Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Marktéko - těch 70% je právě to, co se nám podařilo zachránit, všechno to nešlo. Jako jsem ráda aspoň za to, ale ta loňská dovča mě mrzí. Protože to zmizela celá složka, jinak ze všeho ostatního máme aspoň pár fotek. Tak co, máme aspoň těch 12 v mým notebooku a Michal dneska koupil záložní disk, budeme archivovat :-D Moc vám to s Míšou sluší x-) Jiřinko máávááám :-)
Profilova fotka
amimi, ja jsem prisla pred 3 roky o vsechny svoje fotecky od 15-19-ti let, odstehovala jsme se od nasich, brachovi se rozbil disk ja u nasich mela vsechny fotky, potom jsme si koupila notebook prisla jsme k brachovi at mi nahraje ty fotky ke me a on -jake? no ja se s nim tak pohadala, zmltaili jsme se navzajem a 2 roky spolu nemluvili:-D:-D:-D
To se mi stalo taky, ale za to nemohl nikdo, max já, že jsem si ty fotky nikam neuložila - starej comp se rozbil (u rodičů) a já přišla o všechno na déčku - nic mě nemrzelo tolik, jako to, že jsem tam měla svoje fotky z maturáku, kdy jsem tancovala s dědou. Děda před třema rokama umřel a jak ráda bych se na ty fotky z plesu koukla, ale bohužel :-( Někdy si ale říkám, že na co - pamatuju si to jako by to bylo včera, nemusím se na ně dívat nebo je držet v ruce. Takže - všechny budeme všechno zálohovat :-) ;-)
Profilova fotka
Já jsem taky říkala, že pokud člověk vyhoří, nebo tak, tak nejhorší je ztráta fotek. Vše ostatní se dá koupit znovu, doklady také udělají nové, ale fotky, jsou fotky. Já utíkat z domu, tak čapnu fotky kočky.Ale je fakt, že dnes už málo co vyvolávám. Dřív si také člověk koupil jeden film a mněl 36 fotek, ale dnes jich z dovolených mám desítky.Amimi úplně chápu, jak tě to musí mrzet.
Že? Z dovolených s rodičema máme vždycky takový skromný albíčko, dva filmy za celou dovču max. Teď jsme dotáhli 600 fotek a kdybych si měla vybrat, který dám vyvolat, tak opravdu netuším :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to ja jsem hodne dlouho fotky vyvolávala, moc me bavi dealt alba takze vetsina zazitku je v albu,ale posledni dobou uz vyvolavam taky jen ty velke dovci, ty mensi normalni zazitky uz ne a ty by me mrzeli hodne. nastesti zalohujeme jak se da, v tomle to nechavam na Kamilovi tak doufam, ze se nic neztrati. jiank Miso v NY jsme byli a nic, zato ja tam zas nakoupila :-D Vcera jsme byli zas na beach volejbale, od minule me bolelo zapesti tak sjem moc nehrala a kdyz tak jen na zadni care abych nemusela hrat prstama a taky jsem nepodavala,ale stejne me to rozbolelo znova tak tu ted klovu do pocitace za zavazanou rukou :-|
dobré ránko, zdravím z nové práce. my si začali fotky radši vypalovat, ale taky jsme o pár přišli, když Adamovi vybouchl comp a taky moje PC doma před lety přestalo jít. taky jsem si přepsala tel.č. z mobilu, protože přijít o některé kontakty, byla bych nahraná. Leni, jak dlouho hraješ volejbal? my chodili v zimní sezonu na beach s kamarády, kde to bylo zastřešeno a chystáme se zas, moc mě to baví. Míšo a co děláš za sport ty? psala jsi, že Tě moc baví. mě taky. v létě mám nejradši kolo, in-line a občas si jdu zaběhat. v zimě chodím na spinning, plavat a jezdíme lyžovat. ale chodím prostě podle času, někdy jednou týdně, někdy víc. chtělo by to větší pravidelnost.
Profilova fotka
Ahoj Leni, a budou nějaké fotečky z dovči? Já hrála 10 let závodně normální šestkový volejbal a vždy přes léto beach,ale se vším jsem skončila na VŠ a od té doby hraju jen vyjímečně rekreačně a taky je to znát. Ale teď jsme našli lidi k nám co by taky hráli a i to jako volejbal vypadalo a dost mě mrzí, že jsme nezačli hrát na začátku léta. Ale co tak budeme hrát příští léto.
Profilova fotka
Já taky hraju........plácanou, ale zase ráda. Leni přeji v nové práci hodně štěstíčka.
Profilova fotka
No jo Leni ja to uplne prehlidla, ze jsi v nove praci, tak to hodne stesticka a at jsi tam spokojena!!
Bréé deň :-D Leni - tak ať se ti v nové práci líbí - a jsi celkem odvážná :-D, já v práci tak první měsíc jsem se vždycky bála na jakýkoliv jiný okno než to pracovní byť jenom kouknout :-D Sport jako takový nevím, co bych měla odpovědět. Chodím tak 2x týdně do fitka a až do léta ještě tak jednou týdně na superkalanetiku nebo bodystyling. Občas plavat, občas kolo, občas brusle. Ale to fitko a ještě jedno cvíčo pravidelně a ostatní jak se mi chce. Máme dva psy, takže ještě s nima musím hodně chodit denně ven, do toho nejezdím autem, ale snažím se kde to jde chodit pěšky (což se na mých jehlách asi zase nedá považovat za zdravý pohyb :-D), a hodně sexuju :-D :-D Leni Horejsi - já taky nemyslela v NY nic pro muže, ale pro tebeee :-D :-D
holky, moc díky! zatím to vyapadá dobře. Míšo, já vždy jen na chvíli nakouknu. musím si dělat pravidelné přestávky, ne? :-D a na net tu chodíme hodně, pořád něco vyhledáváme pro klienty - práce, bydlení atd. já jak začne jaro a lepší počasí, hned se snažím z fitek vypadnout a hurá za sportem do přírody, za prvé ušetřím a za druhé mám radši pohyb na čerstvém vzduchu. a to se držím až do podzimu. i když spin a plavání mi už docela chybí. to já když si dám podpadky, jsem hrozně veliká. moc je nenosím, ale někdy mě to chytne a chci být za dámu! ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Já taky raději sportuju venku takže přes léto mě v tělocvičně nikdo nevidí ;-) Míšo tak to jo, no taky jsem to tam poznala, mam hned 3 nové topíky :-D Moni ty nosíš podpatky? Já teda jo, ale jen normál výška a ne jehly, jinak je to nebezpečný, a pak s touhle výškou ani podpatky moc nepotřebuju.
Leni jo tááák - no to je jasné, že oko občas ulítne :-D Mně jen tak se jet projet prostě nebaví - musím mít "výlet" a nemám zase čas jezdit 3x týdně výletovat. Proto mi nebaví moc jezdit na rotopedu a spinning pro mě byly boží muka (na mě NIKDO nebude řvát!!! :-D). Pro pravidelnost je to u mě nejlepší. Boty na podpatku - kolik měříš? Já vlastně ani boty bez podpatku nemám :-D Jedině žabky a balerínky, těch mám taky dost a na žabky nedám v létě dopustit, ale balerínky jsou moje chudery opomíjené :-D
Profilova fotka
Míšo já mám 180 :-D jako já ty podpatky nosím,ale fakt takové ty normál, nic extra vysokýho, prostě elegance :-D Já strašně moc miluju výlety a poznávání,ale Kamil na to moc není tak ho musím přemlouvat abychom takhle někam jeli. Jinak já přes léto vyjedu hned od baráku na stezsku na brusle, nebo jedem na kolo na výlet, pak chodíme na golf a nebo teda někam jedeme. takže toho pohybu je dost. Hlavně bych musela chodit cvičit hned po práci a to mě neba když je venku pěkně a večer jsem už lína jet do města, mě stačí ta půlhoďka makání na bruslích, to jsem pak vždy hotová. Ale každá to máme jinak, já naopak bych se potřebovala dokopat k nějaké pravidelnosti co se cvičení týče,ale.. :-D
Já přes léto nechodila nikam :-D Nejsem žádnej valihrach, co to potřebuje, takže se potit jen tak mi bohatě stačí, ještě se někde mučit? Díky táto! :-D Ale dneska jdu do fitka po létě poprvý....to to ty svaly určitě stihly všechno zapomět ]-( :-D Co se týče podpatků - tak vzhledem k ansáblu mýho botníku mám asi zastoupený všechny možný druhy i velikosti :-D Ale mám třeba jedny hrozně drahý italský lodičk na 11 cm jehle (fakt tenoučký jehle) a ty jsou pohodlný, že ani nepoznám, že chodím na podpatcích, natož takhle vysokých :-), ale jsou i takový, co mají 5 cm a po hodině bych je zkopla do škarpy a šla bosa :-D
Profilova fotka
jojo to je fakt, měla jsem jdenou 10 cm podpatek a bylo to skoro jak v bačkůrkácha, ale vzhledem k tomu, že už jsem moc vyčuhovala jsem je rychle odložila. A teď už na jehlách chodit neumím :-D Jiank jsem na boty strašně ujetá, sjem s io víkendu koupila další dvoje :-D Míšo tak to pozor ať nedopadneš jako já s tím zápěstím, frajerka jsem hned hrála naplno a teď jsem ráda, že jsem :-D A kam chodíš cvičit?
Leni my chodíme do bývalé loděnice (jak je u řeky směrem od Výstaviště blíž k náměstí po levé straně) - mají tam i jakýsi mimbazar nebo kočárky a tak. Je to První zdravotní centrum postižených jižních Čech http://www.handicapbudweis.com/ - dřív se nám to tam hodně líbilo, bylo to i finančně hodně výhodný, ale začli dost zdražovat, služby furt stejný a účtovat si 15 Kč za použití sprchy nebo půjčení nějakýho hnusnýho komoušího ručníku, co tam někdo zapomněl, tak to je jako dost přeháňka. Buď ať si zvednou celý vstupný a tohle je v ceně, nebo ať se na to vykašlou. To je jak když někdo prodává na Aukru tričko za korunu, ale poštovný má 150 Kč - na tohle "nenápadný" zvyšování cen já jsem úplně alergická. Ale zase tam chodí strašně málo lidí, žádný fronty a ty lidi tam fakt chodí cvičit, žádný vypatlaný peroxidky v pink adidasových trikotech, co nejdřív vočíhnou parkoviště, kdo čím přijel, a pak se tam prsí :-D
a na tu kalanetiku a bodystyling jsme chodily s holkama do Holliday nebo jak se to jmenuje - u Družby
Profilova fotka
Jojo Holiday, tam chodim já když už jdu. Dřív jsem hodně chodila na aerobic, nebo body,ale teď poslední rok jsem chodila s holkama na pilates. A letos chcem nějak pokračovat,ale vidím to tak od října
Mně vadí, že všechny tyhlety cvičení jsou až k večeru - jakmile dojdu z práce domů, už se mi nikam trajdat nechce.
Profilova fotka
Tak to mám stejně amimi. Když si vezmu věci sebou do práce, tak není problém, ale jak přijdu domů, začnu běhat okolo koček, poklidit, uvařit atd. tak už se mi chce maximálně v klidu si uvařit kávu.
taky se přidávám. jsem občas lemra líná a jak se rozsedím, už se mi nechce. zvlášť když přijdu pozdě z práce. když jsem byla celý den doma, moc ráda jsem si šla protáhnout zadek. Moni, kdy razíte do toho Turecka? a kam přesně? plánujete tam nějaké výlety? Turecko mě láká asi víc než Tunis či Egypt. i když ty Míšiny fotky, hlavně nádherné moře, mě hodně nalákaly. Kačka tu od dovči na Džerbě nebyla? ani Pája tady dlouho nebyla, že?
Tak jsem se v osm vrátila z fitka - prvně po prázdninách.....oooo, to se zítra asi nehnu :-D Ale byla tam slečna, skoro dítě, odhaduju tak max. 18 let - asi nějaká vrcholová sportovkyně, ten trenér jí tam dával do těla ukrutně. Michal říkal, že takhle tam dřela celý léto. Ke konci mi přišlo, že se jí chce až brečet, byla úplně zpocená, jako prostě durch. Ale na ramenech zvedala činku, na který měla závaží 90 kg, nedala to teda až dolu, jen tak s tím pohupovala, ale stejně. Jak může ženská zvedat skoro metrák??? =-) Mně to přijde nezdravý už od pohledu a svojí dceři bych tohle asi nedovolila. Tolik si nandavaj pořádný chlapi a ne mladý holky. No vůbec se mi to nelíbilo, i kdyby trénovala na mistrovství světa.
Profilova fotka
Jojo sportem k trvalé invaliditě, ale platí to i o gaučingu, na tom také není nic zdravého. Nic se nemá přehánět. My jedeme v úterý do Alanye. Já výlety plánuju, ale Pavel o tom zatím neví :-N . Beru to jako nízkonákladovou dovolenou, proto jsem chtěla být v centru, jsou tam prý jeskyně, hrad a spousta dalších věcí, ke kterým se dá od hotelu dojít pěšky. Pak bych chtěla vidět Pamukala a možná Side. Toužím po Istanbulu, ale to nedáme, tam by se mi líbilo strávit prodloužený víkend jako v Paříži. Holky já se ukrutně nudím. Pavel je přes noc v Ostravě. Já na to nejsem zvyklá. Sice mi jezdí domu pozdě, ale vždy chodíme spolu spát. To se zase budu převalovat do rána.
Moni, vidím, že pilně studuješ okolí. Já mám taky ráda výlety, nejlepší je to nastřídačku, den válení se na pláži a den výletky. Ani jedno by mě nebavilo dělat denně. Instanbul je také můj sen! Míšo, taky mi to přijde nezdravé, ale víš, jak je to s tím zakazováním. Mně mamka zakazovala svého bývalého a nezmohla nic, chodila jsem s ním dva a půl roku za jejími zády a nepomohlo nic. Já taky nerada spím sama. Posílám odkaz na fotky z Francie, tak snad se chvíli nudit nebudeš, je tam památek až až! :-) Jen ta kvlalita nic moc, máme je z mobilu. Chystáme se pořídit si nový foťák, asi jako dárek na Vánoce. Kamarádi nám fotky z foťáku dodají asi později. http://gujonci.rajce.idnes.cz/Francie... brou noc, kočky ;-)
Profilova fotka
jeee, leni, krasne fotecky!!! x-) x-) my jsme se vcera byli fotit s manzilkem v atelieru v Pribrami a chytli jsme mega kolonu na Jizni spojce, takze jsme prijela uplne vyrizena na to foceni, spocena(v aute nemame klimosku) a make-up roztekly:-D heh:-D
Profilova fotka
Ahojky Miška má právdu, hezké fotečky, Francie a její venkov je nádhera. Míšo a už se moc těším na tvoje fotečky, budeš zase určitě vypadat jak modelka x-) Jinak Markétko jak jsi se ptala na Vládíka, tak je to zlatíčko, strašně se vyvíjí a dokáže dělat úžasný věci x-) Můžu říct (a raději také zaklepat), že je moc hodný, brečí docela malinko a je prostě skvělý :-) Opravdu je to krásný a máte se holky na co těšit. První chvilky byly u nás v pohodě, to Vládíček hodně spinkal, pak začal mít ty prdíky a spinkal málo přes den, tak jsem byla ze všeho vyplašená, nevyspalá apod., ale teď už má Vládík režim, vím, kdy si třeba vymýšlí apod., takže je to už jednodušší ;-)
Profilova fotka
Leni, mě také jednou zakázali naši kluka. Bylo mi 17, chodil se mnou na střední o ročník výš a našim se dostali takový věci, že měl problémy s policisty, ve škole atd. Tak jsme spolu chodili 3 měsíce tajně. Než skončili prázdniny, tak se jim to doneslo, to byl průšvih. Nakonec jsem jim řekla, že s tím nic nezmůžou, protože do školy mi zakázat chodit nemůžou a tam se stejně budeme vídat a že mi bude za chvíli 18 a půjdu s domu (docela naivní v té době, ale co :-D ). Nakonec stejně zjistili, že tamto nebyla pravda a museli se s tím smířit. Byli jsme spolu skoro 4 roky, nikdy si ho sice úplně nezamilovali, ale vzali to ;-)
Táta mi taky zakazoval jednoho týpka a dobře to se mnou myslel, byl to pěknej blb, ale musela jsem si na to přijít pochopitelně sama :-D Nemyslela jsem zakazovat, ale určitě jde dělat nějaký sport, kde nebudou holce házet na záda metrákový činky - tedy od začátku jí "vést" k něčemu normálnímu.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?