Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Dobré ráno :-) Tak Míšo, není to Evropa a s tím člověk musí počítat ;-) Hlavně záleží co od toho očekáváš,víš. Já chci vyloženě odpočívat. Jedeme tam hlavně na návštěvu a odpočinek. Tohle co píšeš,je opravdu všude mimo Evropu i v DR,Thajsku atd.... Evropu si šetříme s rodinou ;-)
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Holky muzete se podivat jak rostu:-D:-D:-Dprosim hlavne neomdlete:-Dmam nahore uz 10kilo
holky, jak moc dopředu jste si zařizovali svatebku? a do DR je potřeba nějaké očkování či léky s sebou? díky
Kačko tomu moc nevěřím - nikdo, koho znám si nestěžoval, že by zakopával o nuzáky na každým kroku a špína k poblití. Ale je fakt, že takhle to vnímám až teď a třeba z fotek - když jsme tam byli, tak jsem poskakovala nadšením, že se o nás starají a tak :-D Jediný, co tam bylo už "na místě" - byla nuda. Míšooo - což to je deset kilo? Nožky máš furt jak laňka a jsi fešanda, s pupkem i bez, tak jakýpak omdlívání :-x ;-)
Profilova fotka
amimi, ha ha:-D:-D:-D mam mega celulitidu:-D:-D tak jsme to musela dat do cernobila:-D ja si pripadam fakt starsne pac jsme pribrala ted 2,5kila za 6dni:-D:-D
Viděla si někdy "Kdo to mluví 1"? Tam Mollie před ten pupík položí letní šaty a práví: "Na mě tak troje!" a ta kamarádka se směje a říká: "Vždyť čekáš dítě! :-D" Jen co Amálku vyklopíš, budeš do chvilky zas jak laňka ;-)
Profilova fotka
amimi, jj tu scenku znam:-)
Musím uklidit kancl....jak mám doma napíglováno a věčně lítám s hadrou a jsem happy jak blázen, tak tady bych si kliiidně hnila jak vepřík ve špíně a prachu a asi by mi to snad ani nevadilo =-) 8-) :-D
taky se chystám na úklid, ale ne a ne se dokopat! Míšo, musí to být úmorné, to jo, ale ještě chviličku. všechny maminy co znám jsou zase jako proutek, budeš taky, neboj! ;-)
Míšo, já ti nic netvrdím, jen reaguji na to co jsi napsala....že ta možnost špíny,psů atd.,,,bohužel v těchto státech mimo komplex je......DR byla také nádherná,ale jak jsme se vydali taxikem do Punta Cany - život tam byl jiný,no....i ty psy tam byli....My máme holuby oni vychrtlí psy :-D :-D MíšoPi - máš hezkou figuru.....Markétka taky,měli jste velkou rezervu,protože jste měli malou váhu před otěhotněním... :-) Sluší vám to. Leni - do DR jsem si žádné léky nebrala,jen takové co taháme všude - klasika. Jen víza je dobré zajistit v CK a nekupovat to na letišti,je tam velký chaos potom. Lidé jsou nedočkavý a tlačí se.....Nebo si koupit víza tady a tam jen dát kartičku a jdeš.....
Doma bych svištěla jak tryskomyš...tady hypnotizuju prachovku, jestli se do toho nedá sama. A nedá. Svině líná :-D Tak já na to jdu 8-( :-D
tak to já se nechci vidět, protože já žádné rezervy už nemám! :-D vždy jsem vážila víc než ostatní a to jsme měly s holkama stejné postavy. my máme v rodině těžké kosti, to je opruz. kamarádka má 60 kg, já o pět víc a vypadáme stejně. takže ze mě bude ke konci těhotenství pěkný balík! :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
A jéjej, vy jste se dnes rozjeli, dočtu Vás večer. Posílám odkaz na fotečky, jsou tam dvě nová alba - do dvou měsíců a z dovči ;-) http://www.vevercata.estranky.cz/foto...
Jiři, moc vám to sluší, jste sympatická rodinka a Vládík je hezké mimčo. i když to ještě neplánujeme, tak se hrozně moc těším, až budeme mít s Ádou mimčo a jezdit na výlety :-)
Profilova fotka
ahojik jirinko, Vladik je uzasnej!!!!! a tobe to starsne moc slusi x-) x-) x-)
Profilova fotka
koukám zda už tu nebyla evička =-) :-N x-)
jen tak pro zajímavost: http://www.novinky.cz/zena/deti/17612...
Leni, myslíš, že babičky používaly lubrikanty? :-x :-D
Profilova fotka
amimi, take jsem si to rikala ze je to blbost:-D:-D teda s tema lubrikantama je to pravda, ale neni to babska rada:-D:-D:-Dty si tam tak mozna daly sadlo:-D
No huuustěěě :-D :-D :-D :-D
to se mi taky nezdálo ;-) , ale ty bylinkové rady jsou dobré. mně dost pomohl ten kontryhel. nebolí mě tolik břicho při menses a srovnal se mi cyklus po vysazení HA.
Já brala kontryhelový kapky předtím, než jsem začla brát HA a docela mi to dost pomohlo. Jsem bylinková, všecko se snažím léčit přírodně....občas mě až zamrzí, že jsem se na tu hormonálku dala, když to šlo nějakou dobu bez ní a teď už jsem moc pohodlná to vysadit. :-N :-x
tak až na mimino! ;-) jsem na tom podobně. nerada se cpu léky. i když občas je brufen nezbytný, protože ta bolest břicha je i tak někdy nepříjemná, ale s tím kontryhelem je to o dost lepší. ani jsem tomu nevěřila. já se právě taky nechtěla cpát antikoncepcí, ale brala jsem to kvůli těm křečím. když jsem je jednou vysadila, dopadlo to tak, že jsem měla takové křeče, až mě musela odvážet rychlá. HA mi fakt nechybí. je fakt že sex s nimi je lepší a pohodlnější, ale jde to i bez nich.
dnes jsem se chystala na brusle a skončila jsem s notebookem na klíně a s tatrankou v ruce! :-D no nemůže být pořád posvícení, někdy jsem fakt pěkný lenoch!
No my jsme a to jsme dřív byli teda víc, takoví králíci, takže jsem HA zvolila po delším "prozkoumávání terénu", že to tak bude nejlepší. Ale asi to vysadím dřív, než budu chtít mimi...někdy ve věku, kdyby nám "to nevadilo" - tedy tak odhaduju těch 26 asi.
přesně tak to beru. dokud jsem nevystudovala, byla jsem úplně paranoidní, kombinace HA, kondomu a přerušovené soulože mi taky naháněla hrůzu z otěhotnění! =-) teď si ale říkám, že by mi to už nevadilo. já právě s práškama byla až frigidní, a to už jsem měla i víc druhů. ale teď po vysazení se nepoznávám a mám radost. už jsem z toho byla nešťastná! :-|
Tak s tímhle zas až tak nemám problém...ale zase mám od poloviny cyklu špinění a ascorutin bych musela žrát na kila asi. "Díky" tomu vás vlastně všechny znám - začla jsem si o tom něco hledat, protože moje mudra řekla, že to prostě tak je a nic mi nepomůže (zkusila jsem třífázovou, nízkohormonovou i naopak 50EE Gravistat - po tom jsem málem zešílela) a našla jsem Monču, jak si na diskuzi tady stěžuje na to samý...a už jsem tu zůstala :-D
Míšo, dlouho ses nezmínila o domečku, jak to vypadá???
Profilova fotka
Dobre rano me se chce tak spat, vcera jsem meli party u kolegyne, dorazila jsem teda realtivne brzo,ale porad pozde na to se poradne vyspat. A nejvic me stve, ze rano uz je tma ]-( Holky ja si na HA nemuuzu stezovat, sedela mi uzasne, plet jako detska prdelka, MS na hodinu presne, zhubla jsem, jen jedina chyba byla - absolutni nechut na sex, kolikrat ja se premlouvala a nutila. To zas ted je to uplne naopak, plet hrozna, pribrla jsem, MS totalne rozhazena a neustala chut na sex :-D :-D tak pak co je lepsi :-D
dobré ráno, jééé, jak mně se dnes nechce do práce. nějak jsem si na to lenošení a vyspávání zvykla. Leni, na 6 bych to asi nedávala! co se týče HA, tak jsem si zrovna před pár dny pochvalovala, že ta pleť je po vysazení celkem slušná, no a včera se mrknu a jsem jak puberťák. MS se mi srovnala po tom kontryhelu, tomu věřím. piju ho denně. ty jsi to nezkoušela? já myslím, že je lepší ta chuť na sex! :-D už kvůli miminu, ne? i když já ho ještě neplánuju, ale nechci mučit A.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?