Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
amimi
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1643 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 ješkote...a proč by měly být černý nebo bílý??? emoticon

Hahaaa....mně teď kamarádka pustila novej, v podstatě trezorovej, klip od Rammsteinů...jaku huuustýýýý emoticon emoticon
1. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 míšo já nevím právě proto se ptám emoticon emoticon emoticon

protože kuchyn bude černo bílá a nábytek do obýváku také emoticon emoticon emoticon
1. říj 2009 v 11:24  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 aha...na obrázku vypadala jinak, jak si posílala odkaz... i ten nábytek do obýváku.
1. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Míšo, no ti mufloni je fakt obr zážitek, taky jsem je do teď viděla jen v zoo emoticon Zrovna jsem si hned večer o nich četla, že mají výborný čuch, sluch a zrak, a že člověka cítí na 1km, proto se asi jen tak nepoštěstí je uvidět.. jenže tihle měli smůlu, že byli do sebe zaháklí a nešlo jim to vyháknout, takže nemohli utíkat, chvíli šli, my je sledovali, a pak zalezli do houštiny a tam vyčkávali a my na ně čučeli snad půl hodiny, s bradou dole a nejspíš i otevřenou pusou emoticon
Jinak ta indukční deska je super, nevydává žádný zvuk, fakt jsem spokojená, voda se tam vaří za chvilinku, když se seslabí, tak to ihned reaguje, no a super je i to, že nemám na hrncích horká ucha a konečně se nepálím emoticon Jinak cena vyšla fakt super, ještě se pak pro jistotu mrknu na přesnou výši, spotřebiče jsme brali přímo od Oresi, měli akci, že když se vezme digestoř, deska, trouba a myčka, tak k tomu byla zdarma vestavná mikrovlnka v hodnotě 9tis, navíc byla i výhoda, že jsme měli jen s 9%DPH, to díky tomu, že to bylo od nich a montovali to. No a chytli jsme akci, prodloužená záruka na kuchyni 7 let emoticon Lednici jsme kupovali teda zvlášť, já chtěla tu dvoukřídlou s ledovačem, tak jí mám a jsem z ní happy emoticon
K té bříze, můžeš se v Oresi zeptat, zda mají i tento dekor, třeba jo, nakonec proč by ne, že..
Jinak každej truhlář ti ji vyrobí z jakého dekoru budeš chtít a vyjde to levněji než třeba od Hanáka emoticon
Dům snů taky nesleduji nějak pravidelně, jen občas, je to fraška.

Markét, já bych dveře ladila třeba s podlahou, nejsem moc zastáncem bílých, ale na druhou stranu, pokud to tam budeš mít celé bílo černé, tak proč ne.. Jinak pokud je to ta kuchyně z toho Domu snů, tak ta není čistě bílá, ne? Je trochu do smetanova nebo se pletu?

Míšo A, musí to být fakt muka, tak hodně štěstí dnes u doktorky, já razím za chvíli na ten NT screening, jsem napnutá jak kšandy.
1. říj 2009 ve 12:07  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
 evi, na KO jdu az zitra kolem 13hemoticon tobe drzim palecky na screeningemoticon urco to bude vse okemoticon emoticon emoticon mas album na konikovi?
1. říj 2009 ve 12:19  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=3292614&vReferer=/album/myalbums.php%3F

míšo podle mě je tohle bílo černá emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

a ta kuchyn úplně bílá není ale skoro emoticon emoticon

necchi bílé dveře emoticon ale jaké???třeba hnědé já nevím emoticon emoticon emoticon

k tomu oresi my měli slevu na celou kuchyn 9 tis. emoticon a máme také záruku na 7 let emoticon to je bomba emoticon
1. říj 2009 ve 12:21  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Míšo, nemám, vždyť víš, jakej jsem na tyhle věci lempl.. zatím tam stejně ani nemám co dát, max.pozitivní těhu testy a fotku z ultrazvuku.. kdyžtak se do toho pustím, jestli bude vše po dnešku ok, víš jak..
1. říj 2009 ve 12:22  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, tak ty dveře fakt laď s podlahou, pokud ji budeš mít teda v dekoru dřeva.. vypadá to super, viz Jiřinka a my máme taky dveře v barvě podlahy a taky spokojenost veliká a všem se to líbí emoticon
1. říj 2009 ve 12:23  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi tak jo..no my chceme do haly a jídelny to lino do kuchyně dlažbu a obývák ložnice koberec no bude to fuška emoticon emoticon emoticon emoticon

ty jdeš dnes na kontrolu tak to držíme pěstičky emoticon emoticon emoticon vše bude o.k jak jinak emoticon
1. říj 2009 ve 12:26  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, ale to lino budete mít v dekoru dřeva nebo ne? Pokud jo, tak k tomu pak doladíš dveře, pozor, je to fakt fuška, protože když se netrefíš, tak to pak vypadá blbě, jakože jsi to chtěla mít stejný, ale je to trošku jiný a to pak nemusí vypadat dobře.. to se stalo kamarádce, podlahu má v třešni, to je do červena, k tomu chtěla dveře, ale ty mají jiný nádech červené a docela to bije do očí a není to zrovna nejhezčí. Proto hodně lidí taky řeší dveře úplně naopak, že dají třeba světlou podlahu a k tomu tmavé dveře k nábytku nebo naopak.. ale u tebe by to bylo myslm už moc, když máš to bíločerné vybavení, bylo by to už moc kontrastů najednou..
Na kontrolu jdu v 14.30h, děkuji za držení palců, doma u netu budu kolem 19h, tak vám hned napíšu výsledek.. a jelikož se manžel dnes nemůže uvolnit z práce, má marod kolegu, tak si to nechám pro něj za ty 300 natočit na dvd, aspoň budem mít památku emoticon
1. říj 2009 ve 12:37  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi takže první máem vybrat lino chápu to dobře??? emoticon emoticon

no mě se líbila jedna plovoučka taková bílá s nádechem do šediva tak uvidím zda takové dělají i lino.....
to se nám líbilo oběma....

jéé budete mít prcka na dvd to ej hezký emoticon emoticon emoticon a manžel už někdy s tebou byl???
1. říj 2009 ve 12:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 holky tam mi jedeme na ten kurz jsme zvědavá tak pa pa emoticon emoticon emoticon emoticon
1. říj 2009 ve 12:46  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Aha...já Markét se po tom, cos to ukázala vrhla na web Sconta a celý to projela a asi jsem si teda vsugerovala jinou stěnu. O tomhle bych ti byla schopná tvrdit, že jsem nikdy předtím neviděla emoticon emoticon

Ale jak říká Evička - spíš bych to ladila k podlaze...přece jen, aby to nebylo moc černý najednou.

Mně se právě líbí to světlý dřevo i s dveřma, jako to má tůhle mladá paní http://www.modrastrecha.cz/_gallery/9634/9634_2361501.jpg?1234000469

Akorát koukám, že mají i světlou podlahu a taky to nevypadá zle...ale mně by se přeci jenom líbila o něco tmavší...ale ne moc.
1. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 No....... a všichni v trapu! emoticon

emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
1. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Já také přemýšlela, jak sladit dveře. Myslela jsem, že bych udělala stejné dveře a okna. Sladit to s podlahou mně nenapadlo. Okna chci z venku na 100% hnědá, ale uvnitř nevím. Původně jsem byla rozhodnutá pro bílé, ale teď váhám. Nemám totiž vyhraněný názor na obývákový nábytek a jídelnu. Líbí se mi vanilková linka v anglickém stylu, kterou mají u nás v Asku ( dost podobná tomu, co máme teď v paneláku, akorát vychytané), jenže se mi k tomu nehodí žádný obývákový a jídelní nábytek. A myslím si, že když je obývák, jídelna a kuchyň propojená, tak by tam mněl být nějaký spojovací prvek. Stejně jako nevím, jak vymalovat. K té vanilce se mi líbí taková ta modrá, jako holubí, nebo tak ( tu máme teď ), ale obývák chci na 100% nakombinovat do vínova, nebo ruda. No, podle toho, co jsem teď napsala, když si to představíte, tak je to prostě cirkus emoticon emoticon emoticon
1. říj 2009 ve 12:55  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Teď jsem jen tak ze zvědavosti koukla na interiérový dveře a zárubně.

Až tu budeteeee....tak mi řekněte, od koho je máte? Jiřinka od nějakýho dodavatela v Mostu, to je passé a ty Evi?
Jako ne že by bylo 9 táců za dveře od Sapeli moc...ale mám těch dveří nějak sakra víc a tolik peněz jen za blbý dveřeee???
1. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jojo, mně kamarád truhlář také říkal, že Sepeli jsou prostě kvalita, ale ty ceny. Jiřinko, kde jsi koupila dveře, pro mně je Most aktuální. Myslím, že už jsi mi to jednou posílala, tenkrát, když jsi se rozhodovala které, ale jsem hlava dubová.
1. říj 2009 ve 13:06  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 ačkoliv teď koukám na ty naše z Obi za litra jedny a nejsou vlastně vůbec špatný...kdyby byly bříza... emoticon
A mám je tady čtyři roky, třískám s nima jako bezruká, občas po nich skočí pes nebo kočka a žádný poškození nebo tak nevykazujou.
To mi řekněte, že když dojdu někam do dílny a řeknu, že chci tyhle tyhletyyyy dveře v týýýhle týýýhletý barvě (prkýnko z nábytku v bříze), že mi je neudělá aspoň o půlku levnější!!
1. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Amimi, já si myslím, že truhlář bude dražší. My máme s dřevěnými dveřmi od truhláře špatné zkušenosti. Klíží se a nevybodají dobře. V horním bytě máme klasika bílé, Baumax a ty jsou nezničitelné. Vy máte dveře za tisícovku emoticon ?
1. říj 2009 ve 13:16  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, tak pokud budete mít tu podlahu šedivou, vybavení černobílé, tak bych tam asi dřevěné dveře necpala, k ničemu by se nehodily.. to pak asi budou nejlíp vypadat jen bílé..
Jinak manžel se mnou ještě na UTZ nikdy nebyl, předtím když to bylo spodem a stejně malinký, tak jsem ho tam nechtěla tahat a teď nemůže, tak to večer zkouknem spolu na dvd.. pokud to půjde, tak to přepálím i pro rodiče a dám jim to s přáníčkem v neděli při oznámení emoticon

Míšo, my máme dveře od Sola a Jiinka myslím Massonite, nebo ti je taky dělají a pobočky mají snad v každém městě nebo aspoň zastoupení..

Mončo, k těm oknům, máme zlatý dub, i vevnitř a neměnila bych, je to strašně útulné, v zlatém dubu máme i parapety emoticon Podlahu máme sladěnou jak k dveřím, tak k těm oknám, jde to k sobě, no pak uvidíte na fotkách.
1. říj 2009 ve 13:22  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 No jasně, z Obi... Michal udělal obložky a jak frčí panečku emoticon Byla to akce a my jich kupovali osm...
1. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Evi Evi, nikam nechoď!!!

Ještě mi řekni, kolik ty vaše dveře stály - jsou i s obložkama, tak kolik vyšly prostě jedny dveře i s tím vším???
1. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 NO!!!! A je pryč!!! emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
1. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Míšo, jsem tu, jen jsem si fénovala hlavu, ve 14h odjíždím k tomu doktorovi.. já teď fakt nevím z hlavy, na kolik přišly přesně, máme je i s obložkama a je jich 7 a myslím, že stály do 50tis i s montáží, ale fakt bych kecala.. Najdu večer účet, ju.. někde jsem to tu předtím psala i do diskuze, ale to už nedohledáme.. Byly o něco dražší, než má Jiřinka ty od Massonite, ale manžel si je vydupal emoticon Mají nějakou tu lepší povrchovou úpravu, že by je nemělo jen tak něco poškrábat.
1. říj 2009 ve 13:50  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Amimi ty Masonite mají hromadu poboček, mrkni .http://www.masonitecz.com/uvod/-/ Mám pocit, že tam je i ta tvá bříza.
1. říj 2009 v 15:09  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Jé Moni děkuju moc emoticon

Třeba totoooo...líbí se mi to s těma čtverma okýnkama skleněnýma a nebo pak to sklo do půlky - ale nevím, jestli je to moc obyč.
Akorát teda vypadá to hodně světle, ale je to javor, podle všeho http://www.masonitecz.com/kasirovane/javor/

Ono to asi bude stejně o oblejzání jednoho prodejce za druhým s prkýnkem břízovýho nábytku emoticon a porovnávání cen a kvality... ale tu se mi ty cený líbí teda hodně hodně emoticon
1. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Mně se prostě strašně líbí ty, co má Jiřinka, barvu zatím neřeším, ale ten styl. Také tam pokukuji po těch dveřích zasouvacích do pouzdra. Jak máme ty troje dveře za sebou v řadě, tak v té chodbě není žádné světlo, tak by se mi líbili ty prosklené a posuvné, protože ta chodba je úzká a pokojíky také nejsou obr. Jen nevím, jestli je vhodné mít takhle prosklené dveře do ložnic emoticon .
1. říj 2009 v 15:35  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Moni my máme sice ložnici jakoby za rohem, ale přesto máme na dveřích takový "žaluzie" ve stejný designu jako je ta barva dveří a prostě je zatahuju. A vypadá to moc pěkně emoticon
Teda - pokud ti jde o to, aby případný děti nebo návštěva neviděly, co se za dveřma děje emoticon
1. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 holky ono to zařizování není prdel co emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
1. říj 2009 v 16:30  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky,
tak poctivě hlásím, že podle dnešního vysvětlení máme zdravé miminko!!!!! emoticon Mám to celé natočené na DVD, je to snad 15min videa, fakt pecka, je tam krásně vidět vše, prstíčky, nožičky a i to mezi tím emoticon Pan doktor si už troufl říct pohlaví, zatím je to teda jen na 60%, protože přece jen jsem teˇv podle MS v 14+0 a podle UTZ 12+6 díky mým dlouhým cyklům. Měříme 5.8cm za těch 14 dní jsme vyrostli o 2 cm emoticon Teď se to snažm nějak přehrát na noťasu a vrazit na youtube, aby jste se taky mrkly, ale nějak mi to nejde na compu spustit emoticon na tv před dvd to šlo, nevíte čím to může být??

Mončo, k těm dveřím, kvůli tomu právě manžel odpískal ty, co se mi původně líbily nejvíc, jak má jiřinka a máme ty, co máme, do chodby jde taky dost světla a přitom je zachováno soukromí jak v ložnici, tak pak pro děti.. Jsou to od Solodooru Otava V, v třešni a sklo satinato- to je mléčné, http://www.solodoor.cz/cz/dvere/4-OTAVA/OTAVA%20V ve skutečnosti ale vypadají mnohem líp..
1. říj 2009 v 19:07  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.