Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Také přeji pěknou dovču.

Jiřinko děkuji, já se na to podívám. Vůbec si nevybavuji, že bych v Drážďanech viděla parkovací halu. Juknu na tu mapu. Kolik to stálo asi netušíš viď. Já si myslím, že to nebude dražší, než benzín navíc, kdyby nás tam někdo vezl. Minule jsme čekali na neteř 6 hodin, normálně jsem spala na lavičce. Ona učila, tak jsme museli počkat, po tom náročném letu nic moc. A máme nové auto, tak ho stejně Pavel nechce půjčovat

Kdy bude domeček náš netuším, ta holčina z Lišky říkala, že až přijdou smlouvy, tak mi řekne co dál. Už chtějí mít zástavní právo, asi to bude muset podepsat i majitelka, tak bych rovnou udělala i smlouvy kupní. Jen s tím vyklizením a zapojením elektřiny to bude horší. Dcera majitelky je pořád v práci s zbytek rodiny to má na salámu, ale nábytek a porcelán chtějí, tak nevím

Co prcek? Už spinká?
22. srp 2009 ve 20:52  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ahojky, ani někde užíváte sluníčka. Já to dnes dostala a už od včerejška jsem nějaká unavená. Ta MS mi dává čím dál víc zabrat.
23. srp 2009 v 17:30  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky holky

moni super Turecko emoticon moc si to užijte!!!

míša se někde válí v Egyptě emoticon emoticon

my děláme tan na maltě emoticon emoticon ale vůbec mi to nevadí emoticon emoticon emoticon

http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka_3_4_D_UZ_25_2tt/

jinak naše princezna emoticon emoticon emoticon emoticon
23. srp 2009 v 18:31  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,
zdravím z dovolenky. je to tu nádherné! perfektně vybavené místo na dovolenku. pak ukážu fotky. určitě bych to tu doporučila, prostě nádhera! emoticon
máme tu net a teď nějak všichni spí, byli jsme na výletě v nedalekém městečku a dalo nám to zabrat. a já ještě k tomu dostala mykózu, nevím, zda tady z bazénu, ale zítra budem shánět v lékárně nějaké čípky či globule, no potěš!

Moni, s tím parkováním nepomůžu, snad jen bych byla schopná Ti na přání sesmolit mail v Aj či Nj, tak klidně dej vědět, mail na mě máš.
Jinak Turecko super! taky bych se tam ráda jednou podívala, prý tam letos dle našich cestovek stoupl zájem o dovču. chystáte se tam i na nějaké výlety nebo jen tak odpočívat u moře? přes Airstop jsou teď super ceny na last-minute, tak už jsem natěšená na vybírání dovče na svatební cestu.

Marky, to je neuvěřitelné ty fotky z ultrazvuku, třeba jak si cucá paleček, nádherné, běhá mi mráz po zádech!

děkuji vám za přání hezké dovče. vám přeju hezké snad ještě teplé dny v naší zemi.
23. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ahojky.

Merkét ty fotky jsou kouzelné. Plánuješ je nějak zarámovat? Ani nevíš jak ráda bych už byla na maltě . emoticon emoticon Teď je okolo domu mrtvé a papírové období. Dům, je v podstatě nikoho.

Leni, ty jsi na nás nezapomněla ani na dovolené. Já budu moc ráda, když mi pak něco pomůžeš sesmolit. Já se pokusím spojit s bývalou spolužačkou. Za airstou jsou informace o parkování, ale objednávka a další info už jsou v Němčině a to fakt nezvládnu. Krásně si to užívej.

Papa-.
23. srp 2009 ve 20:55  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

moni jednu fotku už zarámavanou máme emoticon tu jsme dostali od něj tak na mě kouká z televize emoticon emoticon
to chápu to papírování je nejhorší co emoticon ale snad se brzo dočkáte a začnete makat na maltě emoticon jako my emoticon

leni to je fajn že si užíváte emoticon tady hlásí krásné počasí emoticon tak uvidíme emoticon užijte si ještě zbytek dovolené a vratte se v pořádku emoticon

jinak malá se na nás usmívala i mračila až budete těhulky nenechte si to ujít 4D za to stojí emoticon emoticon
24. srp 2009 v 09:53  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Mně dnes řekla kolegyňka, ta se kterou jsme málem jeli do Egypta emoticon , že je asi v tom. Má krásné dvě čárky. Normálně jsem se rozklepala. Moc jí to přeju
24. srp 2009 v 10:11  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 moni ty jo kolik je kolegynce??? emoticon emoticon emoticon emoticon
24. srp 2009 v 10:16  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 Ahoj holky emoticon

Market nadherne fotecky, je to fakt uzasny, ze je moznost uz mimi videt takhle dopredu emoticon

Leni krasnou dovolenou!!
24. srp 2009 v 11:12  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1643 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahooooooooooooooj frajerky emoticon emoticon emoticon
24. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Ahoooj cernosko, tak jak bylo??
24. srp 2009 ve 12:11  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Bylo to parádní emoticon

Od ubytování, přes jídlo, až po moře a výlety. Fakt jsme si to užili.
Střevní potíže jsme neměli vůbec, ani mi nepřišlo, že je tam nějak echt vedro. Jen jsme vychytali termín tak akorát - začíná jim teďka někdy ramadán a navíc měli změnu času, takže ten poslední den sluníčko zapadalo už o půl šesté a v sedm byla tma jak v riti. Takže kdyby tam jela Monča teďka, tak mají snad tmu už ve čtyři. Mně osobně by to dost vadilo, protože vstávat v šest na dovolený odmítám emoticon

Teď trochu bojuju s rajčetem...mám tam fotky, ale chci si dát jednu jako první, kterou v tom albu nemám ale vůbec nahranou a už nevím, kterak jsem se do toho předtím dostala. Pak vám do IP pošlu odkazy emoticon
24. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 No to je skvely, ze to vse tak vyslo. Kamarad tam jel ted tak to teda bude mit vetsi duvod byt vecer v baru emoticon Uz se tesim na fotecky,ale s timhle ti neporadim ja s rajcetem bojuju porad emoticon
24. srp 2009 ve 12:30  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, Vládíček mi před pár minuty usnul, tak snad se neprobudí. Někdy umí spát odpoledne i tři hodinky emoticon Noci nás ale stále moc trápí. Vrátili se nám prdíky, takže jsme hodně často vzhůru.
Dnes už má čtvrté ponožky, protože se u každého přebalování počůral emoticon Prostě si na to vybírám špatnou chvíli, zrovna se mu chce čůrat emoticon

Ahoj Míšo, zdravím po návratu z dovči. Nějak mi to u tebe uteklo, připadá mi, že jsi před chvíli letěla. Hlavně, že se Vám líbilo a těším se na fotečky.

Mončo, to letiště jsem zpletla, já jim to hledala z Lipska, ale Drážďany tam jsou taky. Oni si nic rezervovat nemuseli, ale je pravda, že teď je plná sezóna, tak to možná bude lepší. Ten hotel vypadá moc hezky. Přes co jste to kupovali?

Leni, tak ty si tu dovču ještě užívej emoticon

Leni (horejsi), vy jste taky teď někde byli nebo se chystáte?

Ahoj Markétko, fotečky jsou krásné. Je to zvláštní pocit, že v tobě roste človíček, viď emoticon
24. srp 2009 ve 13:18  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jéééé míšo super moc se těším na fotečky emoticon emoticon emoticon
24. srp 2009 ve 13:19  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Jo a na našich stránkách jsou dvě nové fotogalerie emoticon
www.vevercata.estranky.cz/Vladik
24. srp 2009 ve 13:31  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Tak znovu:
http://www.vevercata.estranky.cz/fotoalbum/vladik
24. srp 2009 ve 13:32  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak už jsem s tím snad dobojovala - vono to chce furt přes ten prográmek emoticon

Poslala jsme Vám to do IP.

A jdu zkouknout Vládíka emoticon
24. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 míšo paráda fotky jsem z koukla jedním dechem emoticon emoticon a ještě k tomu snědla margotku emoticon emoticon
ty jsi neskutečně hubenáááá emoticon emoticon emoticon já už chci také emoticon emoticon emoticon moc vám to spolu sluší konečně vás poznávám emoticon jak vypadáte a tak..Egypt je nádherný hotel vypadal moc krásně emoticon emoticon a to moře koukám že jste byli na giftunu to byl super výlet a ty čtyřkolky závidím na tich jsme nebyli chtěli jsme v DR ale byla jsme těhotná....
no prostě super fotky!!a jak vám tam stali no super emoticon emoticon emoticon

jukni na můj odkaz výše kde mám naší princeznu v bříšku emoticon emoticon

tak ted jdu na jiřinku
24. srp 2009 ve 13:59  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Markétko děkuju emoticon

Já si na těch fotkách taky připadám jakási čahounská...i Michal a to jsme se fakt nenatahovali nikde ve photoshopu emoticon
Nebyli jsme na Giftunu ale na těch Toby Islands - naše letovisko Safaga leží asi 70 km pod Hurghadou a cestovka nabízela výlet právě na Giftun za 40 euro na osobu, odjezd v sedm ráno od hotelu busem do Hurghady a návrat až někdy v noci, v ceně nebylo pití.
Po pláži lezli ty čmoudíci se svýma zájezdama a tohle nás vyšlo na 60 dolarů na oba, odjezd v devět ráno z přístavu kus od hotelu a to aj s vodou a nealko nápojema.
Byla to paráda, ale já na ty mořský vobludy nejsem, sice jsem chtěla vidět Nema, ale pak ke mně připlavalo cosi, co mělo sosáka jak ptakopysk, voči jak chobotnice, tak jsem zahodila šnorchla a už raděj nechtěla nic vidět...bojim bojim emoticon

Na Sofinku už jsem koukala, jen jsem v tý svojí euforii zapomněla pochválit emoticon - je to úplně boží, jak si jí takhle můžete prohlídnout ještě dřív než vyleze. Až z toho jde mráz po zádech emoticon
24. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 míšo aha tak je to podobné hoodně giftunu emoticon také jsme jeli lodí potápěli se a byli na pláži tak jsme si to spletla emoticon
fakt je že jste si to asi užili ale nějak vám to uteklo emoticon emoticon emoticon jsme tě nečekala tak brzo emoticon emoticon

jsi prostě kočka no kde je to moje bříško jako jsi měla ty emoticon emoticon emoticon emoticon ???

naše sofinka bude asi modelka emoticon emoticon ale nevím po kom emoticon emoticon
24. srp 2009 ve 14:09  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 No měli jsme to na devět dní, uteklo to fakt fofrem. Ale byli jsme jen sami dva, asi bysme se tam dýl nudili.
Už jsme cestou v letadle dom debatili, kam poletíme příště a hlavně kdy emoticon emoticon emoticon

Ono to asi bude všade stejné, Giftun/Toby Islands - moře jako moře emoticon
24. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 a kam to bude a kdy??? emoticon emoticon emoticon
24. srp 2009 ve 14:16  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Amimi při historce s tou potvůrkou, co tě očividně chtěla kousnout jsem se opět v úřední den rozesmála. Moc Vám to sluší. Ta první fotka by byla nádherné na oznámko, nebo tak něco. Konečně si pod tvými příspěvky můžu představit i obličej, jsi moc pěkná holka.

Jiří, jedeme od airstopu. Teď mi kamarádka ještě volala, že cestovky dávají slevu na parkovné, psala jsem do airstopu, prý ty poukázky už nemají, ale dají mi jí v Drážďanech, tak teď zjišťuji kde a jak emoticon . Chudák malej, pesíky, to mně když trápí pesíky, tak jsem taky protivná .
emoticon
emoticon
emoticon

Markét té mé kolegyňce je 29,5. Takže akorát. S přítelem je rok a půl.
24. srp 2009 ve 14:18  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 moni proč jste nejeli přes naší CK?? emoticon emoticon emoticon
24. srp 2009 ve 14:26  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Markét protože v tom termínu neměli nic, co by se mi líbilo. Od nás je to do Prahy a do Drážďan zhruba stejně. Nebyla nijak extra výhodná cena, ale byli jsme moc omezení termínem.
24. srp 2009 v 16:22  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 No Markétko....to nevíme emoticon a hlavně - mě Marek už asi nedá dovolenou. Od října do Vánoc je takovej frmol, že to vidí i na víkendovky (až doteďka jsem zvyklá na prvorepublikovou manželku před Ježíškem, procházky, užívání si, žádnej štrés, pečení cukroví) a tak na to můžu asi rovnou zapomenout emoticon
Leda pak až v tom lednu atd. a to nevím kam - na DR a Mauritius mít asi nebudeme a nevím, kde jinde by takhle v zimě bylo fakt teplo emoticon

Ale napadlo mě nějaký čtyřdenní (jako přes víkend + nějakej ten den) poznávačka po pěkným městě (Athény, Paříž, Řím).
Vy tu s tím máte hodně zkušenosti, což? Koukala jsem, že všechny máte fotky z Paříže, pak Pavlínka byla v Kodani? Jiřinka taky někde už s Vládíkem v pupíku, Míša v Miláně....kudy tudyyy jste se tam všechny dostalyyy? emoticon
24. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
 amimi, my jsme si kupovali letenky od Sky europe v nejake podzimni akci, hotel jsme si uaridili sami pres internet. No a Milano je moc pekny na pamatky(i kdyz nam to nikdo neveril)emoticon ze pry tam jedeme utracet, ale nekoupili jsme si tam vubec nicemoticon pocasi tedy nic mocemoticon ale pamatky superemoticon
24. srp 2009 v 17:56  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 míšo paříž je nádherná emoticon emoticon emoticon moc doporučuji emoticon emoticon emoticon
24. srp 2009 v 18:59  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 My v Paříži byli...ale bylo strašně hnusně, v podstatě nepřetržitá třídenní průtrž mračen emoticon
Takže jsme prošli pár "základních" věcí a pak seděli votrávený jak chrousti v F1.
24. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.