Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Ale trefila jsem se že?
29. zář 2009 ve 20:58  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 jooooooooooo emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
29. zář 2009 ve 21:14  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 emoticon Tak a já má teď kriminálku emoticon emoticon
29. zář 2009 ve 21:32  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky,

taky jsem koukala na Ordinaci, to byla romantika, co emoticon

Jiřinko, já chci taky fotečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
K tomu kočárku, to se ti povedl vydražit fakt za pár kaček, jak vypadá?
Jinak já bych asi chtěla jen jeden, právě proto sháním nějakej, aby měl nafukovací kolečka a byl dobrý do terénu a přitom vypadal dobře i do města, měl nacvakávací tu autosedačku, pohyblivá přední kolečka s aretací atd..

Markét, s obloukem s holkama souhlasím, taky mi to přijde už jako přežitek a k té moderní kuchyni by to vypadalo divně.. osobně bych teda tu příčku ubourala jen do půlky, na to dala tu samou desku, co bude na lince a udělala bych z toho takový předělovací bar.. no a aby byla zajištěna nějaká statika stropu, tak bych tam nechala na konci toho baru jakoby sloup nahoru.. mám to živě před očima emoticon Jo a ten jídelní nábytek a barovky, jak má Jiřinka doma, mám taky v nabídce, jen to nemám nacpaný ještě v tom eshopu, tak když by jsi chtěla, pošlu ti fotky na mail.

Mončo, když se koupeme a pouštíme si tu hydromasáž a perličku, tak tam pěnu nedávám, myslím, že by to bylo jako hrnečku vař emoticon ono to má fakt strašnou sílu a voda pění jen tím, že je to puštěné. Sůl a oleje se zrovna do toho nedoporučují, kvůli ucpávání trysek, ale já si sůl do toho dávám a nic se neucpává, on to ten tlak ani nedovolí emoticon Ale je to fakt super, mít vanu pro 2, máme z toho takový příjemný rituál emoticon A jak jsi psala, že by se ti taky líbil ten jídelní set, jak má Jiřinka, ale v látce, taky mám emoticon Jo a k tomu podlahovému topení, taky ho máme, měla jsem přesně ty obavy jako ty, ale teď si to nemůžu vynachválit, je to moc příjemné emoticon

Míšo A, to je dobře, že máš ty antibiotika, za 3 dny ti bude fajn.. tady taky řádí angína, švára a jeho malej s tím teď leží. Tak se nám brzo uzdrav emoticon

Jinak k těm fotkám, holky, určo to nafotím a dám na rajče, ale fakt až o víkendu, až to tu bude pořádně naklizené před oslavou, nechci se chlubit svým neustálým bordýlkem emoticon
29. zář 2009 ve 21:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 Dobre rano,

Miso brzo se uzdrav!!!
Ja bych taky chtela fotecky jirinko emoticon

Vcera jsem byla nejaka unavena tak sjem koukala na ordinaci i na kriminalku, ordinace dobra,ale z te kriminalky jsem mela docela husi kuzi a priznam se, ze jsem to nedokoukala emoticon
30. zář 2009 v 06:51  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

evičko moc děkuji také mě tahle varianta napadla emoticon v noci jsme skoro nespala a přemýšelala emoticon emoticon emoticon však to znáš je to bys byla hodná kdybys mi to poslala e-mailem...juknu na ceny emoticon
dnes jdeme do oresi tak jsme zvědavá na ten další návrh emoticon emoticon hned bychom to objednali at nestojíme....
a chtěla bych koupit koberec do ložnice ta už se také může připravit emoticon

holky vidím to dost optimisticky že na konci října bydlíme emoticon emoticon asi jsem magor co emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

evi na fotečky se moc těším emoticon emoticon a nezapomen na nás emoticon potřebuji inspiraci mamino!!!!!

a onlouk nebude všem děkujuuuu ještě že vás mám!!!!! emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
30. zář 2009 v 08:15  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Markét, tak jak to popisuje Evča, tak přesně tak jsem to myslela já. Pokud by byl jó problém se statikou, tak bych nechala i kus zdi uprostřed. Jako sloup-vchod ( ale zvětšit)- sloup- pult-sloup.

Evi, teď jsi doma, tak koukej máknout na nábytku.
30. zář 2009 v 08:28  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 moni nevymýšlej ju emoticon emoticon jako potřebuji nejjednoduší a nejrychlejší řešení emoticon emoticon emoticon bylo by to hezké ale ubouráme to kam to půjde a víc nic žádný sloup emoticon emoticon třeba časem emoticon
30. zář 2009 v 08:48  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Já myslím sloup jako že tam zůstane kus té původní zdi. Nemyslela jsem, že máte přemýšlet, zda vybudovat dórský, iónský nebo korintský sloup emoticon . Bude to pěkné, tak jako tak, hlavně ať se Vám tam pěkně bydlí emoticon
30. zář 2009 v 09:09  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Market optimismu neni nikdy dost emoticon

Koukla jsem na ty fotky a holky maji dobry napady, kazdopadne bych taky urcite neco ubourala emoticon
30. zář 2009 v 09:35  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, Vládíčka mi odvezli rodiče, tak já musím uklízet. Možná si půjdu i na chvíli lehnout, Vládík má pořád ty stavy, takže vstávám tak min. 5x emoticon Dneska jsem měla hlavu jak střep, hrozně mě v noci bolela.

Evčo, Míšo, taky fotečky pošlu.

Evčo, ten kočárek je DorJan, já potřebuju, aby mi tu tak dva roky vydržel. My ale jezdíme po polních cestách, kde bych si ten náš (i kdyby byl jiný s nafukovacíma kolama) asi zničila.
30. zář 2009 v 09:42  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Omluvám se, myslela jsem Leni emoticon
30. zář 2009 v 09:42  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1643 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý ráno, ženy...

mně je furt zle jak psovi....v noci jsem měla dva asi hodinový záchvaty kašle, bolelo mě celý tělo, zpocená jak myš. To je hnuuuuus!
Takhle blbě mi nebylo už roky. Jen co se z toho vyhrabu, musím si sehnat něco na podporu imunity....tohle nehodlám znovu riskovat.
No ale je středa, zatím je mi snad i hůř...to jsem zvědavá, kdy budu oukeeej do práce.
Aspoň že jíst už můžu relativně normálně a ten zub tolik nebolí...

Jo a včera jsem si slavnostně potykala s tchýní....chachááá emoticon emoticon

Markét, myslím že cokoliv kromě oblouku bude vypadat pěkně....zvlášť pokud máte nějakou moderní kuchyň (žádnej masiv a tak), to by se tam nic nehranatýho moc nehodilo.

Jiřinko - odkud máte dveře? Mně se líbí, jak máte tmavý okna, dveře, podlahy i nábytek. Já jsem na světlý dřevo, ideálně bříza...takže mám v plánu světlý dveře se zárubněma a nábytek, podlahu nějakou tmavší a okna nevim emoticon
30. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Dobré ráno holky,

dneska jsem si krapet přispala emoticon

Jiřinko, díky za ty fotky, jsem unešená z toho, jakou máte pěknou fasádu a celkově vše kolem baráčku už urovnané, to je paráda, mám pocit, že se toho nikdy nedočkám, my bychom vyhráli soutěž o nějvětší bordel kolem domu emoticon No, ale fasádu bychom rádi stihli do zimy, teď mi přišla nacenéná vata+perlinka a lepidla, tak to by vyšlo za matroš na 50tis a v polystyrenu jen na 22tis. Chtěli jsme vatu, ale rozdíl 30tis se mi zdá už dost, tak uvidíme.. čím máte zatepleno vy? Jinak ty tvoje dveře jsou stále moji favoriti, trochu mě mrzí, že jsem se nechala překecat od Petra do těchto, co máme, byly dražší, ale je pravda, že zase je nemá tolik lidí a je dobrý, že poskytují trochu soukromí v ložnici atd, když nejsou tolik prosklené, jsou taky krásné, ale ty tvoje se mi prostě líbí emoticon
K tomu kočárku, já teda pevně věřím, že když koupím kočár s nafukovacíma, tak tady ty trasy po lesních cestách vydrží, no uvidíme..

Markét, pak nám napiš, jak jste dopadli v Oresi emoticon A k těm sloupům, přesně jak píše monča, nechat je z té stávající zdi, to vám naopak ušetří hafo peněz, protože v té chvíli tam nebudete muset třeba dávat tu traverzu a navíc budete ubourávat míň zdiva, takže míň bordelu atd. Jinak ty jídelní věci ti pošlu pak na mail, ale až večer, teď to už nestíhám, za chvíli jdem s kámoškou na oběd a pak na houby emoticon

Mončo, já vím, měla bych se na to vrhnout a konečně ten nábytek natřískat do eshopu, ale já jsem děsnej lenoch.. jen při představě zadávání 12ti tis. položek, co mám v nabídce, mi prostě jebne. Zatím jich tam mám tak 150 a to už byl výkon emoticon Ale asi si od října zadám úkol, že každý den tam aspoň min.20 položek přidám..

Míšo A, to je peklo, soucítím s tebou, tyhle stavy nenávidím.. Michala máš taky doma? Kdopak se nakonec o koho stará? Co ten prst, bolí ho to?
30. zář 2009 v 11:20  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ted jsem si naměřila záclony konzole,koberce lina emoticon
ted vařím rejži máme houbovku emoticon emoticon

a za hodku jedeme do tich kuchyní,holky je to asi jasný příčka zůstane je to ted pro nás nejjednoduší a nejlevnější řešení jen za zbourání příčky chtějí 11tis emoticon emoticon chápete emoticon emoticon

plus kuchyn půjde z tich 70 tis.dolů protože do bude bez toho baru to je minimálně o 10,15tis méně....
takže příčka asi zůstává..no uvidíme jk bude vypadat návrh emoticon
30. zář 2009 v 11:28  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 joo a smrdí nám hustě barák emoticon emoticon emoticon emoticon jak se uvolnili odpady které vedou ze žumpy no fuuujjjjj
koupelna smrdí hustě emoticon emoticon emoticon emoticon
30. zář 2009 v 11:32  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 míšo kuchyn to je tato:

http://kuchyne-oresi.cz/cz/fotogalerie-kuchyni/lozano.php

a návrh mám na střeše v albu akorát to bude tedy bez baru emoticon
30. zář 2009 v 11:34  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ale tato barevná kombinace to je emoticon
30. zář 2009 v 11:34  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, myslíš, že by to nedokázal sbourat sám manžel s kámošema? Za to přeci nemusíte platit, ne? zase když už si to tam děláte nový, tak bych to udělala tak, aby to bylo se vším všudy, pak už se ti nikdy nebude chtít to předělávat a dělat si tam bordel, když už tam budete žít, víš jak.. co se neudělá hned, se už neudělá nikdy emoticon
Jé, houbovka emoticon Doufám, že něco dneska najdem, mám na ní děsnou chuť!!! Ale s knedlíkem emoticon
30. zář 2009 v 11:35  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Já bych taky řekla, že to zvládne zbourat pár chlapů...co se sundavali příčky tady v domě, tak to všechno zvládnul tchán s Michalem.

Můj táta teď se švárou a s Michalem udělali celou střechu u babičky - sundat tašky, sejmout starý krovy, pak tesaři udělali nový, a potom už zase jen tihle tři zvládli laťování a nandavání nových tašek. A celý to zvládli za týden, ani ne....myslím, že poslední dva dny už bylo komplet pod střechou, jen se uklízelo.
Takže jednak si myslím, že říct si přes deset tisíc za odpoledne je tak trochu zlodějna a opravdu na tom není nic tak závratnýho, co by nezvládli páni domácí.

Evi - no tak nějak na půl....vaří nám tchýně, což je výhoda emoticon Jinak mu pomáhám s věcma, co tou rukou neudělá a on mi občas vaří čaje. Jinak bysme asi byli na dovážený pizze nebo na polotovarech, blijuu...
30. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Evi, soutěž o největší bordel okolo domu bych vyhrála já.

Dnes mi psala paní z obce, že u ní byla policie a ptali se na náš dům, prý tam byli opět stížnosti, jen nevím ze kdy. Od neděle by tam neměl nikdo být. Volala jsem tam, ale pan policista je v terénu. Jsem zvědavá co zjistím. Zítra zajdu za majitelkou do důchoďáku a nechám si podepsat, že v domě kromě mně a její dcery nesmí nikdo být. Policajti to prý potom ohlídají.
30. zář 2009 ve 13:27  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Holky já si myslím, že se Markétka bojí statiky domu, takže by si stejně asi musela nechat udělat posudek. No, bordel je z každého bourání, to je fakt. A nejhorší je ten jemný prach, ten zaleze všude.
30. zář 2009 ve 13:33  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Mmch - byla tu už dneska Míša?
Že bysme byly už tetky na podruhý? emoticon
30. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahoj holky, tak jsem se konečně dostala k vám. Od dovolené už lítáme kolem bytu,bouráme předěláváme a teď sháníme podlahy a dnes jdeme skompletovat linku. Ani vás nestačím dočíst..,snad si to nechám na dlouhé zimní večery. emoticon A co je tady nového?
Míša už porodila?
Od některé z vás jsem měla také v IP otázku na DR,tak si myslím,že už to není aktuální..??? Já bych potřebovala poradit nebo spíš jen potvrdit kam do Thajska. Už máme letenky,tak jen chci vědět kam na přelety. Pokud nebudeme tři....... emoticon

Tak zatím ahoj a pozdravuji moc,moc všechny!!!!!
30. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 amimi..heh to vis ze nerodimemoticon sice vecer jsme uz mela prichystanou tasku, pravidelne kontrakce ale potom to odezneloemoticon uz me to nebaviemoticon
30. zář 2009 ve 14:32  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 hoolky, nedeptejteemoticon nerodimemoticon ja napisu az porodimemoticonemoticonemoticonemoticon
30. zář 2009 ve 14:32  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Jáá to říkala, že to musí lízt na mozek!!! emoticon
Už u Jiřky jsem popisovala tu paní, co buben jako kráva a někdo na ní "Ještě celýýý?" a ona hystericky, že dítě má v báglu na zádech a ten břuch si vycpává emoticon emoticon
30. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Tak Vládík už je s babičkou na procházce emoticon

Ahoj Kačko, dneska jsem na tebe právě myslela, asi toho máš teď moc a moc, tak pak se pochlub s bytečkem, ju. Kde jste byli na dovče a kdy se chystáte do Thajska? to moc závidím. A jak to myslíš, jestli nebudete tři, že by se něco rýsovalo emoticon emoticon

Míšo, ale nezapomeň nám dát hned vědět, ju. Nebo alespoň napsat sms a já pak budu holky informovat emoticon

Míšo A, dveře jsou to Masonite, brali jsme je přes jednu mosteckou firmu, od které bere Vaškovo firma.

Evičko, tak s fasádou jsem moc spokojená, líbí se mi víc, než jsem čekala emoticon co se týče kolem baráku, tak tam je spousta práce, musíme vyrovnat pozemek a odplevelit. Na tohle léto jsme tam dali trávu, ale příjde přes to ještě jedna várka ornice, tu budeme muset někde sehnat, už není.
Zatepleno máme zevnitř, máme jiný systém, je to polystyrenem a sadrokartonem.
Jaké máte nakonec dveře vy?
A co, našli jste houby? My se taky už asi 2 měsíce chystáme emoticon

Markétko, kuchyni máte jako my ty vrchní dvířka, ta je dobrá, ale jak máme to wenge dole, tak mám problém ji vyčistit, mám tam pořád mastný fleky, který nejdou dolu. Byla jsem se zeptat v oresi, čím to čistí, prý Clinem, tak to vyzkouším a když to nepůjde, tak to budeme muset nejak řešit, protože kuchyně bude vždycky zaprasená, ale musí se to přeci vyčistit, nejsem v nějakém muzeu, kde se na to nesmí sahat emoticon
A jakou budete mít pracovní desku, ta co je taky na tom obrázku?
30. zář 2009 v 15:00  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Pipiii už se nemůžeš dočkat co?

Okka za kolik jste koupili letenky a na kdy? Thajsko by se mi také líbilo, ale o tom si teď můžu nechat akorát tak zdát.

Právě odešla dcera majitelky domečku, přišla si pro klíče a budou dům vyklízet.
30. zář 2009 v 15:24  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 poslu smsku asi vsem co mam v seznamuemoticon takze se to k vam hned dostane, jsme uz s narvama uplne v haji, kdybych alespon nemela ty bolesti, ja se proziram fakt kazdy vecer silnyma bolestma a nic z toho:-/ uz totalne posilam lidi do haje, co mi pisou smsky a na icq atd,, tak co stale pohromade?,, ,,jeste nerodis,,??? fakt me tyhle smsky total serouemoticon kazdy kdo si to zazije tak pochopiemoticon mama i tata kdyz prijdou z prace tak hned- porad nic??? jeeee, to uz je nuda...:-/ grrrrrr
30. zář 2009 v 15:33  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.