Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
míšo také to nejde :-o :-o
Profilova fotka
fajn tipuju kluk 8-)
Profilova fotka
Leni, to mě moc mrzí, on ho pořád tak trápí ten rozchod s mami? Drž se, určitě bude zase dobře..
Profilova fotka
mě se to taky stahuje hlemýždím tempem... takže taky jen tipuju, podle mě holčička ;-)
Profilova fotka
Holky, já se z vás po.., trápim se tady takovou dobu s uložením videa a vy to pak ani nezkouknete, to je fakt na provaz!!!! ]-( :-D
Profilova fotka
evi a co mám dělat blokuje mi to vše a ještě to jde jak hlemýžd :-( :-( :-( :-( tak co to je?????
Profilova fotka
Evi - na provaz je leda tak rychlost našeho internetu :-D ale už mám 13%, tak se na to kouknu ráno :-D
Profilova fotka
pavlí :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Leni s tatínkem mě to taky moc mrzí... |-| ale netuším jak pomoct |-|
holky, já se snažila pomoct, ale on musí chtít. někdy to chce dlouhý čas. ale pryč se smutkem a pesimismem! ;-) co to tady stahujete? no musím se taky mrknout
Profilova fotka
Mně to nejde, 30 minut jsem čekala na stažení a teď mi to něco po anglicky píše :-(
Profilova fotka
Leni pořád to není dobrý :-( ?
Článek se načítá
Moni, ale jo, jen netvrdím, že mě to netrápí. být to v pohodě, fakt mi už nic nechybí. práce super, chystáme svatbu. ale vždy je něco, co se nedaří. radši povídej, jaké máte plány s domečkem. okolí je překrásné! ;-)
Profilova fotka
Leni, všude je něco. My plánujeme domeček a mimčo nic, prostě nemůžeme mít všechno |-| . Evčo, tak už nám prozraď, co by to mnělo být, mně to prostě nefunguje a jsem napjatá jak kšando péro :-D .
Profilova fotka
Holky, to fakt není možné, posílala jsem to ještě kámoškám a jim to fachčí.. No tak to tedy prý bude na 60% kluk.. teda vůbec netuším, co já s klukem budu dělat, měla jsem vysněnou holčičku, pořád tajně doufám, že to dopadne jako u Markét :-D Ale na druhou stranu si říkám, že první kluk je dobrý, pak mu pořídíme sestřičku a rozhodla jsem se dělat děti tak dlouho, dokud nebude holčička, jestli 2 nebo 3 děti to už je jedno :-D Jen abychom nemuseli přistavovat pak barák o štok, než se ta holčička podaří :-D Jooo a to bylo dnes dobrý u doktora, lehla jsem si a on mi říká, mladá paní, jste fakt těhotná? máte děsně propadlé břicho, to bude určitě ještě šíleně maličké.. to pak čubrněl :-D A mám konečně prsáky obráky!!!! teda proti tomu, co jsme měla předtím :-D
Profilova fotka
Takže pinďáááááááááááááááááááá. Náhodou, velkej brácha se hodí, to pak ta holčička, může randit s jeho kámošema a naopak. Gratuluji. Mně se strašně líbilo, když teď někde Květa Fialová říkala, že je ráda, že má dceru, protože kdyby to byl kluk, tak by to bylo to samé, jako mít Ćíňana a ona by se musela učit čínsky :-D :-D :-D . Ale Evi, ty zvládneš i to ;-). Na druhou stranu, zůstaneš jediná princezna v domě, tedy zatím :-D Já to zkusím ještě zítra v práci, nebo u manži na naťáskovi, ale mně to nejde, jako asi by to šlo, kdybych rozuměla těm povelům, co to na mně píše. x-)
Profilova fotka
Mončo, můžu říct, že to cítím přesně jako paní Fialová... fakt vůbec netuším, co s chlapečkem, mám strach, že mu nebudu vůbec rozumět a tak.. no ale je fakt, že starší brácha se vždycky hodí, ohlídá pak mladší ségru, o starost míň.. a taky jsou kluci prý větší mazlíci než holčičky.. no a dlouhý vlásky mu můžu taky nechat narůst, bude to vypadat prďácky, jsem totiž od mládí úchylná na dlouhovlasé chlapy a manžel je můj první krátkovlasý, tak je na čase si domů zase nějakého dlouhovlasého pořídit, aspoň v mimi provedení :-D
Profilova fotka
Ahoj holky Evi to je super, ze uz je to takhle videt. Gratuluju a jak pises, starsi bracha neni spatny, ja po nem vzdy touzila a nemohla jsem pochopit, proc mi to mamka nechce doprat :-D Konecne je tu patek, tenhle zkraceny tyden se mi zda nejak dlouhy :-( v praci jsou vsichni nachcipani tak cekam kdy to padne na me, uz vcera jsem prospala cele odpoledne jak jsem byla unavena :-|
Evi, neblbni s holčičkou, podívej, jak má Jiřinka krásného chlapečka! ;-) asi každá ženská chce holku, ale přiznám se, že při představě růžových oblečků mám husí kůžu. já prostě růžovou nemusím a je tolik krásných jiných barev. mít takového malého fešáka jako Vládík, tak budu nejšťěstnější! a co jména, už řešíte??? já razím na víkend domů, máme hody! a v sobotu hurá k dědovi do sklípku na víno! :-D
Profilova fotka
Leni ty se máš. J8 jedu s kamarádkou do sklípku někdy ke konci října na víkend. Někam ke Znojmu. Evi, tak to by jsme si do zelí nelezli. Mně dlouhé vlasy na chlapech totálně odpuzujou. Nevím proč, ale připadá mi to strašný, asi jako někomu okousané nehty, nebo tak něco.
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Leni H, díky za gratulaci :-) Leni, no já blbnout přestanu, už se s tím pomalu začínám smiřovat, teda hoooodně pomalu :-D Mně se právě ty hadříky na holčičky strašně líbí a navíc pro ně toho mají mnohem víc, pro kluky v porovnání skoro nic.. navíc všechny moje kámošky mají holčičky, mohla jsem sdědit hafo hadříků.. Taky jsem na toho kluka zvědavá, bude v podstatě vyrůstat mezi samýma holčičkama :-D Je fakt, že Vládík je úžasnej!!! x-) Ty hody ti tiše závidím, hezky si víkend užij a odpočiň si ;-) Mončo, no vidíš to, mně to chytlo asi v 16ti, mohl projít sebehezčí krátkovlasej kluk a já si ho ani nevšimla, ale z dlouhovlasýho jsem byla hned vydejchaná, z jakéhokoliv.. věkem se to omezilo jen na krásné dlouhovlasé kluky :-D Manžel taky dřív nosil dlouhé vlasy, ale já ho už vyfasovala s krátkýma a stejně mě okouzlil :-) Jooo, ani nevím, zda jsem Vám psala, že moje nej kámoška, co mi byla za svědka a já jí je čerstvě poprvé těhotná, v 7.týdnu, takže to od sebe budeme mít jen 6.týdnů, to je pecka, co, mám šílenou radost!!!!! x-)
Profilova fotka
jee ahojik evi:) takze mozna klucik:) x-) x-) me to bylo tak nejak uplne jedno co to bude, ty potom budes strasne stastna i kdyby to ten chlapecek opravdu byl x-) a v jakem jsi tydnu?
Profilova fotka
Míšo, podle UTZ by to dnes bylo 13+0 a podle MS 14+1. Určo budu šťastná, ať to bude, co to bude, hlavně ať je to zdravé, ale co si budem povídat, zdravá holčička u mě pořád vede :-D No a jak je tobě?
Profilova fotka
Evi, tak to Vám perfektně vyšlo. Já mojí kamarádku asi nedoženu :-D . Tak já naopak manžela vyfasovala už ostříhaného, jako Máničky bych si ho asi nevšimla.
Ahoj, tady je celej tejden tak pěkně....a já nevystrčila ani nos, fakt! Evi, moc se na to ještě neupínej, je moc brzo...třeba to ještě dvakrát změní ;-) Já bych chtěla teda prvního kluka, aby se o mladší ségru občas postaral, měl pěkný kámoše a tak. Ale z dlouhovlasých malých chlapečků mě bere amok a o jejich matkách si myslím samééé škaredé věci :-D :-D :-D
Profilova fotka
noo evi, dneska mi je opet na nic. Vcera vecer me chytnul z niceho nic strasnej prujem a pozvracela jsme se, dneska mi je opet zle, mela jsme poslicky, ted me boli kriz..:-/ jdu na tu KO po obede, tak uvidim co mi rekne, ja to uz proste ted psychicky nezvladam:-(
Profilova fotka
evi, myslim si ze to pohlavi se muze na 80% zmenit:-D teda jestli jsi nebyla na 3D ;-) me to rekla v 17tt a to bylo pry na hranici, kdy se to da dobre poznat ;-)
Profilova fotka
Mončo, no původně jsme si to plánovaly takhle i s tou kámoškou, co má teď už 5ti měsíční holčičku, s tou to moje bude o rok, to je taky dobrý, druhá kámoška to samé, další už má 2, 7let a 1rok, tak to bude taky ok, no a tahle na tom začala pracovat v září, když zjistila, že jsem konečně zabřezla a hned napoprvé se zadařilo x-) Míšo, jojo, změnit se to může, taky zatím nebudu nic nakupovat, na to je času hafo. Tobě se fakt nelíbí na malých klucích dlouhé vlásky? nebo polodlouhé? mně strašně, asi budu ta, o které si budeš myslet samé škaredé věci :-D
Profilova fotka
Míšo P, Amálka si teda fakt dává na čas, už to vypadalo na porord před týdnem, co.. Ach jo, už máš u sebe manžela? Zkuste ty babský rady ;-) Na 3D jsem nebyla, na normálním, ale fakt jsem to tam viděla zřetelně i já..
No nějak mi uniká smysl, proč by měl mít kluk dlouhý vlasy...jen že se to líbí mamince. Jinak to není ani hezký ani praktický a přijde mi to prostě totálně vymatlaně vyjetý. Pardoon. 8-) Ty jo Míšo...a hemiltona už ti dělal? V kolikátýk jsi tt - to ti ještě ani neřekli, že půjdeš na vyvolání? =-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?