjjj :-( :-( :-( :-p :-p no uvidíme co to bude ale už ted je mi lépe :-) jééé a mimáč je tak jednoduchý :-D :-D když jsme se to naučila já :-N :-N ale to je fakt ty už nikam nechodíš ty budeš šetřit!! :-D :-D :-D
Profilova fotka
No vidíš Míšo, taky bych mohla zkusit na aukru něco prodat. A ještě s tím utrácením za jídlo, tak i přesto, že skoro denně obědvám u tchýně a občas dá jídlo i Vaškovi, tak taky utratíme dost. Ještě že nejsem ve městě, takhle se snažíme jíst, co doma je, jinak bych pořád chodila nakupovat žrádlo. My se musíme naučit dojídat, věčně vyhazuju načatý salámy, párky, pomazánky apod. ]-( Hodně utrácíme za sladký :-|
Profilova fotka
Jo a Vládíček začal blinkat ze spaní, ale hrozně moc, pak brečel a byl k neutěšení, nevěděla jsem, jestli se mu něco nestalo. Tak jsem ho houpala a uklidnil se. Strašně jsem se vylekala. Snad už bude dobře spinkat.
Článek se načítá
U nás se vyhazujou hlavně přílohy...já prostě za těch x let, co vařím, jsem se nanaučila, kolik mám dát uvařit špaget/rýže atd. Já se to snažím zpracovat, ale většinou to končí u psů smíchaný s konzervou ]-( Jiřinko - mně Aukro odnaučilo skladovat. Já byla děsnej sysel. Teď fakt nemáme doma nic, co je zbytečný. Prodám tam všechno :-D Nevyužitý přímotopy, starou rychlovarnou konvici, Michalovo komponenty do počítače, moje hadry, škaredý ručníky, smradlavý sprcháče od ježíška...prostě všechno :-D Jeden čas to byl docela slušnej vejvar, jenže teď už doma žádný kraviny navíc nemáme, tak nemám co prodávat :-D Jako byla jsem až úchylná...vidím ve městě pěknou kabelku, tak jsem běžela dom, zkoukla co na Aukru prodám, v duchu už si i vykalkulovala cenu a šupajdila zpátky pro kabelu :-D :-D Jejejej...jak je to s tím blinkáním u miminek??? Nemůže se jim něco stát? Malej bobišek...netrápí ho něco? Třeba prdíky. Všechny děti trápí prdíky. Jo a pak zuby. Můžu potvrdit, že to je bolest teda děsná. To ty prdíky taky, ale to už tolik neprožívám :-D
Profilova fotka
míšo :-D :-D :-D ty jsi fakt závislačka =-) :-N to já vše vyhazuju :-N :-N a že toho ted z baráku bude dost :-o :-D jinak s tím jídlem to samé dojídá pes :-D :-D ale mě to těší udělám mu vyjímku a on je štastný 8-) s tím zvracením u miminek zatím nevím :-( ale někdo je hooodně blinkací a někdo vůbec =-)
Profilova fotka
Ahojky, tak návštěva u tchýně byla krátká a milá. Supertsrat se mi líbí, myslím, že po dlouhé době jsou tam lidi, na které se dá koukat. Já s Aukrem neumím. Už kolikrát jsem si říkala, že to zkusím, jenže jsem někam zašila kód a teď nevím, jestli se můžu zaregistrovat znovu. V telce je teď nuda, Pavel byl dnes na pěst, úplně mi zkazil náladu. Byl otrávenej jak šváb a přenesl to na mně :-(
Profilova fotka
Dobré rána, dnes je u nás ještě víc zakaboněno než včera. Počasí my asi chce naznačit, že místo procházky bych mněla žehlit 8-(
Tady je ukrutně slunečno, ale fouká šílenej vítr. Fakt to převrací květináče. A nemůžeme najít králíka :-S Co Pavel provedl?
Profilova fotka
Amimi nic neprovedl, jen nemněl dobré školení, tak přitáhl domů špatnou náladu, ale ukrutně špatnou. Byl protivný. No, za trest jsem ho ve dvě ráno vzbudila, protože nesplnil své manželské povinnosti. Nemá mně rozčilovat, já pak nemůžu usnout a ve dvě ráno nedávají nic jiného, než erotické filmy ;-) :-D . Mumlal něco o znásilnění :-N . Tady je také vítr. A ty králíčka pouštíš ven, nebo se ti zaběhnul doma ?
Jak to popisuješ, tak to vypadá spíš na docela zábavnej večer :-D No on běhá celoročně volně venku po zahradě, akorát na noc ho zavíráme do klece, aby ho nevzal třeba cizí kocour nebo tak. A dneska ráno jsem ho pustila a nemůžu ho teď najít, nesla jsem mu mrkev.
Profilova fotka
Zábava to byla až po půlnocí, před půlnocí jsem byla neštvaná. Aha, tak to bych se bála. Já myslela, že ho máš doma. Třeba se bojí toho větru a někam zalezl.Já se strašně bojím, jak budou reagovat kočky na dům. Netuším, jak je mám naučit, aby se pohybovali jen po zahradě. Neumím si představit, že mám celoročně ubedněný dům, protože Netynka umí vylézt i ventilačkou, ale představa že běhají venku mně děsí taky.
Tak králík není kočka a prostě někde tu musí být...jen mi štve, že někam trouba zalez a pak ho tu budem nahánět do noci s čelovkama jak pitomci. Naše kočky se drží doma...ale jsou takhle od koťat. Teda občas Mařenka leze do školky, když už má dost Elvise, jak jí furt otravuje a jednou jsem Elvise zase viděla jak si to štráduje po ulici, to mě málem kleplo...ale od tý doby už to neudělal.
Profilova fotka
No, třeba vyleze, až bude mít hlad. Já bych se také bála, kdybych ho nenašla. Naše Netty je srab, takže přes den asi nikam nepůjde, ale večer nám utíkala i na chatě. No a Damiánek je ještě prcek, tak se uvidí, ale pokud ho nevykastrujeme, tak bude zdrhat určitě a bojím se, že toho našeho moulu ostatní potrhají, takže časem asi půjde na kastraci, ale nejdřív ho necháme zplodit nějaké koťátko. Mamči kočička chodí přes den courat a večer se vrací a spí s našima v posteli, v zimně chodí ven jen na WC, je to původně kočka venkovní. Ale občas se zaběhne a je přes noc pryč a to je mamča na prášky.
Profilova fotka
Teď byla v Receptáři reportáž o králíčkách. To je hrůza, už je jedna hodina a já se poflakuji po bytě. Mám pocit promarněného víkendu. Úklid mně neuspokojuje, to je povinnost a na domě máknout zatím nemůžeme .
Profilova fotka
Jestli budu mít jednou holčičku, vysadím myrtu, v Receptáři říkali, že je to starý Český zvyk a mně se líbí. Pokud budeme mít kluka, musí zasadit manžel strom. To jsou pěkné zvyky ne :-D ?
Copak asi dělá Evička... Teď asi poklízí po tý narozeninový party... Markét doufám už nezvrací tchýninu gulášovku....a tak..... Já už jsem vlastně devátej den zavřená doma...hej hou, mazec. Akorát včera jsme si dali takovou malou procházku...
Profilova fotka
No, hlavně aby Evička nafotila dům, jsem hrozně zvědavá a čekám na možnost čerpat další inspiraci. Chudák Markétka, ta si asi jen tak gulášovku nedá. Mimču prostě nechutnala. Mně občas nevadí zůstat doma, člověk se odreaguje. Jenže minulý týden jsme alespoň vymalovali chodbu a pověsili obrazy, to mám pak radost. Zase mi to válení doma pomohlo, protože jsem konečně přestala kašlat, už mně z toho neuvěřitelně bolí levý spánek. Když jsem v teple, v pohodě a nemusím mluvit, tak nekašlu. Jak dlouho budeš ještě doma? S angínou to je tak na dva týdny viď? Už máš králíčka?
Profilova fotka
ahojky holky :-D :-D mi ráno pracovali u babičky pokládali jsme jí koberec a skládali takové ty cetky na ručníky atd do koupelny :-) tedy Moni to byla večer docela zábava :-D :-D prý znásilnění :-N :-N :-D míšo už máte králíčka =-) =-) ted čekám kámošku na kafe x-) tak pokecám nějaké drby o vesnici se hodí :-D jinak už je mi lépe ake včéra večer to byl mazec :-p já jí nejedla ani před těhu ale etd jsme si pochutnala a stejně šla ven :-p také jsem to tchýni řekla :-N :-D jo a evička slíbila ty fotky co ]-( ]-( kde jako je ]-( ]-(
Profilova fotka
Znáte Evču, sice nemůže pít, ale určitě nešla spát po půlnoci, takže určitě vyspává a pak bude uklízet. Já jsem líná jak vandrácká veš. Kočky už zase chrní. Zalezli do košů s vypraným prádlem. To smůla, nemůžu žehlit :-D :-D :-D
Profilova fotka
To je chaloupka jak z pohádky. http://www.modrastrecha.cz/album/albu... Původně jsem také chtěla dům s nějakou historií, né roubenku, ale nějakou malou vilku. Bohužel, nic co by se nemuselo zbourat jsme do dvou milionů nesehnali. Ten náš domeček je v podstatě nezajímavý :-( , člověk tam nenajde ani žádný poklad, ale zase uvnitř splňuje nároky na dnešní bydlení bez velkých úprav ;-) .
My si šli po obědě hajnout a vylezli jsme až teď x-) Moni, zítra jdu k doktorovi a už asi musím do práce....i když nejradši bych ještě byla doma tak tři dny, cítím že to není ještě úplně ok a beru antibiotika až do úterka. Jenže je konec kvartálu a mám tam strašně moc práce ]-( Králíka už jsme našli...nebo se spíš našel sám, prostě si tak najednou odněkud vyhopkal a už se pase. Ta chaloupka je pěkná...mně se takový líbí, ale fakt jen jako chaloupka....bydlet bych v tom asi nechtěla...ale je krásná :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?