Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
ahojky evi nemusíš se smiřovat ;-) !!!! pohlaví s evytváří v 16tt na velkém UZ ve 20tt mi dr,řekl že je kravina říkat pohlaví dříve že i kdyby jsi měla miminko ve 13tt na dlani tak to vidět není :-N ;-) ;-) jako mohl se strefit ale opravdu by to byla jen náhoda!!! 8-) to mi věř!!!nám také řekli kluk a podívej holčička jak vyšitá x-) x-) x-) jinak s těmi oblečkami je to pravda také se mi líbí víc na holky a je i větší výběr :-) a jiné barvy než růžovou a modrou skoro nedělají 8-( 8-(
Profilova fotka
holky, ja mam jeste teoreticky cas... termin mam az 14.10. jsem ted 39tt. Jde o to ze ja mam nalez na porod od 34tt a dost me zlobi bolesti a jsem nepouzitelna na cokoliv.:-/ Manzilek uz je tady, ale je ve skole, on ma dneska a zitra cely den v Liberci skolu, tak jsme ho ted ukecala, at me vezme autem na kontrolu, tak utece nachvili ze skoly, busem si to uz proste nelajznu...mam 3 terminy 12.10. 14.10 a 16.10 ale doktorka mi rikala ze porodim do konce zari...a prd:-/
Profilova fotka
Míšo, já nikdy netvrdila, že jsem normální!!! :-D Mně se prostě dlouhé nebo polodlouhé vlásky u kluků líbí, třeba mně zase vadí, jak jsou všichni chlapečkové teď bráni mašinkou, jeden, jako druhej, kam se podíváš.. Proč jako? je to věc názoru, jako se nekomu líbí odbarvené blondýny a druhý nechápou, proč si na tu hlavu ten kýbl kysličníku dávaj atd.. ;-) Markét, tak to teda nechápu, proč s emě doktor hned na začátku ptal, jestli to budu chtít vědět.. sice je to jen na 60%, ale kdyby to ještě nebylo možné zjistit, tak by mi to snad ani nenabízel... není to žádnej řadovej gynekolog, je to fakt špička, má 100% reference. No uvidíme :-) Už bych to neřešila, čas ukáže, ale kdyby jsi měla pravdu, vůbec se nezlobím!!! :-)
Profilova fotka
delaji hodne veci v kremove:) ja jsem chtela strasne chlapecka kvuli manzovi, on si ho mooc pral, tak mi potom bylo tak trosku lito, kdyz jsme mu oznamovala holcicku, ale ted se oba tesime na holcicku:) x-)
Však se svým dítětem si dělej co chceš, jen říkám, že mně se to prostě ekluje. Viz malej Jakub Svoboda - prostě děs. A Míšo - kolik už teď Amálka váží, když by si teoreticky mohla porodit až za dva týdny? A kolik by pak vážila při narození??? =-)
Profilova fotka
amimi, no malicka prave neni:-/ z toho mam take obavy..dneska muze mit tak 3200g. Za tech 14dni tak kolem 3700g:-/
Tak to furt ještě jde...i když asi žádná sranda...
Profilova fotka
ale zvazit uz nejde pac ma hlavicku v male panvi a na vazeni tam vadi moje kosti, vaha se urcuje podle velikosti hlavicky, obvodu hrodnicku a delky stehenni kosticky.
Profilova fotka
amimi, me by hrozil cisar nad 3500g:-( bylo mi to receno na zacatku, jsem hodne mala, merim 164 a na zacatklu tehu jsme mela miry panve pod prumerem:-/
Profilova fotka
Míšo A, mně se malej Svoboda zrovna líbí :-D ale uvidíme, třeba až to budu mít doma, tak změním názor, záleží taky na tom, jak bude vypadat a co mu bude slušet. zatím mě nepřepadly ani pořádně mateřské pudy.. No a co tvoje nemoc, už zabrala antibiotika?
Profilova fotka
evi to je jasný že i kluka budeš milovat ;-) já byla také na špičkové klinice v praze gennetu u skvělý dr.ta mi to řekla a dr.ve 20.tt se divil jak mi to mohla říct =-) =-) ža je to blbost!!!všude se píše že do 16tt vypadá pohlaví stejně a po 16tt s eto rozhoduje to si přečti v každé příručce :-D :-D :-D míšo jak je angína je fuč =-) =-) =-)
Profilova fotka
já jsem toho zdárným příkladem :-D :-D že je to blbost :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Markét, no já to právě četla, proto jsem byla překvapená, když s tím vyrukoval a byla jsem taky v Gennetu :-D Holky, razím ven, je krásně, tak jdem s kámoškou užívat posledního sluníčka, hezký den, papapa
Profilova fotka
ve 13tt se to da poznat, na konikovi mela holcina fotecku ze 3D ve 13tt a byl tam videt pindour jak vysitej:) pohlavi se tvori uz v 9tt ;-)
Profilova fotka
holky ja se jdu malovat, cesat atd..mam to na strasne dlouho, mam tak priserne bedaru ze je stejne nikdy nezamaluju:-/ a potom razim na tu kontrolu tak papa:)
Profilova fotka
evi v genetu a u koho??? nebudu se o tom už bavit prostě asi těžko v 9tt když u mě to neodhladly :-D :-D :-D prostě já to u něvěřím a pořád u evičky doufám že to třeba bude i holka :-D :-D i dr.jsou jen lidé a omylní že???
Profilova fotka
jen tím evi chci říct aby jsi nekupovala klučičí věci tot vše :-D :-D :-D
Profilova fotka
jde hlavně o zdraví o nic jiného x-) x-) x-)
Profilova fotka
Markét, v Plzeňském gennetu, jméno dr ti kdyžtak napíšu do IP. Nemá smysl se teď o tom dohadovat, zda to je možné či ne, on taky řekl, že je to jen na 60%, ale že by si tipnul toho kluka a kdyby jsi viděla to video, tak tam uvidíš pindíka jako krááááááva a to fakt :-D taky to můžou být hooodně nateklé stydké pysky, no necháme se překvapit. Rozhodně nic kupovat nebudu, ještě mě ty touhy nechytaj :-) Míšo P, hodně štěstí na kotrole, pak písni, jak jste na tom.. Teď už se opravdu loučím, papa
Ono asi záleží na tý pánvi a vůbec, tý cestě, kudy bejboš poleze. Však tchýně moje měří 165 cm, před otěhotněním vážila ani ne 50 kg, podle fotek byla jak z Dachau a hle - skoro šestikilovej Michálek taky proleeeez!!! :-D Na beďary se vykašli...co bys to zamalovávala, ostatní ať si škubnou ;-) Moje choroba....no pořád mi není hej, tak jako se mi trošku hůř polyká a pořád mám strašnou rýmu...ale jako asi tu něco řádí, protože už mi to říkalo spoustu lidí, že nejdřív jakože chřipka - únava, teplota a tak...no a za pět dní si šupajdí pro antibiotika.
Profilova fotka
evi :-D :-D :-D chápu podle naší fotky jsme tam viděli také pindíka :-D :-D :-D všichni to říkali i koníkovky :-D :-D :-D míšo tak at se ti co nejdříve uleví :-| ono to ted fakt hoodně řádí :-( také s ebojím abych něco nechytla 8-( 8-( my ted dodělali babičce ty krbovky má to tam tak krásnééé x-) x-) x-)
Profilova fotka
v 9tt se deli pochva na penis(panske pohlavi vnika srustem zenskeho ustroji) ale to nejde absolutne poznat ;-) mma to v knizce. Na UTZ byhc tomu verila od toho 16tt.
Profilova fotka
Tak do téhle debaty se nezapojím, páč o tom nic neví :-D . Já jsem takový baby primitíveček. Jednou si budu muset dost věcí nastudovat. Jo a s těmi vlasy u kluků. Proto se mi líbí Arabové. Všimněte si, že i chuďas je vždy perfektně oholený a ostříhaný. Pánských holičů je tam víc než dámských kadeřnictví. Je to taková společenská prestiž. Strojek také nemusím.
Profilova fotka
Markét, nám to ale taky řekli v 16tt a pinďourek tam šel vidět. Řekli nám, že je to na 99 %. U kluků je pohlaví jednodušší. Evičko, já jsem teď za chlapečka šťastná, je to mazlíček a oblečky na kluky jsou krásný, budeš z něj dělat frajera 8-) Holky, tak včerejšek dopadl takhle: usnul v 17hodin, po 45 min. se probudil, najedl a v 18 hod. zase spinkal. Doufala jsem, že už to bere jako noc,ale že se mi ráno ve 3 nevzbudí s tím, že už vstáváme. Pak se probudil ve 22hod. dostal kašičku, ale jen malinko, moc tomu nedal. Pak se budil jako obvykle. Kojila jsem a zase dala kašičku. Za celou noc zbyla asi 1/3. Ale to kadění holky, to bylo ošklivý :-D Zlaté kakání jen při kojení ;-) Dnes se pokusíme dát mlíčko s kašičkou před spinkáním, včera to nešlo. Markét včera v ordinaci měli Magda s Čestmírem tu Vaší kuchyň, jen s tím jiným panelem, co je v letácích. Jinak Vám řeknu, že ta ordinace začíná být dost trapná :-( Míšo, naše kuchyň nás vyšla na 96tis. + 52 tis. spotřebiče. Co se týče těch vlasů, tak dlouhý vlasy u kluků a ještě v culíku nesnáším, ale polodlouhý se mi líbí, když to bude Vládíkovi slušet, tak mu to taky necháme :-D Zrovna malýho Svobodu jsem chtěla dát za příklad, jak se mi to líbí :-D :-D :-D Evčko, máš to super s tou kamarádkou, to je dobře, já si už přeci jen mnohem víc rozumím s maminama, stejně to pak bude tvoje hlavní téma rozhovoru. Jinak dnes jsme byli na plavání a jsem nadšená, bylo to super. Vládíkovi se to taky moooc líbilo, pořád se smál a paní nás pochválila, že jsme šikovní, že se Vládík krásně nadnáší, jako bysme tam už chodili :-) Měli jsme mít co nejvíce potopenou hlavičku i s ouškama (ne jako celou, jen když leží na zádech), ale on se pořád rozhlížel, takže jedno ucho mu pod vodu nešlo dát :-N Ani jednou nezabrečel a teď krásně spinká.
Profilova fotka
jiři ano v 16tt ale ne ve 13tt ;-) ;-) jako u evičky :-) s tou ordinací to máš pravdu byla tam ta naše kuchyn :-D :-D :-D jsme vám to zapoměla napsat :-D :-D to kakání mě pobavilo :-D :-D no a vidíš plavání je super říkala jsem to 8-) 8-) holky my vzpomínali přesně před rokem jsme seděli v letadle nad mořem a letěli směr Dominikánská x-) x-) auuuuuuu jak to uteklo :-( :-D :-D
Profilova fotka
Je fakt, že švagrové ve 13tt taky řekli, že na 60 % to bude kluk a byl to kluk.
tak ta šance, že to bude kluk je vlastně 50%...takže to neni žádnej šlágr, to uhodnout :-D :-D :-D :-D Mně přijdou trapný všechny seriály...Ordinace a VKV jako maximálně... na Přešlapy se koukám, ale jen proto, že jsem nemocná :-D A strašně moc mi to připomíná britskej seriál "Šest v tom" - hláška "bílý kouř nad Vatikánem" je vyloženě okopírovaná i s celým tim tyjátrem okolo, až mi to přišlo trapný... No ono je to celý dost napodobený tomuhle seriálu. Předpokládám, že ty s tím dítětem budou čekat druhý a přijdou o něj...a ta, co teď rodila začne jednou chlastat...ale dostane se z toho. Schválně - jestli budu mít pravdu :-D Jo a čerstvě vyprdnutý mimino bez pupeční šňůry mě vyloženě bavilo :-D
Profilova fotka
míšo ty přešlapy byli hustýýý :-D :-D :-D to porozený dítě bylo tak 2 měsíční :-D :-D :-D jiřinko an řekli ale byl to prostě jen tip ;-) jak píše míša není to těžké tipnout jsou jen 2 možnosti :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
holky já vás vůbec nestíhám dočíst :-( v práci je toho docela dost a doma už na počítač nechodim, tak na vás nekašlu, jen nestíhám :-( přešlapy jsem taky viděla a to mimino mě rozesmálo :-D holky přeju vám krásný víkend!!
Profilova fotka
Já přešlapy viděla jen na ukázce a hned jsem si toho mimina taky všimla :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?