Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
ahojky evi :-) odpočívám snažím se :-D streptokoka má někdo v krku někdo v krvi někdo v pochvě :-N nevadí to těhu jen při porodu dostanu antibiotika aby to malá nedostala třeba do očíček až bude vylézat víš.....jinak to ničemu nevadí ;-) dr.jsou na to zvyklý že ted chodí tatínci s drahými polovičkami naopak se divý když nejdou :-N dnes už to je prostě jiné...určo pokud chce ho vem je to pro ně pak takové reálnější :-) ;-) x-) a nejsou odstčení od toho dění...můj Jirka poád šahá na bříško jak se malá převaluje a kope.... x-) CS je čípe v průkazce máš určitě stupnici a různé hodnoty třeba ve 28tt je CS 1 ale já mám pořád O což je lepší prostě čípek pořád drží O pokud máš co nejdéle tak to jde ale i třeba holky s CS 5 ve 30tt můžou přenášet ale mají klid na lůžku protože hrozí porod....tím jak se namáháš jde tlak na čípek a ten povoluje víc a víc... míša má na svůj týden normální CS ;-) ;-) a ješět to krásně může vydržet ale také nemusí musí se šetřit... jinak hlásím že koupelna babičky bude hotová a do týdne se babička stěhuje x-) x-) x-) x-)
ahoj Evi, je to paradox, že jdu na bělení zubu, který jsem si vyrazila při střevní chřipce a teď jsem měla něco podobného. o záchodovu mísu ne! ;-) ani to kupodivu nebolelo. já byla hrozně dehydrovaná, když jsem se napila vody, což byla blbost, ale měla jsem ukrutnou žízeň, hned jsem letěla, šlo to horem i spodem. pak jsem byla v koupelně, už úplně vyčerpaná, sedla jsem si a šla pomalu hlavnou k zemi, takže žádná rána. zuby byly slabé a ty dva přední horní se mi částečně rozdrolily. v té době jsem moc nejedla maso a chyba byla, že jsem ho ničím nenahrazovala. nějak mi prostě nechybělo. když je totiž někdo vegetarián, musí nahrazovat bílkoviny co jsou v masu jinými potravinami - luštsěniny, ořechy apod. a to já nedělal, takže ty zuby byly slabé. doktor na mě hned zaptočil, zda nejsem vegetariánka. mamka se do mě hned pustila a vykládala mu, jak nejím maso! ]-( mám je jakoby nadpojené, ale jeden zub je odumřelý, tak teď mi to bude zubař nějak zesvětlovat, budu tam skoro hodinu a vypláznu za to litr, paráda! Evi a přestala jsi teď úplně kouřit? prý některým těhotným kuřačkám to tak nějak samo přestane chutnat a někdy se zas říká, že silná kuřačka by měla přestávat postupně pomalu, aby to nebylo naopak horší a pro tělo šok! moc se těším na fotky vašeho domu. ahoj Marky, jsem ráda, že jste s malou v pořádku, tak jen tak dál. :-) dáš pak taky fotky třeba na M.s.? hezky se vám ten baráček rýsuje, že? takže než se malá narodí, tak to bude obyvatelné?
Profilova fotka
leni dám až to bude komplet :-) x-) ono je to obyvatelné už ted :-D :-D :-D ale chci na našem patře nějaké předělávky jako zbourat příšku a zvětšit tak místnost a vše nové koupelna atd... takže si ještě počkáme ale tak do 2 měsíců to bude to mám slíbeno x-) x-) x-)
Profilova fotka
Markét, ještě k tomu UTZ, dělá ho doktorka při každé poradně? Ve čtvrtek jdu poprvé do poradny :-) S tím, že když to tatínek uvidí na UTZ, tak to pro něj bude hned reálnější, máš určo pravdu, ono je těžký si uvědomit pro mě, že za 6 měsíců budem mít mimčo, natož pro něho :-) S tou rekonstrukcí je super, že vše jde bez potíží, to budou krásné Vánoce, co x-) Leni, s tím zubem je to síla, no snad to dá doktor do kupy. A co teď, už maso baštíš? Jinak k tomu kouření, bohužel mi to stále chutná, ale nekouřím, jen občas sem tam jednu, když sedíme třeba v baru nebo tak, stejně tak si dám houbičku, doktorka mi řekla, že příležitostně 2dc červenýho nevadí, dokonce je to dobré na tvorbu krvinek a k tomu kouření mi řekla, že do 5ti cigaret denně tomu neříká ani kouření, že to nemá žádný vliv na plod, že to když se projdu po Plzni kolem nějaké hlavní silnice, tak do sebe dostanu milionkrát víc humusu. No, je sice milé, že je tak benevolentní, ale mně se zdá 5 cigaret denně v těhu dost, takže to fakt ne. Ale jinak v podstatě v jídle se neomezuji v ničem, prostě se vůbec necítím těhu, tak je těžké se podle toho chovat, víš jak.. No a jakpak jste na tom s plánováním svatby? Máte už nějaký termín? Joooo, holky, konečně mi začala růst prsa a hustě!!!!!!!!!! :-D Břicho zatím vůbec, je vidět, jen když se hodně najím, ale to jsem měla vždycky, po jídle jakoby nafouklé :-) Holky těhulky, maminky, poraďte mi prosím nějaký krém na břicho a od kdy se začít mazat..
Profilova fotka
evi mě dělal UZ naposledy ve 14tt :-( pak už nic dělali mi ho ve 20tt v gennetu což je povinný UZ...a pak jsme byli na tom 3D jinak můj dr mi ho bude dělat až ve 30tt takže ve 14tt naposled a pak ve 30tt a pak už ne.... ted mi ho dělali ještě za hospitalizace v té nemocnici ale můj dr na to prdí :-( oni ale ji pojištovny platí 3 UZ na začátku ve 20tt ve 30tt to jsou povinné a ostatní jim neplatí... jinak do toho 14tt mi ho dělal pokaždé to si zase nemůžu stěžovat :-N ale štve mě protože jsme za poradnu dala 300kč s tím že si právě připlatím ty UZ a bude mi dávat fotky =-) a ono prd tak na co jsme mu to platila že :-( ]-( :-S evi na bříško máš ještě čas ale mazat jsme začala ve 14tt koupila jsem ten olejíček Eucerin je sice drahý asi 500 kč ale vydrží celé těhu a je přijemný pak jsme měla vzorek od Hippu také velice příjemný snad i lepší a ten je jen za 200 kč.....také vydrží asi celé těhu jinak nemažu každý den nějak to flákám :-p :-p :-p evi v jídle jsem se také neomezovala naopak měla jsme chut na párky mekáče a samé takové zdravé věci :-D :-D :-D a jsme v poho alkohol jsme nepila jen si dám občas pivo to ted můžu :-N :-N
Čauky ženy, já mám tenhle týden dovču, takže odpoledne jedeme na chatu. Akorát Michal jezdí na tu povinnou praxi, tak si s sebou beru noťas, abych se tam celý dopoledne nesežrala nudou....a strachy :-D (sama, v kopcích, v lese????? :-x ) Evi - tchýně mi říkala, že po dvou klucích (z toho ten druhej téměř šesti kilovej Michálek) měla břicho jak z alabastru a mazala se husím sádlem :-D Po dvanácti letech při třetím dítěti už byly všude ty různý spešl krémy atd., tak se mazala spešl krémem a vypadá jak zmačkanej papír vod sekaný. No ono to taky bude tím, že od tý doby přibrala skoro čtyřicet kilo...ale celkově to zatím vyhrává husí sádlo 2:1 :-D 8-) Chtěla jsem se zeptat Jiřinky, jestli občas nakukne nebo až se tu objeví a dočte, jestli dočte :-D - viděla jsem, že jste s Vašíkem byli v SAE v lednu. Tak se chci zeptat, kolik Vás to stálo a přes co, jaký byly okolnosti (ubytování, strava) a co počasí. Na fotkách jsem si všimla, že někde máte i mikiny - já u moře brala svetr na sebe před osmi lety v Itálii naposled, jinak vždycky bylo teplo až kam (Řecko, Djerba atd. - beru podle "dálky" od ČR). Kdy si Jiří myslíš, že je tam tak ideální letět? Protože já dřív jak v lednu už dovolenou nedostanu a tak že bysme si dali dárek k Vánocům nějakou menší dovolenkuuuu??? 8-)
Profilova fotka
ahojik evi, CS-CERVIX SKORE, secteni bodu u cipku, ja ma CS7 ale nektere holky maji ve 38tt kolem CS2. ja ted uz zadny cipek nemam, bohuzel se malinka dere starsne na svet a talci se za kazdou cenu smerem dolu. Mam ty neprave kontrakce-poslicky- vzdy me to chytne stahne se cele bricho, v podbrisku to zacne pekelne bolet, vystreluje to do trisel, do zad a mota s emi u toho dost hlava, potom to povoli a po chvili zase, takhle treba 4-5 po sobe a je konec. Mam TP 12.10 1. termin. Ale muj nalez je spatny, monitor je spatny, muzu vlastne rodit kazdym dnem. ale premlouvam, ji a zatim se drzi holka jedna:)
Profilova fotka
market, CS 7 neni v poradku na muj tt, pac cipek uz nemam.... a kdyz mi bylo receno-zkus s timhle nalezem vydrzet 1 tyden... tak to asi neni tak obvykle, jak rikam u nas v podzimnich, holky ve 40tt maji cipek delsi i tvrdsi..:-/
Profilova fotka
míšo já mám v průkazce 36tt-37tt CS 7 :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p tobě už hrozí porodem od 33t a nic vsadím se že budeš přenášet.....
Profilova fotka
viz ajnina ve 30tt CS 5 a co se jako děje nic..... ;-) jen se musí šetřit......
Profilova fotka
ale asi moje průkazka kecá no :-p :-p klidně ti to vyfotím :-D :-D když mi něvěříš :-D :-D CS 2 mám u nějakého 31tt ;-) jasně že ho může mít někdo i ve 40tt proto jsem evičce psala 0 co nejdéle ;-) ;-) ;-) já mám O pořád a podle průkajdy už by byla 1 normální ;-) ;-) ;-)
Markét :-o Ještě u toho dupej nohou, když už vyplazuješ jazyk jak malý fakáně :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
míšo já ráda smajlíky :-D :-D :-D :-D dělám je všude :-D :-D a třeba sem nohou dupala :-D :-D :-D :-D
ahoj holky, tak jsem už v Praze u svého drahého. i po téměře sedmi letech se na něj těším a je mi po něm od včerejška smutno. byli jsme oba doma, ale každý jel i odjížděl jinam, no úžasné! Evi, datum máme 5.6.2010. máme zamluvený termín v kostel, místo pro hostinu, mrkni sem (uzachu tečka cz), fotografa (Wagenknechta). jeho fotky jsem objevila tady a fakt mě nadchl. oproti jiným kvalitným a známým není tak předražený dle mého názoru. jinak to moc neřeším, asi kvůli práci, teď je pro mě prioritou ta, je toho dost. na podzim se chci začít dívat po šatech, protože jsem trochu náročná a nechci za to dát majlant. nadchla mě kolekce La Sposa, takový styl se mi líbí, teda jak co. prostě jednodušší, nejsem princeznovský tip, mám ráda jednoduchost. většinu ale budeme řešit až po novém roce, času dost. svatba se dá zorganizovat hodně rychle, spíš jsem stála o toho fotografa a místo, kde by to bylo za hezkého počasí venku. Arabské Emiráty mě taky lákají, to už je taky trochu exotika. s tím mazáním je to údajně jedno, hlavně to chce něco mastného, tak proč ne sádlo, že? ;-) a asi hraje roli i genetika, ne? mamka se mazala klasickým olejíčkem, dřív asi moc výběr nebyl a v pohodě, strie neměla. já usilovně přemýšlím nad svatební cestou. z Evropy by to bylo Řecko nebo Malta, ale když chce člověk už trochu luxus např. s AI, a kdy jindy si to dopřát než na líbánkách, tak už to vyjde skoro tak draze, jako exotika s německou cestovkou. takže láká mě DR, Kuba či Thajsko. a jednou bych se chtěla podívat na Srí Lanku, do Mexika a Keni, ale to asi až na důchod! :-D ještě k DR otázky na vás holky, co jste tam byly. jaké je hlavní město S.Domingo? a na pláž Bacardi to bylo na výlet daleko? byly jste některá v Zoo v okolí? nepřibraly jste tam? :-) s AI bych se cpala jak o závod, jsem nenažraná! když jsem byla na Kosu, kde byly švédské stoly a výběr opravdu veliký, měla jsem za týden 2 kg nahoře. Míšo P., tak držím palce, ať malinká ještě vydrží!
oprava: typ! :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem před chvílí dorazila domů, ještě jsem si vás před spaním přečetla, je to lepší než Story... babyboom, svatba, hádky, no pecka :-D Markét, s tím UTZ jsi mě zaskočila, já myslela, že mi ho budou dělat každou poradnu, a že tam budu brát pak manžela.. pořád se nějak nemůžu rozhodnout, jestli ho mám sebou vzít teď na ten velký k tomu jinému dr, ale pokud je to tak, jak píšeš, tak ho holt asi vezmu, dokud je mimi malé a pěkně vidět celé.. no uvidím. Ponějakém tom krému se mrknu, díky za tipy :-) Mám fakt panickou hrůzu ze strií, mami je třeba nemá, ale já mám děsně suchou kůži, když s epo koupání celá nenamažu, tak ze mně pak lítají šupinky, fakt děs :-( Míšo A, husí sádlo je taky super nápad, jen si neumím pak představit ten smrad :-D Ten dárek pod stromeček dovolená je parádní, vypadnou takhle v lednu k móři bude naptostá pecka x-) A nechcete taky do DR? Myslím, že se to se SAE nedá srovnat a cenově to vyjde +- hodne podobně.. Míšo P, tak to je malá pěknej držák, když ještě čeká, i když čípek je už fuč.. vůbec jsem netušila, že poslíčci můžou být tak často a brzo před termínem.. máš už sbalenou tašku do porodnice? Hlavně hned napiš Markét, nebo sem, pokud budeš mít na to myšlenky, než vyrazíš do porodnice ;-) Jsem už na Amálku děsně zvědavá x-) Leni, no vidíš to, to mi úplně uniklo, že máte už termín, červen je super volba, bývá už teploučko, mi to měli 21.června a fakt bomba počasí, navíc je vše krásně zelené a rozkvetlé :-) koukala jsem na ten penzion, vypadá to parádně, je super, že mají na té velké terase i ten stan, místa na tancování taky hafo, no pecka!!! Ještě k těm přípravám, nezapomeň si zavčas domluvit muziku, dobrý muzikanti mívají hooodně dopředu plno, s tím jsem měla problém já, ale nakonec jsme sehnali. Jinak lze vše opravdu zařídit rychle za krátkou dobu. K té DR, já tam myslím nepřibrala a to jsem je tam teda nešetřila, jím hodně a všechno, navíc tam byly tak neuvěřitelné dobroty, které tam fakt nešly nechat.. ale tím, že člověk celé dny plave a blbne v moři a tak, tak dost spálí.. Jinak v hlavním městě, v zoo ani na té pláži jsem nebyla, tak neporadím.. Copak asi Monča, jak se má.. nemohla jsem jí napsat kvůli těm povodním, číslo jsem měla jen ve služ.tel, který jsem odevzdala při ukončneí prac.poměru a nepřepsala jsem si ho do mého :-( Ale Jiřinka myslím číslo má.. teď už je asi stejně zbytečné psát, to, že jsou tam povodně už určo ví a budou si dávat při výběru výletů bacha.
Profilova fotka
evi třeba tvůj dr bude jiný co já vím =-) ale asi pochybuji protože to prostě nedostávají zaplaceno :-( ale věř že UZ pokaždé není potřeba ;-) nejlíp je miminko opravdu vidět v tom 12tt a pokud jdete jinam bude tam mít určo lepří UZ a to je zážitek x-) x-) x-) je tam vidět ještě celé a už je to prostě človíček ;-) 8-) ve 20tt už je to na kousky :-D :-D :-D :-D a ted už na opravdu malé kousky :-D :-D :-D po tich krémíkách se jukni jsou opravdu dobré ;-) no jo monča je v tom turecku co?? =-) =-) a dlouho tu nebyla kačka :-o :-o :-o ?????????
Evi, já se v těhle mimivěcech moc nevyznám, ale všude čtu, jak se dělají UTZ zbytečně často, že to je jen pro uklidnění matky, že vidí, jak si to tam hopsá a plave, ale že je to vcelku vzato na nic. Stačí ty, co ti proplácí pojišťovna. Mně osobně třeba přijdou až šokentní ty 4D ultrazvuky - ho snad uvidim, až vyleze ven? Taky nějaký překvapeníííí :-D Jinak myslím, že poku maminka strie neměla a ani ty k nim teď nemáš sklony, tak bys popraskat neměla. U nás nepopraskal nikdy nikdo...a nikdy se nikdo nemazal. Haháá, tak já určitě budu pruhatá jak v borským mundúru 8-( :-S No a nebo pak si našetři na laser. Já to mám v plánu. A taky na plastiku prsou, jestli mi je smečka malých Michálků hodlá vysát :-D Ty SAE jsem koukala, že cenově byly o něco dražší než Egypt (AI), takže do DR to mělo ještě celkem daleko...ale to bylo s takovou tou no name cestovkou a to bych asi nechtěla pokoušet :-D
Profilova fotka
Ahoj holčiny, tak vás zdravím a pustím se do odpovědí :-) Evičko, já používala taky ten olejíček Eucerin, ale dost málo, začala jsem tak asi v 30tt, ale můžu říct, že někdy týden v kuse a někdy zase týden vůbec. Strie nemám žádný. UTZ mi má doktorka dělala pokaždé. Leni, my jsme v Santu Domingu byli, jsem ráda, ale nemůžu říct, že to bylo super, možná třeba kdyby se jelo od jiné cestovky a vzali tě na jiná místa, nebo já nevím. Špatné to nebylo, ale čekala jsem víc. Já tam vůbec nepřibrala, dost jsem snídala a přes oběd jsem jedla dost málo, většinou jsme chodili na pizzu. Já se vždycky těšila na večeři. Jinak se omlouvám, že jsem ještě neodepsala. Je to na dýl a na to zatím nemám tolik času :-( Míšo, my tam byli v lednu a bylo hezky, já jsem hrozná zmrzlina, lidi se koupali a já normálně chodila v dlouhých pláťákách a svetřík k tomu. Řekla bych, že bylo ve stínu kolem 26-28 a na sluníčku přes 30. Asi 2x (to si teď nepamatuji) nám tam pršelo. Večer bylo chladněji. Delegátka nám říkala, že v prosinci bylo hnusně, že lidi nemohli jet ani na výlet do Dubaje, protože byli zatopené silnice, že byli nešťastný. Druhý rok jsme pozorovali počasí, v prosinci bylo krásně a v lednu nic moc. Vyrazila bych tak v březnu, v létě tam je hůř než v Egyptě. Nás to vyšlo na 18tis. s polopenzí, poplatkama na 11 dní. Nám se hrozně moc líbilo, hotel sice nebyl u pláže, ale jezdil autobus a nebo si mohla jezdi taxikem (cca 30,- kč), taky se to dalo jít procházkou. Teď už nabízejí hotely na pláži za stejnou nebo i lepší cenu. Tenkrát to tak nebylo. Ten hotel už ale nenabízejí, my jeli od Exim tours. Pro nás to byla veliká exotika a stálo to za to, chceme se tam pak někdy vrátit. Nám se líbilo, že tam je mnoho šancí na výlety. Určitě za to stojí Dubaj, východní pobřeží (Indický oceán), jejich hory, velbloudí dostihy apod. Když jedeš na výlet s cestovkou, vemou tě do Ománu, my si pronajali na celý den taxi a mohli jsme jen na hranice. Udělali jsme ale dobře, že jsme si vzali taxika, vyšlo nás to o polovičku levněji, jeli jsme stejnou trasu (kromě toho Ománu) + jsme byli na nejkrásnější pláži, co jsem do té doby viděla a oni tam nebyli, tu jsem si našla v průvodci. My se tam zdrželi 3 hodiny a taxikář spal :-D Taxikář nám o všem vyprávěl, byl z Afganistánu a mluvil perfektně anglicky. Když to shrnu, stojí to 100% za to x-)
Profilova fotka
Nevím, jestli jsi viděla fotky, mám je na rajčeti.
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Markét, díky a ještě jedna věc, jak je to s tím 3D UTZ, ten se platí a je na vyžádání nebo jak? Míšo, na ty chirurgické úpravy už šetřím :-D prsa si přeju už x let, tak čekám po dětech.. kámošce teda po dětech zůstala prsa o číslo větší a moc pěkná, tak kdyby se takto poštěstilo, byla bych šťastná. Jenže druhé kámošce děti zase prsa totálně vysála, a z malých dvojek má teď totální nulky.. no jsem na to zvědavá. A strie lze kdyžtak pak definitivně zcela odstranit laserem? K té DR, koukala jsem na Airstop, že DR se dá pořídit už za 2Otis včetně všeho, to mi přijde super, já to mám třeba tak, než do Egypta za tyhle peníze, tak radši do Karibiku, ale možná mě to přejde, až poprvé na tenhle levnější zájezd do DR vyrazím :-D No a jak je na chatě? Co celé dny děláš? Rostou už aspoň houby? Jiřinko, tak to jsi mě s tím mazáním uklidnila :-) a co bříško, už je v původním stavu? Pořád mi nejde do hlavy, jak se ta vytahaná kůže zase může "přilepit" zpět k tělu.. ta kámoška, co byla na stejno těhu s tebou, tak měla po šestinedělí už břicho ploché jako před porodem, to prostě absolutně nechápu :-D No a co Vládík? Napiš mi, jak vypadají vaše dny, nemám o životě s mimčem zatím žádnou představu a potřebuji se nějak naladit :-)
Profilova fotka
ahojik holky... jsem ve 37tt:-D juuchuu:-D evi, ja jsem drzak, protoze proste lezim a absolutne nic nedelam, jenom zeru a zeru:-D mam nahore asi 12,5 kilo:-D ono to chce klid, doktorka mi rekla ze to na me muze prijit kazdym dnem ale take nemusi, ze zalezi jak se mimi rozhodne.. ja ji mam celou dobu hodne nizko, takze nijak mi ted nespadla. kdyz me doktorka vysetrovale v patek tak rikala ze prstem citi amalcinu hlavicku, ze tezko rict co bude dal, ze mam lezet a lezet. ale ze uz je uplne vyvinuta atd. Holky co jsou ve 40tt tak ted maji CS1-2 a to se jim smeju, pac by chteli kazdym dnem uz porodit, delaji vsechno mozny a nic:-D tasku uz mam sbalenou, jen moje osobni veci si tam nahazim na posledni chvili:) a snad uz mam vse:) nejaky oblecky mi treba chybeji zvaslt ve velikosti 56, ale mam tu CaA atd par metru za barakem, takze uvidim jak bude velika atd, dyztak poslu manzilka at neco koupi..ono nema cenu neco kupovat na tech par tydnu:-/
Profilova fotka
ahojky jiřinko x-) x-) x-) co Vládík?? x-) x-) evi 3D UZ se objedná tam kde ho u vás dělají nemusíš to nikde hlásit atd je to prostě tvoje věc a platí se to u nás to stojí 1200kč ale máme 15min video a fotečku je to moc krásnýýýý zážitek x-) x-) x-) x-)
Profilova fotka
Miško, 56 ti celkem vydrží. Sice k doktorce jdeme až příští týden, ale Vládík měl ve 3 měsících 62cm, teď bude mít min. 65cm a nosí ještě jednu mikinku vel. 56. Nebo teď má 62 a bude jí mít ještě min. měsíc. Co se hodí, jsou bodyčka a teplačky na doma, ven jí pak stejně dáš jen do fusaku nebo do kombinézky. Už se ti to hrozně blíží, moc na tebe myslím :-) Evičko, náš den je teď takový: Vašíkovo babička se teď vrátila po měsíci z lázní a když nejede k doktorovi, tak si Vládíka bere ráno tak na hodinku asi tak v 8 (vstáváme mezi 6 a 7 hodinou), buď Vládík usne a spí tak hoďku, nebo vyrážíme na 9 hodinu do Mostu, tam mi tak hoďku spinká a pak je hodný. Ve 12 jsme tak doma. Když nikam nejedeme, tak asi tak v 11:30 jdeme k tchýni na obídek, tam jsme tak hodinu, nebo když se vrátíme z města, tak jdeme po té 12. Kolem 13 hodiny (někdy i dřív) usíná na takové 2-3 hodiny, Asi po hodině si ho zase babička veme tak na hoďku do kočárku, nebo jdeme my s Vašíkem. Asi tak do 18:30 až 19 hodiny si s ním hrajeme a pak koupeme. Po koupání ho tak po půl hoďce nakrmím a snažíme se, aby usnul :-) Mezi tím vším si většinou hraje sám, nebo my s ním na dečce, nebo ho dáme na bříško, nebo ho chováme, procházíme se atd . . . No, tak to byl asi tak ideální den, někdy je to všechno úplně jinak a když nemá dobře vyspinkáno, tak umí být pěkně protivný :-D Hodně času se stráví kojením, přebalováním a u nás hodně převlíkáním, protože blinká a hodně kadí, tak že má pokadění bodyčko (asi tak 3x denně ho kvůli tomu musím převlíct :-D ) On kadí skoro po každém jídle a když ho nechám odříhnout, tak si přitom krásně i zatlačí a vybublá mu to nahoru :-D Třeba kamarádky syn (o měsíc mladší) nekadil 9 dní, nám se nestalo, aby kadil míň, jak 4x denně ;-) No a víkend ráno vstáváme, pak si ho veme Vašík a já tak hodinku spím, pak ten den porkačuje stejně, jen s tím, že je Vašík doma a mnohem více se mu věnuje. Někdy vyrazíme na výlet :-) Je to strašně těžký, protože se to pořád mění, ale režim v tom 3 měsíci začal mít. Do té doby jsem nevěděla, co čekat, spinkal pořád jinak, víc brečel a než zjistíš, co chce, co potřebuje atd. tak to trošku trvá. Jinak já mám navíc stále 2kg a bříško ještě tak ploché jako před porodem nemám, ale docela dost jím :-S
Profilova fotka
U nás stojí ten UTZ 1000,- Jinak Vládík je prdelka, opravdu je hodný a pláče málo, to už musí být :-) Ještě jsem zapomněla říct, že dneska podruhé si pro něj přijeli naši a vzali si ho od 9 asi tak do 12 :-)
Čauky! No Evi, nás Egypt vyšel na něco málo přes jedenáct tisíc sakum prdum...takže ono to je i přes to nejlevnější ze všech levnějších o polovinu dražší prostě dvacka navíc už je znát...Chci si DR nebo prostě tak něco užít při nějaký speciální příležitosti - svatba, promoce (v mým případě velice velice velice vzádlená věc :-D)...chápeš. Ale viděla jsem tady i v diskuzi o Egyptě lidi, co řekli v cestovce, že chtějí do Egypta na luxusní svatební cestu a že na penězích nezáleží, takže na stovku je to vyšlo. Jako sorry, Egypt je pěknej...ale za sto táců???? Lidi budou furt vlezlý čuňata, voda bude furt nepitná a písek se jim na trávu taky nezmění. Myslím, že těch 15tisíc za 4* je strop s AI - víc bych nedala. V úterý jsem se dopoledne poflakovala, trochu si tu pouklízela a než jsem uvařila oběd (takovej hodně pozdní), přijel Michal. Večer pak došla kamarádka s burčákem, tak jsem se nenudila ani trochu :-D :-D Houby tu určitě rostou, ale já to hledat prostě neumím. Ty vole, fakt já jdu, čumííím hledááám a NIC. Vedle mě jde Michal nebo máma a "Tamhle vpravo, no u nohy to máš, ješiiiiš takovej hřib jak hovadooo!" ne...já to fakt nevidim 8-) :-D Jiřinko děkuju moc...určitě se na to začnu v lednu koukat, 18 tisíc je pěkná cena na takovou dobu. A ještě se pozeptám mojí nehtařky, tak říkala, že byla v Dubaji loni v dubnu. Jestli se teda vrátí, představte si, jak je pitomá - poznala na netu, na facebooku, nějakýho Ahmeda Egypťana a on jí pozval k nim a ona teda letí. Viděla pár jeho fotek, prej jeho otci patří síť hotelů, tak jí vezme na výlet do pouště na 10 dní opravdický safari. No doufám, že se minimálně vrátí, protože na 35 let teda nichts moc rozum. Já nevěřila vlastním uším. :-S
Profilova fotka
Míšo P, to mi přijde super, že jsi přibrala jen 12,5kg na to, že teda nic neděláš a jen žereš, to je pecka!!! :-D Ještě se tak těšíš na porod, jako tenkrát, když jsi koukala na ty videa? Jo a co bříško, ještě se ti tak vlní, když se malá hýbe? Markét, tak pokud to dobře chápu, tak můžu na ten 3D kdykoliv a kolikrát budu chtít? :-) Bude tam něco vidět třeba už za ty 2 týdny, kdy budu v 14.týdnu? Jde mi o to, že bych netahala manžela na ten ultrazvuk spodem, ale šli bychom spolu tam.. Jiřinko, takhle když to píšeš, tak to vypadá celkem idylicky :-) Já si jen neumím představit to, že celé dny s etomu malému člověk musí věnovat, víš jak, toho se celkem děsím, jsem fakt strašná :-D 2kg nahoře po 3 měsících jsou super, to když budeš chtít, tak to zhubneš jedna dva. Kojíš ještě? Jo, na to břicho je dobré ho něčím prý stahovat, aby s elépe vrátilo do původního stavu ;-) Míšo, tak to jste ten Egypt měli fakt levnej, to je bombička, na kolik to bylo dní? Ještě k porovnání těch cen, těch 20tis za DR je za 15dní all in a koukala jsem, že se dá sehnat i za 17tis x-) nejradši bych si tam teď na podzim ještě vyrazila, než bude pupek obrák nebo pak mimi.. ale trochu se toho bojím, abych nebyla zklamaná, loni jsme tam byli za 34tis a byla jsem fakt unešená, tak abych nebyla teď z toho levného nemile překvapená, no uvidíme. Jinak k té tvé nehtařce, normálně mi při čtení klesla brada, to si děláš srandu??? No to je telátko boží, hlava mi to nebere. Co od toho čeká? A jede úplně sama, bez kámošky, nikoho? No nad tím mi fakt zůstává rozum stát.. vždyť jí tam při nejmenším může vyměnit za velblouda, no tak to je teda hukot. Po pravdě nevěřím, že se vrátí..
Profilova fotka
Jo, Jiřinko, to jsem se tě chtěla ještě zeptat, taková blbá otázka, ale furt na to musím myslet.. prosím tě, jsou potřeba u porodu k tlačení mimi břišní svaly nebo jak se tlačí? Jelikož spoustu roků necvičím, tak moje břišní svalstvo fakt nic moc, spíš nic, tak se ptám, jestli bych neměla pro jistotu začít mírně to břicho posilovat.. :-N
Profilova fotka
evi, teoreticky muzes jit na 4D kdykoliv, ale maji narvano a vestinou berou lidi mezi 22-27tt. Oni ty fotky jsou nejhozeci v tuhle dobu, spise kolem 25t, kdy tak neprosvitaji kosticky a mimiskove uz maji nejaky ten tuk:-D ale zkusite to muzes, zalezi na klinice, jak maji plno a na domluve:) a na tobe zda jsi ochotna davat tech 1200:-D jirinko, ja jsme vetsinu oblecku dostavala od nekoho, ja jsme vlastne ani nic sama nejak nekupovala:-D ale samozrejme tchynka mi rika ze ty maly jsou k nicemu, ze matej byl velikej atd... ja dneska neco jeste koupim a ona mi neco koupi v te 56 pry... tak jsme zvedava. Ale ja to nechci moc prehanet, bylo me proste lito, kdybych ty veci ani nepouzila:-D
Profilova fotka
evi, chtela jsme ti rict k tem svalum:-D:-D:-D starsne me to ted rozesmalo:-D:-D:-D behem tehotenstvi se ti brisni svaly uplne rozestoupi do stran a stanou se s z nich nefunkcni svaly a ani se pouzivat nesmi. Proto az se potom budes zvedat, tak se budes zvedat bez brisnich svalu(je to dost tezke:-D) protoze je proste nemuzes pouzit..nejde to :-D jedine svaly co potrebujes, jsou ty vnitrni(ktery pouzivas pri zadrzovani curani atd) to chce behem tehu treba parkrat procvicit pac je budes drzet nez budes moct tlacit. Potom jestli jsi cvicila tak te mozna nebudou tak bolet zada... ale jinak nic vic...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?