Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
my jedeme k Bordeax, tady je odkaz: http://www.green-acres.com/cz/holiday... ubytko zdarma, je to přes kamarády. takže jen cesta, bohužel autem, takže to bude na dluho. jídlo si nabereme s sebou. takže to vyjde docela i docela levně. je to kousek od Pyrenejí a k moři taky ne daleko. taky jsem slyšela na Egypt chválu. co by se Ti líbilo za svatební cestu? my se už nějak domluvili na Řecku. jeli bychom do Athén a odtud pak na nějaký ostrov, ale něco netypického, četla jsem o Patmosu, prý jedinečný, nazývaný druhý Jeruzalém. dcera mojí známé pracuje v Athénách v nějaké cestovce, tak by nám poradila. já bych i ráda nějakou exotiku jako DR, ale je to daleko a na týden mi to přijde málo. a když už pojedu někam do takové země, radší bych víc cestovala, zatímco na líbánkách se chci asi i válet, užívat si a sem tam nějaký výletek. jak já nesnáším balení! blééé
Na svatebku by to chtělo nějakou exotiku....DR, Mauritius a tak... ale kdo ví, jak na tom budeme s penězma :-D Řecko je super, mně ta země připadá taková čistá, zdravá...nevím jak to popsat. Líbí se mi moc. Vlastně ani nevím, proč tam nechceme :-D :-D Jízda autem je mnohem lepší, než se tam táhnout třeba karosou ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky Evičko, mooooc gratuluji a doufám, že se budete mít oba dobře x-) Pečuj o sebe, ju ;-) Jinak my jsme jeli do těch Domažlic a cestou jsme se stavěli u bratránka, má baráček u Plzně, tak mě cestou napadlo, že kdyby to bylo kousek, mohli bysme se na vás přijet podívat. V jaké vesnici stavíte vy? Oni to mají v obci Studno u Chrásti. Teda Leni, to je pech, ale hlavně že se doklady našly co. Jinak já taky mám teď podruhé zubní pastu Sensodyne a musím jen a jen chválit. Markétko a Miško, moc Vám to sluší x-) Už se to pěkně krátí, co. Jinak my už máme přes 6kg :-)
taky bych ráda exotiku, ale nechce se mi strávit v letadle přes deset hodiny a pak se tam jen válet na pláži, i když nádherné! to můžu i po dvou hodinách v Řecku. až pojedu za exotikou, tak tam chci co nejvíc cestovat a poznat tu zemi. mít dost peněz, jela bych hned. vždy mě lákal Mauritius, viděla jsem i fotky kamarádů, ale teď mě už víc láká Srí Lanka. a taková Francouzská Polynésie, to je nádhera! ale to až na důchod! :-D www.polynesie.cz
ahoj Jiřinko, pozdravuj Vládíka. hezky vám roste. jojo, pech, ale naše chyba, jsme blbouni, ale poučení do budoucna. Sensodyne jsem si koupila právě dnes, i nějaký bělící, ať jsem hezky bíle zubatá nevěsta za rok! :-D ty máš taky problémy s odhalenými krčky? dost mě to vyděsilo. nikdy jsem se zuby problémy neměla. a už plánujete dovču na příští rok k móři s malým? :-D
Jiři a co fotky z dovči, máte???
Profilova fotka
ahojky jéé tady se pojede na dovču x-) x-) x-) x-) se máte ale holky řeknu vám jsme myslela že mi to bude chybět že nikam nemůžeme a ono nic :-D jak předěláváme ten domeček jsme prostě spokojená x-) x-) x-) koupelna hotová ještě přijdou udělat obklady a podlahu a babička půjde nahoru :-) včéra tu byl elektrikář no zarazil nás 8-( 8-( mysleli jsme že to půjde jinak a ono houby...takže se prý musí vysekat schodiště a natáhnout kabely nahoru :-p :-p no mě omejvali...ale pak přišel s tím že to provrtá mezi patry :-D :-D :-D tak jsme se uklidnila :-D :-D no ale lektrika nás bude stát asi tak 15 tis. =-) =-) což jsme nečekali ale navadí musíme to udělat ;-) ;-) jiřinko utíká to strašně rychle! x-) Sofinka krásně okopává už dělá boule :-D :-D je to sranda 20-8 jdeme na 4D UZ tak s etěším jak vypadá x-) x-) x-) sluníčko naše.... dnes jedu do poradny tak jsme zvědavá na svou váu :-N =-) to vy krásně rostete to bude pořádnej chlap ten váš brouček ;-) ;-) no a co vůbec Evička =-) =-) a Monika?a kačka???dlouho tu nebyli :-( :-( :-(
dobré ráno, Mury, zdravím. holky, chci se zeptat, jak říkáte tchánovcům? zaujala mě tu diskuze tykání/vykání. jak to máte vy? Adam tyká jen mojí mamce, nabídla mu to už před pár lety. já bych rozhodně tchyni říkat mami nechtěla, tu mám jen jednu, nejde mi to přes pusu. mně by se líbilo říkat jménem a vykat.
čaukyy :-) Tady je hnuuusněěěě....prší a je fuj, já musím pofackovat ten kancl a vůbec nevím, kudy do toho 8-( V jednu jdu na pedikúru, musím ještě do lékárny.... Markééééééééééééééééét - vy jste byli s Jirkou v Egyptě, má smysl si nechat od doktora tady předepsat nějaký léky proti průjmu nebo jsou ty naše tam úplně marný a bude to zbytečných třicet korun? :-D Leni - já jim vykám, tchýni říkám Vando vy, tchána neoslovuju. Jestli mi nabídnou tykání nevím, i když s nima bydlím, je mi to tak nějak fuk. Michal si s našima tyká asi půl roku, od tý doby, co spolu stavěli chatu - ale je vidět, že mu to zrovna nejde dvakrát :-D
Ahoj holky,tak jsem zase tady po dlouhé době. V práci je toho docela dost...teď ještě lítání na dědův barák a normální starosti...tak trochu nestíhám. Včera jsem byla doma,protože od pátku jsem měla horečky,bolest v krku,rýmu....dnes už je to lepší....krk nebolí,rýma ustupuje,akorát se mi to trochu posunulo na průdušky. Dnes jdu na ultrzvuk štítné žlázy,tak jsem na to zvědavá. No a v neděli letíme na dovolenou x-) ,moc se těším....bude tam klid.... Jinak co se týče tykání,tak manžel dostal nabídku od mé mamky a normálně jí tyká. Vzhledem k tomu že maminku nemá a má přítelkyni,tak mi ani táta a ani ona nenabídla tykání,nebo oslovování jménem a vykání....Ale upřímně...nestojím jim o to.... :-) Je to lepší.... Ahoj Jiřinko, tak jak jste se měli?? Máte nějaké fotečky??? Markét,utíká to utíká a blíží se to ,viď? ;-)
Míšo, stačí s sebou slivovička, věř mi! mi si ji brali do Černé Hory, každé ráno štamprlku a srajda se nám vyhla obloukem! :-D je to sice babská rada, ale funguje. děláme to tak vždy. ahoj Kači, kam tedy na dovču? kamarádka má nějaké problémy se štítnou žlázou. musí brát léky. já taky byla na vyšetření, ale jsem o.k. tak Ti držím palce!
Leni - to je jasná věc :-D (ačkoliv naši každý ráno loni v Hughadě vypalovali červa a skončili na kapačkách oba tak jako tak :-D) Ale nemáme slivovici...asi budema léčit vodkou teda... :-S :-N :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
míšo určitě do Egypta ercefuril!!!!!!!!bez toho bych fakt nejela :-N :-N je na předpis a stojí asi kolem 50 kč plus recept ale fakt ho sebou vemte!!takže to bude egypt?? =-) x-) x-) ted?? leni já tchýni tykám skoro od začátku a tchánovi od svatby :-) ani bych to jinak nechtěla :-N je to prostě rodinější můj manžel našim tyká od začátku znali ho asi týden :-D :-D říkám jménem a ted občas babi dědo :-D 8-) tak mám nahoře 4kg :-D :-D :-D huráááá
Markétko a to jste ho brali jako preventivně? Já mám pocit, že naši tam dostali Antinal nebo tak něco...ale jim to nepomohlo :-N :-D
Profilova fotka
antinal je na hovno :-D :-D v této zemi :-D :-D nebraly ale měli jsme ho sebou kdyby něco tatkovi to začlo vzal si ho a měl klid :-N ale byli jsme tam 4 a nikomu nic nebylo a to jsme jedli vše i ovoce v té jejich vodě =-) :-N
Profilova fotka
Ahoj holky, tak fotečky nějaké máme, přidám zase na naše stránky. Leni, já mám taky tu bělící ;-) Manželovo rodičům tykám, jménem to neumím, tak říkám mamčo a taťko, nebo babi a dědo ;-) Vašek mým rodičům tyká jménem. Já to zkoušela, ale nikdy mi to nešlo.
Míšo, přidávám se k Markétce - nech si předepsat Ercefuryl, je to to samý, co egyptský Antinal, jen se to jinak jmenuje (vozíme všude po světě a v egyptě to opravdu zabíralo). Preventivně to neber, ale když budeš potřebovat, tak to budete mít hned po ruce. Jinak, pokud se nic nezměnilo, tak se dá koupit malé balení v Egyptě i bez předpisu (Antinalu), větší balení už musí předepsat lékař. Víc malých balení najednou prý neprodají. Pokud se chystáte víc jezdit i na výlety nebo jíst mimo hotel, tak bych zvážila očkování proti břišnímu tyfu (stačí tak 14 dní před odjezdem), hodí se to i do zemí u Středozemního moře. Jako prevenci ber pití vody jen z lahví, které si sama otevřeš - i v hotelu, v Egyptě si v balené vodě určitě myjte i zuby. V dobrých hotelech dávají běžně do koupelny několik lahví balené vody (nepamatuji se, jestli to tak bylo i v Egyptě, myslím že ne) a určitě nejezte (ani v hotelu) listové saláty (to je spolu s balenou vodou zásada číslo one!). Pak obecně pozor na syrové ovoce a zeleninu - raději zkoušejte ze začátku opatrně a taky zmrzlinu a led, včetně koktejlů. Ale jen u Vás v hotelu, pokud budete min. ve 4*. Mimo hotel nejezte syrovou zeleninu a ovoce vůbec, pokud si ho sami neomyjete vodou z lahve, led a nápoje s ledem (pokud Vám led dají do pití bez ptaní, řekněte si o nové pití) a taky točenou nebo kopečkovou zmrzlinu. Zmrzku vždy balenou a jen, pokud bude důvěryhodně vypadat. Jo, a taky všude jen dobře tepelně upravené maso, nic polosyrového. My tyhle zásady držíme vždy, když cestujeme někam do exotiky a neměli jsme se zažíváním nikdy nějaký větší problém. Jen v Egyptě jsme v luxusním hotelu podcenili tzv. postmixy (nealko nápoje, připravované smícháním koncentrátu s vodou), které, jak jsme zjistili po několika dnech od jiných hostů, dolévali vodou z kýblů. Ale jedno balení Antinalu mírné problémy v pohodě vyřešilo. Jen jeden kamarád pro jistotu s námi neabsolvoval jeden den odpolední program.
Jo, a co se týká tchánů a tchýní: Jarda mé mamince tyká a říká jí mamko, tátovi vyká. Já tchánům (teď už jen tchýni) vykám a snažím se neoslovovat, a pokud jinak nelze, tak používám "babičko". Když se kdysi tchýně dověděla, že můj muž tyká mojí mámě, tak mi nabídla, že "abych tedy neřekla" a nevypadalo to blbě, "tak jim můžu taky tykat". Nějak mě to neoslovilo, tak jsem na to nereflektovala - naše vztahy nikdy nebyly a ani nejsou nijak vřelé.
kiluvi - díky, tohle už vím, ale nemyslím, že to budem nějak brutálně dodržovat :-D Moje známá se loni vrátila z Egypta a že v pohodě, že si i čistila zuby jejich vodou(to i chápu), že nejdla zmzlinu, nepila jejich nápoje, nepozřela nic, co se nedá oloupat - no jako sorry, ale to nemusim nikam jezdit, takovej psychoteror :-D Vezmem s sebou flašku slívky nebo vodky, xxl balení toho antisračkovýho léku a uvidí se. Naši loni skončili na kapačkách, ale trvalo to jen jeden den, pak už byli ok, takže i kdyby bylo nejhůř, není to snad na smrt. Na očkování proti břišnímu tyfu (to jsem ani v životě neslyšelaaa :-N ) je už pozdě, protože letíme buď v pátek nebo v pondělí. Jen doufám, že té balené vody tam bude dost a že se bude dát případně i koupit, protože já jsem děsně žížnivá a pod tři litry vody denně nejdu.
Profilova fotka
míšo budete mít all inclusive ne?? =-) to máš pití dostatek :-D :-D :-D my si čistili zuby i tou jejich vodou :-N fakt nám nic nebylo... ale nám i dávali balenou na pokoj jako od cestovky ;-) denně do lednice na pokoji a už víte hotel???? =-)
Markétko my nevíme vůbec nic, ani lokalitu, ani jestli to vůbec bude Egypt :-D Ale all inclusive to bude určitě, jen si neumím představit běhat pokaždý, když piju (což dělám vlastně celej den :-D) někam do lobby baru atd.
Ahoj, tak jsem zpět od doktora :-) A zachvilku pofrčím domu. Já jsem nikdy nepoužívala tyhle léky,v Egyptě jsem byla třikrát a nikdy nic,to samé v Turecku a Tunisu. V Tunisu měl jeden večer krutý manžel.... :-N ,ale bylo to potom OK. A to si všude bere domácí slívku a každé ráno panáka :-p ....já si k tomu čuchnu a jde mi mráz po zádech!!! :-p Já plácám páté přes deváté,jogurty,mléčné koktejli a meloun,prostě vše...a nic :-) Ale může se to také stát...že nedoběhnu 8-) Míšo, vy ještě nevíte kam??? To je dobré :-D My už víme i čas..dnes mi ho volali,poletíme v 17:35h. Ještě mě zítra čeká oční,protože mám něco v oku,tak snad to bude v pohodě..... ;-)
Kačí - dobrodruzi :-D Od pondělka mám nahálašenou dovču, takže ještě furt vybíráme...a když budu mít sbaleno, tak jsem přirychtovaná a může letět klidně ještě ten den :-D co se týče "nedoběhnout" - tak já mám teda spíš opačnej potíž :-D , takže pro mě představa pořádně se posrat je i docela lákavá :-D :-D (ale ne zas moc, takže o tom ani nemluvím :-D)...máma říkala, že to je zařízený od přírody, že kdybych se já houdě padesátikilový měla vyto z podoby, tak vážím třicet kilo a zdechnu...tak doufám, že to bude i nadále takhle. Když do toho "egyptskýho návštěvnictva" započítám i vás (kiluvi, Kačku a Markétku), tak se mi jasně víc převažuje těch, co neměli problémy než těch, co měli.... začínám se uklidňovat :-D A Kačí, Kačííí, kam frčíte vy? že v půl šestý je sice fajn, ale konkrééétněěě 8-) :-D
Mišáku..., tak to je nářez!!! :-D DOBRODRUZI!!!!!! :-D To není pro mě....I když v únoru letíme do Thajska s přeletama a vlastně si koupíme jen letenky a ubytko až tam... :-D :-D :-D , tak to jsem také zažila......to když se pořádně,tak souhlasím s tvojí maminkou :-D Já jsem opravdu problémy neměla...mám kachní žaludek! :-D A můj názor je ten,když tady u nás v Česku splácáš vše možné a nic ti není,odoláš i jinde!!!! :-D Frčíme na Djerbu,za tím kamarádem....už byl u nás loni , my byli tam,tak tam jedeme znova...Letos už jsme byli,v únoru znova,tak nám stačí tohle. Chtěli jsme Řecko,nebo Kanáry..ale vyhovovalo nám datumově tohle. Musíme být do 31.tady....jdeme do Gennetu.
My byli na Djerbě loni, ale moc mě to nenadchlo...Tunisani jsou voprsklí jak lázeňská veverka, takoví malí chřásti a furt mě někam tahali, pak jsem já tahala Michala, aby to tam nepomlátil :-D - mimo komplex byla samá špína, neskutečnej bordel a toulaví nemocný psi a vcelku nuda. Už bych tam nejela. Jinak mě to ani nepřijde jako vůbec žádný dobrodružný nebo tak, prostě normální last minute =-)
Míšo, tak to bych Ti měla dovést pořádnou moravskou slivovici, ale to už asi nestihnu. V pátek jedeme k vám na jih, chystáme se s kolama na Červenou Lhotu a do okolí. Jo, na poslední chvíli, taky bych do toho šla, určitě no problem! :-D Já sice balení nesnáším, ale sbalit se dokážu hodně rychle. My měli tu slivku v té Černé Hoře a asi zabrala, jinak já mám docela citlivé střívka, kde co mi nesedne a umím pěkně běhat. :-D To já měla před pár lety střevní chřipku a měla jsem tři kila dole, letělo to horem i spodem. A aby toho nebylo málo, ještě jsem si vyrazila zub. Šlo to hrozně rychle. Brácha na Štedrý den, mamka v týdnu, já na Silvestra, takže jsem si připíjela čajem, pak taťka, Adama a celá jejich rodina! :-D No srajda kulový blesk!
Haháá Leni - to u mě je to naopak :-D Myslím předloni, loni asi ne, ale to už je fuk - měla celá tady rodina strašnou sračku - začlo to u Michala, pak jeho ségra, mamina a nakonec si podávali dveře aj s tchánem. Já nevěděla dne ani hodiny, kdy to na mě taky přijde, každej pohyb v břiše třeba v autobuse mi způsoboval infarktový stavy a NIC. Všichni tu průjmovali jak o život a já si vesele žila dál :-D Já se taky umím sbalit za hodinu...ale jak na to mám dva dny, jsem schopná si přibalit snad i lyžáky a plesový šaty :-D Jinak se opět projevil můj totální antitalent na odhadování čehokoliv...nesu ten kufr na váhu a říkám si, že ten bude mít tak 35 kg a co všechno budu muset asi vybalit a jak nevim a on měl sotva DESET!!! :-D
Profilova fotka
Dobre rano, koukam, ze se tu bali na dovolene ;-) Pokud bych nestihala tak uz ted vam preju at se vam libi!!!!! My meli jet od 22 ale pojedem asi az od 5.9.,ale aspon se zas muzu dyl tesit ;-)
Dobrý dopolednééé :-) Včera jsem si dala kolečko po Budějcích, moje dvě nejoblíbenější lékárny jsou zavřený (Leni, nevíš, ona zkrachovala Eurolékárna u Igy nebo jí jen předělávají???) a další má dovolenou. Ráno jsem před prací frčela k doktorovi pro recept na ten Eucefuryl nebo jak se to jmenuje a ten má taky dovolenou....tak to mě teda nasrali :-D Asi se budu muset obtěžovat k mamině a vytáhnout jí z chaty, ať mi to předepíše někdo o nich z práce. To je peeech!
dobré dopoledne, tedy pro mě ráno. dnes se mi blbě spalo a tak jsem zůstala v pelíšku až do 10. teď čučím na net a chystám se uklízet. venku je hezky, tak když nebude vedro, asi vyrazím na brusle. a zítra opět do práce. mně by tak vyhovovalo dělat na zkrácený úvazek. to by bylo něco! mít i čas pro sebe. když přijdu normálně nejdřív v 6, nemám moc náladu uklízet či kuchtit. Leni a kam se chystáte?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?