Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, babička opět vyvezla Vládíka a já vás dočetla x-) Markétko, mě se taky víc líbí Karolínka. Sofie je podle mě teď trendy, ale mě to piřpadá takový drsný. Co se týče jmen, tak já také nejsem zastánce dvou jmen nebo nechávání si vlastního příjmení. Jinak jsme byli u doktorky kvůli tomu zvracení a že nejedl. Taky chtěl pořád jen spát a strašně slabý. Ale prý je tou žroutík, prostě se přejídá a jednou mu to nesedlo. V pondělí jsme měli 2 měsíce a Vládík má 5200g. Prý dost přibírá, ale tím, že kojím, tak to prý nevadí. Prý tak dvojnásobek porodní váhy je tak v 5-6 měsících a u nás to vypadá na 3 měsíce :-D Uvidíme, snad to nebude nějaký buřtík :-D
dobré ráno, Leni, já si myslím, že je to prostě na každém, jak si to zařídí. mně v dnešní době nepřijde divné fakt nic. a hlavně, aby se domluvili ti dva a aby to tak cítili. mně je to celkem jedno, ale kdysi dávno mě naštvalo, když jsem se ho zeptala, zda by si vzal příjmení po mě a on, přesto že je zlatíčko, kategoricky to zamítl. proč já musím a jeho to ani nenapadne? protože to tak prostě bylo a bude a hotovo! já se přiznám, že mám trochu i blok kvůli budoucí tchyni. mám ji teda ráda, to jo, ale je u nás hrozně známá a říkají ji takovou zkratkou a je mi jasné, že já budu automaticky ta mladá....asi budu i tak a nezměním to, ale teď má dvě příjmení i kámoška a je spokojená. takže proč ne?
Dobrý ráno :-) Můj chlap by si moje jméno nevzal a není to o tom, že je ješitnej, ale o tom, že bych mu to snad ani nedovolila :-D Možná jsem moc prvorepubliková, ale chlap je ten tahoun.... Přítel vyrostl v rodině, kde otec těžce maká a matka se stará v domácnosti o tři děti. My na tom byli fifty fifty, oba rodiče pracovali a tak nějak vydělávali stejně. Ale víc se mi líbí model "první republiky" - ačkoliv doma bych být teda nemohla ani náhodou, hráblo by mi (a moje tchýně JE švihlá, když už je patnáct let doma, i když ona si to nemyslí), tak až budou děti, nebudu chodit do hokny od osmi do čtyř. Jsme tradiční famílie, slavíme Vánoce i narozeniny, rodiče spolu žijí od patnácti let..nikdo není gay nebo narkoman, nikdo není ve vězení nebo v psychiatrický léčebně. I když moje mamina je silně pokroková žena :-D U nás se ženský vdávají a berou si partnerovo jméno, stejně tak když se nevezmou, tak se děti jmenují po otci. Nevidím na tom nic zajímavýho...prostě to tak je a nehodlám na tom nic měnit. Můj přítel je Muž s velkým M...dokáže všechno, na co si vzpomene, nic pro něj není problém, vím že by pro mě skály lámal, miluje mě a já jeho. Chtít po něm, aby si vzal moje příjmení by bylo jako plivnout mu do xichtu. A nejde o žádný ego, takhle to vidím já.
Míšo, to jsi mě pobavila! :-D Proč ne, proti vkusu žádný dišputát! ;-) Vše cítím stejně a se vším souhlasím, já nikoho nutit nemíním a stejně on, pokud mě miluje, dá mi prostor rozhodnout se po svém. Prostě tvrdím, že na příjmení vztah nestojí! A co se týká toho, když si chlap nechce ženu vzít, tak jednoznačně příjmení dítěte po mně. Oni jsou ti chlapi pěkní prevíti, chtějí jméno po sobě, ale se sňatkem otálejí. Stejně je žena ta, která s dítětem chodí po doktorech, je s ním neustále a vypadá to i líp. V tomto případě dle mého ať jde tradice do háje! A s tímto souhlasí i moje tchyně. Kupodivu.
dobrým příkladem toho, když mají děti příjmení po matce mi byla paní, které jsem hlídala v Rakousku děti. první dítě měla s mužem, který zemřel a druhý s jiným, se kterým nežila. jmenovali se ale po ní a mně to přišlo tak správné. bylo by to směšné, kdyby se všichni jmenovali jinak. paradox byl, že nebyla ani jednou vdaná a fotila svatby. prostě mi přijde, že se nad tím stačí jen logicky zamyslet a ani nemusí jít o to, že si někdo na něco hraje.
Že vztah stojí na příjmení tu taky nikdo netvrdí. Podle mě vztah nestojí ani na svatbě ;-)
Já neřekla, že to někdo tvrdí. Jo, ani na svatbě, souhlas. Hlavní je, aby byli ti dva spokojení a ať si dělají, co chtějí, no ne? :-D ahoj Jiřinko, tak hlavně teď neuklízej, ale spíš si odpočiň. už pomalu balíte na víkend?
Profilova fotka
Jejej, vůbec ne. Zatím jen si píši věci, na který nezapomenout. Balit budu až v sobotu večer :-) Já neuklízela, jen jsem hodila nádobí do myčky :-D
to bude asi hodně věcí s malým Vládíkem, že? hlavně na nic nezapomenout. taky si to radši vždy napíšu. takže vyrážíte v pátek a v neděli zpět? těšíš se? užijte si to, hlavně ať vyjde počasí!
Jiři, myslím, že s Vládíkovou váhou to není tak špatné. Koukala jsem, že Anetka měla ve 2 měsících 4,390 a 5,250 přibližně ve 3 měs. a týdnu. A to jsme chodili první 3 měsíce převažovat k doktorce každý týden kvůli nízké váze a že nepříbírala. Ale v druhém půlroku se to už to bylo v pohodě. A teď patří k největším dětem ve škole. Jo, a moje sestřenka taky jen kojila a měla všechny tři děti první rok jako panáčky mischellinky (pneumatiky). A jakmile se naučili běhat, tak z nich byly za pár měsíců normální, průměrně vážící ditka.
Profilova fotka
Jojo Kiluvi, já jsem v pohodě :-) Hlavně, že se má dobře :-D Porodní váha byla 3100g. Leni, jedeme od neděle do středy ;-) Těch věcí je hodně, takže vše píši, ještě musíme do lékárny hlavně a do drogerie koupit pro něj věcičky.
Profilova fotka
Ahoj holky. Prcek Vám tedy pěkně roste. To musíš mít radost. Já jsem asi také prvorebubliková, i když tohle porovnání mně asi nikdy nenapadlo. No což, hlavně aby jsme v tý první republice nebyli ženy horníka, že :-D ? Já bych také nechtěla, aby si můj muž bral příjmení pro mně, když jsem vdaná, tak je pro mně i samozřejmostí, že děti budou mít jeho jméno. Ale v případě, že by jsme měli prcka a nebyli oddaní, tak by dítě mnělo jednoznačně příjmení po mně, prostě z praktických důvodů. Ale máte pravdu vztah na tom nestojí. Holky my už máme odhad. Stál mně 5000 :-( , ale byl hotový do druhého dne. Zítra dám podklady slečně z lišky pak se uvidí. Pan odhadce se dost divil, že paní prodává dům pod cenou :-N :-N :-N .Do odhadu mi napsal 1 750 000, prý by velký rozdíl mezi cenou kupní a odhadní byl podezřelý a mohli by si vyžádat ještě jeden odhad od někoho jiného. Dům by paní prodala i za 1 900 000.Já si myslím, že by za takovou cenu musela chvíli na kupce čekat. Jediné co říkal, že je škoda, že pozemek je obdelník a né kostka, ale co, i tak je zahrada dostatečně široká. Na druhou stranu si vše okolo zařídíme a zaplatíme sami, matrikářka za ní přijde až do důchoďáku a moje babička paní zařídí jednolůžkový nadstandard. Paní mi říkala, že by si to moc přála, ale její rodina jí s tím nepomůže a ona na to prý nemá sílu. No co, peníze mít bude, tak ať si je užije.
Článek se načítá
dobré ráno, Moni, tak vidíš, hezky postupujete krůček po krůčku. nějak si už nevzpomínám, jak jste k tomu domku vlastně přišli? je fakt, že v mojí rodné vesnici se prodává teď tolik baráků a jsou už na realitkách dlouho, asi by museli snížit ceny. jeden je ale fakt dobrý, sice malý, ale 4plus1 a stojí něco málo přes milion. ale stejně pořád doufám, že tam jednou budou ty pozemky. ještě k tomu příjmení, taky bych to po chlapovi nechtěla, ale potěšilo by mě, kdyby mu to nedělalo problémy. Moni a neměla jsi se dvěma příjmeními někdy problém? doporučila bys mi to nebo spíš rozmluvila?
Profilova fotka
4+1 za milion je super. U nás jsou byty za hubičku a domy za spoustu peněz. Díky dolům zmizelo 70% vesnic v okolí, takže jsou tu spíš paneláková sídliště a obrovské výškové domy, kam lidi z těch vesnic nastěhovali. Proto je tu o domy nouze.I za tou vesnicí, kde chceme dům je díra a šachta, jenže už se rekultivuje, jsou tam daňci a napouští tam jezero a hlavně z vesnice není vidět. Některé takové krajové vesnice mají přímo výhled jen na šachtu, kde se stále těží. Já jsem se dvěmi jmény spokojená. Problém jsem já nikdy nemněla, jen okolí se stále podivuje. Jako podpis používám parafu, jen na ofiko dokumentech obě jména a problém v tom není. Moje kamarádka se teď rozvádí, má obě jména a zase si nechá jen své původní a nepřijde mi to jako křeč, nemají ani děti, takže " v pohodě ". On se tomu nedivil ani můj Pavel, že chci obě.
A jak je to daleko od vás z domova, kde teď bydlíte? Okolí vypadá podle fotek moc hezky a když se to tam rekultivuje, tak máte i dobré vyhlídky. Je to tady ten domek, asi malý, ale ty 4 místnosti, které bychom chtěli, tam jsou. Jen to asi bude vyžadovat ještě nějakou dodělávku. http://www.sreality.cz/domy-a-vily/pr... Hlavně je to celkem klidná ulice a je tam určitě zahrada. Taťkovi a tchyni bychom asi udělali radost, kdybychom se vrátili, ale já potřebuju aspoň nějakou delší praxi a pak můžeme řešit, kde bydlet.
Profilova fotka
Od našeho bytu je to asi 5 minut autem. Dá se do tá vesnice i dojít krásně pěšky a to po přivaděči ( taková řeka, museli jí kvůli šachtě posunout ) který je ob barák. Ten domeček je roztomilý. Mně na tom „ našem „ chybí ta střecha, ty kostky jsou prostě zvláštní. Na druhou stranu vše vykompenzuje ta zahrada a soukromí. Leni u toho co jsi sem dala píší malá zahrada. My chtěli aspoň 1000m2. Jinak ten co chceme koupit je také maličký. Vnitřní prostor je jen o málo větší než náš panelákový dům, ale ve sklepě jsou další místnosti. Není a nebude to hacienda, jen takové malé milé bydleníčko.Doufám. Jo a zjistili jsme, že na konci zahrady je další sklep, je tam jen víko do zemně, ale jsou to dvě vysoké místnosti s elektřinou.
vidíš Moni, tak si tam můžete udělat vinotéku a posezení! :-) já si malé zahrady ani nevšimla, ale to by tak nevadilo, stačilo by nějaké posezení. my máme docela velkou zahrádku s bazénem a Adamova mamča ještě větší - se zeleninou, stromky a révou. a střechu máte v plánu? kolik je tam přesně místností? je super, že je to tak blízko, protože pak, když budete rekonstruovat, to fakt oceníte. a máte nějaké známe zedníky, instalatéry, elektřikáře a tak? to se může hodit.
Profilova fotka
http://murynka.rajce.idnes.cz/Tehu_fo... koukněte fotil manžel x-) x-)
Profilova fotka
jinak máme jméno :-) :-) rozhodnuto x-) x-) některé asi naštvu :-D :-D :-D al po velkém uvážení to bude Sofie je to kratší a méně obvyklé a líbí se nám to více x-) x-) x-)
Ahoooj :-) My měli dneska volno, tak jsme se byli koupat. Leni z Budějc, znáš to na pískovnách kolem Suchdola a Majdaleny? No, tak tam jsme byli....Michal to tam zná jak svý boty, takže vždycky vyšťárá místo, kde jsme široko daleko úplně sami x-) 8-) :-D Markétko - však je to krásné jméno, koho bys měla naštvat? :-) Mně se Sofie líbí moc...jen mi to moc nejde k tomu miminku mrňatýmu (Sofi mi přijde jak na psa a Sofinko-pipnko...ale Sofie je prostě boží - jak říkám, chytrá krásná vysokoškolačka, co chlapi po ní šílí a ženský jí nenáviděj :-D ) Ty fotky jsou krásný :-) Jednak vám to oběma moc sluší, jednak to "cvaká" krásný fotky a pak jste si vybrali moc krásný okolí :-) Ty jo Leni...ten domeček za milion a něco je supeeer - takovej tady najít, tak ani neváhám....nový rozvody, okna, střecha... levnější jak byt a přitom to má aspoň zahrádečku :-)
Profilova fotka
dobré ráno x-) x-) míšo jéé no vá krásná fotečka v pase ty jo ty jsi krásná ženská x-) x-) moc ti to sluší.... nakupovat tak to jsi si užívala co :-D :-D jinak jí budeme říkat i Sofí x-) x-) to mě naprosto dostalo no rozhodl to asi spíše manžel :-N já bych s estrápila do porodu :-D ale at jí má když s enedočkal toho chlapečka :-x :-N moc děkuji za pochvalu fotek x-) x-) slunečnice to byl můj sen a zrovna letos je vysázeli 9km od nás :-D :-D fakt štěstí :-D :-D
Profilova fotka
holyk co evča??a kačka??dlouho tu nebyli :-o :-o :-o =-) =-) :-( :-( :-( :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, teda vcera to byl teda masakr, jako teplicko mam rada,ale ne takovy a ve meste, brr jeste,ze je to pryc. Miso moc krasna fotka ;-) jinak ty piskarny znam, jezdila jsem tam s byvalym 5 let, maji tam chalupu a pak my mame chatu u Trebone sice u rybnika,ale v ramci sportovnich aktivit jsme jezdili i do suchdola od mala s nasima. Je to tam krasny a hlavne, kdyz vis kam jit, vid. Tak to jste si to slunicko pekne uzili ;-) Market, koho bys mela nastvat, my jsme jen rekly svuj nazor,ale konecna je na vas a tobe se pak taky treba nebudou libit nase jmena. takze to vubec neres, je super, ze se libi vam obema a jak pise misa, pro dospelou slecnu je to fakt sexy jmeno ;-)
ahoj holky, já odpočívám v pelíšku s noťáskem v klíně. byla jsem dnes darovat krev. cítím se dost slabě, ale mám radost, že se to povedlo. naposledy mi to museli ukončit, udělalo se mi mdlo, jednou mi praskla žíla, jiny hodně bílích krvinek (či málo?) a jednou málo železa. ale já si nedám pokoj, já tu plaketu Jánského jako můj táta dostanu! :-D včera bylo fakt dusno, odpoledne jsem byla s kamarádkou a její malou v dětském koutku na takovém koupališti, malá chvíli neposeděla, furt jsme za ní běhaly! Míšo, já si říkala, koho to tu máme nového, sekne Ti to! jo, ten domeček je dobrý. jen já nemám ráda bílá plastová okna. chci dřevěná nebo aspoň hnědá z jiného matroše. Marky, Sofie je hezké, moc! já hlasovala pro Karolinku protože jak říká Míša, víc mi to sluší k malé holčičce a v dnešní době mi přijde přeSofinkováno. ale je to na vás a hlavně ať jste spokojení vy. to já budu mít u holčičky taky dilema, vždy se mi líbilo Mariana, ale teď už i Helena, tak taky budeme řešit. a u kluka vůbec nevím, jen se mi jich pár líbí, ale ne tak, aby mi to cinklo do ucha a řekla si, jo, to je ono!
Pěkné páteční odpoledne :-) Markét - děkuju, to já rusalka loni u moře :-D...ořízlá a cenzurovaná 8-) :-D :-D A chlapeček by byl Jirka po tátovi? :-) Leni - mně se taky plastový okna nelíbí...ale co už, lepší než nějaký starý plesnivý hrůzy :-) To vypadá, že už je asi i vevnitř hotovej, což? Jako naštukováno, vylitý podlahy a tak? To by bylo super...ale zas nemá cenu ho koupit a pak ho tam šušnit pěknou dobu, když si chceš v Praze nahonit nějakou praxi a já to plně chápu...tam to bude o dost těžší, najít si práci - a bez praxe by se to dost limitně blížilo nule. Kačka má asi dost práce, budou se brzo stěhovat, taky s dědou. A Evík se taky stěhuje a asi už pracuje z domova, ne? Nějak se na tom se šéfíkem domlouvala... Ale Evi, jako chybíš mi tu...tady ani nevylejvám své partystorky :-D :-D
Profilova fotka
ahojky leni byli tam smajlíci ;-) ;-) to naštvání jsme napsala jen tak samozřejmě 8-) můj blbej vtip pro humor no :-N míšo kluk by byl také boj :-N ale jiříka jsme nechtěla už by byl 4 v rodině 8-( 8-( 8-( byl by to asi Kryštof ;-) leni a leni vy jste nekoukli na fotečky :-( :-( :-( to mě mrzí já z nich mám takovou radost :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky. Markét krásné fotečky, budete mít pěknou památku. Leni v baráčku jsou tři pokoje, kuchyň, obývák, koupelna, záchod, komora, zádveří a ve sklepe další čtyři místnosti + garáž a terasa. Vše je ale malinké. Pokud se mi to povede, vyfotím staré plány a dám to na rajče. Jinak dnes u mně byla paní z lišky a zítra přifrčí mamča a podepíše smlouvu. Do konce srpna by jsme mohli mít peníze. Zatím říkala 1 500 000 na koupi a zhruba 300 000 na rekonstrukci a po doložení faktur pustí další peníze. Zatím se to jeví dobře, ovšem uvidíme. Jinak mamča byla dnes na mrtvici. U našich se přehnala ta velké bouře - Liberecko. Na baráku bude tisíc a jedna drobná oprava, kytky za x tisíc na vyhození, truhlíky rozbité, poničená střecha a tak. Mamča na zhroucení, protože byla v práci a během minuty volalo snad čtyřicet lidí, záchranka lítala jak divá, nedal se použít vrtulník a mněli i smrťák. Asi to byla pěkná hrůza. Já jsem už třetí den pěkně nervózní, kolem paneláku je čím dál víc běhání a starostí, všude dostáváme polovičaté informace a pak vypadáme před lidmi jak pitomci. V práci jsem dnes také dobře zazmatkovala. Včera jsem si konečně po čtrnácti dnech doma pořádně uklidila. A to nemám ještě umytá okna.Začínám to nezvládat.
Profilova fotka
Navím, jestli z toho něco poznáte. http://magnolia.rajce.idnes.cz/plany/
Marky, koukla a chtěla jsem Ti je pochválit, ale pak jsem se zaměřila na to jméno a taky jsem tu skoro celý den nebyla, jen na chvíli. ale moc chválím, hezký pupík a slunečnice jsou parádní pozadí, mám je moc ráda! Míšo, jak píšeš. baráček by byl super, ale teď k ničemu a třeba budou za pár let ty pozemky a Bůh ví, kde my dva skončíme. dost mě ještě láká zahraničí, ale nevím, radši nic neplánuju. už neberu ani prášky a je tedy teoreticky možné, že by se mohlo povést. kondomy nejsou nejbezpečnější! :-D a s pařbama se klidně pochlub. já dřív taky dost pařila a blbla, teď už ne tak často. ale vždy si to s holkama užijeme a pořádně se vyblbneme. Moni, už se dívám na plány. já se přiznám, že moc na velké místnosti nejsem. pro mě je důležité mít ty čtyři místnosti, aby tam byly prostě aspoň ty dva pokoje a hlavně zahrádka. máte krásné prostředí a když se zrekonstruuje, bude parádní! ty se asi nesnažíš moc radovat, dokud není vše jisté, viď? my Ti tady držíme palce, neboj, dobře to dopadne. včera fakt dost lilo, mluvila jsem s kamarádem hasičem a tvrdil, že ve zprávách to hrozně přibarvili a až po nich měli hrozně moc výjezdů, že lidi volali o sto šest! ale asi to bylo na některých místech hodně. Moni, hlavně si užívej léta a odpočiň si. úklid a okna počkají! ale chápu Tě, já potřebuju mít taky pořádek. jsem se tady na to jeden den vrhla a vše vygruntovala. ještě šatna chybí, ale na to potřebuju silné Adamovy paže! :-D
Profilova fotka
Leni, to je jasný, že to přibarvili, jenže mamče kolabovali už celý den lidi z tepla a pak volali jak šílenci i když to začalo. Po telefonu je občas těžkézjistit, jestli má dotyčný jen záchvat páč se lekl, nebo je opravdu zle. U nás to byla jen pěkná letní bouřka, ale kytky jsem z balkónu také uklidila. Jojo Leni, zatím se bojím radovat. Jsem hrozně ukecaná, tak už to ví i dost lidí, jsem toho plná, tak je pro mně těžké mlčet. Mně se ty pokojíky líbí moc, jen jsem chtěla větší obývák a ložnici, protože jsem chtěla šatnu, nebo obrovskou vestavěnou skříň, ale vše se dá vyřešit. Začínám přemýšlet nad tím, že se vykašleme i na tu střechu, jen opravíme to co je třeba. A pokud nevyčerpáme hypotéku, tak budou i menší splátky. I když ono to naskáče i bez střechy. Jo amimi zapomněla jsem pochválit fotku. Konečně ti vidíme do tváře. Jsi kočka.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?