Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj Leni,jojo soucasna varianta je lepsi ;-) kontryhel jsem zkousela jeden mesic a me po nem nebylo dobre a hlavne jsem ten mesic nemela ovulaci tak jsem ho radsi zas prestala pit. Ale mam ho jeste v zasobe tk mozna ho zas zkusim, Kazdopadne jsem ted dostala od sousedky jine bylinky co nestihla dobrat, protoze otehotnela, tek treba na kontryhel nedojde...
Taaak - zejtra frčíííme :) Už víme kam (Safaga) a do jakýho hotelu (Sharms Safaga****). Ale asi tam pojedu jako vdova 8-( 8-( - Michala loni začal strašně bolet zub, zubaře samozřejmě nemá, tak šel na pohotovost, kde mu dali jakousi "dočasnou" plombu (s tím, že se děsně divila, kdo mu to takhle zfušoval - jeho ex paní zubařka) a že má do dvou dnů vyhledat svého zubaře. No co ono se nestalooo??? Teď po dýl jak 10ti měsících mu ta "dvoudenní" plomba vypadla a on se ještě DIVÍ!!! No ještě, že jsem v práci, bo bych ho zmasakrovala za tohleto.
Profilova fotka
amimi, jee taky bych jela k mori, kdybych v sobe nemela ufouna:-D jinak me ta provizorni fakt vydrzela tak max 7dni, potom se vzdy uplne vydrolila.
a jemu vydržela 10 měsíců - šokentní. Jako volala jsem už asi 12ti zubařům - tak tři, který jsem brala jako tutovku, včetně mojí nejúžasnější stomatoložky, mají dovolenou. Zbytek mi řekl, že ho můžou vzít nejdřív na konci listopadu - což je pochopitelný. Já tohle prostě nechápu. Jednou jsem mu řekla, že moje zubařka má plno, on to vzal jako uzavřenou kapitolu, že VŠUDE mají plno a dál se nestaral, teď je v prdeli. No co, půjde na pohotovost a zkusí mi ceknout, tak ho asi fakt utopím.
Profilova fotka
amimi,m problem je v tom ze na pohotovoszi neplombuji, pouze osetri treba kaz a potom te poslou ke tvoji:/ takze mu asi nic neudelaji...
Tak asi bude muset prosit, nebo se vyspat se sestřičkou nebo nevim. ]-(
Profilova fotka
chudak jestli tam bude chlap:-D aby potom mohl jeste na zachod:-D
Jo viď? Ale ten Egypt...tam by to mohlo být i žádoucí :-D :-D :-D
dobré ráno, Míšo, tak co přítel a zub, nějaká změna? kdy vyrážíte směr Egypt? já mám dnes volno, trochu poklidím, zajdu nakoupit, upeču koláč na cestu a musím se sbalit, my vyrážíme k Červené Lhotě až k večeru, ale mezitím přespíme někde v kempu u Tábora. pak na druhý den Červená Lhota, hrad Landštejn. bylas tam, Míšo? vypadal hezky na fotkách a doporučil mi ho kamarád. a v neděli k Telči. už se těším, až si dám na kole do těla. co vy a víkend?
Ahoooooooooooj :-) No my se včera akorát tak zhádali jak psi, až se mi chtělo brečet. Jak ho to bolelo a i byl nervozní, jestli máme všecho a tak, tak měl pro mě zajet do práce, že sjdeme k našim (máme u nich šnorchl, ploutve, ty antikakací prášky a tak) a on prostě nemyslel a jel rovnou k mým rodičům, tam čekal, nasranej kde jsem, tak mu říkám, jestli jako po x letech doprdele neví, že pracuju DO čtyř, tak to točil, jel přes to zacpaný město do práce, už vytočenej jak anděl, dojeli jsme na polikliniku, všude už zavřeno. Tak volám na pohotovost, jakej je problém a oni, že mu to prostě ošetří jenom dočasně, že nemůžou. Jako já to chápu - ale prostě mě to sere. Oba si připlácíme pojištění, nejsou to zrovna malý částky a oni prostě neudělají výjimku. Stejně by mě zajímalo, co má člověk dělat, když zubaři NEJSOU (fakt jsem volala tak 20ti zubním ordinacím a všude stejný - máme nařezáno, objednat ho můžem za měsíc, nejčastější ovšem byl konec listopadu a spol). Tož jsem se rozhodla, že zejtra (dneska tedy) se prostě kydne k někomu do čekárny a ošetřit ho musí. Maj před jménem MUDr jako každej jinej doktor a snad složili nějakou přísahu, ne? Tak se ráno před sedmou vydal ke dvěma zubařům, co máme u nás v Sucháči a oba mají dovolenou (náááhodičkaaa)...odvezl mě do práce a jel na Polikliniku a tam se nad ním slitovala nějaká starší paní zubařka. Plnou čekárnu lidí (jak je to možný??? to má tolik lidí problémy se zubama nebo co???) a tak mu tam dala jen tu dočasnou, ale že mu vydrží aspoň měsíc - minule tam měl tu "dvoudenní" jak říkala pipiii a ta mu vydržela skoro rok, tak snad tohle přežije tu dovolenou.
Landštejn znám, jezdily jsme tam s kamarádkou z Nový Bystřice na kole - je to tam pěkný. Telč je taky krásná.
Tak to je fajn, jsem napjatě čekala, co z toho vyleze, ale vypadá to, že si nakonec dovču užijete! Držím palce! No jo, chlapi, ten můj byl taky včera nervózní, když se tady balil a já tohle vůbec nechápu. Naši se vždycky při balení hádali jak psi. Co na tom sakriš je? Prostě to tam jen vše nahážu a zkontroluju nejdůležitější věci - peníze, doklady, plavky a jedééém, nééé??? :-D Tak si to užijte, v kolik a odkud letíte? Na jak dlouho?
Článek se načítá
Letíme dneska o půlnoci (respektive zítra v 0:05 hod) z Prahy do Safagy na 8 dní.
A do Prahy jedete autem nebo vás tam někdo veze? Plánujete i nějaké výlety?
Jedeme autem a auto necháme na letišti. Výlety jo - asi nějaký to potápění na Giftunu a nějakou lodičku, buď tu s prosklenným dnem nebo tak něco. Nic do vnitrozemí. V Luxoru a v Káhiře by zřejmě v srpnu chcípnul i velbloud.
to je fakt, v těch vedrech to není až tak příjemné! já už se taky těším k moři, i když mi se budeme koupat už v oceánu, to bude něco! :-) tak já jdu chystat, péct a balit, i když to bude rychlovka, spíš tady zase uklidit ten bordýlek. Míšo, užijte si to a foť, ať se pak můžeš podělit o zážitky.
Fotit bude Michal, já mám u všeho půl hlavy, rozmazaný xichty a červený oči :-D
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak jsem konečně dorazila z dovolené a koukám, že tady nikdo. Byla jsem jen na chatě na Mácháči, ale bylo super počasí, tak jsme si to užili. Jinak o zubařích vím své. Pavel chodil k zubaři s naprosto oteklým obličejem tři dny. Zuby nejsou sranda, můžou z toho vzniknout dost ošklivé a vážné záněty. Nakonec jsme odmítli mluvit se sestrou a nekompromisně jsme vlítli rovnou k zubaři a najednou to šlo. S balením já mám také své zkušenosti. Balím totiž já. Pavel bývá ještě v den odjezdu v práci. Já mám teď trochu problém. Koukla jsem Pavlovi do mailu, vím, nemá se to, ale já takhle vždy zjistím, kdy má jaké porady, školení a tak. Chtěla jsem mu k narozeninám koupit zájezd. No, zjistila jsem, že Pavel už zájezd koupil :-D a řekla jsem to své kolegyni. Tu nenapadlo nic jiného, než to ukázat příteli a vymysleli, že jedou s námi ve stejném termínu. Jenže, já o tom zájezdu zatím nevím a myslím si, že mi ani Pavel neřekne kam mně bere ( pokud to zaplatil, třeba jen zkoušel poslat objednávku ) a za druhé, když jsme řešili dovolené, tak mi řekl, že chce se mnou jet sám, nechce jet ani se známými. No té kolegyni jsem to řekla, ale teď se tváří spíš uraženě. Jsem prostě blbá, mněla jsem držet pusu a krok ;-(. Zkazím Pavlovi překvapení i dovolenou a ještě se rafnem.
Profilova fotka
Ahoj Mončo, a jéje. Ta kolegyně to nepochopila? Oni se znají s Pavlem? Kam to vůbec máte vyrazit?
Profilova fotka
Jiřinko znají, Máme dokonce chlapíky narozené ve stejný den. Jenže Pavel s nikým jet nechce. Ale její přítel zase nechce jet s ní sám. Tak se jí to zdálo jako moc dobrý nápad. No, já jukla dnes do mailu znovu a je tam objednávka na jiný hotel, tak vůbec nevím. Možná ten před tím Pavlovi vyprodali, nebo nevím.Ten nově objednaný se mi vůbec nelíbí, ovšem já o ničem nevím že. No kolegyňce to říkat nebudu. Už jsem jí řekla, že by to byl pěkný průšvih, tak to snad pobere. Já jí mám ráda, ale tohle fakt nedomyslela. Pavel obtesává Egypt, já bych si vybrala třeba Turecko, nebo Madeiru, ale je to jen na týden, tak je mi to v celku jedno. No možná, že nakonec nepojedeme nikam. Jinak nám chtějí na dům dát místo 2 500 000, jen 2 100 000, takže ta rekonstrukce bude s odřenýma ušima.
ahoj holky, Moni, tak tomu říkám prekérní situace! :-D jak jsem začala číst, lekla jsem se, že jsi objevila něco hrozného, třeba milenku. no ještě že tak! to je hezké, že chystá překvápko. Tobě asi nezbývá nic jiného, než dělat překvapenou, že? ;-) a známé bych prostě řekla, že holt chcete být sami a snad to bude respektovat. co jí taky zbývá, že? Madeiru bych Ti opravdu hrozně moc záviděla! ;-) to je zvláštní, že ten manžel známé nechce jet s ní. je fakt, že já po těch letech taky ráda trávím čas s kamarády, je zábava a když si rozumíme, není to problém, ale ani volný čas s Adamem mi nevadí a trávím ho moc ráda. jen už to samozřejmě nemusí být tolik, jako na začátku. holky, jsem po víkendu úplně vyšťavená! byli jsme s kolama u Červené Lhoty. vyšlo počasí, vše paráda. prohlédli jsme si zámek, i uvnitř a včera byli ještě v Telči, hezké město. v nohách máme kolem 140 km. jen v So jsme dali 80, to je můj rekord! byl to záhul, protože to není prostě taková rovinka a pohodička jako u nás na jihu Moravy. v práci je to fajn, baví mě to a mám co dělat. tak snad jsem se dočkala své vysněné práce. co vy a víkend???
Profilova fotka
.Dobré ráno. Leni, ten její přítel prostě takový je a nesouvisí to s tím, že jí nemá rád. Je to takový ten druh, který okolo sebe potřebuje mýt tlupy lidí. Teď bylo třeba třináct otců a jejich dvacetpět dětí na týden na Mácháči. My jsme pravý opak, od lidí utíkáme a s pančavou tak po Čechách, nebo na víkend. Jako Leni klobouk dolů. V tom vedru na kolech. Ale Červenou Lhotu závidím.
Profilova fotka
Ahoooj holky tak sjem vas i docetla, Misa uz se nekde opaluje :-) Leni to jste fakt dobrý, bylo strašný horko, jsem nechtěla jet ani tady kolem řeky. A co Landštějn líbil se ti? Jsme tam původně chtěli mít svatbu ;-) Moni já se lekla jako Leňa, že jsi našla mejl, který jsi neměla. Ale tohle je taky situace jak někde z knížky, jinak přece neni možný, že jim to nedojde :-.
ahoj holky, jsem v práci, ale totálně rozhozená a s prací to nesouvisí. štvou mě doma. naši jsou už rozvedení, ale byl tam nějaký konflik mezi taťkou a bráchou, žijí spolu a tak to i skřípe. brácha si myslí, že taťku podporuju, ale není to tak, pouze ho vyslechnu a jsem dost velká držka na to, říct, co si myslím, takže rozhodně z nikoho nedělám chudáčka. ale brácha mi napsal docela ostrou sms, prý ať si ho vymažu z mobilu a že mě nezná! hodně mě to vzalo. pak mi volal taťka, mamka psala mail a všichni něco řeší! ať mi už dají pokoj, chci mít svatý klid! ani nevíte, jak vám závidím klidné rodinné prostředí! ještě že mám Adama, nemít takového chlapa, asi se z toho zhroutím a zblázním! Moni, to je fakt, že někdo je takový, že potřebuje mít kolem sebe pořád někoho. já jak kdy, někdy jsem ráda s kamarády, máme fajn společné přátele, a někdy chci být zase jen v klídku sama s Ádou. v sobotu zase takové vedro nebylo, jeli jsme i hodně přes lesy a bylo to v pohodě, ale v neděli už byl hic a to jsme jeli dost po silnících, takže už mě to ani nebavilo a pěkně jsem si v těch kopečcích zanadávala! :-D Leni, Landštejn jsme nakonec jen projeli, byl už večer a spěchali jsme do kempu. ale z dálky vypadal parádně! teď mě to dost mrzí, že jsme tam nezajeli.
Profilova fotka
Ahoj holky, Leni, moc tě chápu. My teď také nemáme rodinnou pohodu, ale jedná se o úplně něco jiného, bohužel problémy jsou a budou :-( Jinak dnes nevím, co je s prckem, pořád mi jen brečí, asi ho bolí bříško ;-( Vašík přijel domu dřív z práce a leží, protože ho bolí žaludek |-|
Jiři, máš pravdu. problémy má každý. jenže mě ty jejich žabomyší války přijdou úplně směšně! pracuju tady s lidma, kteří chudáci nemají práci, včera jsem byla s klientem, pánem z Čečenska, na soc.odboru, u nich dělal před lety na ministerstvu vnitra, vrátit se tam nemůže, tady bydlí jako čtyřčlená rodina v jednopokojáči, nemají práci, je to těžké! jsou na tom lidi fakt bídně a my tady řešíme takové prkotiny! já jsem takový optimista a věřím, že bude líp. já bych si přála být větší flegmatik a neřešit tolik věci, umět to prstě hodit za hlavu. tak držím palce, Jiřinko, ať to zvládáš a taky je bzry líp! ;-)
ahoj holky, kdepak jste? :-) my už dnes odjíždíme do Francie, tedy až večer. dnes musím ještě pobalit věci, nakoupit jídlo, budeme si s kamarády vařit společně, takže největší výdaje padnou na benzin. včera jsem si koupila časák a náhodou tam byla reportáž o té oblasti, kam zrovna jedeme. vypadá to nádherně. dívala jsem se na ceny DR s Airstop a je to neuvěřitelné! dost o tom uvažuju, protože Řecko umí taky pěkně naskákat a v závěru by to nevyšlo o moc míň než DR. už jsem si tady pročítala diskuzi o DR, kde jste kdysi byly. tak uvidíme...
asi si tu budu povídat sama! :-D ale za hodinku už vyrážíme. mám nabaleno, napečíno, nakoupíno, uklizíno a jedéééééééém! zajímavý článek. taky jsem už slyšela o takovém případu od známe. moje spolužačka z gymplu se o těhotenství dozvěděla snad až 5.měsíci. do té doby měla normálně menses. http://www.novinky.cz/krimi/176880-ze...
Profilova fotka
Ahoj holky. Dlouho jsem tu nebyla. Leni, co to čtu. Běhá mi mráz po zádech. Ty rozvody to je prostě žumpa. Ale ono to pomine a bude líp. Jiřinko, malého určitě jen bolí bříško a má s tím trápeníčko. No, nakonec to dopadlo tak, že jedeme do Turecka. Jen my dva. Dohodli jsme se, že budeme trošku šetřit a tak jsem dovču na týden za 36 000, sklepla na dovču za 28 000 na deset dní. Bal to docela mazec, protože jsem se bezpodmínečně musela vejit do termínu od 8.9.09 do 18.9.09. Musela jsem to koupit od němců z Drážďan, to budou zase nervy, páč neumím dobře jazyk. Nakonec jsem Pavla ukecala a jedeme do Turecka, hurááá, zase kousek zemně, kde to neznám. Je to tenhle hotel http://www.remi.com.tr/en/8-Photo-Gal... Holky nevíte náhodou, jak mám objednat v Drážďanech parkování a kolik to stojí, to fakt sama nezvládnu. Jo a schválili nám hypotéku, příští týden by mněli přijít smlouvy. Lini, doufám, že dnes už je ti trochu líp. Dnes jsem slaměná vdova, tak jestli tu někdo je, šup sem. Pavel musel jet slavit se známým narozeniny. Síla co. Pamatujete, jak jsem Vám tenkrát říkala o Pavlovo kolegovi, co ztřískal manželku a byl ve vazbě. Pavel, ale nejen on ho teď moc nemusí a to byli fakt kamarádi. On naplánoval velkou oslavu kulatých narozenin a lidi mu to začali odříkat. No nakonec to dostali skoro befelem. Tak teď jede do Olomouce na otočku dělat opičku. Já to na jednu stranu chápu, jejich šéf chce tomu maníkovi zvednout sebevědomí, ale je to prostě zlý člověk, tak se nemůže divit, že se s ním nechce nikdo veselit.
Profilova fotka
Ahoj Mončo. Naši si to v Drážďaněch platili až na místě. Podívej se na airstop a tam máš info o letištích a parkovacích místech, je tam i mapa toho parkoviště. Turecko, tak to je super, hned bych vyrazila :-) Mrknu na ten hotel. Je super, že Vám vyšla ta hypotéka a kdy bude Váš baráček? Leni, ty už jsi sice pryč, ale i tak hezkou dovolenou :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?