Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 dobré ráno,
tady taky prší. sice mě to štve, ale aspoň se tady vrhnu na velký úklid!

vidíš Moni, nabídky se objevují. tak uvidíte, třeba Tě něčím zaujme.

taky bych ráda nějaký pořádný foťák. já si ještě vzpomínám na svůj první k narozeninám na základce, ještě nebyl automatický, ale mám z něho spoustu fotek.
14. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 u nás přestává pršet je teplo emoticon
po snídani vezmu foták a jdu fotik kapky a šneky emoticon emoticon

moni chce se to s tím naučit není to sranda ale stojí to za to emoticon emoticon
14. črc 2009 v 09:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Já mám obyčejný digitál. První foťák jsem dostala také na základce od dědy. Mám ho pořád doma, je v takovém černém koženém pouzdře a byl maličký. Můj děda fotil celý život zrcadlovkou, také jí pořád máme. Dokonce si sám vyvolával fotky, ale bohužel, když jsem se narodila, tak už to nedělal. Babička mu za to nadávala.

Já byla v neděli na houbách. Sama, jen tak jsem chtěla vypadnout a mněla jsem plný košíček. Plazil se tam po nádherně zelené trávě takový ten oranžový slimák. Jako na můj vkus nic moc zvířátko, ale fotka by to mohla být pěkná.

Ono se říká, že v létě je nabídek na prodeje domů víc, nevím, čím je to způsobené, ale je to pravda.
14. črc 2009 v 09:23  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Holky kde najdu ten program, jak se dají dát osobní fotky jako do novin a tak. Slíbila jsem kolegyni, že to zjistím a zapomněla jsem na to emoticon
14. črc 2009 v 09:41  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 to je zajímavé, že je víc nabídek. naopak nabídek na práci je míň.
taky bych se v tom focení vyžívala, snad nějaký foťáček brzy pořídíme. na vodě v Rakousku mi bylo líto, že kamarádi měli foťák, takže i víc společ.fotek.

Moni, ach ty babičky. ta naše dědu taky pěkně buzeruje! nedávno mu zatrhla třídní sraz. ona je takový vtipálek, prý o čem se tam budete bavit, jakou si kdo koupí rakev? emoticon zní to morbidně, ale ona to umí tak nějak vtipně podat! je fakt, že děda v té době neměl zuby, tak sám moc nechtěl, i když jsme mu s bráchou nabízeli, že ho tam zavezeme, protože to bylo dál.
14. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1643 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj,

tady je krásně...sice docela dusno, ale teplo léto emoticon

Moni - já snář nemám, nikdy mě to nezajímalo (co ty sny znamenají) a jak tak čtu - dobře jsem udělala emoticon
Neboj, všechno dobře dopadne...vždycky ty komplikace značí, že pak to bude stát za to emoticon

Leni - ty šaty s "volným zadkem" - když se podíváš po beremku, co si kdo je schopnej vzít na sebe, tak skutečně je to na každý nevěstě, aby se v tom cítila dobře. Ale šaty, co prostě přes zadek nejsou upnutější, ale naopak "košilově" volný - tak dělat prdel jako štýrskej valach i mně a to vážím padesát kilo a mám velikost 34 - jen ten zadek není modelkovskej. Mně se takový šaty, jako sis vybrala, líbí moc - ale fakt bych volila ne košili vzadu... Ještě jsem nikdy neviděla nikoho kromě Terezy Maxový, komu by to fakt slušelo emoticon

Markét - šnekyyyy???? emoticon
14. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 to já jsem se našla v horoskopech. myslím takové ty osobní charakteristiky, fakt mi to sedí a poznala jsem podle toho i ostatní. baví mě to, ale úplně se na to neupínám, to by byla blbost.

Míšo, jak jsem psala, vyzkouším a uvidím. kdyby mi to šili, tak by mi to přizpůsobili na moji postavu. nejsem modelka, prostě normální holka a komplexy z toho nemám, vlastně jsem sama se sebou spokojená. jako Tereza Maxová bych vážně vypadat nechtěla! emoticon já mám velikost 38-40, prostě jak co mi sedne.
14. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 No však je to jen a jen na tobě, to ti nikdy nevymlouvá emoticon
14. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Tak určitě si na sebe nenavleču něco, v čem vypadám blbě, to je jasné! Mám třeba docela ramena a psala jsem si se slečnou, které prý říkali, že vypadá jako plavkyně a měla šaty bez ramínek a hrozně jí slušely. Stejně tak hodně holek píše, že si něco vyhlédly podle obrázku a pak jim to vůbec nesedlo. Třeba nakonec budu jako princezna! emoticon
14. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Spíš jde o to, že spoustu nevěst si navleče něco, v čem vypadá blbě - ale jim to nepřijde, líbí se jim to a cítí se v tom pohodlně - a o to jde. Musí se líbit samy sobě a ženichovi, to především emoticon
14. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 to myslím, že není můj případe, jsem soudná! emoticon a troufám si tvrdit, že se umím obléct, i když nejsem dokonalá.
a i tady holky z DR všechny vypadaly výborně a odhadly, co jim sekne. tak snad se za rok přidám.
Tobě se Míšo líbí jaký styl šatů, co by sis představovala na svojí svatbě?
14. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Tady jsou holky samý kočky, to je jasná věc emoticon emoticon
Mně se líbily snad nejvíc nejvíc styl šatů kamini, už jsem to říkala - jen bych to vzala obráceně - zadek víc zakrejt, prsa víc ven emoticon
14. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
 Ahoj holky, nestiham neni tu sef tak mam peknej fofr emoticon zitra jsem v Praze na sluzebce tak se sem dostanu az ve ctvrtek tak ne ze toho zas nakecate kdyz tu nejsem emoticon
14. črc 2009 v 10:54  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Leni, co budeš v Praze řešit? Stav se na kafčo! emoticon
14. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://murynka.rajce.idnes.cz/Foceni-jen_pro_radost/
14. črc 2009 v 11:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 hezké Marky. můžu žádat o autorská práva pro nastavení na plochu mého noťase? emoticon
14. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Markét fakt šneci emoticon . Teda já chci být také těhotná emoticon

Holky, kde najdu ten program na úpravu těch fotek jako do novin a tak emoticon ?

Leni, je hrozně důležité vyzkoušet víc šatů. Obrázek v časáku je jedna věc, realita druhá. Já si nakonec vzala šaty, ve kterých když jsem vylezla, tak kamarádka začala dojetím brečet. Byla to fajn jízda s družičkami, zkoušení jsme si užili nejvíc.
14. črc 2009 ve 12:15  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Jasně, Moni. Já bych si třeba nikdy neobjednala džíny z katalogu. Když je kupuju, je to horor. Nemám nějak divnou postavu, normální ženskou - boky a zadek, ale jsme náročná a chci, aby to sedělo a nevypadala v tom blbě.
14. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Holky, chci jet na Srí Lanku! Dívám se na Airstop a ceny parádní, mrkněte:
http://airstop.cz/last-minute/indicky-ocean/sri-lanka/bentota/lihiniya-surf/?ref=1810120&term=1620387213719
14. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, přečetla jsem jen zběžně poslední stránky a Mončo, možná budu otravná, ale copak máte za baráček? Už jsi někam dávala odkaz? Kde je a za kolik? Moc držím palečky, ať to dobře dopadne emoticon

Markétko, jojo už to trošku zkouším. Spousta tvojich foteček je moc hezkých emoticon Taky jsem o víkend na procházce něco vyfotila, tak pak dám na net, ju emoticon

Jinak doufám, že se máte hezky. U nás je teplo, ale občas prší a je zataženo emoticon Já se tak těšila na slibovaný krásný týden a ono nic emoticon
Babička mi vyvezla Vládíka, tak proto jsem tady a uklízet se mi nechce, i když bych měla emoticon

Jinak Vládík už je pěkný cvalík, asi už má těch 5kg, ale hlavně to je strašně znát. Ručičky i nožičky jsou pěkně vypasený a o tvářičkách ani nemluvím. Jinak se nádherně chechtá emoticon

Předevčírem jsme měli doma pěknou spoušť, 4 ruce bylo málo - přebalovala jsem posranýho Vládíka, měl to až na bodyčku a teplákách a když už jsem ho mazala proti opruzeninkám a měla zvedlou prdelku, tak začal znovu střílet. Zasáhl moje vlasy, tričko, matraci na spaní, krokodýla a přes metr koberce emoticon emoticon emoticon

Doufám, že se máte všechny moooc dobře emoticon
14. črc 2009 ve 13:25  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj Jiřinko,
asi tu nikdo moc není, jen já chudá příbuzná, nezaměstnaná! emoticon
holky určitě pilně pracují.

a jak malý spinká, vyspíš se trochu? to říkají všechny maminy, že když mají chvilku, jen lítají a uklízejí.

to s tím pokakáním zažije asi každá, já si to živě pamatuju u malého bráchy! emoticon

a kdy razíte na ten prodloužený víkend a kam?

taky se mějte doma hezky, ať vám dělá Vládík radost!
14. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 A jak to Leni s tou prací vypadá?

To spinkání už se trochu zlepšilo. První spinkání tak 3-4 hodiny a pak tedy většinou po dvou hodinách. Poprvé usne hned a pak tak hodinu uspáváme, ale už jsem si zvykla emoticon
Teď ho má Vašíkovo mamča u sebe a volá mi, že vládík pořád jen prdí a prdí emoticon Ale hlavně, že ho to takhle netrápí. Bohužel v noci ano, ale doufám, že se to zlepšuje. Už jsme vyzkoušeli všechno, kromě jediných kapiček, které dnes Vašík přiveze. Je to jen 5ml a stojí 700,- emoticon Ale jestli to opravdu pomáhá a nebude se u toho trápit, tak to nevadí.

Na tu naši megadovču jedeme od 26. do 29.7. a je to tohle u Domažlic :
http://www.ubytovani-domazlice.hotel-cs.com/Nemansky-Mlyn.htm
14. črc 2009 ve 13:58  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Takové prdíky umí potrápit, tak ať mu to jde hezky ven a netrpí drobek! emoticon

Jiři, čekají mě čtyři pohovory - soc.pracovník do diakonie církve evangelické, adminitrat.pracovník do Národ.centra dětí a mládeže (to by se týkalo i zapojení do nějakého projektu) pak referent dávkového oddělení do České správy soc.zabezpečení a poslední odborný referent na MÚ Prahy 11. Snad něco klapne. Sice se nenudím, ale chci být užitečná a potřebuju penízky. kéž už to bude moje posl.práce před mateřskou.

tak ten mlýn vypadá perfektně. bude to hezké, první dovča jako rodinka, viď? taky se už těším za pár let.

a už Vládíka viděli všichni známí a kamarádi?
14. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jiří hodím ti to do IP.
14. črc 2009 ve 14:19  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahoj holky,všechny vás moc zdravím. Nějak vás nestíhám dočítat.....
Markétce přeji dodatečně k včerejšímu svátku strašně moc zdravíčka,štěstíčka a vše prostě nej,nej!!!

Až bude trochu klidněji,tak sem budu chodit průběžně .....doma nám teď nešel net,jezdím z práce dřív , tak potom se mi to tady pěkně štosuje...víkendy u dědy,občas jedu i z práce,takže doma mi vše stojí a nikdo za mě nic neudělá....tak jsem teď v jednom kole....

Tak všechny zdravím!!!!!!!!!!! emoticon
14. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Leni já to chápu, ono není špatné být doma, ale bez peněz to i doma stojí za prd emoticon Snad ti to brzy vyjde.
Jinak myslím, že Vládíka už viděli všichni, občas jsem už z těch návštěv byla hotová a unavená, ale šlo to.
Jinak první dovča jako rodinka a to dneska Vašík vymyslel, že bysme v prosinci mohli letět všichni do Barcelony emoticon
Ještě před narozením byl názoru, že nemá cenu takhle malinkýho někam brát, když to ani nevnímá a teď říká, jak to bude všude pozorovat a jak bude hezký být v Barceloně s kočárkem apod. emoticon emoticon
No uvidíme emoticon
14. črc 2009 v 16:19  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jiřinko, to je jasný, že cestování s prckem je paráda. Já jsem také rozhodně pro.

Už mám podepsanou a ověřenou smlouvu o smlouvě budoucí kupní a dnes jsem domluvila odhadce na úterý.
14. črc 2009 v 18:22  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Moni, super! Vidíš, už se to rýsuje. A šupito šup, už budete brzy opravovat, bourat, přestavovat a za chvíli bydlet, ani se nenadáš! emoticon

Jiři, jasně, jen vyrazte, Barcelona je kousek a bude určitě náderná! Viděla jsem film Vicky, Christina a Barcelona a byo to z Barcelony, dost záběrů, tak mě to nadchlo!

Děti mají většinou letenky zdarma, že? A ubytko taky, když jde o takového prcka?
14. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Já přemýšlím, jestli jsem v Barceloně byla a nemůžu si vzpomenout. Byla jsem na 100%v Athénách, ale Barcelonu si nějak nevybavuji. Byla jsem prostě puberťák a zajímali mně především Španělští chlapíci a Němci, co bydleli s námi v hotelu.

Leni, klíčový je úvěr, jinak nemá co neklapnout, ťuk, ťuk, člověk nikdy neví. Myslím, že je vidět, že palce držíte poctivě. Já bych tak chtěla aby se dům do příštího jara udělal a já tam ležela s těhotným pupíkem emoticon . Tak nějak, jak to mněla Jiřinka emoticon

Jiří, víš jak jsem ti říkala, že jsem se zamilovala do tvého muže v montérkách emoticon ? Tak plánuji koupit manželovi k narozkám 28.8. montérky emoticon . Akorát ještě nebudeme vědět verdikt k úvěru. No, když tak si je vezme sebou do Keni emoticon
14. črc 2009 ve 20:03  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Dobré ráno.
15. črc 2009 v 08:13  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.