Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 evi ty barvy krásně voní emoticon emoticon emoticon emoticon a výpary??stačí když jsme u kuřáka nebo z aut prostě to tak neberu emoticon emoticon
nic mi není a pomáhat musím musít to tam organirovat emoticon emoticon emoticon
krb je celková cena i s prací ale vybrali jsme do kulata a to je ta darda emoticon emoticon takže vybereme asi jiný emoticon

jinak k tomu balíčku jsme si zvykla nedoufala jsme ž by si politici šáhli na své emoticon to nejsem bláhová
včéra dávali střepiny krize se dotkne všech!!!takže i rodin je to sprosté ale co naděláme emoticon emoticon
nebudu se kvůli tomu rozčilovat věděla jsme že spadnu o hoodně peněz až budu na mateřské s tím se počítalo....takže to je můj názor myslím že by se mělo začít něco dělat jinak skončí země v bankrotu emoticon emoticon
myslím jednou na své děti atd pokud ty peníze opravdu využijí na zachránu at si je vezmou!!
takže asi tak klidně mě za to ukamenujte emoticon emoticon jánevím ale fakt je to mlj nůzor že je potřeba něco udělat!!!

a evi jak jinak je mamino????
28. zář 2009 v 08:31  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Dobré ráno holky emoticon

Kiluvi, sama píšeš, že nejvíc peněz dostává stát za daně.. no jo, ale pokud lidi se budou muset i nadále uskrovňovat, tak nebudou tak nakupovat, tím pádem podniky nebudou mít takové tržby, tudíž stát dostane za daně o hooodně peněz míň. Podle mě je to kolortoč.
holky, k tomu balíčku úspor se už nebudu vyjadřovat, svůj názor jsem řekla a uvidíme, za rok, dva, tři, kdo z nás to viděl správně. Jinak naprosto souhlasím s Jiřinkou.

Markét, tak to jste to zvládly naprosto perfektně rychle emoticon
K těm barvám, jojo, voní, ale jsou v tom nějaké chemikálie, co mi mohli plodu ublížit, tak jsem to myslela nebo to nehrozí? kuřáci, splodiny na ulici to je něco jiného, tohle je chemie a pokud jí dýcháš celý den, tak mi to přišlo nebezpečný.. Třeba teď, jak manžel natíral ty palubky, tak jsem měla zákaz se k tomu jen přiblížit, abych to svinstvo nevdechovala, i když tam to bylo horší ještě v tom, že to byla syntetika. Ale musím ho taky pochválit, za víkend natřel palubky na celé podbití střechy, první napouštěcí vrstvou proti houbám a škůdcům a druhou lakem, vypadá to božsky, ještě lepší by bylo, kdyby už to bylo nabité emoticon
No a jinak je mi až neuvěřitelně dobře, vůbec netuším, co jsou těhu nevolnosti, jsem šťastná jako blecha.. akorát kdyby mi bylo blbě, tak bych neměla potřebu furt něco zobat, mlsná mě honí teda fest.. mám rozbitou váhu, takže to nemůžu ani hlídat, džíny jsou mi pořád stejně, tak snad je to v pohodě. No a břicho furt nic, jen když se najím, tak se trochu rýsuje emoticon V jakém týdnu se ti ukázalo bříško? Já jsem teď podle MS v 14.týdnu, podle UTZ v 12+3.Ale nikdo to ještě pohledem nepoznal, jen si všichni všimli, jak mi vyrostla prsa, huráááááááááááááááááááá emoticon

No a co máte holky dnes v plánu? Já se jdu ještě dospat, včera jsme byli s bandou v knajpě slavit Václava a moc jsem toho nenaspala.
28. zář 2009 v 09:57  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1643 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Ještě k těm procentům u politiků, co o nich mluvila Jiřka - to nejsou jenom jejich peníze, ale peníze VŠECH státních zaměstnanců... Tedy by se to dotklo třeba i Monči nebo Markét a nevím jestli někdo tady ještě pracuje ve státní sféře. A ono když taková učitelka nebo zdravotní sestřička, co má ten plat víc než bídnej, tak tam už by 4% byly dost znát.
Jejich platy bych jim nechala, ale nějak mi třeba uniká smysl, proč mají audi 4.2 quattro - sama to auto mám a můžu vám říct, že pod 13l/100km se nedostanu. Proč nemají normální superbéčka 1.9? Jede to pěkně, pořizovací cena třetinová a žere to rozhodně o polovinu míň. Tohle sere mě...ne jejich platy, ne jejich kantýna s polívkou za bůra (i když to bych jim asi taky ztrhla...i to podělaný kafe v nemocnici stojí 15Kč v automatu, tak jakýpak copak).

Ale už to odmítám řešit, protože je to úplně zbytečný, my to tady od počítačů nevyřešíme a kdo má pocit, že by se s tím něco mělo dělat, tak ať jde. Ono totiž lidi v Čechách by chtěli mít nízký daně, školství zdarma, zdravotnictví zdarma...to všechno na špičkové úrovni, ještě brát závratnou mateřskou, navíc porodný desetiticíce a taky přídavky na děti, v případě nezaměstnanosti brát dávky pomalu stejný jako plat a ideálně neomezeně...
Pro mě je tohle hrozně tupý a krátkozraký a prostě to NEJDE.
Teď je aspoň možnost si u mateřský přivydělávat nějak neomezeně, což dřív nešlo... a pokud zase začne někdo kvákat, že oni nemaji hlídání a blábláblá...opět se připojuju k tomu: kdo je sakra nutil si pořídit dítě, když na něj nemaji????

Jinak dneska je skutečně krásně...já ležim, kašlu, smrkám, ta huba už mě tolik nebolí, ale furt jí nemůžu otevřít.
Zítra si zajdu k doktorovi a jdu na neschopenku...sice toho mám v práci fakt požehnaně, ale sotva lezu a kdybych šla marodit už minulej tejden, tak to takhle nedopadne...je mi to úplně jasný.
A zavolám zubařce, co se mnou.

Ženy - máte někdo vytrhnutý moudráky? Jaký to je? Jako viděla jsem obrázek, ten zub je velkej jak pětikoruna!!!
Moje máma říká, že v pohodě...ale ostatní popisují téměř horor příběhy!!!
28. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Míšo, máš pravdu, lidi toho chtějí moc, všechno zadarmo, to je pravda, takhle to nejde. Ale přeci není fér snižovat mateřskou o pětinu. Kdybych neměla porodný, tak to nevadí, jen to byly hezké peníze navíc, vadili by mi vysoký příspěvky v nezaměstnanosti apod., ale s tímhle nesouhlasím. Tady se to netýká mě, já už s mateřskou končím, ale myslím na ty jiné maminky.
Já taky myslela, že ty 4 % berou všem zaměstnancům, ale pak řekli, že se to týká 5tisíců zaměstnanců - takže asi jen těch ústavních činitelů (nevím, kdo všechno do toho spadá).
Taky jsem studovala ekonomku, takže nejsem naivní emoticon
Ale co se týče krátkozrakosti, tak to je podle mě právě tohle. Platí to jen na rok 2010, pak příjde v červnu nová vláda a stejně se to zase vrátí. Politické strany si na téhle situaci udělají kampaň, některá, že sníží daně, jiná že zvedne sociální příspěvky apod. a jsme zpátky emoticon

Evčo, je super, že se cítíš dobře, já byla v téhle době strašně slabá, pořád se mi motala hlava a byla jsem hrozně unavená.

Markét, tak se Vám to krásně blíží ke konci, jste šikulky.
28. zář 2009 ve 13:23  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

tak mi skončili babička je přestěhovaná emoticon emoticon emoticon naše ložnice obývák kuchyn je připravená vyklizená-Jirka rozbil ještě z půli koupelku a dneska končíme emoticon já lehnu a buud spát emoticon ty 4 dny mi dali zabrat ale fakt už mé tělo říká stop emoticon
28. zář 2009 ve 14:37  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 míšo máš pravdu nemá to smysl řešit... emoticon politici se nezmění emoticon každý tam hrabe jen pro sebe mají autáky platí si i podělaný plínky a my s tím nic neuděláme emoticon takže já se nad tím ani nerozčiluji fakt to nemá cenu emoticon
uvidím po 3 letech zda se do zdr.ještě vůbec vrátím emoticon emoticon jako ted jsme měla pat pro mě dostačující ale i tak práce je opravdu nedoceněná a co s tím udělám nic.... emoticon

evi já myslím že ty barvy extra nevadí emoticon měli jsme otevřené okna a pohoda faktmi nic není emoticon malá se vrtěla takže jsme věděla že je vše oki emoticon emoticon spíše mi vadí ohýbání atd to nezvládám emoticon emoticon
bříško se začlo asi v tom 15tt ale opravdu malounko jukni do alba emoticon mám to tam týden po týdnu ale ted už je pořádné emoticon a roste ze dne na den a dost překáží emoticon emoticon ale ještě 9tt emoticon emoticon
bud ráda že ti nic není emoticon emoticon užívej si to mamino!!!! emoticon

jiřinko a co vy jak válčíte s malým??hm povídej potřebuji rady emoticon emoticon
28. zář 2009 ve 14:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky, jsem vytočená do běla, musím se o to hned podělit.. tak si představte, že si pro jistotu už domeček zase bouráme emoticon Manžel vytahoval na půdu ty natřené palubky a jak je vlastně strop udělaný jen ze sádrokartonu a na tom je vata, tak tam, kde nahoře nemáme natlučené desky na chození, se musí chodit jen po trámech, ujela mu noha a v předsíni prorazil sádroš, díra metr na metr a jak se na to utíkal podívat, tak se mu to přihodilo ještě jednou a to v technické místnosti!!!! emoticon fakt mi jebne. Takže v týdnu musím sehnat sádrokartonáře, aby to opravil a bude se zase malovat.. to jsem to tu chtěla mít na příští víkend už pěkně vše hotové, načančané, protože budu slavit narozky a ono tohle..

Jiřinko, tak utahaná bývám celkem často, ale to mám celý život, tak mě to teď nějak ani nepřekvapuje a tím, že vlastně nic nemusím, do práce nechodím a čas si řídím dle sebe, tak je to v pohodě. V poslední době i ty únavy trochu mizí, tak je to o to příjemnější emoticon

Markét, tak to je paráda a jak je babička spokojená? A co Vás teď čeká v těch Vašich místnostech? Jdu mrknout na album na ten pupík emoticon

Míšo, mně teda moudráky ještě ani nevyrostly, jeden mi zatím jen na půl vykukuje, ale kámoše taky trápil a ten truhla si ho rozkejval sám a tak dlouho do něho dloubal, až ho prostě vyrejpnul.. trvalo to prý strašně dlouho, bolest obrovská a když mi ho ukazoval, tak nechápu, jak to mohl zvládnout, je to fakt zub jak kráva, ale ne jako pětikačka, to je zase o dost menší. ty přemýšlíš o tom, že by jsi nechala ten moudrák vytrhnout?
28. zář 2009 v 16:21  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ahojik evi, s tim sadrosem by me asi trefiloemoticon

holky, manzel uz odjel do Praglu a ja jsme tedy zustala v Jablonci.. a mam pocit ze to na me brzy prijdeemoticon dneska mam sileny tlaky na spodek, na cipek a na mocak, litam snad porad... tak jsme zvedava co z toho bude, rano ze me odeslo zase kus zatky, ale uz tomu neverimemoticon

evi, k tomu brisku, me zacalo rust kolem 10tt(ale to jsem videla jen ja uplne malinko) potom po 20tt a myslim ze nejvice se rozrostlo od 7 mesice, kde jsme najednou zacala priserne pribiratemoticon a ted mam mega bricho- dost hruzaemoticon ja nosila tehu dziny uz od 13tt, pac jsem ty moje proste nezapla a nosila rozdelany poklopec, behem tehu jsem hodne pribrala na bokach, zadku(ten se mi rozsiril-coz je dobre) a stehnach. ale jsem od zacatku mela brisko dole tak me vsechny kalohoty a sukne brzy skrtily. Mam take fotecky briska na konikovi, tady je album, tak se mrkniemoticon

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=229382&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
28. zář 2009 v 16:51  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi tedy to je tedy k nasrán... emoticon emoticon ten sadrokarton snad brzy někoho seženete na opravu emoticon
chápu zbytečné starosti navíc emoticon emoticon však to znám nám dnes při stěhování urazili kus zdi také emoticon tak to bude muset opravit kdyby to bylo u nás je to fuk,ale je to nahoře u babičky kde je vše hotové vymalované emoticon emoticon
takže to znám že to zamrzí.......šlověk už to chce mít a pořád něco emoticon

co nás čeká??
no ted jirka asi připraví ložnici vymaluje koupíme koberec a nataháme tam věci pro malou atd....
v druhé řadě se zbourá příčka mezi kuchyní a jídlenou místo té příšky tam budu mít ten bar emoticon emoticon to se musí udělat co nejdříve z toho bude ještrě bordel emoticon emoticon je to 3,5 m dlouhá zed silná emoticon ....tak tu zbourají dají tam traverzu aby nám babička nespadla dolů emoticon emoticon a objednám kuchyn......
koupelna tu ted seká takže se bude muset opravit do rovna a klasika obložení....
zítra přijde na vodu udělá nám jí v kuchyni a koupelně a napojí na kotel a zapojí topení..
pak se musí dodělat elektrika....
no a zařízení položení lina a klasická výbava emoticon emoticon
takže snad za 5tt to zvládneme a když ne máme do porodu 9tt emoticon emoticon emoticon
28. zář 2009 v 19:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Evi...vím, že je to k nasrání..zbytečný starosti, práce, úklid a peníze na víc, ale při představě, jak se Petr proboří stropem do předsíně a když to jde omrknout, tak ještě propadne v jiný místnosti, tak jsem se tu smála, co mi huba dovolila emoticon

A taky mě pobavila Markét s traverzou, aby jim babi nepropadla dolů emoticon
To je ještě fůra práce Markét, ale myslím že do příletu malý Sofí by se to mohlo v pohodě stihnout.
Kdeže teďkon vlastně bydlíte? A kdo v tom domě, co teď překutráváte bydlí/bydlel? Že babička chápu...ale však je obroveskej, tam nebyla sama, ne?

No s tím zubem...to snad ani není v lidských silách si ho vyndat sám!!!Já viděla ty kořeny, ty bláho - no mrkej!!!
http://blog.halada.info/682382-zuby-moudrosti.php

Dobře, tak pětikačka to neni, ale jako dvoukoruna určitě!!!

Jestli mi ho budou trhat zatím nevím, ale nejspíš jo - mám malou pusu nevejdou se mi tam.
I když zubařka říkala, že v mým případě, kdy je kazivost zubů 0% by možná bylo lepší vytrhnout tu stoličku předtím, aby se pro tu osmičku udělalo místo a nechat jí být.
Nejradši bych si došla jednou za dva tři roky na to prořezání (už jsem jednou byla) a nechala zuby v hubě... jenže fakt to přijde jak rána z čistýho nebe a vzít mě to takhle na dovolený, tak se asi poseru, fakt.
28. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 míšo emoticon emoticon jsme ráda že jsme tě pobavila ale každý se toho fakt bojí emoticon nikdo neví jak to bylo stavěný děda nežije emoticon babička to zapoměla emoticon emoticon nosná zed to není ale sednout to dolů může emoticon i když jsou tam traverzy strašně silné ale kdo ví že emoticon no máme z toho vítr....
ted tam bydlí babička sama!!!!hned vedle je tchýně a mi jsme přes hřiště v tom starším baráku který se pka bude asi pronajímat emoticon emoticon nebo se prodá ale zatím je tu ješět další babička emoticon emoticon tchánova maminka emoticon jedině že by to prodali s ní emoticon emoticon emoticon
no práce dost ale ta příčká se zbourá příští týden emoticon pak už se vymaluje a zařídí myslím že to zvládneme dříve pokud nebouchnou zedníci emoticon emoticon emoticon

ajaj emoticon emoticon zuby mě moudráky snad ani nenarostli emoticon a jestli jo tak jsme s nimi neměla potíže....to je mi tě tedy líto emoticon a co michal a ruka??? emoticon stráš se o něj????
28. zář 2009 ve 20:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 míšo nahoře se dělalo víc...a začli jsme v červnu nejelo se v kuse celý spen se skoro stálo emoticon
vlastně se měnili okna topení voda,stavěla se z půdy koupelna,ty místnosti se museli upravit...
talže tohle naše patro snad bude hračka emoticon nebo tomu chci věřit emoticon emoticon emoticon
je to baráček a starý emoticon emoticon kde bude asi práce pořád emoticon
a vy jste na tom jak ted??ten pozemek máte???
28. zář 2009 ve 20:16  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
 Dobre rano tak co jak jste si uzily volno? bylo to paradni, pocasi na jednicku, takhle by to mohlo byt casteji. Jen to dnesni vstavani bylo hrozny emoticon
29. zář 2009 v 06:38  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj holky, jojo Leni, vstávání je hrozný. Vládík mě opět 5x budil a po šesté se rozhodl, že už spinkat nebude, venku tma jak v kostele a on se na mě smál výrazem: maminko, mám vyspáno emoticon

Míšo, ty zuby jsou šílený, já to znám. Od porodu jsem byla u zubaře 7x, pořád něco. Když se mi ulomila korunka, tak mi jí zazáplatoval, stejnýho dne, se mi to zase ulomilo, tak jsem šla znova asi 3x, dal mi novou a druhý nebo třetí den opět korunka v háji. Do toho mi špatně udělal plombu (jak se to píše?), nechal mi větší díru mezi zubama a když jím, tak mě to pořád bolí.
Takže to řeším tak, že přecházím k Vašíkovo zubařce, dneska tam volám a potřebuji novou korunku a plombu. Určitě bych jí mohla reklamovat, ale na to už nemám sílu, bůh ví, jak by to zase dopadlo emoticon

Jinak Evičko, je to hrozně smutný, ale taky jsem se musela u toho smát. Je fakt, že já bych Vaška asi přizabila emoticon My tam máme daný všude přes ty dřevěný desky, aby se tam dalo chodit a alespoň nějaké věci odkládat. Udělali jsme z toho minipůdičku.

Markétko, Evičko a kdy budou fotky?
29. zář 2009 v 07:55  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko no to víš mamina musí vstávat když miminko chce emoticon emoticon emoticon

přeji krásné ráno emoticon emoticon já dnes začínám 8 měsíc těhotenství emoticon finále se blíží emoticon emoticon emoticon

jiřinko fotečky budou až to bude vše dodělané v koupelně třeba ještě není topení a pračka na svém místě..dále tam babička nemá postavenou kuchyn..takže až to bude určo to nafotím a dám do alba na střechu a pošlu odkaz...

jiřinko máš vyfocené někde ty krbovky???????
29. zář 2009 v 09:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 mě ten krb láká ale dát 70 tis. emoticon emoticon se mi extra nechce ale vím že když se neudělá ted tak asi nikdy emoticon
je to dilema emoticon emoticon emoticon emoticon
29. zář 2009 v 09:03  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiři ty nemáš album na střeše???? emoticon emoticon emoticon
29. zář 2009 v 09:04  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Dobré ráno.

Nestíhám dočítat celé, ale něco jo.

Evi, tvá situace mi připomíná to samé u mé kolegyně. Její chlap s kámošem dělali na půdě pokoj a kámoš prolít do kuchyně, Jára na něj začal řvát, že je debil, hnal se k němu a propadl do obýváku. Prý to byl neskutečný podsel a ten jemný prach mněli i v elektronice a v obrovském akvárii ( opravdu obrovském, její přítel se tím živí, tak má opravdu profi.). Markét prosím tě hlavně ať nepropadneš nikam ty.

Popiji, kdy máš ten termín?

Jiřinko to vstávání k miminkům je děs, ale projde si tím snad každ mamča.

My byli o prodlouženém a úžasném víkendu konečně vyhodit lidi, kteří vegetili v našem budoucím domě. Už jsem toho mněla dost, tak jsem jim ve čtvrtek zavolala, že v neděli přijdeme vyměnit zámky. Už tam nejde nejen elektřina, ale vypnutý je i plyn. To znamená, že se tam nedá ohřát voda na nádobí. Nájemníci to vyřešili po svém. Nádobí, které použili buď zavřeli do některé ze skříněk v kuchyni, nebo ty větší věci – hrnce, pekáče, tlakáč atd. vyhodili z okna na zahradu. Asi se řídili heslem:“ Člověk může bát blbej, ale musí si umět poradit.“ Holky, to je takovej bordel, že si to neumíte představit. Dnes si přijde pro klíče od domu dcera majitelky a dům vyklidí. To jsem na to zvědavá, asi bude koukat, koho tam nechala bydlet. Normálně jsem byla oprsklá a projela jsem skříně. Našla jsem veškerou dokumentaci k domu. Mám projekt od kanalizace, veškerá rozhodnutí, kromě kolaudace, tu jsem si vyžádala na obci kopii. Takže přesně víme, jak jsou tlusté zdi, z čeho je vše postavené, kudy vede elektřina, voda, plyn, a jak a z čeho je kanalizace. Byla jsem šťastná jako blecha, tak snad se nikam nepropadnem. Jinak v roce 1879 dostali ten pozemek od obce zdarma a dům komplet postavili za 160 000Kč. Dobrý co, tvrdím, že ten kdo za komančů stavěl, tak je za pár tisíc dnes milionář. Jo a sousedi už mají střechu, je to bungalov, hurá, já se bála, že nám vysokým domem budou stínit na celou zahradu.Takže takový byl víkend.

Jiří, Evi já bych chtěla pro inspiraci fotečku domečků.
29. zář 2009 v 09:31  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Dobré ráno holky,

jsem ráda, že jste se pobavily, já se tak nebavila, ale teď už se tomu taky směju, ale pouze do doby, než vejdu do chodby, nebo technické místnosti.. ta chodba mě mrzí moc, bylo to tak krásný, ve stropě jsem měla bodovky, které měly pak osvětlovat fotografie na zdi.. tak nejen, že jsem nestihla ty fotky zarámovat, já teď nemám ani světlo ve stropě..

Mončo, to je dobře, že ti ten barák vyklidí, bylo by to hodně ee to použité nádobí atd likvidovat.. Je dobře, že jsi vyčmuchala tu dokumentaci, to se ti na rekonstrukci bude hodit emoticon Jinak domeček nafotím nejdéle o víkendu, to tu budu muset stejně uklidit kvůl té oslavě, tak to rovnou blejsknu a dám všechno na rajče, ju. Jinak k tomu stavění za komárů, zase si vem, že měli 10x nižžší platy, než jsou teď, takže ten dům, co tenkrát postavili za 160000Kč byl pro ně tak nákladnej, jako když teď postavíš dům za 1.6mil.. Myslím si, že v té době stavět bylo těžší ještě o to, že nic nebylo a na všechno se čekalo.. na druhou stranu se taky toho dalo hodně sehnat zadarmo emoticon

Míšo A, tak takový kořeny u toho moudráku neměl, fakt si ho vyrejpal sám a je to hnusnej zub. Pak napiš, jak jsi dopadla u zubaře..

Míšo P, máš už neuvěřitelnej pupík emoticon Pořád držíte? A co kůže, zvládá to ještě?

Jiřinko, no my ty desky nedávali právě po celém, ale zatím jen kolem výlezu na půdu, právě na věci, že zbytek uděláme, až když zjistíme, že to místo potřebujem.. normálně se tam nechodí, teď to bylo vyjímečně, že tam manžel schovával ty palubky. Ale jupí, zrovna tu byli už sádrokartonáři, manžel je volal hned ráno a přijdou to udělat už zítra nebo ve čtvrtek!!!! emoticon mám velkou radost!!!!!!!!!!
29. zář 2009 v 10:09  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ahojik holky

evi, stale tu jsem emoticon bricho porad roste, mala uz ma pres 3kgemoticon dneska jsme mela silne bolesti, tak uz jsme se chystala, potom jsme si dala vanu a je to prycemoticon uz me to nebavi.. Mam popraskany pupik kolem direk od piersingu (to se mi striema propojilo) a potom mam prasklinky kolem jizvy od slepaku a jinak zatim nikde..tuk tukemoticon takze je to dobryemoticon

jirinko..... ja uz chci taky mimi vyndatemoticon
29. zář 2009 v 11:12  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Evi, jenže oni dostali 50 000 nenávratnou půjčku z práce od pána a 20 000 z práce od paní emoticon a protože pán dělal u pozemních staveb, tak vypůjčení veškerých stavebních strojů mněli zdarma. emoticon .

Evi manžel spadnul tak nešťastně, že zničil i světlo? Tak to je pitomý, půjde to opravit, nebo musíš koupit nové. Kdy máš ty narozeniny, moc se těším na fotky. Jak se Vám vegetí v té luxusní vaně?
29. zář 2009 v 11:15  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Míšo A, no tak to už malá klidně může na svět, viď, když už je tak velká emoticon No a zkoušeli jste takové ty věci, co údajně vyvolávají porod? emoticon

Mončo, no to je fakt, že tenkrát mladí dostávali tyhle půjčky.. Jo a jakpak to dopadlo u Vás s tou státní půjčkou, klaplo to? Já koukala na podmínky a pro nás to asi není, nepíšou tam na stavbu RD, škoda, umázla bych s tím část úvěru. Jinak manžel propadl právě v tom místě, kde je jedna bodovka, ale ta se tam dá pak znova, kdyžtak mám jednu náhradní. Vana je supeeeeer, vřele doporučuji!!! Vlezem si do ní společně tak jednou týdně, je to fakt relax, perlička, hydromasáž, vše je moc příjemné a když se to pustí oboje najednou, tak je to pěknej hukot emoticon Jinak nejvíc využíváme sprchový kout, já teda jen na sprchování, ale manžel si pouští často i tu páru, dělá mu to dobře, když je utahaný nebo si záda masíruje tou hydromasáží, to pro mě moc není, protože když si sednu, tak mi ta horní tryska masíruje pak hlavu místo krku emoticon Jediné, co jsme tam ještě nevyzkoušeli je ta masáž chodidel emoticon No a co ty, už máš vymyšlené, jak to tam celé uděláte? emoticon
29. zář 2009 v 11:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Mělo to být Míšo P, ne Míšo A, už mi hrabe
29. zář 2009 v 11:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 evi, ja jsem ted bez manzilka, ten je v Praze, takze treba sexik nemuzeme zkousetemoticon ale tak dala jsme si tu teplou vanu a chodit tady v baracku po schodech,ale nijak to ted moc nehrotim, kdyz je manzilek v Praze. Stejne jsem neslysela ze by to pomahaloemoticon vzdy spise ze ty holky jeste prenaselyemoticon
29. zář 2009 v 11:48  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky holky emoticon emoticon emoticon
změna emoticon emoticon emoticon

evi já jsem se nebavila vím že je to k naštvání emoticon ale vy to opravíte jste šikulky emoticon

no u nás je ta změna že příčka se asi bourat nebude emoticon emoticon uděláme tam větší vchod jestli to půjde do oblouku a kuchyn dám pod okno a pa napříč do L emoticon
zítra jdeme do oresi udělat další návrh abychom viděli i cenu to půjde určo o dost dolů protože tam nebude ted bar...ten by si jirka udělal z druhé strany té zdi a obložil tima kamenami emoticon emoticon

no pošlu vám fotky juknětě na to emoticon
29. zář 2009 ve 12:04  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=2964074&vReferer=/album/myalbums.php%3F

tohle je ta příčka to futro by se vybouralo trochu by s to zvětšilo a do oblouku...
a tam jak jsou ty skřínky to je babičky sekretář by si jirka udělal ten bar emoticon
29. zář 2009 ve 12:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=2629445&vReferer=/album/myalbums.php%3F

kuchyn by zůstala jak je emoticon akorát bez toho baru tam by byla ta zed emoticon je dobré že by lednička byla v rohu a klasická velká..nám se ted nelíbí jak je v tom prostoru a malá emoticon

tak a poradte emoticon emoticon

a nebo příčka půjde pryč a ledničku zavřu do špajzu emoticon emoticon emoticon

tak prosím rady emoticon emoticon emoticon děkujuuuuuuuuuuuuuuuuu
29. zář 2009 ve 12:08  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Markétko, já bych to tedy nechala, jen nejsem obloukový typ emoticon

Já musela s určitých důvodů albíčko na střeše stáhnout, ale dám nějaké fotečky třeba na rajče pod heslem, ju.
29. zář 2009 ve 12:53  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Příčku pryč, nebo minimálně hodně, ale hodně zvětšit vchod, oblouk neee, ani by se nehodil k té lince, co máte navrženou( koupila jsem si hafo starších časopisů na střeše, architekti píší, že oblouky jsou přežitek, mně ten náš v bytě také drtí, dělali ho ještě naši ), ta malá lednička je k ničemu, to máš na 100% pravdu, mně se líbí ty vestavěné, pultík si opravdu můžete udělat a možná to bude i hezčí.

Evi v hlavě toho mám spoustu, už asi vím, jak bych to chtěla i jak by mnělo co vypadat. My chceme na 100% vanu, velkou, abychom se tam vešli oba, nebo jednou s dětmi i sprchový kout kout. Evi, když máte tu perličku zapnutou, můžete používat oleje, pěnu sůl atd.? A další super věc je záchod s integrovaným bidetem. Mněli jsme ho v Turecku, takže jsme to prubli, já to naučila používat i Pavla a je to prostě bomba, už jsem našla i firmu, které to prodává v Čechách. Klasický bidet se mi do místnosti pro WC nevejde.
http://www.koupelny-sen.cz/wc-kombi-s-integrovanym-bidetem-pa-310-pa-410

Zatím nic kutat nemůžu, sice máme podepsanou už i kupní smlouvu, ale zatím nejsem v katastru, protože to není zaplaceném ( liška čeká na vyjádření SFRB, pak to teprve vyplatí)

Evi do půjčky jdeme, už mám i přepsaný byt na mamču. Teď čekám na výpis z daňového přiznání. Dali jsme za to 400,-, ale mají asi 14 dní na vyřízení. Jinak už mám snad vše. Hrozně mi pomohla paní, z SFRB, ptám se na každou blbost a ona mi zatím vždy na vše odpověděla. Vyřízení pak prý trvá měsíc, měsíc a půl, tak nám držte palce.
29. zář 2009 ve 12:54  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Jé Mončo, tak to by bylo super, kdyby vám ta půjčka vyšla.
Jsem taky na vás zvědavá, jak budete pracovat a pak na výsledek emoticon
Stejně, před rokem by tě to ani nenapadlo a za chvíli máte barák, viď emoticon

Markét, jak píše Monča, rozšířit, co nejvíce to půjde a bez oblouku emoticon Ledničku určitě velikou. Zatím jí máme jen pro nás dva, skoro vůbec nevařím a přeci jen potřebujeme velikou.

Teď dražím kočárek na aukru, tak držte palce. Potřebujeme další vesnický do terénu, ale už větší, polohovatelný, s gumovými kolečkami a nánožníkem.

Evčo, co ten kočárek vyřešit taky jako my, jeden do města a pak jeden starší do terénu. Já se taky nejdříve styděla, ale teď už mi to je úplně ukradený.
29. zář 2009 ve 13:09  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.