Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Jiřinko, já k nim nemám nijak extra vyvinutej citovej vztah, všechny jsou mi příjemné na nošení (že by mě někde škrtily nebo se zařezávaly, to vůbec) a tak nemám problém je měnit den co den :) Některý jsem měla i fungl nový (ty poslední třeba) a některý naopak už strašně moc let (ty červené). Když jich mám tolik, tak je vlastně "neopotřebuju" a fakt se mnou žijou už docela dlouho :-) Jinak když se podíváte na nějaký fotky, kde jsem jen já celá pozorně, uvidíte, že mám sice hubený, ale poměrně krátký nohy...mít je delší, tak bych to modelínování i prubla, ale opravdu jsem vlastně prcek :-)
Profilova fotka
Amimi, každý má něco. Dát nás dvě dohromady, tak jsme pěkná modelka :-D :-D :-D . Já mám 180cm :-D .Normálně jsem si těch plavek nevšimla, tak jsem projela fotky znovu. No jo, na každý den jedny ;-) ,Já jich mám také hafo, ještě minulý rok to šlo, ale letos ty starší kousky až asi budou malé. Byl u nás tricolain, takže jsem každou sezónu kupovala dvoje , troje i vícero plavek ve slevách třeba za 200,- a zničit je člověk nestihne.
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=w_C1oo... holky jde vam to video otevrit??:-O
Jůůůůů Míííšooo :-D :-D :-D :-D To ti to takhle dělá pořád??? =-) Hej, to musí bejt úplně mega hustý :-) Já třeba vidět v buse, jak se někomu takhle vokopává břicho, tak čumim jak Kelišová :-D
Profilova fotka
Míšo, tak to máš super nahraný :-D :-D Já to znám, ale příjde mi, že u tebe je to teda mega :-D To se připrav na pěknou ďáblici. Náš Vládík je pěkný drak, pořád sebou šije a to už měl od narození :-) Míšo A. já mám taky pěkně krátký nohy. S Vašíkem doufáme, že v tomhle Vládík nebude po mně :-N
Profilova fotka
Pipiii to je pecka. To jsem ještě neviděla.
Profilova fotka
Miso tak to je fakt husty, to jsem jeste nevidela. to bude pekna divoska. A jaky to je, boli to kopani? Asi blbej dotaz,ale ja si to proste neumim predstavit =-)
Profilova fotka
Jinak pekne rano, nebo teda dopoledne ;-) Holky my dneska jdeme s holkama z prace do male sklarny co tu mame pobliz CB tak se na to tesim jak mala holka, budem si moct i neco vyfouknout, ja to jeste nikdy nezkousela tak sjem na to strasne zvedava
Leni - tak v té sklárně jsme byli už kdysi (jestli je to teda ta samá) a přeju pevný nervy :-D Já nevyfoukla ani fň, o čem by se dalo říct, že to není absolutní bazmeg :-D :-D :-D Jo a ještě jsem se Tě chtěla zeptat, v Českým Vrbným vy bydlíte až přímo tam u řeky? (za konečnou 9 jak se jde podchodem?) a nebo víc směrem "k důchoďáku"? Protože v neděli jsme jeli za našima na chatu (mají ji právě tam) a viděla jsme ženskou na kole, co tam někde parkovala u RD a mohla bys to být i ty, ale hlavu jsem si ukroutila a ruku do ohně za to nedám :-D Jinak všem dobré ráno :-)
Profilova fotka
Miso urcite to bude ta sama, ja o ni vubec nevedela, je to v Opatovicich. Ja jsem se smala, kdyz kolegynka co to zarizovala rikala, ze si muzeme vyfouknout kulicku, do te to bude mit opravdu daleko to uz vim ted :-D nas tam jede banda 11 holke takze bude o to vetsi sranda Tak to jsem nebyla ja, bydlime presne naproti konecne 9, kdyz vystupujes tak hned naproti ;-)
Tož ledáááá...že bys lezla k cizím lidem :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
:-D :-D Miso takhle me teda odhalovat :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
holky amalka mi tohle dela vzdy rano a vecer a nekdy v metru nebo v buse, tak si drzim brisko ale vidim ze na me koukaji nekteri:-D:-D:-D je to fakt husty, kdyz si predstavite ze takovyhle dela mi dava do mocaku, do cipku atd:-/ no mam se na co tesit:-D:-D
Profilova fotka
AHoj holky, tak vcerejsek byl bomba, nakonec jsme teda moc nefoukaly, jen nektere,ale zkusily jsme si vytvarovat kyticky a i jine tvary pomoci ruznych pinzet a klesticek. V poledne si pojedeme pro hotove vyrobky tak jsem zvedava jak to dopadne. Zkusila jsemsi taky udelat koralek a musim se pochvalit, povedl se mi. Ale neni to teda vubec nic lehkyho. No byly jsme tam asi dve hodiny a fakt bylo veselo. A pak jsme jely jeste do hospudky a domu jsem se dostala kolem 10 :-D super akce..uz vymyslime dalsi :-D
Profilova fotka
Dobrá ráno. Pipiii ukazovala jsem to své těhu kolegyni a celkem jsme se nasmály. Horejsi to je pěkné, taky bych se šla podívat do sklárny. Co bych vytvořila netuším, asi nic moc. Jinak já včera sehnala dvě deky do Turecka 1Ks za 100Kč a potápěčské brýle za 165Kč :-D .Akorát sehnat teď pánské plavky hrůza :-( , Pavlovi se celkem poničili, tak jsem chtěla koupit nové, ale bez úspěchu.
Moni - my taky sháněli v čtvrtek (necelý den před odletem) Michalovi plavky - sehnali jsme je ve Sportu (prostě v obchodě, kde se prodávají taky lyže, kola a tak) :-)
Profilova fotka
Holky milacek si taky vymyslel, ze by rad nove plavky, neco uz jsme obesly,ale nemaji velikost, tak zitra mame pokracovani :-D Moni my jsme rikaly, ze tvorime originalni umelecke vyrobky :-D
Profilova fotka
:-D Holky sehnala jsem, jen nevím jestli mu budou. U nás je nový sport, kde pracuje moje bývalá kolegyně, tak mi něco vyštrachala. Děvčátka se z toho po...Přišel dopis z katastru, že mám v jedné větě špatně číslo parcely za lomenem a rodné číslo. Práce kvapná že :-( ......Musím to celé předělat a zaplatit znovu 500,.- Je to ten přepis bytu na mamču, takže zatím nemůžu podat žádost o SFRB.No, stejně ještě nemám potvrzené příjmy.
Profilova fotka
Moni tak to ja je sama koupit nemuzu, totalne neodhadnu velikost :-| To je postaveny na hlavu, ze to jako musis podavat uplne cely znova a znova platit, no jo nase urady a predpisy ]-( Holky preju vam pekny vikend a v pondeli papa
Leni - my sehnali v Igy v tom sportu, ty béžový co má na většině fotek :-D
Profilova fotka
No to také nechápu. My když vyzíváme před vydáním rozhodnutí, tak právě upozorňujeme, že když doloží nové skutečnosti, tak se bude rozhodovat znovu. Myslela jsem, že tady to bude stejné, doložím opravené smlouvy a řízení poběží znovu, ale ono ne. To víš 5010,- je 500,-. J8 také nevím, jestli jsem odhadla velikost, při nejhorším je půjdu vyměnit.
A kdybys chtěla ty, Leni, tak v New Yorkeru mají docela dost výprodeje. Já si tam dneska koupila další plavky :-x x-) :-D (jako vím, že jsem úchyl, ale za 79 Kč spodní díl a za něco málo přes kilo vrchní? - to tam přece nenecháááám!!!) :-D
ahoj holky, přeju hezké skoro poledne. už jsem doma, já teď právě na Moravě. dorazili jsme včera dopoledne do Prahy. já hned jela domů a Adam na víkend někam do Krkonoš, mají zápas. dovču hodnotím jako velmi pohodovou. vegetili jsme, grilovali, pili dobré vínko, jezdili na výlety do okolních městeček, byly fakt moc hezké. prostě pravý francouzský venkov. fotky bych sem dala asi příští týden. a ta vilka, kde jsme byli, neměla chybu. byla prostě nádherná! no a teď už hurá do práce. každopádně se už těším na další dovču, nejlíp u moře, což budou asi líbánky, tak si je chci pak pořádně užít a už teď ukecávám Adama na nějakou exotiku. kdy jindy než na svatebku? sice jsme se bavili o Řecku, ale kdyby byly nějaké super ceny exotiky, určitě bychom neváhali. Kačka je ještě na Džerbě nebo kam to jeli? a jak trávíte víkend vy??? přeju dobrou chuť k obědu. my jedeme k babičce.
Profilova fotka
Dobré ráno. Amimi, to je jasný, já v sobotu utratila ve slevách 2000,- a to bylo vše za pár stovek :-N . V sobotu večer jsme slavili Pavlovo narozeniny a skončili v neděli v osm. Jako hrůza. Celou neděli jsme prospali. Pařili jsme i s Pavlovo synem, který to vydržel až do ráno, no aby ne, bude mu osmnáct. Fuj, už nepiju. Nechápu, jak to Evča může zvládat skoro každý víkend.
Čauky po víkendu :-) My byli u babičky, dělá se u ní nová střecha, tak jsme pomáhali. Já v kuchyni - smažit řízky pro 12 lidí je nááářez :-D Leni, já myslela, že jste byli přímo u moře =-) Vykoupali jste se aspoň? Jinak Michalovi včera odešel disk v počítači nebo tak něco (já se s tou technikou moc nekama) a přišli jsme o většinu fotek :-( 8-( Sice jsme některý měli zazálohovaný a některý ještě na jiných PC, ale odhaduju, že tak 30% jich je nenávratně v hajzlu. Z loňský dovolený na Djerbě nám zbylo asi 15 fotek, co jsem měla u sebe v notesu - to mě sere nejvíc, jinak ostatní nebyly pro mě zas tak důležitý.
Profilova fotka
http://murynka.rajce.idnes.cz/Zamek_L... s míšou na výletě :-D :-D
přeju hezké dopoledne Míšo, právě že u moře ne, prostě takový pravý francouzský venkov, ale bylo to fajn a nelituju. doufala jsem, že se dostaneme k oceánu, ale bylo to už dost daleko, tak nic. ráda bych jednou k Azurovému pobřeží, to musí být nádhera! Moni, ty jsi tam byla, že? s tím PC je to pech, taky se nám to jednou stalo a některé fotky jsou pryč. Mončo, o chlastu mi ani nemluv, na dovči mi to jednou nesedlo, a to jen proto, že jsem smíchala víno a drinky. vína normálně zvládnu hektolitry, ale jak to smíchám, je se mnou amen! :-D Marky, moc hezké fotečky! jsem dvě sympatické těhulky! ;-) holky, mizím, po třech měsících se chystám ke kadeřnici a odpoledne hurá do Prahy za svým drahým. normálně je mi už smutno!
Profilova fotka
Ahojky. Jéé pupíci na výletě. To jsou krásné fotky. Jojo, já u azurového pobřeží byla a bylo tam nádherně, ale byli jsme i ve vnitrozemí a líbila se mi celá Francie
Profilova fotka
Moc krásné fotečky našich dvou těhulek x-) Leni, já také byla ve Francii u moře, už blíže ke Španělsku, bylo to tam hezký.
Profilova fotka
ahojky holky nestíhám :-D :-D jak jinak :-p :-p Míšo ty fotečky tedy zamrzí :-( :-( hele ale je nějaký program kde se ty fotky dají myslím zachránit =-) =-) i my takhle jednou ztratili fotky ale nebylo to zaviněné PC ale fotákem no nevím.ale také se toho dost bojím |-| moc nevyvoláváme spíše to máme v compu :-| tak já a chlast :-D :-D dlouho jsme nic nepila co s chutí v těhu piji je pivo :-D :-D :-D a dovči vám závidím ale v dobrém 8-) já mám ten největší poklad v bříšku a vedle v baráčku :-D :-D a dnes končí prázdniny :-p :-p ty jooooo... jiřinko co vy a váš andílek??? x-) x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?