Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6295 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6295 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 dobré ránko,

u nás je hnusně, prší a bouří! co je to za léto??? emoticon
15. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
 Ahoj holky,
Mončo, tak tohle vypadá suprově, moc Vám přeji, ať ten úvěr vyjde a co nejdříve se do toho pustíte emoticon
Leni, většinou prckové platí jen taxy a v hotelu nic, jenže jsme koukali, že to vychází docela draze - 2780,- zpáteční pro jednoho emoticon
15. črc 2009 v 16:27  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Jiřinko to se mi nezdá drahé. Jako ty ceny, co byli kdy už nebudou. Euro jen tak také nespadne.
15. črc 2009 v 17:39  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Jiři, ale někdy jsou fakt dobré akce, tak třeba na něco narazíte, času dost!

Moni, hezky nás informuj, jste na dobré cestě, tak ať to úspešně dotáhnete do konce! emoticon

hezký večer, holky
15. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 Ahoj holky,
tak jsem zas tady a koukam, ze jste me poslechly a ani neni moc co docitat emoticon emoticon

Moni super, ze to takhle pokracuje, jen tak dal!!! a nevim, jestli jsem to tu nekde minula,ale letite teda do te Keni?

Jirinko uz jsem prohlidla fotecky, je to neuveritelny jak rostete, jeste ze na nas to ze je zas mesic pryc neni tak moc videt, urcite by nam to pak nasluselo jako Vladikovi emoticon emoticon

Jinak Leni co me to vcera uvitalo v Praze, ja vyjizdela za nadherneho pocasi, vsichni jsme byli na lehko a v Praze nebylo pres dest videt na krok, no tak sjem si vyprala pantoflicky ve vsech moznych louzich a asi se mi to libilo, protoze kdyz jsem odjizdela z Pha uz bylo zas pekne, ale kdyz jsem prijela do CB, byla tam ta sama burina co v Pha rano, tak sjem se umyla podruhy emoticon emoticon Ale jinak to byl plodny denm, nastesti to jednani netrvalo dlouho a melaj sem jete hodku na nakupy a v tri uz jsem frcela zas zpatky, tak si ani nestezuju, zvlast kdyz mi cestu proplati, ze emoticon emoticon
16. črc 2009 v 07:06  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 dobré ráno

Leni, no zítra to byl děs, hned ráno. úplná tma, bouřilo se, lilo jako z konve! jako nějaká apokalypsa, i jsem se bála.
kde jsi byla nakupovat?

holky, kamarádi přišli s nabídkou, jestli nechceme do Francie na týden. přítel mamky jeho slečny si tam pronajal na tři týdny parádní sídlo, mrkněte na odkaz: http://www.green-acres.com/cz/holidays/29073.htm
platili bychom jen cestu a jídlo. hrozně mě to láká, ale nevím, jak to udělat, kdyby mě chtěli někam vzít, zda říct rovnou, že už mám dovču nebo jak.
je to parádní příležitost. kousek od moře a od Pyrenejí.
16. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Dobré ráno.

Už mám potvrzený příjem emoticon emoticon
16. črc 2009 v 09:48  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Moni, gratuluju! emoticon
16. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Leni hrozne rada nakupuju spodni pradlo v Tezenis, znas to? Ja chodim do kramku mezi Vaclavakem a Staromakem, vcera tam meli prijemny tanga jednobaravny za 39 to jde, ne emoticon Pak jsem jeste zasla do Zary pro jeden topik a jela jsem domu emoticon

Moni supeeer!!!!

Jo a k te dovolene, znam spoustu lidi, co hned pri tom, kdyz jim rekli, ze je berou tak reklo, ze uz ma zaplacenou dovolenou a jestli by to byl problem a vetsinou nebyl emoticon
16. črc 2009 v 10:43  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Leni s tou dovolenou neváhejte, je to nádherné a pokud nebudete platit ubytování, není co řešit, já bych jela okamžitě. Kdy tam máte jet? Jestli je to na týden někdy teď, tak jeďte. Pracovní smlouvy by jsi stejně dostala nejspíš od 1.8. ne?
16. črc 2009 v 11:44  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 kuk holky emoticon emoticon

tak zítra velký ultrazvuk myslete na nás hlavně at se nám ukáže pohlaví emoticon emoticon
nemáme jméno pro holku emoticon stále váháme mezi karolínkou a sofinkou emoticon vůbec nevíme emoticon

moni grtuluji k příjmu emoticon emoticon

leni já bych jela a neváhala emoticon
16. črc 2009 ve 13:20  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 No vidis Leni, tak mas rozhodnuto emoticon emoticon

Market tak to moc drzim palecky at je to kluk!!! emoticon
Jiank me to dneska newjak blbne, spatne se mi to nacita emoticon
16. črc 2009 ve 13:43  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Moje kolegyně chce také Sofii a mně se to líbí. Karolína se mi nelíbí. A kluk bude?
16. črc 2009 ve 13:52  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kluk kryštof emoticon
16. črc 2009 ve 13:53  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Marky, tak držím palce, ať prcek ukáže, co má mezi nožičkama! emoticon
Kryštof se mi moc líbí. A ty obě holčičí taky, ale přijde mi, že Sofinek je teď hrozně moc!
my chceme Helenu či Marianu a klučičí Mikuláš nebo Šimon. ale hodně se mi líbí i netradiční, třeba Vilém, ale to nechce Adam.

Holky, s tou dovčou jde právě o to, že je to až poslední týden v srpnu, tedy už od 20.8., tzn. Čt a pak posl.týden. Láká mě to hodně, vyšlo by to levně a je to nádhera, ale nevím, zda by bylo možné říct v práci, že mám domluvenou dovču. mě stejně láká nejvíc ta nabídka na tom MÚ a tam by byl nástup tušim až od září, což by bylo parádní. ani s tím koncertem U2 nevím, protože je už ve Čt, ale to bych spíš oželila než tu Francii. co myslíte, jak se zachovat u pohovoru? práce je samozřejmě priorita, ale něco takového se jen tak nenabízí.

Leni, tu značku spodního prádla neznám, ale díky za tip, budu pak něco potřebovat pod svatební šaty.
16. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Kryštof je moc pěkný. Mně se líbí i Viktor. Jen doufám, že děti nebudou ráčkovat, ale mně se hrozně líbí jména, kde drnčí R. Je to takové důrazné, průbojné.

Leni a ty tu dovolenou musíš hned domluvit? Já myslela, že za tím známým buď přijedete, nebo ne, že to jako moc neřeší.
16. črc 2009 ve 14:36  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Moni, asi za nás náhradu hledat nebdudou, jim o nic nejde, naopak to bude složitější kvůli autu, protože už te´d jsou 4 a s námi by se muselo shánět auto větší, ale je to Adamův dobrý kamarád, teď už i můj a ten další pár jsou vlastně přes tu jeho holku, se kterou není tak dlouho, tak možná i on tam chce mít někoho, koho líp zná. Možná když bychom se rozhodli těsně předtím, ani by to nevadilo, spíš řeším, že o to stojím a jak to případně zmínit na pohovoru, na druhou stranu, kdyby to nešlo, práce má samozřejmě přednost.

Moni a co dál budete teď řešit ohledně baráčku? Za jak dlouho myslíš, že se pustíte do rekonstrukce? Mně se hrozně líbí to okolí, to je prostě nádhera! Procházky, houbaření, budu Ti závidět! emoticon
16. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1643 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky všem emoticon

To je léto dneska, což? emoticon emoticon

Leeeeni - já bych jela hned emoticon

Markétko - tak ať vám to řeknou, jestli malej Jiřík nebo Markétka emoticon Mně se líbí Sofie i Karolína moc, ale spíš mi to Sofie přijde pro slečnu, než pro malou holčičku. Nějak mi to Sofinko nejde přes pusu... a taky sousedi mají psa Sofi a víte jak... emoticon
To malá Kájuša mi přijde super super, líbí se mi moc emoticon
Ty další jména, co tady zazněly...
...Helena - mně se vybaví teta helena (vondráčková) a prostě ne-e...ale strašně se mi líbí Hela...takhle krátce emoticon
...Mariana - to je překrásné jméno, ale budou jí říkát Marjáno... i když Marjánko zní strašně krásně emoticon
...Mikuláš - kamarádka má Mikuláška a je to super jméno
...Šimon - měli jsme koníka Šimona, takže vidím to veký zvíře a ne chlapečka
...Viktor - mám bratrance Viktora, ale příjmením a tak mi to ani nezní jako křestní...

Ale taky se mi líbí drrrncavý jména...třeba Marek - to je prostě CHLAP, jen se představí emoticon
(můj šéf, například emoticon )

Já už tu jména uváděla - Adélka a Honzík/Terezka a Kuba - kdyby se "nepovedlo" emoticon
16. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 jen ještě Lenko - v mojí první práci přijímali asistentku a ta rovnou řekla, že má na srpen (nastupovala v půlce června) 10 dní dovču v Řecku...ale že pokud by to nešlo zařídit, že zájezd stornuje... a šlo to emoticon
16. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Míšo,
taky jsem se s tímto setkala nebo slyšela, že to tak jde. Asi jo, říct, že mám dovču a byla bych ráda, kdyby mi vyšli vstříc a kdyby to nešlo, samozřejmě má přednost práce a zruším to.
Kam vy chcete na dovču?

Mně se právě líbí, když se řekne Helenko, Helčo a pak i třeba Helen. A Marianě můžeš říkat i Maruško. Adélka se mi moc líbí, ale mému ne. Honzík a Terezka moc, ale Honza je brách a Terezka neteř. Jakub taky fajn, vždy se mi líbilo, ale mám to spojeno s jedním týpkem, který na mě moc nezapůsobil. To je hrozné, jak mají lidi vliv na budoucí jména našich dětí! emoticon
Já bych ráda něce netradičního, ale českého.
16. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Leni já bych se také nebála říct, že máš dovolenou, ale pokud by to jinak nešlo, tak jí zrušíš. Bude to znít dobře a myslím si, že to půjde. A hlavně vy nic dopředu mít nebudete zaplacené a kdyby náhodou jsi si dovolenou vzít nemohla, tak známí snad pochopí, že práce je práce.

Teď nás čeká už jen odhad, měřit půjdeme v úterý a pak dlouhé čekání na verdikt. Dál se snažím neplánovat ( ale moc mi to nejde emoticon )

Jinak pod různými jmény si také představuji různé věmy.
emoticon
16. črc 2009 v 15:07  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Leni - my chtěli do Egypta...jenže Michal končí školu a má od září povinnou praxi, tak je trapný, aby si tam vzal dovolenou (ačkoliv je to stejná situace jako u tebe a taky ti radím jinak...no...ještě to zvážím)... a myslím, že letět tam v srpnu (do Egypta), že to bude vážně na umření... Tak možná Řecko, fakt jsme na vážkách.

Můj brácha letí na Kubu někdy na začátku zimy....tak jsem na to zvědavá emoticon
16. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 holky, díky za rady, asi to tak udělám. v Po mám jeden pohovor, dva v Út a další, o tu práci stojím nejvíc až další Po, tedy posl.červencový týden. asi si fandím, ale v případě, kdyby mě vzali na některou tu pozici z těch prvních pohovorů, určitě bych čekala na vyjádření toho posledního. ale vše se dozvím na pohovoru.
stejně myslím, že na tom úřadě by se nastupovalo až od září, ale uvidíme.

Míšo, do Egypta lidi lítají i v zimě, ne? ani nevím, jaké je tam pak počasí. já už jsem byla tak zoufalá, že jsem řekla Adamovi, že jestli mi do konce července neklapne práce, ráda bych aspoň klidně i busem do Chorvatska k moři. hrozně mi to chybí, nebyli jsme už pár let, loni ne kvůli mým podzimním státnicím, sice jen Lipno, ale paráda a předloni Slovinsko, tam sice bylo moře, ale šlo spíš o cestování a u moře jsme se stavili jen na dva dny naposledy. vlastně tedy naposledy v Černé Hoře před třemi lety, to už je doba!
Míšo, tak aspoň něco, uvidíte. Řecko je parádní!

Mončo, psala jsi, že jsi byla v Aténách, jaké to tam je? známá teď letí za dcerou do Atén, ona tam žije, pak spolu jednou na Korfu, pak na Paros a pak ještě někam. skoro na měsíc, to je něco!
ta její dcera pracuje v nějaké řecké cestovce, tak mi možná pak za rok poradí, až budeme řešit svatebku. když nebudou penízky, budu ráda za Řecko. i když nějakou exotiku jako DR bych si nechala líbit. ta Srí Lanka od Airstop na dva týdny s polopenzí za dvacítku je parádní akce!
16. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Amimi to není stejné situace, tvůj chlap už teď ví, že nastoupí, ale Lenča to neví. Nehledě na to, že zaměstnaná byla a my máme např. dovolené naplánované zhruba od února.

Leni Řecko obecně se mi líbilo moc. Akropole mně malinko zklamala, ale naprosto paf jsem byla z úzkých uliček, kde je plno starožitnictví a různých krámečků. Určitě by to chtělo být tam minimálně víkend. Tenkrát mi také kazila dojem menstruace, bylo mi čtrnáct, neuměla jsem používat tampóny, mněla jsem hrozné bolesti a pořád jsem hledala WC.
16. črc 2009 v 17:33  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Mončo - to si asi nerozumíme - on nastoupí na povinnou PRAXI místo školy (která není placená) a jeho nadřízený pak bude přísedět u státnic. Nikdy nevíš, na koho narazíš - a opravdu si to u někoho podělat v poslední brance k titulu není prdel a bylo by to naprosto zbytečný.

Leni - já vím, že Řecko je parádní, ale právě proto...už jsem tam byla mockrát a v Egyptě ještě nikdy emoticon
Sice se do Egypta lítá i v zimě, ale nehce se mi zase tak dlouho "čekat" emoticon My byli loni na Djerbě v dubnu a už se mi zdá, že jsme nebyli u moře taaak dlouho, že už ani nevím, jak vypadá emoticon
Chorvatsko je ok a kdybyste tam jeli autem na koumačku - určitě byste u někoho ubytování našli emoticon
16. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Amimi vždyť to říkám. U Lenči je pochopitelné, že má nějaké plány a netušila, že o práci přijde a bude hledat novou. Proto si myslím, že by ani zaměstnavatel nebyl překvapený, že má zaplacenou dovolenou. Ale tvůj chlap má práci , nebo praxi naplánovanou, takže přijít s dovolenou by bylo minimálně nefér a pokud je to v rámci školy, tak hloupý hazard.
16. črc 2009 v 18:33  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Jo taaak...to jsem to zas nepochopila já emoticon emoticon
Právě - hazard...sám je rád, že už to bude mít za sebou a ještě aby mu někdo dělal dusno, "že si lítá k móři" emoticon
No uvidíme, nějak bylo nějak bude emoticon
16. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Holky, uvidíme. Práce má samozřejmě přednost, to je jasné, ale všude jsou snad lidi, tak třeba se dohodneme! emoticon A třeba mě ani nikam nevezmou a tak budu doma Bůh ví do kdy! emoticon

Míšo, jenže to je to, my nemáme auto. Ne že by na něj nebylo, na nějaké určitě, ale zatím bychom ho nevyužili. Domů jezdíme jednou za čas, dálnice je v pátky věčně zasekaná a ve dvou se to tak daleko kvůli benzínu snad ani nevyplatí. Jsme asi blázni, ale říkali jsme si, že nám ani nechybí, takže vlastně ani nevíme, zda ho chceme, ale je jasné, že časem to bude potřeba, zvlášť kdybychom bydleli v nějaké prdelce za Prahou. Mně hrozně baví cestování vlakem - sledovat krajinku, moct si vyhodit kopejtka na protější sedadlo, projít se, zajít na wc! emoticon
16. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Leni - prd nevezmou...ještě si budeš vybírat a nebudeš vědět, co dřív emoticon
Pokud bydlíte v Praze a tedy máte VŠECHNY služby dostupný a jinak auto nevyužijete - tak pravda, nač ho mít a platit z něj pojistku a tak vůbec.
Já ráda jezdila vlakem dřív, teď se mi zdá lepší to auto...můžu si kdy chci zastavit, abych se mohla projít, vyčůrat a tak emoticon Vlak - to je moje gangstarský mládí na gymplu emoticon emoticon
Jedině, že by vám to auto někdo půjčil, ale pokud jste zase "nevyježděný", tak takovou štreku bych se bála. Leda jet s někým - čtyři se v pohodě vejdete a když to nebude nějaký pidiautíko, tak se vám tam pěkně vejde i veškerá bagáž emoticon
Ale pokud v práci budou normální lidi a ne dementi (což se bohužel nedá zaručit), tak bych šupajdila do tý Francie, ani bych se neohlídla emoticon
16. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Amimi emoticon

Leni v Praze je stejně jízda autem trochu nepohodlné ne? Já se nerada kodrcám MHD, ale u nás není metro, že emoticon . Cesta za kamarádkou, přeplněným trolejbusem mi trvala 30 minut a to nepočítám čekání a platí se 15kč. Autem jsem tam za 5 minut a to je sakra úspora času. Auto jsem do teď nemněla a nechybělo mi. Je ovšem pravda, že si na něj člověk brzy zvykne.
16. črc 2009 v 19:02  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.