Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Jiři, taky si myslím, že prostě těch starostí bude tolik, že na to nebudu mít ani pomyšlení, spíš jsem se chtěla zeptat, jak to máte vy a na vaše názory. dívala jsem se k vám do albíčka na Vládíka, je to už ale chlap! přijde mi, že už maličko mění rysy z miminka. kdy tak začal držet hlavičku? Evi, ty kamarády na svatbě nám rodina docela vymlouvá, ale já si to chci užít a chci tam mít všechny lidi, co mám ráda, protože v Praze vlastně žijeme bez rodiny a s přáteli, takže je tam chci mít a pořádně se vydovádět a vyblbnout. asi jak píšeš! holky, tak mně se to sice ještě neblíží, ale z porodu mám strach hrozný! špatně snáším bolest. ale už teď vím, že tam chci mít Adama, popř. někoho blízkého. on by se i naštval, kdybych ho tam nechtěla. ale jsou prý ženské, které si to potřebují odtrpět samy! jak jsem měla minulý víkend tu střevní virózu, tak mi hrozně moc psychicky pomohl a jak se říká - sdílená bolest, poloviční bolest, je to velká pravda!
Profilova fotka
holky, porodu se fakt nebojim, strasne se na nej tesim, spis uz aby tu byl:) mam strach z toho abych stihla odjet do porodky a bylo vse ok, ale na samotny porod se tesim. x-) x-) evi, ja nedokazu udrzet ty stazene vnitrni svaly, ale jinak me to prijde ze u toho nemas citit zadne jine svaly.
Profilova fotka
jo a evi ještě když mě vidí těhotnou ty zedníci :-D :-D :-D tak práci urychlí udělají si na nás čas a nic nechtějí :-D :-D takže to fakt výhody má 8-)
Profilova fotka
Ahojky holky, jak trávíte víkend? Venku je překrásně, co x-) Já jsem dnes děsně pracovitá, už jsem venku pověsila druhou várku prádla, krásně voní :-) Taky jsem už malinko zahýbala s těma pytly a krabicemi s oblečením, vyskládala jsem to do skříně, jen mám problém, že se tam rozhodně vše nevejde, šatna ještě není hotová ani zatím objednaná, tak se toho bordelu v děcákách jen tak asi nezbavím. Taky jsem si zasadila bylinky do květináče na bylinky, už se těším, až to vyroste :-) No a teď půjdem na procházku za barák do lesa a večer pak razíme s bandou zase na akcičku, v Plzni je dnes soutěž o nej ohňostroj, zůčastňuje se jí spousta firem a je to fakt nádhera, vždyck yjsou to ty nej nej ohňostroje x-) Míšo, když ten cvik zkouším, tak na to, abych ten trup zvedla potřebuji hýžďové svalstvo a to ti je celkem problém :-D Hele, ty se fakt toho porodu vůbec ani trošinku nebojíš??? Nejsi ty trochu masochista?? :-D Markét, no to bříško je fakt výhoda, já trubka do toho musela vletět až po ukončení stavby a na zimu, co se ani okolo nic dělat nebude ]-( :-D Jinak k tomu porodu, já právě na ně taky koukala na youtoube, jak tu kdysi Míša nechávala odkaz a jsem z toho fakt hodně vyřízená, nebojím se ani jaký tam bude doktor a okolí, ale vyloženě toho, jak to vytlačím a jak to bude bolet, aby nenastaly nějaké komplikace a něpřihodilo se něco miminku atd.. Leni, ty přátele si v žádném případě nenech vymluvit, protože oni budou ti, co se postarají o to, aby to byla svatba jak se patří, rozjedou tam zábavu a budete mít na co vzpomínat.. takové ty jen rodinné oslavy si užijete ještě až až na Vánoce, narozeniny atd.. :-) Jo, holky, ještě dotaz k té poloze mimka, neleží mi na zádíčkách jako většině, co jsem koukala do albíček na koníkovi, ale opačně, jakoby nahoře a bříškem dolů, je to normální nebo to může něco značit????
Profilova fotka
evi k té poloze na začátku je tam různě má tam místo takže se přetáčí atd já jí měla celou dobu příčně ;-) napravo hlavičku na levo nožičky a ležela napříč bříška :-D :-D :-D ale už ve 25tt se nám otočila hlavičkou dolů x-) x-) šikulka x-) x-) takže ted má hlavičku dole zadíčka na levo a nožičky stočené doprava takže dostávám docela do žeber :-p :-D to jsi byla dneska šikulka já také vyprala 2 pračky pro malou a plínky a uklízela jsme baráček :-) ted jsme s evrátili z oslavy babička slavila narozky x-) a ted odpočíváme u telky 8-) hezký večer x-) x-) užijte si to!!!!
Profilova fotka
Ahojky, tak já se právě pokouším uspat miláčka. Vždycky na chvíli odejdu a pak ho jdu zase pohladit. Evčo, já se těšíla, až budu věšet prádlo venku, ale mě to nějak nevoní, spíš ta aviváž vyprchá a nic moc :-|
Profilova fotka
jiři to je divné já věším prádlo venku pořád a je to nádherná vůně :-N =-)
Profilova fotka
Tak jsme zpátky z ohňostrojů, holky, to vám byla nádhera, hezčí, delší a větší jsem nikdy neviděla, bylo to úchvatné, do rytmu hudby, no fakt pecka.. nejkrásnější měla jedna pražská firma, plzeňská se moc nevytáhla, ale stejně to byl zážitek, bolí mě teď pěkně za krkem :-D Markét, to jsi mě uklidnila s tou polohou, protože mně doktorka řekla, že to nemá ráda, když mimi leží takhle, proč, to už jsem se nedozvěděla, tak jsem si říkala, jestli to nemůže značit něco špatně.. Ale je fakt, že budoucí tatínek spinká rád na břichu, tak to bude mít asi po něm :-) Jiřinko, takhle to s prckem dělala kámoška taky, jen ji pohladila nebo jí dala ruku na čelíčko a zase odešla a po 10ti min se vrátila a opakovala to.. tím malá zjistila, že nemusí brečet a maminka v pravidelných intervalech přichází, pak usínala strašně rychle a sama.. nevím, zda tohle funguje na každé mimčo, asi záleží taky na povaze, ale u ní to fungovalo perfektně :-) K tomu prádlo, ono hodně záleží na aviváži, minule jsem měla ještě bílej lenor a ten teda rychle venku vyprchal, teď jsem zkusila zlatej Silan a je to fakt moc příjemný, prádlo voní čerstvotou a k tomu do toho je cítit i ta aviváž :-) Hezký zbytek večera, papa
Profilova fotka
evi to muselo být krásné x-) x-) já ohnostroje také ráda x-) x-) a pražané 8-)chápu ty mají vždy super... s tou polohou tedy nevím =-) to se pozeptej jí ;-) také ráda spím na bříšku :-D ale ted to jaksi nejde :-N :-N ta aviváž také jsme spokojená se silanem ale i s lenorem ;-) zrovna včéra jsme prala ty plenky ale ty moc nevoní s tou Lovelou :-| ale dětičky to prý nemají mít navoněné akorát já jsme zvyklá na vůni a ted mi to chybí :-N přeji krásnou neděli x-) x-) x-)
dobré ráno, tak mi včera byli s kamarády na griloačce, stálo to za to! teď, jak pracuju, už to není jako během studentských let! Evi, jasně že si to nenecháme vymluvit, chceme to mít podle svého. naši mi do toho vůbec nemluví, A. mamka občas s něčím nesouhlasí, ale ví, že si to uděláme podle sebe. rodiče nemohli pochopit, že zveme přátele jen na obřad a pak až na odpolední party. prostě za ně se to nedělalo. ale my už na pár svatbách byli a je to docela normálka. měla jste to tak některá??? navíc i vzheldem k tomu, že se naši rozvedli, tak se trochu té sešlosti z obou stran děsím! Lenča H. byla prý kdysi na Kubě? já tak nějak furt řeším, zda by byla lepší jako svatebka DR či Kuba. sice je to ještě hodně daleko, ale chci si zjistit co nejvíce info.
Profilova fotka
leni jdu ti jen říct at neuvažuješ nad plenkami :-D :-D :-D já ted dožehlila 20 plenek :-p :-p a je to síla :-p :-D a to si nedovedu představit to žehlit denně a ještě větší množství :-o :-o ještě že jsou jednorázovky :-D :-D :-D :-D :-D
Marky, tak to bych asi zapojila budoucího taťku! :-D ten můj má už teď praxi v žehlení košil! ;-) uvidíme, nic neplánuju. třeba to budu střídat. kdy vlastně má dojet Monča? na jak dlouho tam jeli? přijde mi, že je tam už celou věčnost!
Článek se načítá
Profilova fotka
leni chudák tatka :-N :-N do toho já bych jirku nezapojila..ani kdyby chtěl.. stačí že pracuje živí nás a ještě dělá na baráčku ;-) 8-) podle mě už jsou doma jen se neozvala ;-)
Marky, jasně, že takhle bych ho netrápila. ale košile si vážně žehlí sám. jsem ostuda, ale on to dělal už na koleji, takže to umím. ale už ho nutím, ať mě to naučí! :-D holt jsem to nikdy nepotřebovala. pomáhat teda bude, to jo, pokud nebude zrovna makat taky na nějakém baráčku, ale to tak žhavě zatím nevypadá! Marky a čím je vlastně Tvůj Jirka? jsem si zapla Chcete mě o pejscích v útulku. je mi úplně smutno, jak slyším ty příběhy, kde všude se pejsci našli! my máme doma taky nalezence, teta ji našla jako štěňátko za vesnicí, měla pár týdnů. asi nevhodný Vánoční dárek! my si chceme taky vzít jednou pejska z útulku.
Profilova fotka
leni tak jirka když zapomenu tak si také košili vyžehlí ;-) ale aby žehlil plínky když jsme doma :-D to fakt ne.... :-N já ted po něm doma nic nechci ale pak se sofinkou pomáhat bude to je jasný ;-) ;-) můj Jirka je kuchař číšník dělá ted na letišti číšníka v restauraci když odlétáš tak se tam dostaneš jinak ne pivo tam mají asi za 150kč :-N :-N na to ted koukat nemůžu je mi hrozně smutno a pořád brečím když vidím něco smutnýho =-)
Ahoj, my jsme nějaký nemocný :-D Já v pátek měla oslavu u kamarádky, takže jsem došla dom ve čtyři ráno a málo jsem spala, takže mi včera bylo jako na chřipku.....ale už ok, Michal leží, má teplotu. Co se týče těch plenek - znám pár mamin, co to zvládly s látkovkama i v dnešní době...myslím, že je to lepší jak pro přírodu, tak pro to mimino. Ostatně - jakej to bude mít dopad na rozmnožování těch, co na nich vyrostli a tak vůbec - to se teprve dozvíme. Ale za sebe můžu říct - i když jsem dost eko, třídím odpad, záleží mi na tom, co jím (žádný polotovary a podobný sračky), používám kalíšek atd. - tak si prostě neumím představit, že bych měla namáčet, prát - vyvařovat, sušit (kilometrová šňůraaa???) a žehlit stovky plenek.... No nevím nevím... Můžu to zkusit, ale jestli to nepůjde, tak asi jednorázovky to jistí :-D My máme taky psa z útulku - naší Nelinku. Vzali si jí jako štěňátko a dodneška, když tam jedem na očkování (veterinář je v tom areálu útulku), tak jí táhnem po smyku, jak tam nechce a bojí se, že jí tam necháme :-S :-D
Míšo, asi tak. mám to v plánu zkusit, ale uvidí se. nemíním se předřít, už tak je to s mimčem náročné! ta naše nalezená, jmenuje se Míša ;-) , je hrozně věrná. když se jí na procházce schováme, hned utíká zpět a hledá nás. vedle sousedi mají hafana a ona si ho vůbec nevšíma, absolutně po něm netouží a je jen s námi! to on by se z ní mohl PO! :-D když byla malá, vypadala jako Retrívr, ale teď je z ní takový míšený hafan s kudranatou srstí. tak se brzy uzdravte!
Marky, kde přesně jste byli na předsvatební cestě v Egyptě? dívala jsem se na fotky a to moře tam vypadá jako v DR! :-) prostě nádherné a průzračné moře!
Profilova fotka
leni normálně v Hurgadě ;-) ale věř že jako DR to nebyla :-D :-D :-D maximálně ten ostrov na který jsme měli výlet ;-) míšo brzo se uzdravte :-) mě jako to žehlení nevadí ale dost mi přitom tvrdne břicho a ani bych žehlit extra neměla :-N ale chci s to udělat sama :-D :-D
tak je mi jasné, že jako DR to nebylo, tam je to větší exotika, ale podle těch fotek to moře vypadalo překrásně! už na fotkách Míši mě moře moc zaujalo. mně celkově žehlení taky nevadí, pustím si u toho nějaký fajn filmík a jde to samo. ale dost věcí, které mám na tělo, vlastně ani žehlit nemusím.
Profilova fotka
jako egypt je krásný moře a tak ale na DR nemá asi momentálně nic :-N kde jsme byla myslím ;-) tak jsme po obídku povedl se mi :-p :-D jdu s eprojít se psem a zalezu do pelíšku x-) :-x tak hezké nedělní odpoledne :-)
a co jste měli dobrého? já budu dělat lososa. už bych měla vylézt z pelechu ;-) . A. má dnes zápas, tak jsem tu sama, ale po obědě dorazí. tak hezké odpoledne
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jak se máte při neděli? Já od rána tak nějak nic nedělám, byli jsme jen se švagrovou na procházce v lese, pak jsem uvařila a teď se válím. Zažila jsem noc hrůzy, dala jsem si večer skleničku houbiček v nálevu, ale byly kupované, nevím, zda tam byla nějaká špatná či co, ale dostala jsem příšerné křeče do břicha, zvracela jsem, do toho mě chytil močák, takže jsem byla v noci tak milionkrát na wc a ráno se mi k tomu přidal průjem, fakt pecka. Teď už je to dobrý, jen mě trápí ten močák, běhám každých 10min, děs běs. Jinak Monča je už určo doma, koukala jsem jen tak ze zvědavosti na rajče a akorát tam dává fotečky, to jsem detektiv, co :-D Tak nám Mončo brzo napiš, jak jste se měli, fotky jsou úžasné :-) Markét, všimla jsem si na tvého doplněného albíčka na koníkovi, máš to vše krásně popsané a bříško ti fakt sekne :-) Leni, my teda na svatbě měli všechny po celou dobu, od obřadu, přes oběd až do noci, ale pár kamarádů to řešili taky tak, jak to chcete udělat vy, na oběd měli jen rodinu a přátelé měli dorazit až večer a bylo to taky dobrý, prostě po obřadu jsme celá banda zalezla někam do knajpy, tam jsme dali základ a večer jsme dorazili na jejich svatbu, už pěkně rozjetí :-) Míšo A, normálně se mi zastesklo po pořádné pařbičce, když jsi psala, jak jsi dorazila ve 4h :-D Hlavně se z té chřipajzny rychle dostaňte..
Evi, tak to je mi líto. já si to zažila ten minulý víkend, takže si to dokážu představit! zánět či něco takové, kdy to při močení štípe a pálí jsem neměla, ale podráždění, kdy jsem běhala snad každých 5 min. jo. prý jsou na to dobré brusinky. nezajdeš si radši k doktorovi? já dnes taky pátrala na Rajčeti a nic. tak snad se fotek pomalu dočkáme, moc se těším. a ty ještě nefotíš váš baráček? :-) jinak ta svatba už tak vyjde na hrozné prachy a když tam teda chceme 30 kámošů, dost by se to s tím obědem prodražilo. a já bych i ráda něco našetřila na tu exotickou svatebku. včera jsem se ptala kamaráda, zda by jel radši do DR či na Kubu, tak prý radši DR, že ví o dost lidech, co z Kuby přijeli zklamaní. on sám byl na Mauritiu. to byl taky můj sen, ale viděla jsem fotky a pak mě víc nadchla spíš Srí Lanka. ale to je země, kde je to lepší vyloženě na cestování a já chci líbanky trochu romantické, ale i s možnostmi výletu. jen se docela děsím hurikánů. to se ví ale dopředu, ne? my bychom totiž jeli nejradši hned po svatbě, tedy začátkem června.
Profilova fotka
evi kde má monča fotky??? =-) =-)
Profilova fotka
já je chci vidět :-(
Profilova fotka
jinak děkuji za pochválení bříška x-) x-) každý říká jak moc mi to sluší že to ta holka nemůže být :-D :-D :-N však ty se také dočkáš ;-)
Jůůůů :-) Tak už jsem to omrklaaa...no Moni, fotky už jsem viděly, teď nějaký pojmy dojmy :-D Mně tam fascinujou ty kopce (zelený kopce)...už jsem je u moře neviděla docela dlouho :-D Jo a koukala jsem, že vy jste si tak všeobecně všechny všude fotily ty jídla - mně to v tom Egyptě ani nenapadlo :-D Protože to tam bylo takový nudlózní a fotit tam něco znamenalo zdržovat tu horu hladových turistů za náma (obzvlášť Rusákům to bylo fuk a fotili třeba i deset minut úplně všechno) s talířema v ruce a pak u stolu už to není takový, když máš nandáno. A jak jsem koukala Monči na ty hooory žrádla, tak jsem si říkala, že jsme se měli na nasraný turisty vykašlat a taky si vyfotit papání :-D Jo a určování holka/kluk podle břicha nebo krásy je podle mě blbost :-) Markét to s holkou sluší, Míše taky, moje tchýně s klukama vypadala jako obluda...to je prostě různý. :-)
Mury, na Rajčeti. taky jsem je už skoukla! přesně! s tím jídlem, úplně slintám, a to jsem před chvílí jedla! ;-) Monča tu ještě ani nebyla a my už ji recenzujem fotky! :-D taky se těším ještě na povídání, ale jde vidět, že jste si to užili! přesně můj styl - kromě válení se na pláži i fajn výlety a poznávání, prostě kombinace všeho! jak já se už těším na líbánky! s tím těhotenstvím, říká se, že holka bere krásu a břicho je do kulata, u kluka krásní a břicho do špičky, je to tak? u nás s bráchou měla mamča ty břicha právě naopak!
Profilova fotka
jůůůůůůůůůůůů x-) x-) x-) x-) x-) Moni fotečky nemají chybu ;-) 8-) to je nádhera úplně se mi zastesko po moři :-N a hlavně po focení tam bych se vyřádila :-D :-D ty na pláži za východu slunce jsi hotová modelka ;-) x-) krása!!!! prostě Turecko je bomba a určo se tam za pár :-N let!!!! :-D :-D :-D vydáme!!! kráné výlety ty delfíni jééééééééééé 8-) a o jídle ani nemluvím dnes mě honí mlsná ]-( takže jsme tu slintala :-D jak bernardýn :-D :-D fakt super dovča museli jste si to užít x-) x-) x-) leni jo jo Míša má bříško do špičky čeká holku já do kulata čekám holku :-D :-D oni to jsou fakt pověry ale lidi na ně dost dají :-N proto my to každý říká.........

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?