Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tedy dnes jste šílenci, četla jsem vás přes půl hodiny. Vládíček má dnes nějaký špatný den, spal hodinu a půl dopoledne a pak jen 20 min. Vůbec nemohl zabrat a pořád brečel, nakonec jsme ho uspali v 17 hod., po 45 min. se probudil, za 15 min. zase usnul a spinká teď. Chudáček, měl úplně nateklý červený očíčka :-( Co se týče toho spinkání, tak jsem dneska mluvila se známou, ta mi říkala, že hlady to určitě nebude, že chce být jen se mnou a chce se tulit, to samé mi řekla švagrová, že kdyby měl hlad, tak pláče a hlavně saje. On se mi totiž budí, dám si ho k prsíčku a třeba do dvou nebo tří minut zase spinká. Ale já taky nevím, myslela jsem si, že důvodem je hladík. Dnes jsem koupila mlíčko s kašičkou a až se probudí, tak mu to zkusím dát. Jenže dnes máme to spinkání úplně jiný, tak nevím, jestli to vůbec bude chtít. Markétko, ta kuchyně se mi takhle líbí také mnohem víc. Opravdu ty horní skříňky máme stejné. Ale ona je vanilková ne? A jakou budete mít tu pracovní desku a co za ní? Dlaždice, nějaký panel? My máme spotřebiče Baumatic, indukce nepíská, jen trouba peče na jedné straně víc ]-( Vašíkovo rodiče mají taky kuchyni z Ikey a jsou moc spokojený a mají to hezký. Mají také světlou. Mončo, dveře máme od firmy Sepos, Vašík u nich měl slevu, protože od nich dodávají jako firma. Potřebovali jsme prosklenější dveře kvůli světlu na chodbu, ale nejsou taky úplně průhledný, mají vzorek. Ty dveře Masonite mají taky více úprav povrchů, máme tu kvalitnější.
Profilova fotka
evi a co je to?? x-) x-) x-) x-) moc moc gratuluji je to krásnééééé vid to vidět 8-) hele ale to pohlaví fakt ještě tomu nevěř ;-) mě ve 13tt řekli na 70ˇ%kluk :-D :-D :-D a ve 20tt jsme byla v šoku :-D :-D :-D jinak s DVD neporadím jsem antitalent :-( :-( :-(
Profilova fotka
jiři mě přijde víc do bíla nevím :-N :-N mamé černou pracovní desku a tu desku máme i jako panel ;-) dlaždice jsme nechtěla..... mohla bys mi ještě poslat odkaz na ty fotky na rajče???moc děkuju x-) copak je asi Vladíčkovi :-( :-( to je nejhorší že si ty prckové neřeknou co je trápí co :-( :-( alespon snad bude spinkat v noci...
Profilova fotka
jiřinko fakt máte baumatic já ho chci také ale trochu mě rozhodila ta paní z oresi 8-( 8-( 8-(
Profilova fotka
Jiřinko, to mě mrzí s Vládíčkem, že má teď takové obtížné období, zkus ho fakt nacpat tou kaší nebo tak, já sjem přesvědčená, že se ti v noci tolikrát neprobudí, fakt.. bude mít hodně plné bříško a nebude mít důvod se budit :-) Markét, už se mi to podařilo spustit i vrazit na youtube, pošlu Vám odkaz do IP a schválně si tipněte, co to je :-) ukazuje tam krásně nožičky i to mezi, je to natočené ze tří dílů, první je UTZ přes břicho, druhý spodem, třetí přes břicho, mezi tím jsou pauzičky. Manžel byl u toho videa na měkko :-)
Profilova fotka
evi šup IP :-D :-D :-D
Jiřinko....pokud je to tím, že chce být s tebou, tak u takovýhleho miminka ještě nejde o nějaký vychovávání...od kdy je asi tak dítě schopný vnímat, že dělá něco, co nemá? My máme oba s bratrem spartanskou výchovu, a sama mám fakt husí kůži z tříletých dětí, co spí s rodičema.... Snad bude spinkat už zase líp... Kolik vás vyšla kuchyně?
Profilova fotka
Markét, vydrž ještě minutku, zatím to nejde spustit, youtube to zpracovává, hned jak to dokončí, tak posílám do IP :-)
Profilova fotka
Evi, gratuluju k super výsledkům a těším se na video ;-)
Profilova fotka
jasně držím :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
bude ordinace 8-( 8-( 8-( 8-(
mušíš o reklamě :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, já se zblázním, tak se to na youtube nahrálo, pak se to zpracovávalo a teď mi to napsalo, že video bylo odmítnuté, že je příliš velké, může mít max.10min. Jak a kde ho mám zmenšit??? Pavlí, děkuji :-) Taky jdu na Ordinaci :-D
Profilova fotka
Evi já už chci hádat. :-D :-D :-D Jsem moc ráda, že je vše v pořádku. Mně se ty Jiřinky dveře líbí strašně moc, ale nevím jak s tím sklem, i když je neprůhledné. Teď máme ložnici přes obývák, takže soukromí dětí i naše by bylo zachované, ale v domě je vše vedle sebe. Amimi, roletu vyfotit a poslat, juknu na to. Evi prdím na Ordinářku, chci vidět pindíka, nebo buchtu. Šup ;-)
Profilova fotka
Mončo, už se na tom pracuje, ještěže mám chytré kamarády na telefonu, do youtube to nedostanu, dávám to na server ulož to, za chvilku to tam bude, odtamtud si to pak můžete stáhnout, za pár minut pošlu odkaz!!! :-)
Profilova fotka
evi ]-( ]-( ]-( ]-(
...nebo buchtu... :-D Moni, tak jsem se podívala pořádně na ty Jiřinky dveře a to je přesně ono - ty vokýnka :-D.....Moni, koupila jsem jí v Ikee - mrknu hned, jestli jí tam ještě mají. Jo, tuhle - http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro...
Profilova fotka
evi mě to stahuje pomalu :-( to je tak na 3 hodky 8-( 8-(
Tak já už mám jen pět minut! :-)
Profilova fotka
Markét, je to fakt veliké a záleží teda i na rychlosti netu, mně se to teď stáhlo za půl hoďky, zbývá už jen 6min..
Profilova fotka
hmm ta to neuvidím :-( :-( :-(
Profilova fotka
Evi - já chci taky odkaz... ;-)
Markét - co bys neviděla, si počkej...máš jen pomalej net ;-) Víš jak - ty už víš, jak má vypadat na UTZ buchta...já budu jen střílet od boku :-D
Profilova fotka
Míšo :-D :-D na tom videu jsou 2 pauzičky, kdy se nic neděje, to přendaval ultrazvuk z břicha do spodku, a pak zpět.. normálně takto časně se ještě pohlaví neurčuje, ale tady je to vidět celkem dobře :-) Markét vydrž, ono to půjde nakonec rychleji.. Pavlí, máš to tam
Tak hovno hovno slavný soude - můj muž se vyjádřil, že je to video s nějakýho posranýho foťáku a že to si prostě neprohlídnu. Stejnak bych nepoznala ani hlavu, natož buchtu...tak si počkám, až nahádáte vy ostatní a Evik to práskne. Já bez shlídnutí videa říkám holka! :-D
Profilova fotka
Míšo, ono ti to nejde spustit? není to z foťáku, je to přímo od doktora z toho UTZ, nahrál mi to na dvd..
no ta koncovka .vob je prej špatná....
Profilova fotka
mně to jde bez problémů, otvírá se to pak samo v neru..
vidím, že se tady řeší bydlení a spousta dalšího. ;-) mně se líbí celý Jiřinčin domek, hned bych se do něj nastěhovala. ;-) Moni, už jsem Ti napsala. Evi, taťka vyhrožoval sebevraždou, takže si to asi umíš představit. celou noc jsem nespala a vůbec, je to na kočku! ale jsem optimista, bude líp.
Profilova fotka
evi stahuji hodinu a mám 40MB to fakt nejde ]-( :-( :-( :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?