Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Míšo, na fotečky se ještě podívám, ať tě už taky hlavně konečně vidím emoticon
Já když můžu porovnat, tak Řím je hezčí než Paříž a výhodou je, že nemusíš všude metrem, ale krásnou procházkou projdeš památky pěšky.
24. srp 2009 v 19:56  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Já si myslím, že Itálie je prostě nádherné a pro nás dostupná. Pokud jde o courání po Miláně, Benátkách, Římě atd. mám velké nedostatky. Je fakt, že válet se v Itálii na pláži už mně moc nebaví. Ale do Paříže bych jednou ráda znovu, na jaře. My byli busem a amimi, raději sežeň dobrou letenku. Pavel mi řekl, že takhle cestovat už nikam nebude a také jsem ho před měsícem do Londýna nedostala.
24. srp 2009 ve 22:43  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,
zdravím.

sedím u filmu, spát se mi nechce a už mě to nějak nebaví. kamarádi už šli spát a Áda se ještě dívá. dnes jsme byli na výletě na nedalekém hrádku. moc hezké, takové netradiční. ale počasí dnes nic moc, tak jsme spíš lenošili, četli a plavali v bazénu.

Míšo, to je fajn, že jste si dovču užili se vším všudy. fotky se mi zatím nedaří otevřít. nevím čím to je, možná tady tím noťasem, jestli mu něco chybí či co.

nás čeká dovča až svatební cesta, zkouším Adama ukecat na nějakou exotiku, když vidím ty fajné ceny! ale ráda bych na podzim třeba na nějakou víkendovku či wellness víkend.
Míšo, my byli tak na víkend v Paříži a Londýně. pořídili jsme letenky za 2tis. a bylo. v Londýně jsme spali u kamarádů a v Paříži si zařídili svoje ubytko a bylo to fajn. teď bych ráda do Říma či Barcelony.

holky, přeju dobrou noc. ale ještě tu budu...
25. srp 2009 v 00:16  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Jiřinko, ještě chci pochválit fotečky. na Vládíka se dívám často, je to kouzelný chlapeček!

tak teď už vážně dobrou - bone nuit emoticon
25. srp 2009 v 00:43  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Leni děkuji za pochvalu Vládíčka emoticon

Holky, nevíte něco o Evičce? Měla ten pozitivní testík a už se tu zase dlouho neukázala emoticon
25. srp 2009 v 09:55  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1643 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Moni - my byli autem, Michal by busem v životě nikam nejel. Nesnáší i jet 10 minut městskou do centra, natož x hodin někam.
Právě ty levný letenky, kde sháníte emoticon emoticon emoticon

Leni zkusím ti to poslat ještě jednou přímo přes odkaz. Co jinak, globule jste sehnali? Já tohle tahám s sebou, i když na to netrpím. Proti mykoze, zánětu močáku, na teplotu, srajdu a proti bolení v krku. Je to pár platíček, ale odjíždím fakt klidnější - ať letadlem do daleka nebo na chatu.
25. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 jiřinko evička slíbila že se tu ukáže ale nic emoticon emoticon emoticon
měla už kontrolu a na ní byla malinká tečička emoticon emoticon emoticon
25. srp 2009 ve 12:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Míšo, my do Říma letěli přes www.click4sky.cz
Vyšlo nás to na 3960,- a letěli jsme s ČSA. Když letíš nízkonákladovkou, tak si musíš připlácet za kufr a je to bez jídla.
Můj Vašek by taky nikam autobusem nejel. S MHD jel naposledy asi na střední.
25. srp 2009 ve 12:47  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 Ahoj holky emoticon
Jdu kouknout na fotecky
25. srp 2009 ve 12:56  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko jinak vládík je hezké miminko emoticon emoticon akorát mě se to blbě prohlíží v tomto programu emoticon emoticon emoticon
25. srp 2009 ve 12:56  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Miso konecne te taky vidim emoticon emoticon ale fakt te neznam emoticon ale slusi vam to!!
Zatim jsem to prolitla rychle, az tu budu mit vetsi klid tak si to prohlidnu lip,jeste jsem fotky z egypta zadny nevidela emoticon

A ted jdu mrknout na Vladikaemoticon

Market a co vse v poradku?
25. srp 2009 ve 13:06  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Jirinko vy teda rostete emoticon máte doma fešáka emoticon

Jinak my vyrážíme do Chorvatska za necele 2 tydny, uz se tesim, vpraci to ted byl mazec a celkove potrebuju chvili vypnout. A dneska to citim snad nejvic. Byli jsme vcera na beach volejbalu a dneska citim kazdej sval v tele. I sezeni me boli emoticon
25. srp 2009 ve 13:13  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ahoj holky. Tak jsem dnes přepsala byt na mamču a hurá do půjčku od SFRB.

J8 s Evčou nemluvila ani nepamatuju. Psala jsem jí na stránky s nábytkem a nic. Ani nevím, že mněla pozitivní tes. Já se tak těšila na fotky domečku. Asi toho má dost.
25. srp 2009 v 16:45  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj holky,
dnes tu máme pěkně hnusně a i často prší. ale je to taky fajn - vegetujeme, pijeme vínko, díváme se na film. taky to má něco do sebe. a zítra se má už počasí opět zlepšit, chystáme se na výlet do nedalekých historických městeček. je mi trochu líto, že jsme nejeli do Bordeax a k oceánu, ale je to už dál. už mi fakt chybí moře!
kdybych ale byla u moře, ani na net nevlezu!

Míšo, už jsem skoukla fotky. moc hezké, moře vypadá vážně nádherně!
ty jsi fakt kočka, úplná modelka! neměla jsi chuť někdy zkusit nějakou miss či modeling? postavu na to rozhodně máš. kolik vlastně měříš?
hubená jsi opravdu dost, jak psala Markétka, ale nevypadáš vůbec nemocně či anorekticky a soudím, že to máš genetické a ne tím, že bys nejedla.
ukazovala jsem Tě Adamovi a moc ses mu líbila. má rád na holkách pěkné boky a tvarovaný pas. dost hubených holek právě žádný pas nemá a to se mu nelíbí, nevypadá to žensky.
a kolik máš vlastně těch plavek, ženská? tolik já neměla za dobrých pár let! emoticon
jinak já vůbec nechápu na vás hubených holkách, která máte takové vnady! třeba i Jiřinka. jak vy to holky děláte? emoticon asi je to genetické, ne? já vždy když zhubnu či přiberu, tak na prsách se to projeví hodně!

jinak mykóza se mi objevila někdy v neděli, myslím, že asi z bazénu. nemohlo by to být tady z těch plesnivých sýrů? emoticon já na to totiž vůbec netrpím. měla jsem to tak dvakrát v životě a to už je opravdu hodně dávno. včera jsem si tady v lékárně koupila mycí gel, mast a jeden čípek. dala jsem za to 17 Eur. ale ještě se necítím úplně dobře. a to jsem byla před odjezdem na gyndě na preventivce. vše bylo o.k. ještě jsem si říkala, zda si pro jistotu nemám nějaké globule na mykózu koupit. no zase jsme poučená do budoucna!
25. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ahoj Leni, to je škoda, že máte ošklivě. Tady je pařák na padnutí. Škoda, že už nemám dovolenou. Ale ono takové povalováníčko a pokec se známými má také něco do sebe.

Já si vůbec nemyslím, že amimi vypadá jako anorektička. A jestli je to od Boha, tak to je super, někdo na takovou postavu musí dřít jak kůň a někdo už to vzdal emoticon emoticon. Lení, ta kozičky mi na hubnutí a přibírání reagují stejně. Jiřince to kojení naprosto sluší, moje kamarádka mněla to samé. Po porodu byla jak lunt a mněla krásná prsa, teď už je zase bez, tedy né úplně, ale o dost méně a pořád je to kočka
emoticon
25. srp 2009 v 17:58  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Holčiny poslala jsem Vám soutěž, komu se bude chtít, tak hlasujte emoticon
25. srp 2009 ve 20:29  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Děkuji emoticon
25. srp 2009 ve 20:29  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 já ale neřekla že míša je anorektička emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

já jsme tak hubená byla také takže bych byla asi hloupá sice nejsem tak vysoká ale váha 46kg emoticon emoticon mluvila za vše emoticon ted ale už nedopnu jediné kalhoty nic emoticon emoticon emoticon emoticon
25. srp 2009 ve 21:32  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Děkuju za pochvalu, mám to po mamině - u nás prostě silný lidi v rodině nejsou, až pak na stáří.
Máme hubený nohy - všechny kozačky jsou mi kolem lýtek hrozně obrovský, stíhlý pasy, větší prsa a pořádný kejtičky co se udělají věkem - čím starší, tím větší emoticon
Já se v jídle neomezuju, ale hodně cvičím - ne proto, že to potřebuju, ale baví mě to.

Modelku jsem zkoušela, ale jsem na to prťavá - 165 cm - a fotomodelka jako taková prostě neexistuje. Buď je holka modelka a TAKY fotí a nebo může JENOM fotit a to jsou pak akty a tak.
Já fotila pro nějaký katalogy s autama, pro nějaký místní módní návrháře (co šijou tak pro důchodce, to byl fakt masakr ty fotky emoticon) a pro Prior ( emoticon emoticon emoticon emoticon ).

Leni - Ádovi vyřiď, že děkuju emoticon emoticon Plavek mám hodně, celkově asi desatery, v Egyptě jsem měla osmery, na každý den jedny emoticon emoticon
Taky na každej den jedny boty (ale brala jsem jen žabky) a strašně moc hadrů. Každej rok si říkám, že toho příští rok vezmu míň (kromě plavek, kam jinam je vzít, když ne na dovču, holky moje barevný? emoticon), ale příště to fakt dodržím. Zbytečně pak koumám, co si vzít na sebe, kdybych s sebou měla tři čtyři sukně, je po vybírání...
Jinak ty prsa mám takhle asi hodně po antikoncepci a kdybych ztloustla nebo zhubla, tak se mi to asi projeví taky - jenže já neztloustnu, ani snad kdybych sežrala půl vola k večeři každej den a hubnutí by u mě bylo už zlo, takže nemáám zkušenosti emoticon emoticon

Markétko - to Evička psala, že viděla u doktora tečku, a já to přehlídla, nebo to je nějaká soukromá info?

Moni - hned jdu hlasovat emoticon
25. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 s evičkou jsem se sešla v den její kontroly na ICQ a psala že se ten den ozve neozvala se sem na beremko emoticon
tak jsme jí znovu otravovala emoticon a odepsala že nemá čas emoticon a že u dr.viděla doktorka pouze malinkou tečku že byla chvíli po oplodnění emoticon emoticon takže podle mě dobré zprávy emoticon

s těmi plavkami jsme na to podobně na plavky jsme ulítlá emoticon emoticon emoticon
25. srp 2009 ve 21:57  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 tak evička byla na dovče je v pořádku prý s eozve emoticon emoticon
všechny vás zdraví a myslí na vás emoticon emoticon emoticon
25. srp 2009 ve 22:25  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Tak to je fajn, ani potvůrka nenahlásila, že jede na dovču.

Půl vola jo emoticon , mně stačí vypít půl deci......vody a tloustnu emoticon . No, Bůh nám nadělil podle svého uvážení Kelišová emoticon........................................Jééééé a na mně asi zapomněl. Vlastně ne, dal mi jojo….efekt. emoticon Kecám, myslím si, že se nemáme tak zle emoticon emoticon

Děkuji za hlasy.
25. srp 2009 ve 22:53  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Dobre rano emoticon

Tak sje mdoprohlidla fotky a taky me zaujalo, kolik mas plavek. Ale ja nemam co rikat, mam doma 4 a musim se hodne drzet abych si nekoupila dalsi. Ale kazdy rok si porizuju alespon jedny novy emoticon

A k postave, me se to vzdy projevi taky dost na prsech,ale vzhledem k tomu, ze jsem hrala zavodne volejbal tak jsem byla rada ze je mam mensi emoticon ale jinak nejvic me stve bricho, mam dost prohnutou pater a tak at delam co delam tak plochy nikdy nebude. Ale ted uz jsem to vzdala, snazim se udrzet a nepribrat, ale zas se nejak neomezuju. A Moni mas pravdu, tak zle se jeste nemame emoticon
26. srp 2009 v 07:24  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Mončo, mě o hlasování nic nepřišlo emoticon
26. srp 2009 v 08:11  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Moni mě taky ne emoticon
26. srp 2009 v 09:08  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jak je to možný.

Tady je ta stránka. Náš balkón má název : Rozbijeme panelákovou šeď. Hlasovat může každý jednou za 24 hodin, takže do příštího úterka 7x. Teď to asi nebude potřeba, ale pokud bych se dostala do finále, tak se vyplatí přečíst pravidla, protože jsem si myslela, že každý může hlasovat pouze 1x, ale ono to je 1x za 24 hodin.

http://www.jirkov.cz/soutez-o-nejhezci-kvetinovou-vyzdobu/
26. srp 2009 v 10:20  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
 http://www.youtube.com/watch?v=w_C1ooIaRW8

nase dite se zblazniloemoticonemoticonemoticon

jirinko, Vladicek je tak krasne miminko!!!!! ja uz se nemuzu dockatemoticon emoticon emoticon emoticon
26. srp 2009 v 11:07  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Moni odhlasovano emoticon
A ted se jdu za to nadlabnout, uz mam peknej hlad emoticon
26. srp 2009 v 11:20  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Děkuji.

Pipiii mně to nejde otevřít emoticon
26. srp 2009 ve 13:06  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Já už mám také splněno emoticon A vypadá to s vámi nadějně, co jsem koukala na ty minulé a počet bodů emoticon

Jinak Míšo A., shlédla jsem fotečky a opravdu jsi kus ženský. Rozhodně bych tipla, že máš alespoň 175cm a ne 165, ale postavička jedna báseň emoticon S těma plavkama jsi mě teda dostala. Na každý den jiné a všechny nádherný emoticon To nemáš nějaké oblíbené? Já nevím, jestli bych je pak dokázala takhle střídat. Já mám dvoje a zatím stačí emoticon

Míšo P. moc moc děkuji. Je to naše zlatíčko a pro nás to nejkrásnější emoticon
Dneska v noci byl strašný šikulka, po celou dobu se mu napodruhé povedlo v noci vstávat jen 1x. Takže se probudila až ve 3:45 a vstávali jsme v 6:45. To je nádherný. Ale myslím, že to zase bude výjimka. Už jednou se mu to povedlo a další noc jsme zase stávali skoro každé 2 hodiny. Ale hlavní je, že mu to taky někdy vyjde emoticon
26. srp 2009 ve 14:26  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.